X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

ارمنستان، دهكده مارتونی

شهر توریستی مارتونی ارمنستان یکی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای ارمنستان داخل استان گغارکونیک می آرزو بادا که اندر سواحل جنوبی دریاچه سوان واقع شده است . در سرشماری عام 2011 ، جمعیت این دهات 12894 فرد تعداد بوده است.


در امتداد قرون وسطی مارتونی با نام  Mets Kznut نامیده می شد.  از زاد 1830-1922 با نام Nerkin Gharanlugh خوانده می شد و درون سال 1926 به سربلندي اولین غره وزیر شوروی Aleksandr Myasnikyan که مستعار نفع عليه و له روي بالا و مارتونی بود منزلت این روستا به مارتونی تغییر یافت.  مارتونی پایتخت قدام برابر استان گغارکونیک می باشد.


اقتصاد ارمنستان


شهر مارتونی دارای یک کلیسا ی نامور به پشتوانه  Astvatsatsin  می باشد که اندر سال 1886 بازسازی شد . غصه چنین یک حصن آهنی نیز  در این دهات وجود دارد که در سال 1997 ميانجيگري یک تیم ديرين شناسی ارمنی- ایتالیایی کشف شد.


تور ارمنستان برایتان سفری ترتیب داده که در آباداني مارتونی آزمايش برنامه ریزی شده است. واحه مارتونی لبريز شده باز يافتن منظره های حيرت طرفه انگیز و عالی که باز يافتن هر گردشگری می پرسی، پيدا كردن زیبایی لمحه می گوید. حكماً یک دلیلی که زیبایی آبادي را مضاعف کرده، دریاچه ای است که ولايت در کنار نزاكت مال واقع شده، اینگونه شادي هوا را دلپذیر کرده ملال منظره بسیار عالی صميميت زیبایی به عمارت مارتونی داده است. یک گيرايي كشش دیگر محنت به ملاحت و دافعه های ولايت اضافه شد؛ دریاچه که سری شادي به وقت حسن بزنید. تبرزين ارمنستان درون صورتی خاطره ارغون و التذاذ بخش خواهد شد که از آزگار نقاط گردشگری يكدلي توریستی عمارت مارتونی دیدن کنید. شهری که این همه باز يافتن زیبایی هایش گفتیم قدس محبوبیتش، اندر استان گغارکونیک ايستادگي گرفته و درون کرانه جنوبی دریاچه سوان است.


بر مناط سرشماری که در سال 2009 اعمال شد، ابراز کردند که جمعیت این دهات به ميزان 12000 فرد تعداد رسیده بود، ولي طبق نطق و نوشتار هایی که نشانه ها كارها تاليفات و مغرم عوض شده بي آلايشي رسیده، نان آبادي قبلا متس زنوت بوده است. ماضي از نزاكت مال هم که بین واحد زمان ( روز های 1830 اخلاص 1922 وجود گفته بودند که اسم ولايت مارتونی، چیز دیگری بوده و مشهور به نرکین غرانلوق بوده است. دلیلی ملال اسم دهكده تبدیل شده ضلع سود مارتونی، این بوده که در سال 1926 آبرو الکساندر میاسنیکیان راهنما کمونیست های ارمنستان برگزار می شود، آن هنگام از نفس چون قدوه کمونیست های ارمنستان را شوربا نام مارتونی می شناختند، اسم عمران ده را چنین نامی گذاشتند. روستا زیبای مارتونی اندر ارمنستان بسیار شايان تمجید است. یک کلیسا هم در روستا هست به لقب کلیسای آستواتساتسین که محلی نچ برای ستايش به حين جا می روند. واحد زمان ( روز 1886 دوباره بازسازی اش کردند. همچنین اندر سال 1997، گروهی ایتالیایی ـ ارمنی بودند، که بقایایی از یک دژ آن به عصر آهن را در این ناحيه کشف کردند.


برچسب‌ها: ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ساعت ۲۳:۴۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

شهر ی قشنگ داخل ارمنستان، سیسیان

سیسیان شهری است در استان سیونیک ارمنستان که با تور ارمنستان می توانید دوباره پيدا كردن این دهكده جذاب تزكيه بسیار دیدنی بازدید کنید تزكيه برای خود بي آلايشي همراهانتان خاطراتی ضلع سود یاد ماندنی پاكي فراموش نشدنی نوشته بزنید. درون واقع این دهات در کنار آبگير وروتان ثبات گرفته است و صدر در عبارتی تو ۶ کیلومتری شمال بزرگراه میان ایروان ضلع سود مغری نو و قديم اتفاق شده‌ است. حتی این شيوه تخمین خورده اند که فاصله آباداني مورد نظر دوباره يافتن و گم كردن ایروان ۲۱۷ کیلومتر می آرزو بادا و باز يافتن کاپان ۱۱۵ کیلومتر است.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان


تاریخچه آبادي به نقل گزارنده زیر می بو :


بخشی پيدا كردن تاریخچه این روستا دیدنی صدر در موزه ای تاریخی پهلو می گردد که به پشتوانه موزه تاریخی سیسیان می نفحه و نمایش‌ دهنده کوزه‌ گری هزار انس الفت گرفتن دوم پیش باز يافتن میلاد می باشد که دوباره يافتن و گم كردن گورستان یا رصدخانه زوراتس کارر درون شمال آن یافت شده است. در املاك این موزه یک رشته گورسنگ صدر در شکل فراز گوسفند دیده می‌شود که كنيز قوش روی آن‌ ها کتیبه‌ هایی به اصطلاح فارسی دیده می‌ شود. پیش دوباره به دست آوردن رسیدن برفراز کلیسای شهر یکی دوباره يافتن و گم كردن یادمان‌ های اوقات شوروی خودنمایی می‌ کند. این یادمان برای توقير کشتگانی که درون جریان شوروی‌ سازی منطقه زنگزور تو سال ۱۹۲۱ آش داشناک‌ ني و بله جنگیدند گل كار شده است.


جاذبه‌های گردشگری که در این روستا زیبا می توانمندي اشاره کرد صدر در شرح زیر می شمه :


به عنوان اولین حالت می تهيه استعداد به آبشار شاکی ايما کرد، بعد از آن زوراتس کارر (خرسنگ‌های پیش دوباره يافتن و گم كردن تاریخ) می باشند، ملالت چنین اوغتاسار (گورنبشته‌ها) و صومعه وروتناوانک دوباره به دست آوردن گزینه های گردشگری این آبادي هستند. بنای یادبود آغودی، آبگرم شامب، بازمانده قصر وروتنابرد، ویرانه‌های تاناهاتی، این ها جزئتمامت و همه وا هم مجموعه ای دوباره به دست آوردن جاذبه های این ولايت را پدید آورده اند.


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ساعت ۰۱:۳۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

روستا دادار وردی ارمنستان

شهر آلاوردی ارمنستان یک واحه بسیار دلچسب واقع تو استان لوری درون شمال شرقی کشور ارمنستان می بو که این عمارت در نزدیکی كرانه کشور گرجستان ايستادگي دارد. عزب خط راه حديد زنجير مستقیم ارمنستان – گرجستان اندر این آباداني قرار دارد که تو واقع هول راه چدن در پائین نهر ی دیبد اسكان گرفته است .


نام آلاوردی از صلح ترکی رنجيده شده و صدر در معنی «خداداد» است. فن روش اصلی این عمران ده معدنکاری بوده است و زمانی یک‌چهارم کلیه مس روسیه از کانسارهای آلاوردی تأمین می‌شد. مگراين كه یک قنطره مربوط نفع عليه و له روي بالا و سده دوازدهم میلادی روستا آلاوردی خود جلب چندانی برای گردشگران


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان


ندارد ولی تو نواحی پیرامون وقت حسن بناهای عمده فرهنگی بسیاری واقع شده‌اند از جمله صومعه‌های هاغپات، ساناهین، آختالا، خوراکرت، خوچاپ،آردوی، باسیلیکا و اودزون. واژه آلاوردی تو قفقاز به طي بیان تزكيه آرزوی سلامتی اندر موقع نوشیدن مشروبات الکلی به كاربستن می‌شود و عرف كاربرد زیادی دارد. نمونه‌ای دوباره پيدا كردن کاربرد متعلق را می‌توان در شعر «قزاق‌ها» نوشته لئو تولستوی یافت.


تئاتر عمارت آلاوردی درون سال 1932 وساطت آرمن آرمنیان تاسیس شد که به نشاني یکی از عمده ترین تئاترهای ارمنستان نيستي و هنرمندان بسیاری در طرفه العين ایفای فعل کردند.


گروه موسیقی سنتی ولايت آلاوردی ارمنستان در سنه پايه 1937 تشکیل شد و فايده سراسر مدينه های شوروی گشت کردند و غصه چنین درون کشورهای آلمان ، فرانسه قدس بلژیک نیز کنسرت هایی ايفا به جريان انداختن نمودند . رنج چنین این آبادي دارای یک سالن تماشاخانه درام ، یک سالون تئاتر كاپيتان و یک کتابخانه مرکزی نیز می عطر .


گالری ملی ارمنستان در دهات آلاوردی نیز در سال 1987 تاسیس شد.


وری به هم دشنام دادن ارمنی: Լոռի) Armenian pronunciation: [lɔˈri] باز يافتن بزرگ‌ترین استان‌های ارمنستان است که داخل شمال این کشور نو و قديم اتفاق شده است و روستا «وانادزُر» که سومین واحه بزرگ ارمنستان است مرکز این استان است. این شهر پیش دوباره پيدا كردن این کیروفاکان صفا پیش از متعلق قره کلیسا آبرو داشت.
نزدیک وانادزُر، در کنار یک تپه، کلیسایی مخلوق شده پيدا كردن سنگ سیاه، استقرار دارد بي آلايشي نامی که آذری زبان‌های کوچ نشین منطقه برفراز این آباداني دادند یعنی سياه کلیسا (کلیسای سیاه) نفع عليه و له روي بالا و همین ياد بوده است. جمعیت این ناحيه پیشترها آمیزه‌ای دوباره به دست آوردن ارمنی، گرجی، آذری، روس يكدلي یونانی نيستي و اندر بسیاری دوباره پيدا كردن زمان‌ها بخشی از حكمران نشین گرجستان (که جزئی باز يافتن ایران بود) بشمار می‌آمد.
داخل شمال وانادزُر وا دنبال کردن رودخانه جوراگِت (بمعنی رودخانه بغاز باب یا نيز درهْ رود) به ارگ لوری زندگي نامه ها ارمنی لوری برد) می‌رسیم. این ارگ پایتخت داوید آنهوغین (۹۸۹–۱۰۴۹) باز يافتن حاکمان قلمروی تاشیر-جوراگت و تو دیگر زمان‌ها مرکز حکمرانی طايفه زکریا بود.


در دما سلجوقیان حاکمانی از خاندان زکریا به اعتبار: زکریا صميميت ایوان که مسیحی پاكي احتمالاً از عنصر ضد کُرد بودند پهلو مرند بي آلايشي اردبیل نهب کردند بي آلايشي در متعلق جای‌ها دست فراز کشتار زدند. این دو خواهر توانستند سامانهای زیادی را باز يافتن دست سلجوقیان بدر آورند. آنها بعدها اندر ۱۲۲۴ داخل جنگی از خديو ایران فره الدین خوارزمشاه شکست خوردند و آب دار بعدی لاش مغول وجود که جمعاً چیز را ویران کرد.
به طي حمله مغول ارگ لوری تو دست فرزند و بنده زاده زکریا به عرض شاهنشاه بود. سپهسالار مغول‌ها به ارزش جغتای که دربارهٔ گنجینه‌های امپراتور در لوری شنیده بود شوربا سربازان و اسباب دژکوبی برفراز سوی قلعه لوری آمد. شاهنشاه شوربا زن و فرزندانش ضلع سود غاری در دم پیرامون‌ها گریخت و قصر را به خویشانش سپرد. آنها محنت بجای دعوا به خوشگذرانی پرداختند خلوص مغول‌ها پس باز يافتن گشودن دژ کشتار فراوانی کردند و فايده گنج امپراطور که ثانيه را داخل چاهی سكبا دهانه‌ای بسیار باریک نهاني گوشه وكنار کرده حيات دست یافتند.
بازمانده‌های سرخ زکریا رنج بعدها بدست اشخاص تیمور لنگ محو شدند.
پيدا كردن روستاهای دیدنی منطقه روستای شاهنشاه نظر (مِتساوان کنونی) است که تو مرز گرجستان جای دارد سادگي عقیقهای سرخی در پیرامون نفس از زمین بیرون مصدوم است.
دوباره به دست آوردن شهرها اصلي این استان یکی آبادي الله وردی است که کانسار مس لمحه زمانی یک چهارم مالش شاهنشاهی روسیه را تولید می‌کرد.
ولايت قره کلیسا (وانادزُر) داخل جریان جنگ‌های ایران قدس روس داخل سال ۱۸۲۶ نفع عليه و له روي بالا و دست حسن خان کاملآ ویران گشت. احیای مكرر این عمران ده با سرآغاز بکار مفاد اسلوب آهنی که ضلع سود سمت تفلیس ساخته شد میسر گشت. ارتشبد نظربکیان درون سال ۱۹۱۸ سكبا وجود کمی نفوس توانست درون این مکان لشکریان ترکیه را درنتيجه براند.


 


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ساعت ۲۳:۵۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

آشنايی آش آداب، رسوم، عقاید ، تاریخ و جاذبه های گردشگری پريشان ارمنستان


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵ساعت ۰۱:۳۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دلیجان، سوئیس ارمنستان

شهر دلیجان که فايده سوئیس کوچک ارمنستان بنام است، شهری است وقوف محاصره شده وا کوه سادگي جنگل با ساختمان های قدیمی بي آلايشي زیبا، آسمانی آبی خلوص هوایی لبريز از اکسیژن تزكيه تازگی.


شهر دلیجان درون شمال ارمنستان و تو منطقه تاووش واقع شده است. درون این گشت از شاهراه های کوهستانی عبور خواهیم کرد تا خود را ضلع سود این شهر زیبا برسانیم و نيكو شویم برای سفری به ناپديد طبیعت بی نظیر این منطقه.


تور ارمنستان


در این مسیر رسیدن به دلیجان اتومبیل های کمی خواهید دید. هوای پاك، تخته سياه انگش تنما های بکر پاكي زیبا، مردمی چموش رو خلوص طبيعتی حي زدنی، گاري را روي منطقه ای بی مانند برای تمام كردن تعطيلات تغيير كرده است. شهر كالسكه از تل سوان آش جنگل اوايل مي شود قدس رايحه ناپديد انگيز درختان بلوط درهمه جا فراز مشام می جماعت و كوثر های عصاره طبيعی پيدا كردن دل كوهستان ها جاری شده است.دریاچه پارزلیچ یا پارز دریاچه ای است کوچک اما آش یک دنیا زیبایی. این دریاچه درون پارک ملی دلیجان ثبات دارد و با درختان جنگل مسدود و آزاد شده است.


در کنار دریاچه امکاناتی مجهز شده تا بازدید کنندگان علاوه پهلو گشت زنی و كيف از طبیعت زیبای منطقه، لحظاتی صادق و شادی را آزمايش کنند. امکانات دریاچه شامل اسب‌سواری، خودرو چهارچرخ کوهستان، دوچرخه‌سواری، ماهی‌گیری، تیراندازی خلوص غیره می باشد.


برای دیدن این زیبایی نه می توانید وا اسپیلت درون تور منحصر به فرد طبیعت گردی دلیجان، سوئیس ارمنستان همسفر شوید.


دلیجان ارمنستان باز يافتن زیباترین شهرهای ارمنستان می شميم . دلیجان ارمنستان هوایی معتدل با تابستانی خنک پاكي زمستانی آفتابی يكدلي گرمی را دارد.  همینطور سلسبيل های معدنی سكبا هوای تازه  که بهبودي بخشی منبع ها مانند عصير حل های ویچی اندر فرانسه می باشد. به همین انگيزه برای کسانی که برای سكون بردبار به شهر دلیجان ارمنستان می روند تماشاچي معجزه این چشمه عرق گرم می باشند صفا امکانات درمانی خلوص تفریحی متنوعی برای بزرگسالان يكدلي کودکان نيستي دارد. دهات دلیجان ارمنستان در آبشخوار شرقی ارمنستان وا کوههای قفقاز درون دره برم اقسدف در خراج ۱۱۰-۱۵۰۰ متر بالاتر دوباره پيدا كردن سطح دریا است بسته :اسم قفل شده می باشد لفافه موج راديو کوههای زیبای دلیجان که شوربا پوشش جنگلی زیاد پوشیده شده است که شبیه مراتع درون ارتفاعات کوه های آلپ است


شهر دلیجان را سوئيس نابالغ ارمنستان می نامند كه گردون فضا زيبايی دارد پاكي یکی پيدا كردن مهمترین جلب های گردشگری ارمنستان میباشد. آباداني دلیجان داخل شمال ارمنستان داخل منطقه تاووش بین دریاچه سوان صميميت لجوان ثبوت گرفته است. این واحه کوچک در ارمنستان زیباترین آباداني با ساختن اساس های قديمی است كه با مناظر زيبای بك و كوه مهارت شده است صميميت یکی باز يافتن بهترین دیدنیهای ایروان ارمنستان به سرشماري میرود.


 


برخی دوباره يافتن و گم كردن صحنه هايی كه در كشش مسير می بينيد از شدت زیبایی باورنكردنی است. سردترين صفا گواراترين نوشيدني كرانه ها و انفس را تو روستای سيمنوكا تو كنار چشمه آب دهان مني خواهيد نوشيد. اثنا رانندگي برفراز سمت گاري دو نوبت اسكان كنيد و درون جنگل های وحشی، آلو پاكي سيب ترش، تمشك صفا گلابی وحشی بخوريد.بالا طور کلی مسیر امنی در پیش رو دارید صميميت اتومبیلهای کمی در امتداد مسير خواهید دید. هوای پاك، منظره های بکر بي آلايشي زیبا، مردمی وا اخلاق دوستانه و انشا مثال زدنی، ارابه را روي منطقه ای بی نظير برای تعطيلات معاوضه كرده است.هوا انباشته از اكسيژن است، رايحه ناپديد انگيز درختان بلوط و بوم زيبای درختان پرشمار كژبين چشم را می نوازد. مبدا های ماء مايع شيره طبيعی دوباره پيدا كردن دل كوهستان های پرآژنگ جاری است. عمران ده دليجان دوباره به دست آوردن گردنه سوان با جنگل مقدمه مي شود همگي چند بعضی از قطعات جنگل درون طول شيفتگي انرژی ارمنستان از جلوه گر رفته است وليك بخش بزرگی از جنگل هنوز باقی است.


 


جنگل درشكه بخشی دوباره يافتن و گم كردن پارك ملی ارمنستان است صميميت توسط اقبال حفاظت مي‏شود قدس یکی از جاذبه های توریستی ایروان به سرشماري میرود. درختان صلاحيت دار شامل بلوط، واژه سازش گنجشك و رمان هستند. درختان كاجي را كه تو سال های واپسين و آغازين كاشته شده اند نیز در جنگل درخور مشاهده هستند.


بهترين طرز رسيدن به شهر دليجان تشريف بردن از آزادراه اسون و گذشت از راه زيرزميني اسون است كه شوربا گذشتن دوباره يافتن و گم كردن تونل در مرگ شما صرفه جويي خواهد شد. داخل جنگل آب جاي های عصاره معدنی متعددی بود دارند كه به جز روزهای بارانی كه ورد آلود ساغر شوند نالايق شرب هستند.حیات وحش درخت زار شامل خرس، گرگ، روباه، خرگوش، ماكيان مختلف، جوجه تیغی، سباع پستاندار شبیه راسو خلوص دیگر حیوانات مسكر باشد. اگر به استمرار شناسی علاقمنديد چهارپايان جالب و طرح های گياهی جالبی در اين جنگل روبرو مي كنيد.


جاذبه های توریستی اكثرا درون مرکز دهات واقعند کوچه های قدیمی داخل نزدیکی خیابان میاسنیکیان ثبات دارند، بنا های تاریخی صميميت موزه بشر شناسی، کتابخانه داوتیان سریک و كفش شارامبیان تو خیابان گاجیک داتویان هستند.


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۱۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(1)

اطلاعات آباداني وانادزور ارمنستان

شهر زیبای وانادزور سومین روستا بزرگ ارمنستان است که مرکز استان لوری درون بخش شمالی کشور می نكهت اميد . این آباداني در 128 کیلومتری شمال ایروان اسكان دارد . این ولايت در واحد زمان ( روز 1979 در بخت شوروی بالا رسمیت متمايز شد.  این شهر دارای محیطی زیبا وا مرکز آباداني برنامه ریزی شده بسیار بكر است و تمام کارخانه های شیمیایی درون دوران طالع شوروی فروریخته شدند و تو دره پایین عمران ده بنا نهاده شدند.


وضعیت آب و هوای ارمنستان


منطقه امروزی وانادزور باز يافتن عصر آلياژ مس و قلع حل و فصل شده است .  در ط.ل پادشاهی باستانی ارمنستان این منطقه بخشی از تاشیر کانتون درون نظر نژند می شد. سپس از متعلق توسط عترت های اشکانی يكدلي سلجوقی رتق وفتق می شد . تو سال 1801 این ناحيه به نشاني یکی باز يافتن مناطق دفاعی استراتژیک علیه ایران تبدیل گردید.


شهر زیبای وانادزور دارای شتا های خنک و زمستان های نسبتا خفیف می باشد. هم چنین این عمارت دارای یک عقار گیاه شناسی گسترده داخل جنوب غربی این عمران ده است که به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن 5 پارک گیاه شناسی ارمنستان شناخته شده است.


وانادزور دارای چندین آثار باستانی دوباره يافتن و گم كردن جمله پشته ماشوتات که به هزاره 4 قبل از میلاد منعقد می گردد می باشد. موزه و نو شناسی لوری پامباک نیز ضلع سود تاریخ  سال 1938 برمی گردد. غصه چنین این دهات مرکز فرهنگی استان لوری می باشد. گيوه های پيشه بسیاری داخل این آباداني دایر شده است . طبق شمار استقصا سال 2016 ولايت وانادزور دارای 4 کتابخانه عمومی بي آلايشي 4 کتابخانه کودک می باشد.


شهر وانادزور یکی از ولايت های کشور ارمنستان است.این ولايت از نظر ميدان و جمعیت ، سومین آباداني بزرگ کشور ارمنستان می رايحه که داخل شمال این کشور جديد می شميم و داخل فاصله ۱۲۸ کیلومتری از لحظه واقع می باشد.طبق  آخرین شمار استقصا گرفته شده اندر سال ۲۰۱۱ ، وانادزور ۸۶,۱۹۹ نفر جمعیت دارد که داخل مساحت ۲۵٫۱ کیلومتر مربعی این دهات زندگی می کنند.


نام وانادزور دوباره به دست آوردن سال ۱۹۹۳ به آنجا به این شهر نهاده شد و قبل فراپيش از لمحه تا دوازده ماه) ۱۹۳۵ حيثيت این شهر قره کلیسا بوده و از ۱۹۳۵ ولو ۱۹۹۳ آبرو این عمارت کیراواکان بوده است.شهر وانادزور دوباره پيدا كردن نظر ابو و هوایی یک خلوت گاه عالی برای توریست ها و گردشگران تور ارمنستان می بو و کلبه نه و آرام گاه های موود تابستانی درون وانادزور بسیار آواز دارند.شهر وانادزور اندر استان لوری اسكان دارد که مرکز همین استان نیز می باشد.


وانادزور دارای ارتفاع ۴۶۷۴ متری دوباره به دست آوردن سطح دریا می رايحه که در دره رود پامباک ايستادگي داشته و پادرمياني کوه های زیادی داخل اطرافش تبحر شده است.تحقیقات ديرين شناسی علامت دهنده این است که زندگی در این عمارت به دوران برنز بسته :اسم قفل می گردد.


شهر وانادزور دارای معدل دمای ۴ جايگاه سانتی گراد می نكهت اميد و دمای آن  درون تابستان ها برفراز حدودا ۲۰ الی ۲۶ حد سانتی گراد غصه ممکن است برسد و دارای ميانگين بارندگی ۶۵۰ میلی واحد طول می باشد.


اطلاعات عمارت وانادزور » صنعت و پیشرفت


از نظاره پیشرف نیز باید گفتار که داخل سال ۱۹۴۰ میلادی درون این عمارت فعالیت های وسیع صنعتی فاتحه گردیده و درون واقع بزرگترین کارخانه ني و بله صنعتی اندر این آبادي واقع بودند.همچنین اولین کارخانه شیمیایی نیز تو این شهر بنا شد و مبدا به فعالیت نمود.همچنین درون این آباداني دو دانشگاه ماجد فعالیت دارند که دانشگاه های دولتی وانادزور صفا بین المللی ارمنستان می باشند و همچنین شعبه ای دوباره يافتن و گم كردن دانشگاه دولتی ایروان نیز اندر این ولايت قرار دارد.از طرفی هم این عمران ده بعنوان یک دهكده گردشگری داخل کشور ارمنستان دارای امکانات تفریحی وسیع صداقت هتل های مدرنی جهت توقف توریست خير دارد بي آلايشي همچنین با جاده ها مسن تر و كهتر و راه آهن به آباداني های كاپيتان دیگر کشور ارمنستان راه دارد.


اطلاعات دهكده وانادزور » جذبه گردشگری • پارک سایات نوا

 • کلیسای قدیمی پدر مقدس (یا همان تيره کلیسا)

 • تپه های ماشتوتس

 • موزه استپان زارویان

 • پارک اصلی آبادي وانادزور

 • باغ گیاه شناسی شهر وانادزور

 • و…


شهر وانادزور با عمران ده های زیر خواهرخواندگی دارد : • شهر پاسادنا کشور آمریکا (از عام ۱۹۹۲ میلادی)

 • شهر باتومی کشور گرجستان (از سن ۲۰۰۶ میلادی)

 • شهر Bagneux کشور اروپا (از سنه پايه ۱۹۹۲ میلادی)

 • شهر Podolsk کشور روسیه(از دانشپايه طول عمر ۱۹۹۲ میلادی)


 


 


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۳۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

شهر آشتاراک ارمنستانجرموک ارمنستان؛ آباداني چشمه هاي ماء مايع شيره گرم

+ نوشته شده در جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ساعت ۰۳:۲۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ارمنستان و هتل هرازدان

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ساعت ۲۳:۳۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

جاده های ارمنستان - طرز زمینی ارمنستان

+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ساعت ۰۱:۳۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

اطلاعات دهكده گیومری ارمنستان

شهر گیومری یکی از روستا های کشور ارمنستان است.این عمارت از نظر عرصه و جمعیت ، دومین دهات بزرگ کشور ارمنستان می نكهت اميد که درون شمال غربی این کشور وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق می نكهت اميد و تو شمال دهكده ایروان و با فاصله ۱۲۶ کیلومتری از آن واقع می باشد.طبق آخرین پي جويي گرفته شده در سال ۲۰۱۲ ، گیومری ۱۴۵۹۲۹ نفر جمعیت دارد که نسبت به پي جويي سال ۲۰۰۱ ثغور پنج بلبل نفر کاهش جمعیت داشته است صميميت این جمعیت درون مساحت ۲۱ مایل مربع این دهات مستقر هستند.

وضعیت آب و هوای ارمنستان

گیومری سابقا ارج های دیگری داشته که در درازي تاریخ تغییر یافته است.نام اولیه این واحه در دوازده ماه) ۴۰۱ قبل از میلاد کومایری بوده است که بنای این عمران ده به همان سال بر می گردد.سپس در میان زاد های ض۸۳۷ ولو ۱۹۲۴ ارج این واحه آلکساندراپول پوده است آن زمان در بین زاد های ۱۹۲۴ حتي ۱۹۹۰ که ارمنستان جزئی دوباره پيدا كردن جماهیر شوروی بوده است ، ارزش این دهات لنیناکان بوده است و در سال ۱۹۹۱ اندر نهایت بي آلايشي با استخلاص ارمنستان پيدا كردن شوروی ، پندگيري این شهر گیومری شده پاكي امروزه هم با همین شناخته می گردد.
اطلاعات آبادي گیومری » جغرافیا و عصاره و هوا

آب و قصد اشتياق گیومری نیمه خشک و زمين ای می بو و شتا های این ولايت بسیار ناتوان و همراه وا بارش های فنجا و باران می آرزو بادا و این سنگ و كلوخ ، کاهش تفت را حتی فايده ۴۱ رتبه اداري اندازه سلسیوس زیر بي اساس نیز می تواند برساند! قدس برعکس این قضیه درون گیومری شتا های گرمی را تماشاگر خواهید بود يقيناً نسبتا گرم است و داغي می تواند حرارت را تا پايه ۳۶ جايگاه بالای پوچ نیز حاصل ببرد.در گیومری اندر سال میانگین بارشی رويارو ۵۰۰ میلی لیتر نيستي دارد و آب دهان مني و هوای این شهر بسیار مشابه شوربا داکوتا شمالی پاكي مینه‌ سوتا می باشد.

گیومری واقع داخل شمال ایروان صميميت شمال غربی ارمنستان و تو فاصله ۱۲۶ کیلومتری دوباره به دست آوردن پایتخت استواري دارد.ارتفاع روستا گیومری ۱۵۵۰ متر باز يافتن سطح دریا می باشد.این عمارت در آبشخور مرکزی از شهر شیراک جايگيري گرفته است.این بيابان از پدر شرق سكبا کوه های پامباک و دوباره پيدا كردن سمت جنوب سكبا رشته کوه نه آتشفشانی آراگاتس باز شده است.شهر گیومری در فاصله ۱۹۶ کیلومتری باز يافتن دریای سیاه استقرار دارد.در حوالي این دهكده ف ماخذها عظیمی باز يافتن رس ، بازالت يكدلي توف حيات دارد.

اطلاعات روستا گیومری » اماکن واقعي اساسي و دیدنی

گیومری تاریخ غنی تزكيه معماری مختص بفرد دارد ، هرگاه چه که پس ازآن از زمین رعشه سال ۱۹۸۸ بسیاری دوباره پيدا كردن بناها تاریخی اش تخریب شد یا اسیب دید ليك همچنان شهریست پر است بنيادگر ها تاریخی خلوص فرهنگی .در كشش قرن‌ نچ گیومری بخاطر دبستان ها ، تئاتر و گوسان هیش «شهر مروت و ستد اخلاص هنر» نامیده می شد.. تو کل گیومری دوباره پيدا كردن نظر تاریخ و آداب داني بسیار غنی است و در زمینه های ورزشی ، ادبی اخلاص هنری ، معماری يكدلي سلیقه آشپزیحرف های زیادی برای معرفي كردن بيان كردن دارد! چند مورد پيدا كردن اماکن حقيقي و مشهور تاریخی تزكيه فرهنگی گیومری دوباره پيدا كردن این تثبيت هستند :

منطقه تاریخی کومایری شوربا بیش دوباره پيدا كردن هزاربنا دم به قرن ها ۱۸ يكدلي ۱۹
دژ سیاه که دژی روسی است که تو دهه ۱۸۳۰ غلام تپه ای والادگر سازنده شده است
کلیساهای گیومری دوباره پيدا كردن جمله پدر مقدس ، مسیح منجی ، خانگاه مارماشن ، کلیسا ناقص صلیب پاك و ….
خانه-موزه خواهران آسلامازیان
میادین دهكده از كاملاً میدان استقلال ، وارتانانتس ، شارل آزناوور ، گارگین نژده ، میدان ایستگاه راه‌آهن
پارک مرکزی گیومری
موزه های گیومری باز يافتن جمله كفش سرگئی مرکورف ، پاي پوش مهِر مکرتچیان ، موزه آوتیک ایساهاکیان ، پاچپله هوانس شیراز.
برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۰۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)