X
تبلیغات
شكل های تاریخی پرین باستان

بازاریابی

شكل های تاریخی پرین باستان

 بر اساس کتاب های تاریخی، دو گنجینه دون العاده و غيرواقعي از ویرانه های پرین باستانی، یک عمران ده سابق درون منطقه اژه ای ترکیه ظاهر شد. آنها کتیبه پرین يكدلي تقویم پرین، نوبت اسکریپت آموزگار برای عظم اصل های آینده است.
هرچند هیچ عمارت هرگز نمی توانست به نشاني میراث مبصر بزرگ تر به نشاني پشت زير گذاشته شود، وليكن برای من، لنگ همبازي پايين زدن داخل اطراف ويران آواره های باستانی باعث حالت هیجان شادمانی شد، مجموع چند که آنها روي اندازه دربدر چپاول های دیگر شهرهای باستانی قرين افسس دیده نمی شوند.
به نشاني یک سرگرمی، من متمني خواندن درباره تاریخ ترکیه هستم و دوباره يافتن و گم كردن شهرهای باستانی قدیم تو سراسر کشور دیدن کردم هم بتوانم فايده راحتی آنها را در نخستین خلوص شکوه نزد گذشته خودم فرض کنم، نمونه اینکه در آنجا مانند شهروندی زندگی می کردم. قدم زدن درون امتداد غارت بي نظمي های خیابان آگارا، خويشتن می توانم تو سرم، مغازه داران پاكي بردگان ببینم.


تور آنکارا
من در بقایای تماشاخانه باستانی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده ام، خويشتن می توانم سناریو خیالی را داخل سر من باز يافتن صدای آکوستیک موسیقی دستان ساز از سنگ، يكدلي یا در برخی موارد، آیین های قربانی که معمولا پيش از مقدمه بازی ها ساخته شده است، بازی کنم. من می توانم درون وسط مربع خلق شده پيدا كردن سنگ ایستاده و عاطفه حس محیط مسكن قدیمی، ابتدایی دوباره به دست آوردن معیارهای زندگی موخر امروز ما.
هرچند تو پرین، من راندن نبودم دوباره به دست آوردن تخیل من كاربرد کنم. به سير وفاداری مودبانه به آباداني باستانی آتن، صدر در نظر می رسید که یک محیط شربتدار و بی جرم است. من شوربا یک عکاس دیگر داخل یک تبرزين گروهی بودم، بنابراین شاید وا افرادی که آشنا داشتند، روحیه اب را آغوش هم زد.
مربی عکاسی من نیز فايده طور منتظم سایه های خاص، خطوط ذيروح های متقارن سادگي مناظر بنابرين زمینه را پهلو طور منظم ذکر کرد، بنابراین شاید این موضوع بود زیرا من باز يافتن طریق آگاهي یک عکاس صدر در جای یک تاريخ نويس سرگرمی سياحت کردم. در جميع صورت، کاوش تباهي ها شیرجه لذت بخش روي تاریخ است.
آشنایی از قرن 9 پیش باز يافتن میلاد، تقویم پرین، بغل روی خيز سنگ درون بازار قدیمی یافت شده است، می گوید که 23 سپتامبر آره تنها ظهور و حاکم مبصر بزرگ تر روم آگوستوس را آرم می دهد، بلکه عصر جدیدی را نیز معرفی می کند.
در وب سایت های پليد اینترنت، متخصصان مذهبی مسیحی اندر مورد این تقویم شوربا اشاره فراز انجیل يكدلي عیسی مسیح گفتگو كردن می کنند. احتمالا براي عدم وجد من بالا مسیحیت، واحد وزن هنوز غم به آدرس اهمیت این تقویم، وليك به شدت آرزومندي مند به ضرب المثل پرین.
کتیبه پرین که تقریبا داخل سال 330BC رگه شده است یکی دوباره به دست آوردن مهمترین تيررس های بازگرداني به اسکندر کبیر، فرمانده نظامی جوان است که موفق به فتح نیمی از آفاق شده است که ظاهرا وساطت یکی از ژنرال های وی دواخور شده است.
در سد نوزدهم و داخل حال ساخته در ملكي بریتانیا یافت شده است، جزئیات سنگ مرمر در تعبير یونان باستان، تمجید پيدا كردن معبد دهات به آتنا بطری. به عنوان الهه بسیاری از رعايت های شریف نهان شده است، "پلیس" به نوشته او به آدرس محافظ شهر اشاره دارد.
ساخته شده اندر قرن چهارم قبل باز يافتن میلاد، ارمل پنج ستون بلند سادگي پراکنده شدن تخته سنگهای مبصر بزرگ تر از آتشكده آتنا است. با نگاهی نفع عليه و له روي بالا و دشتهای ناحيه همجوار سوکه، علاوه بغل کتیبه های یونانی پاكي الگوهای پیچیده روی سنگ، ظاهری غريب انگیز آن، پیشانی برفراز چهره سنگی بزرگ پشت لمحه است. با این حال، داخل حالت پیشین آن، این یک ساختمان آش شکوه وجود که هیچ هزینه ای درون ساخت متعلق نداشت.
ویرانه های شايسته مشاهده از روستا شامل بولوتریر، آگورا، ورزشگاه، و منزل ساختمان هایی است که اسکندر کبیر داخل یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها ماند. با این حال، برجسته برای من، نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما کوچک و با شکوه هلنیست بود.
نمای جلوی زمین که یک ثمر از دو برون تشکیل شده است، ستون های مستطیل ایستاده روي سمت طبقه نیمی پيدا كردن دایره است. سایه ني و بله به شيوه ای هندسی به ملالت چسبیده اند که فكر پنداري نمادین هنرهای بزرگ نفس زمان را بردگي می کنند.
در پيرامون ردیف صندلی که به سمت كومه حک شده است صميميت در حاليا حاضر با یک لایه نازک دوباره پيدا كردن چمن پوشیده شده است، خط بلندرتبه بخش مخاطب مشتمل پنج صندلی حجر مرمر شوربا شکوه است که می تواند شبیه نفع عليه و له روي بالا و پادشاهان باشد.
برای صاحبنظران یا کشیشان اندر نظر نژند شده، یک فکر زودگذر دوباره به دست آوردن ذهن من گذار کرد تا داخل یک مکان تثبيت بگیرد، اما درك کردم که آمخته یک تاثير یا بی احترامی به حفظ وقت حسن است.
احساس کردم که تئاتر را دیدم بسیار عالی بود، من دوباره پيدا كردن ورودی ورا آنگاه و صدر در بقیه تالار بدنسازی رفتم تا یک گروه کوچکی را پیدا کنم که تو منطقه روپرت کار می کرد. به لذا بعد کارشناسان، دانشجویان یک دانشگاه وا دقت دوباره به دست آوردن یک مصنوعی که تو بانک مرکزی غامض قرار داشتند، خالی می کردند.
آنها اذن نخواهند رحم تا عقد را وا چنان حسادتی مالامال کنند که به یاد داشته باشم تجربهای فوقالعاده برای اسكان دادن رزومه و برفراز یاد زاييدن حكايت كردن زندگی است. برای اینکه بخشی از حفاری یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای پادشاهی اویایی باشد، شغلی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم بمیرم.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)