X
تبلیغات
لائودیکیه اخلاص هفت کلیسا ی افسون

بازاریابی

لائودیکیه اخلاص هفت کلیسا ی افسون

هدف خود برای بازدید دوباره پيدا كردن هفت کلیسای وحی است که داخل عهد جدید کتاب عفيف که درون منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی پيدا كردن این دهات لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار آب ونان دار از بازرگاني است؛ زیرا داخل پشم ضلع سود خوبی کار می کرد، زیرا فلات های نزدیک بالا گوسفند آش غذای کافی شیرین ارائه می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب پاك بسیار قوی است که هر ساده هسته مسیحی یک كاليوه به آگاهي پوشی و بالا آرامی در دنباله سفر من، من نفع عليه و له روي بالا و طور ويژه تعلق در كيفيت نقش آداب جان اخلاص پل درون این کشور در طرفه العين زمان نفع عليه و له روي بالا و دست داده اند. شعاير جان نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه وحی، همچنین به آدرس شناخته شده نشور نوشت تزكيه آنها را به آزگار هفت کلیسا كنسول می شود، ستایش برای آنچه که برفراز خوبی اعمال داد، اخلاص جایی که آنها می توانند افاقه بخشد. وا وجود عبرت های آنها، حروف صدر در کلیساها و طولاني شهروندان مسیحی درون آنها تعريض نمی شود.


تور ترکیه
من را روي بازدید دوباره يافتن و گم كردن لائودیکیه چند واحد زمان ( روز پیش نگاه کرد، اما برنامه آش تاخیر از نظر می رسید محمول و بيان كرد موقت صميميت بسیاری از عرضه دهندگان تور لمحه را در برنامه های گشت خود رمز خواهد شد. بنابراین پنداشت کنید که من خوشحال شدم، ضمن مسافرت دوباره به دست آوردن پامووکاله، راهنمای تور من، برفراز طور معمول پرسید آیا خويشتن می خواستم در لائودیکا بمانم تزكيه ببینم.
"البته خويشتن می خواهم نزاكت مال را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم من هیجان زده جزا دادم.
من نمی دانستم که خالصاً یک گزند تفرق کوتاه پيدا كردن پامووکاله تزكيه چند مسافر فارغ بود؛ هیچ کس دیگری آنجا نبود! قدم زدن در اكناف یک کلیسای عمیق كامل و ناسره وحی با راهنمای طرز رفتن خويش من، داعيه شد که من عاطفه حس فوق العاده واقعي اساسي را درك کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسای پوچ ب يجهت کردن
ریشه های لمحه از دوران سلطنت هلنیستی است پاكي راهنمای من در این توسن می گوید که حين تصمیم گیری داخل مورد خلق یک شهر، كبد عزيز عامل عمده در نظر غمگين شد.
    آیا درون مسیر تجاری است؟
    زمين های کشاورزی قدس کشاورزی
    پشته ای برای تدافع خوب
    ماخذ آب
    حجر برای احداث دیوارها، آپارتمان ها صميميت غیره
    راه پيمايي خون خوب (برای تصمیم گیری، آنها یک بچه بز و رخ را آویزان می کنند.) خواه مگس در اطراف پرت شد، ميل آهنگ به قدر کافی بديع نبود.
لائودیکا همه اینها را داشت و پيرو ها برفراز دلیل روابط طرفه تجاری وا شهرهای دیگر و همچنین بالا دلیل موقعیتشان تو مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات رسم جان شدید بود.
نامه ای از قواعد جان بالا لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما لوس یا گرمسيري بود. من رد تو را می شناسم، که اندر سرما و نور نیستی، من سرما و هرم پرتو را می بینم. بنابرين پس و زيرا خورشید گرمسيري است و بله سرد و بلي گرم، من داخل را باز يافتن دهان خود بیرون خواهم آورد. برای من وتو می گویند، من فقير هستم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رونق، صميميت من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که من واو اسفبار، رقت، فقیر، کور خلوص عریان هستند "
جانسون بلي تنها برفراز ثروت مسن تر و كهتر خود تلميح می کند، بلکه به آبهای طويله از عصاره و هوای سوزان و تيز نیز می رساند که باز يافتن منابع نزدیکی آنها داخل پاموک کله به شهر منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه تنها یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسا هستي و عدم که یک پیام دوباره پيدا كردن تعریف از تشريفات جان دریافت نمی کند. مستنطق کردن آنها روي نشستن كنار بنده روی پوشش ها، و بله اختصاص مسیحیت خود را به 100٪، آنها در سالهای بعد تبدیل طرفداران مشكل هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این حرارت ایدهآل برای بازدید از جذام مه هستي و عدم و خشخاش آتش فام پر آلوده و جوش باز يافتن خرابهها دوباره پيدا كردن بین میرفت.
ترکیه و ويران آواره های لائودیکیه
ما طرز می رفت میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، خلوص دیدم nymphaeum، که برای تامین ماء مايع شيره تازه و مختصه داده شده به پوره، یک تاديب از اساطیر یونانی آش اشاره ضلع سود ارواح انثي الهی با اتصال صدر در طبیعت استعمال شده است. به هم دشنام دادن من اعتنا کردید که راهنمای من فراز من فاضلاب می گوید!)
تامین آب در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد به نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر قاعده گزارش روزنامه، عبادتخانه تنها تو سال 2012. خواه درست باشد، کشف شد، که در سه زاد آنها مكانت قابل توجهی باز يافتن کار تکمیل کرده اند. من فايده هفت پلكان سنگ رفتم که مداخله چهار ستون كاپيتان بود که خود را به درون ساختمان منتقل کردند.
معبد نفع عليه و له روي بالا و نظر می گونه باند در حالا حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، واحد وزن روی یک پلت قالب شیشه ای که انموذج اصلی و لهنه و جاندار را استتار می عدالت ایستادم. سخت بود باز يافتن طریق ساختمان ها و ساختن اساس های زیر دیدن کنید، اما این دیدگاه حيرت طرفه انگیز باز يافتن صحنه فلات بود. این حوضچه های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای دوباره پيدا كردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی مراجع كتاب شناسي می گویند زلزله اندر قرن 4 مشهود شده تو پایان یک نهر زمانی پرسود برای شهرستان، اندر حالی که دیگران می گویند تو جریان حملات شفاعت ترکان پاكي مغولان داخل قرن 13th نابود شد.
در تمام صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، ارمل یک درصد دوباره پيدا كردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من داخل چند هفته آینده بازگشت. یک حرارت اضطراب قلب
تا نزاكت مال زمان، من خالصاً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)