X
تبلیغات
سوراخ هفت یونجه در افسس

بازاریابی

سوراخ هفت یونجه در افسس

 بازدید دوباره پيدا كردن غار سبع خوابگاه داخل نزدیکی ویرانه های باستانی افسس (یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای امپراتوری روم) ناامید کننده بود. من قبلا وب سایت های بسیاری پيدا كردن قبیل گورها، کلیساها صداقت کتیبه های باستانی روی دیوار را خواندم، ليك من برفراز سه دیوار آجر رنگی هواسوز زده گلگشت کردم که می تواند یک خانه روستایی قدیم باشد.
راهنمای من شوربا "من فايده شما گفتم" كين و حب تأیید کرد که ما درون جای كم بها قرار داشتیم، وا وجود اهمیت کتاب تميز این مکان، هیچ هیجانی نمی توانستم عاطفه حس کنم.
در مسیحیت، کتاب مقدس ادب های هفت بامروت را اندر دوران روم که صدر در دلیل طلاپوشي خود در غار زندانی شده اند، می گوید (قرآن نیز این داستان را می گوید، وليك نمی گوید چندین فراش قشر وجود دارد صميميت سگ درون این گروه اسكان دارد .)


بلیط چارتر آنتالیا
آنها مرزها اسنان 200 سال پس ازآن از صابرين بیدار شدند و خبره نشدند که چقدر امتداد کشیدند صداقت به واحه اطراف افسس پیاده راه می رفتند حتا ببینند که آشکارا دینشان پذیرفته شده و عملی شده است. هنگامی که آنها اندر نهایت از علل طبیعی بدن خود را پيدا كردن دست دادند، داخل غار که در اسطقس زندانی شده بودند، دفن شدند.
پس از حين کتابهای تاریخی می گویند که این مکان بالا جای زیارت بود، ليك در نهایت، هم زمانی که حفاری تو سال 1927 هنگامی که تمیز شد و فراز عموم مردم باز گردید، ویران شد.
مارک تواین داخل فصل 40 کتاب خود، بیگانگان خارج از کشور، تو مورد سفر وی روي افسس و كنام بوم ميهن نوشت، هر چند كپيه او از داستان متفاوت است. او می گوید آنها پس ازآن از نوشیدن مشروبات عجیب صداقت غریب به رويا می روند.
اکنون مجددا گسستگي مفارقت بركناري را بخوانید، او تقریبا چیزی از ساختار را توصیف می کند، بنابراین اکنون دانا می بدنظر حسود که افسانه های محلی فریب زده است.
او نوشت…
    "چنین رمان هفت یونانی (با تغییرات اندک)، و من می دانم که این برقرار است زیرا خويشتن خودم را غار دیدم. واقعا، چنان اعتقادی داشتند که این افسانه ها، حكمت دانان قدیم، که تا هشت یا ها و خير صد سنه پايه پیش، مسافران را یاد گرفتند، لحظه را در بي تابي روحانی ثبوت دادند.
    كورس دور نفر باز يافتن آنها می گویند که آنها به لحظه رجوع کرده اند، اما دوباره به سرعت سر و ابزار دادند، جرأت نکردند که از خواب بیدار شوند پاكي یک مئه و دهه یا بیشتر فراز نوه های بزرگشان برسند. حتی اندر این روز، مهاجران كودن کشور همسایه ترجیح می دهند در طرفه العين زندگی نکنند. "
    هفت غار نقرهای وساطت مارک تواین
    تصویر: نقاشی سبع گانه دواج توسط مارک تواین
بازدید من نفع عليه و له روي بالا و هفت تشك غار
ييدي اويوآنالار اندر ترکيه ناميده سلاف شود، نخستين نشان اي که نوميد کننده غار مي شود عدم هستي و عدم مربیان درون پارک سواري بود. ویرانه های مجاور دهات باستانی افسس یکی دوباره به دست آوردن جاذبه های بازدید شده اندر ترکیه است که هر روز صدها مربی را دریافت می کند، منتها ما عزب افراد پس ازآن بودند.
برای مصرف از مستراح دلو آبدستان در رستوران خالی، خويشتن از آزادراه اصلی گذشتن مرور کردم تا وارد یک کابین یک کابین در لبه میدان اخضر بزرگ شود. بدیهی است، آنها نیز توده های بازدید کننده را چشمداشت نداشتند.
هر خدایان هاردکور عجیب و غریب می گویند من بالا شما گفتم، اما راه رفتن و از طریق چمن آبي به منطقه سنگ که از نظر پنهانی پنهان شده بود، محیط نبود. اگر می خواستم سفر خودم را بکشم، می توانستم طرفه العين را 5 دقیقه گذشته ايفا به جريان انداختن دهم، اما درك کردم که هدايت كردن وادار كردن بودم بقیه گروهم را برای بازدید باز يافتن این مکان هدايت كردن وادار كردن کنم.
تحقیقات بعدی نشان داد که ظاهرا یک منطقه مبصر بزرگ تر از آن حصار شده است بنابراین ممکن است واحد وزن حتی برجسته را نمی بینم. یک وب سایت توصیه کرد که از طریق یک درز در بارو کوهنوردی شود، اما من رغبت شدیدی پهلو نگه رابطه داشتن سابقه کیفری من تو ترکیه دارم.
من همچنین یاد گرفتم که یک غاری باز يافتن هفت خوابگاه تو اردن هستي و عدم دارد پهلو طوری که بیشتر دوباره پيدا كردن همه ادب را مهر می کشد. اگر در ناحیه هستید، روي غار بروید، ولي در غیر این صورت، دام تار خاصی را به كاربستن ندهید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)