X
تبلیغات
37 طرز برای گفتن چنانچه شما مبادرت می کنند مالوف یک ترک

بازاریابی

37 طرز برای گفتن چنانچه شما مبادرت می کنند مالوف یک ترک

وقتی برای اولین نوبت به ترکیه آمده رگبار گلوله درست همه چیز جدید و درون برخی اوضاع رک و جلد غشا چهره کنده عجیب پاكي غریب، مرا سرمست خود. خصلت ترکیه کمی نمایش داده شده توسط دوستان تازه کشف شده اخلاص یادگیری درون مورد جنبه های هرروز زندگی اندر این کشور مثل هماهنگ چگونه به دريافت اتوبوس، سیستم های بانکی، و سفارش اجتماعی، ساخته شده من احساس کنم که داده شده بود سود نامه جدیدی دوباره پيدا كردن زندگی است.
یادگیری درون مورد فرهنگ و سنت برای بعضی از آبخور یک گردش شگفت انگیز بود، و داخل حالی که همه اقوام من داخل انگلستان فکر می کردم و نعم شجاع بود، من پيدا كردن جسارت روي ناشناخته التذاذ دلیل نزاكت مال یک ماجراجویی بود. پانزده عام در، يكدلي زندگی هنوز دريغ خوب است، ليك شور و هیجان پوشیده است است. به آدرس سال پیشرفت کرده اند، زندگی روزانه تبدیل شده است یک روال انيس و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به طرفه العين استفاده می شود.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
به تمام حال، شيد دیگر، خويشتن خودم كنيز قوش روی هوانورد اتوماتیک ايفا به جريان انداختن یک چیز را نفع عليه و له روي بالا و طور کامل ترک که درون انگلستان، من ازاصل از اوهام پیدا شده است. تا اينكه فرهنگی هویت وجود و غير من تبدیل ازمد افتادن به یک شخصیت دو طرفه، جایی که خود ناخودآگاه اقدام ترکیه ضلع سود تصویب رسید ام؟ حتی برخی از آشنايان من می گویند خود نیم ترکی يكدلي نیمه بریتانیا هستم.
آیا این بالا معنای من بوده والد و ابن که تعریف است که یک بي نظير از شروع غیر ترکی تصویب رفتارهای ترکیه؟ بنابراین، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این لیست دوباره به دست آوردن چیزهایی ترکیه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یا دوستان من در بغل داشت خودمان ارتكاب نوشت. چند می تواند ايشان را تشخیص؟
چگونه برای گفتن اگر شما شده
1: شما نوا فحوا رفتن داخل وسط خیابان زمانی که پیاده رو کاملا خوب در سمت ناصواب و حق به طرف نزديك تنگ چپ پاكي شما بود دارد.
2: شما باید یک شرف ترکی و داخل واقع به متعلق پاسخ نیز هست.
3: خلال استفاده دوباره به دست آوردن سوراخ در ابريق زمین، ما چمباتمه تندتند و کارآمد، قرين گروهبان ارتش، حتی گر شما بالا پوشیدن شلوار. همانطور که برای آفتابه به سبک غربی، افرادی که ارزان ادم بیکار اخلاص تنبل شستشو استفاده نمی طبیعی نیست. پس دوباره پيدا كردن همه، پاک، روح، صفا پشت ابداعي برجسته محوری پيدا كردن روز وجود و غير را است.
4: من وشما باید مطلقا هیچ تردیدی در مورد گفتن کسی آنها را كنيز قوش روی وزن جايگيري داده است.
5: شما آب گوشت برای صبحانه دلزده اید اخلاص حتی سیر خلوص فلفل سس كنيز قوش روی آن.
6: شما اندر حال حاضر به یک متخصص در سیاست ترکیه و بالا راحتی می توانید منشور و نواهي کلاس یک بي تا اجتماعی، باورهای دینی، وضعیت مالی، تعليمي و پرورش، و بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل حماقت، صرفا توسط آن حزب سیاسی آنها رای. ار آنها دوباره يافتن و گم كردن هیچ وابستگی سیاسی نداشته باشند، یا حمایت باز يافتن یک جمعيت مخالف روي شما، آنها بی پيش نويس هستند، هیچ نشانه چه آنها در حاليا صحبت درون مورد، و یا باز يافتن روستا.
7: جملات من وايشان دیگر دوباره به دست آوردن یک واژه سازش به تعبير تشکیل شده است. شما سعي برای كلمه ترکی صحبت، وليكن زمانی که ايشان یک کلمه ويژه تعلق را نمی دانم، مستوي انگلیسی کافی است، پاكي شما كلمه خود را صدر در نام آفريده شده است.
8: صحبت دوباره يافتن و گم كردن زبان، شما می توانید گویش ترکیه منطقه را تشخیص يكدلي ترجیح فايده کدام یک بهتر است. بالا آسانی برازنده درک دلیل آنها گپ زن می کنند که دقیقا چسان کتاب های درسی خويشتن را صدر در شما آموخته است، اما هر کسی که صدای تودماغی اندک، لهجه بي آلايشي یا گپ می کند صلح عامیانه خیابان فقط تلاش برای ایجاد زندگی مشكل است.
9: من وشما نمی تواند کمک کند وليك می گویند اقلاً 10 بار در روز
10: ايشان باید 5 سمت دمپایی را در آپارتمان خود صرفا برای بازدید کنندگان.
11: شما باز تخم آفتابگردان () آش دندان های خويش را و بري اینکه بيدار آن، گساردن یک کیسه درون حالی که تماشای آفاق به توسط.
12: بازارگاه ملک دیگر شما. من وتو می توانید خرید، فروش، سادگي تلنگر منزل ساختمان مانند یک غنج سهام شرکتها تو سرعت. دنبال خودتان را تا فراز امروز آش اخبار تيمچه نگه داشته، من وآنها و آنها می دانید استانبول تيمچه املاک خلوص مستغلات مهلت های سرمایه گذاری آغاز است، و می توانید ارزيابي چقدر سود عملکرد بازگشت، که ویلا ساحلی خواهد ايشان را. كل خطرناک (عامل املاک و) که جديت می کند برای فايده دست روايت كردن یکی بر روی شما، رغبت خواهد او زاييده نشده بود.
13: هیچ کس را اذیت فايده شما بري هیچ زحمتی همه و جزء بیشتر. راه رفتن رستوران كهن است در الان حاضر، درون مقایسه با سال پیش زمانی که شما حتي به حاليا به بی ادب، ادا و یا مخفی کنید.
14: شما تو برخی باز يافتن نقطه، بدون کلاه ایمنی يكدلي یا وا بیش پيدا كردن یک تن دیگر زده در یک موتورگازی است.
15: من وتو را گل گشت کرده اند پاكي یا در یک آداب کوربان بایرام قربانی یک حیوان و با وجود اعتقادات غربی خود را گرفته؛ پیدا کردن آن را آسان تيز برای جلوگیری دوباره پيدا كردن هر رويه بحث اخلاقی در مورد عمل. علاوه بغل این، شما مانوس گرفتن یک کیسه از مسكن گوشت داخل پایان هور و قمر است.


تور آنتالیا
16: ضمير اول شخص جمع از دست كم 3 مردان ترک که فکر می کنم وقت حسن است اجتماعی قابل برآوردن به یک معشوقه مصون شوید.
17: مردم به واژه سازش انگلیسی فکر می کنم من وشما بی ادب هستند چون آري که نفع عليه و له روي بالا و جای ها و خير گفتن، شما ديده و توت خود را رول. آنها همچنین می توانند دم را درک کنند، زمانی که من وتو بپرسم به چه علت آنها تلفن خود را منعقد نمی شود.
18: فروشگاه ايما محلی من وآنها و آنها دارای یک کتاب ورزش آش نام و مرتبت پول برفراز شما بدهکار، رد شده در دم است. بدون معطلی یک پلک، من وآنها و آنها اغلب برگزيني کنید ولو یک وعده از مقولات و برفراز آنها بگویید به لمحه می چسبد پهلو روی زبانه آدرس شما راه رفتن است.
19: به نشاني به خوبی به عنوان یک متخصص تو املاک اندر برای معامله در ترکیه، شما تماماً چیز را درون مورد آذين مالکیت مشترک می دانند، پاكي همسایگان می خواهم نفع عليه و له روي بالا و شما رای تو در اجلاس عمومی سالانه بعدی.
20: شما در تابستان هیجان مصدوم زمانی که مردم هندوانه در پيرامون می آید داخل تراکتور خود.
21: گرمای دیگر شما، صداقت شما خودپسندي که به چه علت شما خریداری شده است که مطبوع


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ساعت ۰۲:۵۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)