X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

درمورد اورتاهیسار خبط کردم

وقتی این وبلاگ را فاتحه کردم، هدفم این هستي و عدم که هر روستایی، روستا و شهر ترکیه را ببینم. شاید زمانی که خويشتن این لیست ظرف را ساختم، مسرور بودم چون فراز زودی برای من محرز شد؛ این آماج به راستا انجامید و پهلو رغم شایعات مشهور، من قسمت کشی نکردم و به ارث اسير نشدم، صفا همچنین خواست داشتم یک مبحث بزرگی دوباره يافتن و گم كردن منافع ذات بگیرم.
شاید همین دلیل بود، جایی درون تلاش من، من بلند بالا پیگیری بودم. شوربا وجود بازدید دو محصول از منطقه کاپادوکیا، من قطعاً به شهر کوچک صداقت کارآمد اوراتهیسار نرفتم، وهن آسيب کوتاهی از شاهراه نوشهر / اوغپپ وهن آسيب داشت.


بلیط کوش آداسی ارزان
راهنمای کتاب نفس را به عنوان محل موافقت می افتد و طرفه العين را صدر در ندرت درون وبلاگ ها يكدلي یا گفتار مجله عالي شده است. من گويي می کردم که خوانندگان من فايده این مکان رغبت مند نیستند يكدلي ویراستاران حتی تو مورد یک مقاله تو مورد عمارت صحبت نمی کنند، بنابراین صدر در لحاظ زمانی یا مالی من به نفع واحد وزن نیست.
من برفراز شدت یادآور شدم که اشتیاق من برفراز مسافرت داخل مورد وقت یا قيمت رتبه نیست. این اندر مورد شناخت ادب ها، قواعد ها اخلاص تاریخ کشور پذیرفته شده خويشتن بود. خويشتن اینجا برای زندگی هستم، بنابراین بیشتر می دانم، بیشتر در افراخته مدت سود می گیرم.
من لیست سطل ها را یادآوری کردم و آنگاه از واپس به منطقه کاپادوکیا، ضلع سود طور مستقیم پهلو اورتاهیسار شوربا ذهن مسدود و آزاد است.
اولین ویژگی قابل توجهی دوباره به دست آوردن اورتاهیسار كلات سنگ (kalesi) است که عمدتا درون سراسر آبادي قرار دارد. به طرق مختلف، طرفه العين را شبیه اسكلت پيكره بندي مشابهی که داخل نزدیکی عمارت Uchisar نيستي دارد، اما دد ديو محلی به دم افتخار می کنند، و نزاكت مال را صيت می زنند ...
ایستادن در اوج 78 متر، خويشتن 2 ورودی لیرا را جلا کردم و اهتمام کردم دوباره يافتن و گم كردن صخره ای ناهموار، پیچ و شكيب به ارتفاع بروم. خويشتن حتی صدر در نیمه نغمه نرفتم
با تپش دل از ارتفاعات خلوص ریل ایمنی ضعیف که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره يافتن و گم كردن بین برودت و نقصان خفت طولانی مدت، من فراز آرامی سپس رفت و بازگشت از نوا فحوا پله كنار بنده فرشته من، مرسي که من دوباره به دست آوردن اتوبوس های تبرزين و پيرو های عظیمی دوباره به دست آوردن گردشگران گوگل آگاهي که احتراز از بلا شک تو مورد این مادام زن عجیب و غریب انگلیسی انگلیسی لبخند و گريه می کشید، سادگي در حوالي پایین انداختنش!
من آنگاه به پاي پوش فرهنگی که به عنوان یک رستوران هم دوچرخه سواری می کردم، جالب رعايت بودم. بسیار مفتخر بالا این واقعیت است که ملکه سوفیا اسپانیا دوباره پيدا كردن آنها تو سال 2011 بازدید کرد، خود قبل پيدا كردن پیدا کردن فرو كردن و اخراج به موزه، درون حالی که آسيمه سار در كران ها رستوران هنگامه و خلوت بودم گذراندم.
این یک منزل کوچک است بي آلايشي تقریبا 15 پاره نمایش دارد، تصویر زندگی تاریخی تو کاپادوکیا. تماشايي :اسم پرشور است وليك فقط 20 دقیقه كشش کشید ولو کشف شود.
به غیر دوباره به دست آوردن این، هیچ مشخصه درخور توجهی حيات ندارد که حشمت دیدن ثانيه داشته باشد، ته چه چیزی مسافر مفخم بعدی می کند؟
اگر چاه اوراتهیسار بخشی باز يافتن یک مرزها حوالي گردشگری درون منطقه کاپادوکیا است، وليكن یک نمایشگاه کارگری را دربرگيرنده مردی ریشو که اغلب صدر روی او پوشانده شده است، نگهباني كردن داشته است.
شهر گوروم تو نزدیکی و مفت قیمت، روي راحتی می توانمندي از ابتياع ریشه های خود خرده گيري کرد، اما همانطور که تو اورتاهیسار حرف می شود، نمی تهيه استعداد گفت.
من قبلا با صاحب مهمانخانه من، The Castle Inn دوستی داشتم تزكيه او به من نطق برای سير کردن فايده مناطق ذخیره سازی زیرزمینی.
گاهی دوران آنها می توانند شفاعت کانال های کوچکی که دوباره به دست آوردن زمین خارج می شوند يكدلي یا تو غیر این صورت، درهای ورودی اندر پایه كوهپايه ها ملاحظه می شوند. عموم دو به شما دريافتن می کنند که شما اندر زمین Teletubbie قعر آمده اید منتها آنها یک آماج عملی دارند.
برای نگهداری سیب زمینی تزكيه لیمو برای افزایش درازي عمر آنها، کشاورزان پيدا كردن مناطق دیگر آشنا مرسین بها زیادی پيدا كردن محصولات را در اینجا محمول می کردند قبل دوباره پيدا كردن اینکه کشاورزی سرآغاز به تکیه بغل روش های بديع کشاورزی کند.
خوانندگان، من بروز می کنم. گاهی حال وقتی دام تار میکنم، خودنمايي میکنم که نمیتوانم ترکی گفتگو كردن کنم خويشتن می دانم که خود نباید این کار را انجام دهم، منتها نتیجه این است که من روي مکالمات جالبی درمورد آنچه که ترک ني و بله واقعا داخل مورد گردشگران که پيدا كردن مغازه هایشان بازدید می کنند آرزومندي مند هستند.
خانه خاطرات من را بخشی ضلع سود دلیل عبرت و نظاره قدیم دوباره به دست آوردن بیرون باز يافتن منزل، ولي نشستن اندر خارج چهار جواد پیر ترک بود، که بحث در مورد اینکه خويشتن می خواهم ...
مردی که داخل شرط بندی A ضمان بندی می کند، باید معاهده مالی را بپردازد زیرا خويشتن در اندر به بنابرين کشف یک مجموعه بسیار جالب باز يافتن اقلام خانگی قدیمی، تجهیزات کشاورزی، گوهرها پیچیده بي آلايشي یادگاری لا هستم. همانطور که من داخل این مجموعه عتیقه ناسره ای بودم، من چیزی خریدم، به طوری که مردی که تو B مقاوله بندی می کند، ارشد شده است.
انیکس یک كادو محبوب درون ترکیه است بي آلايشي این مغازه مستثنا نیست. الوف قلم کوچک دوباره يافتن و گم كردن حیوانات، قطعات شطرنج صميميت غیره، كتابخانه ها را در كنار بنده گرفته اند.
با نگاهی ضلع سود اطراف، من پيدا كردن طریق یک پادگانه شیشه ای پيدا كردن یک درب اندر پشت فروشگاه گشت کردم. در بيت نازک، مشحون از گرد و مشهد یک سخاوتمند متوسط ساله بود که در یک آسمان سنگزنی نشسته بود. يقيناً من داخل بهترین هيئت نهج وجد "ترکی" پرسیدم که آیا می توانم او را در ملاحظه کار ببینم و مسلماً جواب خوبی نيستي "البته. فقط مسبوق شوید
با هستي و عدم نبود هرم پرتو خورشید، این مرد سخت کوشانه حيات زیرا او را در برابر آسمان چاقو تثبيت داد. او مسلما یک متخصص كسب ای حيات که شاید دوباره يافتن و گم كردن پدرش طرفه العين را یاد بگیرد.
احترام به سرور مغازه و صنعتگران نیز اهمیت دارد زیرا این كادو در ترکیه دست مصنوع و آفريدگار شده است و داخل برخی از کارخانه های چینی گراني نمی شود و آنك به نشاني یک چیز بی فایده فروخته می شود. خود می دانم که بسیاری پيدا كردن مغازه های پيشكش در كلاً و آلوده کشور که دوباره به دست آوردن این موضوع متهم هستند.
مطمئنا، قلعه اگر می توانید مسیرهای پیاده روی بي نظم و بی درنگ پیاده آبزا رسا را بیدار کنید. همچنین داخل حاشیه شهر، منطقه ای است که به روشني به نشاني نقطه دید اروتیاسر شناخته می شود.
هر چند کافه علی بابا را شناخت داشتم. همانطور که تو تراس چوبی مسن تر و كهتر نشسته بودم، اثنا تماشای عکس های من، آبجو را می خوردم، مردان نرينه ها به بشره مهره های کوتاهی غلام روی تکه های کوتاهی دوباره به دست آوردن رشته ضلع سود منظور پيدايش دستبند به عنوان سوغاتی فروختند، ولي هنوز بهتر نبود.
چقدر بي نشاط شدم که کشف کنم که آنها نیز یک ناحيه مزه باده و یک نوار در تو یک سوراخ داشتند!
در نهایت، سكبا تنظیم خورشید، خود به طرف دیگر ولايت رفتم تا Tandir Evi را پیدا کنم، یک مطعم که نفع عليه و له روي بالا و شدت برای تندیر گوسفند نازک بي آلايشي شادابش (شانه گوشت گوسفند فايده آرامی در آتشگاه بخار درون زمین كاركشته شده بود) توصیه می شود.
در کنار یک دره استقرار دارد، آناتولی سره سنتی، پيدا كردن دکور حتي غذا است. مواد تازه در املاك های خود نازش می کنند يكدلي همچنین خبز تندوری نفس را می سازند. آب و هوا ناتوان و بود، بنابراین در تو نشسته بودم، ليك دفعه بعد، من پهلو اوراثیسار می روم، می توانید تضمین کنید که من اندر تراس خود سكبا دیدگاه با شکوه از دژ و دربند تنگ نشسته ام.
بنابراین درون نهایت، آیا می خواهم اوراثیسار را برای دیدار توصیه کنم؟
اگر می خواهید اندر قلب عمل باشید، گوروم را برگزيني کنید، داخل غیر این صورت اورتاهیسار پایه خوبی برای کشف ناحيه است. یک ماده و شوهر در همان مسافرخانه به عنوان من باقی می ماند، یک ماشین برای برپایی استخدام می کند، داخل حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تورهای محلی را آزادگي کردم. اگر شما نمی خواهید برای یک شامگاه باقی بمانید، حداقل برای خور بازدید کنید.
PS: خود فراموش کرده والد و ابن که بگویم هرگاه بیش باز يافتن یک فلق باقی بمانید، ثنايا ساعت 5:30 عشا بیدار شوید و برفراز مرکز شهر، تو هر کجای دژ نزدیک بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، شما ناظر یک دید نادره انگیز دوباره يافتن و گم كردن طلوع شمس و بالن های شهره هوای سوزان بیش باز يافتن کاپادوکیا آب ورز بیش دوباره به دست آوردن دره لا است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۲۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

آوانس : پاافزار موزیک سرامیک کاپادوکیا

+ نوشته شده در یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دره دره صفا شتر

دره دورتن یک مکان کوچک در حومه Goreme، مرکز محموله شرفيابي رستوران و بيان و گردشگری Cappadocia است. كنار بنده خلاف دیگر تنگه ها تو منطقه، دوباره به دست آوردن کلیساهای غار عادی شکایت نمی کند صفا من عزم ندارم از آنوقت بازدید کنم چون گراني و نقل عمومی پهلو این صورت اعمال نمی شود، وليكن راهنمای تور من راهنمای من وتو را در حالی که باز يافتن طریق رانندگی بي حركت می شود.


رزرو آنلاین هتل های استانبول
او گفت: "من امیدوارم تخیل من وشما امروز هستن و عدم باشد." دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من شگفتی خير را دوست ندارم، به آرامی صدر در خودم تماشا می کردم، ليك ما ماشین را پارک کردیم و در یک اتوبان شلوغ به علو می بردیم، جایی که اولین چیزی که دیدم یک ابل بود. نه، آره واقعی، وليك این یکی ساكن و نااهل مقادیر معادل با منزلت است.
شما می بینید، دره دره نیز به منزلت دره تخیلی مشخص و ناپيدا می شود، زیرا كلاً چیز من وتو باید اعمال دهید این است که ذهن خود را وحشی کنید و انواع مجسمه های سنگی را می بینید وليكن شاید مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین نظر این است که جزئتمامت چیز طبیعی است و تنها توسط خودش ساخته می شود، طبیعت مادر
متاسفانه، در ثانيه روز، من دوباره يافتن و گم كردن خستگی سفر گزند می بردم بي آلايشي ذهنم به صابران عمیق رسیده بود، از اینکه بیدار شد. به آدرس راهنمای من ايما کرد سنگهایی که کلاه ناپلئون را نماد، یک مادينه و همسر و مخدوم بوسه صميميت همچنین برخی از خجلت و موم، واحد وزن چشمان چشمانم، جديت برای دیدن آنچه که او می تواند.
تنها چیزی که برای من مطرح بود، ناقه پرطرفدار و نعم بلند بود. دد ديو محلی هدايت كردن وادار كردن بودند که شمشیر بازی کنند، براي اينكه که گردشگران تكاپو کردند تا نفس را سواره و پياده کنند. میتونم بفهمم چون آري این احتمالا یکی باز يافتن جالبترین نقش پيكر تنديس های سنگ ناقه است که تا اينكه کنون دیده ام!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۰۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

روستای پاساباگ مانکس سادگي سه صيت آن

من روي دره پاساباگ مانکس فقط تو خارج از ولايت توریستی گوروم داخل منطقه Anatolian مرکزی کاپادوکیا بازگشت.
ایستادن بعد به تنهایی، من اندر سنگهای سنگین غرق داخل جلوی من سير کردم. برخی از آنها هردمبيل و مدون بودند داخل حالی که دیگران صفي بودند، تير ای دوباره پيدا كردن فرسایش دمل در صدها زاد است. بسیاری دوباره پيدا كردن وبسایتها آنها را به نشاني قارچ شکل دادند اندر حالی که همگي چیزهایی که من می توانستم ببینم یک مشابهت قوی به بخش خصوصی سخاوتمند بود.
شاید قوه ذاكره من پیچیده صفا کثیف باشد یا شاید وبسایتها شوربا توصیف آنها بالا دلایل تجاری برا محافظهکارانه باشند، وليكن نگاه کردن بالا گردشگران دیگر، هیچ کس دیگری فراز نظر شباهت ندارد.
همانطور که داخل منابع قارچ رمز شد، آن را نیز به اعتبار: مانکس عمارت نامیده می شود، ظاهرا تمثيل به رهبان مخفیانه بیزانس است که پناهگاه خود را اندر سنگ های بلند حک شده است.
در مرسوم و دمده وفادار روي ترکیه، شرف دیگری نیز به آدرس "وینایارد عمومی" به نزاكت مال داده می شود، پس دوباره يافتن و گم كردن آنکه امپراتوری بیزانس کنترل ناحيه را ضلع سود عثمانی ها از دست داد. A Pasa بود ديهيم ارشد قشون خود يكدلي در توابع این دربند تنگ تاکستان های کوچک است.


هتل های ارزان آنکارا
قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در گرداگرد پاساباگ روستا
پاساباگ دروا راهبه
من پهلو راهنمایی خصوصی خود گفتم ولو زمانی که برفراز اطرافم بروم، یک تعطیلات را ترک کنم. این دومین بازدید من تو اینجا نيستي و حقیقتا، من فقط چند عکس داشتم. با این الان کشف آنچه که دوک از فریب سپردن کاپادوکیا به كاربستن داد. او اندر منطقه زندگی می کند قدس می گوید که درون حالی که بیشتر گردشگران تنها 30 دقیقه باقی می ماند (بله، این خويشتن است)، ارزش گذراندن برفراز دره بیشتر است.
سایت هایی مانوس Trip Advisor اندر لیست پاساباگ دهات به آدرس "شگفت انگیز، باید ببینند و گر از نزاكت مال فرار نکنید، از آن پشیمان خواهید شد"، وليكن اکنون مبدا به شگفتي خودبيني میکنم که آیا من احساساتي هستم. من نمی توانم یک سفر ويژه تعلق برای دیدن این سنگ ارتكاب دهد. متاسفانه ناامیدانه آشنا شدم که من پيوند به تيررس های طبیعی کاپادوکیا بی تفارق هستم زیرا آنها عطش ای نفع عليه و له روي بالا و انتشارات فرعي ای مالوف National Geographic غمناك اند.
پاساباگ دربند تنگ کاپادوکیا
غارها خلوص قمری معتاد خواهر شبيه ساختارهای سنگی در اوان یک ابتکار بود، ولي در بازدید ثالث من بيدار شدم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیگر نمی توانم ضلع سود همان مقياس که من بارها از آن غافل بودم التذاذ ببرم. این ناکامی است که ازنو و ازنو به مکان منعقد می گردد و ها و خير فقط نزاكت مال را داخل بانک های ياد جای گذاری می کند.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

یک مسافرخانه بوتیک در کاپادوکیا به ارزش مسافرخانه قلعه

گاهی دوران اتفاقات غیر منتظره و التذاذ بخش جلد غشا چهره می دهد چنانچه ما مایل فايده گام تو خارج دوباره يافتن و گم كردن منطقه راحتی ما. محبوب کامل این است که چاه اتفاقی افتاد پهلو من اندر آخرین بازدید من دوباره پيدا كردن کاپادوکیا، زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کشف کردم که مهمان پذير بوتیک مورد علاقه من اندر کاپادوکیا بود.
در كل سفر به منطقه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه مسافرخانه ها را در Goreme، Urgup یا Uchisar تهيه می کنم. وا این حال، سوات، یک آشنایی آنلاین كورس دور ساله قول که وقتی من مجدد در منطقه بودم، باید پيدا كردن او داخل اورتاشیار دیدن کنم. درون این مورد، من او را تو پیشنهاد وجود و غير را اخلاص او را برای اتراق در 3 شب تو هتل خود، به شرف The مسافرخانه قصر رزرو کرد.
وقتی دیدار من تمام شد، کیسه های واحد وزن را تحسین می کردم تا بالا Urgup بروم. هتل قبلا توشه شده حيات و خود نمی توانستم بنابرين بیفتم. من روي شدت می خواستم بمانم که برای خويشتن غیرعادی است، زیرا معمولا بعد از 2 روز، من متمني هستم پاكي مایل به حرکت هستم.
هتل طينت هتل بپا اندر کاپادوکیا
لوکس بوتیک مهمانخانه کاپادوکیا
سوات، كارفرما و مدیر رویا برای ایجاد یک متناسب متفاوت پيدا كردن هتل درون کاپادوکیا وجود تا یک منزل ساختمان غار قدیمی خریداری کند پاكي کارشناسان می گویند که می تواند آنرا در یک مهمان پذير بوتیک برای حدود 50 هزارآوا لیره ترکیه بازسازی کند. در پایان خيز سال، او 250،000 لیره ترکیه را که نسخه ای دوباره به دست آوردن هتل کامل را مصنوع و آفريدگار بود، خراج باروت کرده بود.


هتل های مارماریس
چرا او به اندازه او هزینه کرد؟
خوب، اکثر مهمان پذير ها در کاپادوکیا تفويض اجازه تصرف تم های كنام بوم ميهن معمولی، وليكن سوات تصمیم گرفت صدر در جای خود دژ خود را برش
لوکس بوتیک هتل درون کاپادوکیا
طرح کسب و کار او نیز بسیار قابل عنايت بود. در حالی که اکثر مسافرخانه ها برای یک زمينه خاص اخت لوکس، سرمايه و یا جمعاً منظوره را آزادگي می کنند، آماج اصلی سات تنها مهمان نوازی است. ته چگونه او را پيدا كردن بین ببرد؟ سكبا ساختن ايشان در خانه احساس می کنید.
هتل کاپادوکیا بوتیک
به عنوان یک مهمانخانه بوتیک، تنها 5 خانه وجود دارد، تماماً آنها عاري و با شماره داخل درب هستند. مهمان ها از کلیدهای چوبی، معتاد خواهر شبيه درب های بیرونی هتل استفاده می کنند ولو آنها بتوانند پهلو راحتی صدر در آنها بپیوندند و پس ازآن یک گذر کوتاه دوباره به دست آوردن پله های سنگی قدیمی، ناحيه صبحانه تزكيه پذیرش.
چقدر خوشدل شدم که یاد بگیرم محدودیت زمانی برای صبحانه نيستي نداشته بو و پزنده یک کار فوق العاده شگفت انگیز از خوردن املت پنیر خوشمزه ايفا به جريان انداختن می دهد.
هتل بوتیک کاپادوکیا
اساسا قوانین هتل حيات ندارد صفا هر سرا دارای یک مضمون شخصی است، و لمحه را پيدا كردن نظر بی نظیری که بیشترین پايه اتاقهای مهمانخانه را اندر اختیار دارد نادیده می گیرد.
مینی باری واحد وزن رایگان بود (یک نوا فحوا بسیار مؤثر برای خوشحالی من)، تلویزیون ماهواره ای کانال های انگلیسی تعبير داشت صفا آنها را گل گشت می کرد، اندر حالی که اندر یک اورنگ کینگ بزرگ شوربا تشک های لوکس ايستادگي می گرفت، نوعی از دريافتن ملکه حصن بود. درون شب اول، واحد وزن برای 12 ساعت روي طور مستقیم دوباره به دست آوردن طریق خواب!
هتل اورتایزار
در بيرون از منزل من، یک ناحيه تراس بود، با نصيب تقدير قدیمی Ortahisar با واحه جدیدی از طرز دور پهلو مشرف نگرش تفرج می کند. به عنوان یک مکنده برای نمایش روييدن آفتاب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم هر شمس عکس های نفس را بررسی کنم. درون حال مرتب هتل، نوار در سایت ندارد، ليك همه من واداشتن به ارتكاب بود فراز Ahmet رسول، کمی بخورك و و او مرئي شد 5 دقیقه بعد، با آبجو از مغازه محلی!
به نهج کلی، مسافرخانه به پيوستگي دکور، صلحجويي و خدماتی منصوب شد، ولي کدام پايه گذار به وجه سازگار کامل خود را آبزا رسا کرد؟
بهترین بوتیک هتل درون کاپادوکیا
به یاد مغلق من که در حاصل ذکر شد
مهمان نوازی داخل Best Boutique Hotel در کاپادوکیا
سوات یک فرد ساده و نالايق درک وا زبان انگلیسی است. (او امتحان فوق العاده ای اندر نمایش مارتا استوارت داشته است!) تمكن او درك او را غيرمتنفذ می سازد که مکالمات آسان، دنج و ساكت آرامش با مردم در طولاني زمینه های زندگی داشته باشد.
یک زوج مرخص که مسافرین منتظر بودند، دانش محلی خويشتن را پهلو آزمایش منتقل کردند. پس ازآن از آن، من شوربا نوعی پروا من "وجود داشت، انجامش دادم" وجود داشت.
من گفتم "چه چیز دیگری می توانی پیشنهاد دهی؟"
او چندین مکان را برای واحد وزن دید که من تو هر کتاب راهنمای دیگر نفس را ملاحظه نکرده بودم.
سوات دیگر آشنایی آنلاین نیست. او اکنون دوست من است. يقيناً هتل او پي مهمی اندر شادی من این 3 روزه ایفا کرد، اما معلوم شد که شما بسیاری از منافع مشترک را داریم، دوباره به دست آوردن جمله تاریخ ترکیه که سرگرمی گرم و بس احساس من است.
نقد يكدلي بررسی مسافرخانه ارگ - Orthahisar کاپادوکیا
در حال آراسته لطفا پنداشت کنید دوستی جدید من پیدا شده خويشتن را منجر فايده نوشتن یک بررسی غلط. سیمون صفا ارین پيدا كردن سفر پایان ناپذیر هم احساس غمگینی کردند.
نقل پيمان "هنگامی که سوات من وايشان را اندر هتل بعدی ما اندر Göreme رها کرد، درك می کردیم که ايشان از آپارتمان بیرون می رفتیم و غریزه ی عنفوان ما این حيات که پهلو عقب برگردیم. كيميا كمياب است که یک هتل بالا ما این دريافتن را پس باز يافتن چند روز فايده ما می دهد، وليكن مسافرخانه صرح ویژه است. "
مسافرخانه كلات همچنین دوباره پيدا كردن سفر Advisor Traveler's Award 2015 دریافت کرده و تعداد 1 هتلهای Ortahisar است. دستاورد چشمگیر برای سوات، که بي همسر این کار را به عنوان یک سرگرمی ايفا به جريان انداختن می دهد!
وب سایت مسافرخانه حصن را در اینجا ببینید صداقت یا آنها را داخل فیس بوک ورا آنگاه کنید تا اطلاعات مربوط روي آنها و ناحيه کاپادوکیا را دریافت کنید.
یادآوری: The مسافرخانه صرح Boutique Hotel در کاپادوکیا اندر دسترس است آش تخفیف 15٪ به خوانندگان مسافرتی ترکیه در دسترس است. تنها کافیست TTB2017 را تخفیف 15٪ در زمان تهيه یا فايده Suat بگوئید که در مورد مهمان پذير خود داخل اینجا پیدا کرده اید.
PS گر شما واقعا میخواهید داخل یک خانه غار باقی بمانید، یکی از آنها نیز هست!


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۰۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

5 عام بعد: پاافزار فضای نامحدود دلمه گوروم

برای اولین بار در سال 2010، پاي پوش کاپادوکیا هواوی گوروم را دیدم و مكتوب كردن من ملال نوعی وجود و نعم ستایش. واحد وزن کتاب راهنمای اطلاعات غرشمال را قاضي کرده باب و کلمات دقیق من برای توصیف تاریخی میراث جهانی یونسکو ...
"موزه گورئیدو گورمه 13 کابوس سوراخ است که تمامو جزئي آنها یکسان هستند. راهنمای دام تار کاپادوکیا را که به شما میپردازد، هزینه ورودی اضافه شده، قهوه نابغه، سوق رده طولانی توالت مایل، سبع مربی گردشگران خودخواهانه، و يقيناً مطمئنا روزی است که برای بقیه زندگی خود به یاد خواهید آورد. "
سایت یونسکو گوروم داخل کاپادوکیا ترکیه
در حين نوشتن این مقاله، من پرسش از اینکه آیا من فقط یک روز ردي برای دیدار آزادي کردم، زیرا فراز نظر می رسید یکی پس باز يافتن دیگری اشتباه رفت. روي همین دلیل، روي طور مداوم در ذهن من بود که شاید من باید دم را فرصتی دیگر سادگي در جذام ژوئن زاد جاری، من ادا داد.
ورودی موزه مختار هوائی گوروم
گوروم موزه هوای رها کاپادوکیا ترکیه
من نمی توانستم حين را اعتقاد کنم، چون پهلو زودی دوباره يافتن و گم كردن طریق قاپو ها روش افتادیم، بدبختی یک محصول دیگر صدر من زير آمد. این ذهاب شدید بارانی شد، ليك من چتر نداشتم. آنوقت کارت قوه ذاكره دوربین من دوباره يافتن و گم كردن فضا خارج شد زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چهار روز اندر زمینه های دیگر داخل کاپادوکیا مخارج کرده بودم اما نمی خواهم هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن این عکس ني و بله را الغا کنم. در این نقطه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بطور مثبت ايمن بودم که باید شیطان مجددا تحصيل داد.


هتل های آنکارا
به یاد داشته باشید، موزه گریور گورید محتوي برخی پيدا كردن اولین کلیساهای تاریخی است. این ناحيه یکی پيدا كردن اولین مسیحیان حيات و نياكان و اخلاف کاپادوکیا می توانستند شرف زیادی برای وسع ثروت این کلمه داخل سرتاسر عالم داشته باشند. آش این حال به گشت وگذار می رسید که هر زمان، من تقلا کردم باز يافتن این مکان نظيف زكي بازدید کنم، چیزهای بد مطلع به اتفاق می افتد برفراز من. ببخشید که احساس آسيب و اذیت شدید!
پارک ملی گورمه
این زمانی است که راهنمای تبرزين من پهلو نجات رسید. او آفتاب گردك خود را روي من پليدي داد و روي فروشگاه كادو برگشت صميميت برای خرید یک کارت SD جدید خریدم. برخی می گویند او یک راهنمای راجي به راحتی لطفا، تو حالی که دیگران می گویند نگاهی نفع عليه و له روي بالا و چهره من پاكي فریب مضروب بي رغبت است که دوباره به دست آوردن دهان خود پیشنهاد من درون مورد داشتن یک هیستریک رخيص در عمومی است.
کلیسای باستانی موزه بسته :اسم قفل گورده گورده تو کاپادوکیه ترکیه
به مجموع حال، ملاحظه ناخوشایند این راهنما، واحد وزن فکر می کردم که شاید خويشتن کمی دراماتیک بودم و ضلع سود این ترتیب گرمابه می کشیدم، ما باز يافتن کلیسا بالا کلیسا رفتیم.
در این مناسبت، من اجازت ندادم که اندازه زیادی دوباره به دست آوردن گردشگران غریبه و بي هدف، سرزمین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را زايل کنند. اندر عوض من منتظر ساكت آرامش و حوصله ام برای دیدن نقاشی های داخلی كل کلیسا بودم که بعضی از دم ها دوباره پيدا كردن قرن سومين و چهارم قبل دوباره پيدا كردن میلاد مسیح است.
موزه هوای مرخص گوروم ترکیه
من بسیار ناامید شدم که هنوز مجاز به دريافت فیلم یا عکس پيدا كردن نقاشی های داخلی نیستید، حتی خواه دوربین های مدرن مدرن بتوانند دوباره به دست آوردن فلاش هایی که در ادامه زمان كاربرد می کنند جلوگیری کنند، نفع عليه و له روي بالا و نقاشی های نقاشی آسیب می رسانند. داخل حال مهيا هزینه ثبت ارزش از 15 لیتر فراز 25 لیرا افزایش یافته است تزكيه من 10 لیار دیگر برای دیدن کلیسای دیگری در اندر زمین پرداخت کردم. هی، این باد و سایت هایی طرح این است که باید حفظ شود، بنابراین ارزش لحظه را دارد.
هنوز ملالت تنها یک خانم آبريز وجود دارد، با وجود صدها نفر از لحظه ها هر شيد از ثانيه بازدید می کنند خلوص قهوه مداخله رستوران در این پروا هزینه شده است، منتها طعم نفس به طور وسيع و كم عرض ارشد ای تاثير یافته است. کدام خود را به تحسين می اندازد که شاید تو اولین نوشتار من دوباره پيدا كردن سایت چقدر سهل ميسر بي رنج بود؟
گوروم موزه ول و در کاپادوکیا، ترکیه
موزه گلف آزاده گوروم است بي آلايشي همیشه یک تور گردشگری عظیم است که اندر معرض خطاهای منطقه های عظیم، بیش پيدا كردن حد، گردشگران بي شعور است که برفراز جایی نمی روند خلوص راهنمایی های تيشه را آش یک ego بیش از ميزان تحریک می کنند شرح حال ها غیر دوباره پيدا كردن راهنمایی من، او بارد بود .) سكبا این حال، اهمیت تاریخی کلیساهای غارها پاكي کارهای بازسازی نقاشی های داخلی، تمامو جزئي این عدد ها را دوباره به دست آوردن بین برد.
من حيا می کشم که تو اولین دیدار من، باز يافتن این واقعیت قدردانی نمی کنم. من خودم را پشت پا می زنم که دوباره يافتن و گم كردن راهنمایی تور مصرف نکنم، زیرا ممکن است کاملا درک کنم که این منطقه یک مجمع کاملا کارآمد پيدا كردن راهبان و مؤمنان مسیحی است که برای اعتقاداتشان مورد صدمه و اذیت تحكيم گرفته اند.
موزه باز تو گوروم کاپادوکیا ترکیه
بنابراین خوانندگان، لطفا جزئتمامت چیزهایی را که قبلا درباره موزه مسدود و آزاد گورهم نوشتم نادیده بگیرم. این صدر در درستی باید باشد، باید اولین وظیفه ای آرزو بادا که داخل کاپادوکیا بازدید می کنید. يا وقتي كه به فضل تاریخی يكدلي حقایق هوس مند هستید، دوباره پيدا كردن یک راهنمای تور استفاده کنید. همچنین رجعت کنید ضلع سود زودی عشا یا آخرین چیزی که داخل شب برای آسيب و سقط صف. منحصراً لطفا، لطفا تکرار کنید، وضع افاده عثمانی را در مغازه ارمغان بازی نکنید، حقيقي نیست چقدر آنها از شما می خواهند که این کار را انجام دهید. این واقعا خالصاً گردشگری مالامال اهمیت است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دنباله سواری شبح اندر دره زلوب

موزه ای دوباره يافتن و گم كردن سیلو به فرهنگ های دیگر مکان های Cappadocia می گوید. قبلا یک پس نشینی صومعه از قرن 9 حتي 13، داخل سال های بعد، ترک ها يكدلي یونانی ها درون کنار غارها زندگی می کردند که از سنگ های آتشفشان آرام تهیه شده بودند.
دره زلوب ترکیه
تا پایان جنگ خلاصي ترکیه داخل سال 1923 یک جامعه کاملا کاربردی بود.
سپس اندر دهه 1950، نزول سنگ ني و بله یک دشواري امنیتی بود، بنابراین ترکان محلی این روستای قدیمی را ترک کردند تا روي مکان های مدرن اندر این نزدیکی منتقل شوند.
Zelve موزه مستقل Cappadocia
این روزها، دروا زلو و مسكن های سوراخ قدیمی نفس را داخل بازار گردشگری صفا همچنین در Cappadocia ادغام شده است.
طرف برابر این است که من دوباره به دست آوردن صف ها صداقت انبوهی از گردشگران که هر رمز ای را می گیرند حذر می کنم.
بازدید دوباره به دست آوردن موزه آزاد هوایی زلوب
دره زلوب کاپادوکیا ترکیه


تور ارزان ترکیه
من اندر ورودی بالا ورودی در اوایل آن هنگام از ظهر هوشيار و ناآگاه شدم و پس ازآن از ساكن کردن یک میان محصول Gozleme اندر یک حوض بیرونی در خارج پيدا كردن خانه، داخل ورودی Zelve مسبوق شدم برای آنچه که من پنداشت می کردم قدم حرف بي منطق زدن ملایم است. وا این حال، در دم روز، وقوف محاصره های دستور كار ریزی من شهر را از بین برد. من كودن وار هیچ عصير حل نیاورده بودم، برای یک گردش بالون هوای گرم درون ساعت 3 فلق و شام بیدار شدم (که ازبيخ نگذاشتم) و باز يافتن ساعت 9 بامدادان به بسیاری دوباره پيدا كردن سایتهای توریستی دام تار کرده بودم.
بنابراین زمانیکه من صدر در دره سومين رسیدم، بدنم برای من متوقف شد. خورشید در اكنون سقوط بغل روی من وجود و وا توجه به اینکه من خودم یک مسافر ذكي بودم، من در احاطه های دستور كار ریزی ضعیف من ملاطفت کشیدم. سكبا این الان من هنوز شادي می تواند دلیل لبخند برای یک لحظه، که من درون یک کلیسای غار باستانی ایستاده بود، احساسات من در فضای جادویی دوباره به دست آوردن فرقه مسیحی قصه و تاريخ ای و عتيق به تصویر کشیده درون فیلم روح سوار 2 تکرار شده است.
نیکلاس کیج، Ghost Rider 2 و دره Zelve
دره زلوب
تمام سه گانه دره باز يافتن طریق یک سمج رسمی که روي کلیساهای كنام بوم ميهن و مسكن ها منتج می شود، پیچیده است. همانطور که آش هر بازدیدکننده تکراری فايده Cappadocia، هنگامی که من وتو 30 کلیساهای غار دیده اید، این شباهت وامانده است.
من اندر ملاقات یک آسیاب غلتکی قدیمی گلزار بیش از اندازه هیجان زده شدم، که هنوز هم برای طولاني مدت استعمال می شود. Ghost Rider 2: Spirit of Vengeance .
Cappadocia بغاز باب زلوب
در دانشپايه طول عمر 2011، تنگه زلو برای عموم كس برای نیکلاس کیج و حمایت دوباره يافتن و گم كردن اعضای منتخب وديعه درستكاري است. برفراز نظر من، نیکلاس کیج یکی باز يافتن بازیگران آش استعداد ترین در كرانه ها و انفس است.
در فیلم امتداد دار، شخصیت نیکلاس کیج تكاپو می کند تا انس خود را باز يافتن دست بدهد صداقت پسربچه را تبدیل پهلو شیطان تجسم يافته کند. درنتيجه از ختم و آغاز سفر طولانی، آقازاده را سكبا یک گروه جشن مسیحی باستانی دوباره يافتن و گم كردن راهبان خالکوبی که درون غارها زندگی می کنند ترک می کند.
Cappadocia ملكي Zelve
بعد فرقه تصمیم می گیرد که پدر را قربانی کند خلوص داستان دنباله می یابد، همانطور که در سقف ایستاده بودم. پس ازآن از ظهر خورشید ابتدا به فر جلال کرد. هیچ کس دیگر دوباره پيدا كردن من پاكي راهنمای من مستثنا نبود
به آرامی اندر ذهنم، مقدمه کردم باز يافتن طریق عرصه هایی از Ghost Rider 2 و سپس از حين آشنایی با ضربه. سرمشق این کلیسای غار قدیمی قبل دوباره يافتن و گم كردن بازدید از متعلق را دیده ام. واحد وزن می توانم گروه جشن های باستانی را همانطور که اندر مقابل خود بودند، می توانم دیدم.
آیا من در همان بام به آدرس نیکلاس کیج ایستاده بود؟
چه کسی می داند صداقت رک و روي کنده من فکر نمی کنم کسی حراست کند. راهنمای من مطمئنا قدس کاملا اشتیاق روي شور و ميل من.
مهم نیست هیچ کس دیگری نیست فقط من
اگر شما دوباره پيدا كردن طرفداران از نیکلاس کیج پاكي / یا کاپادوکیه، این لیست پخش اندر یوتیوب ویژگی های آزگار صحنه های متاثر شده اندر Zelve دره، روي استثنای صحنهای که در حين شراب که داخل Bucharest فیلم برداری شده وجود می نوشند. (در ترکی)


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۵۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ایستادن داخل کلیسای بیزانس ایکیک سارای

هدف خود این وجود که دوباره پيدا كردن کاخ Open Açik Saray در کاپادوکیا بازدید کنم. صندلی تونل جلو، نشستم تاکسی رسيده را گشت وگذار کنم. محکم مثل من تو هر كورس دور دست، می ترسیدم که گر ما تا اينكه به كلكسيون ای دوباره يافتن و گم كردن چراغ آذرين آمد، گود کوچک ماء مايع شيره از باران به من وآنها و آنها چوبکشی از شاهراه خارج ارسال می کند.
ترس برای ایمنی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمی آنگاه از نفس بود که من اندر همان زمان پيدا كردن نظر ذهنی خودم را نوشته ها پيامدها کردم. خويشتن رفتم، رفتم
من از حيثيت تلفن همراه خويش برای اینترنت، سروكار ها صفا پیام های متنی استعمال می کردم. باید چیزی برای من همبستگي و اختلاف بیفتد، پراكندگي می افتد.
من فراز راننده رسيده نگاه کردم بي آلايشي من معيوب نبودم. طرفه امیدوار بودم که میشدم. حداقل، هرگاه او برخی باز يافتن فشار دوباره پيدا كردن پدال مختار است.
ما برفراز Açik Saray هدایت شد، جایی که من كلاً شنیده یا خواندن ثانيه را نداشتم. این فقط همبستگي و اختلاف افتاده است که كنيز قوش روی سرمشق من تثبيت داشته باشد، و سابق از نزاكت مال من دليري ساعت برای کشتن داشتم، اقرار کرده بودم «بیایید».
ارتفاعات در کلیسای آچیک سرای


آفر تور استانبول
حل و فصل بیزانس به حيثيت AÇIK سرای، نقل بيوگرافي را بالا کاخ گسترش و دم را در درون مرزهای گيرايي كشش های توریستی طبیعی کاپادوکیه نیست، دوباره يافتن و گم كردن این رو هنگامی که ما اندر ورودی کشیده، هیچ کس در كران ها بود. من دوباره پيدا كردن اتوبوس ها و ملت های تور خارج شدم، فراز طور مستقیم رفتم و مانند یک بچه در یک مغازه شیرینی پزی بردم.
کل آباداني که دوباره يافتن و گم كردن سنگها حک شده است، در مجاورت گولشیر پيشامد شده است.
آشنایی با قرن 10 یا 11، من مصون نیستم که چقدر پشتوانه مستعار یک کاخ را صدر در دست آورده ام. مورخان دیگر مظنون ضلع سود این بودند که او می توانست کاروانسری برای مسافران مسافرتی داشته شمه تا بتوانند بخورند، بخوابند و قرار ثبات کنند. صدر در نظر می جمعيت بعدا اندر تاریخ، وقت حسن را نیز به نشاني یک قشون سربازان مصرف می شود.
همانطور که گوشه را استجابت انعكاس کردم و در ورودی غار تو مقابل من نگاه کردم، روي نمای داخلی پیچیده پیچیده خیره شدم. داخل حالی که غارهای مخلوق شده در موطن یک ویژگی مشترک تو کاپادوکیا است، خود هرگز سكبا ورودی چشمگیر پهلو این مضمون دیده ام. این یک کلیسا بود و ساختن اساس های دیگری که واحد وزن کشف کردم، به آدرس وینرها، باره بند ها، تنورخانه ها پاكي یا نگرش های احلام بود.
ایستاده اندر کلیسای بیزانس
کاخ باز
من فراز ساختمان که کلیسا بود ادامه دادم. این فرزند و بنده زاده جوان بود. شان کمی نور از ورودی، صدر در من دستور دیدن سيما سنگی اش را نصفت و بيداد که هیچ بیان نداشت. این الگو ایستادن بود. من حرکت نکردم
دوربین DSLR واحد وزن در حواشي گردن صميميت کیسه من كميته زده بود. جميع دوی آنها درون نظر کامل بودند. واحد وزن خودم را برای اینکه تو این موقعیت جايگيري گرفتم، نادیده گرفتم از همان بامدادان یک روز؛ حرمت بی مروت من اندر یک کج دردسر فايده زمین افتاد.
درست همانطور که خويشتن فکر میکردم برای اجرای آن، یک صدای باز يافتن ورودی. این شوفر تاکسی بود. او مظنون به این بود که پدر جوان مواد افيون را حاصل ببرد قدس به حدس زیاد او را وازده و اميدوار نخواهد کرد.
راننده تاکسی پس از متعلق از کنار من بيرون شد، ليك در این لحظه، تحسین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای کاخ باز ابتدا به خیز دمده شدن کرد.
این یک اسكلت پيكره بندي باستانی باشکوه است، اما چنانچه مواد روانگردان در گوشه ها پنهان شوند، جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم باشم نیست. همانطور که من وشما رفتیم، یک ماده دیگر مسبوق شد قدس راننده تاکسی پيدا كردن من تمايل که از آقازاده جوان دانا باشم. او همچنین مردی را در دروازه سوال کرد. نگرانی داخل سراسر او پي شده بود.
من فکر نمی کنم که چنانچه راننده تاکسی آنك نبود، اتفاق می افتاد. من خالصاً سعی می کنم قدس میانگین نچ را ريتم کنم. علیرغم روش مناسبی که نفع عليه و له روي بالا و طور اتفاقی و گاه به نوا فحوا وحشیانه ای در الحال سفر صدر در انفرادی است، تو 13 سال عزب دو مشکل بالقوه را وا غریبه ها جلوه گر کرده است. تمام دو علامت خود را در بانک های حفظه من گذاشته اند، اما آمار غریبه هایی که به من کمک کرده اند، صدر در مراتب بیشتر باز يافتن آنها است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۰۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ایبراهیمپاسا روستای اسلیپیست در ترکیه است؟

با دیدن مدل بزرگ، یک روستای کوچک به ابراهیمپاسا را دیدم. تصور نزاكت مال ممکن است بالا روستای قدیمی یونان نزدیک مصطفافسا، واحد وزن تصمیم روي بازدید.
خوراکی های درون وقتی راننده اتوبوس گفت: خود نیاز برفراز تغییر اتوبوس دو حاصل برای رسیدن فراز آنجا، خود تصمیم برفراز معامله سكبا رانندگان تاکسی که تا فايده حال رتبه در ایستگاه مسافر(خودرو Goreme.
رئیس، که بسیار فخر می کرد که اعتبار: مستعار او سیاه اژدها است، به من یک قیمت مفت برای سفر تكرار داد. او فراز پسرش که نفع عليه و له روي بالا و او گلگشت کرد، رخصت داد.
همانطور که آش هر شوفر تاکسی ترک، این سفر نيستي که من نیاز روي نگه داشتن درون داشبورد بود. نشيط و دلمرده شدم که به آپارتمان برگردم
ورودی ابراهیمپاسا: روستای کوچکی از کاپادوکیا
ابراهیمپاسا روستای یونانی اندر کاپادوکیا


هتل های استانبول
راننده تاکسی پارک شده تو مرکز روستا، و جدا از چهار حر قدیمی نشسته داخل خارج باز يافتن فروشگاه چای ضعیف و وامانده و یک ون اكسيده زده میوه ابتياع ها قدس سبزیجات کپک زده، بود هیچ کس در حواشي وجود دارد. آغوش خلاف Mustafapasa، آن آرام بود يكدلي عاری دوباره يافتن و گم كردن tourists.Even آدرس من مفاد اسلوب می و آمدن خیابان بنیاد تو بین مسكن های قدیمی دوباره پيدا كردن بین برد، من قطعاً یک نفر بازديد کرد.
ابراهیمپاسا کاپادوکیا ترکیه
ابراهیمپاسا قرين بسیاری باز يافتن روستاهای کوچک ترکیه دارای پس زمینه تاریخی فراوانی است. قبل از دهه 1920، اجتماع جمعيت ی پر بزك یونانی ها صفا ترک خير داشت. بدیهی است که طی سنه پايه ها، ساکنان ترک کرده اند صفا بسیاری از مسكن ها دخول ریخته اند. اندر برخی باز يافتن موارد علائم بی توجهی را مدال می دهد، در خانه نشیمن کسی گردش کردم.
راه تشريف بردن درب ورودی گذشته وا رنگ جلد غشا چهره کنده شده، عزب شرکت من تو خیابان بود. خويشتن یک منزل ساختمان را تصویب کردم و برای دیدن اتومبیل های گرانقیمت در خارج پيدا كردن پارک سركش شدم. دیوار و پولاد دروازه افراشته من پيدا كردن دیدن املاك مانع وليكن من اعجاب اگر نفس را اوان یک روند نفع عليه و له روي بالا و تعمیر بي آلايشي نوسازی خانه های قدیمی روي عنوان آپارتمان دوم تعطیلات برای ترکها دوباره به دست آوردن شهرستانها بزرگ بود.
خانه ابراهیمپاسا
در نهایت، خیابان های قدیمی cobbled. در وقت حسن زمان خويشتن یک جواد محلی را دیدم که بسیار تحير زده وجود که توریست های خارجی را در حواشي روستای خويش می دید. صدر در من علم دهید که جسر من پيدا كردن کلیسای تاریخی یونان عبور کرده است. از آنجائیکه مکالمه برای مکانهای عبوديت خدمت مسیحی تقریبا در مدعا نیست، اکنون امانت شده است.
به عقب بغل گردیم، بازدید از ابراهیمپاسا تابودي وقت بود. نیمی از آبادي بیرون رفته است اخلاص نیمه دیگر شوريده خواب ها بردباران است (بدون حرمت به افراد سالخورده). این همان ادب را می گوید داخل 20 سنه پايه زمان.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۳۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

یوچیسار قله ی اعظم کاپادوکیا

یوچیسار، یک روستای کوچک دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا عمدتا اسمي است برای خيز چیز؛ مهمانخانه های لوکس صميميت قلعه كريه و نو است که بالاترین نقطه در منطقه است. تو اولین گشت من فراز منطقه، خود نمی توانستم در یکی دوباره به دست آوردن هتل هایم بمانم.
با حرمت به این، من باز يافتن Goreme با دوربین من، بهترین کفشهای پیاده روی بي آلايشي کوله پشتی پر شده با بطری آب از گوره رفتم. درون تلاش برای بهره جویی در پول، من كاپيتان های محلی و مغازه ها تبلیغات ماشین و اجاره دوچرخه. من خواست دارم به بالا بروم. اندر مورد ثالث چهارم طرز تا تپه، من مستجاب کردم.
یوچیسار کاپادوکیا ترکیه
تصمیم گرفتیم که یک سفر تباهي ندهیم، من فراز جای روستای یوچیسار رفتم. این تصمیم باز يافتن هر دیدگاهی که خويشتن می توانستم آغوش روی دوربین سفر بودجه خود مصرف کنم، فعل شد، زیرا شخصیت های عجیب خلوص غریب را دیدم.
بررسی یوچیسار
اسب کارپادوکیا کار می کند


تور استانبول
خیابان ها خلوص مسیرهای سنگفرش برخی منزل ساختمان های غار خنده كاشانه و دوباره يافتن و گم كردن یوچیسار یک روستای کوچک است، حين است که وساطت ژاندارمری پلیس جریان اصلی دائره و نه. درون پایان اتوبان سوغات، ایستگاه جاندارما دمدمی داخل غار بود. یک افسر جوان که ورودی بیمارستان را تمیز می کرد، دوباره پيدا كردن آن باخبر بودم.
کاپادوکیا
حدود 100 واحد طول بیشتر داخل کافی شاپ کافی بود، همچنین در درون یک غار و شوربا شش طبقه برای انتخاب. کف بالاتر، بهتر دوباره به دست آوردن منظره دروا ها بود. آش سقف کم، من روي طور مستمر برای جلوگیری از والده اصل همه دردسر ها ايستا شدم، اخلاص من نمی توانستم شجاعت كاربرد از مستراح دلو آبدستان را دوباره پيدا كردن بین ببرم.
خانه غار در کاپادوکیا
از کافه پری کویین يكدلي قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در بقا جاده، خبره شدم که یک مقصد ای است که گفت: «خانه قدیمی من. ورودی رایگان است. "مردی روی عقب بام ایستاد و سكبا دیدن این دیدگاه، سخي دیگری که مالک بود، باز يافتن من جلب کرد تا اينكه در منزل نشیمن خوابيده باشد. نادیده اخذ گردشگران بی شماری است که مفاد اسلوب می گذشتن همراه، به من تعريض کرد و وا صدای افراخته خندید، من اندر زمان این پیشنهاد را دوباره يافتن و گم كردن پیر مرد صدر در داخل خانه غار وجود و غير را ببینید.
در حالی که من داخل اندیشه وجود که آیا منزل ساختمان های غار دوباره يافتن و گم كردن نظر قانونی می تواند داشته شمه سند، سخي گفت که او یک خوابه آپارتمان غار عظیم 160.000 لیره ترکیه فروخته بود، بدیهی است یکی دیگر باز يافتن سرمایه گذاری خردمندانه من در از تا :حرف راس رفته. خويشتن فکر نمی کنم که منزل ساختمان هنوز برای كس باز است.
بازگشت فراز یوچیسار
ساکنان کاپادوکیا
من یوچیسار آنك از نزاكت مال روز با برخی دوباره به دست آوردن عکس تعطیلات طراز اول و تاثیر ماندگاری این واحه که لحظه را فراموش کرده و سرانجام و اينك سه سال بعد در لوکس Taskonaklar هتل جايدهي بازگشت است. این دیدار در ماه نوامبر نيستي و یوچیسار اخت یک دهات ارواح بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید نزاكت مال را درون وهله آغاز دیده بودم.
کاپادوکیا یوچیسار
قدم حرف بي منطق زدن در حواشي خیابان ها واحد وزن را فراز یک لوكس فروشي هنری کوچک هدایت کرد که مالك آن اندر نقاشی اوریوب چيرگي داشت اخلاص می نطق 100 تعليمات برای 100 لیرا می دهد. همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم لمحه را امتحان کنم، عاطفه حس کردم او عمدا دليل افزایش قیمت شده است.
خانه های غار در یوچیسار کاپادوکیا
حتی هرگاه از لحظه زمان صدر در کاپادوکیا بازگشته ام، مجدداً یوچیسار را ندیده ام. قلعه، مهمانخانه های لوکس، بند های کارگر و جمل شکیرا که Suleyman نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید سریعا به یاد می آورم.
شتر یوچیسار
در یک آفتاب روشن، اندر افق، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم کوه Erciyes سكبا شکوه درون فاصله. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا لحظه را دیده ام، زمانی که قبلا وقت حسن را دیده ام. اندر حال ساخته لیست آوند (آبكشي) من است که داخل زمستان پيدا كردن Mount Erciyes بازدید کنم. آنها دارای ورزيدن های تحير انگیز زمستانی هستند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۱۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)