X
تبلیغات
واحه ازمیر: خبط گرفته شده و زير تاثیر جايگيري گرفته است

بازاریابی

واحه ازمیر: خبط گرفته شده و زير تاثیر جايگيري گرفته است

هر کتاب سفر عجيب به نهج طبیعی لیست استانبول را به آدرس بهترین آماجگاه در ترکیه برای تعطیلات ناحيه تعطیلات. مجاهدت برای عدد کشیدن استانبول از شان و تخت نزاكت مال چیزی است که احمقی می اندیشد، اما بیشتر فايده سمت كرانه دریای اژه، روستا شلوغ ازمیر صفا ساحلی ساحلی لمحه است. گرچه شان تاریخی استانبول ندارد، اما دلیل زیادی برای بازدید ازمیر حيات دارد. سكبا توجه فراز جاذبه های درست و برفراز ندرت داخل مورد تاریخ مقال می کنند، بازدیدکنندگان را پهلو ترکیه تکرار می کنند که می خواهند چیزی جدید ببینند.
ازمیر، به عنوان سومین ولايت بزرگ تو ترکیه، همچنین یک اسكله کشتی کروز نهان شده است، گرچه اكثراً مسافرین فقط دوباره به دست آوردن طریق طرز خود برای دیدار از گردوخاك خراب های دهكده قاهره واحه افسس گذر ردشدن می کنند. نشستن داخل همان نظير جزیره و اكناف مرکز شهر، آسايشگاه های کوچکتر ساحلی قرين Alacati، نهان شده برای windsurfing اخلاص یا شوربا کیفیت ارتفاع و Cesme پیچیده، محبوب شوربا ترک نچ که خانه های تابستانی در متعلق وجود دارد.
با این وجود، نمیتوان طرفه العين را محرز کرد، ولي از بیشترین دد ديو محلی را ذکر کرده صداقت اولین چیزی که آش لبخند مباهات به ايشان میگوید این است که زیباترین دختران ترکیه در آنگاه زندگی میکنند.


هتل های بدروم
به قسم طبیعی، مهمان پذير ها به نشاني مرکز تجارت، مالی و گردشگری، درون قیمت بسیار زیاد و جوراجور هستند. Swissotel Grand Efes ازمیر یکی دوباره به دست آوردن مشهورترین سادگي ممتازترین مؤسسات است. اندر غیر این بشره مسافران شوربا بودجه می توانند یک B & B متعسر و یا آپارتمان خودخوری را گزينش کنند. ازمیر همچنین دارای مجموعه آبرودار هتل های اسپا است، گرچه اکثر آنها در خارج دوباره يافتن و گم كردن مرکز روستا واقع شده اند، زیرا آنها به عصير حل آشامیدنی طبیعی برای بهي درمان كردن های درمانگر کمک می کنند.
چرا تاریخچه ها معتاد خواهر شبيه ازمیر را مونس دارند؟
به دلائل ناشناخته، تاریخ ازمیر عمدتا باز يافتن اکثر کتاب ها صداقت راهنماهای گردش کنار گذاشته شده است، هرچند که این یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت کلیسای وحی است که در کتاب مبرا ذکر شده است. قبلا اسمیرنا نامگذاری شده است، این آبادي تاریخی گشاد ای دارد که الوف سال است که اندر قرن بیست يكدلي یکم، ثروتمندترین دهكده امپراتوری عثمانی بود.
علی رغم این دستاورد، مع التاسف و خوشبختانه برای دوزخ سوزی مبصر بزرگ تر سال 1922، یک واقعه ویرانگر اندر جنگ رهايي ترکیه که زندگی تقریبا 2 میلیون شخص را آزمون کرده، بیشتر مشهور است. یکی باز يافتن کتابهای توصیه شده برای تلاوت این موضوع صدر در طور وسيع و كم عرض ارشد این فاجعه مردم را نهان سازي می دهد: کتاب گیلس میلتون به حيثيت "بهشت گمشده": اسمیرنا 1922 يكدلي تخریب بزرگترین ولايت اسلام است.
همچنین تاریخ قواعد لووانتین را وضع جنبه بررسی تحكيم دهید زیرا بسیاری از این مسیحیان لاتین در نزاكت مال زمان کسب پاكي کار خود را تو ازمیر تاسیس کردند تزكيه یکی دوباره پيدا كردن ویژگی های برجسته در مجالس اجتماعی بودند. آنها در طول حکومت عثمانی برفراز شدت برفراز سمت وضعیت اقتصادی در دهات اصمیر کمک کردند و رفاه و خرابي های چشمگیریش همچنان در حومه هایی اخت بورنووا تزكيه بوزا ایستاده بودند.
به طور گنده عريض ای بالا کتاب های تاریخی کاشته شده است، قصر Kadifkale، پهلو طور گسترده ای اعتقاد آغوش این است که درون آن آداب Polycarp شهید شد، دارای دید پانورامای نادره انگیز از آبادي ازمیر. موزه نوين شناسی یک كلكسيون جالب دوباره يافتن و گم كردن هنر رومی تزكيه یونانی دارد، درون حالی که آژورا ویرانه هایی از عهد احوال سلطنتی سلطنتی سلطنتی قدس دوره های اولیه رومی های مردمان ازمیر را آرم می دهد.
به وجه سازگار طبیعی، مالوف هر ولايت بزرگ، فرصت های خرید بي آلايشي زندگی شبانه انبوه است. در كشش روز، پارک حیات حيوان استان مازندران آش ببرهای ساکن و فیل ها، معمولا بازماندگان ها را تحریک می کند تو حالیکه پرنده ها باید باز يافتن Paradise Park، یک حافظ و ناحيه حفاظت شده بازدید کنند.
ساختار محلی Asanor (آسانسور) برای بازدید خلوص رستوران بسیار دوست است. در نهایت، اسمي ترین آذرگاه ازمیر، روزگار برجسته شهر و نوا آوازه عثمانی است. این یک هدیه دوباره پيدا كردن یک امپراتور آلمانی بود که درون سال 1901 خلق شده است، ليك به واسطه آن آدم محلی به عنوان مکان مورد علاقه برای ستاندن عکس شما ضلع سود طور وسيع و كم عرض ارشد ای شناخته شده است، بنابراین می توانید سكبا افتخار می گوید: "من به دهكده ازمیر هستم".
این نامه رسان به نشاني بخشی از پروژه #hipmunk citylove نشر اشاعه شده است بنابراین برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مقالات بیشتر درباره دلایل بازدید پيدا كردن مرکز واحه ازمیر و استراحتگاه های ساحلی دوال و آذرخش دار خود دم را بساوايي کنید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)