X
تبلیغات
بازدید باز يافتن شبه جزیره بدروم ترکیه

بازاریابی

بازدید باز يافتن شبه جزیره بدروم ترکیه

هیچ انکار نمی کند که بازدید باز يافتن شبه جزیره بدروم ترکیه من وتو را نفع عليه و له روي بالا و یکی باز يافتن مکان های خوشگل ترین کشور معرفی می کند. غالباً در بروشورهای سفر با تصاویری از منزل ساختمان های شکسته که درون بالای ناهموار های نيلگون قرار نژند اند، منعکس شده است، این فضای زیادی را در سواحل اژه ای ترکیه علیه جزیره یونانی کوز پوشش می دهد.
همچنین به نشاني مرکز شهر، بسیاری دوباره پيدا كردن روستاهای ساحلی کوچک گرداگرد شبه جزیره ای كاپيتان را تشکیل می دهند که واحه قایقرانی قدس قایقرانی را نفع عليه و له روي بالا و خوبی نهان است. برفراز همین دلیل، افراد نامي و بي نام ترکیه یا بین المللی اكثراً برای تفریح صبور می روند.
اولین دیدار من اندر سال 2002 بود، درون حالی که اندر یک دامنه آموزشی برای تعطیلات تعطیل بود. در نزاكت مال زمان، من آرزومندي مند به تلاش برای انطباق وا زندگی جدید من درون خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور، از مقصد های محلی و یا دانسته ها سفر بود.


هتل های آنکارا
در حاليا حاضر، روزهای بازپرداخت خويشتن دور از دسترس نیست، و دوباره به دست آوردن زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط الفبا ساحلی زندگی می کنم، بدروم در كامل مراحل سياحت من فايده راحتی می باشد، دوباره پيدا كردن اینرو بازداده های سخت در دنباله سالهاست. ظاهرنمايي منطقه صدر در این معنی است که نمیتواند داخل یک جمله تلخيص شود یا بهترین مکان برای توقف را تفويض اجازه تصرف کند، زیرا تنظیمات اشخاص نیز ساير اجنبي است. خويشتن می توانم کلیشه صميميت همه نزاكت مال را، بنابرين نشینی ایده دودمان ایگانه، ولي این یک توصیف نادره انگیز است.
در عوض، بهتر است هر منطقه شبه جزیره را توصیف کرده صميميت منابع قرائت كردن بیشتری را صدر در وبلاگ نویسان، نویسندگان خلوص عکاسان عرضه دهیم که هرکدام دوباره پيدا كردن درک منحصر بالا فرد دم منطقه را آرم می دهند. پیش از آن، بیایید فرامین را از نغمه بیابیم صفا جزئیات مربوط فايده سفرهای اساسی را بعد طبيعت بحث استواري دهیم.
بازدید دوباره پيدا كردن شبه جزیره بدروم ترکیه: داده ها سفر پایه
اگر باز يافتن سایر ناحيه ها ترکیه سفر می کنید، شبکه مشروب فروشي و نقل داخل سراسر کشور ارزان و معتدل برای سفرهای طولانی است که داخل نهایت اندر مرکز آباداني Otogar (ایستگاه اتوبوس) پایان می یابد. داخل غیر این صورت، گروه بدروم دارای پایانه های داخلی خلوص بین المللی است و دوباره پيدا كردن آنجا، اکثر مکان ها اندر یک درایو کوتاه هستند، شاید دلیل دیگری که چرا وقت حسن را بسیار دلبر است.
دوست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو الجای دیکنز در حال گذراندن تعطیلات نقاشی تو شبه جزیره بدروم است قدس او یک کلبه یونانی سنتی قدیمی یونانی را بازسازی کرده است که همیشه در بين بازدید از متعلق استفاده می شود. این یک پس نشینی خانگی است، ولي برای مسافرخانه های معمول، booking.com اكثر کار استثنايي ای را برای صدر در دست با خود حمل كردن بهترین قیمت ها از جمله اعتبار B & BS یا هتل های لوکس معتاد خواهر شبيه Five Star Kempinski می کند. قبل دوباره به دست آوردن رزرو، این وب سایت را برای کدهای تخفیف قیمت در هتل نچ بررسی کنید.
اتوبوس های کوچک dolmus كم ارزش و مکرر هستند، ضلع سود ویژه در دنباله تابستان، وليك گفته می شود که من فکر می کنم شبه جزیرۀ بدروم محل خوبی برای استخدام ماشين و یکی از راحت و بغرنج ترین مکان های ترکیه است. تامین کنندگان استخدام محلی در وافراً و به ندرت موارد شوربا معاملات نادره انگیز معادل سازي دارند، منتها برای یک ماشین دیزل تمنا می کنند زیرا بنزین گرانبها است. داخل غیر این صورت، تاکسی های زرد مقياس گیری می تواند فراز هتل ضمير اول شخص جمع فراخوانی شود پاكي یا از عماد سيلندر تاکسی اندر گوشه اخلاص کنار خیابان های لبريز سر و لحن گرفته شود.
هر خواننده ای که صدر در طور منظم بررسی های بار را اندر اینجا می بیند، وقت حسن چیزی است که خود از طرفه العين غافل هستم، مگر نزاكت مال که من آنك از گذر لحظه به ملاحظه برگردم. پیش دوباره يافتن و گم كردن این غذاخوري ها را توصیه کرده ام، و عقب از آن دست نچ را تغییر داده و شوربا آن غذا يكدلي خدمات فراز طور طبیعی به عمق یک مطعم از درك شیرجه می زنند. بنابراین برای توصیه های رستوران برای عموم منطقه از بدروم، روي جای راهنمای گردش جزیره بدروم بروید.
ماهیگیران HalicarnusBodrum یکی پيدا كردن اولین مکانهای گردشگری ترکیه نيستي و بخشی پيدا كردن این منزلت میتوانست پهلو ماهیگیران Halicarnus برسد، که در وقت حسن به نشاني Cevat Sakir Kabaagaçli نهان میشد که پديدآورنده کروزهای آبی تيره سير بود. اکتشاف او ریشه های عنفوان رومیه ترکیه را مجهز می کند که بدروم یک مرکز مسن تر و كهتر است.
در سال 1925 تبعیدی صدر در بدروم براي کار نوشتاری که افکار سیاسی فعلی متعلق زمان را نادیده گرفت، درون این منطقه متمني این ناحيه شد اخلاص ماهیگیران محلی را استخدام کرد تا بتوانند فراز قایقرانی صميميت کاوش بپردازند. سفرهای ذات را معتمد می کند، دوستانش دوباره به دست آوردن محافل روشنفکری او در کشتی لا پیوستند و عهد احوال بوهمی مولود حاصل شد. واپسين و ابتدا روستاهای غواصی اسفنجی مانند جزیره بدروم خويشتن را شوربا یک منبع جدید نفع و ضرر پیدا کردند سادگي بیشتر معامله خود را به گردشگری اخلاص یا قایقرانی تبدیل کردند.
به همين دليل، آسان است كه ضلع سود اينكه بدروم خويشتن را رفاه و خرابي داد، شاق است صداقت بيشتر حيوان در يادآور كه در اين ناحيه پهلو درياي باز خاضع اند، چاه در يك سفر احد روزه از بارانداز ها يا كلبه يا منشور خصوصي قایق گولت سنتی ترکی. برخی از شرکت های آبی آبی نیز کروز هایی را دربردارنده می شوند که محتوي جزایر یونان درون برنامه گشت می باشند.
با مرتبط بودن مدرنیزه دمده شدن بیش از یک بار، مرکز شهر بدروم دارای امکانات بي آلايشي امکانات بسیار خوبی است که می خواهید. همه چیز در آستانه شماست. خود خاطرات انيس داشتنی پيدا كردن یک شب فروسو و بالا العاده در رستوران marina، اما من هرگز خلق شده روي Halicarnassus که نامور ترین کلوپ شبانه داخل این بغل استانبول، به چه علت که درون میان میله های زیادی بود دارد.
من خیابانی پيدا كردن نوار را ندیده بودم، که یک بند طولانی پيدا كردن میله ها بود، بیشتر بازی های موسیقی رقص های غربی را تجربه می کرد، چون فايده دنبال مشتری های دیگر بودم، دريافتن می کردم قدیمی است، اما كيف بردن دوباره به دست آوردن خیابان های فرسوده شده عمارت قدیمی را يار شناسا داشتم. گر مهمانی اولویت شما درون تعطیلات باشد، مرکز واحه جایی است که باید بمانید.
جاذبه های گردشگری سرور عبارتند از كاخ Saint Peters قرن 15 درون انتهای بندر نشسته و پاافزار زیردریایی باستان شناسی نشانگر کشتی های خفه شده و آثار هنری آنها، ازجمله نامي و بي نام شدن کشتی های بنام Uluburun از دوران برنز است. 6 مایل از خط ساحلی Kas درون سواحل دریای مدیترانه ترکیه کشف شد، بیش دوباره يافتن و گم كردن 22،000 غواصی برای محروميت نفي و ايجاب ربايش گرفتن قطعه نفع عليه و له روي بالا و قطعه صدر در سطح چگونگي نیاز بود.
این ولايت کوچک دارای یک كرانه شنی، غروب های دورويي و درخش دار، یک جزیره ی جدید، یکی دوباره پيدا كردن بهترین خريدوفروش های هفتگی، بخشی از ولايت قدیمی يكدلي رستوران های رستوران اسكله است که غذاهای بامزه و غذاهای دریایی را سروبن می کند. آسیاب بادی سنگ مسن تر و كهتر در جلوی بندر، پوشش عطفی محسوب می شود و احتمالا به مرحمت زلزله هایی که در وقت حسن قرار دارد، یالیکاواک نیز جایگاه مهمی برای مهاجران انگلیسی دارد.
این مقاله اولین بازدید خويشتن را داخل اینجا نشان دادن می دهد، اما واحه از وقت حسن به آنك به خشونت تغییر کرده است و اکنون دربرگيرنده Palmarina است که وضعیت شهر را در محافل اجتماعی افزایش داده است. برای صاحبان قایقرانی میلیونر، غذا، جمعاً چیز اندر مورد پول، لوکس بي آلايشي بهترین پشتوانه تجاری اقدم است. با این حال، اجازت دهید این شما را ايستا کند، خواه مسافر بودید، بخاطر اینکه بخشی قدیمی هنوز و سرور برای گردشگری ميانه جریان دارد.
Turgutreis به آدرس یك جذب ی مجاور یالیکاواک، اخلاص همچنین یکی دیگر دوباره به دست آوردن طرفداران بهترین دیدار وا غروب، Turgutreis یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن خنده های مورد شوق از بریتانیا، باز يافتن این رو، تصاویر رستوران است که برای مورد عطش ی بریتانیایی اخت صبحانه اخلاص یکشنبه شب طراحی شده است. برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این تقریبا کپی کپی یالیکاواک آش سواحل شنی، بارانداز و مارینا است.
به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های ساکت خيس در بادروم كشش بادبادک ها، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دوبار بازدید کرده ام؛ تصمیم برفراز گذراندن یک شب نوين آخرین چیزی نیست که خود دوباره به كاربستن خواهم داد. ساحل طولانی صداقت شنی است خلوص هنوز یک روستای قشنگ و خاموش برای خويشتن است، فاقد فضایی قدس فضایی است.
به نظر می رسد شهر فقط هستي و عدم دارد. به غیر دوباره يافتن و گم كردن دیدن ساحل یا windsurf، هیچ دلیلی برای رفتن منتها در حومه، من دوباره يافتن و گم كردن بازدید Victorias باشگاه، که یک صيفي كاري اسب شوربا پنهان شتلند، بار خود، استخر و امکانات مهر گرفتن است كيف بردم.
با وجود شمار کوچک آن، Gumusluk یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های مورد ميل من درون بدروم است. برای کشورهای جزیره دوشان و رستورانهای ماهیان دریایی روي خوبی داخل سراسر کشور مشخص و ناپيدا شده است، برای استانبول های غول پیکر برای بیش از مقياس برای غذاهای ماهی و آب آشامیدنی درگير نیست.
در حالی که غذاخوري ها كم بها هستند، موقعیت ساحلی آنها، شام های خنك تابستان با شرر سوزی داخل ساحل، ذهن مورد شوق من است. کافه Limon بیشتر از خط ساحلی نیز جای خوبی برای نوشیدن بود، بالا دلیل آن است که دارای منظره شگفت انگیز پيدا كردن خط ساحلی و توابع است.
در حومه مرکز عمران ده ییلیکاواک، خويشتن از قسمت قدیمی Gokcebel که واقعا درپي گذاشته شده حيات را دیدم و تنها یک بوتيك را برای ابتياع اقلام اساسی داشتم. همانطور که قبلا ذکر شد، من در کلبه سنگی باقی ماندم و ضلع سود همین دلیل؛ احساس کردم که خويشتن در ولايت زندگی می کنم، به جای تعطیلات اندر آنجا. Havva Hanim روي دلیل صبحانه روستایی سنتی که عمدتا از مواد تشکیل دهنده خانگی ترقي می کند، محبوبیت زیادی داخل ترک ها داخل تعطیلات منتها هفته دارد.
چرا کسی داخل اینجا شبانه باقی می ماند، فراتر دوباره به دست آوردن من است، وليك ظاهرا یک مجتمع مسن تر و كهتر دوچرخه سواری درون نزدیکی خلوص برخی پيدا كردن زمین های گلف هستي و عدم دارد. فايده غیر از آن، ترک ها اندر تابستان برای كاباره های ماهی صدر میزنند. این یک منطقه رزين با مهمانخانه های عجيب است وليك به قبيل کامل بري فست فود خلوص چیزهایی است که باید انجام شود. دیدگاه های پرده تصوير بیشترین من واو را داخل اینجا خواهید یافت.
Gumbet یکی از نامدار ترین آسايشگه های تعطیلاتی است که دارای لحن ترکیبی است. بعضی نه می گویند این یک مکان ناگوار همانند بودن کمی بریتانیا است، داخل حالی که دیگران لحظه را يار شناسا دارند. دهكده کوچک Torba هميشه و ابداً برتری های زیادی را صدر در دست می آورد، مثل هماهنگ بیتز. Golturkbuku احيانا همیشه باز يافتن بودجه من بيرون می شود؛ زیرا این یک رفت صميميت آمد است و صدر در قیمت هتل ها منعکس شده است. Ortakent صميميت Gundogan خيز مکان دیگر کمتر نهان شده از بدروم است. این مکان نه هنوز در لیست ظرف من هستند، بنابراین برای دانسته ها بیشتر درون این زمینه، فراز جای این وبسایت راهنمایی دام تار بروید.
دوست واحد وزن Eljay Dickens کارشناس ساکن منطقه Gökçebel قدس یالیکاواک است. او همچنین تعطیلات بسیار جذاب نقاشی را که من در سال گذشته محضر داشتم انجام می کنم صفا زمان طراز اول ای داشتم، حتی يا وقتي كه یک تازه کار هستم. وبسایت خويش به عبرت تعطیلات نقاشی ترک اندر اینجا است.
Roving Jay که برفراز طور دائم اندر منطقه Gumusluk زندگی می کند یک وب سایت ساطع که به نام راهنمای گشت جزیرۀ Bodrum حادث :اسم تازه شده است، اطلاعاتی عالی اندر مورد غذاخوري ها، کافه ها، سواحل يكدلي چیزهایی که باید اعمال دهد. او همچنین آزگار اطلاعات خويش را نفع عليه و له روي بالا و یک کتاب راهنمای تور :اسم تله Peninsula Bodrum که داخل اینجا داخل آمازون تو دسترس است قرار داده است
برای کمی نوستالژی قدس انعکاس، آنی نسخه مراجعت و عزيمت به وبلاگ بدروم را به كاربستن می کند. درون سال 1982، قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن به انگلستان، در بیدروم زندگی می کرد ليك در سن 2012، این حرکت را برای همیشه به اینجا بقا داد. او می گوید ...
"سی سال گذشت و بدروم تغییر کرده است. بسیاری از وبلاگ های بسیار خوبی هستي و عدم دارد که جزئیات دام تار جادویی نفس را پيدا كردن طریق ترکیه مدرن ارائه می دهند. آماجگاه این یکی این است که دوباره يافتن و گم كردن تجربیات من اندر بیدروم مدرن ازنو دیدم از ترکیه گذشته. "
برای خواندن خنده خانه که حاوی بخش فرهنگ و حقیقت است، از کتاب جک اسکات راجع زندگی بومی داخل شبه جزیره بدروم دیدن کنید. آنها وا داستان های خنده خانه زندگی در ترکیه برای خارجی ها طويله شده اند، آنها طرفه می دانند که آیا شما ملودي دارید که اینجا بیایید یا نه.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)