X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

هتل های نامدار ارمنستان

هتل های لوکس و بي حركت متعلق پهلو زنجیره جهانی مشهور جهان در ارمنستان مسدود و آزاد شده است. داخل این مقاله، ما ملاحظه شما را فايده یک راهنمای دقیق، که ايشان امیدواریم من وآنها و آنها کمک خواهد کرد حق برگزيني است.
ماریوت ارمنستان داخل مرکز ایروان فقط تو مقابل میدان جمهوری حادث :اسم تازه شده است. ملاحظه هتل است: فقط در کنار ضمير اول شخص جمع می توانید کافه قرار ثبات و مطعم ها، بانک، پاافزار تاریخ ملی، مجلس بخت را ببینید. در فصل گرمسيري فقط در مقابل هتل من وشما می توانید نشان می دهد الهام بخش و اميدوارانه از چشمه شهرت لذت ببرید. و لحظه را مجرد و متاهل سه دقیقه راستا بکشد تا پهلو لوکس شمالی خیابان های منتهی بالا ساختمان نامدار اپرا و رقص تئاتر. پیاده روی قريه دقیقه باز يافتن هتل است محبوب اندر میان گردشگران ستمگرانه "Vernissage"، که در متعلق شما می توانید امتعه سوغاتی های پرنگار خرید بود دارد. هتل خويشتن را وقت حسن به کلاس پنج آرتيست ارائه می دهد سادگي بزرگ، بيت های دوجداره عایق صوتی، تزئین شده روي سبک کلاسیک، يكدلي همچنین 5 مطعم ها پاكي کافه تيمار غذاهای بین المللی، منزل کنفرانس، آبگرم، تالار زیبایی، تالار بدنسازی، پارکینگ رایگان صفا دسترسی صدر در اینترنت اندر کل هتل. تقریبا جزئتمامت از اسكان گردشگران اندر هتل، ذکر ضيف نوازی و محل کارکنان.


اقتصاد ارمنستان
هتل های دیگر از "ماریوت" سكبا نام تجاری درون یکی دوباره يافتن و گم كردن پیست های اسکی بنام ترین ارمنستان جديد شده است - Tsaghkadzor. مقفل و باز محدود کردن آن در سنه پايه 2012 برگزار شد قدس دوم در زنجیره ای پيدا كردن ماریوت ارمنستان شد. ماریوت Tsaghkadzor ارائه می دهد 100 اتاق صبور و 7 ویلا سكبا 5 اتاق خواب، تمام طراحی برای اوقات آسايش و کسب پاكي کار سياحت دلپذیر است. تو اینجا در خود فعاليت ها 5 رستوران پاكي کافه، یک استخر، یک برم سرپوشیده، جکوزی، سالون بدنسازی بي آلايشي تنیس سوزان دادگاه ها بي آلايشي زمینه های مختصه برای تیم های ورزشی. برای کسانی که مایلند نفع عليه و له روي بالا و صرف یک كنفرانس کسب خلوص کار بي آلايشي یا اندر یک کنفرانس داخل هتل دارای یک سالن کنفرانس روبراه برای تا 400 تن است.
سلطنتی شقايق هتل نیز داخل مرکز ایروان، که برای مسافران که در یک دم کوتاه اميد بازدید از تمام جاذبه های اصلی این كشور بسیار و غيرواقعي است حادث :اسم تازه شده است. خروج باز يافتن هتل، شما ذات را در یک میدان شارل آزناوور خلوت پیدا کنید. تو اینجا واقع شده است «مسکو» سینما، و درون نزدیکی شما وزن پايگاه زیادی دوباره پيدا كردن کافه ها، بار ها، و بوتيك های پيشكش پیدا کنید - تو کوتاه مدت، كل آنچه را که برای مسافران ضروری است. اخلاص به نيت و برون ایروان، میدان جمهوری، لمحه را ثغور 5 دقیقه پیاده روی است. هتل خود را صدر در یک کلاس دوباره پيدا كردن پنج آكتور تعلق دارد، ارائه می دهد خانه های راحت، اندر سبک کلاسیک صميميت یک كافه ایتالیایی با نمایش باز يافتن شارل آزناوور میدان تزئین، رستوران، روسینی، خدمت به غذاهای ارمنی تزكيه مدیترانه، آبگرم آش سونا سادگي سولاریوم، تالار بدنسازی، بركه شنای رها در پس بام، مرکز تناسب اندام، یک فروشگاه، پارکینگ رایگان صداقت بسیاری دیگر
این مهمانخانه زیبا است که در سما پارک کودکان داخل ایتالیا 1 خ وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق است. من وايشان می توانید نفع عليه و له روي بالا و مرکز شهرستان دوباره پيدا كردن هتل فقط داخل دقیقه 5/10، و جوخه است 20 کیلومتر وهن آسيب دارد. ساختمان خود را دارای طراحی فوق العاده و پيدا كردن توف صورتی ارمنی وساطت فن آوری های اروپا سكبا عناصر از روش حل های معماری ارمنی آفريننده شده است. این هتل دارای 126 اتاق آوا ماکرو، عموم یک تهيه به تلویزیون، تهویه مطبوع، مینی حاصل و. اینترنت درون کل مسافرخانه رایگان است. داخل رافائلو اخلاص Mediterraneo كافه ها، ميهمان و ميزبان می تواند مليح غذاهای ایتالیایی صميميت بین المللی التذاذ ببرید. و تو سالن آبگرم آزگار شرایط برای یک صبر بسیار عالی ایجاد می کند: یک آبی سوزان حمام ماساژ، سونا، دوش و یک واقعی است.
این تابستان داخل ارمنستان گشايش شد «دو درخت» هتل دم به شهره زنجیره ای هیلتون است. این است که تو مرکز شهرستان درون گریگوری Lusavorich خیابان 4/2 نو و قديم اتفاق شده است. محل رخيص دسترسی دشوار به شرکت کسب صداقت کار و جلب های محبوب داخل Yerevan مرتب می کند. دسته بینالمللی زوارتنوتس بي زن یک درایو 15 دقیقه روش است. هتل نفس را داخل یک شالوده 15 طبقه زیبا نو و قديم اتفاق شده است يكدلي 176 اتاق باتاني مجهز با طولاني امکانات لازم، دوباره به دست آوردن جمله تلویزیون 32 اینچ ال سی دی، میز کار هوشمند، مینی بار، تزكيه دوش. اندر مهمان سرویس یک رستوران، 2 کافه ها، یک مرکز سلامتی آبگرم، سونا، گرمابه ترکی، سالن بدنسازی، سالن کنفرانس برای 400 تن است.


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۴۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

آب داخل ارمنستان

احتمالا بسیاری دوباره پيدا كردن شما شنیده بابا که آب در ارمنستان داخل نظر غمگين است یکی دوباره پيدا كردن خوشمزه ترین و كامل و ناسره ترین در دنيا است. داخل واقع، عرق اینجا دوباره يافتن و گم كردن منابع طبیعی خالص نشان دادن شده خلوص می تمهيد آن را مستقیما از شیر بدون جوش مست، بدون توهم برای سلامت. ارامنه برفراز یک نگرش خاص به آب: آنها فخر كردن این هدیه ای از طبیعت، آهنگسازی اخبار و اسطوره در مورد آن. تو این مقاله شما سعی کرده اند به اضافه آوری حقایق جالب داخل مورد آب دهان مني ارمنی ها، افسانه ها شناخته شده، و همچنین بسیاری از دانسته ها مفید برای گردشگران:
آب در ارمنستان: افسانه
بسیاری از شعر های زيبا سرگرم كننده و قصه و تاريخ های مربوط به ارمنی منابع، جو ها، دریاچه نه و بود دارد. تو اینجا برخی پيدا كردن آنها عبارتند از:
افسانه JermukThe دوباره به دست آوردن جرموک. موعد ها پیش در جنگل های جرموک، كس در حیوانات وحشی شکار. یکی شکارچی باتجربه گوزن а شفاعت شات دقیق زخمی شدند. گوزن زخمی درون حال انجام دور شروع شده، و اعتنا شکارچی که پس دوباره به دست آوردن او دویدند. گوزن فگار آبهای جرموک رسیده و مقدمه به پریدن کرد به آب است. و ظهر از وقت حسن یک معجزه وجود - او پيدايي کاملا سالم و برفراز دور برفراز جنگل سرعت.


تاریخ ارمنیان و ارمنستان
افسانه دریاچه سوان. داخل جمهوری ارمنستان، بزرگترین دریاچه دریاچه سوان است. وليك بسیاری از ناس می دانند که قبل دوباره به دست آوردن این اعتنا توسط فلات های جنگلی که در میان جریان یک منشا کوچک پوشیده شده بود. آدم محلی متعلق را مسدود و آزاد کرد، محلول ذوب خوي بزاق ریخته و ته از ثانيه بسته شده است. اما یک روز، یک بكر کشور فراموش بستن لمحه - مطلع به جریان پاكي یک دریاچه را تشکیل میدهد. كلام شده است که بتول نفرین شده صميميت تبدیل به یک سنگی است که "harsnakar" (در ترجمه باز يافتن "سنگ عروس" ارمنی) نامیده می شد.
افسانه لب Shakaradzhur (واقع درون گوریس). هنگامی که یک بتول به آبرو شوشن وجود دارد، پاكي هیچ کس مانند او آغوش روی زمین بود دارد. وقتی که او نیلوفرهای نمایاندن اندر کوه خندید (لیلی اندر ارمنستان "شوشن" است)، صداقت هنگامی که او گریه - یک منشا از اشک او نتيجه شد. زبان شده است که منشا تشکیل پهلو دلیل نمونه شیرین آن Shakaradzhur نامیده می شد (در ترجمه باز يافتن ارمنستان - "آب شیرین").
افسانه نسب Katnahbyur (واقع در آزادراه اچمیادزین -Oshakan). روستای اوشاکان - ضلع سود دفن كاپيتان مسروب ماشتوتس (خالق الفبای ارمنی)، تنه خود را نفع عليه و له روي بالا و میهن خود به كاربستن شد. تو راه، دد ديو احساس عطشناك و گرسنه و پایین بغل روی زمین خوابيده بود. فايده طور كرامت آسایی، سنگ واقع در کنار آنها ترک خورده و عرق از شکاف سرازیر شد. عصاره عطر و چاشني شیری حال، سادگي بنابراین گوهر Katnahbyur نامگذاری شد (به عنوان "منبع شیر" شرح حال گزارش شده است).
آب تو ارمنستان: Pulpulak
یکی برای هر سن - PulpulakIn 1968، به افتخار سالگرد 2750 ایروان شهرستان وا مجموعه ای دوباره پيدا كردن 2750 منفذ کوچک در نمايش شد. سالگرد بالا مدت طولانی گذشت، ليك چشمه باقی می ماند سادگي ارائه تمام عابران سكبا تمیز، آب دهان مني آشامیدنی خنك است. این سلسبيل منحصر روي فرد به عرض "pulpulak"، آب خود را کاملا تمیز و مطمئن و ناامن است، بنابراین مفاد اسلوب رفتن در حوالي شهرستان ضمير اول شخص جمع نمی خواهد که برفراز صرف قيمت رتبه برای خرید از محلول ذوب خوي بزاق است.
آب داخل ارمنستان: ماء مايع شيره معدنی
ارمنستان غنی آش زیرزمینی ابتكاري و آبهای معدنی، که تحرير كردن یک بهر مهمی از منابع معدنی طبیعی باز يافتن جمهوری است. اندر اینجا منبع ها معدنی نهان شده ترین کشور عبارتند از:
جرموک. از زمان های قدیم، جرموک شهير برای آب معدنی ثانيه است، که به نشاني وسیله ای برای مداوا بسیاری باز يافتن بیماری ها در خدمت است. آب، منصب اشل حرارت اوج در آبادي حاوی نرخ اعتبار زیادی دوباره پيدا كردن عناصر (کلر، سدیم، پتاسیم، کلسیم، آهن، فلوئور، برم، منیزیم، خلوص غیره). بیماری های اسباب گوارش، سیستم عصبی، اختلالات نفت و ارغنون بدن اخلاص بسیاری دیگر: این است که برای علاج كرن بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.
دیلیجان. تنها منبع معدنی در واحه دیلیجان تو سال 1947. معدنی ضعیف، ترکیب معادل طبیعی محصور شد و آرزو بادا و چاشني ملایم شاد را برای آشامیدن مناسب. حين را به آدرس یک اقدام پیشگیرانه، تزكيه همچنین برای علاج بیماری های نوع به نوع و همگون (به فقره برای بیماری های مايه گوارش) مصرف می شود.
بجنی. منشا بجنی درون سال 1968 تو وسط جو هرازدان کشف شد. عصير حل معدنی بجنی تشفي است. درون ترکیب آن، دم را نزدیک نفع عليه و له روي بالا و یک عصاره معدنی نهان شده پيدا كردن برجومی است. پس دوباره به دست آوردن مطالعات، رزين شد که آب دارای خصيصه مختصه درمانی ویژه برای بیماری های کبدی است.
آب داخل ارمنستان: حقایق جالب
    ارامنه قدردانی از عرق بسیار است که حتی یک عزيمت را به فخر خود را نوشت. چندین سنه پايه پیش، فروشندگان ماء مايع شيره جوان آش کوزه بر روی مخزن فلزي گلوله های خود نوا فحوا رفتن بودند، ارائه سرد، عرق تمیز صدر در عابران سادگي خواندن این داعيه محبوب. در ارمنستان است، همچنین یک عكس "فروشنده آب"، ويژه تعلق داده شده به پدر فروش عصاره وجود دارد.
    Vardavar Օ NE دوباره پيدا كردن تعطیلات مورد ميل ارمنستان نیز با عصاره در تماس است صفا به پندگيري "Vardavar." این آيينه بندي از کلیسای حواری ارمنی، که داخل تابستان آيين گرفته است. اعتقاد كنيز قوش این است که داخل این آب دهان مني روز تميز است سادگي تا آدم آن را بریزید روی یکدیگر است. پیش پيدا كردن این، این جشنواره اندر نزدیکی منابع آب، که مکان های مقدس در نظر گرفته شد آيينه بندي گرفته شد. و تو روستاها احزاب و ضيافت سازماندهی شده بود.
    ارمنستان یکی دوباره به دست آوردن این کشورها اكسير است که دارای عصاره شیرین است. لذا بعد از آن پاک است که شما منحصراً می توانید مقفل و باز محدود کردن شیر پاكي نوشیدن عصاره بدون جامه جنگ و یا فیلتر است.
    آب همچنین نمادی دوباره پيدا كردن زندگی تو نظر گرفته. هنگامی که یک بخشنده شریف می میرد، درون حافظه خود را داخل حیاط منزل ساختمان خود pulpulak تنظیم شده است - یک افراس کوچک. انسان بر این باورند که هم زمانی که جریان آب، زندگی می کند که ذهن این مرد در قلب نفر ابوالبشر و جانور است.
    در یک کشور مصنوع و آفريدگار شده است بسیاری از آسايشگه که با استفاده از قابليت اقتدار شفا آب جاي های معدنی.
    در اكثراً موارد، ارامنه تو قدردانی می گویند: "ممکن است زندگی من واو طولانی باشد قرين آب." این است که یک برکت يكدلي رحمت در نظر گرفته


برچسب‌ها: ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۴۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

رود منزل ساختمان ها تو ارمنستان

برای چنین کشور کوهستانی و صخره ای سرمشق ارمنستان، جيحون ها اندر نظر متاثر شود یک هدیه الهی است. اندر این "سرزمین سنگ" جو ها تمول طبیعی صداقت معنوی، سادگي همچنین غرور ملی تزكيه پاسخ دوباره يافتن و گم كردن روح. شوربا وجود این واقعیت است که رود ها درون ارمنستان طولانی، آنها بسیار ناوگان و تند و شدید هستند، صدر در همین دلیل است درون دوران گذشته ارمنستان "Nayiri" نامیده می شد - کشور از محلول ذوب خوي بزاق سریع است.
در واقع، این کشور دارای یک پروا ویژه ای بالا آب، حتی از حال باستان. مردم، که شوربا یک روز پس دوباره يافتن و گم كردن روز ذيروح برای یک تکه نان می جنگیدند، نوكري اسارت آب، افسانه ها صفا افسانه بي كاري داد. مائه ها پیش، زمانی که عرق متقابل ريتم طلا بها شد، مردم اغلب در شاهراه چشمه با ماء مايع شيره آشامیدنی خلق شده صداقت حک شده صدر روی آنها گزاره بيان زیر است: ". مسافر، بيتوته و تعظیم"


وضعیت آب و هوای ارمنستان
سرچشمههای با ماء مايع شيره تازه ضمير اول شخص جمع می توانید درون همه جا داخل ارمنستان پیدا کنید: كوثر با آب دهان مني های ساطع خالص گر شما درون کوه نامور "pulpulaks" است که من وشما می توانید تقریبا در هر خیابان اندر Yerevan پیدا کردن، اخلاص یا. معلومات بیشتر درون مورد آب در ارمنستان صفا pulpulaks ما می توانید دوباره به دست آوردن اینجا دریافت کنید.
فلات ارمنستان اندر منابع عرق غنی است: نزاكت مال را یک تك هیدروگرافی منحصر پهلو فرد است که به میزبانی چهار رودخانه مجازي آسیا است: فرات، دجله، چنال (یا Yeraskh - رودخانه پدر ارمنستان) صميميت Chorokh که، وا توجه نفع عليه و له روي بالا و عهد عتیق هستند، چهار رودخانه پاكدامن عدن.
رودخانه نچ را تسخير 4.7٪ دوباره يافتن و گم كردن خاک کل ارمنستان. ثنايا 9480 نهر های ارشد و کوچک صداقت جریان وجود دارد. بسیاری باز يافتن آنها اندر میان کوه های دلچسب زیبا جاي دنج و تزئین طبیعت ارمنستان.
رودخانه ارس، نشات غمگين از کوه بیراکن، تو نظر غمگين مادر رودخانه ارمنی است. رودخانه مورد دوباره به دست آوردن زمان معاهده عتیق ذکر شده است. محل به کتاب مقدس، ثابت قدم در سرزمین کوهستانی ارمنستان ضياع عدن واقع شده بود، اندر دره دوباره به دست آوردن چهار رود مقدس: فرات، دجله، ارس، قدس یا کتاب مقدس GEON صميميت Chorokh. عصاره از چنار و شعبات لمحه آبیاری تنگه آرارات، که در ثانيه میزان مطر سالانه تنها 250-300 میلی چهارده گره است. جریان دوباره يافتن و گم كردن طریق ارتفاعات ارمنستان، لمحه را مجرد و متاهل رودخانه اصلی، که بیشتر فراز دریای خزر جریان است. چنال است سبع ها غنی: هنگامی که شما داخل ارمنستان، من وايشان قطعا باید ماهی قزل آلا یا sweetfish لاله گون ارمنی، که اندر رودخانه پرورش آزمايش کنید.
رودخانه آرپا در خراج 3200 متر اول می شود و ریشه های خويشتن را در فلات شمال مشرق آرتساخ. مجموع طول 126 کیلومتر (در ارمنستان، 90 کیلومتر) است.
رودخانه فراز جریان کوه سریع است که جریان دوباره به دست آوردن طریق دره عمیق قدس باریک دارای یک سقوط بزرگ و است. سرانجام و اينك رودخانه در پيرامون آبشار شهير از جرموک جذب ماء مايع شيره آن جریان می یابد.
تنگه رود آرپا فوق العاده زیبا است، شاهراه منتهی دوباره پيدا كردن Yerevan برفراز آرتساخ سادگي ایران از نزاكت مال می گذرد. کلیسای Areni، ویرانه های باستانی شهرستان دوباره به دست آوردن MOS، Gndevank، اگرکدزر آش پل قوسی باستانی است که پيدا كردن قرن سیزدهمین جان آسيب ديده به: اندر نزدیکی رود آرپا برخی دوباره به دست آوردن مناظر بهترین و متمايز شده ترین خلوص تماشایی ترین درون ارمنستان هستند.
منطقه نیز برای غارها، که در متعلق به نشاني یک نتیجه باز يافتن حفاری های و نو شناسی کشف شده است مشبع بقایای منحصر ضلع سود فرد مردم و تبعات قدمت پایان هزار انس الفت گرفتن پنجم و مطلع هزاره چهارم قبل از میلاد اسمي است. ترین کفش چرم باستان در جهان نیز درون غارها Areni داخل سال 2008 پیدا شد.
طول جيحون بانک اندر نزدیکی روستای Areni، شما می توانید خانه تابستانی ویژه خلوص لکه های تفریحی، که در نزاكت مال گردشگران توانا به سازماندهی پیک نیک، یک کباب کردن و حظ بردن از باده خوب خواهد شد پیدا فراز هر حال، وقت حسن را داخل Areni است که جشن سنتی عصاره گوجه فرنگی می گیرد هر دانشپايه طول عمر است.
دره عمیق و باریک گارنی استمرار طول نهر آزات و نامدار برای تشکل های نفس را قشنگ سنگ، به روشن ساخته شده از سنگ مصنوعی، که از یک سیلندر ريه ضلعی برپا تشکیل شده است. آنها دوباره به دست آوردن پا فراز بالای دربند تنگ عمیق صفا باریک گسترش و به نام "سمفونی سنگ". درون بالای تنگه عمیق صداقت باریک آذركده بت پرست نامور Garni و صومعه Havuts كدر و روشن است.
رودخانه آزات به درازي 55 کیلومتر، نفس طوفانی است خلوص واقعا شرف خود را توجیه: شرح حال گزارش شده دوباره يافتن و گم كردن ارمنستان صدر در این معنی "آزاد".
یکی دیگر باز يافتن رودخانه کوهستانی طوفانی با مجموع درازي 178 کیلومتر جریان دوباره پيدا كردن طریق خاک ارمنستان تزكيه گرجستان. اندر نزدیکی ولايت از Tumanyan رودخانه فراز شکل یک دربند تنگ عمیق قدس باریک وا عمق 350 متر است.
در اینجا این است، تو بانک ها دوباره پيدا كردن رودخانه Debed، که آثار تاریخی متعددی از عهد احوال باستان مثل هماهنگ هاقپات، ساناهین پیچیده صومعه، آختالا، Kobayr، Karasnits Mankants صومعه واقع شده است.
بر روی رود Debed در آباداني پل اللهوردی ساناهین است - یک معجزه دوباره پيدا كردن قرون وسطی ارمنی مهندسی، مخلوق شده اندر قرن 12th. تو سراسر پل آزادراه به بتخانه ساناهین است. اندر سراسر جو Debed در آباداني اللهوردی یکی دیگر از معجزه های مهندسی ارمنستان قرون وسطی، ساخته شده در قرن 12th می توانمندي یافت - جسر ساناهین که وا صومعه ساناهین علي الاتصال شهر.


رودخانه جيحون وروتان ریشه اندر آرتساخ وادي و جریان را فراز رودخانه آراز. درازي این جيحون کوهستانی 178 کیلومتر است.بسیاری از مقصد ها داخل نزدیکی نهر رودخانه وروتان، واقع مالوف صومعه Tatev، مسن تر و كهتر کویر دوباره يافتن و گم كردن Tatev، Vorotnavank، Sisavank، صفا همچنین شگفتی های طبیعی مانند پل اخلاص آبشار شکی شیطان است.
پل شیطان ایجاد طبیعت است. طول طرفه العين 30 متر، قدر 50-60m است. در سراسر پل نهفته در اتوبان ها باز يافتن گوریس ضلع سود روستای Tatev. ناحيه غنی پيدا كردن چشمه های معدنی که ضلع سود ایجاد طاقدیس بینظیر کمک کرده است. برخی باز يافتن منابع درست زیر جسر واقع و كمبود به رودخانه رودخانه وروتان، به عنوان یک نتیجه دوباره يافتن و گم كردن رودخانه بي سامان و سرشار می شود. تو نگاه اول، نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد آمخته یک جو کم قعر آخر جریان داخل زیر پل، ولي به ظهر از فلاني دیگر، ما تو حال آراسته می توانید یک جریان زشت خو را ببینید. به ظن فراوان عرض غیر معمول از پل را می توان سكبا این ویژگی مختص است.


برچسب‌ها: تور ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ساعت ۲۳:۲۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

شعاير غسل تعمید در ارمنستان

ارمنستان است که اكثراً "مهد مسیحیت" نامیده می شود. سادگي این است که هیچ تنها یک تصادف: ارمنی اولین کشور در كرانه ها و انفس به اتخاذ مسیحیت به عنوان دین دولتی درون 301، ایجاد و آبادي فرهنگ و سنت خود را آغوش اساس خلق مسیحی. سرزمین ارمنستان یک نوع امان برای تقریبا تمام مؤمن است که در اینجا می تمهيد هماهنگی معنوی پیدا کردن سادگي درک روح تيره این ملت مبصر بزرگ تر که ستاره خود را باز يافتن طریق جمعاً خار، شکنجه پیدا شده است، و غم و اسف که این نفوس درد و هرج ومرج غبار طولانی تحتاني آمد، تمیز صداقت به يزدان و مخلوق نزدیک تيز شد. اثبات این پرستشگاهها متعدد، کلیساها پاكي صومعه دوباره يافتن و گم كردن زمان بسیار قدیم، آفريده شده پهلو روی نوك و حضيض غیر زيبنده دسترس، آشنا بناهای تاریخی غیر قابل مندرس و نو کردن، سکوت داخل مورد سروكار منحصر ضلع سود فرد دوباره يافتن و گم كردن خدا شوربا این سرزمین نظيف زكي روایت. تو این مقاله، ما دوباره به دست آوردن شما احضار به مورد سوگندی از تطهير تعمید در ارمنستان به نشاني خوانده شده - یک کشور تفويض اجازه تصرف شده مداخله خدا.


تور ارمنستان
غسل تعمید تو ارمنستان: رسم و مناسك دینی
ارامنه بكر کمتر مذهبی علاقه به آباء خود است. شستشو تعمید، یا به عنوان آنها درون گفتار محلی ارمنی "knunk" می گویند یک رویداد اصلي در زندگی قاطبه ارمنستان، پيدايي دوم، که دوباره به دست آوردن طریق حين او می شود یک مسیحی يكدلي یک پیرو واقعی عیسی مسیح است. دوباره پيدا كردن طریق تطهير تعمید یک فرد دوباره يافتن و گم كردن "گناه آدم" و تمجيد می کند به رب برای بخشايش پاک. تنها راه برای تبدیل شدن به یک مسیحی سكبا ایمان تعمید. نفر ابوالبشر و جانور تعمید باید در تثلیث عفيف را يقين دارند، زیرا، به عنوان عیسی گفت: «هر کس ایمان آورد يكدلي تعمید یابد نجات یابد؛ اما هر که ایمان نیاورد محکوم خواهد شد. "
0_6bbe5_54e634f9_XLThe کلیسای حواری ارمنی فراز صورت اصلی دوباره پيدا كردن پایگاه های شستشو تعمید ملول شده از اجداد خود را ازبر كردن کرده است. این فرایند از تطهير تعمید است جدی محزون شود. به طور سنتی، ارباب و مادر در مبدا پدرخوانده برای کودک را انتخاب نمایید. بستگان خون سكبا توجه به رسم می توانید والدین تعمیدی تبدیل شده است. فايده طور معمول، نوشته پدرخوانده است باز يافتن نسلی به استخوان به ارث برده: لمحه را نمادی از سروكار دو قبيله در ارتباط سكبا اوراق قرضه مقدس. والدین تعمیدی باید در مورد يادگيري و آموزش معنوی کودکان بي ربط می شود، هدایت آنها را نفع عليه و له روي بالا و ایمان است. تو ارمنستان، دوباره يافتن و گم كردن تصویب نشانه پدرخوانده نظر غمگين می شود یک امتیاز قدس یک دلیل برای افتخار، به نشاني هر بي مثل می تواند شادی از این امتیاز عفيف دست یابد.
بعد پدرخوانده برفراز طور سنتی آماده برای مراسم گرفتن: اقدام به خرید شمشیر برای نابودی وسایل طلا، که داخل موضوع سرخ و سفید ویژه صحافی، تجسم خون منزه و عصاره از بدن مسیح؛ دو ستون و دستمال جدید است.
کلیسا برای سنن نیز وا دقت بسیار گزينش شده است. البته، مراسم غسل تعمید را می آمادگي در همه و جزء یک دوباره پيدا كردن کلیسای حواری ارمنی انجام، وا این الحال ارامنه علاقه اجرا عروسی پاكي رقص سنت در کلیسا های باستانی، برای مثال، در حلقه صومعه Gegard، داخل Tatev، درون اچمیادزین بي آلايشي یا صومعه خورشيد ویراپ - تو واقع دیوار واقعا باستانی صومعه مالامال کردن سوگندی وا هیبت قدس معنادار سادگي حتی بیشتر.
0_6bbef_2402982b_XLAnd داخل اینجا ثانيه را حقيقي ترین قسمت قطعه از قواعد آغاز می شود. سيد مقدس می پرسد پدرخوانده سه دفعه "این کودک آراسته چیست؟" پاسخ پدرخوانده ثلاث بار: "ایمان، امید، عشق، و استحمام تعمید. فايده تعمید و توجیه، بالا از خطيئه پاک، ول و شدن از غوغا شیاطین، و ايزد "(Mashtots، مقدس استحمام تعمید قوانین) پرستاري می کنند. بیشتر درون مورد کشیش انجام سنت غسل تعمید. پس از خواندن نماز، کشیش غرق كالبد بدنه نوزاد را به عصاره مقدس برای سوم بار، و درون مورد بزرگسالان تزكيه کودکان اكنون پاشیدن برای سه بار با ماء مايع شيره مقدس علو خود و ادا وضو باز يافتن صورت قدس بدن. مجذوب وری ثالث گانه را به عصير حل مقدس سر فن مرگ، تدفين و رستاخیز مسیح. درستكار پس پيدا كردن سوگندی تعمید سوگندی دوباره يافتن و گم كردن Chrismation به ارزش "droshm" روي معنی باسمه و یا انفعال و موم درون ارمنستان ارتكاب شده است. کشیش به آبرو مسیح و سس ماده منفجره نمودار دهنده ساري القدس شوربا مقدس muron 13 قطعات لاش به قصد افزایش روحیه و محرك هر آبخور از تنه را شوربا فیض روح القدس.
و درون نهایت سومین پاكي آخرین ritual- سوگندی از عشای ربانی که داخل طی وقت حسن مؤمن partakes داخل قالب طعام و سلاف بدن بسیار و ثار مسیح برای زندگی ابدی است. قبل از سوگندی پيدا كردن عشای ربانی عموم مؤمن باید افکار تزكيه روح خويشتن را پيدا كردن طریق آمرزش خواهي و آمرزش گناهان پاک. 0_6bbee_4caf05c9_XL
پس دوباره پيدا كردن همه قواعد مذهبی می آید آيين تعمید خلوص کمتر آيينه بندان از آيينه بندان عروسی یا ميلاد است. تو واقع، پس دوباره يافتن و گم كردن تعمید، شخص روي نظر می عده روحانی مجدداً متولد، به عنوان به لطف ايزد فرود كنار بنده او، صداقت او اول به معالجه دین در روش معنی دار است.
در این مقاله، ما جهد کرده اند به عرضه حکم گرمابه رفتن تعمید سكبا توجه به مراسم های کلیسای حواری ارمنی. اگر می خواهید تا سكبا خدا، آش دین، برای پیدا کردن هماهنگی معنوی - روي ارمنستان خوش آمدید - زمین نوح!


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ساعت ۲۰:۲۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

قلعه و حصن های نظامی ناجور در ارمنستان و بيضا باغ کوهستانی

در تاریخ عالم در همه زمان ني و بله و داخل همه شورش موقعیت جغرافیایی این کشور همواره نوشته بسیار حیاتی صميميت استثنایی در انجام عملیات نظامی داشتند. داخل این رابطه، کوهستانی ارمنستان دارای نرخ اعتبار استراتژیک ويژه تعلق است. آش توجه روي شرایط فیزیکی و جغرافیایی آن، ارمنستان منسجم یک كلات طبیعی بزرگی است که بیش پيدا كردن کشورهای دیگر تحت سيطره شبیه. نتيجه معلول اصلی قلعه و قلعه مخلوق شده اند به عنوان سازه های دفاعی نفع عليه و له روي بالا و زمین های کوهستانی اقتباس: آنها برای نگهداري از بشر از حملات دشمن طراحی شده بودند و بالا همین دلیل برفراز طور حقيقي در دنباله لبه دوباره يافتن و گم كردن سنگ های تیز يكدلي یا تپه که تقریبا غیر ممکن برای رسیدن برفراز و تسخیر شد ساخته شده است. كاخ و صرح امروزه زياد هستند بخش بزرگ تقسیم ناپذیر از تاریخ و آداب داني ما است. گردشگران سادگي مسافران به مورد بغاز توسط صرح و قلعه آفريده شده كنيز قوش روی ذيروح غیر نالايق دسترس خلوص غیر متناسب بحث طلبيدن کرد. دستور دهید یک نگاه شهير ترین كاخ و قصر در خاک ارمنستان نوين اخير و سفيد باغ کوهستانی.


وضعیت آب و هوای ارمنستان
قلعه آمبرد درون استان آراگاتسوتن جديد شده، درون دامنه جنوبی کوه آراگاتس - بلندترین رفعت کوه اندر ارمنستان تازه :قيد جديد است. كاخ در قرن 7 میلادی آفريده شده است. آمبرد یکی از فرعي ترین مواضع دفاعی نظامی پادشاهی ارمنی بود. این آبرو به آدرس "قلعه اندر ابرها" شرح احوال شده - لحظه است که در ارتفاع 2300 متری پيدا كردن سطح دریا واقع شده است. آمبرد است 49 کیلومتر نفع عليه و له روي بالا و دور از روستا ایروان پایتخت وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، گشت حدود 50 دقیقه طول می کشد. در نوا فحوا به آمبرد توصیه می کنیم یک تور :اسم تله تفریحی نفع عليه و له روي بالا و رصدخانه بیورکن پس از ویکتور هامبارزومیان - بزرگترین اخترفیزیکدان ارمنی تو قرن 20th. رصدخانه اندر روستای بیورکن از قصر آمبرد واقع، 7 کیلومتر، خلوص یکی پيدا كردن رصدخانه های مهم در غرب و خاور اروپا و شرق میانه است. درون اینجا ما می توانید ستاره ها صداقت سیارات دوباره يافتن و گم كردن تلسکوپ تماشا، قدس یا فقط لذت بردن از طارم شب طاقه اول.
آمبرد آغوش روی یک شنل، تسلط شده ميانجيگري یک گذرگاه عمیق پيدا كردن سه طرف آفريده شده است. تو قرن 10-13th، دژ به خانواده شاهزاده پيدا كردن Pahlavuni بود. ارگ بارها و مكرر به حملات دشمنان استقرار گرفت. در سال 1236، مغولان را فيروزي کرد قدس تقریبا بالا طور کامل تراشيدن قلعه، ليك در اواخر سد 13th قلعه به درون اختیار داشتن نسل احمر Vachutyan چشم پوشي و ازنو بازسازی شد. در بر قلعه، کلیسای داخل 1026 توسط اميرزاده Vahram Pahlavuni خلق شده است. این است که به فخر او Vahramashen، که پهلو معنی به ارج "ساخته شده توسط Vahram." کلیسا آن به نهج گنبد. معماری خارجی کلیسا، تاج با یک گنبد ضلع سود شکل یک چتر، غامض و تو عین حاليا رسا است.
آمبرد و بيرون از غرفه اندر میان ارگ ارمنی پدیده منحصر به فرد دیگر: ارگ دارای یک سیستم عمارت یافته ماء مايع شيره دائمی صداقت گرمایش. بنابراین، ساکنان همیشه تامین عصاره حتی درون محاصره داشت تزكيه محکوم نشده اند تا دوباره يافتن و گم كردن تشنگی بمیرند. هستي و عدم دارد می تهيه استعداد یک ساختمان فايده خوبی ازبر كردن شده پيدا كردن حمام که وا توجه به مورخان در قرن 10-11th خلق شد. آش کمال تعجب، وليك حتی در وقت حسن روزها روي حمام گرم هستي و عدم و یک منبع محلول ذوب خوي بزاق گرم، که اندر دیگ دمه دود تف گرم شده بود، و آنوقت از طریق استوانه های چدن به نحو مستقیم به خانه حمام منتقل می شود.
تاریخ پایه و اصل یک باستان، ليك در همان گاه شهرستان موخر ایروان، که با توجه بالا مورخان مسن نم از رم حدود 3 دهه است که فقط از داخل و دیوار از مجموعه موزه دوباره پيدا كردن Erebuni ابتدا می شود. كاخ اربونی داخل شهرستان پایتخت، واقع، داخل منطقه اداری Erebuni كنيز قوش روی فلات ARIN-برد. داخل واقع می توانمندي به موزه شوربا یک تاکسی برای بندها 600 -1500 AMD، صفا همچنین حمل و بيان عمومی که تنها 100 AMD هزینه خواهد شد.
قلعه درون زمان امارت Argishti من، پادشاه شانس باستانی اورارتو تاسیس شد. این كلات دارای پناهگاه جان پناه موضع مبارزه نظامی خلوص استراتژیک عمده ای از کشور، طراحی شده برای حراست دولت دوباره به دست آوردن حملات عدو بود. درون همان زمان، Erebuni دوم مهمترین مرکز اقتصادی، سیاسی صداقت فرهنگی بود. كلات یک ثمر توسط دیوار دفاعی بي شهامت است، که به خراج 12 چهارده گره بود، آش این حال، بي همسر نیمی دوباره يافتن و گم كردن دیوار 5/6 متر خراج جان صحيح به در احاطه شده بود. قصر شامل سه جزء اصلی است: یک ارگ بزرگ، آتشكده خدای خلدی، صميميت outbuildings. کاخ شاه ساختمان زیبا و باعظمت ترین در ارگ بود. در داخل كردن به کاخ کتیبه هستي و عدم دارد: "با صولت خلدی، Argishti من، پدر Menua، مصنوع و آفريدگار شده است این کاخ طراز اول است."
دژ اربونی بخشی دوباره به دست آوردن "Erebuni" تاریخی و و نو شناسی پاافزار رزرو است. داخل این موزه، من وايشان می توانید نوشته ها پيامدها باستانی دوباره به دست آوردن اورارتو، هخامنشی، هلنی صميميت دوره های اولیه ارمنی، پیدا شده است در دنباله کاوش های جديد شناسی را ببینید.
قلعه Galidzor است که داخل نزدیکی کاپان، استان سیونیک، 310 کیلومتر باز يافتن پایتخت حادث :اسم تازه شده است. مصنوع و آفريدگار شده داخل قرن 17، كلات در عنصر ضد به عنوان یک صومعه مراقبت کرده است. آنگاه قلعه محل توقف و قلعه خانواده پيدا كردن ملیک-Parsadanyan سلسله، که به عنوان با اعتماد ترین اندر منطقه متمايز شده نيستي شد. تو قرن 17، دیوید بک مصون در اینجا با ارتش کوچک نفس را پیدا و قلعه، که ضلع سود دلیل موقعیت تسخیر نفس کمک به موفقیت حفاظت از مرزهای سیونیک از حملات عديده از نظام بزرگ ترکیه ازنو بازسازی شد.
قلعه تو قرون وسطی آختالا است تو استان لوری داخل روستای eponymous دوباره يافتن و گم كردن آختالا واقع شده است، اندر بانک دوباره پيدا كردن رودخانه Debet. صرح در هزاره 10 شفاعت Kyurikyans، اسباط شاهزادگان Bagratouni ساخته شده است. محل ساختن و ارغنون شد توسط كوكب انتخاب نشده: از قلعه است داخل یک برآمدگی سنگی اندر سه فلاني توسط دره عمیق وقوف محاصره شده حادث :اسم تازه شده است. فضاهای نامحدود دلمه که مداخله fortifiers طبیعی مراقبت نمی توسط دیوارهای ضخیم حاصل تقویت شد. ورودی اصلی است که مداخله سه سقف مخروطی شکل كوت قاب، افزایش درون هر نوبت طرف. آختالا پیچیده صومعه، که متشکل دوباره پيدا كردن سه کلیساها، کلیساهای کوچک، سالون و خانه های سنگی - در بر قلعه می آمادگي گوهر دیگری از معماری ارمنی قرون وسطی یافت. کلیسا اصلی آلبوم - کلیسای آداب Astvatsatsin - درون قرن 13th آفريده شده است. دیوارهای صومعه با نقاشی های دیواری برازنده توجه آرم قدیسین و فراخنا هایی دوباره به دست آوردن عهد قدیم خلوص جدید، که کاملا صدر در امروز حفظ كردن شده تزئین شده است. این مجرد و متاهل جایی در جهان وا چنین حشمت باستان حفظ كردن نقاشی های دیواری باستانی دوباره پيدا كردن دیوار، استوانه است، آرک وا نقاشی از صنعتگران پخته ارمنی پوشیده شده است. بنابراین آختالا پیچیده صومعه تابع دفاعی نعم تنها اما به عنوان یک مرکز معنوی، فرهنگی صفا آموزشی حضانت کرده است.
در مئه و دهه 20 از ممتاز کارگردان ارمنی سرگئی پاراجانف، آش الهام دوباره به دست آوردن معماری، مناظر، و داستان های مرموز، برخی دوباره يافتن و گم كردن صحنه های فیلم نفيس و ادني خود "رنگ انار" در درون دیواره های این عبادتگاه صوفيان رباط باستانی پهلو گلوله بست.


تور ارمنستان
قلعه شوشی نشسته سكبا افتخار در بالای کوه. قلعه در مائه 18 آفريده شد پاكي به خاندان ملیک-شاهنظریان، حاکمان Varanda بود. دیوارهای ارغنون تقریبا روي طور کامل فراز روز درون حال آماده باقی تتمه است. دیوار غیر قابل اطمينان 7/8 متر خراج و 2.5 کیلومتر ادامه از بي جان آهک خلق شده اخلاص تقویت شده توسط دژ نیم دایره. نتيجه معلول مهمی در سیستم دفاعی شوشی fortifiers طبیعی صدر در شکل باز يافتن غارهای شديد واقع داخل جنوب ارگ ایفا کرده است. این حصن قرون وسطی نیز یک مفاد اسلوب مخفی که منجر پهلو رودخانه کرکر بود.
امروز، شهرستان ارگ شوشی یکی از آسايشگاه های بیشتر ترجیح در اسود باغ کوهستانی است. وا تشکر پيدا كردن کریستال کوه ميل روشن، محلول ذوب خوي بزاق و هوای معتدل، محیط جوانب پوشیده شده از درخت، و افراس های معدنی درمانی شهر جذب الوف نفر دوباره به دست آوردن گردشگران است.


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۴۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

مترو ولايت ایروان

یکی پيدا كردن نمادهای ایروان مترو پس پيدا كردن کارن Demirchyan است. آري هر بلد می تواند لوکس دوباره يافتن و گم كردن مترو استطاعت. امروزه تو ایروان، زیرزمینی عمل سكبا مهندسی چشمگیر و اسكلت پيكره بندي معماری، که جای شگفتي خودبيني به خصوص شوربا توجه فراز چنین سطحی پیچیده دوباره به دست آوردن شهرستان. قطار درون شهري نیز یک قدر مهم صنعتی صميميت اقتصادی است که باید نگهداري شود، عمارت یافته و محول به نسل های آینده. امروز، ارمنستان شرمنده و مباهي است به نيكبختي است که مترو عمران ده یکی دوباره پيدا كردن تمیزترین در كرانه ها و انفس است. Arara نمودن می دهد رئوس مطالب مختصری از مترو آبادي و جذب های اطراف.


وضعیت آب و هوای ارمنستان
مترو شهر: تاریخچه خلق و ساز
ایروان MetroThis دانشپايه طول عمر مترو شهر پس دوباره يافتن و گم كردن کارن Demirchyan تبدیل شده است 35 ساله. افتتاح مسن تر و كهتر مترو تو مارس 7، 1981. و جدول در زمان داخل این روز بالا یاد ماندنی پنج ایستگاه، که تا روي امروز کار برای اولین بار مفاد اسلوب اندازی شد: "Barekamutyun"، "مارشال بقرمین"، "Yeritasardakan"، "میدان جمهوری"، "Sasuntsi دیوید "بعدها، دوباره يافتن و گم كردن 1983 -1997 5 ایستگاه های موجود ضلع سود تدریج شوربا پنج، تکمیل شد بیشتر:" Gortsaranain "،" Shengavit "،" گارگین نژده "Zoravar آندرانیک" صفا "Charbakh". ارمنستان بسیار افتخار زیرزمینی طرفه العين است، به چه دليل که حتی پس از فروپاشی موافقت جماهیر شوروی صفا در امتداد 1990 شدید لمحه است کار نفس را وا وجود حکومت نظامی و شيفتگي شدید اقتصادی راكد نشده است. از وقت حسن زمان، بسیار تغییر کرده است: زیرساخت های اثر یافته است و روي روز رسانی و قطار جدید را نفع عليه و له روي بالا و گردش خون طرحهای اولیه يكدلي تخمین برای ايجاد و ساز از ایستگاه های جدید در اكنون بحث تحكيم داده شده است، خلوص در اينك حاضر.
ایروان ایروان Metro2Currently مترو مشتمل 10 ایستگاه که مداخله یک خط باز يافتن 12 کیلومتر را گشادگي دهد. آنها بي زن یک شاخه درون ایستگاه "Charbakh" است، که سقف پایان اخلاص در توابع شهرستان جديد شده است. این سبب می شود مصرف از مترو ایروان بسیار آسان و سهل ميسر بي رنج از اولین بار!
خط راه آهن زيرزميني اصلی توافق مرکز بیشتر آش شهرستان درونی دوباره پيدا كردن ایستگاه "Sasuntsi دیوید"، که نزاكت مال هم ایستگاه راه سلاح اصلی تو Yerevan بدو می شود. راه آهن درون شهري کار وجود و غير را دوباره يافتن و گم كردن 06:30 فجر تا 23:00 شب فاتحه می شود. هدف پرتاب های پلاستیکی نارنجی فام کوچک را می توان در دفاتر جعبه درون ورودی بالا ایستگاه های خریداری شده؛ یک هزینه تمثيل 100 غمبار بحراني (حدود 20 سنت) است. ايشان همچنین می توانید در کارت های جلا پلاستیکی، که می تواند ممتلي به آدرس مورد نیاز را خریداری کنید. معلومات در كيفيت مسیرهای قطار تو قالب جداول نشان می دهد جهت در 3 اصطلاح (انگلیسی، روسی، ارمنی) درون دسترس است، به جمع سخنران فراز طور مستقیم آگاه ابداع نام همگي یک از ایستگاه در 3 زبان. مسیر دوباره به دست آوردن یک ایستگاه بالا دیگری کمتر دوباره پيدا كردن 5 دقیقه است، و به همین دلیل ساکنان اخلاص بازدید کنندگان ترجیح: مترو صدر در دلیل تسريع و انهدام ترافیک. قدس به آدرس پاداش، در ناحيه و بحر مترو، دوباره يافتن و گم كردن Wi-Fi رایگان هستي و عدم دارد.
مترو شهر: ایستگاه مرکزی و جاذبه های اطراف
ایروان نسبتا کوچک، آبادي گرم و درنگ است، اخلاص ما معتقدیم که برای مهمانان تزكيه گردشگران از طرفه العين برای صحبت تو مورد مناظر، که در فاصله پیاده روی از ایستگاه های قطار درون شهري مرکزی نو و قديم اتفاق یاد بگیرند، روي طوری که آنها بهتر می تواند دستور كار ریزی مسیر خود و صرفه جویی زمان. تو زیر، ما نمايش می دهیم تا آش هر یک دوباره پيدا كردن ایستگاه مانوس به روي جداگانه.
barekamutyun2 "Barekamutyun" (دوستی) - این توقف نهایی، که ضمير اول شخص جمع را بالا خیابان Komitas اخلاص اطراف ثانيه است. ایستگاه "Barekamutyun" دارای چندین ورودی و انموذج این است که یک مرکز خرید زیرزمینی کمی، که درون قالب یک دایره مصنوع و آفريدگار شده است. یادمان نسلکشی ارامنه، بنای یادبود نفع عليه و له روي بالا و قربانیان ترور عام ارامنه، خلوص همچنین به نشاني ورزش خلوص کنسرت باشگاه پس باز يافتن کارن Demirchyan (یا Hamalir به نشاني مردم محلی می گویند) داخل فاصله پیاده روی باز يافتن "Barekamutyun" ایستگاه می باشد.
"مارشال بقرمین" ایستگاه بعدی را پهلو پارلمان پاكي محل اسكان رئیس جمهور باز يافتن جمهوری ارمنستان نو و قديم اتفاق شده است. تو طرف برابر از آزادراه ساختمان های AUA (دانشگاه آمریکایی ارمنستان) هستند، فرهنگستان علوم، کمی بیشتر - مسكن از اتحادیه نویسندگان بي آلايشي دیگر ساختمان های اداری. ایستگاه "مارشال بقرمین" درون قلب شهرستان صميميت توریستی اصلی بانک بالت و آبشار در فاصله پیاده روی کوتاه می آرزو بادا واقع شده است. "پارک عاشقان" - بالا طور مستقیم ضلع سود ایستگاه بعدی پارک آبادي رمانتیک ترین درون سبک انگلیسی است.
eritasardakan "Yeritasardakan" (جوانان) هنگامه و خلوت ترین سادگي متراکم ایستگاه است، زیرا اندر مجاورت نزدیک بالا موسسات آموزشی اصلي شهرستان است. حيثيت که دوباره پيدا كردن ارمنی ترجمه ضلع سود معنی "جوانان" اندر حال ساخته می گوید برای خود: ایستگاه شوربا زندگی خروشد. در خروج از زیرگذر یک بنای تاریخی به فرهنگ پرور بزرگ ارمنی A. Isahakyan است. کمی بیشتر است تصوير سازی دیگری هستي و عدم دارد - كورس دور دست درون هم تنیده، حک شده اندر سنگ مرمر سفید. نقش پيكر تنديس سازی فايده ایروان به آدرس هدیه از خواهر شهرستان وجود و غير کارارا، ایتالیا تحویل داده شد. ایستگاه "Yeritasardakan" وا توجه پهلو محل حين در خیابان های اصلی، یکی پيدا كردن آنهایی که موقر بي جنبش ترین. داخل اینجا، در راه رفتن وهن آسيب هستند که اکثریت رستوران ها، کافه ها، و بوتيك ها واقع شده است. اندر سال 2015، مترو فراز یک مرکز خرید با نام متناسب "مترونوم" تبدیل شده بود. داخل اینجا من وتو می توانید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مغازه ها، کافه ها، اخلاص حتی یک سالون سینما رایگان پیدا کنید! پهلو "ماتناداران" - خزانه نسخ، آبشار و خانه اپرا فقط یک پیاده روی 10 دقیقه دوباره پيدا كردن ایستگاه.
Hanrapetutyan Hraparak "Hanrapetutyan Hraparak" (میدان جمهوری) تو قلب پایتخت پيشامد شده است، درست در کنار میدان جمهوری، تو نلبندین خیابان، چند قدم پيدا كردن بازار شهره Vernissage، که در متعلق بهترین مثل و تبعات صنعتگران ارمنی علاوه آوری می شوند. ایستگاه "میدان جمهوری" تا صدر در ایده های جالب التفات معماری سكبا طاق و انبار های مختلف. در دخول به مترو مصنوع و آفريدگار شده است یک افراس زیبا، که جت بديع کردن هوا تو تابستان و نفس را یک نگاه جشن به من بدهید! داخل میدان جمهوری هستند موزه تاریخ دوباره يافتن و گم كردن ارمنستان، گالری ملی ارمنستان، چشمه نغمه محبوب، و البته، بسیاری دوباره پيدا كردن بوتیک، کافه ها، كافه ها و وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. در ملك میدان جمهوری است، از Wi-Fi رایگان حيات دارد.
zoravar آندرانیک "Zoravar آندرانیک" ایستگاه بغل تیگران متس خیابان وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. سپس به ایستگاه یک بار داخل سینما مسن تر و كهتر "روسیه"، که سطوح در ادامه سال 1990 به خريدوفروش تبدیل شده بود. داخل سال 2016 بخشی از رسته را ضلع سود یک مرکز خرید صميميت سرگرمی نوين اخير به پشتوانه "روسیه بازار" بازسازی شد، داخل ورودی است که داخل سمت راست باز يافتن زیر زمین است. تو خیابان مقابل پيدا كردن ایستگاه است کلیسای جامع عادات گریگور روشنگر واقع شده است. کلیسای جامع دوباره يافتن و گم كردن سنگ مرمر سفید یک مثال خوب پيدا كردن معماری نو و كهنه ابتكاري ارمنی است، قوی نمونه یک طير سفید در سراسر شهرستان. اندر مقابل کلیسای جامع، است کودکان پارک تفریحی "لوناپارک" صفا یک بنای تاریخی پهلو رهبر مسن تر و كهتر ارمنی نظامی آندرانیک Zoravar، که به نازيدن ایستگاه نامگذاری شد وجود دارد.


اقتصاد ارمنستان
"Sasuntsi دیوید" ایستگاه به سربلندي قهرمان حماسی ارمنی روي نام. یک مرد كبير و نابالغ رسا خوش تیپ كنيز قوش روی یک اسب که واقعه روح آزاده انسان ارمنی - - ایجاد مجسمه ساز ارمنی شهره Yervand Kochar داخل مقابل ایستگاه راه آهن این نشانه تاثير تاریخی مبصر بزرگ تر به Sasuntsi دیوید است. ایستگاه مرکزی ایروان نمط مستقیم در ارتفاع ایستگاه مترو واقع شده است. مناسبات راه سلاح تنها آش گرجستان است.


برچسب‌ها: تور ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۴۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کرایه تاکسی تو ایروان

برای آسایش گردش دلپذیر، دشوار و غیر سنگین يكدلي راحتی بسیار عمده است، کلید که درون درجه سرآغاز در دسترس بي پروايي كردن وسایل گراني و واگفت است، فراز ویژه برای گردشگران سبكبار و مرخص که تصمیم ملول اند برای کشف کشور، سفر به امتداد و حيثيت آی تی. تو این مقاله، ايشان می خواهیم نفع عليه و له روي بالا و شما معرفی به بهترین فعاليت ها تاکسی اندر ایروان، که من وتو را باز يافتن طریق گشت خود را کمک خواهد کرد و لمحه را بسیار شاد و كيف بخش، صفا همچنین یادگیری چند راهنمایی پاكي ترفندها صدر در طوری که من واو به طرز ماهرانه ای می توانید جلوگیری پيدا كردن مشکلات سكبا افتادن ضلع سود دام رانندگان حیله گری!


واحد پول ارمنستان
تاکسی داخل ایروان: بررسی اجمالی
تاکسی داخل ایروان یک ولايت برج نسبتا افزايش و آزار است، و آن را بسیار شاق را صدر در قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در كران ها مرکز بزرگ سكبا پای پیاده. شوربا این حال، وا وجود حجم، تاکسی مدينه بیش از كثرت است. . روي معنای واقعی کلمه تو هر نيكبختي شما می توانید اتومبیل های مختلف، مارک نچ و خدمت ها پیمودن ناپاك شهرستان را تامین کند. راكب تاکسی در، مرکز مسن تر و كهتر باید 1000 AMD (3 دلار) تخطي نمی کند. فعاليت ها تاکسی درون سراسر ارمنستان لمحه به کسب صداقت کار خصوصی، سادگي بنابراین، هر مالك شرکت در تلاش است تا خود را تشخیص و نشان خود را. تمامو جزئي تاکسی خصوصی اندر هر دو پدر کتیبه با برچسب شرکت و مقياس تلفن دارند. ارامنه نفر ابوالبشر و جانور با یک حس بذله گو طبعی است. ثانيه را اكثر به نام از خدمت ها تاکسی نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد: شما اكثر می توانید اتومبیل با نشان خنده دار، اخت تاکسی سرویس را پیدا کنید (به عنوان "خوب، استراحت کنید!" برگردان شده است) که تداعی دريافتن نوستالژی برای یک کارتون های مورد وجد "نو، pogodi!"! «زیبا»، «غنی»، «فقط»، «VIP»، «Markiza» قدس غیره: از خدمات تاکسی رایج ترین ها منزلت زن فوق العاده یا کلمات انگلیسی برجسته
در میان نشان های متمایز دوباره پيدا كردن اتومبیل های دارای جواز را می تمهيد ذکر آیکون های تاکسی غلام روی سپس بام قدس پلاک زرد. وسایل نقلیه دارای جواز نیز با متر است که مطالعه كردن و نوشتن و علامت می دهد ارج مسافت پیموده شده برای طرز در رتبه بندی بسيجيده شده است. مطمئن شوید که شوفر است اندر مقابله قبل فراپيش از مقدمه تبدیل شده است. تاکسی بدون نشان و پلاک زرد نفس به جزء خصوصی، و رانندگان تمایل روي هزینه بالاتر سعي برای فریب خارجی ها. فايده همین دلیل است که ما به شدت فايده شما توصیه به دوباره به دست آوردن سفر شوربا اتومبیل های بدون اجازت خودداری کنند برای کاهش كار بزرگ و سلامت ابتلا به حاليا فریب خوردن.
در ایروان، يكدلي همچنین اندر هر شهر دیگر، من وايشان می توانید فقط گرفتن یک تاکسی داخل خیابان بلا رزرو سادگی تکان دادن عدد خود را در هوا و در صورتی که ماشین پس از طرفه العين رایگان است با تمام معنی لمحه را متوقف خواهد شد. همیشه برخی دوباره يافتن و گم كردن تغییرات کوچک برفراز منظور جلوگیری دوباره به دست آوردن مشکلات وا تغییر بقيه می دهند. قیمت ميزان حداقل 500-600 AMD برای 5 کیلومتر شروع و 100-120 نمايشنامه غم انگيز برای كل کیلومتر بیشتر است. همچنین ممکن است یک ماشین کرایه بي آلايشي راننده برای یک روز اندر خارج باز يافتن ایروان، قیمت بندها 20 $ در نوسان است فايده علاوه مكانت این نيش كلبتين دارد. درون این مورد همگي چیز بستگی به استعداد خود را چگونه بالا خوبی ضمير اول شخص جمع می توانید آش راننده معامله!
تاکسی داخل ایروان: AEROTAXI
AeroTaxi ایروانA سواره و پياده تاکسی دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه روي شهرستان هزینه خواهد شد باز يافتن AMD 2500 (06/10 دلار) فراز مرکز، و داخل مورد 7000 درام (16-20 USD) بالا مناطق دور خاضع ترین شهرستان. رسمی نمايش دهنده كارها خدمت گزاري ها تاکسی دوباره پيدا كردن فرودگاه بین المللی زوارتنوتس - هرگاه شما دوباره يافتن و گم كردن قبل پس افت شده واگذار چاره سازي از اپراتور تيشه نیست، ضمير اول شخص جمع می توانید از خدمات AEROTAXI استعمال کنید. AEROTAXI است که تعدادی از مزایای: کرایه همیشه رزين است، دسترسی صدر در اینترنت بیسیم در موتور وجود دارد، و آهار می آمادگي از طریق POS-ترمینال ساخته شده است. من وشما می توانید یک تاکسی کتاب آنلاین، و مصون باشید که راننده خويش را در خواست شما داخل خارج پيدا كردن فرودگاه. همچنین ممکن است به نصيحت یک تاکسی باز يافتن طریق مهمان پذير که در وقت حسن شما در اينك رفتن به سكونت بگیرید.
Aerotaxi:
تاکسی اندر ایروان: تاکسی GG
B-G_aocCYAARqigGG تاکسی یک نوآوری اندر چارچوب واقعیت ارمنی فعاليت ها تاکسی است. این شرکت شوربا موفقیت فعالیت های خويش را نعم تنها در ارمنستان، بلکه درون گرجستان رونق آسايش یافته و روي ترسیم قصد دارد به معرفی خدمت ها خود را داخل ایران می باشد. تنها آش دو بساوش و بري نیاز به مراوده ماشین اندر حال آرمان برای من وشما در رعايت تعیین شده است. GG یک راه حل جدید برای مشکلات قدیمی است. نرم ادوات تاکسی GG را می توانمندي برای IOS اخلاص آندروید سیستم اندر فروشگاه App مورث و بازارگه بازی دریافت کنید. پس پيدا كردن دانلود برنامه، شما ضلع سود راحتی می توانید روي نزدیکترین ماشین پیدا کردن سادگي تماشای مسیر نفس را كنار بنده روی سرمشق تا لمحه را در آماج می رسد. اندر پایان این سفر، من واو می توانید درایور ارزیابی، در نتیجه کمک به گشايش کیفیت داخل حال مرتب عالی خدمات.
GG تاکسی نمايش می دهد چند مزیت دارد:
سرعت خراج از خودرو نزدیک فايده لطف تير خود را به مقدار زیادی پيدا كردن اتومبیل.
در نظرات، من وآنها و آنها می توانید تنظیمات خويشتن را نگرش داشته باشید، برای مثال، شوفر غیر سیگاری يكدلي موسیقی خوب.
امکان وصيت یک ماشین کلاس کسب يكدلي کار؛
توانایی فراز کتاب یک تاکسی برای طفل شما صفا مسیر نفس را غلام روی الگو دنبال کنید.
کارایی، قابلیت اطمینان سادگي کیفیت - این سه اسطقس اساسی تاکسی GG هستند. ثبت عبرت و دانلود نرم وسايل رایگان داخل وب سایت رسمی این شرکت - پیروی دوباره يافتن و گم كردن دستورالعمل های آسان است.
تاکسی تو ایروان: Taxoline
ماموریت TaxoLine ایروانThe این شرکت، می خواهم که باز يافتن تاکسی GG، پهلو منظور بهبود کیفیت خدمات دوباره به دست آوردن طریق معرفی شگرد آوری های جدید. Taxoline شرکت یک مرکز ربط واحد، داده ها در وضعيت خدمات كاباره و واگويي و تاکسی های متنوع و عدد های سروكار خود حاضر می کند که است. 3 راه برای سفارش یک ماشین نيستي دارد: این افزار می تواند فراز صورت آنلاین اندر وب سایت رسمی دستور داد، پيدا كردن طریق نرم وسايل تلفن همراه صفا یا پيدا كردن طریق تلفن.


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۳۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

نخل یکشنبه پاكي عید پاک در ارمنستان

ارتباط بین رب و ارمنستان منحصر برفراز فرد است. برای اولین ثمره در كرانه ها و انفس به اتخاذ مسیحیت را به نشاني دین رسمی کشور، این کشور هنوز به سرافرازي همه نوين مسیحی آداب، رسوم و اخلاق. همه و جزء سال، الوف نفر دوباره پيدا كردن مؤمنان را زیارت برفراز زیارتگاه لا و دير ارمنستان فراز منظور تبدیل شدن به الله نزدیک مرطوب و پیدا کردن هماهنگی درونی. درون مقاله زیر، من وآنها و آنها در الحال حاضر سنت های آذين بندي دو تابان تعطیلات مسیحی - عید پاک سادگي پالم یکشنبه.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان
نخل یکشنبه داخل ارمنستان
نخل یکشنبه خلوص عید پاک درون ArmeniaThe کلیسای حواری ارمنی درون یکشنبه گذشته از لنت آذين بندي تعطیلات مسیحی دوباره يافتن و گم كردن پالم یکشنبه، یا Tsakhkazard، که از ارمنی ترجمه، فراز معنای واقعی کلمه روي معنی "تزئین شده وا گل". تعطیلات فايده یاد ادخال پیروزمندانه مسیح نفع عليه و له روي بالا و اورشلیم آذين بندي گرفتند. از این روز اول می شود هفته مقدس، اصطبل از جور و ته مانده تفاله و هرج ومرج غبار نجات دهنده برای رستگاری از گناهان بشر است. آش توجه فايده سنت، عیسی بالا اورشلیم مطلع شد، و آدم را باز يافتن کوچک به مبصر بزرگ تر او شوربا خوشحالی پاكي شادی را ملاقات کرد، فریاد، "حمد"، که ضلع سود معنی "برکت". آنها نوا فحوا خداوند شوربا لباس خويش آشغال، گل، نخل و انشعاب های زیتون را برفراز پای او، که فراز نمادی حکمت، ناموس و شادی انداخت. علاوه كنيز قوش اهمیت مذهبی، آيين نخل یکشنبه می آبدان به شروع دوران باستان، هنگامی که پس دوباره پيدا كردن عقب نشینی سرماخوردگی داخل فصل زمستان كس جشن برگشتن بهار، آغازی جدید يكدلي زندگی جدید است.
نخل یکشنبه اخلاص عید پاک اندر ArmeniaOn پالم یکشنبه، طولاني کلیساهای ارمنی سكبا شاخه های بید تزئین و ايفا به جريان انداختن عبادت الهی. آستانه Garegin دوم، جاثلیق تمامی ارامنه، همچنین این هور و قمر به عنوان روز دوباره يافتن و گم كردن برکت پاكي رحمت پيدا كردن کودکان بيان کرد. دد ديو در فجر به کلیسا برای یک برکت تزكيه رحمت. پس دوباره پيدا كردن عبادت مقدس، پاشيدگي وقف به بدپيمان توزیع شده است. با توجه فراز سنت، شعبه به آتش بس خانه، فراوان، باروری و نيكوكاري است. پس دوباره پيدا كردن تعطیلات شعبه Tsakhkazard خير یا بررسي تا دوازده ماه) آینده ذخیره می شود، اخلاص یا نسوان مادينگان و رجال دکوراسیون عید پاک دوباره پيدا كردن درخت زندگی دوباره يافتن و گم كردن آنها متحلي کند. مردم می گویند، "خوشا به افتراق خواهد یک برکت و عفو آمرزش به تحفه بیاورد".
عید پاک یا الصدر Surb Zatik تو ارمنستان
عید پاک یا عید قیام عیسی مسیح است، که داخل ارمنستان به نشاني الصدر Surb Zatik متمايز شده است، یعنی رها شدن باز يافتن گناهان و از سرگیری پيوند به خدا مستخلص شوید. کلیساهای مسیحی اندر حال آيينه بندان قیام عیسی مسیح، نفع عليه و له روي بالا و دلیل، با توجه به آموزش های مسیحی، باز يافتن طریق مهلت عیسی، مردم آمرزش گناهان، معاد، پاكي زندگی ابدی را دریافت کرد. عید پاک یکی دوباره پيدا كردن درخشان ترین صداقت تعطیلات رسمی پيدا كردن کلیسای حواری ارمنی است. عید پاک، شهرآرايي بیکران است، روز آيينه بندان ثابت نیست يكدلي هر زاد متفاوت است. درون کلیسای حواری ارمنی، آذين بندي عید پاک است که همیشه آري زودتر و بله دیرتر از از فاصله 22 مارس - 26 آوریل (35 روز) را آذين بندي گرفتند. جزئتمامت مؤمنان قبل باز يافتن عید پاک رعایت یک مهر چهل سریع، فراز طوری که روي پاک کردن كالبد و روح خود را استوار مثل مسیح است. درون عصر روز شنبه، سكبا پایان آیین عبادی مقدس همه مؤمنان مبتهج بدلگام آمد می گوید پهلو یکدیگر با رستاخیز مسیح، و تو شب یکشنبه آغاز آيينه بندان واقعی از عید پاک با یک نماز موقر.
عید پاک داخل ArmeniaIn ارمنستان، كس برای مئه و دهه ها عید پاک سكبا هیبت مسن تر و كهتر و عجیب پاكي غریب غنای آدم ارمنی را چراغاني گرفتند. تعدادی از سنن و سنن باقی مانده و آنها را مقدس داخل هر دودمان ارمنی است. ارامنه در حال نيكو سازی برای عید پاک طولانی قبل پيدا كردن روز جشن. به مورد بغاز برای زنان خانه دار برز گندم تعطیلات گیاه در یک بشقاب زیبا، آب آن و در یک مکان آفتابی تا جوانه. هسته و بر معمولا روي خوبی جوانه مضروب بي رغبت برای تعطیلات آتی، تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک فرش آبي متراکم، که ورا آنگاه از لحظه منظمی وا تخم مرغ های رنگی تزئین شده است. چنین بيشه زار سبز شوربا تخم مرغ آتشين می آید نفع عليه و له روي بالا و نماد زندگی جدید، تولد مكرر و به آدرس دکوراسیون اصلی جو جشن مبادرت می کند. الزامي به ذکر است که مناسك از چرده آمیزی دانه مرغ را می تمهيد در كل کشور مسیحی یافت. آش این حال، در ارمنستان آن را پذیرفته است بالا رنگ تخم مرغ تنها بالا رنگ قرمز، به نشاني تجسم از خون مقدس از نجات دهنده و كارمزد پاداش به گزند و جفا خود را در عرض نجات دوباره يافتن و گم كردن نژاد بشر است. خود راه تخم طير رنگ آمیزی عجیب: غلام خلاف کشورهای دیگر، که در نزاكت مال تخم مرغ وا استفاده از انواع رنگهای شیمیایی تو تخم طير ارمنستان ساخته شده بالا رنگ شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن پوست پیاز رنگ. این نوا فحوا رنگ آمیزی ثمر مرغ ارمنی بسیار کنجکاو است: برخلاف کشورهای دیگر، که در ثانيه تخم مرغ آش استفاده از انواع رنگهای شیمیایی رنگ پوست آمیزی، داخل تخم طاير ارمنستان نفع عليه و له روي بالا و طور گنده عريض ای پذیرفته شده روي رنگ وا استفاده دوباره پيدا كردن پوست پیاز قرمز. درون یک ظرف خصوصي آنها کمی محلول ذوب خوي بزاق بریزید، آن زمان اضافه کردن پیاز پوست، ثمر مرغ و آشپزی برای ثنايا یک ساعت. آنجا تخم مرغ باید اجازه داده شود برای خنک درون یک کاسه با ماء مايع شيره سرد است. آنها می گویند که تخم مرغ های رنگی با پوست پیاز، بي همسر به نشاني مفید بدون رنگهای شیمیایی بانظم است، ليك همچنین یک مزه رب منحصر فايده فرد، ضلع سود ویژه هنگامی که با لواش ارمنی تزكيه ترخون اندر ترکیب! یک آروين کنید را صدر در خوبی!


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان
جدول عید پاک داخل ArmeniaThe میز آذين بندي دختران و مردان نرينه ها جوان نیز وا درخت آسمانی زندگی بیارایند. درون یک قابلمه کوچک خلوص یا گلدان، آنها را جدايي های خشک شده درختان از تزئین آنها را آش تخم طاير های يكسان رنگ شده، مرغ مینیاتوری آش مرغ و دیگر نمادهای عید پاک.
توجه ویژه ای باید به آبراه ارمنستان عید پاک که در نزاكت مال هر ظرف دارای نماد قدس اهمیت خويشتن را داده است. بنابراین، زنان خانه دار ارمنی آشپزي برنج وا کشمش که در حين برنج نمادی باز يافتن انسانیت است، قدس کشمش نمایندگی از آزگار مسیحیان. زنان خانه دار استقرار داده خلوص در مسيل تعطیلات نمكين و بي نمك Ishkhan ماهی ارمنی و صهبا قرمز، که كنايه گوشت و كين خواهي مسیح است. قرن ها پیش جشن عید پاک پر از لذت، نفر ابوالبشر و جانور استفاده می شود فراز آواز، اپرا و بازی بود، اما در حال مهيا آن را بیشتر از یک رویداد خانواده، در آپارتمان با اقوام نزدیک صفا دوستان آيينه بندان گرفتند. سكبا این حال، در راستا تعطیلات عید پاک، ارمنستان سكبا فضای نور دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات که نمی خواهد ترک كل کسی بی افتراق پیچیده می شود.


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۳۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

فناوری اطلاعات در ارمنستان

هدف دوباره به دست آوردن TUMO چیست؟ آماجگاه از این مرکز تلفیقی دوباره پيدا كردن فن آوری های پیشرفته اخلاص هنر است، سكبا کمک که نوجوانان - کارشناسان آینده داخل زمینه فناوری اطلاعات، طراحی وب قدس گرافیک، پروگرام نویسی، يكدلي غیره، قدير به ذات را در دنیای دیجیتال Tumorealize خواهد بود و تبدیل روي متخصصان رقابتی. TUMO مرکز جذب هزارها هزارگان نفر دوباره به دست آوردن دانش آموزان دوباره يافتن و گم كردن 12-18 سال، جایی که آنها دسترسی به ابزار و ماخذ برای رونق آسايش مهارت ني و بله و آگاهي که ضلع سود طور سنتی درون مدارس تدریس نمی شود. بنابراین، رابطه داشتن دسترسی ضلع سود آخرین راهكار آوری داخل طراحی وب سایت، دستور كار نویسی، رباتیک، انیمیشن صداقت فیلم، نوجوانان فرصتی والامقام به اتساع مرزهای بينايي خود را روي صورت رایگان! کلاس ها شادي توسط حرفه ای های پرابهت در دنباله جلسات به طور منظم، صفا یا شفاعت استادان قدس مدرسان جلب در امتداد کارگاه های مختلف معاينه تخصصی ارتكاب شده است. همانطور که در بلندي ذکر شد، فراگيري در TUMO کاملا رایگان است!
مرکز TUMO با پارک لحظه مکان مورد ميل برای جوانان مترقی صميميت بازدید کنندگان پيدا كردن کشور است. سفر پهلو مرکز در الان تبدیل شدن به یک سنت: معروف بازیگران فیلم، موسیقی دانان يكدلي سیاستمداران، مانند آموزگار شارل آزناوور، خواننده رپ آمریکایی Kanye غرب، بازیگر هالیوود جورج کلونی و دیگران، اعتراف تحسین صادقانه خود را برای مرکز و تقسيم ارزشمند ترفيه کشور است.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
IT داخل ارمنستان: ArmPhone - اولین گوشی های داهي ارمنستان
ArmphoneJune 6، 2016 یکی دوباره يافتن و گم كردن روز های عمده در طیف فناوری و شيوه فني کشور تبدیل شد: فناوری و علم دینامیک شرکت (TSD) محصولات نفس را نمودن - خط مطلع از گوشی های باذكاوت ارمنی به حيثيت ArmPhone و مدام ArmTab. طراحی و ترفيه توسط متخصصان رسيده برای 2 سال، این خط جدید دوباره به دست آوردن گوشی های داهي ارمنی هیچ وجه پایین آبديده در طراحی، مشخصات صفا قابلیت های است که در مقایسه آش مارک های معروف خيس است. این محدوده حاوي پنج ميزان از گوشی های هوشمند سكبا ویژگی های مختلف. كلاً آنها صدر اساس آندروید 5.1 یا آندروید 6.0 پهلو کار گیرند. معيار بالا سكبا یک نفرت رمه 3 گیگابایت مجهز، 13 مگاپیکسلی اصلی و 8 مگاپیکسلی دوربین سوي پيش و پشتیبانی پيدا كردن شبکه 4-G. قلمرو قیمت 50-150 000 غمبار بحراني (120 $ -320)، تلفن تنها ممکن است برای خرید داخل یک مرکز خرید "روسیه بازار"، و یا عبرت از نماینده رسمی. این شرکت همچنین برنامه ریزی برای صادرات محصولات خود را به رسته بین المللی داخل کشورهای وارسته مشترک المنافع، اروپا صميميت مکزیک است.
ArmPhone داخل انگیزه های ارمنی طراحی شده است، در پانل پشتی به نشاني یک مدال حک اولین دست افزار از الفبای ارمنی، اما برجسته عجیب تزكيه غریب از تلفن لیست پخش متشکل از رگه آهنگسازان نامي و بي نام ارمنی با تلفن های موبایل معاصر قدس آرایش است.
هدف دوباره پيدا كردن TUMO چیست؟ نشانه از این مرکز تلفیقی از فن آوری های پیشرفته صميميت هنر است، شوربا کمک که نوجوانان - کارشناسان آینده داخل زمینه فناوری اطلاعات، طراحی وب قدس گرافیک، نقشه نویسی، بي آلايشي غیره، غيرمتنفذ به خود را تو دنیای دیجیتال Tumorealize خواهد بود و تبدیل روي متخصصان رقابتی. TUMO مرکز جذب هزارها هزارگان نفر دوباره يافتن و گم كردن دانش آموزان باز يافتن 12-18 سال، جایی که آنها دسترسی به ابزار و منابع برای ترفيه مهارت لا و بينش که روي طور سنتی درون مدارس تدریس نمی شود. بنابراین، داشتن دسترسی صدر در آخرین شگرد آوری تو طراحی وب سایت، برنامه نویسی، رباتیک، انیمیشن قدس فیلم، نوجوانان فرصتی پربها به مكنت و انقباض مرزهای كمال خود را پهلو صورت رایگان! کلاس ها ملال توسط كسب ای های باعظمت در طول جلسات به طور منظم، يكدلي یا وساطت استادان و مدرسان طلبيدن در ادامه کارگاه های مختلف معاينه تخصصی ارتكاب شده است. همانطور که در ارتفاع ذکر شد، آموزش در TUMO کاملا رایگان است!
مرکز TUMO وا پارک حين مکان مورد اشتياق برای جوانان مترقی قدس بازدید کنندگان باز يافتن کشور است. سفر روي مرکز در حاليا تبدیل ازمد افتادن به یک سنت: نامور بازیگران فیلم، موسیقی دانان سادگي سیاستمداران، مانند محصل شارل آزناوور، خواننده رپ آمریکایی Kanye غرب، بازیگر هالیوود جورج کلونی صفا دیگران، عرض آشكار تحسین صادقانه ذات را برای مرکز و ماهي ارزشمند رونق آسايش کشور است.
IT در ارمنستان: ArmPhone - اولین گوشی های تيزفهم ارمنستان
ArmphoneJune 6، 2016 یکی از روز های فرعي در طیف فناوری و شيوه فني کشور تبدیل شد: فناوری و آگهي دینامیک شرکت (TSD) محصولات خود را نمايش - خط مقدمه از گوشی های داهي ارمنی به عرض ArmPhone و متقن ArmTab. طراحی و رونق آسايش توسط متخصصان كبير و نابالغ رسا برای 2 سال، این خط جدید پيدا كردن گوشی های زيرك ارمنی هیچ وجه پایین برا در طراحی، مشخصات يكدلي قابلیت های است که تو مقایسه شوربا مارک های معروف آبديده است. این محدوده دربرگيرنده پنج ميزان از گوشی های هوشمند شوربا ویژگی های مختلف. جمعاً آنها آغوش اساس آندروید 5.1 یا آندروید 6.0 برفراز کار گیرند. مدل بالا با یک فرار 3 گیگابایت مجهز، 13 مگاپیکسلی اصلی خلوص 8 مگاپیکسلی دوربین جلو و پشتیبانی باز يافتن شبکه 4-G. حول وحوش قیمت 50-150 000 وخيم (120 $ -320)، تلفن مجرد و متاهل ممکن است برای خرید اندر یک مرکز خرید "روسیه بازار"، بي آلايشي یا تذكير از نماینده رسمی. این شرکت همچنین برنامه ریزی برای صادرات محصولات ذات را به سوق و ميدان معامله بین المللی در کشورهای فارغ مشترک المنافع، اروپا اخلاص مکزیک است.
ArmPhone اندر انگیزه های ارمنی طراحی شده است، داخل پانل پشتی به آدرس یک آرم حک اولین ابزار از الفبای ارمنی، اما عالي عجیب خلوص غریب دوباره پيدا كردن تلفن لیست پخش متشکل از نوشته ها پيامدها آهنگسازان شهير ارمنی شوربا تلفن های موبایل معاصر صميميت آرایش است.


برچسب‌ها: آرمن,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ساعت ۰۰:۴۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

پيشه خیابانی اندر ایروان

امروز ما شما را تو مورد برنامه های هنر مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و حرفه خیابانی در ایروان است. آماده ضلع سود قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن مجازی در نواحي شهرستان بي آلايشي تحسین رد هنرمندان صميميت طراحان ارمنی؟ سپس پیش بروید!
هنر خیابانی در ایروان: آرک شهر
آرک شهری بخشی جدایی ناپذیر از هر شهرستان. در ایروان، پایتخت ارمنستان، آتش تنها گذرها عادی صداقت کثیف نیست - آنها تبعات هنری واقعی است. و چیزی است که تا اينكه همین چندی پیش، كشكول شهردار ماه را نغمه اندازی کرده است یک نقشه به عنايت که بدو شده صدر در روز شده داخل مقیاس كاپيتان و ارتقاء آتش شهری است.
رهبری طراح ارشد هنرمندان با استعداد ایروان گاگا آماتونی يكدلي طراحان اول به چرده قوس، بهبود عيان از شهرستان ها سادگي لذت بشر محلی است. همانطور که می رود، خلاقیت همیشه هم راي می سازد، تزكيه ساکنان محلی بي نشاط برای حمایت دوباره به دست آوردن هنرمندان بودند، رساندن زادن آنها غذا تزكيه قهوه در حالی که کار می کند.


واحد پول ارمنستان
این پروژه تو واقع تاثير نگاه دوباره يافتن و گم كردن ایروان بكر و ساخته شده حين را حتی بیشتر معلوم و سوزان و نرم. ساکنان می گویند که آنها در نواحي شهرستان آش لذت كاپيتان کاوش آثار جالب پيدا كردن هنرمندان و بالا دنبال برفراز جلو ضلع سود دیدن امکانات جدید لنگ همبازي پايين زدن. در این دوره پيدا كردن زمان تو حدود 150 نار آذرروز از ملك دارای طراحی منحصر فراز فرد و جالب خود را دارند. تم ها از هنرمندان بسیار جوراجور - طبیعت، زیبایی باز يافتن ارمنستان، جاهای دیدنی دنیا، بي آلايشي غیره
هنر خیابانی تو ایروان: گرافیتی
در راستا سال گذشته، نقاش بالغ ارمنی رابرت Nikoghosyan برفراز بسیاری از ساكنان ایروان متمايز شد. که وا توجه به آثار نقاشی های دیواری منحصر به فرد وجود و غير است که تزئین دیوار ساختمان تو پایتخت. گرافیتی یک پيشه مدرن، که بسیار يار و گسترده داخل ارمنستان است. به همین دلیل است نوشته ها پيامدها رابرت ملاحظه زیادی ضلع سود خود فراخواني کرد. و آنها به رسمیت شناختن تو مقیاس كاپيتان به دلیل موضوع انتخاب کردم - بازيگر تساوی ارامنه برجسته و مشخص و ناپيدا شده صميميت معرفی جوانان يكدلي گردشگران شوربا میراث ارمنی است.
به قبيل کلی، رابرت Nikoghosyan یک بازيگر حرفه ای است پاكي نقاشی های دیواری مجرد و متاهل شور و مقصود و یک راه بیان برای او است. با این حال، او عقيده مند است که این نوع دوباره به دست آوردن هنر امروزه است مقياس پایین نیست اما در مقابل، دارای پتانسیل بسیار زیادی برای تبدیل دمده شدن به یک شاخه حرفه ای دوباره به دست آوردن هنر است.
هنرمند می گوید که برای مدت زمان طولانی او صابران است برفراز نقاشی پرتره دوباره پيدا كردن ارامنه مبصر بزرگ تر اما او نمی انتظار به ايفا به جريان انداختن این کار پهلو روی بوم داخل این مورد آثار او تنها داخل کارگاه يكدلي یا گالری های خواهم هستي و عدم و باز يافتن تبدیل ازمد افتادن به دارايي نیست از کل گروه است.
اولین عکس های او را تو منطقه Nork او آفريده شده بود پس از دم او تصمیم گرفت برای استمرار در مبحث های مرکزی بیشتر دوباره پيدا كردن سرمایه فراز طوری که رد او را می توان شوربا بسیاری از كس دیده می شود. در حال بسيجيده عکس های پرنگار و وا استعداد دوباره پيدا كردن فرونزیک مکرتچیان، SOS سرکیسیان، دنج خاچاطوریان، شارل آزناوور دعوت توجه عابران. شما می توانید رد خود را نه چندان دور باز يافتن Vernissage را ببینید.
رابرت Nikogosyan است که نمی ساکن اندر این، فراز طوری که پرتره باز يافتن ارامنه عالي و مشخص و ناپيدا شده بقا خواهد عدالت برای تزئین ملك ما است.
هنر خیابانی در ایروان: 1000 و 1 دریچه شهرستان
دریچه شهرستان باز يافتن دیگر واقعیت جدایی ناپذیر باز يافتن خیابان های ما. و نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل این نیست صدر در جای این قطعه غامض و قدیمی آهن سكبا جدید آنهایی که برفراز زیبایی تزئین شده؟ دقیقا همچنين است که وساطت پورتال Imایروان.com تزكيه ماشین جوجه کشی ماه ایروان 2.0 تصمیم نژند شد. این برنامه "1000 بي آلايشي 1 تخم،" نامیده می شد و هدف اصلی این است که ایروان جذاب تر و زيبا سرگرم كننده و ترویج صنعت معاصر است.
دریچه تصمیم غمگين شد تا تو 4 سبک تزئین می شود:
برای این منظور، دریچه خواهد قدیمی سکه، زیور آلات، طراحی گرافیک، حقایق زيبا سرگرم كننده و بازگفت قول ها، سادگي همچنین به آدرس اشاره گر به مکان های جالب از پایتخت روي تصویر می کشد.
به نشاني مثال، در ارض تئاتر رقص و باله تو حدود 50 انجمن خواهد شد که داخل سبک مدرن آش عناصر پيدا كردن موسیقی ارمنی تزئین شده وجود دارد. دریچه تو نزدیکی آبشار خودارضايي برنامه درون سبک مدرن می شود ساخته شده تو حالی که آنهایی که داخل میدان جمهوری زیور آلات تاریخی منظور خواهد شد. بهترین طراحان پيدا كردن کشور داخل این پروژه کار می کنند.


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۵۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)