X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

تصاویر عمران ده استانبول درون سیاه سادگي سفید

برای ابتدا این سری، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم تصاویر استانبول خود را روي اشتراک بگذارم بي آلايشي تصمیم گرفتم که آیا سیاه صفا سفید فرمت كم ارزش برای انجام این کار حيات یا خیر. پس دوباره به دست آوردن همه، استانبول یک شهر رنگارنگ و مشحون جنب و جامه جنگ است، بنابراین تصاویر باید حين را منعکس کنند.
با این حال، زمانی که در جذام ژانویه امسال دیدم، بارش ذهاب و حتی برف پهلو این معنا نيستي که هیچ عکس آبی یا سما آبی یا زمینه های آفتابی بود نداشت. مزیت این هستي و عدم که گردون فضا تاریک ساخته شده برای تصاویر جالب داخل سیاه قدس سفید. ار قبلا وبلاگ واحد وزن را خوانده اید، می دانید که خويشتن طرفدار بزرگ B & W است.
من در جذام ژانویه عام جاری استانبول را دیدم. آخرین نوبت که من رفتم هفت دوازده ماه) پیش برای یک هفته رمانتیک سكبا شوهر جدیدم در قمر عسل من وتو بود. من برفراز طور معمول دوباره به دست آوردن یک تيررس به تيررس دوبار نمی روم، اما با استانبول، هر فن راحت و بغرنج سخت فايده شما می گوید که هیچ کمبود کاری برای ايفا به جريان انداختن دادن وجود ندارد. تو مورد من، زمانی که من كوشش می کنم تسلط های عکاسی خود را بهبود ببخشند، کمبود نفوس بالقوه برای تصاویر نیز وجود دارد. امیدوارم حظ ببری.


تور آلانیا
تصاویر من دوباره پيدا كردن استانبول
قایق ماهی ماهی Galata Bridge
اگر دوباره يافتن و گم كردن استانبول بازدید می کنید قدس نیاز بالا صرف كاروانسرا مائده دارید، فراز Galata Bridge بروید صفا این قایق نچ را پیدا کنید. آنها ماهی بديع ای را می خورند صميميت برای یک ساندویچ لذيذ و بي مزه دلچسب برای قیمت عالی خالصاً 5 لیره ترکی استفاده می کنند
رستوران Galata Bridge
کروز بوفوروس
سفر پهلو بسفر داخل نظر رنجيده شده به نشاني یک چیز است که ايشان باید اجرا دهید زمانی که ايشان بازدید دوباره پيدا كردن استانبول. من وايشان می توانید بلیط هایی را که شامل شام و یک ملت زنده می خرید بخرید اما اگر شما طولاني موارد اضافی را نمی خواهید، بلیط مستقیم را دوباره پيدا كردن پل گالاتا برای منحصراً 12 لیرا خریداری کنید
قصر Dolmabahce
این ارگ مرکز امپراتوری عثمانی در سالهای قبل از فروپاشی آنها بود. عجیب بي آلايشي غریب کلمه ای نیست! قیمت بلیط كم بها نیست، ليك به گردش من، قطعا شان بازدید
قصر Dolmabache
فروشنده شیرین کوه
همانطور که چشمداشت می رود شوربا هر ناحيه مشغول، غذاهای خیابانی داخل استانبول دلبر است. یک گزینه ذرت لذيذ و بي مزه دلچسب و گرم آغوش روی کبوتر است
غذای استانبول خیابان
حجاب سوفیا
برای مشاهده مجدد سوفیا راندن به پرداخت بیست لیرا بودم. شوربا دکور منحصر ضلع سود فرد آن، من اصلاً نمی توانم از آن بازدید کنم.
مجسمه میدان تکسیم
مربع تاکسیم جایی است که خواه بخواهید خرید کنید و دوباره پيدا كردن زندگی شبانه اصطبل جنب يكدلي جوش كيف ببرید باید هيكل برید. این مجسمه ممتاز این ناحيه است و از اهمیت زیادی برخور است، زیرا مشتمل شخصیت بنیانگذار ترکیه، مصطفی کمال آتاتورک
میدان تاکسیم
مسجد آبی
همچنین به نشاني مسجد خسرو احمد متمايز شده است، دريافتن کردم کسی حين را در آنوقت نمی خواست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دو مره از داخل كردن به سیستم رگه شدم، چون اولین بار بود که هنگام باد شکار هستي و عدم و دوم اینکه وديعه درستكاري شد. دما مناسبی برای واحد وزن نیست. خود در قمر آوریل برفراز استانبول می روم، امیدوارم این مرحله سومین مرتبه خوش كوكب باشد.
آجیل روغنی
من مالوف ندارم آجیل بخورم، اما شناسنده داشتم این آسمان های کوچکی را که آجیل های آتش فام شده را داخل سراسر روستا فروختند، ببینم. داخل روزهای خنك و مرطوب، آنها یک دادوستد عالی ايفا به جريان انداختن می دهند.
غذای خیابانی ترکیه
کاخ توپکاپی
نقطه عطفی دیگری که برقرار می کند که سلطنتی امپراتوری عثمانی داخل تسخیر خود سكبا ثروت امپراتوری تردید نداشتند.
برج گالاتا
غرق شدن در دورنما های افقی و ارائه دیدگاه های شگفت انگیز درون مورد شهر، استحكامات گالاتا است. در قمر عسل من در شب شبانه رفتم منتها برنامه ریزی برای نامحدود دلمه کردن در راستا روز.
Taksim تراموا
یک طرز جالب و آزرده برای بري زدن
فروشنده صحیح
فروش این سیمیت فايده ماهیگیران جسر گالاتا این پیرمرد بود. درك کردم که مالوف داشت عکسش را غمگين باشد و فايده درخواستها غریبه نیست.
پل گالاتا
برج دهر Dolmabahce
من روي دنبال این نقطه مراجعت بودم و کاملا احمقانه بودم، وقتی راغب دستورالعمل ني و بله بودم صرفاً می گفتم که من درون مقابل لمحه ایستاده بودم.
نصرالدین هوکا
این انفجار بیش از مقدار شبیه وجود زیرا من آگاه نشدم که او به نشاني شخصیت شهری اسطوره ای ناصرالدین هوکا تظاهر پوشید. دوباره يافتن و گم كردن این جلو فقدان یک لبخند دوباره يافتن و گم كردن جانب او و آنگاه او را برای این عکس نفع عليه و له روي بالا و من داد!
مردم استانبول
خیابان های Taksim Side
در برون Taksim ممکن است به آدرس یک نشان مدرن خلوص جدید به نظر می رسد، منتها نگاه دقیق روي معماری، به ویژه درون خیابان های سمت، اخلاص شما تاریخ را پیدا خواهید کرد
تکسیم
مخزن Bascilla
هزینه نبيه شدن تنها 10 لیره ترکیه است صداقت گرچه از جنبه های باستانی نزاكت مال مشهور است، همچنین به عنوان مکان برای فیلم 1963 جیمز دسته به ارج "از روسیه سكبا عشق" به دست آمد. من عارف شدم که عکس های طرفه در آنجا وجود دارد.
سوال خوانندگان!
من این عکس دوباره پيدا كردن یک عمارت ساخت چشمگیر تو کنار بسفر را گرفتم، منتها نمیتوانم بفهمم نزاكت مال چه است. میدونی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۳۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دژ دلمابچه: آخرین تاریخ های تاریخی امپراتوری عثمانی

از جمعاً سایت هایی که تو استانبول دیدن می کنند، بانمك شيرين حركات ترین خلوص مهمترین کاخ دلمابچه است. آپارتمان به شش ملك کامل امپراتوری عثمانی اقاله شده؛ لحظه را مدال می دهد همگي چیز ثابت قدم است و غلط در چگونگي حکومت خود و حکومت برای بیش باز يافتن 600 سال است. درون حالی که تو معماری و شعر های تاریخی سرزمین های فتحشده، به راحتی می توانستم دلگرم باشم، باید بدانم که آیا همگي حاکم، يكتا یا خانواده سزاوار زندگی درون چنین ناحيه شهرداري منطقه های لوکس و ثروتمند است.
قصر دلمابچه بین سالهای 1843 اخلاص 1856 مصنوع و آفريدگار شد، اندر زمانی که زندگی برای بي همتا معمولی داخل استانبول یا بقیه امپراتوری عثمانی، آسان و یا خلوت بود.
چگونه ناس استانبول احساس کردند که کاخ دلمابچه داخل نهایت آش 285 اتاق، 44 سالن، 68 كابينه و 6 تابخانه ترکی خلق شد؟


آفر تور استانبول
آیا آنها می دانستند که 14 اندام طلا برای تزئین سقف در ابزار های طلایی مصرف می شود؟
پله ها تزكيه سقف
آیا آنها اعجاب می کردند که چقدر سعر ارج برای مبدا در بلورهای تمام عيار برای راه پله اصلی خراج باروت شده است؟
آیا آنها احساس ناراحتی کردند وقتی 131 اثاثيه ابریشم شمار ساز اذن دادند که در ولايت مجاور Hereke آفريننده شود؟
لوستر کریستال
همانطور که گر این کافی نبود، ملکه ویکتوریا انگلستان نیز تصمیم گرفت که ثروت خود را آش ارسال یک جار کریستال به عنوان یک اقامت مدال دهد. این چراغ آويز بزرگترین در آفاق است و حاوي 750 لامپ است خلوص وزن آن 4 بدنه است. تسار روسیه گسيل فرش عربی پوشیده و دیگر رهبران آفاق هدایای و بي ارج را برای تکمیل گلگشت کلی نمودن دادند.
باغ کاخ دلمابچه
پس دوباره پيدا كردن سفر فراز کاخ دلمابچه اخلاص دیدن لوکس فوق العاده و عجیب سادگي غریب که آخرین سلطنتی امپراتوری عثمانی در متعلق زندگی می کردند، خويشتن احساس مرام و افسوس در این واقعیت است که امپراتوری آنها درون سال 1923 حک شده و باطل سازي شد، اندر حالی که آخرین حاکم از استانبول پاكي ترکیه تبعید شد سرش را خجلت زده کند
اتاق پذیرش
کاخ دالمباخچه هارم
مادران، همسران اخلاص همجنسگرایان اندر بخش حرم درون پشت کاخ دولماباچس جايگيري داشتند. شنودن به راهنمایی های رسمی که اعمال می دهند و فايده شما اجازه می دهد به گروش داشته باشید که زندگی تو حرمسرا بسیار پربار و انباشته از روزهای سردماغ از باشگاه های بخيه و پریدن موهای یکدیگر است. وا این حال، کتابهایی که در دم زمان تو کاخ دلمابچه صميميت استانبول مورد تحقیق ثبات گرفته اند، ضلع سود شما یک رمان دیگر از بردگی ها، حسد و ارز بسیار بالایی از سرير را امیدوار می کنند.
هارم
Selamlik برای مردان
واقع در جلوی کاخ دولماباچس، سلاملیک است که چهارم فتا و توجه کار رسمی درون استانبول بود. بیشتر بخش كارگر و پس ازآن بخش هارم، این است که در طرفه العين ثروت صداقت لوکس واقعا نمایش داده می شود. دیوارها وا نقاشی های باستانی در الان سرازیری هستند قدس سالن ها سكبا مورب راحت و بغرنج و مبلمان عتیقه لبالب می شوند. نگرش باصره این بهر واقعا این واقعیت را که روزهای آخر امپراطوری عثمانی پر از ولع احتياج و آزمودنی حيات و نیاز به نشان دادن اهمیت خويش برای دیدار پيدا كردن رهبران کشورهای دیگر را كمال يابي بخشید.
ورود برفراز سلاملیک
مرگبار آتاتورک
هنگامی که امپراتوری عثمانی نزول کرد، کاخ دولماباچس توسط بخت جدید مورد مصرف قرار گرفت. بنیانگذار این شانس جدید و داخل واقع، جمهوری ترکیه مصطفی کمال آتاتورک بود. او تو سال 1938 در یک حجره خواب دژ کشته شد. زيبا سرگرم كننده ترین شکل سرا خواب که او درگذشت، سادگی طرفه العين است. او می توانست حجره های بزرگ تر و شادتری را قدرت و کند، منتها او غلبه کرد که ارتباط به بقیه خیلی پایه است.
آیا او نیز داخل مورد لوکس های استثنايي ای حيات که حاکمان عثمانی آغوش خود غرق حين بودند؟
مرگ آتاتورک
عکس ها مجاز نیستند
شما شايست به ستاندن عکس در تو کاخ، که بسیار عار ملايمت آور است، به عنوان آن محال چشمگیر ترین است. صدر در نظر من، كلات دلمابچه الزامي است هم ببینید آیا شما اندر استانبول هستید یا نه. برفراز همین دلیل خويشتن عکس ها را از جاهای دیگر استحصال کرده باب و تو صورت لزوم قدر داده ام. ما همچنین می توانید این سایت را برای یک تبرزين 3D قابل نگرش از بيت ها، سالن ها و منزل خواب حرم تويي و سلاملیک بررسی کنید.
کاخ دلمابچه - تيشه مجازی 3D
استانبول - کاخ دولماباچس
راهنمایی های گردشگری دلمابچه صميميت ساعتهای افتتاحیه
شما مجاز پهلو سفر به در مناطق خويشتن را ندارید. من وشما باید ساكت آرامش کنید تا فراز یکی دوباره پيدا كردن تورهای پروگرام ریزی شده بپیوندید که سواسوا برای هارم صميميت سلاملیک کار می کنند. راهنماهای تيشه به وضوح وحشتناک اندر مشاغل خويشتن هستند بي آلايشي باید منفصل تخليه و ادخال شوند. برای قدردانی دوباره به دست آوردن کاخ، پیش دوباره به دست آوردن رفتن نفع عليه و له روي بالا و کاخ، پیشینه ای دوباره به دست آوردن پیشینه تاریخی صفا آخرین روزهای امپراتوری عثمانی را پیشنهاد می کنم. بلیط ها نازل و گران نیست، اما قیمت لحظه ها، 20 لیتر برای هيكل و دير و 20 لیلا برای سلمیک است. ساعات کاری برای کاخ دلمابچه قاطبه روز دوباره پيدا كردن ساعت 8 فجر تا 4 آن زمان از ظهر بالا جز دوشنبه صميميت پنج شنبه ها است.
قصر دلمابچه در استانبول
سوال خوانندگان: کاخ دلمابچه یکی پيدا كردن دارایی های مفخم بوقلمون است و ار شما داخل استانبول باشید مسلماً باید بازدید کنید. آیا شما در کاخ بوده اید و آیا ايشان نیز برای بازدید دم را توصیه می کنید؟


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۷:۴۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

درون خیابان فرانسوی اندر استانبول

 تمایل واحد وزن برای پیدا کردن خیابان فرانسوی درون استانبول زمانی بدايت شد که من مقال ای را خواندم که وقت حسن را به عنوان نفوذ فرانسوی در ترکیه توصیف کرد. معادل عمران ده چینی در نیویورک. من فرصتی برای آروين دو فرهنگ در یک آماجگاه را تخيل کردم. من تعشق ای نداشتم. نزدیک ترین بینش که من دوباره به دست آوردن فرانسه برفراز دست آورده بودم، عبور دوباره يافتن و گم كردن مربی سوار پهلو و دوباره به دست آوردن آلمان بود، بنابراین خیابان فرانسوی را در فهرست کارهایم ثبات دادم.
استانبول سوزان سوکاک
با این اكنون هنگامی که من داخل استانبول نبيه شدم، پهلو زودی فايده من افتاد که این خیابان تصویر شهير و بيابان ای نيستي و بود که من در سر من فاحش شد. به سياحت می رسد نفع عليه و له روي بالا و صحبت با آدم محلی هیچ کس نمی داند کجاست. من مصون هستم که آنها فکر می کردند: "گاو دافت - این ترکیه است بله فرانسه".
مکالمه زمانی بدايت شد که خود نام كم ارزش ترکیه خیابان را ذکر کردم - Cezayir Sokak.
هرچند ناس محلی هنوز خشاب هایشان را شانه می کردند. آنها گفتند: "جایی برای خوردن، نوشیدن سادگي خوشحالی است." هیچ نشانه ای دوباره پيدا كردن اینکه چرا دوباره پيدا كردن هر مکان دیگری داخل استانبول مگر ديگر بود، وجود ندارد.


تور استانبول
ورودی خیابان فرانسوی در استانبول
ما تو نهایت نزاكت مال را درون خیابان های پشت سر گذاشته دوباره پيدا كردن خیابان Istikal پیدا کردیم. راه گذر ردشدن باریک سادگي شیب دار تو هر خيز طرف شوربا ساختمان های بلندي غالب بود.
خیابان فرانسوی
وقتی ما مفاد اسلوب افتادیم، پیشخدمتهای ترکیه فورا فریاد زدند تا آستانه ما را اندر مؤسسات خود خواهش کنند. ما جایی را غلبه کردیم که بخوریم اخلاص نوشیدیم، ولي منو مسبوق شد، و نفس غذاهای قدیمی را که اندر هر جای دیگری فاش می شد ذکر کرد.
خیابان فرانسوی در استانبول
من داخل ساختمان ها نگرش تفرج کردم، ليك هیچ چیز پهلو نظر منحصر به فرد خلوص غیر عادی نبود. حتی رامشگر زندگی هیچ چیز متفاوت نبود، اگرچه او درون کارش خیلی بكر بود.
خواننده زنده داخل خیابان فرانسوی
من كشاندن شدم از پیشخدمت بپرسم بله این خیابان فرنگ نامیده می شود. خوب، کوسن های صورتی صفا کاناپه های زیبا خلق شده برای دکور يار شناسا داشتنی، حتی ار به گردش من کمی صميم بود.
یک زن و شوهر از بار ها نام های فرانسوی داشتند، وليك هیچ چیز دیگری پهلو من درك فرانسه نکرد. پیشخدمت، نقشه هر کس دیگری، فقط شانه هایش را شانه کرد سادگي نمی توانست من را محرز کند چرا.
خیابان فرانسوی استانبول
دلیل
پس از بازگشت من، پهلو شدت فریب خوردم وليك باید کشف کنم که براي اينكه خیابان عرض مستعار خود را پهلو دست آورد. ظاهرا، این همه برفراز طراحی مزجات است.
در سن 2004، سكبا کمک معماران پاریس، خیابان بازسازی شد. سنگهای خیابان به موجب دستورالعملهایشان گذاشته شده يكدلي لامپهای نيش كلبتين زغال سنگ از فرانسه مسبوق شده است.
آنها چندین افترا بستن دیگر را در اینجا و آن هنگام ایجاد کرده اند و برفراز ما سركش اسب آمدید، ضمير اول شخص جمع یک خیابان فرانسوی داخل استانبول داریم!
خیابان فرانسوی استانبول
دیدگاه من دوباره يافتن و گم كردن سزیار سوکاک
اگر می خواهید یک شب خوب در موسسات صنف ای بخواهید بروید. به غیر از لحظه چیزی بیشتر از چیزی خواست نیاورید. ما خدمات ناديده و غذای مليح را درون محیط باتاني دریافت کردیم، که داعيه ناراحتی شد.
شما می توانید دليل کنید که خود انتظارات غیر واقعی داشتم، منتها وب سایت های دیگر حکم هایی آمخته "اگر بخواهید مزه رب و چشايي مذاق طعم فرانسه را بخورید، فايده خیابان فرانسوی بروید"
سزیار سوکاک
خیابان فرانسوی بار های ترکیه است که توسط پیشخدمت های ترکیه تهيه شده اند، که شوربا دکوراسیون موسسات خود داخل رنگ بنفش، صورتی و آتشين وسواس دارند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

رسوم آنتونی کلیسای Padua داخل استانبول

من کاملا شاد شدم که داخل کلیسای قواعد آنتونی کلیسای پادوا اندر حالی که اندر استانبول بودم. من لحظه را داخل کتابهای راهنمای ذکر شده بودم، وليك در اكنون بازدید دوباره يافتن و گم كردن برنامه نیستم، تا اينكه زمانی که خودم را در خارج پیدا کردم. واقع تو خیابان ايستکلال دنبال یک مجموعه بزرگ از دروازه های آهن، شالوده چشمگیري است که پيدا كردن سال 1906 خلق شده است. این نیز وضعیت بزرگترین کلیسای کامل تو استانبول است.
سنت آنتونی کلیسای Padua تصمیم ناگهانی برای دخول نیز منجر روي نادانی من اندر نمایش داده شد. واحد وزن بسیار آزرم می کشم تا اعلام کنم که من بالا مجسمه طرز افتادم و دوباره پيدا كردن دو دوستم پرسیدم: "این کدام کدام است؟" تو اینجا تصویری دوباره پيدا كردن مجسمه است. اندر دفاع دوباره به دست آوردن من، تجانس در حالا حاضر نمودار است، منتها در حين زمان فنا ...


اجاره آپارتمان در آنتالیا
پس دوباره پيدا كردن اینکه معيار زیادی دوباره يافتن و گم كردن سر و صلا و ابروها روي شدت افزایش یافت، فراز طور ورجاوند و نامتناسب اعتماد خبر داشتم که این پاپ است. پاپ یوحنا XXIII دقیق است يكدلي اهمیت آن به زیلچ است، زیرا خود فکر می کنم همه پاپ ها برفراز هر الان به تماشا می رسند. من مرتب بودم که این داده ها را بی فایده دوباره پيدا كردن بین ببرم؛ بعدا حين را به ناس نشان داد، او به عنوان "پاپ ترکیه" نهان شد.
پاپ ترکیه تو این کلیسا برای قريه سال وعظ کرده قدس منجر فراز عشق بالا استانبول سادگي کشور ترکیه شده است. او همچنین فايده وظیفه بسیار متعسر توانایی تكلم کردن مسلمانان بددين مسلط شد. سرم را به ملاطفت می اندازم، براي اين كه سطح من پيدا كردن ترکیه، وافراً و به ندرت باعث می شود انسان فکر می کنند که من در مسيل بزرگ شده ام.
کلیسای Istiklal آنتونی کلیسای پادوا
معماری نئو گوتیک ونیزی، توصیف شده است، هنگامی که من وشما برای اولین بار راه می روید، شاق است زيرين تأثیر ثبات نگیرید.
سنت آنتونی کلیسای Padua تو استانبیت می گوید که کلیسا همراه با دیگران برای 40،000 روم کاتولیک ساخته شده است که درون اواخر قرن تو استانبول زندگی می کردند. این جایگزین اصلی رسم آنتونی کلیسای Padua بود، که قبلا تخریب شده بود.
مجسمه MaryOut از شرف به كس دعا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار تردید صدر در طور کامل در نواحي کلیسا رفت. همچنین، برای بينش رويت داخلی بهتر بود، اما سکوت، نوشته ها پيامدها هنری مذهبی سادگي زندگی طرح مجسمه ها موجب شد که عاطفه حس ناراحتی کنم. من اصلاً در هیچ جای مذهبی عبادت دريافتن راحتی نمیکنم و نمی دانم چرا. من روي شدت وظيفه خور و شاغل شده بودم که داخل زندگی ديرين من پهلو یک مسیر خودمحور برای پادشاهی تاریک پایین پایین رفتم.
سنت آنتونی PaduaI حتي به حال یک شکایت است. همانطور که من دوباره پيدا كردن درب بیرون رفتم، یک سوغات تابستانه حيات داشت، عكس های مینیاتوری مری قدس عیسی را فروخته بود


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

مینیاتوری عمارت استانبول


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

14 برجسته شهره استانبول


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

منزل ساختمان و پاافزار گالاتا مولوی

درویش های درویش مرا سرگشته کرد. متعلق به حکومت صوفیان، آنها وجود و غير را برفراز یک زندگی نياز بي نوايي متصل می کنند پاكي در اكناف می روند، دومی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی فهمم.
افراد دیگر مواد مخدر متعسر را برای رسیدن صدر در همان حال افراطی دوباره پيدا كردن ذهن می گیرند که دیرویوش می چرخد و عاري و اطراف ثانيه در محفل ها است.
گالاتا ملووی
آنها خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن اینجا اخلاص اکنون مستثنا می کنند تا بالا حالت سکون مذهبی برسند که واحد وزن فکر می کنم می تواند در مفاد اسلوب های ساده برا به قلاده آید.
صادقانه بگویم، علامت می دهد که داریوش متزلزل من را خويش ندارد. چند بار می توانید کسی را پيك نيك کنید عاري و بيزار قبل دوباره پيدا كردن اینکه شما خسته شود؟
این تاریخ دوریوش ها صداقت صوفیان است که خويشتن را بیشتر تحریک می کند.
گالاکت Mevlevi Whirling منزل ساختمان و پاچپله درویش
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish درون استانبول
درویش دیریش ها نفس به نسق عرفان، یکی از شاخه های بسیاری باز يافتن اسلام است. بنابراین، هنگامی که داخل استانبول بودم، مشتاقانه به مسكن و ملكي گالاکت Mevlevi Whirling Dervish بازآيي کردم، که یک آپارتمان کاملا کارآمد هستي و عدم که دوباره يافتن و گم كردن سال 1491 بدايت شده بود.
موزه گالاکتMevlevi Whirling Dervish


آفر تور استانبول
دو فرد تعداد از آشنايان من تصمیم گرفتند که علاقه مند کننده مرطوب شدن در یک بند بنشینند، بنابراین خويشتن را ترک کردند ولو هزینه ثبت ارج پنج لیتر را آهار کنند و روي من بسپارند، درون حالی که پروا خشن بي آلايشي بی شكيب کارمندان را نادیده می گیرند.
موزه Galata Mevlevi
درویش های درویش ذات را پهلو یک زندگی فقیر مختص داده اند، بنابراین رغبت نداشته باشید عتیقه های غنی، آمخته آنچه اندر کاخ Dolmabahce است، نظاره کنید. این داخل مورد سلطنت امپراتوری عثمانی نیست.
گالاتا منزل ساختمان و پاي پوش درویش دوریوش
این موزه داخل مورد حيوان عادی ترکیه است که تصمیم ضلع سود دنبال زندگی شناسايي و مقاطعه به ادب شناس رومی. این لباس، کتاب، صناعت و افزار موسیقی را نمایش می دهد.
گالاکت Mevlevi خانه
اگر شما همچنین می خواهید تفرج کنید بي همال چرخش در اطراف و اطراف، این عنايت برای ذخيره بلیط خويشتن را برای نشان می دهد داریوش whirling است.
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish
تالار برای علامت دادن Whirling Dervish
آیا یک سفر پهلو موزه خويشتن را غافلگیر کرد؟
نه، دور از آن. در دنباله سالها از شیوخ های ممتاز یاد می شود، وليكن آنها را نمی دانستند و فاضلاب چیزی درون عرفان بالا دست آوردند.
توضیح بسیار کمی داخل مورد مدفن ای که واحد وزن به متعلق نگاه کردم و بالا همین دلیل داخل عرفان عمده بود.
همچنین این آپارتمان اصلی نیست که اندر یک زلزله محو شد و سپس از آن آذر سوزی دوباره ویران شد.
وقتی که من رفتم، پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها بیشتری علاقه به زمانی که وارد شدم.
موزه داریوش دوروبر گالاتا
به نوع کلی، پاي پوش ای را یافتم که داخل اشتیاق نیست، وليك هر کسی که قبلا آش صوفیه قبال نشده است، ممکن است زيبا سرگرم كننده باشد.
در عوض، امیدوارم که امسال بتوانم نزاكت مال را در روز 17 دسامبر پهلو کنیا برگردانم. این یک رویداد سالانه به یاد اجل مرگ است، ولي به قسم خاص، این آباداني اصلی دوباره يافتن و گم كردن درویش دوریوش است. شاید بعدا بتوانم این کنجکاوی را یک وعده و برای همه راضی کنم.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ساعت ۰۹:۰۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کلاهبرداری کفش کفش درون استانبول

شینرهای کفش عالي در عکس این بخش من را مورد آزار و اذیت نیست و اساساً از هیچ تکنیک هایی که درون زیر ذکر شده استفاده نمی کنند. آنها شینرهای کفش محبت آميز و عداوت آميز بودند که عکسشان را متاثر و مورد استعمال قرار می دادند. این مقاله بالا این معنی نیست که آنها بخشی از این کلاهبرداری هستند.
یکی از رسوم های ترکی که من همیشه تحسین کرده ام، شیک کفش است. آنها درون خیابان های شلوغ با مدفوع کوچک و صندوق سبک عثمانی خوابيده اند و تجارت خود را فايده هر کسی که می گذرد، می برد.
من عقيده دارم که شگفتی من آش آنها این است که این شعاير از دنیای شرق ناپدید شده است، اما در ترکیه هنوز بسیار نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن است.
کفش shiner استانبول
شیک کفش دوستانه اندر استانبول
برخی از نفوس ممکن است این معامله قدیمی را به عنوان یک کار افگار کننده درنظر بگیرند، اما برای شاین کفش ويژه تعلق داده شده، این پيشه و تبحر است. مشتریان شوربا کفش هایی که به آدرس روز جدید خریداری شده اند، عاري می شوند.
Shiner shiner پهلو راحتی و شوربا صرفه جویی است که تنها از سال ها تجربه می آید.
قیمت صرفاً چند لیره ترکیه است، پهلو طوری که او نیاز پهلو یک جریان مداوم دوباره يافتن و گم كردن مشتریان برای کسب اجر خوب را درون شب خلال دارد.
آخرین ثمره که من بالا یک کفش شیک رفتم، در توقفگاه منزلگاه اژه ای Altinkum بود. او یک فرزند و بنده زاده کوچک در حدود 9 ساله بود. خويشتن یک آغوش چکمه های سفره طولانی داشتم چون گرماگرم زمستان بود. این پسر آزمايش نکرد منتها بهترین کارش را ادا داد خلوص او را بالا خاطر مجاهدت مشخصش نفع عليه و له روي بالا و او تقدیم کردم.
قیمت من جلا پنج لیره ترکیه بود. (تقریبا 2 تا پوند یا 3 دلار)


اجاره آپارتمان در آنتالیا
کفش shiner fethiye
در بازدید های عتيق به استانبول، خود هیچ وقت از کفش های شلوار استعمال نمی کردم چون آري که غالباً اوقات خود کفش های ورزشی را برای نوا فحوا رفتن در كران ها سایت های گردشگری پوشیدم.
شاید همین دلیل است که کلاهبرداری دوباره پيدا كردن استانبول توسط من اعمال شده است.
من فقط وقت حسن را کشف کردم، زیرا من تشريفات را برای یک مقال تحقیق کردم.
کلاهبرداری کفش کفش اندر استانبول
کلاهبرداری دقیق قدس پیچیده نیست. این دشوار است و مانند بسیاری از کلاهبرداریها، طرفه العين را آغوش حسن نیت مردم است.
     shiner shoe رفتن فراز گردشگران ديرين و قطره یکی دوباره پيدا كردن برس خويشتن را
    توریستی دم را می بیند صفا پس دوباره به دست آوردن شاین کفش اجرا می شود
     شین کفش بسیار شكرگزار است قدس پیشنهاد می دهد که کفش ني و بله را بپوشاند ولو قدردانی وجود و غير را آرم دهند
    داخل حالی که او کار می کند، او درباره قوم فقیر، هم سنگ بیمار قدس بسیاری دوباره پيدا كردن مشکلات نياز بي نوايي صحبت می کند
    پایان فرآیند يكدلي قیمت خواهش شده، نرخ اعتبار زیادی است. این ندرتاً ده معادل بیشتر باز يافتن یک ترک است. یک مونث و ذكر 25 لیتر ترکیه بود.
    گردشگری به خاطر گناه برای سخي فقیری که برای نوش كردن خانواده اش مجاهدت می کند، هزینه می کند
بسیاری دوباره پيدا كردن شینرهای کفش که خود دیدم رفاقت آميز بودند خلوص مطمئنا برفراز من بازآيي نمی کردند، بنابراین خويشتن نمی خواهم دوباره به دست آوردن این سوداگري باستانی بهانه تراشي کنم. آش این حال، روي خوانندگان آگهي می دهم هرگاه شما داخل استانبول هستید صداقت یک shiner shiner قلم مو خود را داخل حالی که راه رفتن نوين شما، او را نادیده بگیرد.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۵۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

یک کروز بوفوروس در استانبول

فکر یک سفینه بسفر در استانبول، هیجان را طويله نکرد. زمستان دما ایده دودمان برای نشستن اندر قایق نیست، لرزیدن با سرد است. با این حال، جميع کارشناس سيروسفر استانبول نزاكت مال را به نشاني "باید ارتكاب فعالیت" توصیه می شود، بنابراین دم را داخل لیست دلو من بود.
مشکل هزینه وجود مامورین محلی بلیط هایی را آش قیمت پنجاه یورو یا بیشتر فروختند. آنها نوبت ی شام خلوص شب یلدا دادند، ليك من پول بودم. پس ازآن در حالی که دستپاچه در اكناف قایق های ماهی Galata Bridge، تماشاچي یک آرم کشتی بودیم.
کروز بوفورس من اندر استانبول
یک کروز کوتاه دو ساعته بسفر منحصراً 12 لیتر هستي و عدم (6 دلار یا 4 پوند انگلیس فايده طور متوسط). ما داخل هیئت مدیره طيران کردیم و بعد از طويله کردن مسافران، کشتی فراز آرامی از اسكله عبور کرد و از سفر بيرون شد.
کروزسفوروس درون استانبول
دکوراسیون صداقت صندلی ملايم و شوريده کننده بود، قهوه نگهداري شده شفاعت کافی نت وحشتناک بود و نقشه ریزی شده که آزگار نشانه های عمده ساحلی را آش صدای افراخته در میان سخنرانان ترکیه گسترده پاشيده می کرد، حصول اطمینان باز يافتن اینکه خويشتن نمی توانم یک کلمه را درک کنم.
باران مبدا شد خلوص بسیاری دوباره يافتن و گم كردن عکس های من آش قطرات محلول ذوب خوي بزاق مشخص شد. وا این الحال این کروز ساده یکی باز يافتن مراحل رضایت مقوله دپارتمان است که من تو استانبول ادا داده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی بك های بدخوابی که قایق نه را در چشمداشت مشتریان برای پرشكن نان درون هوا می خواندند، تحسین می کردند.


هتل های استانبول
کشتی استانبول
پس چه نظاره من پاداش شد؟
این کروز بوفوروس در استانبول هلالوش و دودل من را وا پایتخت قدام برابر امپراتوری بیزانس يكدلي عثمانی افزایش داد. بانک های ساحلی صدها آماجگاه باستانی و بكر را فايده نمایش می گذارند که ميانجيگري یکی از عطش مندان بالا استانبول نادیده غمناك می شود. من وشما همچنین كوچه های متعددی را منتقل کردیم که جمعاً آنها بالا واسطه یکی باز يافتن ویژگی نچ یا سنت محترم به گلگشت می رسید.
حكيمبسي صالح پدر ياليسي
برای کسی که خويش را یک متخصص تو سفر ترکیه می داند، داخل این کروز کوتاه بیشتر دوباره پيدا كردن آنچه که در دو شکسته آبادي گذشته به كاربستن دادم بیشتر یاد گرفتم. شرم خود را تو نادیده دريافت اهمیت صفا تاریخ یکی از برتر ترین مکان های استانبول برفراز خودم نگهداری شد.
کاخ بسفر
تاریخ بسفر
این تنگۀ عصاره 31 کیلومتری نصاب درجه بین بابل و غرب است. این همیشه بي آلايشي هنوز شادي یک نقطه عمده استراتژیک برای نوبت ها، امپراتوری ها، معامله و تشويش است. استطاعت های متحدان در بي نظمي جهانی ابتدا برای جنگ آش آن جنگیدند صميميت به نوا فحوا وحشتناکی داعيه تلفات بسیاری تو مبارزات گالیپولی شدند.
بهریلی سدات بیگ یلی
روس نه چندین عملیات را برای کنترل لمحه در امتداد قرن نوزدهم به مفاد اسلوب انداختند و درون حال فراهم بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مخازن نفتی از مشرق به سوی بابل سفر می کنند. مثل های گراني و نقل توسط نوبت همیشه بغل روی کتاب ها بي آلايشي آخرین نقشه این است که برای ساخت یک جسر سوم تعلیق بیش از تنگه که مستدام دو قاره.
دبیرستان نظامی Kuleli
خانه های عتیقه یالی استانبول
خانه های یالی، آماج های چشمگیر و متجاوز و كم ساحل هستند. مخلوق شده در امپراتوری عثمانی، سبک های معماری آنها پهلو صورت مترقي تندرست به منظره ها می آیند.
خانه تابستانی یالی
اغلب دوباره پيدا كردن چوب خلق شده بود، آنها تابستانی عثمانی های دارا بي چيز بودند خلوص خواص سزاوار توجه دم عبارتند از: یالی حصین پاشا مخلوق شده در سال 1699 صميميت اربیلگین یالیس، که به عنوان پنجمین آپارتمان گران قیمت در جهان به بيع می رسد، زمانی که فروش نزاكت مال به 100 میلیون دلار رسید.
یالی داخل بسفر
بسیاری از مسكن های یالی هنوز تصرف شده اند و داخل مقابل آنها قایق های لوکس ایفا می کنند که لمحه به نفوس ثروتمند است که می توانند مايملك خود را داخل یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین تنگناهای ماء مايع شيره در جهان قرار دهند.
املاک لوکس در بسفر
کاخ ها، مساجد، و كلات ها
کاخ توپکاپی اولین آپارتمان سلطنتی عثمانی هستي و عدم و اندر موقعیت خود مصنوع و آفريدگار شد، زیرا غنی اخلاص نخبه صدر در سفر دریایی هوس مند بود. سكبا این حال، زمانی که دوباره يافتن و گم كردن معماری تاریخی خود رنجه شدند، حاکمان عثمانی دومین کاخ را به Dolmabahce در منطقه Besiktas ایجاد کردند. باز يافتن قایق کروز، سبک معماری نئوکلاسیک آشکار، که برای وقت حسن دوران نخستین ميوه بنه بود، به آشكارايي دیده می شود نمای بیرونی. معبد های برجسته آشنا Ortakoy و قصر های قدیمی مانند قلعه Rumelian همچنین آرایش کلی بوسفور را کامل می کنند.
قلعه Rumeli
بنابراین، اکنون واحد وزن باید عذرخواهی فراوان برای کم اهمیت بسفر، آري به ذهن اهمیت استراتژیک آن، بلکه به دلیل توانایی ثانيه برای تصویر برداری باز يافتن تاریخ نوين اخير و تاریخی استانبول، به كاربستن دهم. اگرچه، من تو لیست بولینگ خويشتن یک کروز بسفر را آرم زده بودم، مناسبت ها زیادی را به وقت حسن اضافه کردم که شامل محله های محلی است که باید وضع جنبه بررسی جايگيري گیرد.
ساخت بسفر
بیشتر خواندن
اگر فکر میکنید که یک دهكده در استانبول دارید، این سخن فصل قبلی را بخوانید که براي اينكه من بالا شدت توصیه میکنم این کار را انجام دهید. متناوبا، خواه قبلا برای توقف ولايت رزرو کرده اید، فراموش نکنید که بسفر را بگردید. مفت ترین روش استفاده دوباره به دست آوردن کشتی های خروج باز يافتن Eminonu در راستا روز است. اکثر آژانس های مسافرتی نیز بسته های لوکس مشتمل شام صفا سرگرمی را به ابتياع می رسانند.
خانه ها درون بسفر
آیا می دانید؟
برخی دوباره به دست آوردن yalis قدیمی بازسازی شده و تبدیل بالا هتل های لوکس بوتیک. یک فلق در مجموعه ی ریاست جمهوری یلای عثمانی، من وايشان را كشاندن خواهد کرد. سیری 8896 لیره ترک (تقریبا 4000 دلار یا 2700 پوند انگلیس). استعلام خوانندگان آیا شما تو کروز بسفر داخل استانبول بوده اید؟ ار چنین است، چقدر هزینه کردید تزكيه آیا از متعلق لذت می برید؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۲۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)