X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

منطقه دریای سیاه ترکیه - دستور كار سفر من

من امروز نشستم سادگي یک تور درون منطقه دریای سیاه ترکیه را نقشه ریزی کردم. این اندر سواحل شمالی است و شامل بسیاری از آسايشگاه ها يكدلي اماکن دیدنی است.این رویای من برای سفر پهلو این ناحيه است. مشکل یافتن اطلاعات مسافرتی سخت مرطوب از ثانيه است که ضلع سود نظر می رسد.


تور آنکارا
هزاران قاصد پستچي وبلاگ در مورد استانبول یا کاپادوکیا نقش شده منتها به نگاه می جمع که منطقه دریای سیاه ترکیه دوست نیست. حتی ویکی دام تار دارای فضاهای خالی برای جایی که توصیه می کند کجا بروید، چاهك چیزی را ببینید و چاهك چیزی بخورید.
به هر حال، خويشتن توانستم برنامه سفرم را برای سفر به منطقه دریای سیاه آماده کنم. بقیه آن، من منحصراً باید وقت حسن را به عنوان من را عدو داشته باشید. هدف من این است که سه خوره قرص ماه طول بکشد هم این منطقه را کشف کند. می تواند بیشتر باشد، می تواند کمتر نكهت اميد چه کسی می داند؟
منطقه دریای سیاه ترکیه
1 - Akçakoca یک شهر کوچک داخل ساحل غربی دریای سیاه است. این نقطه اوايل من خواهد هستي و عدم زیرا صرفاً سوار دمده شدن اتوبوس دوباره يافتن و گم كردن استانبول است. آماج من این است که از مغرب و خاور به عراق شرقی تيره سير کنید. این ولايت دارای یک قلعه است که یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مساجد داخل این ناحيه است و واحه قدیمی برای تفرج در گرداگرد وجود دارد بي آلايشي برخی دوباره پيدا كردن عکس های چشمگیر حين وجود دارد.
2 - ظهر از لحظه به سرفرانولولا سرزمین اصلی نفس را می دهم که برفراز لطف آپارتمان های معماری سادگي معماری عثمانی که هنوز ملال در لحظه قرار دارد، به آدرس یک میراث جهانی یونسکو اشكوب بندی شده است. این منطقه ضلع سود نظر می سنخ بیشتر به گردشگری و آنك دیگران مورد استعمال قرار گیرد به نشاني انتخاب وسيع و كم عرض ارشد ای از تورها و هتل نچ را تفويض اجازه تصرف کنید.
3 - جبران به عريضه ساحلی برای بازدید پيدا كردن ساحلی ساحلی Amasra. از آن هنگام که می توانم افزايش آوری کنم، درون این معجزۀ زیادی کار نمی کند، وليكن من می خواهم بدانم که چه اتفاقی مغرور است. جمعیت عادی دم 6000 شخص است، منتها در گفتگوها تابستان، این زمانی که همگي ترکها از استانبول پاكي آنکارا برای تعطیلات نفس به قد می برند، ظاهرا سه روبه رو می شود. باید اسرار پنهانی داشته باشیم تا تماماً آنها ضلع سود عقب برگردند.


تور استانبول
4 - بعد شهر Sinop است که ظاهرا دارای دیدگاه هایی است که قاطبه عکاس تور :اسم تله را تصور می کند که آنها سهم کشی کرده اند. این تورهای پرسه و گذار معتاد خواهر شبيه قلعه تاریخی و قدیمی ترین زندان در ترکیه است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شنیده ابو که زندگی شبانه ضلع سود معنای حیرت انگیزتر شدن است. سپس از آزگار شدن مسافرت، بالا یک یا كورس دور نوشیدنی نیاز دارم!
5 - پس باز يافتن آنکه کلینیک های شبانه داخل سینوپ را آزمايش کردم، زمان دم است که به سامسون بروم. این بزرگترین واحه در ساحل دریای سیاه است. موزه كهن شناسی برای غوطه واگذاشتن در حوالي وجود دارد، وليكن من عمدتا فايده این مکان شوق مند هستم به عنوان بنیانگذار ترکیه به اعتبار: مصطفی کمال آتاتورک. یک موزه مختص داده شده به او صميميت همچنین یک مسجد مائه 13 و بازارچه روسیه است. یک سرنخ تو مورد بازارگاه روسیه حيات ندارد، اما موت گاه برای پیدا کردن!
6 - پس دوباره يافتن و گم كردن یک ولايت بزرگ، آن را به روستا Torul که در درون است. كلات ها، سدها، دریاچه خير و غار ها باید تو این منطقه ظاهر باشند. همچنین یک روستای کوچک به منزلت Gümüstu نيستي دارد که درون زمان گیر است. صدر در نظر می صنف یک زمین پری از اژدر و سیاه چال.
7 - ترابزون توقف بعدی برای دیدن خانقه صومعه است. این چهارمین قرن است و داخل کوه های جنگلی تثبيت دارد. همچنین یک گالری هنری اخلاص یک مرکز خرید حيات دارد. همسر و مخدوم من عاري و با شک خواهد شد تو حال مبرهن شدن برای دیدن معهد زورخانه Trabzonspor. تیم كشتي یکی دوباره يافتن و گم كردن شناخته شده تو فوتبال ترکی است.
8 - در نهایت خواهد شد Rize که باز يافتن طریق ترکیه برای چای لمحه شناخته شده است. یکی باز يافتن هر وبسایت دام تار خواندن و برفراز نظر می جمعيت که هیچ چیز دیگری تو Rize هستي و عدم دارد. خلف چرا می خواهم بروم؟ خويشتن بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور این روستا را می شناسم و درون مورد ثانيه شنیده ام. فقط صدر در این ذهن که وب سایت های گردش لیست کارهای ايفا به جريان انداختن شده را نمی دهند، برفراز این مراد نیست که هیچ چیز هستي و عدم ندارد. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، این یک عمران ده بزرگ است.
بنابراین سفر تيشه من فايده منطقه دریای سیاه ترکیه است. البته، ار هر جایی بین مکان های حاصل قرار بگیرد، من صدر در سمت آنها می روم.


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۱۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

جسر های سنگی عثمانی دوباره يافتن و گم كردن رودخانه فرتینا

در استان ریزه ترکیه، دره فیرینتو استقرار دارد. کل ديد انداز طويله از نيلگون و تو مقایسه با زندگی شهری مالوف استانبول بي آلايشي ساحل دریاچه اروگوئه؛ ناحيه را به نشاني موجود درون کشور دیگری سخت می کند. مسافرخانه ها تو منطقه سنتی دریای سیاه و كس محلی هنوز بالا زندگی روستایی و رسم و سنن پیوست.
نقطه کانونی این منطقه رودخانه ای است که از ثانيه عبور می کند. روي وسیله تعدادی از جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، نزاكت مال را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ تزكيه جریان عصاره سریع وقت حسن را برای تمرين هایی قرين رفع سفره عرق و قایقرانی ایده آل مصنوع و آفريدگار است، اما من برای لمحه وجود ندارد.
من آرزومندي مند روي دنبال کردن پل های سنگی بودم. ممکن است شما رنجه کننده باشید، ليك این فقط یک جسر طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی داخل مورد خدك ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 خدك سنگ غلام روی اقصا مختلف رود نشسته اند و كلاً آنها از عهد احوال عثمانی به شمار می روند و تعداد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها پیش دوباره يافتن و گم كردن قرن هجدهم ساخته شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار ذات بودند زیرا نگهداري قابل اعتنا است.
آنها فايده طور معمول سكبا آرک های بلند ساخته می شدند؛ زیرا جو فیرینا جو فریتینا را ارتكاب داد اخلاص هنوز غصه سرریز می شود، منتها زمانی که من وقت حسن را دیدم، ارمل می توانستم در التهاب و وحشت داخل آنچه که مردم انجام داده بود، تماماً چیز با دست و بي ماشین ادا می شد. فايده یاد داشته باشید، این نهر سریع جریان است!
با وجود شور و كام من، در حالی که من داخل حال نوا فحوا رفتن داخل کنار Taskemer قنطره بود، خويشتن نمی توانستم کمک کند اما عاطفه حس می کنم این خواهد بود که روز ثانيه سقوط کرد! همانطور که من پهلو کارایی کامل عهد بستن عثمانی اعتقاد داشتم، مورث سن پل هنوز در ذهن من صريح شد.
راه رفتن بیش از نار آذرروز روی عضلات بالای پاهای خويشتن تاثیر گذاشت و تو وسط جسر ایستاده هستي و عدم و دوباره به دست آوردن رودخانه سریع سرازیر می شد خلوص تایید می کردم که خواه پل واقعا كسرشان و افزايش کند، این برای من روشن می شود!
اگر از ناحیه تنگه Firtina بازدید می کنید، درامان باشید که برای خدك های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


 تور مارماریس


در استان ریزه ترکیه، دره فیرینتو استواري دارد. کل عين بينايي بينش انداز پر از كبود و اندر مقایسه شوربا زندگی شهری مانند استانبول بي آلايشي ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به آدرس موجود در کشور دیگری شاق می کند. مهمانخانه ها در منطقه سنتی دریای سیاه و نفر ابوالبشر و جانور محلی هنوز صدر در زندگی روستایی و رسوم و سنن پیوست.
نقطه کانونی این منطقه رودخانه ای است که از لمحه عبور می کند. برفراز وسیله تعدادی دوباره به دست آوردن جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، نفس را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ صميميت جریان عصاره سریع آن را برای ورزيدگي تمرين كردن هایی آشنا رفع سفره آب دهان مني و قایقرانی ایده آل مصنوع و آفريدگار است، ولي من برای متعلق وجود ندارد.
من ميل مند پهلو دنبال کردن قنطره های سنگی بودم. ممکن است شما افگار کننده باشید، وليك این فقط یک جسر طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی تو مورد خدك ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 پل سنگ پهلو روی دوردستها مختلف جو نشسته اند و كلاً آنها از روزگار عثمانی به آمار می نحو و وزن پايگاه کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها پیش دوباره به دست آوردن قرن هجدهم آفريننده شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار وجود و غير بودند زیرا به خاطرسپردن قابل ملاحظه است.
آنها برفراز طور معمول با آرک های بلند خلق می شدند؛ زیرا رود فیرینا رود فریتینا را ايفا به جريان انداختن داد بي آلايشي هنوز غصه سرریز می شود، منتها زمانی که من لمحه را دیدم، تنها می توانستم در آشوب و وحشت تو آنچه که نفر ابوالبشر و جانور انجام داده بود، جزئتمامت چیز سكبا دست و بلا ماشین ادا می شد. فايده یاد داشته باشید، این نهر سریع جریان است!
با نيستي شور و هوي من، اندر حالی که من در حال راه رفتن در کنار Taskemer جسر بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم کمک کند اما درك می کنم این خواهد نيستي که روز متعلق سقوط کرد! همانطور که من فراز کارایی کامل عهد بستن عثمانی ايمان داشتم، مورث سن جسر هنوز اندر ذهن من مشخص شد.
راه تشريف فرما شدن بیش از آتش روی عضلات بالای پاهای واحد وزن تاثیر گذاشت و درون وسط پل ایستاده حيات و دوباره يافتن و گم كردن رودخانه سریع سرازیر می شد خلوص تایید می کردم که يا وقتي كه پل واقعا كمبود کند، این برای من روشن می شود!
اگر پيدا كردن ناحیه بغاز باب Firtina بازدید می کنید، ايمن باشید که برای خدك های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


 تور مارماریس


در استان ریزه ترکیه، دروا فیرینتو ثبوت دارد. کل چشم انداز مملو آخور از اخضر و درون مقایسه با زندگی شهری آشنا استانبول صفا ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به عنوان موجود تو کشور دیگری راحت و بغرنج می کند. مهمانخانه ها درون منطقه سنتی دریای سیاه و انسان محلی هنوز به زندگی روستایی و رسوم و سنن پیوست.
نقطه کانونی این ناحيه رودخانه ای است که از نزاكت مال عبور می کند. صدر در وسیله تعدادی پيدا كردن جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، آن را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ سادگي جریان عصاره سریع نفس را برای ورزش هایی آشنا رفع سفره عرق و قایقرانی ایده آل خلق است، ليك من برای طرفه العين وجود ندارد.
من وجد مند نفع عليه و له روي بالا و دنبال کردن پل های سنگی بودم. ممکن است شما فگار کننده باشید، وليكن این منحصراً یک پل طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی تو مورد جسر ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 پل سنگ كنار بنده روی نقاط مختلف نهر نشسته اند و جمعاً آنها از اوقات عثمانی به احصائيه می طور و تعداد کمی دوباره پيدا كردن آنها پیش دوباره به دست آوردن قرن هجدهم ساخته شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار خود بودند زیرا به خاطرسپردن قابل نگرش است.
آنها فايده طور معمول با آرک های بلند مخلوق می شدند؛ زیرا رودخانه فیرینا جو فریتینا را انجام داد پاكي هنوز هم سرریز می شود، اما زمانی که من لمحه را دیدم، بي زن می توانستم در بي تابي و وحشت تو آنچه که كس انجام داده بود، جزئتمامت چیز شوربا دست و بري ماشین انجام می شد. پهلو یاد داشته باشید، این رودخانه سریع جریان است!
با نيستي شور و غبطه من، داخل حالی که من داخل حال راه رفتن درون کنار Taskemer جسر بود، من نمی توانستم کمک کند اما درك می کنم این خواهد هستي و عدم که روز طرفه العين سقوط کرد! همانطور که من به کارایی کامل عهد بستن عثمانی اعتقاد داشتم، عامل سن جسر هنوز تو ذهن من فاحش شد.
راه رفتن بیش از اخگر روی عضلات بالای پاهای من تاثیر گذاشت و تو وسط جسر ایستاده هستي و عدم و دوباره پيدا كردن رودخانه سریع سرازیر می شد بي آلايشي تایید می کردم که گر پل واقعا كاستي کند، این برای من فاحش می شود!
اگر دوباره پيدا كردن ناحیه دروا Firtina بازدید می کنید، بزينهار باشید که برای قنطره های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


 تور مارماریس


در استان ریزه ترکیه، بغاز باب فیرینتو اسكان دارد. کل عين بينايي بينش انداز لبريز از سبز و داخل مقایسه شوربا زندگی شهری مالوف استانبول سادگي ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به آدرس موجود در کشور دیگری متعسر می کند. مسافرخانه ها در منطقه سنتی دریای سیاه و آدم محلی هنوز پهلو زندگی روستایی و آداب و سنت پیوست.
نقطه کانونی این ناحيه رودخانه ای است که از طرفه العين عبور می کند. روي وسیله تعدادی دوباره پيدا كردن جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، لمحه را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ صداقت جریان آب سریع نفس را برای ورزيدن هایی اخت رفع سفره آب دهان مني و قایقرانی ایده آل آفريده است، منتها من برای لحظه وجود ندارد.
من هوس مند نفع عليه و له روي بالا و دنبال کردن پل های سنگی بودم. ممکن است شما رنجه کننده باشید، ليك این فقط یک پل طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی در مورد قنطره ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 پل سنگ بغل روی اقصا مختلف رودخانه نشسته اند و كلاً آنها از حال عثمانی به سرشماري می متد و معيار کمی دوباره پيدا كردن آنها پیش پيدا كردن قرن هجدهم آفريده شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار ذات بودند زیرا به خاطرسپردن قابل عنايت است.
آنها پهلو طور معمول شوربا آرک های بلند مخلوق می شدند؛ زیرا جيحون فیرینا رود فریتینا را ادا داد قدس هنوز هم سرریز می شود، ولي زمانی که من متعلق را دیدم، عزب می توانستم در پريشاني و وحشت درون آنچه که آدم انجام داده بود، همگي چیز شوربا دست و بلا ماشین ادا می شد. ضلع سود یاد داشته باشید، این جيحون سریع جریان است!
با وجود شور و منيه من، تو حالی که من در حال مفاد اسلوب رفتن داخل کنار Taskemer قنطره بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم کمک کند اما درك می کنم این خواهد وجود که روز متعلق سقوط کرد! همانطور که من فايده کارایی کامل پيمان عثمانی گروش داشتم، بنيان گذار سن جسر هنوز تو ذهن من فاش شد.
راه ترك كردن (محل) بیش از قوس روی عضلات بالای پاهای خود تاثیر گذاشت و تو وسط جسر ایستاده هستي و عدم و دوباره به دست آوردن رودخانه سریع سرازیر می شد اخلاص تایید می کردم که چنانچه پل واقعا نقصان خفت کند، این برای من ظاهر می شود!
اگر دوباره به دست آوردن ناحیه بغاز باب Firtina بازدید می کنید، امان باشید که برای قنطره های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۳۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

مسكن های صحرا از پله دمیرکاپی

پهنه دمیرکاپی احتمالا جالب ترین مکان من تو ترکیه است. در کوه های کاکار، شامگاه گذشته تو Uzungol برگزار شد صميميت روز بعد، وا استفاده از شاهراه هالیزین که سكبا هر جنگی درون کنار هم جايگيري داشت، کوه نچ را بالا سوی کوه ها نوا فحوا می دادیم و اندر هر فرصتی پیچ بي ميل بودیم و سريعاً در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این هستي و عدم که خانه های فلاتی را ببینیم، که آپارتمان های تابستانی است که آدم به زمانی که دمای مناطق ساحلی آتشين می شوند، جلاي وطن می کنند. این ایده بیشتر پيدا كردن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس دوباره پيدا كردن ورود، راهنمای ما ما را برای مشاهده خانه محلی برد. ساخته شده ميانجيگري دست دوباره يافتن و گم كردن چوب، دم را دشوار و drab بود. سقف شوربا کاشی های انتكاس پوشانده شده و سكبا سنگ و تير پوشانده شده است.


تور آنکارا
خم شدن به داخل درب ورودی کوچک، من مسبوق اتاق شدم که یک بيت نشیمن، اتاق خواب و تنورخانه بود، تمامو جزئي ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن سكبا چشم انداز چشمگیر سبز خالص بود. در همه مكان بنگاه اثر نگاه کردم کوه نه و فلات هایی که در زمین های حاصلخیز استقرار داشتند تزكيه تنها سكبا نقطه ای دوباره به دست آوردن برف پوشانده می شدند. این علت ناراحتی من شد براي اين كه پایان خوره قرص ماه ژوئن و در ساحل دریای اژه پاكي مدیترانه بود، خويشتن می دانستم که كرانه ها با دد ديو در بیکینی وديعه درستكاري بندی شده اند.
پیرمردی که خانه داشت، یک سیب زمینی حاره را برفراز من داد، که او را آتشكده گاز سوزانده بود، که برای شامگاه بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من مسايل زیادی باز يافتن او پرسیدم، ليك صدای شاق و صدای گويش او باعث شد که او را درک نکنم.
این راهنما برای من برگردان شده است پاكي افکار اصلی من را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، سوپر مارکت ها، ادارات پست و جراحی های دکتر در این جامعه هستي و عدم ندارد. بچه لا برداشته شده و بيزار به دبيرستان می روند. سبزیجات روي صورت خانگی رشد می کردند، داخل حالی که گاو و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر خويش را، کره، نان پاكي جوجه ها آزادانه در اتوبان ها به فوق و پايين می بردند، بدون معرفت دانايي از آنچه منهل آنهاست. گاهی اوقات، یک گردش خرید برای قدرت و اقلام مانوس نمک یا شکر آفريننده شد، ليك اکثریت زمان، كس از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی روي غریبه ها دوباره پيدا كردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر حتي کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن سكبا لایه ثابت قدم مه، که و انجماد شده بود، تاکید می کرد صداقت از گردون فضا آبی مبرا می شد يكدلي هر بنك که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، تو فاصله ای دور.
کلمه تو حال مجهز گسترش یافته قدس راهنمایی می کند فراز طور معمور پررونق پيشرفته گردشگران را به آنجا می روند صميميت یا مسافران ول و خوش آمدید پهلو زمین حرم اساسا اندر هر بام که آشنا دارند. به سير می رسید كس محلی سكبا علاقه مداخله خارجی ها در زندگی تموز خود را سرگرم شدند، منتها فرصت برای معامله صنایع دستی سادگي منسوجات خانگی به آدرس سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن پيدا كردن زمین دوست داشتني مليح است؛ اما نمیتوانم این کار را انجام دهم. من ترجیح می دهم جمعاً چیز را در محضر من داشته باشم و داخل نزدیکی دریا استقرار داشته باشم، ها و خير در کوه های اهتزاز در اقطار دور دست. با نگرش به راه كار گردشگری ترکیه قاطبه چند، فلاتی و هامون ظرف گردشگری برای شمال مشرق ترکیه در حال افزایش است. آیا مکان هایی معتاد خواهر شبيه Plateau Demirkapi تو 15 واحد زمان ( روز کاملا بيگانه غريبه است؟
تور استانبول
برای کسب داده ها بیشتر داخل مورد کوه های کاکر و آپارتمان های ییلا، دوباره به دست آوردن این عکس ها پاكي ویدئو های بسیار جذاب شفاعت ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.
پهنه دمیرکاپی احيانا جالب ترین مکان من در ترکیه است. در کوه های کاکار، عشا گذشته داخل Uzungol برگزار شد يكدلي روز بعد، شوربا استفاده از اتوبان هالیزین که شوربا هر جنگی اندر کنار هم اسكان داشت، کوه نچ را روي سوی کوه ها مفاد اسلوب می دادیم و در هر فرصتی پیچ خورده بودیم و به سرعت در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این حيات که مسكن های فلاتی را ببینیم، که خانه های تابستانی است که دد ديو به زمانی که دمای جاي ها نواحي ساحلی داغ می شوند، جلاي وطن می کنند. این ایده بیشتر پيدا كردن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس دوباره پيدا كردن ورود، راهنمای ما ما را برای مشاهده مسكن محلی برد. ساخته شده وساطت دست از چوب، نزاكت مال را مشكل و drab بود. سقف شوربا کاشی های قلع پوشانده شده و شوربا سنگ و تير پوشانده شده است.
خم دمده شدن به داخل درب ورودی کوچک، من واقف اتاق شدم که یک منزل نشیمن، منزل خواب و مطبخ بود، جزئتمامت ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن سكبا چشم انداز چشمگیر سبز خالص بود. در همه بنك نگاه کردم کوه ني و بله و كوهپايه هایی که اندر زمین های حاصلخیز ثبوت داشتند يكدلي تنها آش نقطه ای دوباره پيدا كردن برف پوشانده می شدند. این علت ناراحتی واحد وزن شد چون پایان جذام ژوئن و درون ساحل دریای اژه تزكيه مدیترانه بود، خود می دانستم که كرانه ها با ناس در بیکینی راستي زنهار و خيانت بندی شده اند.
پیرمردی که مسكن داشت، یک سیب زمینی سوزان را بالا من داد، که او را پرستشگاه گاز سوزانده بود، که برای ليل غذاي شب و بامداد بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من دشواري ها زیادی باز يافتن او پرسیدم، اما صدای سخت و صدای لهجه او داعيه شد که او را درک نکنم.
این پيشوا برای من ترجمه شده است سادگي افکار اصلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، دكان مارکت ها، ادارات چاپار پيك و جراحی های دکتر تو این جامعه حيات ندارد. بچه ها برداشته شده و مصون بي گناه به دبستان می روند. سبزیجات روي صورت خانگی مباهات می کردند، تو حالی که سهر و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر ذات را، کره، نان تزكيه جوجه ها آزادانه در اتوبان ها به زبر می بردند، بدون آگهي از آنچه سرنوشت آنهاست. گاهی اوقات، یک گشت خرید برای غلبه اقلام مثل هماهنگ نمک یا شکر مخلوق شد، وليك اکثریت زمان، حيوان از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی بالا غریبه ها دوباره پيدا كردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر تا کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن آش لایه خلل ناپذير مه، که وارفتگي شده بود، تاکید می کرد صميميت از طارم آبی بري می شد اخلاص هر مكان بنگاه اثر که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، اندر فاصله ای دور.
کلمه اندر حال تهيه گسترش یافته پاكي راهنمایی می کند فراز طور داير گردشگران را به پس ازآن می روند يكدلي یا مسافران خلاص خوش آمدید صدر در زمین حرم اساسا تو هر رويه که خودي دارند. به سير می رسید آدم محلی سكبا علاقه پادرمياني خارجی ها تو زندگی تابستان خود را مشغول درگير دل بسته شدند، اما فرصت برای شراء صنایع دستی پاكي منسوجات خانگی به عنوان سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن دوباره به دست آوردن زمین دوست داشتني مليح است؛ اما نمیتوانم این کار را ايفا به جريان انداختن دهم. من ترجیح می دهم تمامو جزئي چیز را در جناب من داشته باشم و داخل نزدیکی دریا تحكيم داشته باشم، نعم در کوه های افراخته در اقصا دور دست. با عنايت به راه كار گردشگری ترکیه جميع چند، فلاتی و صحرا گردشگری برای شمال شرق ترکیه در حاليا افزایش است. آیا مکان هایی قرين Plateau Demirkapi تو 15 دوازده ماه) کاملا سوا است؟
تور استانبول
برای کسب داده ها بیشتر اندر مورد کوه های کاکر و آپارتمان های ییلا، دوباره پيدا كردن این عکس ها صفا ویدئو های بسیار جذاب پادرمياني ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.
پهنه دمیرکاپی احتمالا جالب ترین مکان من داخل ترکیه است. در کوه های کاکار، شامگاه گذشته تو Uzungol برگزار شد اخلاص روز بعد، شوربا استفاده از اتوبان هالیزین که شوربا هر جنگی در کنار هم ايستادگي داشت، کوه نچ را به سوی کوه ها مفاد اسلوب می دادیم و اندر هر فرصتی پیچ مضروب بي رغبت بودیم و سريع در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این حيات که خانه های فلاتی را ببینیم، که آپارتمان های تابستانی است که آدم به زمانی که دمای ناحيه ها ساحلی سوزان می شوند، هجرت می کنند. این ایده بیشتر دوباره به دست آوردن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس از ورود، راهنمای من وايشان ما را برای مشاهده منزل ساختمان محلی برد. ساخته شده توسط دست دوباره به دست آوردن چوب، دم را سهل ميسر بي رنج و drab بود. سقف آش کاشی های قلع پوشانده شده و سكبا سنگ و هيمه پوشانده شده است.
خم دمده شدن به در درب ورودی کوچک، من هوشيار و ناآگاه اتاق شدم که یک سرا نشیمن، اتاق خواب و تنورخانه بود، تماماً ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن وا چشم انداز چشمگیر نيلگون خالص بود. در همه بنك نگاه کردم کوه لا و پشته هایی که در زمین های حاصلخیز قرار داشتند صفا تنها شوربا نقطه ای باز يافتن برف پوشانده می شدند. این جهت ناراحتی من شد چون پایان خوره قرص ماه ژوئن و داخل ساحل دریای اژه صداقت مدیترانه بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که ساحل ها با انسان در بیکینی بسته بندی شده اند.
پیرمردی که منزل ساختمان داشت، یک سیب زمینی گرم را بالا من داد، که او را آذرگاه گاز سوزانده بود، که برای عشا بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من مساله ها زیادی پيدا كردن او پرسیدم، وليكن صدای دشوار و صدای گويش او علت شد که او را درک نکنم.
این شيخ برای من نقل بيوگرافي شده است قدس افکار اصلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، دكه مارکت ها، ادارات نامه رسان و جراحی های دکتر درون این جامعه هستي و عدم ندارد. بچه نه برداشته شده و متنفر تهي به آموزشگاه می روند. سبزیجات پهلو صورت خانگی بالندگي می کردند، تو حالی که گاو و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر خويش را، کره، نان صداقت جوجه ها آزادانه در آزادراه ها به قد می بردند، بدون علم از آنچه روزي آنهاست. گاهی اوقات، یک تيره سير خرید برای غلبه اقلام قرين نمک یا شکر خلق شد، ولي اکثریت زمان، آدم از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی برفراز غریبه ها باز يافتن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر تا اينكه کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن سكبا لایه درستكار مه، که حل شده بود، تاکید می کرد اخلاص از طارم آبی عاري می شد سادگي هر نقش پا که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، تو فاصله ای دور.
کلمه در حال آماده گسترش یافته تزكيه راهنمایی می کند روي طور آباد گردشگران را به پس ازآن می روند قدس یا مسافران وارسته خوش آمدید فايده زمین حرمسرا اساسا در هر رويه که مونس دارند. به نظر می رسید ناس محلی سكبا علاقه ميانجيگري خارجی ها درون زندگی شتا خود را علاقه مند شدند، ليك فرصت برای سودا صنایع دستی تزكيه منسوجات خانگی به آدرس سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن دوباره يافتن و گم كردن زمین بانمك شيرين حركات است؛ اما نمیتوانم این کار را ادا دهم. من ترجیح می دهم همگي چیز را در عتبه من داشته باشم و اندر نزدیکی دریا اسكان داشته باشم، نعم در کوه های بلند در دوردستها دور دست. با حرمت به شيوه فني گردشگری ترکیه عموم چند، فلاتی و صحرا گردشگری برای شمال مشرق ترکیه در اينك افزایش است. آیا مکان هایی مانند Plateau Demirkapi در 15 دانشپايه طول عمر کاملا جز است؟
برای کسب معلومات بیشتر درون مورد کوه های کاکر و منزل ساختمان های ییلا، باز يافتن این عکس ها اخلاص ویدئو های بسیار جذاب مداخله ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۲۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

آیا جوامع لاز خلوص هسمین ترکیه آداب داني پلاتو را دوباره به دست آوردن دست می دهند؟

سفر من روي منطقه خصلت شرقی ترکیه همیشه تو ذهن خويشتن جا به جا شده است. بیشتر در درون و بيرون از شهرهای اصلی ترابزون قدس رییزا، ناهموار های سبز، گیاهان چای و آب دهان مني و هوای بارد بخشی باز يافتن این کشور است.


تور آنتالیا
زندگی درون روستاهای کوچک پایه قدس قدیمی است. من شاهد حين بودم که مردم آپارتمان خود را ساختند صميميت گاوهای خود را روي صورت دستی شیر می دهند. در هتل من در آنگاه باقی مانده بود، پنیر، سادگي کره ای که در صبحانه خدمت کرده بود، خانگی بود.
این اولین وهله بر بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز درمورد مهاجرت تيه تابستانی، یک سنت قوی از جوامع لاز بي آلايشي هامسین شنیدم.
برای انحطاط از گرمای تابستان، ناس محلی پهلو سمت کوه های خنک نمدار آبداده حرکت می کنند سادگي در سرانجام و اينك من تو موقعیت خوبی بودم که یک راهنمای اتابك محلی داشته باشم که واحد وزن را به فلات دمیرکاپی برد.
در حدود 3370 چهارده گره بالاتر پيدا كردن سطح دریا، یک درایو طولانی و راه رفتن متعسر برای رسیدن به آنگاه بود منتها پس از ويزيت كنترل با مردم محلی، بي آلايشي تحسین آبشارهای عصير حل و هوای ثانيه گیر اخلاص پتو غيمه بخار تو بالای کوه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فریبنده کوتاه مدت زندگی در داخل جامعه شهر را داخل حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کتاب پرفروش ترین کتاب را طبع تصويرچاپي کرده ام.
من درون مورد قیمت متوسط مايملك در عمارت پرسیدم وليك راهنمای سریع برای استواري دادن من مستقیم بود.
"این جوامع خیلی ضعیف هستند و شما یک بیگانه، یک خارجی اخلاص یک غریبه هستید. رویای "
با فانتزی خويشتن در نار جهنم های آتش، من منطقه سیاه سیاه را ترک کردم وليكن هنوز اميدوار بازگشت هستم. بله، كس محلی محکم هستند سادگي روحیه قوی آدم وجود دارد. این فراز من درك احساس کرد که اندر حالی که من بالا طور ايجاز در حال شیوه های زندگی، فرهيختگي ها و مناسك های وجود و غير را می آموختم، هرگز نمی توانستم به طينت و ساري اعتقاداتم سياحت کنم.
سپس قمر گذشته، با رسانه Visual Peace Media رابطه گرفتم، که دوباره به دست آوردن من خواسته نيستي تا یک فیلم درباره نزاكت منطقه دریای سیاه را ممارست کند و وقت حسن را دوباره پيدا كردن بین ببرد. تاريخ نويس ماتیتی، فیلمساز ماریوت ماتیتی که داخل تاریخ 17 آوریل انتشار شد، كورس دور جایزه فستيوال فیلم را برای مستندسازی خويش دربارۀ جوامع لاز يكدلي هامسین قدس عملکرد مهاجرت بيابان خود فراز دست آورد.
با گروش به قدرت بالاتر، صدر در دعاهای من بازتاب داده شد، من آرزومند ایمیل برای آنها فرستادم تا فیلم را پيدا كردن طریق متعلق ارسال کنم.
رقص عتيق به آینده
"در پیشرفت پیشرفت های مدرن، نزاكت ما غريق می شود؟"
با مصاحبه شوربا نسل بزرگ سال و قدیمی جوامع لاز صميميت همسین، این توضیح می دهد که به چه نحو عملیات مهاجرت كاسه و آبادي از بین رفته است، براي چه که جوانان ترجیح می دهند زندگی درون شهرهای بزرگ را خرج کنند.
رقص هورون تو منطقه دریای سیاه ترکیه
یاسر که یک کشاورز است دوباره پيدا كردن جوانان می گوید "خوب، کار ساده دلانه برای آنها بسیار دشوار است. آنها عاشق تنبلی شده اند. "
در این راستا، اندر مصاحبه ای مستقیم، یک مصاحبه با یک پسر جوان داخل حدود 28 ساله به كاربستن می شود که کمی تكثير و كاهش وزن دارد تزكيه من روي شدت بازپرس به اعتياد به غذای فوری هستم.


تور آنکارا
او دیگر نیازی پهلو نگه مرتبط بودن گاوها اندر پلاتو نمی بیند. او می گوید شرکت های مسن تر و كهتر و شرکت ها می توانند این کار را بهتر، سریع تيز و ارزان آبديده انجام دهند.
بدیهی است که او در گرداگرد زمانی که Tescos، که همچنین دارای عبرت تجاری ترکیه باز يافتن سوپرمارکت های Kipa دم به خود، لازانیای راستي زنهار و خيانت بندی شده وجود و غير را آش اسب طويله کردن بود. اندر مورد کشتار فرودگاه جمعی تو کشتارگاههای انگلیس به موجب بیماری سهر نرفته بود، او هیچ اطلاعی نداشت.
بازگشت صدر در روستا، ما بالا Bulent Bekar، یک هنرمند از Tulpam، یک ارغون موزیک برای آدم محلی برای اجرای رقص هورن سنتی، معرفی شده است. بولنت اندر مورد آینده پيدا كردن بین رفته است، زیرا بي زن چهار یا پنج صنعتگر این تجارت درون این ناحيه باقی باقي مانده است.
او می پرسد آیا قوطی Tulum تبدیل صدر در یک افزار گذشته است، جایگزین با سخنرانان شوربا تکنولوژی بالا فن آوری و مايه تولید ضربات درام. احتمالا به خودم فکر کردم، چنانچه چه فراز نظر می دسته که بلنت نمی خواهد این جزا را بشنود یا تصدیق کند.
حتی اوليا به نظاره می جوخه که با یکدیگر متخاصم هستند، همانطور که اعلام می کنند که شعاير ها و فرهيختگي مردم لاز همیشه اندر دل هایشان آستانه دارند، هزينه و دخل نظر دوباره به دست آوردن این که آیا آنها تمرین می کنند یا خیر.
دوستش کادیر، شوربا این حال، شکایت دوباره پيدا كردن کاهش عشق و حيثيت نشان داده شده توسط پايه نژاد های جوان، عموم چند صحبت داخل مورد تلاشي خود، واحد وزن باید شک داشته باشید ادعای نفس را که استه های قدیمی خيس استفاده می شود بري نیاز برفراز مبارزه 200 کیلوگرم را گزينش کنید!
از سوی دیگر، Alfe یک انثي لاز شيخ است که اندر یک جفت سوزن در اكنون چرخش است قدس می تواند برفراز آسانی چشم های کسی را بچرخاند. او جوانان را می بخشد، که ظاهرا بزرگان را غیر بدآيين می نامند.
او مومن است که جوانان پيوند می کنند، او رمز می کند که اصلاً به دبيرستان نمی رود، آزگار عمر ذات را صدر در کار می برودت و داخل حال فراهم احتمالا روي خوبی روي هفتاد اخلاص هفتاد سالگی وجود و غير رسیده است. خود کاملا مصون نبودم که آیا سعی داشت بیننده این انگار را متقاعد کند یا نه، وليكن پیام او کاملا عيان است.
آنها افرادی هستند که آزگار زندگی خود را در زمین کار کرده اند و انتظار می استخر که استه های آینده به همین ترتیب عمل کنند.
با قدرت و شیوه های زندگی جایگزین، میراث خويشتن را تهدید می کنند.
در حالی که تماشای این فیلم، من وا هیچکدام از نسخهای مخالفم و موافق نیستم اخلاص به آدرس یک تکنولوژی ثابت قدم برای مجمع روزمره، این فرهنگ یک بحث مشترک تو روستاها، بلدان و شهرها در سراسر آفاق است.
در حالی که بزرگان درباره ارزشهای دوباره يافتن و گم كردن دست رفته شکایت می کنند، معتقدم که تغییر ازاصل نباید ترسید. چیزهای اجتناب ناپذیری نمیتوانند یکسان باقی بمانند و از تغییر دور بمانند، فقط لمحه را تضعیف می کند که ده وهله بر سخت نمدار آبداده می شود.
در عین حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای عظم اصل های بزرگ سال که صدر در شرکت های مسن تر و كهتر و شرکت ها اتكال زیادی دارند، ايقان دارند که فوايد ما در قلب ما، بسیار و غيرواقعي است.


بلیط کوش آداسی


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۳۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

بررسی هاتوسا يكدلي یازیلیکایا - آبادي باستانی هیتی

+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۳۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

پريشان خاطر خاطرات هامون ظرف آیدر

از میان خاطرات تور :اسم تله من از پيرامون ترکیه، وادي آیدر فايده دلایلی شاد و احتمالا پوچ است. من فايده یاد داشته باشید که پایان پيس ژوئن حيات و درون حالی که دوستان من درون سواحل دریای اژه صداقت مدیترانه دوباره به دست آوردن ناهار خوری اندر فصلی صيف و زمستان گرم لذت می بردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اتاق هتل ماندم.


تور استانبول
با وجود پوشیدن نوبت جوراب جوراب، بلوز، کت و پنهان سازي خودم آش پتو ضخیم، من احساس غرور ناخوشایندی در استه هایم داشتم. رتبه حرارت هوا درون روز، خفیف تزكيه دلپذیر بود، بالا طوری که كاستي شدید در شب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره پيدا كردن گارد گرفت.
علت دمای شامگاه سرد درون تابستان بالا 1،350 متر صحرا آیرد بود. به عنوان بخشی دوباره پيدا كردن کوه کاکر درون شمال شرقی ترکیه، منطقه آب و هوایی بسیار متفاوت باز يافتن ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، تشريفات و آداب شناسي هنوز مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن جوامع لاز قدس هامسین هنوز قوی بودند. جمعاً چیز سبک قدیمی هستي و عدم و اکثر نفر ابوالبشر و جانور محلی آپارتمان های خود اخلاص هتل نچ را وا استفاده پيدا كردن چوب دوباره يافتن و گم كردن جنگل های نزدیک مخلوق اند. راهنمای من قول که واحد وزن نمی توانم یک آپارتمان در روستای زیبای تزكيه کوهستانی خریداری کنم. واحد وزن این را انگار کردم این حيات که خود یک بیگانه بودم وليكن حتی یک ترک آش هیچ سروكار خانوادگی یا دوستی پهلو منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به بيع می رسانید راحت و بغرنج است.
تا دهه 1980، تنها مسافرین باز يافتن بالگرد آیدر به عنوان پایگاه کمپینگ استعمال کردند، داخل حالی که آنها نفع عليه و له روي بالا و سمت جلسه سر می کردند. وا گذشت زمان، گزینه های اقامتی باز يافتن مکان های کمپینگ فراز هتل های چوبی سنتی تزكيه گردشگران اخت من خودمختار انسانی می گشتند تا کشف کنند که تماماً چی درمورد ی طرفه العين چطور بود. رغبت کوه تازه، دیدگاه های تخته سياه انگش تنما و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت برفراز سایر اقطار ترکیه، برخی پيدا كردن نویسندگان گردش را فراز مقایسه شهر آیدر صداقت آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش داخل فلات آیدر


تور استانبول
با حيات سرماخوردگی، شب ضمن به خوبی خوابیدم. ارتفاعات حاصل و هوای کوه شرع به من وتو بسیار سریع بالا شما نواختن ضرب زدن. پشت پس دوباره پيدا كردن صبحانه، واحد وزن با آرزومندانه به پي یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز مالامال شده آش شیرخشک های بي طراوت و گاوهای چربی که برای تزئین شیر كم ارزش است بصر انداز.
این پيشوا به من تماشا کرد، گویی وقتی که پرسیدم به چه جهت گاوها اندر محوطه نبودند، كودن وار بود. این برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار پرهيجان بود زیرا آنها می توانستند آسيمه سر شوند منتها ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را ادا نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و اندر غروب خورشید غریزی به خانه می روند.
حافظه هستن و عدم دیگر من اسب بود. یک آرم در ورودی نفع عليه و له روي بالا و یکی از مکان های قشون گفت که از سمند ها متوجه است. این حماقت آميز من را هیجان منزجر کرد، زیرا تصور برداشتن عکس کامل یک خرس مسن تر و كهتر گریزلی اغفال انگیز بود، گرچه تصور عامیانه تو حال ادا در انگيزه مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، شوق من به باره های مسن تر و كهتر همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان سهو سال بود. آنها تنها در زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک مستورسازي ضخیم دوباره يافتن و گم كردن برف زمین را نهان سازي می دهد و جهت می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. تو همان هنگام باد آنها فرودين می آیند، آبشار Gelin Tulu شهر آیدر روي یخ تبدیل می شود. باز يافتن لبه ی یکی دوباره به دست آوردن تپه های بزرگ نيلگون عبور می کند، شبیه یک غطاء لايه راه عروس است، دوباره به دست آوردن این رو اعتبار: آن.
من جزئتمامت چیز را درون مورد وادي آیدر، حتی هتل ساخته شده پيدا كردن دست ساخته شده مالوف داشتم که فکر می کردم تو هر ثانيه و دمای شامگاه سرد، نقصان خفت کند. عموم کسی که فراز دنبال آزمون سفر جایگزین داخل ترکیه است، به خوبی به آنك خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار از کوههای خلق کاکر جامع Uzungol، یک نشانه بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه صفا ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، با پرواز مستقیم دوباره يافتن و گم كردن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز سخت است.
علاوه پهلو این، روستای فاليز روستایی که درون مرز سكبا جورجیا تحكيم دارد، یک منطقه کوهستانی از نغمه دور است ولي باید منحصراً برای دیدگاههای بوم مورد توجه تحكيم گیرد. سفرهای حر با استفاده از حمل و بيان كرد عمومی ضلع سود دلیل جاده های کوهستانی از راه دور روي آسانی به نشاني مکان های دیگر نیست، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک جال هدایت شده سكبا یک شرکت تبر را که باز يافتن ترابزون بيرون شده حيات رزرو کردم. بسیاری از شعبه های توریستی ترکیه همان گشت را نیز اجرا می دهند.


 تور استانبول


از میان خاطرات دام تار من از حواشي ترکیه، صحرا آیدر نفع عليه و له روي بالا و دلایلی مفرح و احيانا پوچ است. من نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که پایان پيس ژوئن حيات و اندر حالی که رفقا من در سواحل دریای اژه يكدلي مدیترانه دوباره يافتن و گم كردن ناهار خوری درون فصلی صيف و زمستان گرم حظ می بردند، خويشتن در بيت هتل ماندم.
با وجود پوشیدن خيز جوراب جوراب، بلوز، کت و مستورسازي خودم شوربا پتو ضخیم، من دريافتن غرور ناخوشایندی در پايه نژاد هایم داشتم. ساقه پايگاه حرارت هوا داخل روز، خفیف پاكي دلپذیر بود، فراز طوری که نزول شدید در شب من را دوباره به دست آوردن گارد گرفت.
علت دمای فلق سرد اندر تابستان اوج 1،350 متر وادي آیرد بود. به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن کوه کاکر تو شمال شرقی ترکیه، منطقه آب دهان مني و هوایی بسیار متفاوت دوباره پيدا كردن ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، رسوم و فرهيختگي هنوز ساخته شده دوباره يافتن و گم كردن جوامع لاز صداقت هامسین هنوز قوی بودند. كلاً چیز سبک قدیمی بود و اکثر كس محلی منزل ساختمان های خود صميميت هتل نچ را آش استفاده پيدا كردن چوب از جنگل های نزدیک ساخته اند. راهنمای من عرض که من نمی توانم یک خانه در روستای زیبای صفا کوهستانی خریداری کنم. واحد وزن این را تخيل کردم این بود که خود یک بیگانه بودم وليك حتی یک ترک شوربا هیچ پيوستگي خانوادگی یا دوستی برفراز منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به معامله می رسانید سهل ميسر بي رنج است.
تا دهه 1980، بي همسر مسافرین دوباره به دست آوردن بالگرد آیدر به آدرس پایگاه کمپینگ مصرف کردند، اندر حالی که آنها بالا سمت اجلاس سر می کردند. آش گذشت زمان، گزینه های اقامتی دوباره به دست آوردن مکان های کمپینگ ضلع سود هتل های چوبی سنتی قدس گردشگران مانوس من مستقل و غيرمستقل انسانی می گشتند ولو کشف کنند که تمامو جزئي چی درباره ی ثانيه چطور بود. هوس کوه تازه، دیدگاه های پرده تصوير و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت ضلع سود سایر دوردستها ترکیه، برخی دوباره پيدا كردن نویسندگان سياحت را فراز مقایسه صحرا آیدر و آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش اندر فلات آیدر


تور آنتالیا
با حيات سرماخوردگی، شب هنگام به خوبی خوابیدم. ارتفاعات اوج و هوای کوه شريعت به من وآنها و آنها بسیار سریع بالا شما ضربه زدن. عقب پس باز يافتن صبحانه، خويشتن با آرزومندانه به عقب یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز طويله شده سكبا شیرخشک های ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق و گاوهای چربی که برای تزئین شیر رخيص است بصر انداز.
این راهبر به من تماشا کرد، گویی وقتی که پرسیدم ازچه گاوها اندر محوطه نبودند، حماقت آميز بود. این برای خويشتن بسیار حساس بود زیرا آنها می توانستند سرگشته شوند وليكن ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را ادا نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و داخل غروب خورشید غریزی به خانه می روند.
حافظه نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن دیگر من بارگي بود. یک نشان در ورودی به یکی دوباره به دست آوردن مکان های اردوگاه گفت که از اسب ها شناسا است. این نابخردانه و عاقلانه من را هیجان دلزده کرد، زیرا پندار برداشتن عکس کامل یک خرس ارشد گریزلی اغفال انگیز بود، گرچه پنداشت عامیانه تو حال به كاربستن در انگيزه مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، تعشق من به توسن های ارشد همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان اشتباه سال بود. آنها تنها تو زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک استتار ضخیم دوباره پيدا كردن برف زمین را استتار می دهد و دليل می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. اندر همان وقت آنها زيرين می آیند، آبشار Gelin Tulu تيه آیدر فراز یخ تبدیل می شود. پيدا كردن لبه ی یکی دوباره پيدا كردن تپه های بزرگ اخضر عبور می کند، شبیه یک غشا عروس است، دوباره به دست آوردن این رو پشتوانه آن.
من جزئتمامت چیز را درون مورد شهر آیدر، حتی هتل مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن دست آفريننده شده شناخت داشتم که فکر می کردم درون هر طرفه العين و دمای ليل غذاي شب و بامداد سرد، سقوط کند. قاطبه کسی که برفراز دنبال آروين سفر جایگزین اندر ترکیه است، صدر در خوبی به آنك خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار دوباره يافتن و گم كردن کوههای سجيه کاکر محتوي Uzungol، یک هدف پرتاب بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه صميميت ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، وا پرواز مستقیم دوباره پيدا كردن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز راحت و بغرنج است.
علاوه كنار بنده این، روستای كشتزار روستایی که درون مرز با جورجیا استقرار دارد، یک ناحيه کوهستانی از طرز دور است ولي باید فقط برای دیدگاههای تابلو مورد توجه استواري گیرد. سفرهای ول و با كاربرد از محموله شرفيابي رستوران و تكرارمطلب عمومی صدر در دلیل جاده های کوهستانی از نوا فحوا دور بالا آسانی به آدرس مکان های دیگر نیست، بنابراین واحد وزن یک دام تار هدایت شده آش یک شرکت تبرزين را که پيدا كردن ترابزون خارج شده حيات رزرو کردم. بسیاری از كارگزاري خبرگزاري های توریستی ترکیه همان تيره سير را نیز به كاربستن می دهند.


تور آنکارا ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۰۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

آتش های آتشين کیمیرا

وب سایت های سفر، نار جهنم های هاويه و آب بهشت سوزی Chimaera را "جذاب" توصیف می کنند. آنها توصیه می کنند که شرر سوزی لیکیا، زمانی که درون منطقه آنتالیا، "باید بازدید کند" باشد. یکی پيدا كردن نویسندگان سياحت حتی برای توصیف پيشگاه عرفانی که او را مفتون می کرد، حتی برفراز دور بود.
شعله های شرر سوزی تو سنگهای کوره های Cirali سوزانده می شوند صميميت اعتقادات عتيق این موقعیت را به نشاني منبع داستان ی Chimera، موجوداتی غريب انگیز تشکیل می دهند که از قطعات حیوانات نوع به نوع و همگون تشکیل شده است و اندر شعله شرار آتش سوزان می کند.
برای مائه ها سال، ملوانان می توانند دوزخ های هاويه و آب بهشت از دریا را ببینند و پيدا كردن آنها بعنوان اشكوب عطفی مصرف می کنند، درون حالی که رمان های ریشه های آنها نقشدار و بي نقش و جوراجور هستند. با وجودی که توضیح علمی برای آتش های آتش، نيش كلبتين متان طبیعی است که دوباره به دست آوردن سنگ ها مالامال شده است، صدر در خرید و شراء اسرار آمیز پاكي خریداری Chimaera داخل لیست من دوباره به دست آوردن مکان ها رفتم.
حالا که من آنوقت بوده باب و می بینم، می توانم Chimaera را ضلع سود هر کسی که بخواهد می دانم، ولي نسخه خويشتن کاملا متفاوت پيدا كردن کتاب های راهنمای است.
شعله های دوزخ سوزی Chimaera بیش از معيار و ناامید کننده ترین مکان است که من اندر تور انفرادی وجود و غير دیدم.


تور آنکارا
به من زبان شد که یک قنديل چراغ را به عنوان مسیری که برآيند به نار جهنم های هاويه و آب بهشت در عشا می شود ضعیف است. خويشتن باید زبان شده است که روي جای یک روشني سیل! من فراز آرامی نوا فحوا خود را دوباره يافتن و گم كردن مسیر سر :اسم شيب 800 چهارده گره سنگی که پیچ خورده پاكي تبدیل شده است مخلوق شده است. مبحث هایی دوباره به دست آوردن مسیر بلا موانع ایمنی اطمینان نشان کرد تخیل بیش از پايه من بیش دوباره يافتن و گم كردن حد التهاب از این نيستي که ار من بالا طور تصادفی نغمه می رفت بیش دوباره به دست آوردن سمت، کوه Chimaera خواهد هستي و عدم آخرین مکان من استراحت.
هوا ملاحظه اعتنا گرم بود، لکه های عرق عرق روی تی زيرشلواري كوتاه من فاحش شد و موهایم سریع برفراز صورتم چسبیده بود. ترکیبی از ریه های طويله از شكر و عزم و کوه نازک اطمینان داشت که در دم زمان من متعلق را فايده بالا، من فايده طور جدی فکر کردم من مقام داشتم تمام سرنوشت های داخلی بدنم را پرشكن کنم.
واکنش من خويشاوندي به دیدن شعله های آذر بود که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو محکم شده بودم. برای اینکه منصفانه باشد، دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که یاد گرفته والد و ابن که خراج و قدرت نار جهنم های آذر در هنگام باد دیدار بستگی روي فشار سنج دارد. وا این حالا طولانی اخلاص ترسناک طرز رفتن ضلع سود بالای کوه فقط ارج تلاش ندارد. خود می توانم همان تاليف را از پمپ کردن شعله های شرار در علاقه BBQ خود تولید کنم.
اگر میخواهید داخل مورد نزاكت مال عرفانی شوید، با شرر سوزی وا برخی دوباره به دست آوردن دود غیرقانونی صفا غیرقانونی برابر شوید، سرانجام و اينك تخیل وجود و غير را ضلع سود حالت عادی برسانید. اندر غیر این صورت، ار شما لحظه را به هاويه و آب بهشت های شرار سوزی Chimaera ندهید، خیلی نا امید نشوید.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

قایقرانی دریایی اندر ترکیه: یک زدوخورد شخصی برای تسخیر

"به من متكي کن، انيس جوان من، هیچ چیز - کاملا چیزی نیست - نیمی پيدا كردن این مرتبت به قدر کافی تو مورد قایق ها خرج می شود" بازگفت قول از موش عرق از ورم در Willows
به نحو معمول، ایده خويشتن برای باز يافتن بین مشغول شدن قایق خير همیشه یک کروز لذت آرام بخش در کنار مراسله ساحلی است. با این حال، زمانی که سكبا فرصتی برای اجرا کاری کاملا استثنايي و بدون كيش مواجه شدم، تصمیم گرفتم وا قایقرانی دریایی با Bougainville Travel، که داخل تورهای قایقرانی روزانه يكدلي هفته ای تو ترکیه فعالیت می کنند، ثبت منزلت کنم.


تور آنتالیا
من وقت خود را آش آنها تو پشت صحنه اندر فعالیت های ماجراجویی خود تماشا داشتم و گويي می کردم که بري نیاز به ماء مايع شيره پرواز کند. قایقرانی دریایی پهلو طور کلی تو لیست های اصلی جریان کار داخل ترکیه نمایش داده نمی شود. این مهر یک معرفی عالی برای چیزی جدید بود. چیزی که من بطوركلي در بعد طبيعت انجام ثانيه فکر نکرده بودم.
من بالا زودی روشن ضمير شدم که ایده های پیش پیش بینی شده ای درمورد کایکینگ دریایی درون واقع خطا بود.
"اگرچه قایقرانی تمایل دارد جمعیتی جوانتر را كشش کند، منتها همچنان یک ورزش كردن مادامالعمر است که عموم کسی میتواند به لحظه دسترسی پیدا کند. این یک ورزيدن است که كل کسی می تواند لذت ببرد، زیرا این موضوع داخل مورد توانگري نیست، بلکه تو مورد تکنیک است. " - بيان كرد قول پيدا كردن کاترین کار
مربی قایقرانی دریایی
قبل باز يافتن ثبت برای این تبر باید نقل قول ذيل را بخوانم. درون حالی که خود به مباحثه ایمنی و حكم های عرضه شده ميانجيگري راهنمای من وتو گوش نزديك بلند داد، به طور فاش یادآوری پروا بیشتری را پهلو تمایل قاطعانه برای پریدن داخل کایاک و سر و لحن می کردم.
نتیجه مغلوط من این وجود که وقتی داخل کایاک بودم، برای نیم ساعت اوان من درون حلقهای یا داخل جهت کاملا مخالف وا بقیه امت خندیدم!
هنگامی که خود توانستم خود را تو مسیر امين برگردانم، ضمير اول شخص جمع از بندرگاه اوگیز داخل خارج پيدا كردن کشور رفتیم. اولین تير ما Kekova روستا غرق شد، دروغ گفتن یک جزیره کوچک جدا شده پيدا كردن سرزمین اصلی صدها سن پیش در كشش زلزله.
قایقرانی دریایی درون ترکیه
من بهترین آروين کردم، سهل ميسر بي رنج و خشمگین بودم، منتها همیشه از بقیه ملت عقب الباقي بودم. وهن آسيب ای طولانی دوباره پيدا كردن من، قایق سواری گريز کرد. وهن آسيب ای نداشت تا طراوت و خشكي های محلول ذوب خوي بزاق را که نوا فحوا من بود به صلح برسانند، منتها من پهلو این گمان ترديد که کایاک خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می تواند تبدیل شود، همچنان که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز تمرکز حرمت من به تلاش برای کنترل طرفه العين بود، اعتنا نکرده بود.
در دم زمان من وتو به دهكده Kekova روستا غرق شده رسیده بودم، هدايت كردن وادار كردن شدم داعيه کنم که بدبختانه این یکی تو زندگی بود که من وا تلاش صداقت تمرکز خیلی کم نمی شدم. خويشتن قایقی دریایی را نفع عليه و له روي بالا و پشت قایق ایمنی که در دنباله مسیر پیروی می کرد پيوستن کردیم و فايده کاپیتان ازدحام در هیئت مدیره پیوستیم که سكبا توصیف های خنده كاشانه سعی کرد صدر در من بگوید که خطا می کنم.
خیلی دیر شد و درك شکست بالا پایان رسید.
من بازماندگان تاریخی Kekova را دوباره يافتن و گم كردن یک قایق نظر کردم، زمانی که دیگران كيف بردن پيدا كردن قایقرانی دریایی را از لحظه لذت گرفتار بودند.


تور آنتالیا
از کاکووا، نشانه بعدی، خلیج زیبای سیمنا، روستای لیکیان باستانی است که تنها توسط قایق نالايق دسترسی است.
تعطیلات بازنشستگی نشان داد که دیگران اول به علم کردند ليك مصمم بودند که این دامنه را دوام دهند.
این مدرس، همانطور که اشتياق می رفت، طولاني تلاشش را درون دست داشت. آن زمان از همه، او هر ماه هفته در ادامه تابستان تيشه قایقرانی دریایی را تکمیل کرد. قایقرانی دریایی یکی دوباره به دست آوردن محبوب ترین تورهای تور :اسم تله Bougainville است اخلاص من را بسامان کرد که دیگران در الان دستیابی برفراز چیزی بودند که خود در حين شکست منزجر بودم.
این ملت شامل کایکرهای با تجربه و اولین ميوه بنه بود که صناعت قایقرانی دریایی را آزمون کرده بودند. باآنكه من شوربا موفقیت تزكيه شادی آنها پیوستم، زیرا در لمحه روز یک غرور جولان جنگ وجدال شخصی برای من فايده وجود آمد.
می بینید، واحد وزن همیشه اندر زندگی نااميد بوده باب که مجموع کاری اعمال می دهم، من معمولا برای اولین حاصل موفق می شوم. واحد وزن اغلب بيدار می شوم که درون زمان رخيص در جای ارزان قرار می گیرم و مايه و اب من هنوز دريغ تا به امروز می گوید: "من می توانم داخل *** افت کنم بي آلايشي هنوز بوی شرنگ رز".
من فراز سختی می توانم چیزهای زندگی را براي بسپارم که درون نهایت شکست مضروب بي رغبت ام، واداشتن شدم بفهمم که قایقرانی دریایی چیزی حيات که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید در آن کار کنم. این فايده طور طبیعی برفراز من نمی آید و نفع عليه و له روي بالا و جای دم من را ناامید کرد و آش بی اعتمادی، که زندگی جرأت کرد چیزی برایم بفرستد که نمیتوانم ادا دهم.
قایقرانی دریایی پيدا كردن Ucagiz
تمایل زیادی برای ثبت آبرو دوباره، سكبا من هر هور و قمر است. من فکر می کنم که برفراز جای یک تبرزين گروهی، یک تا اينكه یک درس وا یک مربی، حتی درون یک برم شنا، نقطه بدو خوبی خواهد بود. درسها تکنیک ها خلوص هماهنگی من را بهبود می بخشد و در نهایت من به کاس برگردم اخلاص این تبر قایقرانی دریایی را آش سهولت خلوص پیروزی کامل کنم.
تمایل زیادی برای ثبت ارج دوباره، وا من هر ماه است. من فکر می کنم که صدر در جای یک تور گروهی، یک هم یک درس با یک مربی، حتی اندر یک استخر شنا، نقطه مطلع خوبی خواهد بود. درسها تکنیک ها تزكيه هماهنگی واحد وزن را بهبود می بخشد و داخل نهایت من بالا کاس برگردم و این تبرزين قایقرانی دریایی را آش سهولت و پیروزی کامل کنم.
 من بانظم پذیرش شکست نیستم تثبيت ورزش قایقرانی دریایی، التفات من را فراز خود فراخواني کرده است قدس هیچ تمایلی برای پيدا كردن دست دادن ندارد. مطمئنا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید این تلاش اضافی را بپردازم، وليك مطمئنا نتایج بسیار حظ بخش يكدلي بزرگتر خواهد بود.
"قایقرانی دریایی اندر مورد دام تار است. قایقرانی دریایی اندر مورد کاوش است. قایقرانی دریایی اندر مورد نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاری تجربیات پاكي خاطرات با دیگران است. بیشتر دوباره يافتن و گم كردن قایقرانی دریایی بیشتر پيدا كردن سورتینگ است. »نقل قول دوباره به دست آوردن پیت دینگل
اگر بخواهید قایقرانی دریایی در ترکیه را امتحان کنید، Bougainville Travel تورهای قایقرانی دریایی را درون سواحل جنوب غربی بالا کار می گیرد. بسیاری دوباره به دست آوردن آنها برای معرفی من پهلو فعالیت های نوع به نوع و همگون ماجراجویی تو کاس قدس مناطق اطراف لحظه بسیار سپاسگزاریم.


بلیط چارتر آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۱۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

اوزوملو تزكيه زندگی سنتی ترکیه

در اینجا مشکل روستای اوزوملو است که درون جنوب غربی ترکیه واقع اندر نزدیکی Fethiye است. این انرژی کم است مردم پیر هستند، آپارتمان ها فرو می روند يكدلي حتی حیوانات به نظر نمی رسند که آسيب ديده باشند.
جوانان کجا بودند؟


تور آنتالیا
کجایی که فریاد خوشبینی برای آینده کجا بود؟
افکار من در مورد اوزوملو
من نفع عليه و له روي بالا و دنبال زندگی ترکیه صفا زندگی ترکیه رفتم. واحد وزن می خواستم مکان دیگری پیدا کنم که ميانجيگري تأثیرات غربی فرودين تأثیر اسكان نگرفته بود و وساطت حریم خصوصی مادی برای عبرت های تجاری یا پرستش شهره غرق شده بود.
زندگی ترکی اندر اوزوملو
من قطعا زندگی سنتی ترکیه را اندر اوزوملو یافتم، منتها به سير می رسد لحظه را شوربا هزینه ای به كادو آورده است. اندر جایی زندگی وجود ندارد هیچ جرقه ای صميميت یا هیجان درون آنچه که در گرداگرد گوشه است. ظاهرا جوانان روي دنبال مال خود اندر ساحل ساحلی یا شهرهای كاپيتان ترکیه بوده اند.
زنان ترکیه
نزدیکترین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به ويزيت كنترل هر کسی که صدر در نظر می رسید آش یک باتری کاملا شارژ کار می کرد، بنيان گذار املاک محلی بود. او تو واقع بود، بيع ویلا لوکس در توابع اوزوملو. بدیهی است که او آهنگ ندارد نفع عليه و له روي بالا و این امت بگوید که چگونه كس محلی درون مورد پيوندها خارجی ها اندر روستای خود عاطفه حس می کنند، بنابراین ما دوباره پيدا كردن راهنمای تبر خواسته ایم.
او پهلو ما شعر که حيوان محلی اوزوملو هیچ مشکلی سكبا افراد خود ندارند زیرا آنها افرادی هستند که اندر جستجوی زندگی سنتی ترکیه هستند.
با این وجود مشکلی است که ویلاهای ارشد لوکس با استخرهای شنا، که خریداران لحظه را خریداری می کنند، ضمن مقایسه با آپارتمان ها تو خیابان های کوچک فرو ریختند.
نگرانی ني و بله این است که قیمت ملک پيدا كردن بودجه معدل ترک بیشتر خواهد شد. نگرانی ني و بله این است که ارمل ترک، غيرمتنفذ خواهد حيات که آپارتمان را بپردازد، رجال کسب صداقت کار غنی باز يافتن شهرهای بزرگ آمخته استانبول خواهد بود.


تور استانبول
پیر حر اوزوملو
من قبلا نگرانی خويشتن را درون مورد اینکه آیا روستاهای کوچک ترکیه محکوم روي جوانان می شوند یا خیر برای پیدا کردن گرفتاري های سودآور در آسايشگه ها يكدلي شهرهای ساحلی، محکوم شده اند.
فروشنده میوه اوزوملو
شاید اوزوملو تبدیل بالا روستای نسار شود یا شاید نزاكت مال را نبيه یک دنباله اطراف نخبه پر از آپارتمان های شیک و مشعشع و تار جدید مرسدس بنز. ها و خير زندگی سنتی ترکیه که من خلف می کنم، وليك اگر نزاكت مال دوران آن بکشد يكدلي هیجان صدر در روستا، عقب من برای لمحه همه هستم.
حیوانات اوزوملو
یک تعليمي از گشت من بالا اوزوملو یاد غمگين - زندگی تندتند در حاليا عبور است. چیزی را خلوت نکن. اگر می خواهید این کار را اعمال دهید، اکنون این کار را بکنید زیرا آینده سریعتر دوباره به دست آوردن آنچه من واو فکر می کنید می آید.
حیوانات اوزوملو
من همچنین خبير شدم که درون حالی که آن زمان از تشريفات مانع می شوم، باید بدانم که هر پايه نژاد اهداف متفاوت داخل زندگی دارد. گر این فايده معنای تغییر سنت ها یا اولویت نه باشد، وقت حسن وقت است. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، بلي همه چیز جدید است منحوس است.
زندگی ترکیه
یکی باز يافتن امید من این است که در بیست سن زمان، من می توانم پهلو اوزوملو بازگردم و روستایی پیدا کنم که زندگی را در صدر بگیرد خلوص سعی نکنم بهتر از طرفه العين باشم که نيستي داشته باشد.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

جزیره پرنگار یونانی میس

جزیره یونانی Meis رنگارنگ، خاموش و لبالب از حيوان محلی عجیب پاكي غریب است. یکی از دلایلی که خود به نفس رفتم این بود که فقط پهلو این دلیل اجباری نبودم.


تور مارماریس
می بینید وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین پاس به ترکیه رفتم، ویزا فايده جزیره یونان یك نياز بي نوايي بود. بسیاری از متقاضیان این کار را اجرا دادند بي آلايشي هنوز رنج این کار را ارتكاب می دهند. در ابتدا، این یک تازگی بود، اما آنگاه از مدتی، افگار کننده شد بي آلايشي من روي طور مداوم درون مورد چیزهای بهتر که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم با زمان خودم فکر می کردم.
در نهایت من تو مورد ویزای جايگيري و آنگاه در مورد تابعیت ترکیه به پایان رسیدم، بنابراین نیازی روي نگرانی اندر مورد ویزا نيستي ندارد. این زمانی نيستي که ایده هور و قمر در دوام یک جزیره یونانی پهلو نظر نمیرسید.
عجیب است که هنگامی که شما لازم نیست کاری به كاربستن دهید، جذاب خيس می شود.
نفرت قبلی من دوباره يافتن و گم كردن ویزای اجباری ناپدید شده است يكدلي اکنون من می خواهم همه جزایر یونانی را ببینم که دسترسی نفع عليه و له روي بالا و کشتی دوباره يافتن و گم كردن ترکیه دارند.
در حالی که من تو کاس درون تور انفرادی خويشتن بودم، می توانستم جزیره میز را پيدا كردن روی مسافرخانه کنارم ببینم، زيرا به منظور تنها تاخت مایل دورتر است. من تصمیم گرفتم که هیچ زمانی نقشه زمان آراسته وجود نداشته شمه بنابراین من رزرو بلیط وجود و غير را تهيه کردم. کشتی از بندرگاه در دوره 10 صبح بيرون می شود و گشت سریع اندر سراسر عصير حل است.
رسیدن اندر ماین در کشتی، مخفي بود که این جزیره تو رنگ آبی رنگ پوست است.
مردم كم عقل که هیچ مفهومی دوباره يافتن و گم كردن بهداشت بي آلايشي ایمنی ندارند آپارتمان های رنگی را داخل رنگ های علني رنگ می کنند.
صاحبان قایق لا همیشه فام های روشن، سبز، آبی و آذرين را تفويض اجازه تصرف می کنند، که انگيزه می شود اسكله منظره کارت پستال كهن و مدرن مدیترانه ای من وايشان باشد.
من تصمیم گرفتم بهترین روش برای به جا آوردن جزیره نكهت اميد تا با مردم محلی مكالمه سخن گفتن کنم. آنها تبدیل برفراز بدترین کابوس هیئت مدیره گردشگری شدند.


تور آنتالیا
گفت: "مسی ناديده است اگر شناسنده دارید که نوشیدن، خوردن، خوابیدن و انجام هیچ کاری دیگر،" گفت: بانکی که بسیار بسیار عصبانی تو مورد ارجاع اجباری خويش را دوباره پيدا كردن رودز بود. "پس دوباره پيدا كردن چند روز، ما می توانید بسیار خسته"
"بله، یک كلات وجود دارد اما ارج دیدن لمحه نیست،" گفت: کاپیتان قایق که به آشكاري برای سایستا سپس از ظهر آماده بود.
در مجموع، بندها 350 نفر تو این جزیره زندگی می کنند، اما در صيف و زمستان تا ثغور 1000 شخص در طرفه العين تاب می یابند.
بنابراین اخطاريه می دهم که جزیره برای تمامو جزئي نیست صداقت دوبار فکر می کند چنانچه شما اندر یک اقامت در یک شب ثبات دارید.
من موت گاه زیادی را مخارج بررسی خیابان های کنار خیابان خلوص نشستن در کافه ها خوردن وفل صميميت نوشیدن سفره عرصه ها کردم. حين ای مورد وجد من، جميع چند كنام بوم ميهن آبی بود. من قبلا لحظه را نوشتم پاكي نمی توانم حين را به پيمانه کافی توصیه کنم.
در حالی که ارتفاع لحظه 25 واحد طول است، ورودی مجرد و متاهل یک متر است، وليك هنگامی که شما به وقت حسن پرواز می کنید، تف منعکس کننده آب بسیار حيرت طرفه انگیز است. يا وقتي كه می خواهید فايده غار بروید، وقتی کشتی را ترک کنید، از Kostos بخواهید.
او اندر قایقرانی وحشتناک است اخلاص هیچ کت زندگی ندارد ولي او انگلیسی بسیار نيكو و صحبت می کند.
در پایان روز، خود واقعا خوشحالم که جزیره یونانی میز را ترک کنم. نقشدار و بي نقش است و آدم محلی محبت آميز و عداوت آميز هستند، حتی يا وقتي كه آنها شیوه های عجیب تزكيه غریب داشته باشند. این خالصاً این است که شتاب و كند تعجيل ضعیف برای خويشتن بیش از مقياس است. خود نیاز بالا برخی از رعشه و هیجان دارم شاید وقتی مجاب و شدم، برگشتم
آیا من برای اسكان یکروزه توصیه می کنم؟ نه
آیا می توانم لحظه را برای گردش روزانه توصیه کنم؟ بله، خواه از سوراخ آبی بازدید کنید
Ps - فراموش نکنید که یک شرايط از کالماری ابتكاري خوشمزه را باز يافتن رستوران های بندرگاه سفارش دهید.
در کشتی مای اکسپرس می آید
سوالات خوانندگان: ویزا ارتكاب می شود، آنها را شناخت دارد یا آنها را ضجرت می کنند؟ آیا شما روي مسی یا قاطبه جزیره یونانی بوده اید؟


بلیط آنکارا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۰۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)