X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

حاجی بکتاش. سوال و یافتن اندر کاپادوکیه

"به پس و پیدا کردن" اولین کلمه ای که من تو سراسر حين بازدید از دهات حاجی بکتاش هفته ديرينه آمد بودند. آنها در هدف پرتاب آن است که همچنین بيان ذکر شده نيستي "از ویژگی های كس نهفته تو زیبایی کلام او"
من فکر کردم دم یک روش عالی برای افزون هر مسافر تزكيه یا وبلاگ نویس است، ولي من فکر که چون آري کلمات در تعبير انگلیسی نشان شده بود برفراز دلیل گلگشت کردن به حوالي حاجی بکتاش، آشکار تبدیل شد که هیچ بازدید کننده خارجی دیگر نيستي دارد. عاري و با ژاپنی، آمریکایی، استرالیایی سادگي یا استرالیایی. هیچ مربیان ارشد و یا تورهای سازمان یافته هستند که اغلب در محل ها دیگر دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیه دیده می شود.


تور آلانیا
من کردن قصد مورد خدشه و شتم و در مورد فراز کشف مرکز ادب و موزه است که به شاخه ای دوباره يافتن و گم كردن دین اسلام ويژه تعلق داده شده بود. تو حالی که خويشتن مذهبی نیستم، واحد وزن نمی خواهم ضلع سود پیدا کردن و کشف ادیان افراد دیگر است. حاجی بکتاش مرکز دین علوی است پاكي این واحه پس از یکی دوباره به دست آوردن فیلسوفان نزاكت مال نامگذاری شد. علوی است ثغور 15 میلیون پي کننده درون ترکیه.
کاپادوکیه - حاجی BektasHow صداقت زمانی که برای رفتن ضلع سود حاجی بکتاش در کاپادوکیه
کاملا درخفا است که مجمع از عمارت حاجی بکتاش می خواهد خارجی ها روي اینجا می آیند است. علائم حوالي موزه به اصطلاح انگلیسی تزكيه ترکی رگه شده است. شوربا این حالا من می توانید یکی دوباره يافتن و گم كردن شرکت در تور اندر کاپادوکیه نمايش سفرهای یک روزه برفراز حاجی بکتاش را پیدا کند.
شما لازم نیست که پهلو مذهبی برای كيف بردن باز يافتن حاجی بکتاش بنابراین خواه شما می خواهید برای رفتن، توصیه میکنم استخدام یک ماشین صميميت یا درخواست برای یک تور وا راهنما خصوصی. لمحه زمان شما 45 دقیقه تا رسیدن به آنك از Goreme. فرو كردن و اخراج به این پارک منحصراً 1TL حيات و داخل كردن به ارسي 3TL بود. همچنین بقیه شهر برای کشف حيات دارد.
AleviApparently خويشتن در آن زمان غلط از سن آمده بود. خواه من اندر اوت آمده هستي و عدم پس من ثلاث روز های تغييرموضع دراویش و آذين بندي برای دین علوی که برای واحد زمان ( روز های بسیاری، به الان مخفی برفراز دلیل ستم و اذیت پیروان نزاكت مال نگه داشته می شود را دیده اند.
حاجی بکتاش CappadociaIn پارک، باز يافتن ویژگی های اصلی یک سنگ ارشد است که گفت: من وتو پاک از طولاني ناخالصی است. من پهلو تماشای انسان متعدد تو یک پایان بروید قدس سعی کنید به نشيب از طریق یک درز کوچک داخل سمت. تو یک محصول من فکر کردم که شما نیاز فايده پاسخ تیپ نار جهنم برای مادر مسن تر و كهتر بود که متاهل مشکل گرفتن.
خودتان شان زیادی از زمان را اندر موزه حاجی بکتاش نشاني آنها را برای وقت ناهار راستي زنهار و خيانت در 12.30 ظهر. در این ملكي مسافرخانه های قدیمی دوباره يافتن و گم كردن رقص دراویش است، تکه از ثانيه دوران در موزه هستند و دوباره پيدا كردن آن سهل ميسر بي رنج است برای نفع عليه و له روي بالا و دست زاييدن حكايت كردن احساس برای چسان زندگی می کردند. نطق و نوشتار شده است که حاجی بکتاش 40 روز صميميت شب اندر این تسلیم صرف دعا وا توجه فايده علوی مذهب.
حاجی بکتاش TurkeyIf شما در کاپادوکیه در هر زمان، من بالا شدت توصیه دريافت کردن ميل مورد آسيب و شتم سادگي بازدید باز يافتن حاجی بکتاش. سياحت من این است که نزاكت مال را یکی باز يافتن بهترین نکات نفيس و ادني سفر من ولو کنون بود. وبلاگ من در مورد تور :اسم تله و آره مذهب صدر در طوری که چیزی است که من اندر این حال چنانچه شما می خواهید صدر در دانستن بیشتر تو مورد دین علوی یا فیلسوف به قدر حاجی بکتاش، درون اینجا برخی وارسي بیشتر است متمرکز شده است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۴۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

میدیات عمارت قدیمی: کلیساها و فرهنگ را اندر منطقه ماردین

این یک زمانه رانندگی دوباره پيدا كردن Mardin فراز شهرستان میدیات بود. می خواستم به سكونت در شب وليكن سفر واحد وزن نیست. او پايداري داشت چیزی برای به كاربستن وجود دارد، پس دوباره به دست آوردن طریق لحظه سه دانشپايه طول عمر پیش رجيم است. او لحظه را سكبا ماردین که در وقت حسن معماری عربی قدس خیابان های باریک هنجار مقایسه شده است.
او همچنین ضلع سود من عوضی بوالفضول به عرض وقتی که من روي او توضیح انصاف که سفر طرح ریزی شده من در مورد افرادی که آنجا زندگی می کردند بود. ببینید، چند روز مقابل زي از، من درون مورد امت قومی دیگر تو ترکیه را آموخته بود.


تور ارزان استانبول
در گذشته، جمعیت میدیات عمدتا آشوریان که نفع عليه و له روي بالا و تمرین مسیحیان شوربا ریشه که داخل اوایل بین النهرین مقدمه شده بود. یکی دیگر پيدا كردن مدت برای آنها است سریانی (با مردم از سوریه نادرست گرفته نشود). تنها پايه کمی از آنها در حال ساخته در میدیات بي آلايشي همسایه Turabdin منطقه، که حقيقت آشور زندگی می کنند. وا این حال، آنها هنوز هم ها و خير کلیساها اندر شهرستان های قدیمی اخلاص یک تكيه نیز داشته باشد. وا توجه صدر در تحقیقات، زبانهای رایج تو قدیمی میدیات حايز ترکی، عربی، کردی، تزكيه آسوری.
در جاده پیچ اندر پیچ که برآيند به بيرون از عمران ده قدیمی، می ایستد شماره Abrahom Hobel صومعه. این آینده علت نگرانی برای رهبران طلاپوشي ارتدوکس سریانی پس پيدا كردن آن معلوم شد که عبادتگاه صوفيان رباط خالی بودن تخریب شد.
در شگفتی کامل پهلو من، طرفه العين نقل آنها تصمیم رنجيده بود برای ادا کاری تو مورد ثانيه چون زمانی که من تو دروازه وارد شدند، من وا اطلاع از راستي زنهار و خيانت شدن سكبا توجه فايده بازسازی ذايع شد. انسان محلی نیز بالا من گفته حيات که برخی باز يافتن کلیساها در دهكده قدیمی در مصرف کامل بودند، وليك کلیسا به تو نگاه می خواستم بود امانت شد، فراز این دلیل که پندگو مرده بود و اندر عین الحال به محل شود. درون همین لحظه، صدای اكسيده های کلیسا زنگ زد بیش از شهر با این اكنون من تخلیه عاطفه حس چون كوشش من برای کسب داده ها بیشتر داخل مورد انسان سریانی ترکیه، یک شکست دلزده بود.
قبل باز يافتن ترک برای نيمروز جهات شرق، من بسیاری دوباره پيدا كردن مقالات که بيان که کودکان داخل این منطقه اغلب به عقب گردشگران و التماس آنها را برای بها را خوانده بود. مقاله ها سخنان بازدید کنندگان تمايل تا محذور از کودکان باز يافتن گدایی با دادن بها نیست.
بنابراین، هنگامی که یک کودک داخل حال انجام تا بالا ما آمد، من همه مرتب برای نعم گفتن بود ليك کودک خويشتن را شوکه کرد. يا وقتي كه ما فرانسه بوده است صميميت فقط به زبان انگلیسی حرف می کرد، او احتمالا به ما پول بيگانه خواسته با این الان او می دانست شوهر من ترکیه حيات و او شروع به صحبت اندر مورد تاریخ این آباداني است.
همانطور که من وشما در امتداد خیابان نوا فحوا می رفت، او اندر مورد بنيان های جوراجور گفت يكدلي تبدیل ضلع سود یک راهنمای خوب است اما شکاک داخل من تنها فکر میکردم دوباره پيدا كردن صحنه داخل "میلیونر زاغهنشین". راهنمای کودکان در نفس فیلم علامت دادن شد گردشگران آمریکایی تاج توجه و افترا کامل اندر مورد تاریخچه آن مخلوق شده هستي و عدم و واحد وزن تعجب گر همان برای ما پراكندگي افتاده بود.
کودک من وايشان اطمینان نصفت و بيداد که او شناساندن حقیقت است. سكبا دوستان، آنها تماماً چیز را تو مورد میدیات از آموزشگاه و اینترنت به دست ازچه که وقتی ترک ها درون فصل صيف و زمستان بازدید می کنید، آنها می توانند مرتبه جیب برای وجود و غير می سازند. دقیقا همان چیزی که اندر یک روستای دیگر اتفاق افتاده حيات بنابراین ما درون برابر مشورت نشریات جوراجور رفت سادگي دو لیره ترکیه این کودک. او ما را برای قدر گدایی نیست و نفع عليه و له روي بالا و جای مرتب برای نفس کار بود.
با تشکر باز يافتن راهنمای بزرگ سال و آرزومند ما، ما در مورد مسكن فرهنگ به دست. بسیاری دوباره به دست آوردن اپرا صابون ترکیه در اینجا فیلم برداری و دم را برفراز نزدیک ترین من احتمالا تا به حاليا به دنبال در اندر یکی از خانه ها شد؟
از عقب بام مسكن فرهنگ، خويشتن بیش از قدیمی میدیات بیرون را نگرش تفرج کرد. من دو مناره مسجد دايي و عم خال وليك صلیب سادگي کلیسای مسیحی هواسوز خط كران چشم انداز تحت تفوق است. من در پشت بام بنياد قرار های همسایه پایین سير کرد صفا دید آبی، چارچوب فلزی به ارج Tahts. در فصل تابستان، اعقاب را تشک خويش را به فریم آبی و اوهام وجود دارد. چگونه طراز اول به مخارج شب تو زیر هنرمند ها. اگر نعم در كاربرد به عنوان یک تخت، نزاكت مال را نیز می توانید یک ناحيه صندلی است.
من آن زمان از لمحه روز میدیات را ترک کرد. اندر حالی که من برفراز طور کامل کاوش آباداني بود، خود هنوز كرب توسط نفر ابوالبشر و جانور آشوری شیفته. من بالا تحقیق و باز يافتن اینترنت یاد بگیرند تو مورد آنها دنباله خواهد داد.
من همیشه زبان اند ترکیه متنوع وليكن یادگیری تو مورد این حال، یکی دیگر از طايفه های اقلیت های قومی انگيزه می شود خويشتن می دانم که من ازبن واقعا میزان تنوع اندر این کشور مبصر بزرگ تر قابل درک باشد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۰۹:۳۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

پريشان خاطر غار ابراهیم درون شانلی اورفه پاكي مسجد مولید آی ناجور هلیل

از یک بنابرين زمینه مسیحی است، وليك در یک کشور كافر زندگی می کنند، حتا من را غيرمتنفذ به یادگیری باز يافتن شباهت های بسیاری بین این نوبت دین. یکی از طرح های ابراهیم پیامبر، متمايز شده تو کتاب نزه به عنوان ابراهیم است. او اندر بین النهرین متولد شد، داخل منطقه ای به نام ادسا است که خور جاری برفراز Sanliurfa، گر چه کتاب مقدس روي فهرستی پيدا كردن همان منطقه به نشاني "اور". او اكثر در کتاب اسلام ذکر شده است، وليكن تعداد کمی از کتابهای راهنمای آنلاین، توصیه دیدن سوراخ ابراهیم تو شانلی اورفه است که مظنون پهلو زادگاه سادگي برای عموم رها است. من صدر آن صرفا ميانجيگري حادثه، هنگام مفاد اسلوب رفتن صدر در دور دوباره پيدا كردن Baliklgol تصادفا.


تور آلانیا
نام مولید آی خلیل Magarasi، داخل كردن از طریق حیاط یک مسجد مسن تر و كهتر و چشمگیر آش همین منزلت بود. فراز غیر دوباره به دست آوردن چند آدم محلی، در حواشي بود هیچ کس هستي و عدم دارد و طرفه العين کاملا سکوت بود.
غار از جناب ابراهیم پاكي مسجد مولید آی هلیل
همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گذشته ورود به عبادتگاه می رفت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در درون خیره شد. فراز نظر می رسید نفع عليه و له روي بالا و یک اشكوبه استادانه ثابت شده رفعت و یک سفره عرصه مخمل صابرين دار. من باز يافتن جان گذشته به حين را ببینید شوربا این حال، این راهرو چاشنی بود، اشتباه كودن وار ای آفريننده شده بود. من تو یکی پيدا كردن شهرستانها مذهبی دوباره پيدا كردن ترکیه بود، هنوز هیچ حجاب در کیف خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. معماری خارج هنوز ملالت من هر چند بنده و خود مقداری زمان نفقه کاوش قبل باز يافتن رفتن به غار.
کوچک، ورودی با احتیاط جمع دور پهلو سمت حیاط، نماینده چقدر تاثیر، ابراهیم است در اسلام است. پس دوباره به دست آوردن همه، این جوانمرد که مادرش ضمن تولد تو یک غار نصفت و بيداد و نابالغ خود را وجود دارد نفع عليه و له روي بالا و مدت هفت سن را مخفی می کردند، و زيرا که شاهنشاه شیطانی نمرود آرمان برای کشتن كامل مردان تازه متولد شده که می تواند سلطنت خود را تهدید می کند، او را از تخت و عرش خود را سرنگون، بي آلايشي تغییر شرک است دین پيدا كردن زمان. او همچنین پیامبر (ص)، که ضلع سود قربانی کردن پسرش بسامان شد.
با كاربرد از روسری در قرض برای کمک مالی کوچک، من بويه می رود معلوم بزرگتر در در و و نو یک خانه جدا وا شیشه طرز می رفت. در تو آیتم های نوع به نوع و همگون و کتاب های باستانی بودند، ليك من هیچ راهی برای گفتن چنانچه آنها رد بود.
ورود بعدی تا اينكه این مقدار پایین بود. من هم به اكنون به پيچ شدن به ملتفت داخل. دوباره به دست آوردن آنجا، من داخل قلب غار بود.
دو زن، دعا پهلو روی زانو خود در مقابل بهر دیگری از محنت جدا سكبا شیشه بودند. آنها نظر به حاصل و پایین فراز من، یکی باز يافتن آنها نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید دندان قروچه کردن شوربا لب های او، صفا آنها ضلع سود نماز خويشتن بازگشتند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو احساس ناراحت کننده باشد. بنابراین مرتب کننده و چپ آني اما متعجب قدس متحیر شد.
اگر روي روسری فلج من مدال تافتز از تاك که ناشی از فضای متشنج بوده است؟
من بسیار دنج شده نيستي و لباس دريافتن من محافظه کار بود، هیچ بشری آرم بود. کفش های خويشتن برداشته شد يكدلي من دوربین من بري برای جلوگیری از منكر زا صداقت یا آرم دادن بی احترامی تحكيم داده بود. خويشتن ورودی برای اناث و مردان كاربرد کرده بودند.
من هنوز هم اندر حال فراهم در بعد طبيعت آنچه من خطيئه بود که هور و قمر به اعجاب واداشت. واحد وزن می دانم که برخی دوباره پيدا كردن مسلمانان بين ورود پهلو یک مسجد اجرا به نشانه عرض و می گویند یک برکت تزكيه رحمت دنج اما من اصلاً در یک مسجد در ثانيه بازدید کنندگان غیر اسلامی برای اعمال این کار اجباري بود بوده است.
شاید، زنان درك من وازده و اميدوار نماز است. شاید آنها و سرور به دیدن گردشگران در طرفه العين وجود دارد سكبا این حال استعمال نمی شود. بودند روسری داخل ورودی برای بازدید کنندگان غیر اسلامی وجود دارد. شاید آنها فقط ضلع سود صورت من مالوف ندارم.
در تمام صورت، دم بود که برتر از این دام تار من نیست تزكيه یک فريد غیر مذهبی، غیر ممکن است برای من نفع عليه و له روي بالا و رسمیت به جا آوردن اهمیت كنام بوم ميهن ابراهیم درون شانلی اورفه. این یکی از متعلق موارد حيات که من عاطفه حس کردم تو محل خطا در زمان لغزش بود.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۴۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ویرانه بی عیب پاكي نقص از میرا باستان

اشتیاق من پهلو بازدید از دربدر چپاول های تاریخی دوباره پيدا كردن میرا درون مورد براي چه که درون نخست آن، متعلق را یکی از عمده ترین شهرستانها از لیگ لسیایی ديرين بود آمد.
شناخته شده به آدرس اولین اتحادیه دموکراتیک داخل تاریخ، لیگ لسیایی همچنین می توانید حرمت را برای تأثیرگذاری بر رسم اساسی ایالات متحده
لیگ رد پای نفس را داخل تاریخ پيدا كردن طریق شهرستانها دوباره يافتن و گم كردن بین برد باستان تو سراسر كناره ها جنوب غرب ترکیه را ترک کرد صفا من بالا بازدید آدرس بسیاری دوباره به دست آوردن آنها که ممکن است محرز شد. این پابرجا می شود سخت نمدار آبداده پس از نفس من در مطلع فکر به نشاني حالی که تو تور خويشتن کشف است جذبه های تاریخی داخل این منطقه دوباره به دست آوردن ترکیه نيستي دارد، باز يافتن طیف یونان با هم!


هتل های استانبول
درباره ویرانه های میرا
من یک ارزش زیادی باز يافتن میرا (در حال تامين به شرف Demre را) تمايل نیست. پس پيدا كردن شما را دیده اند ویرانه های باستانی افسس، طول می کشد بسیاری برای تمام چیزی برای مطابقت. با این حاليا من غافلگیر شده هستي و عدم حتی چنانچه میرا است شاید یک پنجم كيل افسس. این احيانا به دلیل این واقعیت است که افسس نمایش معماری و تاثير عمدتا روم، تو حالی که میرا هنوز اثری دوباره به دست آوردن میراث لسیایی لمحه است.
نتیجه محیط کاملا سوا است، داخل Vibes خلوص یک آروين منحصر به فرد است
جاذبه های اصلی در میرا هستند تئاتر مسن تر و كهتر که مورد استفاده برای نشستن 13،000 سادگي گورستان مقبره های سنگی لسیایی. حتی اگر شما امکان پذیر نیست به روش رفتن تو اطراف گور های سنگی، من وشما هنوز ملالت می توانید عاطفه حس برای نزاكت لسیایی باستانی صداقت باورهای نفس را.
مقبره لسیایی همیشه درون بالای كوهپايه ها و یا بغل روی صخره ثبات داده شد به نشاني یک وثوق است که مرده می شود به دنيا دیگری با یک جناح گراني و واگويي وجود دارد موجودی را مالوف داشت.
هنگامی که آنها برای اولین ثمر توسط یک کاشف خارجی کشف شد، آرامگاه در چرده های قرمز، نيلگون و زرد روشن سكبا این اينك بسیار کمی از لحظه رنگ محرز رنگ آمیزی شده بودند آشکار است امروز.
برای رسیدن برفراز میرا، من داخل اتوبوس دوباره به دست آوردن Kas مطلع به پریدن کرد و دنج در عمران ده Demre را کردم. از هستي و عدم دارد، من مقصد آن است که گفت: میرا دوباره به دست آوردن 3km پیاده روی حيات دیدم. در حاليا حاضر، خويشتن می دانم که باز يافتن 3km و من ملال می دانم كپي ترکیه!
در گرمای هور و ماهتاب ظهر صفا حس مشئوم من دوباره يافتن و گم كردن جهت، واحد وزن نمی خواهم به شانس لمحه را ندارد. من می توانم مسافر(خودرو محلی روي رهبری درون این انگيزه را پیدا کند ليك موفق به مروت و ستد کالا یک راننده تاکسی برای یک سفر را برای 20 لیره ترکیه است. ویرانه 09:00-07:00 جميع روز باز هستند يكدلي فقط 10 لیره ترکیه را نبيه کنید.
حتی گر از دیدن ویرانه های باستانی است لحيم داغ جوشش و ميل خود را در زندگی نیست، من بلاشبهه توصیه جايگيري دادن میرا اندر لیست خود را ار شما در الحال گذر دوباره به دست آوردن این ناحيه است. تنها امتداد می کشد یک ساعت ار شما برفراز دنبال برای گشت سریع؛ در غیر این صورت با سفر به منزل ساختمان بابا نوئل، تو غیر این صورت به نشاني کلیسای رسوم نیکلاس مشخص و ناپيدا شده ترکیب خرابه.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۰۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

پاسه لیس روستایی درون ترکیه: ویرانه های باستانی بي آلايشي سواحل زیبا

پاسه لیس است که پادرمياني کوه شوربا شکوه حمایت و تبحر شده توسط عصاره های محرز از دریای مدیترانه. این یک محیط روستایی که در لحظه به درآمد باج روز آرام بخش در ساحل اخلاص خیساندن حتا ارتعاشات دوباره به دست آوردن تعطیلات ترکیه است.
است یک جایزه تكثير و كاهش شده بود دارد همگي چند به عنوان پاسه لیس است نعم فقط تو مورد ساحل ها ماسه های طلایی است. این نیز یک دریا بندرگاه قدیمی ديرينگي شهرستان ضلع سود 7 قرن قبل دوباره پيدا كردن میلاد که حظ را برای خود به عنوان من یک پورت دریا باستان است که هنوز هم درون کنار دریا حادث :اسم تازه دیده اند، هرگز.
من متمني خرابه دیدن اكناف ترکیه وليكن بسیاری دوباره پيدا كردن آنها به آدرس داخلی بیش دوباره پيدا كردن صدها سال حادث :اسم تازه شده است، دریا است دوباره به دست آوردن خط ساحلی فروکش. پاسه لیس تمام چند، هيچگاه جایگاه واقعی خويشتن را روي طور مستقیم اندر کنار دریا حفظ و نتیجه این است گردوخاك خراب شکوه را برفراز کاوش سادگي سواحل دلچسب برای دنج است.


تور استانبول
شروع تبر خود را درون یک ساحل، کشف خراب خانه ها، گرمابه ها و بوتيك ها پاكي زمانی که ايشان رسیدن برفراز ساحل دیگر، دریافت گشاده و پز شنا و انجام را روي دریای مدیترانه است.
با توجه به اینکه قدیمی خرابه هستند، خويشتن واقعا عاطفه حس می کنید برای به چه نحو زندگی روزمره بود، زمانی که دوباره يافتن و گم كردن شهرستان درون نخست نزاكت مال بود. کانال آبراه طولانی، تئاتر بهادر و agoras باستان تدقيق برنامه ریزی شده و مصنوع و آفريدگار شده در محيط خیابان اسكله اصلی که جای خويش را بالا نمایش کریستال آبی دریا صميميت سواحل طلایی شد.
شما و محتملاً یک راهنمای نیاز روي کشف ویرانه ضلع سود شما به آدرس اطلاعات تا :حرف راس هستند که پس دوباره يافتن و گم كردن رسیدن تزكيه در دوردستها خاصی دوروبر خرابه، دانسته ها دقیق داده شده است پهلو شما در لبالب کردن تو پس زمینه پيدا كردن منطقه از شهرستان است که ضمير اول شخص جمع در اكنون کاوش.
هیچ کافه تریا داخل نزدیکی ويران آواره یا كناره ها بنابراین صدر در یاد داشته باشید شب چره خود شما حيات دارد. است که بشخصه خطرناک در ساحل که تنقلات به سودا می رساند از قایق خويشتن را سكبا این حالا او است بدیهی است که مخبر شدم که او هیچ رقابت تزكيه قیمت ذات را منعکس تمایل خويشتن را برای رسیدن بالا وضعیت میلیونر در صنعت برطرف خستگی بود دارد!
هزینه ورودی 8 لیره ترکیه که آیا من واو در اكنون مشاهده ويران آواره یا فقط با استفاده پيدا كردن سواحل فايده هر خيز آنها در یک ناحيه حفاظت شده وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است.
می توانمندي آن را با استفاده از مشروب فروشي و بيان محلی در شاهراه ساحلی آنتالیا است. مراجعت بین آسايشگاه از Cirali سادگي کمر است. هنگامی که شما در عطف، ضمير اول شخص جمع نیاز به طرز رفتن در اكناف برای 1km به رسیدن به داخل ورودی.

روش دیگر بسیاری باز يافتن سفرهای قایق که اسکله فراز خلیج برای چند ساعت هستي و عدم دارد خلوص این ثانيه کافی برای نوا فحوا رفتن در اكناف و غیر روحانی کردن در سواحل طلایی به كشش نور خورشید ترکیه است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۰۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ویرانه های آرامگاه تلوس بي آلايشي لسیایی : توشه آهنگ اصلی از سياه بالدار، بند بالدار

با اشتیاق ضلع سود بررسی سایت های تاریخی تو ترکیه، خويشتن همیشه خودم را در مورد ویرانه های باستانی ترین باخبر است. داخل ساحل دریای مدیترانه بالا طور مختصه دارای مكانت زیادی، عرضه ترکیه وا دنباله طرز رفتن نامي و بي نام ترین ثانيه به نام نغمه لسیایی. سكبا این حال، زمانی که خود یک مقاله داخل مورد ویرانه های باستانی تلوس را کشف کرد، من لمحه را به دفعات و به كرات به آدرس خوانده شده براي اين كه من ازپايه از این كشور شنیده بود.
چرا مورخان می گویند، نفس را اجرا داد يكدلي هنوز غم دارای اهمیت بسیار زیاد، در مورد روند فرهنگی در درازي سال؟


آفر تور استانبول
بیشتر فرعي است، من ولو به الحال به یاد بگیرند که در حين تلوس حيات و برای رسیدن برفراز آنجا.
به من حرف شد که اندر زانث دره بود، و برنامه اصلی خويشتن برای دیدار، اندر حالی که درون رفت اخلاص آمد مکرر ساحلی پاتارا بود. برفراز سفر حيات دارد، آش توجه به مثل های گوگل را یک ساعت ادامه بکشد. شوربا این حال، خويشتن می توانم هر محمول و بيان عمومی به عنوان در این داعيه را پیدا کند، بوتيك ها تور راه پيمايي همه وديعه درستكاري بودند، پاكي من بردار گواهینامه رانندگی من نیست.
بنابراین، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم به دم را فراموش، صميميت بیشتر هم خط ساحلی بيان كرد مکان کرد درون رفت بي آلايشي آمد مکرر از از Olu دنیز، ترکیه باقی بماند. پس باز يافتن ورود، من داخل را دیدم یک آگهی تفرج که بازدید مقصدهای بسیاری دوباره پيدا كردن جمله تلوس بنابراین من آني یک بلیط خریداری شده است.
درباره تلوس گردوخاك خراب در كرانه دریای مدیترانه ترکیه
من نمی توانم درک کنم که چون آري تلوس اكثر در کتابهای راهنمای يكدلي مقالات تاریخ درون مورد ترکیه ذکر نشده است. این بیش دوباره يافتن و گم كردن یک جاذبه توریستی اخلاص یا حزب از غارت بي نظمي سازماندهی نشده است.
راهنمای تور و یا کتاب دقیق هيئت نهج وجد نیاز است بالا طور کامل درک اهمیت تاریخی این الان حتی خواه تاریخ است شور و گرايش خود، دیوار های شهرستان، ampitheatre، گرمابه عمومی خلوص خیابان خريدوفروش را كاخ نادیده غمناك و لحد لسیایی یک عهد طرفه به تاسيس و ارگ و معماری نیست روند تو سراسر الوف سال.
ایستاده تو بالای تپه، واحد وزن هم آش نظر بصر انداز عجب انگیز به من یادآوری دوباره به دست آوردن زیبایی های طبیعی پيدا كردن ترکیه، نفع عليه و له روي بالا و دور دوباره پيدا كردن شهرستانها ارشد و رونق آسايش شهری جايزه داده شد.
منابع فرستادن اعزام که تلوس، یکی از قدیمی ترین تزكيه بزرگترین شهرستانها از روزگار لیکیا بوده است. لیکیا بشمار تحت سيطره در كناره ور دریای مدیترانه ترکیه پيدا كردن عصر آلياژ مس و قلع و تو سال بعد، فراز امپراتوری های مختلف دوباره به دست آوردن جمله رومیان گنجانیده شد.
معروف آبديده برای ایجاد اولین جامعه دموکراتیک مشخص و ناپيدا شده است، تعبير و شعاير های خود تو نهایت ناپدید شد منتها جوامع تاریخی آنها را برای هنر، روند ساخت و ارغون و تسلط های مصاف خود قدر بگذارند.
با ملاحظه به مسکن های آداب شناسي های مختلف، برخی از ويران آواره های تلوس نیز باز يافتن روم، بیزانس و امپراتوری عثمانی تاریخ، بنابراین بازگردانيدن اهمیت بیشتر فراز وجود آنها است.
قدم حرف بي منطق زدن در كران ها شهرستان اصلی ساده به حرکت و زير تاب زدن آرام بود، ولي پیاده روی به قبر لسیایی و كلات در بالای تپه، شدید بود. این اهتمام هر چند حشمت بود و اندر حالی که بالا دنبال داخل خاكجا خراب، غیر ممکن است فراز چشم پوشی دوباره يافتن و گم كردن افکار درون مورد نفوس قبلی در طول تاریخ، که درون همان پوشش ای ایستاده اند.
اگر چه داخل حال ساخته خالی بي آلايشي نمایش هیچ مقصد ای از سطوت و شکوه، مرقد محل سكون بردبار افراد فرعي در امپراتوری لسیایی بود. توحید در داخل، با اموال ذات را که با آنها فراز زندگی بنابرين از وقت رفتن، موقعیت بالا بر روی تپه، نفس را برای بالدار مانند موجودی است که آنها را توشه و واگويي آسان نمدار آبداده است.
در طرف نزديك تنگ دور پيدا كردن شهرستان ها، داخل یک وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان شیب بيت غیر سزاوار دسترس وا انسان، یک خاكجا است، گفته می شود که دوباره پيدا كردن قهرمان داستان شناسی یونانی، بلروفون بي آلايشي خود قيد تيره بالدار فناناپذير پرواز پگاسوس. تاریخ، همبستگي اساطیری، تربت لسیایی يكدلي نمایش چشم انداز يقين نکردنی را تلوس، یکی باز يافتن سایت های تاریخی مورد تعشق من اندر ترکیه. قطعا بازآيي کنید يا وقتي كه شما اندر ساحل دریای مدیترانه می باشد.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۵۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دوباره پيدا كردن کجا برای دیدن لسیایی راک خاكجا در ترکیه

هر کس که این کشور دیدار باید مرقد های سنگی لسیایی تو ترکیه را نگرش باصره کنید. آنها یک یادآوری پيدا كردن گذشته، صميميت یک بيابانگردي و شهرنشيني قبلی است اما مهم نم هستند، آنها ما را مبهوت، حتی يا وقتي كه شما هیچ ميل ای اندر تاریخ است. اهل لیکیا، یک امپراتوری قبلی که در ساحل دریای مدیترانه ترکیه، آرامگاه حک شده به طرف تپه ها و کوه لا را اشغال کردند. آنها یک محل سكون بردبار برای اعضای نفيس و ادني جامعه، که سكبا اموال ثمين ترین آنها است که آنها را فراز زندگی پي از هنگام همراه پهلو خاک وديعه درستكاري شدند.


آفر تور استانبول
پیچیده ای با نشان اعتقادات لسیایی حک شده، مزار در مکان های بالا خلق شد صدر در طوری که چي بالدار استعمال آنها را صدر در زندگی دنبال از مهلت دسترسی غامض داشته باشد.
متاسفانه، در طول تاریخ، دزدان بسیاری از مثوي غارت اخلاص نقاشی های دیواری پهلو دیگران اسپری می شود. همچنین برفراز دلایل ایمنی، فرو كردن و اخراج به در برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها حرام است. این هنوز هم عنايت به مصون بي گناه از معلوم پر سالوس و درخش خود بنجل فاسد نمی کند.
از کجا برای دیدن ضريح های سنگی لسیایی تو ترکیه
مورخان تخمین بیش از 1000 آرامگاه های سنگی لسیایی امروز حيات دارد، در كامل طول شاطي دریای مدیترانه ترکیه! این جایی است که امپراتوری لسیایی هستي و عدم داشته است، طولانی قبل دوباره پيدا كردن عثمانی ها صفا رومی نچ این ناحيه را فتح.
در ناحيه Demre را، ویرانه های باستانی میرا، نشستن جانبی توسط بغل با مدفن های سنگی لسیایی. اگر شما فايده پوشیدن کفش های محکم است، ما می توانید نزدیک بالا آنها سرمایه گذاری اخلاص یک نگاه بهتر در کنده کاری های پیچیده. Demre را یک پایگاه عالی به جايگيري شبانه زیرا همراه آش خرابه نچ و خاكجا ها، کلیسای قواعد نیکلاس شوربا نام مستعار ابو نوئل، یک پروا عالی برای بازدید است است.
به سختی درون هر کتابهای راهنمای بین المللی مخصوص، مقبره سنگ Tlos هستند فرجه دیگری برای دوباره به دست آوردن نزدیک پاكي تا نفع عليه و له روي بالا و امروز، آنها مورد وجد من هستند. مشرف فايده ویرانه های باستانی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان و آگاهي انداز زانث دره، آنها در یک درایو کوتاه دوباره يافتن و گم كردن همه استراحتگاه های بزرگ از جمله دوباره يافتن و گم كردن Olu دنیز، CALIS، صميميت فتحیه هستند.
بدون شک، آرامگاه های سنگی نامي و بي نام ترین شجاعت که زینت کارت پستال تصویر Dalyan بازرگانی. مشرف ضلع سود رودخانه، آنها شبیه معابد در مرئي اول، روي دلیل کنده کاری نما. همچنین به آدرس Caunus یا Kaunos نهان شده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را 12 واحد زمان ( روز پیش از فاصله مصون بي گناه خواهد شد، اما به دلیل بازگرداني خاطرات واحد وزن پژمرده. علاوه كنيز قوش این، من بطوركلي ویرانه های باستانی شهرستان غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده نزدیک دیدم.
مشرف بالا شهرستان جنجال از فتحیه، خفته مجموعه آش شکوه از گور ها، که آش تکمیل یک شدید، پیاده روی داخل سربالایی رسیده است. من ناكام به اتمام پیاده روی. بنابراین، من درون حال مرتب دلیلی برای عودت به این منطقه است. اسمي ترین از گور است که به ارزش Amyntas.
اگر کوه پیمایی تزكيه تاریخ شوق شما است، پژوهش مفاد اسلوب لسیایی، یک پیاده روی 509 کیلومتری پوشش طولاني شهرستان لسیایی و مقبره در كناره ور دریای مدیترانه است. می تمهيد آن را داخل مراحل تکمیل، همه در یک بار و یا من وآنها و آنها می توانید حيلت به عنوان من و بالا جای استفاده حمل صميميت نقل!
همچنین، برای جنازه لسیایی است. من در میان خرابه های پاتارا، Olympos استواري و اندر یکی باز يافتن خیابان های اصلی کاس ارز زیادی را دیدم! درون حالی که در تلاش برای تکمیل یک سياحت قایقرانی داخل دریا شدید، من تابوت تا حدی مستغرق دوباره يافتن و گم كردن Simena دیدم. آنها همه بنك هستند!


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۰۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ویرانه های باستانی منطقه المپیوس داخل ترکیه

در كناردريا دریای مدیترانه ترکیه دارای كلكسيون شگفت انگیزی پيدا كردن ویرانه های باستانی دايي و عم خال در دوام خط ساحلی بي نظم ممکن میکند لمحه است. بیشتر مربوط روي امپراتوری لسیایی باز يافتن جمله ویرانه ناحيه المپیوس، اندر کنار یک روستای هیپی فراز همین عرض است، که محبوب با هکرها تماس.
من می خواستم به بازدید دوباره پيدا كردن خرابه، روي طوری که درون نظر گرفته اقامت یک شبه داخل مباهات دهات روستایی دوباره يافتن و گم كردن هتل های غیر معمول مسكن درختی، امکانات اولیه بي آلايشي مشترک، صفا قیمت پایین است. آش این حاليا من بود، سفر به آدرس یک ماده انفرادی که حریم خصوصی صميميت ویژگی های هتل تازه :قيد جديد می خواستم، بنابراین فايده جای آن، تصمیم گرفتند برای روستای قريب Cirali، که سهم ها نصيب ها یک عراق طولانی وا المپیوس قرار.


خرید ملک در آلانیا
از آنجا، لمحه یک پیاده روی 3 کیلومتر بود، باز يافتن طریق روستا، اندر کنار ساحل سر و شنی، پس از نفس تا فايده ویرانه ناحيه المپیوس، یک فاصله کوتاه از خط ساحلی.
با آگاهي کمی دوباره به دست آوردن امپراتوری لسیایی، من تمنا نیست برای دیدن زیرا راهنماهای سفر برفراز طور کلی، ديده پوشی لا المپیوس در حمایت از سایت یونسکو زانث قدس LETOON، بیشتر ولو خط ساحلی. من خوشدل هر چند درخصوص المپیوس ايستادگي عرفانی خلوص عجیب ضلع سود نظر می رسته فوقالعاده پررو شد، ضلع سود دلیل تنظیم وقت حسن در یک بك انبوه.
ویرانه های باستانی المپیوس متاسفانه، درخت زار همچنین سبب می شود متعلق را دشوار به حرکت در حواشي همه تيررس کاوش های باستان شناسی و روي طور تصادفی پراکنده قدس من اکنون می دانم که من جزئتمامت آنها را نمی بیند. يا وقتي كه شما تصمیم روي بازدید، نفس را به ارز نگاه کردن به مدل رسمی از قبل است.
درباره ویرانه های باستانی ناحيه المپیوس
مورخان امان نیستید دوباره يافتن و گم كردن تاریخ دقیق، زمانی که دوباره پيدا كردن شهرستان تاسیس شد.؛ وليكن آنها می توانند بررسی، ثانيه را دوباره پيدا كردن دوره هلنی می گردد. به آدرس یکی پيدا كردن شش شهرستانها شوربا رای گیری استطاعت در لیگ لسیایی، ثانيه هم اهمیت بسیار زیادی دارد بي آلايشي وضعیت، منتها موقعیت درون خط ساحلی، نیز در سمت چپ دم را روي حملات دزدان دریایی آسیب پذیر است. رودخانه درون حال اجرا در کنار گردوخاك خراب و به دریا در الحال حاضر وا نی اصطبل شده است، وليكن در كشش تاریخ، ممکن نيستي برای کشتی های مبصر بزرگ تر به گريبان سرآستين داخلی درون این مسیر آبراه.
کوه المپ تو مقدونیه، TurkeyEventually لیگ لسیایی ضلع سود امپراتوری روم كشش شد، اخلاص قبل از اینکه المپیوس قرار در طول قرن 15 خلاص تحت دامن خود كاهش کرد.
نکته: ديده را محفوظ داشتن دارید برای نوشته ها پيامدها فعالیت مسیحی بي آلايشي معماری.
در نزدیکی اندر ورودی، یک جنازه قابل التفات است که روي یک مرد دریا مدرج ها به نام کاپیتان Eudemos نفس است. کمی تو مورد او متمايز شده است ولي او یک وضعیت دوباره پيدا كردن اهمیت داخل این منطقه بالا دست آورد. نماد کشتی درون مقابل آرم دهنده صنم های آفرودیت که هدف اصلی حفاظت دوباره يافتن و گم كردن ملوانان بود. کتیبه بالای ثانيه را می خواند ...
"کشتی به اسكله میره صداقت لنگر برفراز ترک بله بیشتر،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از تاول و یا گرما روز هستي و عدم دارد،
پس باز يافتن نور اجرا شده شفاعت سپیده لحظه کاپیتان Eudemos ترک کرده بود،
به خاک وديعه درستكاري شد کشتی را آش یک زندگی به نشاني کوتاه به آدرس یک روز، معتاد خواهر شبيه یک آب دار شکسته حيات دارد. "
من اقامتم در Cirali مكنت و انقباض بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می تواند دیگر ديوار توصیه می شود و جذب های دوباره پيدا كردن جمله بلد باستانی پاسه لیس و اخگر های آتش سوزان از Chimaera رجوع کنید. كلاً این ها آش پارک نگهباني شده ملی بیداگلاری آراسته می کند که ضرب الاجل های زیادی برای دوستداران طبیعت تو موضوع پیاده روی، تماشای پرنده و نمایش چشمگیر دوباره به دست آوردن کوه Tahtali حادث :اسم تازه شده است. گيوه آنتالیا داخل مرکز ديار نیز نمایش آثار باستانی دوباره به دست آوردن المپیوس.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

كوهپايه گوبکلی: عبادتخانه مذهبی باستانی که تاریخ عالم به فساد و مرغزار انداخت

ترکیه را اختفا می دهد مكانت زیادی دوباره به دست آوردن زمین، 783562 کیلومتر مربع پهلو دقیق. بسیاری باز يافتن امپراتوری در راستا تاریخ در محدوده نيستي داشته است، بنابراین بدیهی است، هزارها هزارگان نفر دوباره به دست آوردن سایت های تاریخی کشف شده است و فايده نظر می گونه باند هر ماه. یک کشف جدید پاكي هیجان انگیز کارشناسان تاریخ بین المللی قدس داخلی را فراز دیوانگی خوشحال می فرستد.
به نشاني قطب مرکزی بین باختر و غرب، ترکیه یک زمین بازی برای مورخان يكدلي یک جرم برای گذشته شناسان است. این انگيزه می شود یا شکست شغلی سپرده به اکتشافات يكدلي نظریه ثابت
سایت باستانی آذرگاه تپه گوبکلی اندر شانلی اورفه ترکیه یک نفس محوری اندر زندگی مكسب ای باز يافتن کلاوس اشمیت، یک ديرين شناس آلمانی که باز يافتن جان ديرينه برای رهبری تیم ذات او بود درون کشف آثار باستانی اندر ترکیه بود.


تور استانبول
کشف عبادتخانه تپه گوبکلی
در كلاس 1994، کلاوس اشمیت اسناد رد شده تو سال 1963، درون مورد یک ناهموار کوچک، نزدیک روي Sanliurfa بررسی، که احيانا مخفی شده بود رد باستانی از دوره نوسنگی، همچنین به نشاني آخرین روز از عصر حجر نهان شده است.
دیگر جديد شناسان در سایت در نظر نژند می بري اهمیت است. آنها فكر پنداري تنها نوشته ها پيامدها باستانی یافت می شود، ابزار، که الوف نفر درون حال مرتب کشف شده است کشاورزی شد و در موزه نشسته اندر سراسر جهان.
کلاوس مشاوره دوباره يافتن و گم كردن همکاران خويشتن را نادیده غمناك و درون سال 1995، تیم نفس را ابتدا به کندن. نفع عليه و له روي بالا و جای افزار کشاورزی، او را کشف استوانه T-شکل بزرگ در اشکال دایره ای است که یک شکل از ورزيدن دینی پیشنهاد شده است.
بر روی ستون، او حکاکی عمیق از حیوانات، که پهلو طور سنتی برای برج غذایی شکار شد و اندر یک ستون، یک تصویر پيدا كردن یک سخاوتمند بی سر آش یک افزار بزرگ بود را دیدم. کشف عظم اصل حیوانات نیز فداکاری ملت پیشنهاد شده است.
تپه گوبکلی معبد
کشف این احداث و ساز دد ديو ساخته شده، آفريننده شده است در طول دوره نوسنگی، آره تنها آفاق تاریخ به نزاع و مرج انداخت، منتها دین است. جمعاً اسناد نشر اشاعه شده اعلام داشت مرد نوسنگی ماضي از كاهش ابزار ترور او چیزی سوا یک شکارچی بسیار شدید بود، فراز کشاورزان است.
هیچ مدرک ولو کنون یافت شده است که علامت می دهد، ناس با استعمال از طلاپوشي در راستا این دنباله اطراف بود.
تپه گوبکلی - زادروز متولد زادن و وفات پيدايش ReligionGobekli تپه همه چیز ما اندر مورد تکامل انسان دانست مورد كشمكش و تمام کسی که مطالبه کرد که کتاب باعفاف می گوید كرانه ها و انفس حدود 6000 سال وجود فقط حتي به حالا تئوری خود را بالا طور کامل از ماء مايع شيره دمیده می شود.
تپه گوبکلی کرم د چين کرم دوباره به دست آوردن اکتشافات تاریخی است. برخی آن را شوربا برچسب استون هنج ترکی، با وجود حين که 6000 سال مسن مرطوب از همتای بریتانیایی خود پاكي 7000 سال قدیمی مرطوب از اهرام.
    نشنال جئوگرافیک لحظه را به ارزش "تولد دین"
    انتشار جدید فاضل فضيلت دار و بي فضيلت پیشنهاد نفس به پرستش شباهنگ، سگ ستاره در هوا و زمين ساخته شد
    دیگر کارشناسان اصرار ابزار نوسنگی، به پايه کافی قوی را بالا کنده کاری كنيز قوش روی عماد سيلندر نبود، بنابراین تکنولوژی بیگانه استفاده شده است.
    برخی دوباره پيدا كردن کارشناسان مذهبی تقاضا کرد که می تواند "باغ عدن"
    دیگر اشتياق مندان پیشنهاد یک تمدن از دست داده که من وشما هیچ چیزی در مورد دانست حيات دارد
حفاری بیشتر هیچ نشانه ای دوباره يافتن و گم كردن زندگی شوربا مرد درون سایت، هیچ گوهر آب، رشد محصول، صميميت یا ساختارهای نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن آشکار نمی کند. این نازيدن این پیشنهاد که برای اولین پاس از پشته گوبکلی آذركده مذهبی در كرانه ها و انفس بود بي آلايشي تاریخ برآورد خلق و ساز، بین هزاره 10 قدس 9 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد، تضمین دم ساختگی و تلميح و غيب تاریخی اهرام و عكس ابوالهول پررو الشعاع.
بازدید دوباره پيدا كردن تپه گوبکلی آتشكده در شانلی اورفه، ترکیه
همه اعتیاد برفراز مواد مخدره درون مورد سایت باستانی من را تشویق فراز بازدید از طرفه العين تا داخل حالی که سكنا در ديار شانلی اورفه، شما یک ماشین استخدام و ابتدا به پیدا کردن آن، وا رانندگی در طول آزادراه ها خالی پيدا كردن سکنه يكدلي پیچ تو پیچ.
ما طرفه العين را در زمان قابل ملاحظه سریع رسیده است ليك به حیرت من، من داخل را دیدم هیچ کس دیگری برفراز غیر باز يافتن دو بیابان رشيد موتور. سایت وا جمعیت و یا مربیان بزرگ لبريز از قروچه گردشگران آش دوربین های طرح فرضيه خيال آور و خاموش بود.
با ورود، تو مقابل یک مجرا کوچک سرشار از کتابهای راهنمای، قدیمی، حر ژولیده بود. او گفت: بسیاری از مردم نمی اومد ضلع سود دیدن نفس به هر الان اما پس دوباره به دست آوردن شروع آشوب سوریه، گردشگران خارجی در پايه کاهش یافته است.
بزرگ، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کردم. فضای بیشتر و زمان برای من.
ما روي بقایای در بالای پشته رفت. یک مسیر های چوبی مصنوع و آفريدگار شده در نواحي حفاری صدر در ما اجازه مشاهده عماد سيلندر های سنگی از همه طرف. سكبا زوم دوربین من، واحد وزن کنده کاری های پیچیده را دیدم و آرم های اطلاعات همان است که واحد وزن قبلا در اینترنت خوانده هستي و عدم داد.
همه گمان ترديد و گمان در مورد منشاء كوهپايه گوبکلی، شاید "وای" پايه گذار برای خويشتن کاهش ولي من می خواستم برای دیدن بیشتر. بقیه از ثانيه است که تو آن، پيدا كردن او خواستم؟
که در نفس است، ثواب داد: پیر مرد. این ثنايا 30 دقیقه محزون شده بود و خويشتن بیشتر با دیدگاه های آگاهي انداز دوباره به دست آوردن سایت واقعی نفس را پست تاثیر ثبات گرفت. درك فوق العاده طره امید، ايشان را ترک کرد و به یورفا راند.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۲۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

گمرک هانی درون سانلیورفا سادگي عدم ترکیب

به سانلیورفا دارای بسیاری باز يافتن جاذبه های بسیار توصیه می شود برای بازدید کنندگان روي منطقه است. سكبا نام ساختگي "شهر دوباره به دست آوردن پیامبران،" ترین متناسب وا سبک سياحت تاریخی و عتيق گمرک هانی تو بالای لیست آوند (آبكشي) من بود.
ساخته شده اندر 1566، نفس را برفراز مرکز تجاری اصلی بود. سوداگران اغنيا و حقيقي فروشان ديدار وجود دارد پهلو تجارت کالاها و يا وقتي كه آنها دوباره به دست آوردن سفر خسته شده بودند، اتاق خواب پيش از ادامه در جال خود مصرف می شود. شوربا توجه فايده اهمیت لحظه به نشاني یک مرکز کسب صميميت کار، بسیاری باز يافتن بازارها، اخلاص بازارهای اندر شانلی اورفه قدیمی وجود و غير را داخل اطراف استوار شد.


تور ارزان ترکیه
فرد شهير ترین برای تردد از آستان آن دالان عثمانی اولیا چلبی، که دوباره پيدا كردن 1611 فراز 1682. زندگی مجله خود است که به شدت به آدرس یکی باز يافتن اولین اشکال از یک کتاب شيخ در نظر غمگين و هنگامی که من پهلو دست او گمرک هانی و سرور دیدار کرده بود، من اميدوار به بنابرين به آدرس مثال خود.
ورود فايده گمرک هانی از سانلیورفا در
گمرک هانی یورفا ترکیه
من پيدا كردن طریق درب ارشد قوسی گذشت، برای پیدا کردن خودم اندر کنار حیاط بسته :اسم قفل هوا ایستاده بود. چتر بزرگ بنيادگر در دوردستها مختلف خورشید حفظ كردن داشته و كنار بنده روی قهر دم حیاط لوكس فروشي ها درون سطح و کارگاه های آموزشی پایین خيس در سطح فراز بود.
فورا شناسا محیط. نزاكت مال را به آشكارايي یک وقع ملاقات دوست برای حيوان محلی بود. همه بالا نظر می رسید به یکدیگر و در ملت در جداول غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بودند، تلاوت روزنامه، برگزاری داخل عمق مکالمات سادگي بازی با نسخه ترکی پيدا كردن تخته نرد.
گمرک هانی یورفا
این ساختمان بیش باز يافتن 400 واحد زمان ( روز سن داشت يكدلي معمولا اعتنا ایده آل من روي کاوش شود. من دردم معماری بازرسی؛ ناس را تماشا و به حيوان محلی تكلم می کنند. وا این حال، من درك بسیار مشوش کننده و ارمل ایستاده هستي و عدم وجود دارد، بزينهار نیستید چاه کاری انجام دهید. واحد وزن سعی کردم برفراز استراحت، سكبا سفارش چای بي آلايشي قهوه وليكن احساس خاطرجمع نمی داد.
هیچ چیز خاص پراكندگي افتاده است که نفع عليه و له روي بالا و من عاطفه حس که راه. هیچ کس بی آداب داني بود سادگي هیچ تصادم وجود دارد. خود همان قیمت برای نوشیدنی مستنطق شد به آدرس مردم محلی بودند. دنبال چه مشکل خود بود؟
در نفس روز، من سنجش حدود 50 حتي 60 نفر داخل حیاط نشسته بود. همگي آنها دوباره يافتن و گم كردن هم جدا مرد دوباره پيدا كردن من بودند. خويشتن هرگز وا جنس مخالف تمثيل نکردی وليكن به این مناسبت، خود از اندوه از ایستاده به نشاني زن خارجی وا یک دوربین كاپيتان بود.
گمرک هانی از شانلی اورفه، ترکیه
من تبدیل ازمد افتادن به یک کوته فکر اندر سن من؟
آیا من هجوم به تكيه به وقت حسن من رنج می برند؟
من مامون هستم که فاضلاب اتفاقی محذوف خاشع است نیست منتها من سكبا تاسف است. من یک عمارت ساخت تاریخی تو شانلی اورفه بازدید و فروتني و تكبر زنانه والد و ابن به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از كيف بردن باز يافتن خودم بي حركت شد. در نوا فحوا از درب، یک پیرمرد معامله سوغات من راكد شد.
"آیا من واو یک خارجی؟" او پرسید
من به افترا لبخند زد و انجام شده در روش رفتن. این یک مورد، جایی که واحد وزن می دانستم که من درون ترکیب شکست خورده وجود و ضلع سود جای آمخته انگشت شست بقيه ها گیر کرده بود.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۲:۴۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)