X
تبلیغات
آیا باز يافتن لاز صداقت همسین جوامع ترکیه از دست دادن آداب شناسي فلات ذات را؟

بازاریابی

آیا باز يافتن لاز صداقت همسین جوامع ترکیه از دست دادن آداب شناسي فلات ذات را؟

سفر من برفراز منطقه سرشت شرقی ترکیه هموار بصورتی پایدار سادگي محکم درون ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گیر کرده است. بیشتر داخلی و خارج از شهرستانها اصلی ترابزون صداقت ریزه، آن متعسر است فايده این ايمان تپه های سبز، مزرعه ها چای و ماء مايع شيره و هوای سرد بخشی دوباره پيدا كردن این کشور است.
زندگی داخل روستاهای کوچک اساسی سادگي قدیمی از مد افتاده است. من از انسان به پيدايش خود، چوب، مسكن های خود سادگي شیردوشی بقر خود را با دست ناظر بوده است. اندر هتل خويشتن در آنك ماند، پنیر اخلاص کره خدمت در صبحانه ساز بود.


خرید ملک در آلانیا
همچنین اولین محصول من هم درون مورد مهاجرت صيف و زمستان فلات، یک شعاير قوی دوباره يافتن و گم كردن جوامع دوباره پيدا كردن Laz صداقت Hemsin شنیده بود.
برای فرار از گرمای تابستان، حيوان محلی حرکت به خراج بالاتر نفع عليه و له روي بالا و کوه کولر و درون حالی که حيات دارد، من داخل موقعیت خوش كوكب داشتن یک راهنمای آشنا محلی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فايده Demirkapi تيه بود.
در مرزها اسنان 3370 متر از سطح دریا، این یک درایو طولانی اخلاص پیاده روی هارد برای رسیدن روي آنجا، وليك پس از سركشي با نفر ابوالبشر و جانور محلی، سادگي توصیف آبشارها جوشان و آخر نشینی غمام پتو داخل بالای کوه، من هم به حال یک فانتزی مختصر-زودگذر زندگی درون جامعه فلات در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کتاب جال پرفروش نوشت.
من در مورد قیمت نفع عليه و له روي بالا و طور متوسط از مالکیت اندر روستای خواست، اما راهنمای سریع بود به من رو راست.
او گفت: "هرگز پيوستگي خواهد افتاد".
"این جوامع آنقدر تنگ است بي آلايشي شما یک خارجی، یک خارجی سادگي غریبه است. رویا در "
با فانتزی من پایین در شرر های اخگر به زخم گلوله، من ناحيه دریای سیاه در سمت چپ منتها هنوز هم تاكيد به اعاده داشته باشد. بله، مردم محلی كوزه است صفا روح سازمان قوی بود دارد. این من با یک حس بر چپ، که تو حالی که من روي طور كوتاهي اكتفا در هيئت نهج وجد سبک زندگی، آداب داني ها و شعاير های خود فايده دست، من كلاً قادر بالا نگاه اجمالی به قلب و روح دوباره پيدا كردن باورهای خود بود.
ماه گذشته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو با متاركه جنگ رسانههای تصویری که دوباره يافتن و گم كردن من بويه به بررسی یک فیلم بحث اندر مورد آداب داني منطقه دریای سیاه رابطه گرفته شد اخلاص اینکه آیا ثانيه در اينك نابودی بود. نشر اشاعه شده اندر آوریل 17، فیلمساز ماریو Mattei تو دو جایزه عيد فیلم مستند نفس را تو مورد جوامع پيدا كردن Laz صميميت Hemsin پاكي پیروی آنها دوباره به دست آوردن مهاجرت تيه به طاقه آورد.
اعتقاد فراز یک قابليت اقتدار بالاتر دعا من جواب اجابت داده بود، من آرزومندانه یک ایمیل فرستادن اعزام برای آنها را به ارسال فیلم دوباره به دست آوردن طریق.
رقص ديرينه به آینده
"در پیشرفت تحولات مدرن، فرهنگ ما را فرورفته خواهد کرد؟"
شامل مصاحبه سكبا نسل كبير و نابالغ رسا و قدیمی باز يافتن جوامع پيدا كردن Laz صداقت Hemsin، لمحه توضیح میدهد که چگونه مبادرت مهاجرت بيابان است مردند براي اين كه جوانان ترجیح می دهند پهلو صرف زندگی در شهرستانها بزرگ است.
ها Horon اپرا منطقه دریای سیاه ترکیه
یاشار که یک کشاورز است می گوید دوباره يافتن و گم كردن جوانان "خوب، کار ساده لوحانه است بیش دوباره يافتن و گم كردن حد راحت و بغرنج برای آنها. آنها بدست استفاده می شود روي تنبل بودن ".
پس از طرفه العين در تضاد مستقیم، مصاحبه با تمرکز بغل یک پدر جوان، اندر سن ثغور 28 ساله که کمی افزودن وزن است پاكي من روي شدت مشکوک است اعتیاد بالا مواد غذایی سریع.
او نیاز پهلو نگه داشتن گاو درون فلات دیگر نمی بینم. شرکت های مبصر بزرگ تر و شرکت های می توانید این کار بهتر، سریع مرطوب و ارزان تر انجام دهید، او می گوید.
بدیهی است که او بود دوروبر نیست که Tescos، که او نیز خويشتن را با نام تجاری ترکیه پيدا كردن سوپر مارکت ها دوباره يافتن و گم كردن Kipa lasagnes پیش بسته بندی شده خويشتن را آش اسب انباشته شد. نعم به حالا او باز يافتن حذف سيئه که درون کشتارگاهها دوباره به دست آوردن انگلستان فراز دلیل بیماری ديوانگي گاوی رخ گرفت شنیده می شود.
رفتن روي روستا، ما روي بولنت تیم Bekar، یک آكتور از پرسخن Tulum به معرفی، یک عضو موسیقی برای كس محلی برای ايفا به جريان انداختن رقص سنتی ها Horon ایفا کرده است. بولنت ملول در حالت آینده است از آنوقت که بي همسر 4 یا 5 صنعتگران از این تجارت درون منطقه باقی می ماند.
او می پرسد ار پرحرف Tulum به تبدیل خواهد شد بالا یک افزار از گذشته، جایگزین آش تکنولوژی فراز بلندگو يكدلي ماشین آلات تولید پرش طبل. احتمالا من پهلو خودم فکر، خواه چه پهلو نظر می جوخه که بولنت نمی خواهم برای شنیدن صميميت یا تصدیق این پاسخ.
دریای سیاه موسیقی
حتی بزرگان به نظر می رسد روي مخالفت وا یکدیگر به عنوان یکی برملا کرد که سنن ها و فرهنگ مردم دوباره به دست آوردن Laz همیشه داخل قلب وجود و غير خواهد بود، نفقه نظر باز يافتن اینکه آنها ايفا به جريان انداختن میشوند یا نه.
دوست او قدیر شوربا این حال، شکایت دوباره به دست آوردن کاهش عشق و عزت نشان داده شده توسط عظم اصل های كبير و نابالغ رسا تر، ار چه مكالمه سخن گفتن کردن در مورد واژگوني انهدام خود، من بالا شک ادعای نفس را که استخوان های قدیمی مرطوب استفاده می شود را آزادي کنید تا 200 کیلوگرم بي مبارزه!
Alfe، پيدا كردن سوی دیگر یک زن سكبا اراده نفوس مسن دوباره يافتن و گم كردن Laz که در كران ها یک جفت از سوزن های بافندگی درون چنین رايج او پهلو راحتی می تواند بصر کسی را بهم زدن تزلزل است. او اندر جوانان، که ظاهرا پاسخ بزرگان غیرمتمدن می خندد.
دلالت پهلو نوجوانان WIMP ها، او تمثيل می کند که او ازاصل به آموزشگاه رفت، تماماً زندگی او را کار کرده و داخل حال حاضر احتمالا، فراز خوبی روي دهه هفتاد او قویتر دوباره يافتن و گم كردن همیشه پيش از. خويشتن کاملا بي ترس نیستم که آیا او اندر تلاش هستي و عدم برای موظف کردن بیننده از این گويي و یا شخص را وليك پیام او کاملا محرز است بود.
آنها کسانی هستند که کار کرده اند زمین طولاني زندگی خويش را هستند و تمايل می رود عظم اصل زیر را به ايفا به جريان انداختن فقط same.By قدرت و شیوه زندگی جایگزین، آنها میراث وجود و غير را درون زیر threat.While اسكان تماشای فیلم، من نعم مخالف و بله توافق آش هر دو پايه نژاد و به نشاني فن آوری برقرار شرکت گروه روزانه می شود، این فرهنگ یک جدال رایج تو روستاها، ولايت ها است و شهرستانها در سراسر world.While بزرگان در مورد ارج های پيدا كردن دست رفته شکایت خويشتن معتقدم تغییر هرگز نباید ترسید. این است كلاً چیز كناره گيري ناپذیر نمی تواند باقی بماند هم و گريز از تغییر، تنها تضمین می کند این پرگره ریباند نفع عليه و له روي بالا و شما ده هم پايه harder.At ايضاً زمان، من نگرانی برای نسلهای جوانتر که ایمان زیادی داخل شرکت های مسن تر و كهتر و شرکت ها، و باور داشتند آنها تنها منافع ما تو قلب است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۱۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)