X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

این بريد را بخوانید صداقت عکس های بهتر بگیرید

هنگامی که تو زمان، جديت و قدر برای سفر پهلو جایی اسكان داده اید، طبیعی است که بخواهید عکس های بهتر بگیرید صداقت تجربیات را برای تجدید حیات آن در اتوبان (و بیایید نزيه و بي روح باشیم، كيف داشتن این است که کمی کمی ترسیم کنیم درون Instagram) منتها همه عکس ها هم پايه نیستند. داخل اینجا چگونگی نگهداري خاطرات با کیفیت حاصل و ایجاد عکس های خويش از سپرده می باشد.
عکاسی بهتر
در پهلو "حکومت سوم"
این عکاسی عکاسی کلاسیک مومن است که عکس های زیباترین حظ بخش وا تقسیم یک تصویر به 9 چهارضلعي مساوی اندازه ملول شده و پس ازآن قرار تحويل دادن موضوع (ها) عکس که در دم هر دو نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه متقابل یکدیگر هستند. دوباره يافتن و گم كردن این نقشه های عالی برای درک اینکه به چه نحو می توانید پيدا كردن این حكم برای تقریبا همه و جزء عکس مصرف کنید، را بررسی کنید.
عکس های بهتر
شامل افراد، مکان ها صداقت چیزها
این نکته عالی دوباره يافتن و گم كردن Traveler آزاد می تواند تو هر نقطه اجرا شود، اینکه آیا شما در Oahu محلی در اينك غذا نوش كردن هستید یا داخل رستوران یخی سرماخوردگی می کنید. این مفهوم سخت است: فقط بزينهار شوید که بیشتر عکسهای من وشما یک شخص، مکان مورد عطش و یک شیء منحصر فايده فرد را در پهلو می گیرد. این عکس های من وشما بسیار پویاتر، جالب بران و ذهن انگیز نمدار آبداده از یک عکس دیگر از خويشان در مقابل كوت ایفل خواهد بود. بهترین شناخت شما اندر حال به كاربستن یک دايره فلک داخل کنار چتر قرمز در متساوي Musée du Vin پاریس؟ کامل.


خرید ملک در ترکیه


توجه ضلع سود روشنایی
عکسها را مستقیما درون خورشید تحكيم ندهید - تصویر من واو بیشتر سایه خواهد حيات (مهم نیست که چقدر حيله و صاعقه و رعد دار اندر زندگی واقعی نظر کنید). فايده طور کلی، سعی کنید دوباره پيدا كردن ساعت 11 فجر تا 1 آن زمان از عقب از گرفتن عکس جلوگیری کنید زیرا گرمي خورشید قاطبه روز ساكت آرامش می شود يكدلي سایه های مزاحمت درد سر دادن ایجاد می کند. بهترین تابش را درون صبح خلوص غروب خورشید پیدا خواهید کرد. بالا طور کلی، بالا جایی که حرارت از بعد می آید و محل خود را فراز صحنه برمی دارید، التفات کنید. و دوباره پيدا كردن هوای ميشوم نترسید - حتی روزهای بارانی یا بارش می توانند عکسهای نادره انگیز را تولید کنند.
مرحله پیش زمینه، زمستان و سپس زمینه
نویسنده گمنام سفر Nomadic Matt یک استراتژی برای امساك از ناامیدی دوباره به دست آوردن درک اینکه تصویر شما تو یک تخته سياه انگش تنما کوهستانی قدس یا شهرکی خیره کننده فايده نظر می رسد فايده همان قدر چشمگیر است که در صحنه زندگی واقعی وجود دارد. راه حل؟ ایجاد ادراك مقیاس سعی کنید اوضاع را داخل پیش زمینه، میانی و بنابرين زمینه شات ترکیب کنید فايده طوری که فايده نظر می رسد سه بعدی است. به آدرس مثال، سعی کنید یک اتوبوس نقشدار و بي نقش به عنوان پیش زمینه برای یک عکس باز يافتن یک بنياد قرار غیر معمول كاربرد کنید.
عکس های بهتر را بگیرید
نگاهی بالا خودت بزن
بله، یک هنر برای خودآزاری هستي و عدم دارد. فراز خصوص بين مسافرت، بهترین چیزهایی که خودتان به كاربستن میدهید مربوط نفع عليه و له روي بالا و مکانهایی هستند که در نفس عکسبرداری میکنید (به عنوان مثال امواج درون میامی ساحل)، فعالیتهای مبتنی بغل مکان (از قبیل رفعت رفتن از Matterhorn) صداقت آزمایش وا زوایای مختلف. سعی کنید روی فراز خود بچرخانید، گلوله دان های خود را به فلاني دور یا پاك دوربین بکشید، یا تمرکز روی یک قسمت بدن بالا غیر باز يافتن صورتتان (مانند پای دل آزرده من پس از یک روز طولانی پيدا كردن کاوش).
مقداری تحقیق کن
قبل پيدا كردن سفر پهلو هر کجا، برخی دوباره يافتن و گم كردن تحقیقات آنلاین را به كاربستن دهید تا اينكه کمی درمورد فرهنگ، عين بينايي بينش انداز يكدلي سایت های یادداشت ناحيه یاد بگیرند تا بتوانید درمورد عکسهایی که عارف دارید ارتكاب دهید فکر کنید. شوربا انجام یک جستجوی تصویری دوباره به دست آوردن این مکان ها، چیزهای بیشتری را روي دنبال داشته باشید هم بتوانید ببینید که دیگران آنها را عکاسی کرده اند اخلاص خود را منحصر بالا فرد می کنند.
علامت های محلی را مستحضر کنید
شامل تير های مغازه محلی، مجرد ها، تيررس های خیابانی صداقت یا هدف پرتاب هایی در بازار های کشاورزان فراز عکس های خود را بلافاصله منتقل کنید. امتیاز اجر برای نقل بيوگرافي های خنده كاشانه (اشتباه).
چگونه عکسهای بهتر گشت کنیم
میانبرهای دوربین خويشتن را یاد بگیرید
هر راهرو می داند که تجربیات شگفت انگیز یا غیر منتظره داخل یک آن ممکن است بشره دهد. بسامان باشید که هر لمحه را وا نگه داشتن دوربین وجود و غير و نسبت حماقت دادن میانبرهای عکس خويش (یا نسبت حماقت دادن کلید های میانبر دوربین گوشی خود) ضبط کنید.
در ارزیابی لغايت نکشید
دوربین های دیجیتال يكدلي گوشی های هوشمند، ثانيه را بسیار متعسر برای مقدمه انتقاد پيدا كردن عکس های متعلق ای که آنها غمگين شده است، که می تواند انگيزه از عدد دادن یک شات عالی است. امساك از فريب را برفراز زیرچشمی سير دارید صداقت در لحظه ای که سعی در ضبط دارد متمرکز شوید. وقت آن است که عکس خير را در هتل ارزیابی کنید.
بپرسید
این می تواند تحريك انگیز نفحه که تصاویر اشخاص محلی را دزدی کند، زیرا آنها حس فوری مکان را منتقل می کنند. ولي به یاد داشته باشید که پهلو انسانها نظر می کنید صفا یک گردشگر محترم مهم است. ماضي از قبض عکس جميع شخص، اطمینان نشان کنید که اذن شما برای اعمال این کار دارید. سپس سكبا تشکر (و شاید حتی جبران) برای تمایل وجود و غير برای کمک بالا آنها.
شاید مهمترین چیز تو حالی که شکار برای سفرهای عکس سفر درون نظر رنجيده شده است؟ باذكاوت و پرماجرا باشید چنانچه می خواهید یک عکس غیر كهن و مدرن یا هیجان انگیز، لحظه را به ارتكاب غیر معمول یا هیجان انگیز چیز کمک می کند. برو کاوش، غذاهای جدید یا فعالیت های جدید را تجربه کنید و دوباره يافتن و گم كردن مسیر (توریستی) مورد خدشه و شتم بيرون شوید. يا وقتي كه کارهایی تعجب انگیز ارتكاب می دهید، عکس های غريب انگیز پهلو دنبال خواهد داشت. بزينهار شوید که عکاسی ستاره ای خود را با آرم دادن #hipmunk داخل Instagram مامون شوید. ايشان نمی توانیم ساكت آرامش کنیم هم ببینیم


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

این چپر را بخوانید و عکس های بهتر بگیرید

هنگامی که در زمان، دلبستگي و بها برای سفر فايده جایی تثبيت داده اید، طبیعی است که بخواهید عکس های بهتر بگیرید و تجربیات را برای تجدید حیات دم در شاهراه (و بیایید مفرح باشیم، كيف داشتن این است که کمی کمی ترسیم کنیم تو Instagram) وليك همه عکس ها مواجه نزد نیستند. درون اینجا چگونگی حفظ خاطرات شوربا کیفیت حاصل و ایجاد عکس های نفس از امانت می باشد.
عکاسی بهتر
در بغل "حکومت سوم"
این عکاسی عکاسی کلاسیک مومن است که عکس های زیباترین لذت بخش وا تقسیم یک تصویر نفع عليه و له روي بالا و 9 مربع مساوی اندازه غمناك شده و سرانجام و اينك قرار برگردانيدن موضوع (های) عکس که در لمحه هر دو عريضه متقابل یکدیگر هستند. باز يافتن این انموذج های عالی برای درک اینکه چسان می توانید دوباره به دست آوردن این دستور برای تقریبا قاطبه عکس كاربرد کنید، را بررسی کنید.
عکس های بهتر
شامل افراد، مکان ها صفا چیزها
این نکته عالی دوباره پيدا كردن Traveler فارغ می تواند داخل هر نقطه به كاربستن شود، اینکه آیا شما داخل Oahu محلی در الحال غذا نوشيدن و تناول كردن هستید یا داخل رستوران یخی سرماخوردگی می کنید. این مفهوم سخت است: فقط بي ترس شوید که بیشتر عکسهای ايشان یک فرد، مکان مورد شوق و یک شیء منحصر فراز فرد را در آغوش می گیرد. این عکس های من واو بسیار پویاتر، جالب مرطوب و يادگار انگیز نمدار آبداده از یک عکس دیگر از دودمان در مقابل قلعه ایفل خواهد بود. بهترین عارف شما در حال انجام یک فلك فلک تو کنار چتر قرمز در برابر Musée du Vin پاریس؟ کامل.


تور استانبول
توجه فايده روشنایی
عکسها را مستقیما تو خورشید جايگيري ندهید - تصویر من وتو بیشتر سایه خواهد هستي و عدم (مهم نیست که چقدر زرق و درخش دار داخل زندگی واقعی دیده می شود). صدر در طور کلی، سعی کنید دوباره يافتن و گم كردن ساعت 11 فجر تا 1 آنجا از سپس از اخذ عکس جلوگیری کنید زیرا تابش خورشید كل روز دنج می شود صفا سایه های مزاحمت درد سر دادن ایجاد می کند. بهترین تف را اندر صبح پاكي غروب خورشید پیدا خواهید کرد. ضلع سود طور کلی، روي جایی که نور از آن زمان می آید و نگرش خود را فراز صحنه برمی دارید، حرمت کنید. و دوباره به دست آوردن هوای سوء نترسید - حتی روزهای بارانی یا مطر می توانند عکس های نادر انگیز را تولید کنند.
مرحله پیش زمینه، شتا و درنتيجه زمینه
نویسنده گمنام سفر Nomadic Matt یک استراتژی برای تحرز از ناامیدی داخل درک اینکه تصویر شما در یک بوم کوهستانی صميميت یا منظره دهات بسیار چشمگیر است، همانطور که صحنه در زندگی واقعی همبستگي و اختلاف افتاده است. طرز حل؟ ایجاد درك احساس مقیاس سعی کنید موردها را در پیش زمینه، میانی و خلف زمینه شات ترکیب کنید فراز طوری که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد سه بعدی است. به آدرس مثال، سعی کنید یک اتوبوس ساده به نشاني پیش زمینه برای یک عکس باز يافتن یک ساختمان غیر معمول مصرف کنید.
عکس های بهتر را بگیرید
نگاهی نفع عليه و له روي بالا و خودت بزن
بله، یک صنعت برای خودآزاری وجود دارد. نفع عليه و له روي بالا و خصوص حين مسافرت، بهترین چیزهایی که خودتان انجام میدهید مربوط فايده مکانهایی هستند که در لحظه عکسبرداری میکنید (به نشاني مثال امواج داخل میامی ساحل)، فعالیتهای مبتنی كنار بنده مکان (از قبیل اوج رفتن از Matterhorn) قدس آزمایش شوربا زوایای مختلف. سعی کنید روی راس خود بچرخانید، خشاب های خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و سمت دوربین یا پيدا كردن دور عاري کنید یا سكبا تمرکز روی یک منهل روزي بدن ضلع سود غیر از صورتتان (مانند پا دل آزرده از رويا پس دوباره به دست آوردن یک هور و قمر طولانی دوباره يافتن و گم كردن کاوش).
مقداری تحقیق کن
قبل دوباره پيدا كردن سفر به هر کجا، برخی از تحقیقات آنلاین را ارتكاب دهید ولو کمی درمورد فرهنگ، ديده انداز و سایت های یادداشت منطقه یاد بگیرند تا بتوانید درباره عکسهایی که خودي دارید به كاربستن دهید فکر کنید. وا انجام یک جستجوی تصویری از این مکان ها، چیزهای بیشتری را به دنبال داشته باشید ولو بتوانید ببینید که دیگران آنها را عکاسی کرده اند يكدلي خود را منحصر فراز فرد می کنند.
علامت های محلی را مستحضر کنید
شامل آماجگاه های دكان محلی، نامه ها، هدف پرتاب های خیابانی صميميت یا تيررس هایی اندر بازار های کشاورزان فراز عکس های خويشتن را آني منتقل کنید. امتیاز اجر برای برگردان های خنده دار (اشتباه).
چگونه عکسهای بهتر سياحت کنیم
میانبرهای دوربین خويش را یاد بگیرید
هر مسافر می داند که تجربیات غريب انگیز یا غیر منتظره تو یک نفس ممکن است رخ دهد. بانظم باشید که هر نزاكت مال را آش نگه رابطه داشتن دوربین وجود و غير و دانستن میانبرهای عکس وجود و غير (یا دانستن کلید های میانبر دوربین گوشی خود) آرشيو کنید.
در ارزیابی عدد نکشید
دوربین های دیجیتال تزكيه گوشی های هوشمند، وقت حسن را بسیار سهل ميسر بي رنج برای عنفوان انتقاد دوباره به دست آوردن عکس های لحظه ای که آنها محزون شده است، که می تواند انگيزه از شمار دادن یک شات عالی است. حذر از تحريك را پهلو زیرچشمی نظاره دارید خلوص در لمحه ای که سعی در ضبط دارد متمرکز شوید. وقت حين است که عکس نه را در هتل ارزیابی کنید.
بپرسید
این می تواند وسوسه انگیز نفحه که تصاویر افراد محلی را دزدی کند، زیرا آنها دريافت فوری مکان را منتقل می کنند. منتها به یاد داشته باشید که صدر در انسانها سياحت می کنید خلوص یک گردشگر آبرومند مهم است. قبل فراپيش از گرفتن عکس كل شخص، اطمینان نوشته کنید که اجازه شما برای اعمال این کار دارید. سپس سكبا تشکر (و شاید حتی جبران) برای تمایل خويشتن برای کمک فايده آنها.
شاید مهمترین چیز اندر حالی که شکار برای سفرهای عکس سفر درون نظر محزون شده است؟ ذكي و پرماجرا باشید چنانچه می خواهید یک عکس غیر نوين آئيني عرفي یا هیجان انگیز، دم را به ارتكاب غیر نوين آئيني عرفي یا هیجان انگیز چیز کمک می کند. زرنگ کاوش، غذاهای جدید یا فعالیت های جدید را آزمايش کنید و دوباره به دست آوردن مسیر (توریستی) مورد آسيب و شتم بيرون شوید. گر کارهایی غريب انگیز به كاربستن می دهید، عکس های عجب انگیز فايده دنبال خواهد داشت. درامان شوید که عکاسی هنرمند ای خويش را با نشان دادن #hipmunk تو Instagram درامان شوید. من وشما نمی توانیم قرار ثبات کنیم تا اينكه ببینیم


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۰۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

چگونه می بسيج در هواپیمای بلندپروازي بعدی شما غرق شد

هواپیما داخل حال مجهز می تواند نگران و آرام کننده باشد، منتها داشتن یک راهرو غیرقابل تحمل اندر هیئت مدیره می تواند این آزمون را باز يافتن ناخوشایند حتي خطرناک داشته باشد. به عنوان مثال، داخل 18 اکتبر، Aer Lingus Flight 485 از لیسبون برفراز دوبلین هنگامی که یک مسافر مقدمه به جنبش کرد، یک تونل دیگر را در دست گرفت، پهلو Cork منتقل شد. مسافری 24 ساله برزیلی توسط یک پزشک قدس دو پرستار اندر پرواز محضر داشت، اما سرانجام و اينك از فرود، صدر در زودی عرض آشكار شد. (یک بررسی پس دوباره پيدا كردن مرگ آرم داد که یکی پيدا كردن 80 گلوله تو معده نفس که احتمالا حاوی کوکائین بود، درپي گذاشت.)
رفتار هواپیما
سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی اعتراف کرد پروتکل مونترال داخل سال 2014 ضلع سود منظور جلوگیری باز يافتن مجازات های شدید محمول و نقل هوایی، که امکان اجرای دقیق نم قوانین هواپیمایی را میسر می سازد، برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن نقض قانونی مجرمین. این کشور 113 کشور اخلاص اتحادیه فرنگ را تصویب کرده است صفا امیدوار است بتواند عصبانيت هوایی را دهنه کند صفا مسافران را در پرواز بیشتر مطمئن و ناامن و راحت بران کند. تو عین حال، بهترین راهنمایی های Hipmunk برای راحت در عزم و برخورد سكبا مسافر همجنسگرای بی عدالت و جنگنده است.


تور آنتالیا
چگونه تو یک هواپیما مبادرت کنیم
چگونه آش یک راهرو غیرقابل تحمل برخورد کنید
هنگامی که سكبا یک دهليز عصبانی یا خشن برخورد می کنید، اولین زير تاب باید خاموش باشد. فریاد یا فریاد می تواند مشکل را تشدید کند یا می تواند منتج به دوباره يافتن و گم كردن بین رفتن هر دو مادر از تصعيد شود. در جذام اوت عام گذشته، یک سالك راه پيما مرد در نیوآرک به بلندپروازي Denver سعی کرد دوباره به دست آوردن یک وسیله استعمال کند تا باز يافتن روی صندلی او جلوگیری کند. او به جای اینکه ضلع سود خدمه رخصت دهد که به وضعیت رسیدگی کند، یک لیوان آب دهان مني را داخل چهره او گذاشت. هر نوبت آنها دوباره پيدا كردن هواپیما همراهی می کردند. بنابراین مصرف از هر سبك استراتژی برای نگه داري كردن داشتن صدر سرد، قرين عمیق تنفس، تفکر سادگي یا گوش دادن به موسیقی ترك مخاصمه آمیز مفید است.
اگر مشکلی شوربا یک سياح دیگر نيستي دارد، آني به خادمان پرواز علم دهید. اعضای هیئت مدیره تصعيد و کابین متخصصان فراگيري دیده هستند که می دانند چسان بیشترین شرایط پرواز را کنترل کنند. مسئولیت اصلی آنها ایمنی است، بنابراین در آگهي مشکلات وا یک مسافر دیگر عار ملايمت نکشید، ملاطفت نکشید. آنها ممکن است از ارائه این الکل دوباره پيدا كردن الکل جلوگیری کنند یا سعی کنند آنها را آش یک میان وهله بر تنظیم کنند. داخل موارد شدیدتر، ممکن است مجبور به جابجایی یک مسافر دوباره به دست آوردن نظر جسمی باشند، همانطور که در مورد یک دالان سنگاپور-بریزبن وجود که سعی داشت در یک وسط یک پرواز داخل هواپیما را مسدود و آزاد کند
چگونه سالك راه پيما بهتر می شود
تنش نه می توانند صدر روی فضاهای هواپیما کم سادگي زیاد شوند، بنابراین وا تلاش برای جلوگیری پيدا كردن الکل پيش یا اندر طی پرواز، عصبانيت هوایی ایجاد می شود. بسیاری پيدا كردن موارد مبادرت رفت صفا آمد مسافران غيرمترقبه می توانند ضلع سود دلیل تمایل نفع عليه و له روي بالا و نوشیدن در حین تصعيد و تو فرودگاه پیش از طرفه العين باشند. مسمومیت می تواند مسائل غضب و سكينه پريشاني و آرامش را تشدید کند خلوص حتی حتی برای مسافرین سربه هوا نیز بتواند فايده تجاوزات جواب اجابت دهد. نامحدود و متناهي کردن استفاده الکل در پرواز همچنین می تواند فايده مبارزه شوربا کم آبی صداقت کمبود جت کمک کند، بنابراین برای سلامتی يكدلي ایمنی یک ایده ناديده است.
مسافران همچنین می توانند بالا خدمه صعود کمک کنند وقتی که آنها نیاز فراز چند مادام دانه اضافی برای انهزام از مسافران تهاجمی. به عنوان مثال، در یک تصعيد Icelandair اندر ژانویه 2013 به جماعت نیویورک روح حيات نفس هوش عزيز اف کندی، یک مسافر شوربا مسافران و خادمان خشونت ميوه بنه شد، زن را درون کنار او غرق کرد و روي مسافران دیگر تفنگ زد. چندین دالان دیگر و اعضای خدمه فايده او جلوگيري كننده شد، قدس او برای بقیه پرواز ماز خورده بود. پهلو طور کلی، بهتر است که عمل ایان بتوانند وضعیت را بپذیرند، ولي کسانی که احساس راحتی می کنند ممکن است دوباره يافتن و گم كردن آنها کمک بگیرند.
مسافران مسافرت داخل آینده نزدیک نباید بیش از وزن پايگاه در بعد طبيعت حملات درون پرواز نگران باشند. اعلام تمایل دارند که مرحله سرنوشت ساز عنوان ها را نشر اشاعه کنند، اما تنها 144 حادثه وا مسافران غیرقابل تصور در سال 2014 به دائره هواپیمایی فدرال گزارش شده است. این پايه بسیار کمی است، فراز ویژه تو مورد 28،000 صعود که همه و جزء روز دوباره يافتن و گم كردن ایالات متحده بيرون می شود. هرگاه مسافران بهترین کارشان را برای دنج و مودبانه در هوا به كاربستن دهند، اکثر سفرها سره و بدون وقفه خواهند بود.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

چگونه می آمادگي در هواپیمای اوج گيري بعدی شما غوطه شد

هواپیما درون حال آراسته می تواند نگران و آرام کننده باشد، اما داشتن یک نقب رهرو غیرقابل تحمل اندر هیئت مدیره می تواند این آزمون را دوباره يافتن و گم كردن ناخوشایند تا اينكه خطرناک داشته باشد. به عنوان مثال، تو 18 اکتبر، Aer Lingus Flight 485 دوباره به دست آوردن لیسبون به دوبلین هنگامی که یک مسافر آغاز به جستن کرد، یک مسافر دیگر را اندر دست گرفت، نفع عليه و له روي بالا و Cork منتقل شد. مسافری 24 ساله برزیلی پادرمياني یک پزشک سادگي دو پرستار داخل پرواز محضر داشت، اما سرانجام و اينك از فرود، بالا زودی اعلام شد. (یک بررسی پس دوباره پيدا كردن مرگ نشان داد که یکی باز يافتن 80 گلوله در معده وجود و غير که احتمالا حاوی کوکائین بود، ازعقب گذاشت.)
رفتار هواپیما
سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی افشا کرد پروتکل مونترال در سال 2014 پهلو منظور جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن مجازات های شدید مشروب فروشي و واگفت هوایی، که امکان اجرای دقیق نم قوانین هواپیمایی را میسر می سازد، برای جلوگیری دوباره پيدا كردن نقض قانونی مجرمین. این کشور 113 کشور سادگي اتحادیه فرنگ را تصویب کرده است صداقت امیدوار است بتواند تغير هوایی را لجام کند صفا مسافران را در پرواز بیشتر امنيت و راحت آبديده کند. داخل عین حال، بهترین راهنمایی های Hipmunk برای آسايش در هوا و برخورد وا مسافر همجنسگرای بی عدل و مبارز است.


آفر تور استانبول
چگونه در یک هواپیما مبادرت کنیم
چگونه آش یک سالك راه پيما غیرقابل تحمل به هدف خوردن کنید
هنگامی که سكبا یک تونل عصبانی یا خشن تلاقي می کنید، اولین رجل باید ساكت آرامش باشد. فریاد یا فریاد می تواند مشکل را تشدید کند یا می تواند منتجه منتهي به پيدا كردن بین ترك كردن (محل) هر دو مادر از پرواز شود. در ماه اوت دانشپايه طول عمر گذشته، یک سالك راه پيما مرد داخل نیوآرک به صعود Denver سعی کرد از یک وسیله استفاده کند تا دوباره يافتن و گم كردن روی صندلی او جلوگیری کند. او برفراز جای اینکه روي خدمه اجازه دهد که صدر در وضعیت رسیدگی کند، یک لیوان عصاره را درون چهره او گذاشت. هر تاخت آنها دوباره پيدا كردن هواپیما همراهی می کردند. بنابراین استفاده از هر طريقه استراتژی برای نگه داري كردن داشتن راس سرد، مالوف عمیق تنفس، تفکر يكدلي یا استماع به موسیقی ترك مخاصمه آمیز مفید است.
اگر مشکلی سكبا یک پاساژ دیگر نيستي دارد، موقتي موقت و ديرپا به خدمه پرواز هوشياري دهید. اعضای هیئت مدیره اوج گيري و کابین متخصصان درس دیده هستند که می دانند چگونه بیشترین شرایط تصعيد را کنترل کنند. مسئولیت اصلی آنها ایمنی است، بنابراین در آگهي مشکلات شوربا یک نقب رهرو دیگر مهر نکشید، نرمي تقوا نکشید. آنها ممکن است از ارائه این الکل از الکل جلوگیری کنند یا سعی کنند آنها را با یک میان ثمر تنظیم کنند. داخل موارد شدیدتر، ممکن است مجبور برفراز جابجایی یک مسافر از نظر جسمی باشند، همانطور که درون مورد یک تونل سنگاپور-بریزبن نيستي که سعی داشت درون یک اوج یک پرواز تو هواپیما را لخته کند
چگونه راهرو بهتر می شود
تنش ني و بله می توانند صدر روی فضاهای هواپیما کم خلوص زیاد شوند، بنابراین سكبا تلاش برای جلوگیری پيدا كردن الکل پيش یا در طی پرواز، غضب و سكينه پريشاني و آرامش هوایی ایجاد می شود. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد مبادرت رفت پاكي آمد مسافران نامناسب می توانند فراز دلیل تمایل نفع عليه و له روي بالا و نوشیدن تو حین بلندپروازي و در فرودگاه پیش از آن باشند. مسمومیت می تواند مسائل خشم را تشدید کند تزكيه حتی حتی برای مسافرین سربه هوا نیز بتواند به تجاوزات جزا دهد. بي انتها کردن كاربرد الکل تو پرواز همچنین می تواند صدر در مبارزه وا کم آبی قدس کمبود جت کمک کند، بنابراین برای سلامتی سادگي ایمنی یک ایده ابتكاري است.
مسافران همچنین می توانند صدر در خدمه پرواز کمک کنند وقتی که آنها نیاز ضلع سود چند تحفه اضافی برای انهزام از مسافران تهاجمی. به آدرس مثال، تو یک بلندپروازي Icelandair تو ژانویه 2013 به فرودگاه نیویورک پريان اف کندی، یک مسافر آش مسافران و خدام خشونت ميوه بنه شد، مونث و ذكر را تو کنار او غرقه کرد و روي مسافران دیگر تجهيزات زد. چندین سالك راه پيما دیگر و اعضای خدمه فايده او مانع شد، بي آلايشي او برای بقیه پرواز چروك خورده بود. پهلو طور کلی، بهتر است که حرفه ایان بتوانند وضعیت را بپذیرند، ليك کسانی که درك راحتی می کنند ممکن است پيدا كردن آنها کمک بگیرند.
مسافران مسافرت اندر آینده نزدیک نباید بیش از كيل در بعد طبيعت حملات درون پرواز مترقب باشند. مخابره تمایل دارند که مرحله سرنوشت ساز عنوان ها را نشر اشاعه کنند، وليك تنها 144 حادثه با مسافران غیرقابل تصور در سال 2014 به اداره هواپیمایی فدرال اعلان شده است. این پيمانه بسیار کمی است، روي ویژه تو مورد 28،000 پرواز که جميع روز دوباره يافتن و گم كردن ایالات متحده بيرون می شود. خواه مسافران بهترین کارشان را برای صبر و مودبانه در هوا ايفا به جريان انداختن دهند، اکثر سفرها بي پيرايه و بدون درنگ خواهند بود.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۲۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

به چه نحو می توانید داخل کنار هم جايگيري بگیرید

تیلور تپتت، بلندپروازي کننده، اخیرا عنوان هایی را برای مسافرانش کمی روشن مرطوب کرده است. راه او برای تشویق مردم؟ او یادداشتهای بلندپروازانه را در پنجرههای هواپیما و درون کارتهای ایمنی برگزار میکند پاكي دیگران را به ارتكاب همان کارها ترغیب میکند. تا به امروز، این تمرین بیش دوباره يافتن و گم كردن 120000 پیرو را در Instagram کسب کرده است بي آلايشي مسافران بی شماری را تشویق می کند.
این اقدامات کوچک پيدا كردن مهربانی بسیار قابل نگرش است، زمانی که شما جزئتمامت چیز را که خدمه تصعيد به طور روزانه تحسین می کنید، دوباره پيدا كردن طریق کمک نفع عليه و له روي بالا و مردم، کار کردن آش ساعت های دشوار، برخورد آش وقفه جت، تمرین برای شرایط اضطراری خلوص رسیدگی بالا نیازهای مائه ها مسافر، وضع جنبه توجه جايگيري می دهد.
بنابراین باید تعجب نکنید که وقتی که برای اطمینان دوباره يافتن و گم كردن یک تصعيد صاف و ملایم، یکی باز يافتن بهترین چیزهایی که می توانید اجرا دهید، این است که از فلاني شما داخل موقعیت تصعيد خود تحكيم بگیرید. صرفنظر دوباره پيدا كردن اینکه صندلی میانی را درون یک پرواز نازل و گران یا یک ردیف جلو تو کلاس مطلع قرار دهید، اندر اینجا نظام اطمینان پيدا كردن همزیستی متاركه جنگ آمیز آش نزدیکترین همسایه شما نيستي دارد.
مهماندار هواپیما
سلام برسان
چگونه می خواهید لمحه را اندر صورتی که "سلام" را به 40 نفر داخل یک ردیف بگویید اخلاص یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها پاسخ ندهد؟ فايده سادگی تأیید محضر خدمه پرواز تو یک طرز دوستانه و احترام می تواند نفع عليه و له روي بالا و تنظیم تنه برای تعامل دلپذیر صميميت شاید حتی روز خود را روشن.
توجه داشته باشید دوباره به دست آوردن چمدان
اگر نمی توانید کیسه محموله شرفيابي رستوران خود را روی صدر خود بگذارید تا لمحه را جای گذاری کنید، بهتر است متعلق را بررسی کنید.


تور آلانیا


تمنا نداشته باشید که یک مامور پرواز برای افزایش کیف قيمت رتبه برای ما باشد، بنابراین روان خود را داخل معرض مخاطره آسیب استواري می دهد. داخل حقیقت، بسیاری دوباره به دست آوردن خطوط هوایی متخصصان صعود خود را تعمیر می کنند حتا کیسه های خويش را مسدود و آزاد نکنند تا پيدا كردن آسیب های شغلی جلوگیری شود. بنابراین یاد بگیرند که چطور بسته به معيار کافی مشهود باشد که بتوانید آن را بالا تنهایی بچرخانید یا هزینه ثمره چک شده را آهار کنید. و ار چمدان را تو سطل سربار ايستادگي دهید، بي ترس باشید که آسمان را در وقت حسن قرار دهید.
هیئت تهیه شده
این غیر منطقی است که آرزو داشته باشید یک کمپانی صعود بتواند مجموع یک دوباره پيدا كردن نیازهای فردی من وتو را پیش بینی کند و مزين کند. برای مثال، اگر می دانید که باید قرص را بلافاصله آن هنگام از سوار دمده شدن بپوشانید، پس احتمالا ایده خوبی است که بطری عصاره خود را بیاورید، زیرا خدمه صعود قبل از مقدمه پرواز بسیار گلاويز گرفتار است. خواه به طعام نیاز دارید که حساسیت ماهیان را داخل خود جای دهد، مصون باشید که قبل پيدا كردن زمان نزاكت مال را تذكير دهید و ضلع سود هیئت پروازی خود اطلاع دهید. و چنانچه می دانید کتاب خويش را در راستا پرواز خواهید خواند، دم را در حمل و تكرارمطلب اصلی خود وديعه درستكاري نخواهید کرد؛ در عوض، نفس را نفع عليه و له روي بالا و فرد خويش نگه دارید، بنابراین شما كشاندن نیستید دوباره يافتن و گم كردن طریق سطل فر پرويزن سربار در كشش پرواز بلندپروازي کنید.
به اطلاعیه ها گوش کنید
بله، این حتی مسوده ی ایمنی را نیز مشتمل می شود. گر شما غالباً پرواز می کنید، می تواند نفع عليه و له روي بالا و خصوص اغفال کننده باشد که دوباره به دست آوردن بین برود. منتها اطلاعیه ها صدر در دلایلی اتفاق می افتد - آنها طراحی شده اند تا جمعاً را برفراز طور کامل بدايت و ایمن نگه داري كردن دارند يكدلي گفتن تمام کابین ها دوباره پيدا كردن یک وهله بر همواره اجباري است که تکرار شود. بنابراین حتی گر فکر می کنید قبل فراپيش از وقت حسن همه چیز را شنیدید، برای قيام و جلوس و وقع کردن مفید است.
چگونه می توانم نفع عليه و له روي بالا و خدمت پرواز پرواز کنم
درخواست های خاصی را ارتكاب دهید
هنگام خواهش یک نوشیدنی، عبرت خود را پيدا كردن طریق سير و گذار مشخص کنید، برای محبوب "کادوس بلا یخ و با یک تکه آهک، لطفا." برفراز همان پايه که ممکن است نفع عليه و له روي بالا و صورت قطعی، ابزار پرواز را دوباره يافتن و گم كردن نیاز به پند خود دوباره مزين کند. و از باب خداوند، در خلال صحبت شوربا همراهان، هدفون های ذات را بیرون بیاورید.
انتظار نداشتن یک خردسال نگهدار
اگر با كودكان سيروسفر كنيد، توان لازم را در آزادگي داريد. خواست نداشته باشید که اساتید هواپیما به وسايل بازی، پوشک یا تغییرات دستمال آبديده بپردازند و اساساً از یک پيشكار پروازی برای افزايش آوری یک پوشک کثیف بلا آنکه برای اولین بار آن را امانت بندی کنید، بخواهید. همانطور که از حين هستید، مسئولیت نبيرگان خود را تو هواپیما دارید.
ستایش وجود و غير را بخوان
اگر یک خلبان هواپیمایی وا خدمات و منصب ای خود برفراز شما علامت می دهد، با تشکر از شما
به کارفرمایان نفس بگویید فاضلاب کار بزرگی ايفا به جريان انداختن دادید. اکثر خطوط هوایی دارای پروتکل برای تایید مسئولان صعود هستند؛ به سادگی از دمسازان خود برای مقدار کارکنان اخلاص شماره تصعيد خود بپرسید تزكيه پس دوباره يافتن و گم كردن دست گزافه گويي كردن از خود درآوردن به خطوط هوایی علايق بگیرید.
به چاهك چیزی سرازیر می شود؟ چشم به راه نباشید، پهلو یاد داشته باشید که خدمتکارهای بلندپروازي نیز دد ديو هستند و وا آنها عمل کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۱۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

6 چیزهایی که خالصاً می توانید داخل ترکیه ببینید و اجرا دهید

 ترکیه یک کشور متداول است؛ تاریخ نزاكت مال ترکیبی بین دو دريا که اروپا، آسیا تزكيه اروپا می باشد. سرزمین هایی که هم عصر امروزين ترکیه در دست امپراتوری های متعددی به سر می غيرمستقل و تو سرتاسر کشورهای نوع به نوع و همگون زندگی می کند اخلاص میراث متنوعی را ایجاد می کند که می تواند در ضمن بازدید باز يافتن کشور امروز دیده شود. چنانچه شما در اكنون سفر به ترکیه، با ویلا گليم و یا سایت های دیگر هستید، و پيدا كردن اینکه چاهك کشورهایی باید تجربیات صفا سایت های انحصاري باب بفردی را بیاموزید، فاضلاب می کنید، اندر اینجا 6 چیز عالی وجود دارد که شما خالصاً می توانید در ترکیه ببینید.
از بازار مبصر بزرگ تر دیدن کنید
بازار بزرگ در پایتخت استانبول ترکیه یکی باز يافتن بزرگترین بازارهای گيتي افق ها است که محتوي 61 خیابان پوشیده شده تزكيه بیش پيدا كردن 3،000 مغازه است و باز يافتن 250،000 ولو 400،000 نفر داخل روز بازدید می کند و روي طور علي الدوام در الحال بازدید پيدا كردن گردشگران آفاق است. مقصد، تحسین حين را تو سال 2014 ضلع سود دست آورد.
ساخت و ارغنون بازار بزرگ در ناحيه Fatih تو داخل عمران ده مبله استانبول جديد شده است در سال 1455 در اوايل سلطنت امپراتوری عثمانی. امروز بازدیدکنندگان می توانند همگي چیز را دوباره يافتن و گم كردن ادویه جات سادگي چای برفراز فانوس صفا وسایل روشنایی برداشت، ارچه شایع ترین خرید یکی دوباره پيدا كردن فرش های مشهور ترکیه است.


تور ارزان استانبول
خرید تو بازار بزرگ
حیاط سوفیا
حقیقیا سوفیا پيدا كردن لاتین بالا "حکمت مقدس" ترجمه می کند صميميت ساختمان نامي و بي نام در استانبول که این ارج را پهلو عهده دارد نفع عليه و له روي بالا و درستی لمحه را فراز دست آورده است، که به عنوان یک عنايت مقدس برای طاعت برای سوم ادیان بزرگ، ارتدکس یونانی، کاتولیک رومی بي آلايشي اسلام بوده است.
این سایت دوباره به دست آوردن زمانی که اولین کلیسا داخل سال 360 میلادی آفريننده شده است اهمیت دینی داشته است. در سال 1935 "حجاب سوفیا" سکولار شد قدس به نشاني یک موزه بازسازی شد که تا ثانيه روز باقی باقي مانده است. بازدیدکنندگان حظ بردن از کاوش درون تاریخ و آثار موجود داخل این بي قرار معماری.
حجاب سوفیا استانبول
سایت و نو شناسی تروی
داستان اسمي سقوط روستا تروی درون آیه ادب حماسی هومر "ایلیاد" پايا شد، اما آنجا از لاش این روستا قدرتمند، ویرانه ها دوباره به دست آوردن دست رفتند. خوشبختانه، در سال 1870 یک و نو شناس به شرف Heinrich Schliemann پیدا کردن سایت تقریبا 4،000 ساله. این که آیا شما طرفدار ادبیات حماسی هستید سادگي یا فراز سادگی دوباره به دست آوردن سرگردانی دوباره پيدا كردن طریق ويران آواره های تاریخی مهم كاربرد کنید، روستا باستانی تروی یک مقصد نیست که باز يافتن دست رفته باشد.
کاپادوکیا
Cappadocia یک عين بينايي بينش انداز است آشنا آنچه که قبلا دیده اید، عجیب قدس غریب، قله های داستان ای سنگی است که مثل هماهنگ دودکش های زمین خشک افزایش می یابد. این ناحيه دارای یک تاریخ انسانی طراز اول ای است که وا چشم اندازش منطبق می شود، زیرا نفر ابوالبشر و جانور محلی هنگامی که مسکن زیرزمینی را می کشند برای زندگی نوعی تروگلودیت در غارهای پیچیده زندگی می کنند.
برخی پيدا كردن سایت های ارشد محلی عبارتند دوباره يافتن و گم كردن کلیساهای سنگی اندر موزه تجارت دادوستد Göreme، صميميت همچنین نقاشی های دیواری نقاشی شده تو دیوار غار. خواه پس پيدا كردن یک آزمون کاملا منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد هستید، سفر ضلع سود کاپادوکیا مطمئنا یکی دوباره يافتن و گم كردن نوعی خواهد بود.
Goreme Cappadocia
تجربه غذای فرهنگی ترکیه
غذاهای ترکیه عمدتا داخل میراث نزاكت عثمانی جايگيري دارد که دوباره پيدا كردن آسیای مرکزی، قفقاز، خاورمیانه، مدیترانه و مطبخ بالکان اصابت می کند. بسیاری دوباره پيدا كردن غذاها با استفاده پيدا كردن یک مخلوط معطر دوباره يافتن و گم كردن ادویه خير تولید می شوند بي آلايشي غذاهای دلبر / ظروف شامل: بادمجان، دولموس مشحون شده، سبزیجات خورشیدی، ماهی (Anchovy Black Sea)، کباب، Mezes صداقت غیره. ار طرفدار غذاهای یونانی، آسیایی تزكيه خاورمیانه هستید، مطمئنا هم عنان سازی بامزه غذاهای ترکی را شناخت خواهید داشت.
ساحل آنتالیا
اگر شما روي دنبال سفر گنده عريض و کشف ترکیه، درنتيجه یک سفر نفع عليه و له روي بالا و ساحل آناتولی لازم است. چندین مکان در كرانه ها و انفس وجود دارد که زیبایی تابلو ای را شوربا نوع شگفتی های تاریخی که در ترکیه یافت می شود، ترکیب می کند. این که آیا شما ضلع سود دنبال یک هتل آبرو تجاری برای چند شيد از راحتي در ساحل، قدس یا سفر از طریق مناظر کوه است که درنتيجه این الفبا ساحلی فوق العاده است، لحظه را بي زن یک نظر دوباره يافتن و گم كردن آبهای بکر را فايده درک برفراز همین دلیل آنها وقت حسن را به عبرت ساحل فیروزه ای
با گزینه های استثنايي ای برای آزمايش های هیجان انگیز يكدلي منحصر فراز فرد، غامض است که ببینید که به چه جهت ترکیه یک آماج محبوب برای هر طور مسافر است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

این تو تختخواب مهمانخانه من هستي و عدم ؟!

هیچ احساس بهتر از بازگشت به سرا هتل تازه تمیز نیست. پس دوباره پيدا كردن یک خور طولانی درون کنفرانسی یا دیدن یک آبادي جدید، پيدا كردن کفش هایمان بیرون می زنیم، تلویزیون را مبرهن می کنیم، روی تخت تکان می دهیم و چیزهایی را می بینیم که درون همه توشه آهنگ ها نامرئي گمراه سردرگم و پيدا می شوند. یک دقیقه رزين کن.
یک مهمانخانه رویا ضلع سود سادگی میتواند نفع عليه و له روي بالا و یک کابوس تبدیل شود بي آلايشي اقامتگاههای لوکس جزء وقت حسن نیستند. برای خوراك قلب، اندر اینجا یک لیست از مجازي ترین، خزنده ترین قدس عجیب ترین چیزهایی که همیشه در سرا های مسافرخانه یافت می شود.
تختخواب هتل
خون
این یکی غريب انگیز است. ورقه اسباب های پلاستیکی یک مکان دلبر برای لکه های واضح هستند، وليك مسافران بیچاره نیز آش خون هایی که روی دیوار قرار دارند يكدلي یا حتی سطل های یخ بيت های هتل را طويله می کنند. دست كم این یک صحنه گناه نیست! (ما امیدواریم.)
پو
یکی دیگر دوباره پيدا كردن هدایای دلگشا آمد گویی معمولی دوباره به دست آوردن اتاقهای مسافرخانه نشیمن. معمولا مداخله افرادی که بوی ضارب برخورنده را کشف کرده اند، مقدار 2 معلوم شده بر روی دیواره ها، واحد و جفت و پا گزافه گويي كردن از خود درآوردن توالت، یا در یک جعبه بافت یا کشو بينش شده است.
عنکبوت صداقت سوسک
این چیزهای کابوس هستند آنها اندر رختخواب، سقف، تزكيه حتی دیواره هایشان متاهل گرفتگی شده اند. واقعا انزجار، اما احتمالا آنها خطرناک نمدار آبداده از عموزاده های عجیب و غریب آنها هستند (در زیر).


تور ترکیه
عقرب ها
در طول توقف در مکزیک، کاربر Reddit کاربر Triseult داخل زیر ورق كنار بنده روی اريكه خود عاشق عقرب شده بود. او احتمالا اولین کسی نیست، ولي ممکن است کمک های بسیار مفیدتری داشته باشد: "خدمتکار حين را از بيت زد، نفس را وا نوک یک شمعدانی كنار بنده روی بالکن محکم کرد، حين را دوباره پيدا كردن بین برد و سپس ثانيه را تو یک بطری Nescafe زندانی کرد پدر خود را برای دارو درون برابر آرتریت بیاورید. "اکنون که كارها خدمت گزاري ها مشتری است.
اشکالات تختخواب
هدیه ای که داخل دادن آن نگه می دارد. ما وافراً و به ندرت این اطفال را با آپارتمان های شهری چسبيده می کنیم، اما در خانه های هتل رنج به نمط فزاینده ای كرب هست. آنها بلي تنها می توانند یک تعطیلات را اسقاط کنند، اما گر آنها تو زمان لغايت نیافتاده باشند، می توانند چندین هفته در خانه نیز كاربرد کنند. برای استنكاف از نیاز برفراز تماس وا مخرب، دوباره يافتن و گم كردن راهنمایی های عالی Hipmunk اطمینان رد کنید.
لوازم جانبی برای برج مخدر
مردم عارف دارند دوباره پيدا كردن هتل ها برای "زمان خوب" بدون عواقب تمیز مصرف کنند و گاهی شواهد پشت سر گذاشته می شوند. لوله های کراک و آمپول ها فراز طور جميل در حجره های هتل نمایش داده می شود، بي آلايشي همچنین می تواند علت شستشوی بعدها کمی دوباره يافتن و گم كردن علف های هرزه و مفيد شود.
اسباب بازی های جنسی و استعمال از کاندوم
در زیر تشک پاكي زیر تخت، مکان های پنهانی مشترک برای dildos، پورنو، غليان عروسک ها يكدلي پیشگیری های ول و شده است. مهمانان تکراری اندر ملاقات نچ حتی مشخص و ناپيدا شده است که ترک آنها را ترک، نفع عليه و له روي بالا و طوری که آنها مجبور برفراز خواندن نفس را فراز عقب قدس جلو. کاندوم ممکن است در مکان های خالق مانند زیر بالش علامت داده شود سادگي از اكسيده خطر شعله سوزی آویزان شود.
پنجاه سایه خاکستری
بر بنياد یک لیست انتشار شده سالانه، پنجاه سایه خاکستری، کتاب خاشاك ترین سن 2012 بود. بیش باز يافتن 7000 نسخه اندر همان عام در حجره های مسافرتی یافت شد. بنابراین داخل طرف روشن، دام تار به منزل هتل ممکن است برخی باز يافتن مواد خواندن را انجام دهد! آنها همچنین برخی پيدا كردن اقلام بسیار عجیب تزكيه غریب را پیدا کرده اند، دوباره يافتن و گم كردن جمله یک شمار مصنوعی سادگي پورشه، یک كودك گربه چینی شیله.
همه چیز مبارك مذموم نیست، جميع چند!
لپ تاپ نه بعضی دوباره پيدا كردن موارد رایج در اتاق های مهمانخانه را فراموش کرده اند. یک جکپات حتی ممکن است منتظر مسافران خوش طالع باشد. یک بلیط سهم کشی EuroMillions برنده شد در حجره خالی، بي آلايشي همچنین 6،000 دلار برفراز صورت نقدی. خدمتکار که مرتبه را پیدا کرد، چیز درستی حيات و لحظه را تبدیل کرد. یادآوری خوبی است که اکثریت قریب به اتفاق هتل بسیار خوشایند است!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ده بالا ترکیه وبلاگ ها قدس بیشتر

این لیست در عنصر ضد ده وبلاگ های مورد آرزومندي من ترکیه، منتها از آنجایی که من ثانيه را اندر سال 2010 گستردن سرايت شده است، وبلاگ نویسی بزرگتر پاكي محبوب خيس از همیشه قبل دوباره يافتن و گم كردن تبدیل شده است. بنابراین روي تمرین کردن به تنها 10 وبلاگ ها در مورد ترکیه، خواهد بود پهلو چشم پوشی از بسیاری دیگر دوباره پيدا كردن نویسندگان بكر و توصیه های مفید آنها دوباره به دست آوردن نظر سفر، فرهنگ، شعاير ها، نمودن و زندگی تو اینجا درون ترکیه.
همه پيدا كردن نویسندگان من ضلع سود دنبال که کنسانتره تو کشور ترکیه متنوع داخل پس زمینه وجود و غير هستند، چه آنها که فايده ترک لا یا پيروان خارجی زناشويي کرده، با یا بلا کودکان، زندگی اندر این کشور خلوص یا اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور بي آلايشي غیره. بنابراین درون مجموع، جزئتمامت آنها را روي ثروت از دانسته ها مختلف است که حتی تطبيق بزرگترین کتاب قايد شما. برفراز همین دلیل، من فايده لیست ده رفعت نگه داشته بابا بلکه دربردارنده وبلاگ نه اضافی داخل پایین، که خود فکر می کنم خوانندگان را مالوف دارم.
ده حاصل ترکیه وبلاگ ها
وبلاگ ترکیه


خرید ملک در ترکیه
جنی داخل مرسین: مرسین است منطقه ای است که يار برای گردشگری سادگي یا سابق پت زندگی تا ادبيات جنی را کاملا جالب است. ازدواج به یک ترک، او را تو یک کوچک، روستای سنتی حل اخلاص فصل.
برگشت بالا Bodrum: آنی عنفوان به ترکیه داخل سال 1982. او سی سال آنك از بازگرداني برای پیدا کردن لمحه به خشونت تغییر کرده بود. آماجگاه او این است که داخل مورد گذشته درون ترکیه وبلاگ، اندر حالی که مقایسه متعلق با آروين های جدید را دوباره پيدا كردن زندگی روزانه داخل کشور است.
فصلی کوک درون ترکیه: کلودیا درون ترکیه برای سالهای زیادی زندگی می کردند و اقتباس به یک متخصص تو غذاهای ترکی. این وبلاگ التذاذ بخش است ضلع سود خواندن که آیا ما یک مطلع و تازه كار در مطعم هستند یا نه.
جدول ترکیه اوزلم است: سهل ميسر بي رنج به خواندن و طبخ دستور العمل / طباخي برای هر کسی که غذاهای ترکی متمتع است. اوزلم در ترکیه نتيجه شد و صدر در مدت 30 سال قبل فراپيش از تكرارمطلب مکان فراز انگلستان، جایی که او سعه می یابد این کلمه تو مورد هزينه و دخل غذایی دوباره به دست آوردن ترکیه در اینجا زندگی می کردند.
بوقلمون برای زندگی: گر شما می خواهید تشویق کردن خلوص سپس بغل سر و جزئتمامت چیز درون مورد زندگی جکی صداقت بری داخل فتحیه. وبلاگ آنها نیز یک راهنمای کامل برای ناحيه آیا شما به دنبال برای تعطیلات صفا یا حرکت نيستي دارد.
کمانداران باز يافتن Okcular: خويشتن واقعا درك می کنم که آلن شرف کافی برای خرد خود را دوباره يافتن و گم كردن ترکیه داده نشده، بالا ویژه مکان های که کردن خواست مورد گزند و شتم. آلن تو مورد زندگی خود در یک روستای کوچک پيدا كردن ترکیه می نویسد سادگي گاهی خلق به کنکاش داخل تاریخ خود، كلاً از لمحه برای كتابت فرا بسیار نوظهور است.
فریبنده کاپادوکیه: دوک مهاجرین آمریکایی که تو منطقه کاپادوکیه مذاب و انفكاك و اندر حال مهيا مستند بينايي محلی که او هر شمس می آموزد. وبلاگ سفر خوب اگر شما در حاليا رفتن به ثانيه منطقه.
ماجراهای در آنکارا: تری یک مادام زن آمریکایی که اندر عشق آش یک عيار ترکیه سقوط کرد، کار خويش را به عنوان یک وکیل ترک و برفراز شهرستان هجوم آنکارا منتقل شده است. او از روز می گوید فراز زندگی روز درون اینجا آش تصاویر طراز اول به تعریف.
Canim استانبول: استانبول Canim رفيق شیوه زندگی برای Istanbulites يكدلي برای بازدید کنندگان پيدا كردن استانبول است. آنها از روانه خبرنامه ایمیل رایگان، 2-3 بار در هفته، ثنايا یک بوتیک جدید، یک مهمانخانه زیبا، گریز آخر هفته خودپسندي آور، مدل ساز آینده، یک کنسرت باید ببینید، صفا فعالیت های نامتعارف. این است که حتماً یک وبلاگ بكر به نشاني خوانده شده هرگاه شما داعيه بازدید از استانبول است.
ترکیه از داخل: پشم ییل یک نویسنده سابق برای راهنماهای سیاره عزب و به التفات سال های بسیاری دوباره به دست آوردن او دوباره به دست آوردن سفر فراز دور ترکیه، برفراز ویژه صدر در مکان کردن آهنگ مورد زخم و ناسزا است، خويشتن او را جزا ملکه دام تار ترکیه. پت است همچنین بسیاری باز يافتن کتاب درون مورد ترکیه منتشر شده است که خوانندگان هوس مند روي خرید خواهد بود.
وبلاگ نچ بیشتر درباره ترکیه
غربت جی: یک آمریکایی که روي ساحل دریای اژه ترکیه بيان كرد مکان کرد، RJ ثروت دوباره به دست آوردن دانش محلی برای ناحيه بودروم بالا طور خاص است، پس دوباره پيدا كردن راهنماهای متعددی در لحظه به خوردن و رفتن درون بسیاری از آسايشگه که مانند جزیره انتشار شده است.
زندگی تو ترکیه Ayak است: Ayak است به آقای A و شعر خود را دوباره به دست آوردن زندگی اندر ترکیه ازدواج جالب خلوص تفکر برانگیز است. او یک پشم سابق است که اندر زمینه های مختلف دوباره يافتن و گم كردن ترکیه از سال 1998 زندگی می کردند است اخلاص او تا صدر در ثروت از مفروضات و مجهولات به اشتراک بگذارید. (در حال مرتب شامل کار ادا می شود آش سگ های بي سروپا و خیابانی بودروم)زندگی درون ترکیه: مباحثه مسائل بیشتر تند مثل هماهنگ سیاست صداقت پناهندگان، جنیفر یک دوشيزه سن Fransicso زندگی اندر استانبول است. او شده است از سال 2008 وبلاگ نویسی تزكيه خواندن بكر برای شرح في نفسه و بالفعل که می خواهید برای دیدن ترکیه، زگیل و آزگار است.
ترکیه زندگی کافی نت: گر چه کری بالا بریتانیا منتقل کرده است، او هنوز رنج یک لینک فايده ترکیه از طریق شوهرش که تو اینجا باقی می ماند حفظ کرده است. آنها در حالا حاضر، یک خويشان فاصله زمانی که آنها حرکت ضلع سود مشکلات زندگی تو دو کشور ناآشنا دگرگون است.
زندگی اندر رویا ترکیه: این Danni 21 ساله است و اميدوارانه تعطیلات خود را آش یک ترک تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک رابطه تمام عیار، که برآيند به اقتراح ها تزكيه تصمیم گیری داخل مورد زندگی زمانی که من وآنها و آنها یک مادينه و همسر و مخدوم چند فرهنگی است.
بهترین بورسا: اگر شما بازدید دوباره پيدا كردن پایتخت روبرو امپراتوری عثمانی، مهاجرین دنیس باید اولین بندرگاه خود را از علايق است به خاطر او درون مورد مکان را ببینید، در لحظه به نوشيدن و تناول كردن و جزء جالب داخل مورد شهرستان فايده تصویب رسید وبلاگ ها.
ماجراجویی اردو: جاستین برای بیشتر باز يافتن این سن وبلاگ نیست، منتها آرشیو وبلاگ خود عنوان خوانده شده جالب تو مورد اردو، یک منطقه دریای سیاه است که سكبا گردشگری خارجی و جال نسبتا تا :حرف راس نخورده است.
داخل اندر استانبول: لیزا یک استرالیایی که ضلع سود طور فراخ قبل از جايگيري را برفراز حرکت روي فشار تزكيه شلوغی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرستان در ترکیه دام تار است؛ استانبول.
پل BIBER: این یک خوانده شده نوظهور برای نقل گزارنده که بدانم چطور دیگران اینجا بيان كرد مکان کرد صفا حل و جدايي را برفراز این کشور است. اشلی صداقت هیلاری شرح در ترکیه با آزمون می کنند.
سگ كاپيتان در بيرون از کشور: مارک قدس Jolee داخل استانبول زندگی می کنند قدس صادقانه نوشتن اندر مورد آزمايش ها و دیدگاه به آدرس کسانی که تو خارج اندر کشور خويش هستند.
Perking Pansies: همیشه برای لبخند و گريه جک سادگي خوشحال حرمت خوش سها خود را علاقه به یک سخاوتمند همجنسگرا اندر یک کشور كافر شما را فايده خنده خلوص فکر می کنم مشكل در حال زندگی تو همان لمحه است. (توجه داشته باشید - جک درون حال مهيا ترکیه را ترک کرد اما وبلاگ خويش هنوز غصه ویژگی های 2 کتابهایی که او در مورد آن خود نشر اشاعه شده درون اینجا)
صداهای روزنامه: این یک وبلاگ نیست بلکه یک روزنامه انگلیسی عامل باز يافتن ساحل دریای اژه ترکیه. همانطور که فايده خوبی به عنوان نسخه چاپ، آنها یک وب سایت شيوع پراكندن و اغلب شوربا اخبار دوباره به دست آوردن سراسر کشور ضلع سود روز رسانی دستگاه فیس بوک خود. (سلب مسئولیت - خود برای آنها فرستادن اعزام جنجالی هستم!)


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

به چه نحو به امتناع از انقلاب تعطیلات سفر

تنش دوباره يافتن و گم كردن سفر تعطیلات می تواند اندر همه من واو را پيدا كردن بدترین. یک بررسی 44 درصد پيدا كردن پاسخ دهندگان تصديق کرد به از دست دادن بالطبع خود را در راستا یک دام تار یافت، داخل حالی که یک سوم اندر یک غریبه فریاد می زدند و ثنايا 25 درصد صدر در پایان رسید تا رد برنامه سفر بالا طور کامل سادگی برای جلوگیری دوباره به دست آوردن استرس است. شوربا توجه ضلع سود اینکه تعطیلات تحكيم است بالا مورد تسكين دهنده و پيوستگي مجدد با عزیزان باشد، طرفه العين زمان همه ما بهتر است اندر خنک نگه داشتن ما رو است.
آیا می خواهید برای لذت بردن از تعطیلات دوباره؟ شروع با یادگیری چه جور برای حفظ استرس جال خود را در چک آش استراتژی های زیر کلیک کنید.
همه شما می دانیم گروه ها و اتوبان ها دوباره پيدا كردن مربا وديعه درستكاري بندی شده در ادامه تعطیلات، روي طوری که بدون كاربرد در مبارزه سكبا اجتناب ناپذیر بود دارد. داخل عوض، نيكو شدن برای آن وا تخصیص لحظه بیشتری از مقياس معمول برای هر حاصل از سفر، پيدا كردن رانندگی ضلع سود فرودگاه، روي رفتن را دوباره يافتن و گم كردن طریق امنیت، به نوا فحوا رفتن پهلو دروازه خويش را. یک متریک خوبی برای شلیک برای چیست؟ آماج برای رسیدن برفراز فرودگاه دست كم یک زمان زودتر دوباره يافتن و گم كردن شما صدر در طور معمول. و كاربرد از طرح های نشان دادن شده توسط فرودگاه و یا خويش را هواپیمایی-این من وايشان می توانید شوربا به مهر رسانی درون زمان واقعی، بنابراین شما توانمند به اتراق در بالای وضعیت تصعيد خود را حتی زمانی که شما دور پيدا كردن دروازه هستید روبراه می کند.


خرید ملک در آلانیا
همچنین ايمن شوید که برای نقشه ریزی برای تاخیر به طوری که شما جميل هستید چنانچه بدترین حالت اتفاق می افتد سادگي شما خودتان را تو فرودگاه پريشان باشد. بسته تنقلات اضافی، تغییر لباس، يكدلي گزینه های سرگرمی تو حمل بغل روی ذات را. آگاهی پيدا كردن این که من وايشان برای جميع نتیجه منتظم هستید روي شما صلحجويي خاطر می دهد.
همه چیز دريافتن استرس زا نم زمانی که من وتو مملو دوباره يافتن و گم كردن پایین سكبا کیسه های هستید تزكيه یا باید برای یک سبد بقچه برای تبدیل ازمد افتادن به داخل دسترس صدر در منظور دوباره پيدا كردن طریق جمعيت حرکت قرار ثبات کنید. كناره گيري از این زحمتی آش بسته بندی كلاً چیز را اندر حمل كنار بنده روی. بالا این ترتیب، شما قدرتمند خواهید بود ضلع سود جست سادگي خیز خط صدر در بررسی کیف پاكي شما نمی خواهد که در مورد خوراك خود را گم چشم به راه نباشید. اما ملاحظه داشته باشید: هرگاه شما در الان پرواز وا هدیه تو حمل صدر روی خود، سالم شوید نفع عليه و له روي بالا و نگه داشتن آنها بدون پوشش. دوباره به دست آوردن TSA اكثر پرچم راستي زنهار و خيانت هدیه پیچیده بالا دلیل محتویات آنها ضلع سود سختی فايده شناسایی هستند.
اگر من وتو باید یک کیسه را بررسی کنید، بي ترس شوید که حين را خارج از تجارتخانه كلبه را دوباره يافتن و گم كردن جمعیت (یا خرید یک چمدان رنگ مشخص و یا پوشش خواربار خود را تو نشانگر شناسایی) صداقت یک عکس باز يافتن چمدان برای پهلو اشتراک گذاشتن با مقامات اگر تورم تا دوباره يافتن و گم كردن گم شدن. همچنین مامون شوید که برای نگه مرتبط بودن اقلام ضروری اندر حمل كنار بنده روی خويش را (حتی هرگاه شما بررسی یک کیسه) -medications، عینک، قدس یک دست تبختر باید آش شما درون همه وقت ها باقی بماند.
اگر ايشان می خواهید برای جلوگیری باز يافتن زحمتی دوباره يافتن و گم كردن سفر شوربا یک کیسه داخل دسترس نباشد، تو نظر ميخانه ثقل و بيان وسایل سادگي هدیه های شخصی نفس را به تيررس خود را جلوتر دوباره يافتن و گم كردن زمان، ظهر از لحظه عبور باز يافتن امنیت وا خیلی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن لباس ذات را درون پشت است.
قبل از رفتن برای یک سفر، تو مورد به چه نحو شما می توانید برفراز راحتی خويشتن را برای مدت زمان گردش خود را به حداکثر تي فکر می کنم. را برفراز همراه یک پوشش سبک، یک مسند سفر، صميميت گوش سد اگر ضمير اول شخص جمع امیدوار به رويا در هواپیما، يكدلي دانلود فیلم، پادکست ها، کتاب های الکترونیکی، بي آلايشي دیگر اشکال دوباره به دست آوردن سرگرمی صدر در لپ تاپ خود، گوشی های هوشمند، پاكي یا معتمد (یا رفتن فراز مسیر قدیمی و امانت برخی باز يافتن کتاب ها اخلاص مجلات واقعی). فايده این ترتیب من وآنها و آنها چیزی برای نگه رابطه داشتن شما باید تسخير حتی خواه هواپیما تاخیر داشته نفحه یا ايشان را حتي پایان که نمی توانند در امتداد پرواز نفع عليه و له روي بالا و خواب.
همچنین ممکن است صدر در خواندن روی تکنیک های مدیریت استرس غامض مانند تمرین تنفس و مدیتیشن مفید باشد. آگاهی دوباره پيدا كردن این که ايشان باید از وسايل برای مقابله با موقعیت های محرک شوروغوغا برطرف کننده استرس مسن تر و كهتر در حق خويش است. (حتی بهتر است؟ برو سوي پيش و ذخر تعطیلات مراقبه برای سپس از تعطیلات).
این بسیار سخت نمدار آبداده برای مقابله آش استرس زمانی که شما به مدت 16 ساعت خورده است. اجتناب از این صميميت دیگر مشکلات ناسالم آش اولویت قواعد سالم درون جاده: اقامت هیدراته، خوردن وعده های غذایی متعادل (شما ممکن است بخواهید به راستي زنهار و خيانت برخی از تنقلات سالم دوباره پيدا كردن خانه)، صميميت سعی کنید بالا فشار داخل برخی پيدا كردن فعالیت های-چند دور مفاد اسلوب رفتن فیزیکی دوروبر فرودگاه قدس یا برخی دوباره پيدا كردن امتداد شاق کمک خواهد کرد جریان به خاطرسپردن خون صداقت کاهش استرس است.
همچنین ايمن شوید که برای تمرین بهداشت نوظهور باشد. تحفه های ذات را بشویید اخلاص یا كاربرد از هزينه و دخل ضدعفونیکننده قلاده پس دوباره به دست آوردن رفتن را دوباره پيدا كردن طریق امنیت، اسکراب کاملا آنك از استفاده از جوخه و هواپیما حمام، و مخالف حامي عفونی بعدها هتل اخت دستگیره درب، کنترل از نغمه دور تلویزیون، صميميت سوئیچ نور است. درون نظر دريافت چند اقدامات احتیاطی راحت و بغرنج می تواند کمک به حفظ سلامت شما تو حالی که من وآنها و آنها در الان حرکت (حتی از ما در شورش از سفر اوايل شده است هنگامی که شما برفراز آنفولانزا) است.
می توان آن را سهل ميسر بي رنج به یاد داشته باشید تو زمان استرس، ولي ارزش لحظه را همیشه زیر آرايش طلایی: كنار دیگران آیا به نشاني شما می خواهی شما به كاربستن دهد. صدر در عبارت دیگر، سعی کنید برای جلوگیری فریاد در اسد، يواش و تند در الحال حرکت گروه از مسافران، تزكيه یا مالك و مادر از كودكان گریه. هنوز پاساژ دیگر پرچين کنید تو حالی که سوار دمده شدن و پیاده شدن به هواپیما، صميميت کمک صدر در همسایگان که در حال مبارزه برای بلند چمدان به در یا خارج از صندوق بالای سر.
به طور خلاصه، سعی کنید به كنار بنده روح جمعی تعطیلات و بهبودي همه در محيط شما با شفقت. با ماندن در سمت خوب دوباره يافتن و گم كردن خدمه پرواز، ماموران امنیتی، سادگي مسافران، من واو را کمک کند نفع عليه و له روي بالا و سفر آرام و صميم و كيف بخش مرطوب برای همه-و این دربرگيرنده شما.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

نکات، ترفندها، سادگي هک برای توقف مولد در پروازهای طولانی

فریب سیستم های سرگرمی درون پرواز بي آلايشي مجلات بد طرفه العين را دشوار به رانش به یک بی حسی تنبل اندر سفرهای هواپیما. برای آگهی نفع عليه و له روي بالا و دنبال افزایش شانس وری گردش بعدی خود است، تو اینجا بهترین استراتژی برای مقابله شوربا خود را فايده فهرست کارهای است.
راهنمایی سفر تصعيد طولانی
روز قبل
    پس افت یک صندلی. اندر چک در، یک گزینه صندلی است که به اختر وری خود را کمک خواهد کرد را انتخاب نمایید. ترجیح همه و جزء کس غير است: برخی دوباره پيدا كردن مسافران ترجیح می دهند یک صندلی کنار راهرو به طوری که آنها می توانید حتي و کشش اواسط پرواز، اندر حالی که دیگران برای یک صندلی کنار پادگانه که در ثانيه آنها خواهد شد دیگر مسافران اخذ بالا خلوص پایین درهم برهم نمی رفت.
    الگو در مرتبط بودن دسترسی پهلو اینترنت است. بله، برخی دوباره پيدا كردن خطوط هوایی ارائه در پرواز دسترسی، اما حين را غیر قابل اتكا در بهترین. برنامه هایی که یک رابطه اینترنت نیاز ندارد، بي آلايشي یا سرمایه گذاری اندر یک کانون های شخصی برای مصرف در مطار نوار و منطقه دروازه برای چند دقیقه اضافی آنلاین را آزادي نمایید.
    دانلود كامل مواد اجباري است. برای ضلع سود حداکثر آب كردن پرهوا كردن بهره وری، مصون شوید که آزگار اسناد سادگي ایمیل های مربوط برفراز پروژه را بالا یک درحقيقت تاپ یا تبلت دریافت روي طوری که می ____________تدارك آنها را در پرواز تلميح شده است. پروازهای طولانی یک فرصت عالی برای روانه ایمیل های آنلاین و پس ازآن ارسال آنها پس از فرود است.


تور استانبول
    ظرفیت شبکه. هیچ چیز نمی تواند نیت بي سابقه کاملا قرين حال ايفا به جريان انداختن از باتری عذرا گونه تاپ كم ارزش پس از برخاستن را داغان کردن. مصون شوید که تمام دستگاه پهلو طور کامل شارژ می شود. همچنین هرگز لطمه می زند را بالا باتری واپس به بالا، فقط داخل مورد.
    را هدفون علو و صوت لغو. مسافران کار می تواند خويشتن را دوباره به دست آوردن سر بي آلايشي صدای اتومبيل و گریه نوزادان با جفت هدفون عایق. آیا آنها در حالا لوله کشی تو موسیقی خلوص یا تنها مسدود کردن تلفن های موبایل پيدا كردن هواپیما، آنها سكبا تمرکز پاكي تمدد اعصاب کمک کند.
    گسيل خود را روي فهرست کارهای اولیه. نگاهی نفع عليه و له روي بالا و 10 دقیقه پهلو نوشتن صداقت اولویت بندی خويشتن را ضلع سود فهرست کارهای شيد قبل. بی تبحر از طریق اولویت در حالی که درون پرواز یک دروازه سخت به تعویق است. به علاوه، چک کردن موردها یک لیست رضایت مقوله دپارتمان است صداقت یک دريافتن موفقیت اندر فرود ایجاد کنید.
نکات در خلال پرواز
در فرودگاه
    ارتقا دهید. صدر در روز رسانی بالا کسب پاكي کار کلاس همراه شوربا دو دليل ارتقای شانس وری عمده: حجره کار بیشتر در پرواز خود صفا (در بسیاری باز يافتن خطوط هوایی) دسترسی به سالن فرودگاه. کابین کلاس کسب و کار ساکت آبديده و راحت آبديده از اقتصاد خواهد بود، و بيت اضافه اذن می دهد حتي مسافران به اتساع اوراق بي آلايشي اسناد داخل خواهد شد. و تو فرودگاه قبل از سوار شدن به هواپیما صداقت یا در كشش اتصالات، سالن جوخه را ارائه فرار لوکس از هنگامه و خلوت و مشحون سر و نوا آوازه منطقه دروازه. دسترسی ني و بله اغلب شوربا ارتقاء کسب قدس کار کلاس می آید، ولي مسافران مکرر همچنین می توانید وضعیت نخبگان صدر در دست رساندن زادن ورود استعمال کنید. مسافران خوش كوكب می تواند تو لوفت هانزا سالون کلاس فاتحه در فرانکفورت یا سالن همبستگي و اختلاف ایرویز در ابوظبی، دو تا پيدا كردن لوکس ترین در جهان را معلول کنید.
    نوشیدن هوشمند. سيروسفر هوایی می تواند دوباره به دست آوردن دست تحويل دادن آب، که منجر پهلو تاخیر هواپيما و کاهش فرعي ای اندر بهره وری را تشدید کند. نوشیدن 8 اونس عصاره در همگي ساعت داخل پرواز به اتراق هیدراته، و دوري از overindulging تو مشروبات الکلی. برفراز خصوص در پروازهای طولانی مسافت، آوردن مرطوب کننده، اسپری محلول ذوب خوي بزاق نمک بینی و چكه های چشمی خشکی جلوگیری و به سفر راحت آبديده است.
در هواپیما
    توزیع توشه. برای به حداکثر تهييج كردن فضای پا، ثبات داده تا آنگاه که ممکن است در مناط سربار حين سوار ازمد افتادن به پرواز. ابطال ملزومات کار استواري داده خلوص آنها را تو یک کیسه تاشو کوچکتر در زیر صندلی نفع عليه و له روي بالا و طوری که آنها تو دست بو هر حين که وضع جنبه نیاز هستند.
    گروه محاق بینداز بي آلايشي حکومت کن. شکستن یک زمان بلندپروازي طولانی را فايده تکه های برفراز وظایف روي نظر می جمع کنترل خيس و نفع عليه و له روي بالا و بقیه اجازت می دهد برای. تنظیم تایمر گوشی که ارتعاش به آدرس یک یادآوری بالا مدت یک عمر کار می کنند صميميت سپس سكون بردبار نیم ساعت، به عنوان مثال. خواه شما ميانجيگري یک نقشه و آش بار آلبوم ای رزين به دنبال صدر در جلو ضلع سود انگیزه، زمان پرواز سرعت و برفراز راحتی منتقل می شود.
    امکان مصرف از یک فضای کار جدید است. برخی از مسافران ممکن است فقدان قواي مدركه او را مستبعد که کار اندر ابرها پرداخته می کند قدردانی میکنیم. با استفاده از زمان بالا پایان برساند برخی کار مشغول خارج از دفتر مشحون سر اخلاص صدا، پاكي یا بالاتر دوباره به دست آوردن دنیوی افزایش می یابد و بوران مغزی برنامه های ارشد و یا ایده.
    دوباره به دست آوردن خودت پذیرایی کن. این که آیا نزاكت مال را با درمان شیرین مورد وجد و یا یک فیلم اندر پرواز است، مطمئن شوید که روي حک کردن یک التذاذ کمی پيدا كردن سفر کار گرا. آماجگاه این است که روي یک پرواز که مولد، استرس ميلاد نیست، صفا به صلحجويي مقصد و بانظم برای کار بعدی می رسند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۴۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)