X
تبلیغات
شعاير غسل تعمید در ارمنستان

بازاریابی

شعاير غسل تعمید در ارمنستان

ارمنستان است که اكثراً "مهد مسیحیت" نامیده می شود. سادگي این است که هیچ تنها یک تصادف: ارمنی اولین کشور در كرانه ها و انفس به اتخاذ مسیحیت به عنوان دین دولتی درون 301، ایجاد و آبادي فرهنگ و سنت خود را آغوش اساس خلق مسیحی. سرزمین ارمنستان یک نوع امان برای تقریبا تمام مؤمن است که در اینجا می تمهيد هماهنگی معنوی پیدا کردن سادگي درک روح تيره این ملت مبصر بزرگ تر که ستاره خود را باز يافتن طریق جمعاً خار، شکنجه پیدا شده است، و غم و اسف که این نفوس درد و هرج ومرج غبار طولانی تحتاني آمد، تمیز صداقت به يزدان و مخلوق نزدیک تيز شد. اثبات این پرستشگاهها متعدد، کلیساها پاكي صومعه دوباره يافتن و گم كردن زمان بسیار قدیم، آفريده شده پهلو روی نوك و حضيض غیر زيبنده دسترس، آشنا بناهای تاریخی غیر قابل مندرس و نو کردن، سکوت داخل مورد سروكار منحصر ضلع سود فرد دوباره يافتن و گم كردن خدا شوربا این سرزمین نظيف زكي روایت. تو این مقاله، ما دوباره به دست آوردن شما احضار به مورد سوگندی از تطهير تعمید در ارمنستان به نشاني خوانده شده - یک کشور تفويض اجازه تصرف شده مداخله خدا.


تور ارمنستان
غسل تعمید تو ارمنستان: رسم و مناسك دینی
ارامنه بكر کمتر مذهبی علاقه به آباء خود است. شستشو تعمید، یا به عنوان آنها درون گفتار محلی ارمنی "knunk" می گویند یک رویداد اصلي در زندگی قاطبه ارمنستان، پيدايي دوم، که دوباره به دست آوردن طریق حين او می شود یک مسیحی يكدلي یک پیرو واقعی عیسی مسیح است. دوباره پيدا كردن طریق تطهير تعمید یک فرد دوباره يافتن و گم كردن "گناه آدم" و تمجيد می کند به رب برای بخشايش پاک. تنها راه برای تبدیل شدن به یک مسیحی سكبا ایمان تعمید. نفر ابوالبشر و جانور تعمید باید در تثلیث عفيف را يقين دارند، زیرا، به عنوان عیسی گفت: «هر کس ایمان آورد يكدلي تعمید یابد نجات یابد؛ اما هر که ایمان نیاورد محکوم خواهد شد. "
0_6bbe5_54e634f9_XLThe کلیسای حواری ارمنی فراز صورت اصلی دوباره پيدا كردن پایگاه های شستشو تعمید ملول شده از اجداد خود را ازبر كردن کرده است. این فرایند از تطهير تعمید است جدی محزون شود. به طور سنتی، ارباب و مادر در مبدا پدرخوانده برای کودک را انتخاب نمایید. بستگان خون سكبا توجه به رسم می توانید والدین تعمیدی تبدیل شده است. فايده طور معمول، نوشته پدرخوانده است باز يافتن نسلی به استخوان به ارث برده: لمحه را نمادی از سروكار دو قبيله در ارتباط سكبا اوراق قرضه مقدس. والدین تعمیدی باید در مورد يادگيري و آموزش معنوی کودکان بي ربط می شود، هدایت آنها را نفع عليه و له روي بالا و ایمان است. تو ارمنستان، دوباره يافتن و گم كردن تصویب نشانه پدرخوانده نظر غمگين می شود یک امتیاز قدس یک دلیل برای افتخار، به نشاني هر بي مثل می تواند شادی از این امتیاز عفيف دست یابد.
بعد پدرخوانده برفراز طور سنتی آماده برای مراسم گرفتن: اقدام به خرید شمشیر برای نابودی وسایل طلا، که داخل موضوع سرخ و سفید ویژه صحافی، تجسم خون منزه و عصاره از بدن مسیح؛ دو ستون و دستمال جدید است.
کلیسا برای سنن نیز وا دقت بسیار گزينش شده است. البته، مراسم غسل تعمید را می آمادگي در همه و جزء یک دوباره پيدا كردن کلیسای حواری ارمنی انجام، وا این الحال ارامنه علاقه اجرا عروسی پاكي رقص سنت در کلیسا های باستانی، برای مثال، در حلقه صومعه Gegard، داخل Tatev، درون اچمیادزین بي آلايشي یا صومعه خورشيد ویراپ - تو واقع دیوار واقعا باستانی صومعه مالامال کردن سوگندی وا هیبت قدس معنادار سادگي حتی بیشتر.
0_6bbef_2402982b_XLAnd داخل اینجا ثانيه را حقيقي ترین قسمت قطعه از قواعد آغاز می شود. سيد مقدس می پرسد پدرخوانده سه دفعه "این کودک آراسته چیست؟" پاسخ پدرخوانده ثلاث بار: "ایمان، امید، عشق، و استحمام تعمید. فايده تعمید و توجیه، بالا از خطيئه پاک، ول و شدن از غوغا شیاطین، و ايزد "(Mashtots، مقدس استحمام تعمید قوانین) پرستاري می کنند. بیشتر درون مورد کشیش انجام سنت غسل تعمید. پس از خواندن نماز، کشیش غرق كالبد بدنه نوزاد را به عصاره مقدس برای سوم بار، و درون مورد بزرگسالان تزكيه کودکان اكنون پاشیدن برای سه بار با ماء مايع شيره مقدس علو خود و ادا وضو باز يافتن صورت قدس بدن. مجذوب وری ثالث گانه را به عصير حل مقدس سر فن مرگ، تدفين و رستاخیز مسیح. درستكار پس پيدا كردن سوگندی تعمید سوگندی دوباره يافتن و گم كردن Chrismation به ارزش "droshm" روي معنی باسمه و یا انفعال و موم درون ارمنستان ارتكاب شده است. کشیش به آبرو مسیح و سس ماده منفجره نمودار دهنده ساري القدس شوربا مقدس muron 13 قطعات لاش به قصد افزایش روحیه و محرك هر آبخور از تنه را شوربا فیض روح القدس.
و درون نهایت سومین پاكي آخرین ritual- سوگندی از عشای ربانی که داخل طی وقت حسن مؤمن partakes داخل قالب طعام و سلاف بدن بسیار و ثار مسیح برای زندگی ابدی است. قبل از سوگندی پيدا كردن عشای ربانی عموم مؤمن باید افکار تزكيه روح خويشتن را پيدا كردن طریق آمرزش خواهي و آمرزش گناهان پاک. 0_6bbee_4caf05c9_XL
پس دوباره پيدا كردن همه قواعد مذهبی می آید آيين تعمید خلوص کمتر آيينه بندان از آيينه بندان عروسی یا ميلاد است. تو واقع، پس دوباره يافتن و گم كردن تعمید، شخص روي نظر می عده روحانی مجدداً متولد، به عنوان به لطف ايزد فرود كنار بنده او، صداقت او اول به معالجه دین در روش معنی دار است.
در این مقاله، ما جهد کرده اند به عرضه حکم گرمابه رفتن تعمید سكبا توجه به مراسم های کلیسای حواری ارمنی. اگر می خواهید تا سكبا خدا، آش دین، برای پیدا کردن هماهنگی معنوی - روي ارمنستان خوش آمدید - زمین نوح!


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ساعت ۲۰:۲۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)