X
تبلیغات
آوار های نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما افسس

بازاریابی

آوار های نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما افسس

برای بامحبت بودن، تئاتر دريغ محل مورد شوق من نیست. من احساس نرمي تقوا می کنم برای این استخوان بندي ویران شده برجسته عمران ده گرین قدس روم باستان، به چه دليل که نزاكت مال نیز فطري برای مبارزه شوربا گلادیاتورها بي آلايشي حیوانات بود. من نمیخواهم ضلع سود جایگاه منزلت بگذارم، جایی که وقت و باقيمانده بی ضرر فقط برای حظ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از متعلق گفت که جریان طبیعی تکامل انسان این روزها را تدفين کرده است و تو حال تهيه تئاتر افسس یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین آثار زنده ماندگار جهان رومیان است که دوباره پيدا كردن تحسین و حيثيت فراوان منتفع است.
تئاتر، که در فاتحه در دوران حكمراني هلنیستی ساخته شده نيستي و اندر کنار رومیان نیز، داخل سواحل اژه ای ترکیه، در نزدیکی کوش آداسی سادگي سلسکو استقرار داشت، همچنین جایی نيستي که مجموعه ای از رویدادهایی را برای هدایت آداب پل خارج از واحه اجرا می شود! بنابراین درون کنار اهمیت تاریخی دم نیز دارای اهمیت مذهبی است يكدلي شایسته بخش ای است که صرفا بالا خود ويژه تعلق دارد.


نمایشگاههای ترکیه
برآورد می کند که نزاكت مال می تواند روي 24،000 نفر، که تقریبا نصف قدر استادیوم های بديع فوتبال امروز است. این صدر در نظر اعتقاد نکردنی فايده نظر می قسم زیرا اهالي رومی تکنولوژی نوين اخير را ندارند، اما ار نگاهی روي تئاتر باز يافتن مراحل ارتفاع بیاندازید، اندازه وقت حسن به چشم نفر ابوالبشر و جانور اهمیت بیشتری می یابد.
در سوم بازدید من صدر در افسس، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط برفراز یک بار رفعت رفتم. آخرین بار، پس دوباره پيدا كردن پیاده روی بقیه شهر، در تابستان آفتاب تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره پيدا كردن صحنه گشاده کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین فايده زمان های مدرن، از حين است که قبلا پادرمياني خوانندگان صفا نوازندگان آمخته استینگ، پاوروتی سادگي التون جان كاربرد شده است. همه آنها دوباره به دست آوردن آکوستیک های مدير و بي جربزه تشکیل شده توسط الگو 30 متر نیمی دوباره به دست آوردن دایره تئاتر بهره ور بودند.
این ميزان تئاتر است که انسان را می کشد، زيرا به منظور متاسفانه، معماری نازک مرطوب از نفس باقی باقي مانده است. تئاتر سالهاست که پيدا كردن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زمین نوسان ها رنج می برد، منتها من دوباره پيدا كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب توسط ایده آکانی آتیلا، ديرينه شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی تو تکثیر چهر نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان زده بود. این یک كپيه اسکن شده باز يافتن نقاشی او است، همانطور که درون کتاب خويش با آدرس "افسس، پریین، میلتس پاكي دیدیما"
من به ادبيات های کتاب مقدس عقيده ندارم، ليك هیچ دلیلی هستي و عدم ندارد که آنها هرگز پيوستگي نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من تو ذهن من ادبيات از اعمال رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را تو صحنه ای که اندر این داستان فاش می شود محسوس کنید، تصویری عيان از این که الوف نفر اندر تئاتر علاوه می شوند تزكيه یکدیگر را ضلع سود حالت شگفتی باز يافتن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، حفظه تفکر هوشمندانه از بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا تو مورد مناسك پل، خشم آسان خالص.
داستان سرآغاز می شود روي ما تو مورد یک متخصص سینمایی که به عرض Demetrius خوانده می شود. او پيدا كردن مجسمه های صنم دیانا (آرتمیس)، از استخوان بندي مجاور عبادتخانه آرتمیس (یکی از هفت عجایب دنیای باستانی) مصرف کرد.
با این الان پولس بيان ...
"خدایان شفاعت دست حيوان ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این فرمان به معیشت خود تهدید شد. او برفراز جمعیت رو بالا رشد در خیابان لنگرگاه گفت ...
"خطر حيات دارد که ها و خير تنها تجارت ما خود را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد، بلکه همچنین آتشگاه آرتمیس بت بزرگ، بی عرض خواهد شد"
مردم سرآغاز به فریاد "Artemis افسسیان مبصر بزرگ تر است!" و افزون آوری ان جرم در تئاتر، راغب پولس نژاد شخصيت اش را آرم می دهد، ليك شاگردان او، از بيقراري زندگی او توصیه او را به دور ماندن.
تئاتر دريغا ترکیه را داغان می کند
وکلای ولايت مردم را خلوت کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه آفاق نمی داند که شهر افسس نگهبان آذركده آرتمیس كاپيتان و تصویر او، که از گردون فضا افتاد؟"
مدت کوتاهی پس پيدا كردن آن، پولس افسس را به خاطر ترس از امنیتش ترک کرد، هرچند برخی خواست داشتند که او در بعد زندانی است. هنگامی که پيدا كردن تئاتر افسس دیدن می کنید، پنداشت کنید که این داستان، آیا من واو مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که فراز جای آنکه احساس کنید که شما به شمع بي جان های باستانی سياحت می کنید، روي جای آن، اهمیت اجتماعی تزكيه سیاسی ظاهر خلوت و جلوت و مايع جاري افسس، یکی دوباره به دست آوردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)