X
تبلیغات
آفرودیسیاس: دهات گمشده تمثال ها

بازاریابی

آفرودیسیاس: دهات گمشده تمثال ها

همراه با راهنمایی شخصی من، من برفراز Aphrodisias، روستا مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و شعر ایده ای راجع چگونگی زندگیش یک كس را تقریبا 500 سال پس از دم که بالا فراموشی راستي زنهار و خيانت شد، نبيه شدم. ایستادن داخل تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، عاري و با شک خويشتن را ترک کرد. سالن دريچه ای نداشت، مجرد و متاهل چهار دیوار سفید، یک درخت اخلاص یک اشكوب کاشی اسب تيزرو مركوب حضرت محمد (ص) (در شب معراج) مركب ____________حضرت رسول (ص) بود که جمعاً چیز را منعکس می کرد، به چه دليل که مشكات های ظاهر از اشكوبه درخشید. به منزلت Sebasteion Hall، تو مقابل كلاً چهار دیوار، قابل حرمت ترین كلكسيون از تن سان های زندگی مانوس من ولو کنون دیده است.
سالن سباستیون نقش پيكر تنديس های موزه آفرودیزیوس درون ترکیه
موزه آفرودیزیوس و دبستان مجسمه سازی


بلیط ارزان مارماریس
در بندها 5 قرن، مکتب تمثال سازی درون Aphrodisias تو سراسر امپراتوری روم معروف بود. افرادی که نیاز فايده بیان خلاقیت دارند، دوباره پيدا كردن دور بري می شوند تا بازرگاني را دوباره به دست آوردن بهترین راه ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس اندر آیدین، ترکیه
مدرسه تمثال ها دوباره يافتن و گم كردن قرن 1 قبل باز يافتن میلاد تا قرن ششم ارتكاب شد و تو نهایت زمانی که واحه مسیحیت را پذیرفت، از بین رفت. هنرمندان اسمي از متعلق دوره اندر پایتخت امپراطوری وحشت اكراه کار میکردند صفا کارشناسی ارشد مانند Kobonos تزكيه Zenan برای کار امضاء مدال تجاری خود مشخص و ناپيدا شدند.
همانطور که من از طریق موزه که آزگار مجسمه های کشف شده درون حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، فاحش شد که شايستگي خارق العاده هنرمندان سهو نیست. با وجود بازدید بسیاری از سایت های تاریخی درون ترکیه، من ازبن مجسمه هایی وا جزئیات پیچیده ای مثل هماهنگ این ندیده ام.
مجسمه سازی تو موسیقی آفرودیزیوس اندر ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات يكدلي خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، آرم های رخ و حتی عضله كالبد بدنه فورا ایستاد. اندر مجسمه هایی از اهل برجسته مانوس دولتمردان رومی و اناث بالای جامعه، حتی جریان پارچه پيدا كردن ساعتهای خود در حوالي آنها وا دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از دم زمان بود.
موزه آفرودیزیوس درون ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک آبادي آیدین، درون منطقه اژه ای دوباره پيدا كردن ترکیه، آفرودیزیوس وجود و غير را در حواشي الهه آفرودیت، که نماد تعشق است، متمرکز می کند.
با این اكنون به دلیل عكس های کوچکی که تو طی کاوش پیدا شد، مورخان مبرهن کردند که آفرودیت اصلی این واحه در حادث :اسم تازه مادر اله باروری نامیده شده است Cybele که تو دوره نوسنگی منتجه منتهي شد.
تقریبا مثل هماهنگ دیگر شهرهای باستانی ترکیه، از طریق بسیاری پيدا كردن مراحل حکومت شفاعت امپراطوری های مختلف، اما بیش دوباره پيدا كردن صدها سال، زلزله، هجوم و جنگ، وقت حسن را در ويران آواره ها.
در نهایت آباداني Aphrodisias گم شد. فراز نظر میرسد که باطله برای باز يافتن دست بازگردانيدن یک ولايت است، اما پس از كاهش شهروندان، نیروهای پدر طبیعت مطلع به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، آپارتمان ها خلوص فضاهای عمومی اندر نهایت وساطت حرکت طبیعی زمین تو ریختند و خاک زمین آنها را داخل برد.
یک روز، داخل دهه 1950 یک عکاس بزرگ سال که نفع عليه و له روي بالا و آیدین رجيم شد حتي یک ورغ جدید را دوباره پيدا كردن بین ببرد، صدر در روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که آنجا نشسته بود، چای با انسان محلی خوابیده بود، منزل ساختمان هایی را که وا سنگهای عجیب تزكيه غریب مخلوق بودند، متنبه شدند.حتی در آزادراه های گرد و غبار، بي جان های باستانی قدیم هستي و عدم داشتند. انسان محلی شانه هایشان را خشاب کردند، گفتند که جماد ها همیشه در سرانجام و اينك بوده اند و تو هیجان خويش سرگرم شدند، اما فوري عکس گرفت تزكيه آنها را به طولاني نشریات و غيرواقعي سفر لمحه زمان فرستاد.
هیچکس جزا نگرفت، بنابراین او آش عکاس شهره عکاس ترکی Ara Guler ربط گرفت، که آنها را پهلو یک نوين شناس ترکیه به پشتوانه پروفسور کنان T.Erim که درون دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور صدر در ترکیه آمد يكدلي پس پيدا كردن شناختن آنها دهكده گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر وجود و غير را فراز کار حفاری ويژه تعلق داد. او داخل سال 1990 درگذشت، اما بهروزي ترکیه، با دفن او تو داخل دهات باستانی، اندر کنار Tetrastone، اجر هایی را دریافت کرد که دروازه هایی بودند که دوباره يافتن و گم كردن زائران در نوا فحوا قربانی کردن در معبد بودند.
در كيفيت روستا، عزم و عزيمت کنان، بخت و روستاهای محلی را وظيفه خور و شاغل کرد که 55 خانه و یک مسجد را داخل 2 کیلومتری مغرب حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری خانه ها را تخریب و عنفوان به کار داخل خاک جزئي کردند، بسیاری دوباره به دست آوردن ساختمان های ساختاری دوباره يافتن و گم كردن Aphrodisias پيدا كردن جمله تماشاخانه و بازارچه را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه ها می توانند تحسین خويشتن را برای موزه نقص خسارت و شتم، اما راهنمای خود توانایی برازنده توجهی برای علامت دادن تاریخ اخلاص اشتیاق و اتصال و منيه خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود پيدا كردن طریق تردد از عمارت عبور Bouleuterion که در لمحه دولتمردان، حاکمان صداقت فرمانداران بحث مسائل شهرستان .
مسیر بعدی ايشان را باز يافتن آنچه که از حمام حدیان بالا استادیوم 270 متری، صحنه تند اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. سكبا توجه نفع عليه و له روي بالا و وضعیت اجتماعی، مردان نرينه ها در صندلی های پشت نشسته بودند، تو حالی که بازرگانان ثروتمند و سیاستمداران متعسر و غني صندلی های پايين طرف را سكبا دید کامل از همه چیز دوباره پيدا كردن جمله اجناس مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل از هر نمایش كاپيتان مردانگی در بازی های ورزشی، تصرف کردند.
بعد، من واو در عبادتخانه آفرودیت صدر در دیدگاه کوهستان بابادگ غالب تو پس زمینه رسیدیم. بعدا صدر در کلیسا تبدیل شد، شاید شاید فراز همین دلیل است که من روي نظر می رسید، سبک های سبک عمارت ساخت ها و به هدف خوردن باورها، وليك بهترین قسمت از ويران آواره ها وقتی که ما آغاز به مفاد اسلوب رفتن بالا خروج کردیم، مشهود شد.
تمام نقش پيكر تنديس های نشسته داخل موزه از تباهي های سباستیون آمده بودند، که داخل سال 1983 حفاری پهلو پایان رسید. مهم برا از آن، پروفسور کنان آشنا شد که او یک جواهرات تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک ساختار پیچیده آذركده است و تو مورد Aphrodisias، وقت حسن را در اندر حیاط دادسرا بود، سه مرتبه آسمانه و سيرت معمول از نفس زمان، عكس امپراتوران روم وجود یا دولتمردان می تواند هرگز بالاتر پيدا كردن خدایان ثبوت داده شده وجود در سقف سوم آفرودیزیوس وا قرار واگذاشتن امپراتورهای روم يكدلي خدایان تو همان طبقه، این آذين را نفع عليه و له روي بالا و شیوه پر زرق و درخش از بین برد. آیا آنها فايده این پندار که آنها صرفاً به آدرس خدایان مبصر بزرگ تر بودند صداقت این اندر نهایت منتج به نقصان خفت آنها شد؟


برچسب‌ها: تور ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۰۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)