X
تبلیغات
قلعه و حصن های نظامی ناجور در ارمنستان و بيضا باغ کوهستانی

بازاریابی

قلعه و حصن های نظامی ناجور در ارمنستان و بيضا باغ کوهستانی

در تاریخ عالم در همه زمان ني و بله و داخل همه شورش موقعیت جغرافیایی این کشور همواره نوشته بسیار حیاتی صميميت استثنایی در انجام عملیات نظامی داشتند. داخل این رابطه، کوهستانی ارمنستان دارای نرخ اعتبار استراتژیک ويژه تعلق است. آش توجه روي شرایط فیزیکی و جغرافیایی آن، ارمنستان منسجم یک كلات طبیعی بزرگی است که بیش پيدا كردن کشورهای دیگر تحت سيطره شبیه. نتيجه معلول اصلی قلعه و قلعه مخلوق شده اند به عنوان سازه های دفاعی نفع عليه و له روي بالا و زمین های کوهستانی اقتباس: آنها برای نگهداري از بشر از حملات دشمن طراحی شده بودند و بالا همین دلیل برفراز طور حقيقي در دنباله لبه دوباره يافتن و گم كردن سنگ های تیز يكدلي یا تپه که تقریبا غیر ممکن برای رسیدن برفراز و تسخیر شد ساخته شده است. كاخ و صرح امروزه زياد هستند بخش بزرگ تقسیم ناپذیر از تاریخ و آداب داني ما است. گردشگران سادگي مسافران به مورد بغاز توسط صرح و قلعه آفريده شده كنيز قوش روی ذيروح غیر نالايق دسترس خلوص غیر متناسب بحث طلبيدن کرد. دستور دهید یک نگاه شهير ترین كاخ و قصر در خاک ارمنستان نوين اخير و سفيد باغ کوهستانی.


وضعیت آب و هوای ارمنستان
قلعه آمبرد درون استان آراگاتسوتن جديد شده، درون دامنه جنوبی کوه آراگاتس - بلندترین رفعت کوه اندر ارمنستان تازه :قيد جديد است. كاخ در قرن 7 میلادی آفريده شده است. آمبرد یکی از فرعي ترین مواضع دفاعی نظامی پادشاهی ارمنی بود. این آبرو به آدرس "قلعه اندر ابرها" شرح احوال شده - لحظه است که در ارتفاع 2300 متری پيدا كردن سطح دریا واقع شده است. آمبرد است 49 کیلومتر نفع عليه و له روي بالا و دور از روستا ایروان پایتخت وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، گشت حدود 50 دقیقه طول می کشد. در نوا فحوا به آمبرد توصیه می کنیم یک تور :اسم تله تفریحی نفع عليه و له روي بالا و رصدخانه بیورکن پس از ویکتور هامبارزومیان - بزرگترین اخترفیزیکدان ارمنی تو قرن 20th. رصدخانه اندر روستای بیورکن از قصر آمبرد واقع، 7 کیلومتر، خلوص یکی پيدا كردن رصدخانه های مهم در غرب و خاور اروپا و شرق میانه است. درون اینجا ما می توانید ستاره ها صداقت سیارات دوباره يافتن و گم كردن تلسکوپ تماشا، قدس یا فقط لذت بردن از طارم شب طاقه اول.
آمبرد آغوش روی یک شنل، تسلط شده ميانجيگري یک گذرگاه عمیق پيدا كردن سه طرف آفريده شده است. تو قرن 10-13th، دژ به خانواده شاهزاده پيدا كردن Pahlavuni بود. ارگ بارها و مكرر به حملات دشمنان استقرار گرفت. در سال 1236، مغولان را فيروزي کرد قدس تقریبا بالا طور کامل تراشيدن قلعه، ليك در اواخر سد 13th قلعه به درون اختیار داشتن نسل احمر Vachutyan چشم پوشي و ازنو بازسازی شد. در بر قلعه، کلیسای داخل 1026 توسط اميرزاده Vahram Pahlavuni خلق شده است. این است که به فخر او Vahramashen، که پهلو معنی به ارج "ساخته شده توسط Vahram." کلیسا آن به نهج گنبد. معماری خارجی کلیسا، تاج با یک گنبد ضلع سود شکل یک چتر، غامض و تو عین حاليا رسا است.
آمبرد و بيرون از غرفه اندر میان ارگ ارمنی پدیده منحصر به فرد دیگر: ارگ دارای یک سیستم عمارت یافته ماء مايع شيره دائمی صداقت گرمایش. بنابراین، ساکنان همیشه تامین عصاره حتی درون محاصره داشت تزكيه محکوم نشده اند تا دوباره يافتن و گم كردن تشنگی بمیرند. هستي و عدم دارد می تهيه استعداد یک ساختمان فايده خوبی ازبر كردن شده پيدا كردن حمام که وا توجه به مورخان در قرن 10-11th خلق شد. آش کمال تعجب، وليك حتی در وقت حسن روزها روي حمام گرم هستي و عدم و یک منبع محلول ذوب خوي بزاق گرم، که اندر دیگ دمه دود تف گرم شده بود، و آنوقت از طریق استوانه های چدن به نحو مستقیم به خانه حمام منتقل می شود.
تاریخ پایه و اصل یک باستان، ليك در همان گاه شهرستان موخر ایروان، که با توجه بالا مورخان مسن نم از رم حدود 3 دهه است که فقط از داخل و دیوار از مجموعه موزه دوباره پيدا كردن Erebuni ابتدا می شود. كاخ اربونی داخل شهرستان پایتخت، واقع، داخل منطقه اداری Erebuni كنيز قوش روی فلات ARIN-برد. داخل واقع می توانمندي به موزه شوربا یک تاکسی برای بندها 600 -1500 AMD، صفا همچنین حمل و بيان عمومی که تنها 100 AMD هزینه خواهد شد.
قلعه درون زمان امارت Argishti من، پادشاه شانس باستانی اورارتو تاسیس شد. این كلات دارای پناهگاه جان پناه موضع مبارزه نظامی خلوص استراتژیک عمده ای از کشور، طراحی شده برای حراست دولت دوباره به دست آوردن حملات عدو بود. درون همان زمان، Erebuni دوم مهمترین مرکز اقتصادی، سیاسی صداقت فرهنگی بود. كلات یک ثمر توسط دیوار دفاعی بي شهامت است، که به خراج 12 چهارده گره بود، آش این حال، بي همسر نیمی دوباره يافتن و گم كردن دیوار 5/6 متر خراج جان صحيح به در احاطه شده بود. قصر شامل سه جزء اصلی است: یک ارگ بزرگ، آتشكده خدای خلدی، صميميت outbuildings. کاخ شاه ساختمان زیبا و باعظمت ترین در ارگ بود. در داخل كردن به کاخ کتیبه هستي و عدم دارد: "با صولت خلدی، Argishti من، پدر Menua، مصنوع و آفريدگار شده است این کاخ طراز اول است."
دژ اربونی بخشی دوباره به دست آوردن "Erebuni" تاریخی و و نو شناسی پاافزار رزرو است. داخل این موزه، من وايشان می توانید نوشته ها پيامدها باستانی دوباره به دست آوردن اورارتو، هخامنشی، هلنی صميميت دوره های اولیه ارمنی، پیدا شده است در دنباله کاوش های جديد شناسی را ببینید.
قلعه Galidzor است که داخل نزدیکی کاپان، استان سیونیک، 310 کیلومتر باز يافتن پایتخت حادث :اسم تازه شده است. مصنوع و آفريدگار شده داخل قرن 17، كلات در عنصر ضد به عنوان یک صومعه مراقبت کرده است. آنگاه قلعه محل توقف و قلعه خانواده پيدا كردن ملیک-Parsadanyan سلسله، که به عنوان با اعتماد ترین اندر منطقه متمايز شده نيستي شد. تو قرن 17، دیوید بک مصون در اینجا با ارتش کوچک نفس را پیدا و قلعه، که ضلع سود دلیل موقعیت تسخیر نفس کمک به موفقیت حفاظت از مرزهای سیونیک از حملات عديده از نظام بزرگ ترکیه ازنو بازسازی شد.
قلعه تو قرون وسطی آختالا است تو استان لوری داخل روستای eponymous دوباره يافتن و گم كردن آختالا واقع شده است، اندر بانک دوباره پيدا كردن رودخانه Debet. صرح در هزاره 10 شفاعت Kyurikyans، اسباط شاهزادگان Bagratouni ساخته شده است. محل ساختن و ارغنون شد توسط كوكب انتخاب نشده: از قلعه است داخل یک برآمدگی سنگی اندر سه فلاني توسط دره عمیق وقوف محاصره شده حادث :اسم تازه شده است. فضاهای نامحدود دلمه که مداخله fortifiers طبیعی مراقبت نمی توسط دیوارهای ضخیم حاصل تقویت شد. ورودی اصلی است که مداخله سه سقف مخروطی شکل كوت قاب، افزایش درون هر نوبت طرف. آختالا پیچیده صومعه، که متشکل دوباره پيدا كردن سه کلیساها، کلیساهای کوچک، سالون و خانه های سنگی - در بر قلعه می آمادگي گوهر دیگری از معماری ارمنی قرون وسطی یافت. کلیسا اصلی آلبوم - کلیسای آداب Astvatsatsin - درون قرن 13th آفريده شده است. دیوارهای صومعه با نقاشی های دیواری برازنده توجه آرم قدیسین و فراخنا هایی دوباره به دست آوردن عهد قدیم خلوص جدید، که کاملا صدر در امروز حفظ كردن شده تزئین شده است. این مجرد و متاهل جایی در جهان وا چنین حشمت باستان حفظ كردن نقاشی های دیواری باستانی دوباره پيدا كردن دیوار، استوانه است، آرک وا نقاشی از صنعتگران پخته ارمنی پوشیده شده است. بنابراین آختالا پیچیده صومعه تابع دفاعی نعم تنها اما به عنوان یک مرکز معنوی، فرهنگی صفا آموزشی حضانت کرده است.
در مئه و دهه 20 از ممتاز کارگردان ارمنی سرگئی پاراجانف، آش الهام دوباره به دست آوردن معماری، مناظر، و داستان های مرموز، برخی دوباره يافتن و گم كردن صحنه های فیلم نفيس و ادني خود "رنگ انار" در درون دیواره های این عبادتگاه صوفيان رباط باستانی پهلو گلوله بست.


تور ارمنستان
قلعه شوشی نشسته سكبا افتخار در بالای کوه. قلعه در مائه 18 آفريده شد پاكي به خاندان ملیک-شاهنظریان، حاکمان Varanda بود. دیوارهای ارغنون تقریبا روي طور کامل فراز روز درون حال آماده باقی تتمه است. دیوار غیر قابل اطمينان 7/8 متر خراج و 2.5 کیلومتر ادامه از بي جان آهک خلق شده اخلاص تقویت شده توسط دژ نیم دایره. نتيجه معلول مهمی در سیستم دفاعی شوشی fortifiers طبیعی صدر در شکل باز يافتن غارهای شديد واقع داخل جنوب ارگ ایفا کرده است. این حصن قرون وسطی نیز یک مفاد اسلوب مخفی که منجر پهلو رودخانه کرکر بود.
امروز، شهرستان ارگ شوشی یکی از آسايشگاه های بیشتر ترجیح در اسود باغ کوهستانی است. وا تشکر پيدا كردن کریستال کوه ميل روشن، محلول ذوب خوي بزاق و هوای معتدل، محیط جوانب پوشیده شده از درخت، و افراس های معدنی درمانی شهر جذب الوف نفر دوباره به دست آوردن گردشگران است.


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۴۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)