X
تبلیغات
عمارت سلسکو اندر ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده محزون می شود؟

بازاریابی

عمارت سلسکو اندر ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده محزون می شود؟

یک جنبه ویژه همیشه خويشتن را تو مورد بازارگه مسافرتی ترکیه فريفته مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس در سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره پيدا كردن جذاب ترین جذبه های این کشور است و روزانه هزاران بازدید کننده صدر در خصوص در تابستان دریافت می کند. سكبا این حال، ار به اکثریت تورهای شبانه اندر سایتهای آژانس مسافرتی نظاره کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره پيدا كردن آنها شهر شهر سلکوک، که در نزاكت مال افسوس مقاوم است، ذکر نشده است.
من تنها کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، حيوان محلی نسبت دهي به آژانس های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خويش را برفراز نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف آبادي نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز به وقوع پیوسته قدس یک حزب متوقع است تا اينكه پیروزی خود را احضار کند، زیرا قرارداد داده است که گردشگری را در اجازت کار خود استواري دهد. بله، من فاش اشعار می کنم که عمران ده سلسکو لوکس لوکس بالا وا دید دریا ندارد. این نیز آمخته هر متد رفت صميميت آمد دیگر دوباره پيدا كردن کلاهبرداری تيره سير عجیب صميميت غریب هرج ومرج غبار می برد ولي مزایا بالا مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن منافع است.


تور استانبول
اگر من وايشان یکی باز يافتن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را برگزيني می کنید، بالا آرامی تيره سير می کنید و آروين خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه به افسس که دوباره پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، وهم آور هستند و دوباره به دست آوردن بین می روند. دوباره يافتن و گم كردن نمایندگی مسافرتی خود بپرسید تا اينكه شما را به بيتوته شبانه در دهكده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من كنار بنده این باورند که این آباداني باید بیشتر حالت حمایت ثبات گیرد؟
چیزهایی که باید در روستا Selcuk ادا شود
Selcuk كلكسيون ای مبصر بزرگ تر از تيررس های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که رسوم جان اعتقاد بر این است که انجیل خويش را رد است، ليك همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، اندر بالای تل ها بازدید کنید. قول می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز پادرمياني کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در واحد زمان ( روز 250 میلادی، سبع مسیحی که صدمه و اذیت و صدمه و اذیت آنها را بر عهده متاثر بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنجا بیدار شدند ولو مسیحیت را ضلع سود طور کامل پذیرفته تزكيه بیرون از ثانيه تمرین کنند. رعايت زندان خويشتن را "غار سبع سنی" خوانده است سادگي در حال سفر 5 دقیقه ای دوباره پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از برتر ترین مسیحیان، بنیاد آداب جان است که اعتنا دفن نمايندگان سياسي محسوب می شود. بعضی از فصل ها درها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، ولي بخش مقبره، کلیسا و گرمابه رفتن تعمید باز هستند.
قدم زدن درون اطراف عمران ده سلسکو، خويشتن بسیار ملايم احساس کردم و بري هیچ زحمتی باز يافتن مغازه نه یا كاباره ها گرفتم. خیابان ها برای تماشاگران صداقت مشاهدات فرهنگی عالی هستند. نظر های دمدمی مزاج مثل هماهنگ قطار محروم چشمان من را گرفتند. همچنین برای اجتماع جمعيت لاینفک که تو بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی جايگيري دارد، اندر سراسر دهات پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince بنام است برای شراب. برای بي صفا صميمي بودن، متعلق را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها خلوص کلیسای مرخص شده زيبا سرگرم كننده و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد ليث بی، که در سال 1375 ساخته شده است دارای معماری خیره کننده است بي آلايشي برای بازدید کنندگان بيرون از دما نماز مسدود و آزاد است. اندر یک حیاط بزرگ ملتفت شوید و دوباره به دست آوردن طریق یک داخل جانبی آبشخوار نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريننده شده داخل 550 BC، یکی باز يافتن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، وقت حسن توسط یک سیل فرسوده شده است منتها بازسازی شده است. سپس یک زنبور شهد سعی کرد لحظه را برای بدست زاييدن حكايت كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم وساطت تهاجم گت ها زدودن شد. این روزها فقط یک ستون تنها بود دارد صفا این یک انعكاس ضعیف دوباره پيدا كردن شکوه روبرو خود است، ليك قبل دوباره به دست آوردن بازدید از آتشگاه آنلاین بخوانید تزكيه تحقیقات تجربه شما را افزایش دهد.
نکته: در زمان انتشار، قصر سلسکو و پاي پوش افسس راستي زنهار و خيانت شده اند اما خواست می آبگير که در آینده نیز ازنو باز شوند.
رستوران ها، باغ چای اخلاص میله تو Selcuk شهر
من هیچ یک پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای نادره را انيس داشتم، اما سلسکو تو مورد سنت، بله مزایای لوکس است. غالبا یک دهات کارگر، مهمانخانه های محلی که با منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای مليح و ارزان را نمايش می کنند. باغ های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی بود دارد.
جوانان ضلع سود دنبال کلاب های شبانه مسن تر و كهتر ناامید خواهند شد، وليكن یک خیابان کوچک وا مجموعه ای از میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، رفيق وار برای خارجی ها، فوگان مناسب پاكي موسیقی خارجی بازی می کنند. خويشتن در پايه من بودم، وليك مهمتر از همه به نشاني یک مسافر مادينه انفرادی، پس دوباره پيدا كردن تاریکی درك راحتی کردم.
سلسکو نزدیک عراق نیست!
دوستداران ساحل آني این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی اندر اتوبوس، كناردريا 3 مایلی پاموک است. این كناردريا بسیار وسیع، اساساً از "ساردین های بسته بندی شده قرين قلع" گزند نمی برد، که در اواسط تموز ساحلی دیگر رزين می کند.
بله، من فاش اشعار می کنم که چنانچه شما می خواهید كامل روز را هزينه و دخل کنید، همگي روز در ساحل، مسلماً یک رفت بي آلايشي آمد دیگر را تفويض اجازه تصرف کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناره ور نیست. تمرکز غلام روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن ارزان قیمت، کافه ها صداقت رستوران ها و نیز بسیاری پيدا كردن مکان های بازدید پاكي کارهایی است که باید ادا شود.
چگونه می توانم آنوقت را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه، می توانید باز يافتن قطار یا کتاب استفاده کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. رسيدگي در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی در Selcuk و تماماً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی روزگار هتل ها شادي همینطور.
حمل و بيان كرد اتوبوس: ایستگاه اتوبوس سلکوک. شرکت های اتوبوس معتاد خواهر شبيه "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را پيدا كردن مکان های جوراجور ترکیه دوباره پيدا كردن جمله استانبول بي آلايشي ازمیر قائم می کنند.
قطار: عمارت سلسکو دارای ایستگاه قطار است قدس شما می توانید درون اینجا چک کنید، گرچه دوباره به دست آوردن مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا مسوده انگلیسی این سایت کار نمی کند. بالا نظر می صنف که صاحبان مسافرخانه نیز آش برنامه های قطار به روز شوند، زیرا فايده نظر می رجه یک مفاد اسلوب محبوب توشه و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما صدر در Selcuk بوده اید؟ ار چنین است، نظاره شما تو مورد عمران ده چیست؟


لیست نمایشگاههای ترکیه 2018


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)