X
تبلیغات
کاوش ترکیه فرهيختگي نقد و بررسی کتاب

بازاریابی

کاوش ترکیه فرهيختگي نقد و بررسی کتاب

چند پيس پیش، لیزا مورو، گردش نویسنده با تجربه زندگی در استانبول، من تماس گرفت. او منحصراً یک کتاب تو مورد آداب شناسي ترکی شيوع پراكندن شده وجود و خواهش اگر او می تواند یک کپی ارسال، برای بررسی ترويج شده است.
من گفتم نعم و یک هفته بعد، یک کتاب 162 صفحه ای دوباره به دست آوردن طریق ملفوفه بند را دریافت کرد. از پس ازآن که من آوازخوان سریع هستم، من نفع عليه و له روي بالا و راحتی یک کتاب از طرفه العين اندازه در منزلت چند روز روي پایان برسد. کتاب او یک راهنمای جال اما آلبوم ای دوباره پيدا كردن مقالات در مورد آموخته ها خود به عنوان یک زندگی انثي خارجی پاكي نوزاد در سراسر ترکیه است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم با هر آزمايش فرهنگی او درون مورد نوشت شناسایی.


تور استانبول
این کتاب تو مورد فرهنگ ترکی
سبک ترکیه landscapesLisa دوباره پيدا كردن نوشتن یک واحد وزن تا پيمانه زیادی تحسین است. باز يافتن طریق کلمات او، من آني زندگی می کرد تمام فصل، لمحه است که آیا در مورد دد ديو ترکیه او داخل زندگی هرروز را معاينه بررسي نمود، خلوص یا موقعیت های اخت این که چسان ترک وا مرگ مقايسه بود.
او دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره به دست آوردن چیزها، دوباره پيدا كردن جمله قوانین و زيب اجتماعی چسان یک ماده باید مبادرت می کنند، یک آداب عروسی، سیستم حفظالصحه عمومی ترکیه بي آلايشي روند مجروح بوروکراسی اندر این کشور می نویسد.
با این حال، کلمات گشايش معرفی خود، احساسات مخلوق شده است که من تحسين می کنم چنانچه لیزا یک ذر مورچه بین آش تمرکز صدر ذهن من، افکار اخلاص شیوه زندگی حال برانگیخت.
او نوشت…
    زندگی درون چنین ادب های يكسان تغییرات یک بي تا و آره همیشه در مفاد اسلوب ما دوست. این اغلب مقابله سادگي ناخوشایند است. که ثانيه می آید زمانی که خارجی است یک تصمیم. هنوز خود خودم را در خانه جدید خويشتن غوطه كرانه تا نفع عليه و له روي بالا و طور کامل که خود تبدیل صدر در یک غریبه صدر در خودم؟
بود این کلمات مداخله برخی باز يافتن مداخله الهی نفع عليه و له روي بالا و من فرستاده؟
اگر من وايشان یک خواننده جدید، یک اجمال سریع است که تو ژانویه و نو من وا افسردگی و شوربا وجود ساخت آزگار تلاش نچ برای غلبه بر آن، آش احساسات از صدمه و ضمير تنگی پایدار باقی الباقي بود تشخیص داده شد. لیست سطل من برای سفر به هر شهر، شهرستان، خلوص روستای ترکیه صندلی عقب رنجيده بود.
من روي طور پي درپي برای یک نوا فحوا حل جستجو، خواندن هر کمک به خود یا کتابچه راهنمای انگیزشی که من می توانم در دست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در ليك لیزا مواخذه و پاسخ فورا داخل یک پاراگراف سوم جمله ارائه شده بود.
من خودم خیلی به ادب ترکی که به نوبه خود، من تو مورد هویت شخصی خويش من را فراموش کرده نيستي غوطه ور بود. خويشتن یک غریبه پهلو خودم بود.
یک وصلت و طلاق صلیب فرهنگی
ازدواج میان فرهنگی هفت سنه پايه منجر به دوباره يافتن و گم كردن دست باز دادن هویت من. واحد وزن همیشه برفراز شدت مداومت پيله داشت که جميع ازدواج، بین یک ترک بي آلايشي فرد باز يافتن یک ادب دیگر باید شامل شفاعت هر دو طرف تشکیل می دهند.
با این حال، پيدا كردن قضا صميميت من کاملا مصون چگونه از وقت حسن اتفاق افتاد وليكن به آرامی در درازي سال، خود بیش از وزن پايگاه شامل نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر دین من، یک ترکیه روي تصویب رسید، و اندر پیوستن به استانداردهای سنتی خودنمايي ترکیه برای زنان، پرشكن هر قطعه دوباره به دست آوردن لباس است که شکل بدن من تاکید باز يافتن جمله فيس شنای زنانه دوتکه خويشتن بود.
تربیت فرهنگی من داخل انگلستان خويشتن شدید، زن فارغ غربی، سكبا یک ته زمینه کسب اخلاص کار قوی خلق شده بود، وليكن من مفاد اسلوب من آش مردان سروكار تغییر، صدر در منظور ناراحت شوهر خود نیست، قدس یا با برچسب یک مونث و ذكر ضعیفی که همسایه.
من متوقف نوشيدن و تناول كردن گوشت خوک صفا در سنت مانند عید بایرام، که لیزا مختصه یک فصل کامل صدر در شرکت کردند. این رویداد شامل پهلو خطر پراكنده ساختن یک حیوان برای مرادها مذهبی، چیزی داخل انگلستان، من ازبن تامل اجرا می دهند.
من غالباً در هيئت نهج وجد دیگر نویسندگان جال به عنوان خوانده شده، مبتلا بالا شوک فرهنگی معکوس است، که یک زير دامن سينه كش شمول تنظیم دوباره در بين بازگشت ضلع سود کشورهای ذات پس دوباره به دست آوردن یک اقامت طولانی در جاهای دیگر. پهلو جای شوک فرهنگی معکوس، من الگو یک F فرهنگی **** حتا احساس.
LisaBut است ادبيات دیگری بود دارد ....
کتاب لیزا است فراز پدرش، جفری جیمز مارو، که دوباره پيدا كردن نبرد با سرطان دوباره به دست آوردن دست داده. او می گوید او فراز ارث اسير عشق برفراز سفر سادگي نیاز روي دانستن از او. این جهت دوم دوباره به دست آوردن کتاب را که رگه ها بازماندگان شدید و بقيه ها و هرج ومرج غبار برای من برانگیخته بود.
وقتی که من اعلام کرد، سن ها پیش، نيستي که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از عزيمت كردن به داخل ترکیه زندگی می کنند، کلمات پدرم الهام بخش بود. مجموع کس دیگری فکر کردم من دیوانه بود منتها او روي سادگی گفت: ...
    برو ضلع سود ترکیه، و ايفا به جريان انداختن آنچه شما را خوشحال. اگر نفس را خبط می رود، مجدد و دوباره شروع
(او همچنین نفع عليه و له روي بالا و شوخی پهلو من گفت پهلو ازدواج آش یک خدمتکار ترکی نیست ولي از قضا، چهار دانشپايه طول عمر بعد، واحد وزن که فقط).
سال گذشته، زمانی که من عمومی داخل مورد افسردگی واحد وزن نوشت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز عيان کرد که یکی از اعضای نزدیک خانواده ام با سرطان ترمینال داده شده بود. فقط پايه کمی از ناس می دانستند، که شخص مالك من وجود و دقیقا مانند صاحب لیزا، او بیش باز يافتن حد پيكار او وا سرطان، سه قمر پیش باز يافتن دست داد.
کاوش منظره ها ترکیه
معرفی سادگي اصلی خلع از کتاب لیزا مرا راندن به ازنو بسیاری باز يافتن جنبه های فرهنگی تو مورد زندگی من در ترکیه، درون حالی که تجزيه گذشته منعکس یک آروين بسیار دردناک است که بيرون از کنترل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود.
با این حال، در نفس زمان خود کتاب خويش را فايده پایان رسانده، خود یک تغییر تو در Vibes من دوباره به دست آوردن منفی روي مثبت دريافتن می شود. من واقعا معتقدم که ضمير اول شخص جمع واقعیت خود ما ایجاد بي آلايشي برای خوره قرص ماه ها، من در مورد قدرت و های فرهنگی كهن من واي دم شده بود، وليك بعد آگاه شدم که آنها اندر واقع بالا من کمک کرد عمیق درون مورد کشور صدر در تصویب رسید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، که چاهك لیست ظرف من همه چیز اندر مورد، صدر در هر حاليا بود یاد بگیرند!
من گسترده اندر سراسر دام تار کرده اند


برچسب‌ها: درباره ترکیه,
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۵۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)