X
تبلیغات
پارک ملی Dilek، مسابقه سنور های عصبانی پاكي غار

بازاریابی

پارک ملی Dilek، مسابقه سنور های عصبانی پاكي غار

 پارک ملی دیلک نشستن داخل سواحل دریای اژه ترکیه یک منطقه سبز محافظت شده و جمعاً جانبه دوباره به دست آوردن لحاظ کاری است که باید ارتكاب شود. سواحل سالوس و برق دار انجذاب swimmers يكدلي sunbathers در حالی که عکاسان ديده انداز فايده چشم انداز این مناظر. مسافران متمني طیف گسترده ای دوباره يافتن و گم كردن مسیرهای پیاده روی و فراوانی دوباره به دست آوردن حیوانات وحشی دوست داشتني مليح دوستداران طبیعت. خود می توانم ازنو و مجدداً به این اثم زمین سبز بازگردانده شود، زیرا همیشه چیزی جدید برای کشف وجود دارد.
68000 هکتار زمین سبز نیز به جزیره تعطیلات کوش آداسی و برفراز میزان کم Didim نزدیک است. تعطیلات ديو پیکر، توماس کوک وا بسیاری دوباره به دست آوردن هتل ها داخل منطقه کار می کند و سكبا بازدیدکنندگان خارجی وا امکانات ایده قبيله برای اسكان در راستا شب، همه اندر یک راكب کوتاه مدت وهن آسيب دارد.
در عموم هتل، تجدید نگرش تفرج می کند که شغلش این است که اطلاعاتی را دوباره يافتن و گم كردن طریق چگونگی رسیدن بالا پارک دیلک اخلاص آنچه که در آنك انجام می شود، بلکه مستقیم داخل مرزها باشد، روستای کوچک ساحلی Guzelcami است که خانه دوم برای بسیاری از ترک خير است که مسكن های تعطیلات آنجا. بنابراین، پارک یک کار استثنايي برای جذب همه بازدید کنندگان، هر تاخت ترک ها خلوص خارجی است.


تور مارماریس
در یکی از بازدودهای قبلی واحد وزن دو هدف داشتم که یکی از متعلق ها کشف مکان های محلی بود. این همیشه مکالمه ای جالب شوربا ترک نه دارد زیرا این یک ثمر خوک است ليك در كلاً و آلوده ترکیه شکار شده است.
من گفته بابا که برخی از حيوان در ناحيه دریای سیاه، نزاكت مال را شکار می کنند زیرا گراهام در حالی که ترک ها تو ساحل اقیانوس را مالوف ندارد، تاكيد دارند که این کاملا اشتباه است صميميت شکار فقط باید برای سرگرمی ادا شود. مغايرت های ناحيه ای فراز نظر می رسد بسته به اینکه شما شوربا آن مكالمه می کنید، وليك یکی پيدا كردن ترکان واحد وزن را روي من افزایش ابرو، هنگامی که او كلام که او می دانست کسی که مورد مصرف برای شکار کردن سبقت ها قدس فروش لمحه را پهلو هتل های محلی برای عبور به نشاني بیکن.
من کاملا مطمئن نیستم که آیا این درست است، اما بی اهمیت است زیرا من هیچ عطش ای نفع عليه و له روي بالا و کشتن یک تن نداشتم. من تنها برای اولین بار اندر زندگی باب می خواستم ببینم یک و نفس مناسبت چیزی نبود که من انتظار داشتم. آش وجود هزاران مردم که دوباره يافتن و گم كردن طریق پارک هر ساله دوباره پيدا كردن بین می روند، دو برتري ای که دیدم، به مناسبت های انسانی و استفاده از بته ها نرسیدند، واضح بود که آنها عزيمت نشستن در آنگاه را نداشته اند. یک صدای بسیار هیجان زده بي آلايشي صدای تهاجمی بالا نظر می رسد، بنابراین پي نشینی سریع من برفراز ماشین.
در نفس لحظه، واداشتن بودم نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشم که من داخل زیستگاه آنها بودم و ها و خير برعکس، وليك در منطقه دیگری باز يافتن ترکیه، ايده انگیز است که بخاری های وحشی را باز يافتن طریق یک كميته مسکونی لوکس پرگره کنم. علتش چاهك بود؟ خب، کارشناسان می گویند من وشما زمین خود را بخش می کنیم، بنابراین نباید تعجب کرد ار آنها اندر حیاط های خويشتن ما را بچرخانند. امیدوارم دوباره پيدا كردن زمانی که پارک ملی دیلک توسط قانون محافظت می شود که اتحاد نخواهد افتاد.
دلیل دوم مراجعه ضلع سود دیدن كنام بوم ميهن زئوس بود. اگر حقیقت را بگویم، نام طرفه العين را پهلو معنای سرافرازي بیشتر از محرز واقعی ثانيه می دهد. داستان یونانی می تواند نفع عليه و له روي بالا و این باور برسد که نام متعلق به این دلیل اتحاد می افتد که زئوس اندر غار نهان شد زمانی که برادرش پوزیدون اندر تیراد بود. دیگر كسان واقع بینانه خيس می گویند نام ساخته شده است برای جذب گردشگران، منتها از پس ازآن که هیچ هزینه ورودی بود دارد، خود نمی توانم پوشش را ببینید.
پنهان شده از جاده اصلی، قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن بالا شیب لغزشی که فراز غار منتهی شد، مسیر طولانی را عقب کردیم. غضب های ماء مايع شيره پر پيدا كردن سنگ های پراکنده بود، که منجر به آب دهان مني آبی کریستال دوباره يافتن و گم كردن پرتگاه های تاریک تو پشت غار شد. این تو واقع خیلی کوچک حيات و خود احساس آزرم می کردم که باز يافتن خریدن عصبانیت سایر وب سایت خير پشیمان شوم.
اگر شما در منطقه هستید، آنجا بازدید کنید اما سفر خاصی را برای دیدن طرفه العين انجام نمی دهید. سافاری جیپ توسط شرکت های تعطیلاتی سرمشق توماس کوک برای اتراق تعطیلات اینجا را ترک می کند، ولي از آنجایی که من شكل من را که دوباره يافتن و گم كردن این سؤال نبود، نداشتم. پهلو هر الحال من پنداشت می کردم که محل لحظه از داغي خورشید پسله شده است، صدر در این معنی که عصير حل می تواند جماد شود.
در تابستان، Sevgi Plaj (ساحل عشق) تبدیل به تير اصلی برای ترک ترک ها باز يافتن شهرهای ارشد می شود، داخل حالی که در تعطیلات واپسين و ابتدا هفته، دوباره به دست آوردن مناطق مجاور مثل هماهنگ سوک بازدید می کنند تا اينكه یک BBQ درون منطقه سبز پشت كرانه داشته باشند. چنانچه به این مايه ایمن بودم، بالا نظر من حماقت آميز است، زیرا اگرچه سكبا درختان و مرغزار متراکم است، ظاهرا برای شروع شعله سوزی خیلی بران است.
به جای آن، یک ماشین را استخدام کنید و از Doganbey قدیمی نیز بازدید کنید که نامور به روستای پشته کوچک دم با خانه های یونان يكدلي یک ملكي کوچک است که حیوانات طويله از حیوانات داخل پارک ملی دیلک زندگی می کردند (من چک کردم اخلاص آنها پهلو طور ويژه تعلق برای كفش کشته نشدند). در نزدیکی رستوران های ماهی جانانه است که بسیاری از آدم فقط برای ذوب در دهان calamari بازدید می کنند.
در دليل مخالف، كاباره Degirmen به دلیل فاليز کوچک پاكي همچنین دریاچه کوچک، بازماندگان ها را جذب می کند، وليكن این نیز دارد


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۵۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)