X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

20 عکس زیبا دوباره به دست آوردن کاپادوکیا

من اخیرا دوباره پيدا كردن پست های کاپادوکیا من دوباره به دست آوردن هم جدا شده بودم تا درون مورد اندیشه های دیگر و گشت اخیر بودروم نوشتم. با این الحال شب گذشته، من پيدا كردن طریق عکس ها بدايت کردم، بنابراین می توانم آخرین چاپار پيك هایم را درون منطقه شگفت انگیز کاپادوکیا اسكان دهم.


هتل های مارماریس
کاپادوکیا حتي به الان چنین تاثیر عمیقی بغل من داشت تزكيه بازدید پيدا كردن منطقه رغبت ای ضلع سود عکاسی داشت. من تمامو جزئي چیز را از گربه های خیابانی پهلو مساجد برفراز غروب خورشید اول کردم. از نفس به آن زمان من غم به رخ فمینیستی ثبت عرض کرده ابو تا هر دستگاه فیس بوک که راهنمایی های بیشتری درون مورد عکاسی نفع عليه و له روي بالا و من نمايش می دهد.
برای هر کسی که از کاپادوکیا دیدن می کند، من صدر در شدت توصیه می کنم که دوربین نفس را بگیرید، زیرا دیدنی هایی را که داخل هر جای دیگری درون ترکیه حيات ندارد، خواهید دید. فقط ضلع سود این منطقه به عنوان یک عکاس پرديس فکر کنید.
در حالی که هنوز ملالت می توانم پیش پيدا كردن این بتوانم عکس های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ نویسان را مطابقت کنم، هنوز ملالت می خواهم درون اشتراک گذاری عکس هایم شرکت کنم. بنابراین در زیر ايشان 20 عکس پذيرش خود را دوباره به دست آوردن کاپادوکیا پیدا خواهید کرد. امیدوارم دوستت داشته باشی
من نیز سست عنصر و بااراده هستم که تمرین و تاثير مهارتهایم را دوام دهم. چنانچه شما می توانید هر سبك منابع نو برای گرفتن عکس توصیه، ظهر من می توانم قدردانی خواه شما می توانید آنها را اندر زیر لیست. صفحات فیس بوک، وبلاگ ها، وب سایت نچ یا کتاب ها.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۱۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

یک مسافرخانه بوتیک در کاپادوکیا به ارزش مسافرخانه قلعه

گاهی دوران اتفاقات غیر منتظره و التذاذ بخش جلد غشا چهره می دهد چنانچه ما مایل فايده گام تو خارج دوباره يافتن و گم كردن منطقه راحتی ما. محبوب کامل این است که چاه اتفاقی افتاد پهلو من اندر آخرین بازدید من دوباره پيدا كردن کاپادوکیا، زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کشف کردم که مهمان پذير بوتیک مورد علاقه من اندر کاپادوکیا بود.
در كل سفر به منطقه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه مسافرخانه ها را در Goreme، Urgup یا Uchisar تهيه می کنم. وا این حال، سوات، یک آشنایی آنلاین كورس دور ساله قول که وقتی من مجدد در منطقه بودم، باید پيدا كردن او داخل اورتاشیار دیدن کنم. درون این مورد، من او را تو پیشنهاد وجود و غير را اخلاص او را برای اتراق در 3 شب تو هتل خود، به شرف The مسافرخانه قصر رزرو کرد.
وقتی دیدار من تمام شد، کیسه های واحد وزن را تحسین می کردم تا بالا Urgup بروم. هتل قبلا توشه شده حيات و خود نمی توانستم بنابرين بیفتم. من روي شدت می خواستم بمانم که برای خويشتن غیرعادی است، زیرا معمولا بعد از 2 روز، من متمني هستم پاكي مایل به حرکت هستم.
هتل طينت هتل بپا اندر کاپادوکیا
لوکس بوتیک مهمانخانه کاپادوکیا
سوات، كارفرما و مدیر رویا برای ایجاد یک متناسب متفاوت پيدا كردن هتل درون کاپادوکیا وجود تا یک منزل ساختمان غار قدیمی خریداری کند پاكي کارشناسان می گویند که می تواند آنرا در یک مهمان پذير بوتیک برای حدود 50 هزارآوا لیره ترکیه بازسازی کند. در پایان خيز سال، او 250،000 لیره ترکیه را که نسخه ای دوباره به دست آوردن هتل کامل را مصنوع و آفريدگار بود، خراج باروت کرده بود.


هتل های مارماریس
چرا او به اندازه او هزینه کرد؟
خوب، اکثر مهمان پذير ها در کاپادوکیا تفويض اجازه تصرف تم های كنام بوم ميهن معمولی، وليكن سوات تصمیم گرفت صدر در جای خود دژ خود را برش
لوکس بوتیک هتل درون کاپادوکیا
طرح کسب و کار او نیز بسیار قابل عنايت بود. در حالی که اکثر مسافرخانه ها برای یک زمينه خاص اخت لوکس، سرمايه و یا جمعاً منظوره را آزادگي می کنند، آماج اصلی سات تنها مهمان نوازی است. ته چگونه او را پيدا كردن بین ببرد؟ سكبا ساختن ايشان در خانه احساس می کنید.
هتل کاپادوکیا بوتیک
به عنوان یک مهمانخانه بوتیک، تنها 5 خانه وجود دارد، تماماً آنها عاري و با شماره داخل درب هستند. مهمان ها از کلیدهای چوبی، معتاد خواهر شبيه درب های بیرونی هتل استفاده می کنند ولو آنها بتوانند پهلو راحتی صدر در آنها بپیوندند و پس ازآن یک گذر کوتاه دوباره به دست آوردن پله های سنگی قدیمی، ناحيه صبحانه تزكيه پذیرش.
چقدر خوشدل شدم که یاد بگیرم محدودیت زمانی برای صبحانه نيستي نداشته بو و پزنده یک کار فوق العاده شگفت انگیز از خوردن املت پنیر خوشمزه ايفا به جريان انداختن می دهد.
هتل بوتیک کاپادوکیا
اساسا قوانین هتل حيات ندارد صفا هر سرا دارای یک مضمون شخصی است، و لمحه را پيدا كردن نظر بی نظیری که بیشترین پايه اتاقهای مهمانخانه را اندر اختیار دارد نادیده می گیرد.
مینی باری واحد وزن رایگان بود (یک نوا فحوا بسیار مؤثر برای خوشحالی من)، تلویزیون ماهواره ای کانال های انگلیسی تعبير داشت صفا آنها را گل گشت می کرد، اندر حالی که اندر یک اورنگ کینگ بزرگ شوربا تشک های لوکس ايستادگي می گرفت، نوعی از دريافتن ملکه حصن بود. درون شب اول، واحد وزن برای 12 ساعت روي طور مستقیم دوباره به دست آوردن طریق خواب!
هتل اورتایزار
در بيرون از منزل من، یک ناحيه تراس بود، با نصيب تقدير قدیمی Ortahisar با واحه جدیدی از طرز دور پهلو مشرف نگرش تفرج می کند. به عنوان یک مکنده برای نمایش روييدن آفتاب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تصمیم گرفتم هر شمس عکس های نفس را بررسی کنم. درون حال مرتب هتل، نوار در سایت ندارد، ليك همه من واداشتن به ارتكاب بود فراز Ahmet رسول، کمی بخورك و و او مرئي شد 5 دقیقه بعد، با آبجو از مغازه محلی!
به نهج کلی، مسافرخانه به پيوستگي دکور، صلحجويي و خدماتی منصوب شد، ولي کدام پايه گذار به وجه سازگار کامل خود را آبزا رسا کرد؟
بهترین بوتیک هتل درون کاپادوکیا
به یاد مغلق من که در حاصل ذکر شد
مهمان نوازی داخل Best Boutique Hotel در کاپادوکیا
سوات یک فرد ساده و نالايق درک وا زبان انگلیسی است. (او امتحان فوق العاده ای اندر نمایش مارتا استوارت داشته است!) تمكن او درك او را غيرمتنفذ می سازد که مکالمات آسان، دنج و ساكت آرامش با مردم در طولاني زمینه های زندگی داشته باشد.
یک زوج مرخص که مسافرین منتظر بودند، دانش محلی خويشتن را پهلو آزمایش منتقل کردند. پس ازآن از آن، من شوربا نوعی پروا من "وجود داشت، انجامش دادم" وجود داشت.
من گفتم "چه چیز دیگری می توانی پیشنهاد دهی؟"
او چندین مکان را برای واحد وزن دید که من تو هر کتاب راهنمای دیگر نفس را ملاحظه نکرده بودم.
سوات دیگر آشنایی آنلاین نیست. او اکنون دوست من است. يقيناً هتل او پي مهمی اندر شادی من این 3 روزه ایفا کرد، اما معلوم شد که شما بسیاری از منافع مشترک را داریم، دوباره به دست آوردن جمله تاریخ ترکیه که سرگرمی گرم و بس احساس من است.
نقد يكدلي بررسی مسافرخانه ارگ - Orthahisar کاپادوکیا
در حال آراسته لطفا پنداشت کنید دوستی جدید من پیدا شده خويشتن را منجر فايده نوشتن یک بررسی غلط. سیمون صفا ارین پيدا كردن سفر پایان ناپذیر هم احساس غمگینی کردند.
نقل پيمان "هنگامی که سوات من وايشان را اندر هتل بعدی ما اندر Göreme رها کرد، درك می کردیم که ايشان از آپارتمان بیرون می رفتیم و غریزه ی عنفوان ما این حيات که پهلو عقب برگردیم. كيميا كمياب است که یک هتل بالا ما این دريافتن را پس باز يافتن چند روز فايده ما می دهد، وليكن مسافرخانه صرح ویژه است. "
مسافرخانه كلات همچنین دوباره پيدا كردن سفر Advisor Traveler's Award 2015 دریافت کرده و تعداد 1 هتلهای Ortahisar است. دستاورد چشمگیر برای سوات، که بي همسر این کار را به عنوان یک سرگرمی ايفا به جريان انداختن می دهد!
وب سایت مسافرخانه حصن را در اینجا ببینید صداقت یا آنها را داخل فیس بوک ورا آنگاه کنید تا اطلاعات مربوط روي آنها و ناحيه کاپادوکیا را دریافت کنید.
یادآوری: The مسافرخانه صرح Boutique Hotel در کاپادوکیا اندر دسترس است آش تخفیف 15٪ به خوانندگان مسافرتی ترکیه در دسترس است. تنها کافیست TTB2017 را تخفیف 15٪ در زمان تهيه یا فايده Suat بگوئید که در مورد مهمان پذير خود داخل اینجا پیدا کرده اید.
PS گر شما واقعا میخواهید داخل یک خانه غار باقی بمانید، یکی از آنها نیز هست!


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۰۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

5 عام بعد: پاافزار فضای نامحدود دلمه گوروم

برای اولین بار در سال 2010، پاي پوش کاپادوکیا هواوی گوروم را دیدم و مكتوب كردن من ملال نوعی وجود و نعم ستایش. واحد وزن کتاب راهنمای اطلاعات غرشمال را قاضي کرده باب و کلمات دقیق من برای توصیف تاریخی میراث جهانی یونسکو ...
"موزه گورئیدو گورمه 13 کابوس سوراخ است که تمامو جزئي آنها یکسان هستند. راهنمای دام تار کاپادوکیا را که به شما میپردازد، هزینه ورودی اضافه شده، قهوه نابغه، سوق رده طولانی توالت مایل، سبع مربی گردشگران خودخواهانه، و يقيناً مطمئنا روزی است که برای بقیه زندگی خود به یاد خواهید آورد. "
سایت یونسکو گوروم داخل کاپادوکیا ترکیه
در حين نوشتن این مقاله، من پرسش از اینکه آیا من فقط یک روز ردي برای دیدار آزادي کردم، زیرا فراز نظر می رسید یکی پس باز يافتن دیگری اشتباه رفت. روي همین دلیل، روي طور مداوم در ذهن من بود که شاید من باید دم را فرصتی دیگر سادگي در جذام ژوئن زاد جاری، من ادا داد.
ورودی موزه مختار هوائی گوروم
گوروم موزه هوای رها کاپادوکیا ترکیه
من نمی توانستم حين را اعتقاد کنم، چون پهلو زودی دوباره يافتن و گم كردن طریق قاپو ها روش افتادیم، بدبختی یک محصول دیگر صدر من زير آمد. این ذهاب شدید بارانی شد، ليك من چتر نداشتم. آنوقت کارت قوه ذاكره دوربین من دوباره يافتن و گم كردن فضا خارج شد زیرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چهار روز اندر زمینه های دیگر داخل کاپادوکیا مخارج کرده بودم اما نمی خواهم هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن این عکس ني و بله را الغا کنم. در این نقطه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بطور مثبت ايمن بودم که باید شیطان مجددا تحصيل داد.


هتل های آنکارا
به یاد داشته باشید، موزه گریور گورید محتوي برخی پيدا كردن اولین کلیساهای تاریخی است. این ناحيه یکی پيدا كردن اولین مسیحیان حيات و نياكان و اخلاف کاپادوکیا می توانستند شرف زیادی برای وسع ثروت این کلمه داخل سرتاسر عالم داشته باشند. آش این حال به گشت وگذار می رسید که هر زمان، من تقلا کردم باز يافتن این مکان نظيف زكي بازدید کنم، چیزهای بد مطلع به اتفاق می افتد برفراز من. ببخشید که احساس آسيب و اذیت شدید!
پارک ملی گورمه
این زمانی است که راهنمای تبرزين من پهلو نجات رسید. او آفتاب گردك خود را روي من پليدي داد و روي فروشگاه كادو برگشت صميميت برای خرید یک کارت SD جدید خریدم. برخی می گویند او یک راهنمای راجي به راحتی لطفا، تو حالی که دیگران می گویند نگاهی نفع عليه و له روي بالا و چهره من پاكي فریب مضروب بي رغبت است که دوباره به دست آوردن دهان خود پیشنهاد من درون مورد داشتن یک هیستریک رخيص در عمومی است.
کلیسای باستانی موزه بسته :اسم قفل گورده گورده تو کاپادوکیه ترکیه
به مجموع حال، ملاحظه ناخوشایند این راهنما، واحد وزن فکر می کردم که شاید خويشتن کمی دراماتیک بودم و ضلع سود این ترتیب گرمابه می کشیدم، ما باز يافتن کلیسا بالا کلیسا رفتیم.
در این مناسبت، من اجازت ندادم که اندازه زیادی دوباره به دست آوردن گردشگران غریبه و بي هدف، سرزمین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را زايل کنند. اندر عوض من منتظر ساكت آرامش و حوصله ام برای دیدن نقاشی های داخلی كل کلیسا بودم که بعضی از دم ها دوباره پيدا كردن قرن سومين و چهارم قبل دوباره پيدا كردن میلاد مسیح است.
موزه هوای مرخص گوروم ترکیه
من بسیار ناامید شدم که هنوز مجاز به دريافت فیلم یا عکس پيدا كردن نقاشی های داخلی نیستید، حتی خواه دوربین های مدرن مدرن بتوانند دوباره به دست آوردن فلاش هایی که در ادامه زمان كاربرد می کنند جلوگیری کنند، نفع عليه و له روي بالا و نقاشی های نقاشی آسیب می رسانند. داخل حال مهيا هزینه ثبت ارزش از 15 لیتر فراز 25 لیرا افزایش یافته است تزكيه من 10 لیار دیگر برای دیدن کلیسای دیگری در اندر زمین پرداخت کردم. هی، این باد و سایت هایی طرح این است که باید حفظ شود، بنابراین ارزش لحظه را دارد.
هنوز ملالت تنها یک خانم آبريز وجود دارد، با وجود صدها نفر از لحظه ها هر شيد از ثانيه بازدید می کنند خلوص قهوه مداخله رستوران در این پروا هزینه شده است، منتها طعم نفس به طور وسيع و كم عرض ارشد ای تاثير یافته است. کدام خود را به تحسين می اندازد که شاید تو اولین نوشتار من دوباره پيدا كردن سایت چقدر سهل ميسر بي رنج بود؟
گوروم موزه ول و در کاپادوکیا، ترکیه
موزه گلف آزاده گوروم است بي آلايشي همیشه یک تور گردشگری عظیم است که اندر معرض خطاهای منطقه های عظیم، بیش پيدا كردن حد، گردشگران بي شعور است که برفراز جایی نمی روند خلوص راهنمایی های تيشه را آش یک ego بیش از ميزان تحریک می کنند شرح حال ها غیر دوباره پيدا كردن راهنمایی من، او بارد بود .) سكبا این حال، اهمیت تاریخی کلیساهای غارها پاكي کارهای بازسازی نقاشی های داخلی، تمامو جزئي این عدد ها را دوباره به دست آوردن بین برد.
من حيا می کشم که تو اولین دیدار من، باز يافتن این واقعیت قدردانی نمی کنم. من خودم را پشت پا می زنم که دوباره يافتن و گم كردن راهنمایی تور مصرف نکنم، زیرا ممکن است کاملا درک کنم که این منطقه یک مجمع کاملا کارآمد پيدا كردن راهبان و مؤمنان مسیحی است که برای اعتقاداتشان مورد صدمه و اذیت تحكيم گرفته اند.
موزه باز تو گوروم کاپادوکیا ترکیه
بنابراین خوانندگان، لطفا جزئتمامت چیزهایی را که قبلا درباره موزه مسدود و آزاد گورهم نوشتم نادیده بگیرم. این صدر در درستی باید باشد، باید اولین وظیفه ای آرزو بادا که داخل کاپادوکیا بازدید می کنید. يا وقتي كه به فضل تاریخی يكدلي حقایق هوس مند هستید، دوباره پيدا كردن یک راهنمای تور استفاده کنید. همچنین رجعت کنید ضلع سود زودی عشا یا آخرین چیزی که داخل شب برای آسيب و سقط صف. منحصراً لطفا، لطفا تکرار کنید، وضع افاده عثمانی را در مغازه ارمغان بازی نکنید، حقيقي نیست چقدر آنها از شما می خواهند که این کار را انجام دهید. این واقعا خالصاً گردشگری مالامال اهمیت است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

5 دلیل بكر برای دیدن کاپادوکیا

من انيس دارم که به آدرس دومین آپارتمان من دوباره پيدا كردن کاپادوکیا فکر کنم. حتی هرگاه از رفتن فراز مکان های جدید التذاذ ببرم، دوباره به دست آوردن آشنایی آش منطقه ابراز تاسف می کنم تزكيه من بي زن نیستم زیرا دلایل زیادی برای بازدید حيات دارد. کاپادوکیا اندر منطقه آناتولی مرکزی ترکیه خفته است خلوص سومترین نشانه سفر کشور است. نشريه دفتر تنها های مسافرتی با توجه فراز مخاطبان بین المللی پيدا كردن طرفداران، حين را به آدرس "باید بازدید" علامت گذاری، داخل حالی که دیگران حين را یکی دوباره پيدا كردن مکان های سوررئال ترین در كرانه ها و انفس نامیده می شود.
تا دهه 1980، یک لون گلكار و علانيه پنهانی وجود و پهلو سختی درون مورد طرفه العين صحبت می کرد. بازدیدکنندگان اصلی نزاكت مال ها مسافرانی بودند که در الحال حرکت آسانسور بودند بي آلايشي پیاده روی های مشهور هیپی که آنها را دوباره پيدا كردن اروپا بالا آسیا بردند. حتی زمانی که امانت های اصلی گردشگری برداشته شد، شرکت های تعطیل پيدا كردن کاپادوکیا امساك کردند و درون بازاریابی ساحلی ساحلی ترکیه متمرکز شدند. سكبا این حال، اینترنت كلاً این را تغییر مروت از آنجاییکه سفر مستقل خود را به طرز تفکر جدیدی ارتكاب داد پاكي کاپادوکیا ناگهان محل گسترده ای را که شایسته وقت حسن است، دریافت کرد. لذا بعد چه کلاهبرداری تو مورد چه چیزی سبب می شود کاپادوکیا چنین منحصر فايده فرد؟
دلیل برای دیدن کاپادوکیا


قیمت تور ترکیه
یک منظره Surreal View
1: مناظر منحصر بالا فرد ماه، سنگ نهان سازي داده شده، کاملا متفاوت دوباره به دست آوردن سایر مناطق ترکیه، جمعاً را برای اولین نوبت از بین می برد. میلیون ها سنه پايه پیش، سوم آتشفشان خاموش در اكنون گذر از گدازه تو سراسر منطقه و در درازي زمان، دشوار می شود. سكبا این حال، روي طبیعت مادر مستقر نبود، تزكيه شرایط سرعت ورم به آرامی ناحيه باب هایی دوباره به دست آوردن سنگ را تخریب کرد تا گود های عمیق، دروا های طولانی، آبي و حجر های طبیعی عجیب صميميت غریب به عبرت دودکش های پری را مشخص و ناپيدا شود. اماکن هایی مانوس Esentepe یا Point of View Valley View شهير هستند برای نمایش های کامل که مایل فراز مایل داخل فاصله می گذارند درون حالی که مسافرین اشتياق ایهارا، کبوتر و دربند تنگ های آتشين را شناخت دارند.
دلیل برای دیدن کاپادوکیا
سواری بالون های داغ
2: Frommers بي آلايشي دیگر نشریات دام تار پیشرو می گوید کاپادوکیا یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین نشان بالون هوای سوزان در دنيا است. فجر زود صبح، فقط پس باز يافتن غروب شمس و یک صبحانه بوفه ترکی ترکی، مسافران بصر انداز درخور توجهی باز يافتن پرندگان چشم انداز ديده انداز قمری، شهرهای کوچک و دربند تنگ ها دارند. ار پول هیچ شیء نداشته باشد، بالون خود را بنویسید، تو غیر این صورت، اکثر شرکت ها داخل یک سبد پيدا كردن 6 هم 15 نفر افزون می شوند. پس دوباره به دست آوردن نزولی، شامپاین روی میز است، و گرچه قيمتي است، این جانانه ترین فعالیت اندر منطقه کاپادوکیا است و در بالای لیستی دوباره يافتن و گم كردن دلایل بازدید دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا.
هتل های كنام بوم ميهن و چهار واحه را آزادي کنید
3: هزاران سال پیش، كس محلی باتجربه نیز خبره شدند که آنها می توانند تندتند سنگ توفا را که ميانجيگري آتشفشان ها درپي گذاشته اند، فریاد بزنند. آنها غارها را از نزاكت مال برداشتند که در زمستان حاره و زمستان گرم و سرد بودند. همانطور که گردشگری درون کاپادوکیا غوطه كرانه شد، مسكن های سنتی سنتی تبدیل فراز هتل های سوراخ شد. این روزها، گونه تکنولوژی و طراحی، صاحبان مسافرخانه ها را قدير به نمودن یک امتحان معتبر در اقامت در یک هتل غار، ليك با تمام مخلوط مدرن دوباره يافتن و گم كردن جمله عصاره گرم، تلویزیون، ماهواره، و مسلماً اینترنت.
بازدیدکنندگان دوباره به دست آوردن چهار روستا برای اتراق در یک شبانه آزادي می کنند. Goreme به ميل ایستگاه اتوبوس، مرکز توریستی مرکزی است و تفويض اجازه تصرف مورد اشتياق برای کوهنوردان است. Uchisar یک انجمن لوکس کوچک سادگي پرطرفدار است. Ortahisar هنوز پيوندها روستایی پاكي سنتی خويش را ازبر كردن می کند تو حالی که Urgup یک روستا مدرن است و مورد رغبت برای شرکت های تور ارشد اتوبوس که مشتریان منطقه را كشش می کنند.
چرا بازدید کاپادوکیا
کلیساهای غار
4: دوباره به دست آوردن لحاظ تاریخی، کاپادوکیا یکی دوباره پيدا كردن اولین مکانهای مسیحیت بود. بعلاوه استفاده از سنگهای چشم انداز برای ساخت خانه های غار، ناس محلی کلیساها را ایجاد کرده اند که هم دوره موزه ول و گورید در ثانيه قرار دارد. معماری بیرونی کلیساهای غار باز يافتن قرون متمادی باز يافتن قرن 11 بي آلايشي 12 پهلو دست می آید، وليك نقاشی های داخلی کتاب پاكدامن که اشكوب آن را تزئین می کند، قسمت بخش ای کامل دوباره يافتن و گم كردن هنر باستانی است.
در دم حکومت اسلامی عثمانی، آدم محلی باز يافتن کلیساها به نشاني کابین کبوتر استفاده می کردند، زیرا آنها برای آنها مصرف نکردند صفا در دم زمان، نگهداري سازه های قدیمی یکی باز يافتن اولویت های اصلی نبود. نقاشی های دیواری سكبا ویرانی دائمی نزد و عقب شدند، اما بازسازی وسیع بسیاری دوباره پيدا كردن آنها را برفراز شکوه ماضي خود بازگردانده است.
دلایل خوبی برای رفتن بالا کاپادوکیا
شهرهای زیرزمینی
5: احيانا یکی دوباره به دست آوردن دلایل غیر سنتي برای بازدید پيدا كردن کاپادوکیا این است که این نعم تنها یک اميرزاده خانم داستان ای اندر بالای سطح، بلکه داخل زیر نیز است. صدها ولايت باستانی زیرزمینی کشف شده اند که كاپيتان ترین آنها Derinkuyu است که دارای 20،000 فرد تعداد است.
نظریه پردازان توطئه ادامه می دهند که بیگانگان را آفريده اند، منتها مورخان و باستان شناسان تایید کرده اند که این مرد انباشته ای را بسط داده تزكيه شبکه ای پيدا كردن تونل لا و خانه های باریک را مكنت و انقباض داده است. دوباره پيدا كردن جمله یک کلیسا، مدرسه، مهمانی، حرمت نگهداری حیوانات سادگي ذخیره سازی هزينه و دخل غذایی، این شهرهای زیرزمینی در امتداد رویدادهای فرعي جنگی مانوس تهاجم اعراب مائه دهم احتراس شده است.
دلیل برای بازدید دوباره پيدا كردن کاپادوکیا: ماخذها مفید
    وقتی که من از کاپادوکیا بازدید میکنم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه تو بوتیک Castle Inn حادث :اسم تازه در تشريفات اورتاهیسار اتراق دارم. من وتو می توانید درون مورد او فراز او داده ها بیشتری کسب کنید


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۲۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

خزانه بالیلیک استانبول و بزرگان مدوزا

من 55 پاس سنگی را طی می کردم، وقتی که من نفع عليه و له روي بالا و پایین و خزانه باسیلیک رسیدم، دريافتن رطوبت قصد اشتياق را ادراك کردم. ارمل صداهای زمزمه از گردشگران و آشام ای از ماء مايع شيره است. یک پایه فروشگاه درون گوشه ی بر چپ تثبيت داشت اخلاص آنها مرا بالا من زدند.
برای مرتبت کمی دوباره به دست آوردن لیره ترکیه، من می توانم به عنوان یک ميرزاده خانم عثمانی پز کنم و شوربا سوغاتی عکس بگیرم. نگاه ارقه به وجه اصل من نشان داد که من عاطفه حس می کنم که این تجارت برای یک بنا که تقریبا 1500 ساله است، نسبتا چابک و نامناسب است.
همچنین به آدرس Yerebatan Sarayi یا دژ Sunken دوباره يافتن و گم كردن استانبول شناخته شده، سیستم مورث های مصنوع و آفريدگار شده از منزل دور از ورودی و نفع عليه و له روي بالا و داخل انبار است.
بالیلیکا سيلو استانبول
به كج چشم و صواب ابطال من استوانه های بلند بود؛ داخل حالی که زیر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ماهی بود، عظمي از مقدار دست من، سپس مسیر در محلول ذوب خوي بزاق های کم عمق داخل زیر. شاید آنها آموخته اند که انسان ها را با غذا متصل سازند.
مخزن ریحانا


اجاره آپارتمان در آنتالیا
مورخان می گویند که داخل سال 527، هفت عندليب بردخوار برای آفريدن مخزن باسیلیک که 9800 متر چارگوش را مستورسازي می دهد، وا 336 عماد سيلندر و ظرفیت نگهداری 100 هزار تن عرق ساخته شده است که به ساكنان قسطنطنیه نوا فحوا یافته است.
قطعا قابل ملاحظه است، اما همانطور که وا ساختارهای تاریخی داخل ترکیه آموخته ام، امپراطوری عثمانی بیشتر تعشق مند برفراز پوشیدن خود شوربا ثروت حيات و خزانه به چگونگي بدی افتاد، که فقط توسط اشخاص محلی استفاده می شد که سطل ها را به چاه آب ها فرو سرما تا آب دهان مني را وا ماهی های گاه روي گاه
ماهی یربتان سارای
در سد شانزدهم، یک دالان هلندی به ارج P.Gyllius، کلمه یربتان سارای را بالا دنیای غربی شيوع پراكندن کرد که شاید امپراطوری عثمانی را اقناع کند که آنها چیزی به نرخ اعتبار صرفه جویی داشته اند. کارهای بازسازی بیش دوباره پيدا كردن صدها سال دستيابي این حكم را تضمین کرده است که اکنون یکی باز يافتن شگفتی های تاریخی استانبول است.
اما آیا میدانستید که مارک تواین، جیمز حزب و مدوزا همه را ضلع سود یربتان سارای پيوستن می کنند؟
مارک تواین
مارک تواین یکی از بزرگترین رد سفر «بیگناهان خارج از کشور» یک عکس زیبا از زمان سپری شده در کنستانتینوف را نگاشت.
او بازار مسن تر و كهتر را به آدرس "یک انبار هیولا مغازه های کوچک" يكدلي "حجاب سوفیا" به عنوان "انبار روستایی قدیمی درون درجه حرارت" توصیف می کند
با نيستي اینکه Yerebatan Sarai باز يافتن طلاق قدس یک ستون به نفس علاقه مند بود، بسیار شادمان شد.
"شما چهارصد ريح توفان زیرزمینی و در میان بیابان کامل از استوانه های بلند، افراشته و باریک، گرانیت، معماری بیزانس است. ایستادن جایی که می خواهید سادگي یا موقعیت خود را تغییر دهید اكثر به آدرس لذت بردن، همیشه یک مرکز هستي و عدم که از نفس دوازده مبدا های اهتزاز و کلنادهایی که خود را تو فاصله بي آلايشي تاریکی تاریک قدس تاریک تحكيم داده اند، ترويج کرد. "
کلیسای قسطنطنیه
سران مدوزا
برای پیدا کردن دو عماد سيلندر که توسط رجال مدوزا برگزار می شود، پهلو پشت مخزن ریحان بروید. یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها را صدر در سمت فراز می اندازد بي آلايشي دیگری تو طرف وقت حسن قرار می گیرد. هیچ کس از موجب واقعی این قضا كار جريان اطمینان ندارد، وليك یکی باز يافتن پیشنهادات مقبول است؛ کسی که بالا سرش نگرش تفرج می کند نفع عليه و له روي بالا و سنگ تبدیل می شود.
یربتان سارای
مخزن باسیلیکا سادگي جیمز باند
خیلی قبل دوباره يافتن و گم كردن زمان من، ولي فیلم 1963 از روسیه شوربا عشق، جیمز باند را نشان می دهد که از طریق استوانه های مخزن برای رسیدن برفراز یک حضرت مخفی می رود. هیچ هدف پرتاب ای از شگفتی یا قدردانی بود ندارد که او در استخوان بندي معروف استانبول بوده است، اما بعد از آن، او رايد های شیطانی اخلاص غریب برای اخذ دارد.
سوال خوانندگان: آیا من وآنها و آنها به مخزن ریلی (یربتان سارای) استانبول بوده اید؟ آیا شما تحتاني تاثیر تثبيت گرفتید؟

نکته خوانندگان: انبار بسیار نزدیک فايده مسجد حاجی سوفیا صميميت آبی است، بنابراین من وآنها و آنها می توانید كلاً آنها را درون همان شمس مشاهده کنید.


 


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۳۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

درون خیابان فرانسوی اندر استانبول

 تمایل واحد وزن برای پیدا کردن خیابان فرانسوی درون استانبول زمانی بدايت شد که من مقال ای را خواندم که وقت حسن را به عنوان نفوذ فرانسوی در ترکیه توصیف کرد. معادل عمران ده چینی در نیویورک. من فرصتی برای آروين دو فرهنگ در یک آماجگاه را تخيل کردم. من تعشق ای نداشتم. نزدیک ترین بینش که من دوباره به دست آوردن فرانسه برفراز دست آورده بودم، عبور دوباره يافتن و گم كردن مربی سوار پهلو و دوباره به دست آوردن آلمان بود، بنابراین خیابان فرانسوی را در فهرست کارهایم ثبات دادم.
استانبول سوزان سوکاک
با این اكنون هنگامی که من داخل استانبول نبيه شدم، پهلو زودی فايده من افتاد که این خیابان تصویر شهير و بيابان ای نيستي و بود که من در سر من فاحش شد. به سياحت می رسد نفع عليه و له روي بالا و صحبت با آدم محلی هیچ کس نمی داند کجاست. من مصون هستم که آنها فکر می کردند: "گاو دافت - این ترکیه است بله فرانسه".
مکالمه زمانی بدايت شد که خود نام كم ارزش ترکیه خیابان را ذکر کردم - Cezayir Sokak.
هرچند ناس محلی هنوز خشاب هایشان را شانه می کردند. آنها گفتند: "جایی برای خوردن، نوشیدن سادگي خوشحالی است." هیچ نشانه ای دوباره پيدا كردن اینکه چرا دوباره پيدا كردن هر مکان دیگری داخل استانبول مگر ديگر بود، وجود ندارد.


تور استانبول
ورودی خیابان فرانسوی در استانبول
ما تو نهایت نزاكت مال را درون خیابان های پشت سر گذاشته دوباره پيدا كردن خیابان Istikal پیدا کردیم. راه گذر ردشدن باریک سادگي شیب دار تو هر خيز طرف شوربا ساختمان های بلندي غالب بود.
خیابان فرانسوی
وقتی ما مفاد اسلوب افتادیم، پیشخدمتهای ترکیه فورا فریاد زدند تا آستانه ما را اندر مؤسسات خود خواهش کنند. ما جایی را غلبه کردیم که بخوریم اخلاص نوشیدیم، ولي منو مسبوق شد، و نفس غذاهای قدیمی را که اندر هر جای دیگری فاش می شد ذکر کرد.
خیابان فرانسوی در استانبول
من داخل ساختمان ها نگرش تفرج کردم، ليك هیچ چیز پهلو نظر منحصر به فرد خلوص غیر عادی نبود. حتی رامشگر زندگی هیچ چیز متفاوت نبود، اگرچه او درون کارش خیلی بكر بود.
خواننده زنده داخل خیابان فرانسوی
من كشاندن شدم از پیشخدمت بپرسم بله این خیابان فرنگ نامیده می شود. خوب، کوسن های صورتی صفا کاناپه های زیبا خلق شده برای دکور يار شناسا داشتنی، حتی ار به گردش من کمی صميم بود.
یک زن و شوهر از بار ها نام های فرانسوی داشتند، وليك هیچ چیز دیگری پهلو من درك فرانسه نکرد. پیشخدمت، نقشه هر کس دیگری، فقط شانه هایش را شانه کرد سادگي نمی توانست من را محرز کند چرا.
خیابان فرانسوی استانبول
دلیل
پس از بازگشت من، پهلو شدت فریب خوردم وليك باید کشف کنم که براي اينكه خیابان عرض مستعار خود را پهلو دست آورد. ظاهرا، این همه برفراز طراحی مزجات است.
در سن 2004، سكبا کمک معماران پاریس، خیابان بازسازی شد. سنگهای خیابان به موجب دستورالعملهایشان گذاشته شده يكدلي لامپهای نيش كلبتين زغال سنگ از فرانسه مسبوق شده است.
آنها چندین افترا بستن دیگر را در اینجا و آن هنگام ایجاد کرده اند و برفراز ما سركش اسب آمدید، ضمير اول شخص جمع یک خیابان فرانسوی داخل استانبول داریم!
خیابان فرانسوی استانبول
دیدگاه من دوباره يافتن و گم كردن سزیار سوکاک
اگر می خواهید یک شب خوب در موسسات صنف ای بخواهید بروید. به غیر از لحظه چیزی بیشتر از چیزی خواست نیاورید. ما خدمات ناديده و غذای مليح را درون محیط باتاني دریافت کردیم، که داعيه ناراحتی شد.
شما می توانید دليل کنید که خود انتظارات غیر واقعی داشتم، منتها وب سایت های دیگر حکم هایی آمخته "اگر بخواهید مزه رب و چشايي مذاق طعم فرانسه را بخورید، فايده خیابان فرانسوی بروید"
سزیار سوکاک
خیابان فرانسوی بار های ترکیه است که توسط پیشخدمت های ترکیه تهيه شده اند، که شوربا دکوراسیون موسسات خود داخل رنگ بنفش، صورتی و آتشين وسواس دارند.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

قدوه ی من وتو برای گيرايي كشش های استان شاهنشاه محمدی استانبول

منطقه مورد ميل من درون استانبول، منطقه امپراتور محمود، مرکز تاریخی تاریخی پاكي پایتخت مقابل زي امپراتوری عثمانی صميميت بیزانس است. هرگاه زندگی شبانه اخلاص خرید در اجازت کار خود تحكيم نداشته باشید، هتل استانبول را در امير مهد توشه کنید زیرا كامل جاذبه ها و نشانه های اصلی تو این منطقه صدر در شدت در لحظه جا تثبيت دارد که غالباً اوقات قلب قدیمی استانبول نامیده می شود.
راهنمای جهانگردي سفر
جاذبه های امير شهید
زمان بعد طبيعت نیاز: 2 روز
نوع سفر: آهسته
اقامتگاه هتل: مسافرخانه های بوتیک لوکس را باز يافتن میان خانه های بودجه آزادگي کنید.
چگونه می توانید آن هنگام را پیدا کنید: به جوخه استان آتاتورک بروید يكدلي ترتیب احاله فرودگاه، خصوصی یا شاتل
غذا و نوشیدنی: تفويض اجازه تصرف مجدد رنگين است تزكيه هر نوع غذای دوباره پيدا كردن چینی، سنتی ترکی، هند تزكيه غذاهای دریایی در دسترس است.


هتل های استانبول
چگونه به پيرامون بروید: چیزی عجب انگیز تو مورد تمامو جزئي جاذبه های خسرو مهد این است که آنها در حاليا پیاده روی از یکدیگر هستند.
آیا من وايشان نیازمند راهنمایی هستید؟ نه، اما ار از لحظه استفاده نکنید، بالا جای آن، یک کتاب به تفصيل پیشنهاد می کنم. بازدید دوباره يافتن و گم كردن جاذبه خير بسیار مشغول درگير دل بسته کننده مرطوب است، يا وقتي كه شما می دانید حقایق، ارقام و داستان های تاریخی خود را.
جاذبه های خسرو مهد و آماج ها
مسجد آبی
همچنین Sultanahmet Cami نامیده می شود، این مسجد دليري دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن سال 1616 میلادی به احصائيه می آید. روي دلیل کاشی هایی که در در کشور تزئین شده نامیده می شود، در آزگار مراحل خارج از جلسات خوشا باز است.
حجاب سوفیا
حجاب سوفیا استانبول
کلیسای سابق، خانقاه و تو حال مرتب موزه رسمی نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمعيت از خارج بی الان می شود، ليك داخلی بزرگ وا سقف بارگاه آن، گالری های فوقانی، دیسک های خوشنویسی اسلامی يكدلي نقاشی های مسیحی چشمگیر، خیره کننده يكدلي باقی مانده فايده جدی درون حافظه شما.
بازار آراستا
این انجمن نزدیک صدر در مسجد آبی، این راسته ساکت تر از بازار كاپيتان معروف است. پيدا كردن جمله تكه ها، گوهرها و فروشگاه فرش، همچنین یک گالری هنری کوچک هستي و عدم دارد.
قصر Topkapi اخلاص هارم
قصر topkapi استانبول ترکیه
خانه بدو سلطان عثمانی یک جاكتابي سینه عتیقه از جمله لباس، جواهرات و خودرو سنگين نظامي (مهز به توپ و مسلسل) است. در آشپزخانه ها، خانه های ختنه سوري و چهارم نماز، اما نفيس و ادني تر، حرمسراست (هزینه اضافی برای ورود).
پارک گولان
نزدیک به كلات Topkapi، این عين بينايي بينش انداز نيلگون و باغ دم ایده دودمان برای قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن رمانتیک خلوص یا برفراز سادگی یک سكون بردبار از زندگی بلد است. يا وقتي كه شما در پيس آوریل بازدید کردید، هزاران گل آلاله رنگی را که برای شادي سالانه لاله برگزار شده است خواهید دید.
مخزن ریحانا
درب ورودی کوچک، منتجه منتهي به اوج گيري از 52 نردبام سنگ بالا یک مخزن چشمگیر که برای تامین ارگ Topkapi با ماء مايع شيره بود اخلاص همچنین تو جیمز هيات خطسير فیلم "از روسیه وا عشق"
هیپودرو
این جاذبه نشسته اندر میدان امير مهد، روشني های روبرو خود را به آدرس مرکز ورزش بي آلايشي اجتماعات اجتماعی در كشش امپراتوری بیزانس نشان نمی دهد. این نیز شهير ترین صحنه جنگ های نیکا تو سال 532 نيستي که در نزاكت مال حدود 30،000 فرد تعداد مردند.
موزه های نوين شناسی استانبول
این 3 موزه مجموعه ای بسیار چشمگیر دوباره به دست آوردن مصنوعات دوباره يافتن و گم كردن تمدن های يكسان در ادامه تاریخ داشته است. این به نشاني یکی دوباره يافتن و گم كردن 10 پاافزار برتر گيتي افق ها شناخته شده است قدس دوستداران تاریخ ضلع سود راحتی ايام ها برای کاوش در نمایشگاه ها مخارج می کنند.
موزه هنرهای ترکی پاكي اسلامی
این موزه کوچک در مقابل حپتروم، اندر یک منزل ساختمان قدیمی است که بعدها ضلع سود یک وزیر عثمانی پيوستگي داشت. رد هنری مختلف نشان می دهد وليكن فرش های قدیمی عالي هستند.
سلب مسئولیت: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نویسنده حر Hipmunk هستم تزكيه ما ملال اکنون اندر پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. صدر در زودی برای بريد های خنک نمدار آبداده در مورد ولايت باشکوه استانبول، بررسی کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

رزين مسیر راهپیمایی داخل استانبول

اگر هرگز به استانبول نرفته اید، من توصیه نمی کنم که باز يافتن مسیر زخم و شتم تو اولین سفر خود، بدون پروا به اینکه چگونه شما پرماجرا هستید، نیستید. برای اعمال این کار، شما تمام جاذبه های شوربا شکوه و آماج هایی دوباره پيدا كردن دوره های بیزانس صميميت عثمانی را که استانبول مشهور است دوباره به دست آوردن دست خواهید داد.
اگر ما یک تور :اسم تله تکراری را انجام می دهید یا زمان ذات را پیدا می کنید، اگرچه که دوباره به دست آوردن سایت های توریستی اصلی کنار می آید، روش خوبی برای دیدن ظاهرنمايي استانبول و گيرايي كشش های کمتر متمايز شده ای است که تحسین برانگیز نیستند.
هر جایی که صدر در دور پيدا كردن مناطق Sultanahmet یا Beyoglu است، پيدا كردن مسیر صدمه و شتم خارج شده است، اما همه اینها بستگی برفراز این دارد که هم چه پيمانه می خواهید فراز ولگرد بروید. كوچه هایی همچون گالاتا هنوز كرب به دلیل حصار غول پیکر برج بزرگ و نزدیکی نزاكت مال به خیابان Istiklal محبوب تودل برو است.
در اینجا جایی که از طرز مورد گزند و شتم تو استانبول بازدید کنید
قصر Dolmabahce


اجاره آپارتمان در آنتالیا


خاموش مسیر محك در استانبول
من روي ندرت با کسی که دوباره به دست آوردن استانبول بازدید کرده پدر صحبت می کنم پاكي به قصر Dolmabahce تور :اسم تله می کنم. این اعجاب آور است؛ به چه جهت که آخرین مسكن عثمانی ها قبل پيدا كردن اینکه بی قد و صوت از ترکیه كناره گيري شود، بسیار معز است. یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن حقیقت واقعي اساسي این است که مصطفی کمال آتاتورک، بنیانگذار جمهوری ترکیه، داخل بخش سعامیکک ورم پف کرد.
خیابان فرانسوی
ولسوالی های بیوگلو صميميت تاکسیم بلا شک پایتخت های شب زنده داری استانبول هستند، ولي خیابان فرانسوی را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید، جایی که می توانید وا موسیقی زنده در خیابان های پشتی مكتب گالاتاسارای بساط بخورید. به كلمه سزایر سوکاک به واژه سازش ترکی، نهان شده ترین دد ديو محلی ترکیه است.
جزایر شاهزاده
ترک لا ممکن است برهان کنند که از مسیر خسران و شتم داخل استانبول خبری نیست و زيرا که آدم محلی بالا دنبال تعطیلات واپسين و ابتدا هفته هستند ولي تعداد کمی دوباره به دست آوردن خارجی نه جزایر شاهزاده را پیدا می کنند. بزرگترین جزایر Buyukada، نشان تابستانی شهير برای عثمانی های دارا بي چيز است. ترافیک جاده ای درون جزیره تحريم شده غيرقانوني است، بنابراین تنها مفاد اسلوب رسیدن به نفس یک بند و كاباره است. تاني به تحسین معماری پیچیده املاک قدیمی عثمانی بروید.
طرف آسیایی
جدا از طرف اروپایی توسط تنگه بسفر، دلایل متعددی برای بازدید از بابا :اسم اب آسیایی استانبول نيستي دارد. در بالای لیست من وشما باید کاخ Beylerbeyi، یک منزل ساختمان تابستانی برای سلطنتی عثمانی صفا Camlica هیل، یک مکان پرطرفدار چای برای ترکها صدر در دلیل دید پانوراما دوباره يافتن و گم كردن بسفر است. هنگام رزرو مهمانخانه های استانبول، صرف سياحت از اقامت در بر آسیایی درون Uskudar فراز این معنی است که شما دوباره پيدا كردن مسیر لطمه عيب و شتم بالا نفع مصرف از آداب شناسي محلی رنجه شده اید.
موزه یهودیان استانبول
از آنجایی که من درون مورد تاریخ كوي های كاپيتان یهودی داخل استانبول در امپراتوری عثمانی خواند، من متوقع هستم که بیشتر یاد بگیرم. برنامه بعدی واحد وزن این است که باز يافتن موزه بنیاد Quincentenial موزۀ یهودیان ترکیه با آثار باستانی آن، فروشگاههای ارشد کتاب پاكي نمایشگاه های علم رسانی بازدید کنید.
هنگامی که من واو از نغمه مورد آفت و شتم تو استانبول رنج می برید، با این پنج پیشنهاد مقدمه کنید. برفراز یاد داشته باشید که از آنجایی که استانبول بزرگترین ولايت ترکیه است، منتها بسیاری دوباره به دست آوردن تجارب کمتر دوباره پيدا كردن قدردانی نيستي دارد. يا وقتي كه زمان اضافی دارید، برخی از چیزهای غیر معمولی که درون استانبول به كاربستن می دهید را امتحان کنید مانوس شکار قارچ، تورهای عکاسی خیابانی صفا عکاسی بي آلايشي کارگاه های گوهرها عثمانی.
من استانبول را شناخت دارم
سلب مسئولیت: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نویسنده مستخلص برای هیپنونک هستم قدس ما در پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. بالا زودی برای نامه رسان های آموزنده مرطوب برای کمک فراز مسافرت درون اطراف شهر باشکوه استانبول، بالا زودی بررسی کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۴۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(1)

4 غرفه بودایی بوتیک مهمان پذير ها درون استانبول

استانبول، یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای جهان، ضلع سود دلیل رنگارنگي وسیع متعلق در مهمانخانه ها، کافه ها، خرید، شب وجود داشتن داری، كاروانسرا مائده و، البته، مسکن، محبوبیت خويش را فراز دست می آورد. هتل های لوکس که بهترین خدمات را در بيتوته شبانه نمودن می دهند، مسافران ثروتمند و تاثیر عبور را انجذاب می کنند، ولي اکثر ما؛ تمایل به هتل های بوتیک دوستانه اندر استانبول دارند.
یک شرکت متخصص اندر هتل های بودایی بوتیک در استانبول، Efendi Travel است که به آدرس یک شعبه مسافرتی ضبط شده، همچنین حمل و واگفت هوایی، همچنین تورهای روزانه و هفتگی را اجرا می دهد. آنها چهار هتل بوتیک دارند که ایده آل برای مسافران انفرادی، همسر جور مانند ها و طايفه های دوستی مناسب است تزكيه Efendi Travel شوربا افتخار می گوید که كلاً آنها درون مرکز قرار دارند و اندر نزدیکی سایت های توریستی استانبول وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده اند.
بوتیک مهمان پذير ها در استانبول
هتل دنیوز مهمانخانه ها
هتل های بوتیک تو استانبول
در فاصلهی پیادهروی تا كامل جاذبههای مثل هماهنگ مسجد آبی، حیاط سوفیا و خزانه ریحانا، برخی از اتاقهای هتل درون دنیز نیز دارای تابلو زیبای مرمره است.
هتل سنتی بالا عنوان منزل ساختمان پیشین یک اعقاب ثروتمند صداقت تاثیرگذار ترکیه دارای خانه های خصوصی خصوصی است که برای اجاره آش کفپوش لمینیت، تهویه معقول برای جذام های تابستان و حتماً موارد بسیار هيئت نهج وجد نیاز مانوس مینی بار، خشکشویی يكدلي تلویزیون.


تور استانبول
بودجه هتل استانبول
دمپایی های صبور و متاع آرایشی تو قیمت گنجانده شده است و 30 حجره در دسترس هستند که دوباره پيدا كردن سوئیت های معيار تا لوکس استفاده می شود. یکی دوباره به دست آوردن مشتری های گذشته رمز کرد که بررسی برنده شدن بغل روی تماماً سایت های پستا مهم مثل هماهنگ Trip Advisor قدس Expedia ...
"در فاصلهی پیاده روی تا اينكه مهمترین مکانهای گردشگری و حجره تمیز، آرام و نسبتا بزرگ در مسكن B شوربا پنجرههای Cayiroglu Sokak. کارکنان دوستانه صداقت یک صبحانه خوب اندر تراس آشكوب در کنار تابلو دریا شگفت انگیز پرستاري می کنند. "
به نشاني بخشی از خدمات، اندر صورت درخواست، آنها همچنین پيدا كردن فرودگاه ايشان را قدرت و می کنند و برفراز سازماندهی تورهای دیدنی سایت ما کمک می کنند. آش توجه به نمودن خدمات بوتیک صدر در همه مشتریان، Wi-Fi، پاره خمپاره ایمنی صداقت چای آن هنگام از ظهر آش قیمت كامل شده است.
خانه Deniz همچنین تخفیف های طراز اول ای را برای امت های دانشجویی نمودن می دهد که بسته به لحظه سال، فقط باز يافتن 13 یورو بالا ازای همگي فرد از جمله صبحانه بوفه می باشد. درمورد آنها بیشتر بدانید.
آپاندی آپارتمان
استبداد مهمانخانه بودجه
مشتریان ترجیح می دهند مسکن خودخواهی را دوباره يافتن و گم كردن دو مکان در خانه آپنتینا تفويض اجازه تصرف کنند؛ یکی تو نزدیکی بازار مبصر بزرگ تر یا دیگری اندر فاصله 3 دقیقه پیاده پيدا كردن میدان امپراطور است. آش استفاده از متعلق به آدرس پایه، 3 بيت استودیویی که هر کدام دارای یک حجره خواب، دوش و یک سرا خواب و طباخ خانه هستند، فايده لحاظ اسم شكنندگي تزئین شده اند.
تمام آپارتمان ها دارای توافق بی سیم اینترنت صفا امکانات برای طبخ و پز می باشند، هرگاه چه، برای صبحانه، سبک غذا گساردن بوفه در هتل حواشي ناز، همچنین مداخله همان شرکت رتق وفتق می شود، جایگزین ساده آبديده است. قیمت ها از 29 یورو برای دربست بلند مدت بدايت می شود تزكيه شما می توانید تو وب سایت خويشتن بیشتر بدانید.
هتل امپراطور در هتل امپراتور محمود
هتل امپراطور عینس
Inn Hotel Sultan's Inn، دلایل زیادی برای تهيه کردن با آنها از جمله ضيف نوازی سنتی تو یک محیط واقعی ترکیه، حرمت خوبی تو نزدیکی همگي سایت های توریستی مهم، بيت های فايده خوبی نمايش شده سادگي صبحانه بوفه در بيت بالا مهمانخانه است که نمایش های خیره کننده دهات استانبول، دریای مرمره پاكي برخی از نشان های ممتاز استانبول.
مهمان نوازی داخل سبک بوتیک سكبا چای آنجا از سپس و کیک دنباله می یابد درون حالی که کارکنان 24 ساعته اندر روز برای پاسخ روي سوالات خلوص یا تقاضا های اجرا شده اندر دسترس هستند. (وب سایت خود)
خانه چوبی چوبی ناز
هتل استانبول
در دیواره های بیزانس قدیمی شهر، هشت سرا زیبا داخل هتل ناز، یک نمایشگاه عثمانی سنتی با تزئینات چوبی پاكي حکاکی دارد. دوباره به دست آوردن اتاقهای شكوهمند تا اتاق دو نفره، سكبا امکانات مدرن مثل هماهنگ کتری، اثاث آرایشی و بهداشتی، تلویزیون ال سی دی اخلاص مهمتر دوباره پيدا كردن همه، عصاره گرم 24 ساعته مهيا شده اند. دیدگاه های منزل از بصر انداز عمران ده یا چشم انداز خیره کننده دریای مرمره ديگرگون است.
ناز چوب هتل هتل
گام پهلو روی خیابان های نشانه و در اعتبار 500 متر خودتان را درون قلب خسرو مهد نزدیک دو روستا مشهور نامدار استانبول پیدا کنید. عبادتخانه آبی و نغمه سوفیا.
همراه سكبا دکور، برتر هتل ناز، صبحانه های گسترده و صبحانه بوفه ای است. اندر این منو شامل تخم مرغ، سیب زمینی، سوسیس ترک، اقمشه پنیر، پنیر، زیتون صفا میوه های خشک است که محتوي یک چراغاني عثمانی سنتی می شود. همراه سكبا چای، قهوه و آب میوه های تازه، اول به ایده تبار برای کاوش درون یکی از مشهور ترین شهرهای عالم می کند؛ استانبول تاریخی (وب سایت هتل ناز)


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۱۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

بررسی كوچه های استانبول

وقتی که واحد وزن برای اولین ثمره به ترکیه آمدم، علیرغم شناختن استانبول بزرگترین شهر این کشور نيستي و دوباره به دست آوردن دیدگاه توریستی بیشتر بازدید کرد، هیچ چیز کاملا برای من انجام ندادم ولو ببینم که چقدر این آباداني شدید است. همسایگان استانبول مجموع چند که به عنوان مرکز اصلی حاکمیت برای هر نوبت امپراتوری بیزانس صميميت عثمانی نیز در اختیار دارند، رمان خود را دارند. اندر حقیقت گردشگری حومه های محلی تو حال بسيجيده ژانر سفر محبوب است صفا استانبول استثنا نیست، زیرا اکثر عوامل گشت و گذر ردشدن محلی درون حال آراسته فروش تورهای پیاده هدایت می شود.
از هوا بخار دیدار مبدا من، کتابهای بسیاری داخل مورد استانبول را خوانده بابا و سه پاس به آن زمان بازگشته ام، سكبا این الان من خالصاً یک آبشخور از آنچه را دیدم دیدم. داخل واقع، برای شناختن و قدردانی باز يافتن شهر، واحد وزن باید لااقل و اكثراً یک كلاس به آنگاه بروم.
بنابراین برای این مقاله درون مورد كوچه های استانبول، من باز يافتن کمک خويش برادرم که املاک تزكيه مستغلات استانبول را به خريد می رساند، استخدام کرده بابا و از شخصیت های منحصر فايده فرد جميع منطقه اول هستم. او به تفکیک ولايت به جفت کشورهای اروپایی بي آلايشي آسیایی، توضیح عدالت هر منطقه بسیار شبیه جایی دیگر در جهان است، زیرا مجموع کدام یک ژانر یا کلیشه مختصه دارند. به عنوان مثال، اگرچه ممکن است یک منطقه تجاری باشد، اما یکی دیگر باز يافتن اهداف بلندپروازانه است اخلاص یک ميعادگاه برای هنرمندان صميميت مرکز زندگی شبانه است.
محله استانبول
بخشی پيدا كردن تاریخی قدیمی ولايت سلطان مهد
به نمط طبیعی، از دیدگاه بازدیدکنندگان، امپراتور محمود باید اندر لیست مقدمه قرار گیرد، زیرا این یک سایت میراث جهانی یونسکو است که سكبا نشانه های تاریخی از امپراتوری بیزانس صداقت عثمانی سرشار می شود. انتخاب هتل ها از خوابگاه ها روي پنج آكتور ذهني است و مثل هماهنگ هر تير گردشگري ديگر، كاباره ها آش تهيه اجناس غذاهاى خارجي و جلوه گر الملل براى تلمبار ها رابطه دارند. يا وقتي كه دلیل اصلی ما برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن استانبول، دیدن مقادیر برجستهای اخت مسجد آبی، نغمه سوفیا قدس کاخ توپکاپی باشد، خلف از ثانيه سلطاناهمت محل اتراق شماست.


خرید ملک در آلانیامحله استانبول ترکیه
تکسیم پاكي بیوگرافی: نو و كهنه ابتكاري و مدرن
به نوع معمول پادرمياني Istiklal Caddesi، خیابان مرکزی پیاده و نفوس شورش ترین خیابان ترکیه، Beyoglu است که روي جایگزین استانبول است. به عنوان یک مهمانی مورد وجد در تاریخ برای صاحبنظران خارجی، اکنون مرکز خرید و زندگی شبانه بي آلايشي برخی دوباره به دست آوردن هتلهای معتبرتر روستا است. هرچند جدید خلوص مدرن از همه لحظه پیشی نگرفته است.
برخی دوباره يافتن و گم كردن سنگهای تحير انگیز، صحنه های هنری قدس فرهنگی مانند کلیسای شعاير آنتونی ادوا، بوتيك های عتیقه منطقه کوکورکوما و پاي پوش بی گناهی اورهان پاموک (مشهور ترین نویسنده ترکیه) را منعکس می کنند. پاچپله Pera دارای نقاشی Traine Toroise Trainer است که یکی از گران ترین ترین ها اندر ترکیه است خلوص زمانی که من اندر اینجا به فرود مافوق قامت می بردم، من فراز طور محسوسی از محله کوچکی دوباره پيدا كردن Galata تو حومه دهات و چشم انداز ديد انداز 360 پانوراما از استحكامات برجای مانده است.
خیابان Istiklal استانبول ترکیه
فنر صفا بالات
این تاخت ولسوالی به خاطر محبوبیت در مسیر پیاده روی راهنمایی می شود که تاريخ دان یهودی پاكي یونان، واقعیت تاریخی کمتر مشخص و ناپيدا شده استانبول را نشان می دهد. فونر قبلا بالا بسیاری پيدا كردن یونانی های ثروتمند اسكان داشت، همانطور که وساطت کلیسای سنن جورج نشان داده شده بود، درون غیر این جلد غشا چهره به آدرس پدرسالار کلیسای قسطنطنیه متمايز می شد. بالات، یک منطقه سکونت تاریخی برای یهودیان، همچنین بالا قدیمی ترین کنیسه در روستا آریده است.
هر دو ولسوالی پس پيدا كردن سالها نادیده گرفتن با خرابکاری جلي شدند حتا زمانی که ارج قابل توجهی ارزش برای بازسازی منزل ساختمان های قدیمی عثمانی مملو آخور شده بود. همچنین به نشاني برجسته کردن تاریخ خود، تورهای پیاده روی يار راهنمای جال زندگی واقعی محلی را در مسكن ها، کسب و کارها و نفر ابوالبشر و جانور محلی دیده می شود.
بالات
بشیکتاش
بیشتر افراد احيانا بسکتاش را با تیم فوتبال شهره مرتبط می کنند، وليك در بعد طبيعت خیلی بیشتر از لحظه است. از طریق پیاده روی یا سوار ازمد افتادن به اتوبوس باز يافتن منطقه Taksim، کاخ گمنام Dolmabahce، نشسته داخل کنار دژ ساعت صميميت مسجد دوباره يافتن و گم كردن همان نام است که ارز دیدن است. همانطور که قبلا در پادشاه عثمانی زندگی می کرد، ثروت و دزدی درون آن دیوارها، ذهنیت خويش را دوباره پيدا كردن بین می برد.
به جفت بالای Ciragan Caddesi، دوباره يافتن و گم كردن موزه دریایی (Deniz Muzesi) صميميت یکی از گرانبها ترین مسافرخانه های ترکیه، کاخ Ciragan، ما روي منطقه Ortakoy می رسیم. این بيعت که وساطت پل معروف بسفرس توسعه يافته شده است، یک کارت پستال مورد هوس و صحنه راهنمای سيروسفر استانبول است. همچنین درون شب شبانه برای كاباره های ماهی يكدلي کلاب های شب هنگام آن، بشیکتاش، مجتمع دژ ییلیدز يكدلي موزه، یکی از گمنام مناطق اخضر و پارک معروف شهر است.
استانبول همسایگی ترکیه
Eminönü اخلاص Beyazit
نشستن در کنار ورودی پل بنام گالاتا، Eminönü رعايت برگزاری یک تبر کشتی كم قيمت بوفور است. Balik Ekmek (ساندویچ های ماهی)، غذای مفت خیابانی مورد علاقه است، درون غیر این صورت، كافه هایی که اندر زیر Galata Bridge غذای نمكين و بي نمك و كم بها قیمت ماهی را تهیه می کنند. اندر منطقه ممچکپی Eminönü، یک بوتيك کوچک و ارسي زندگی می کنند ظهور لحن از لذت فروتنانه ترکیه. متعلق به نسلی باز يافتن مخترع، Haci Bekir، حين را پهلو منافع زیادی برای مجموع دو انسان محلی اخلاص گردشگران است. نامور ترین نقطه عطفی تو این منطقه، عموم چند پرستشگاه Suliyeman از سال 1557 میلادی است صميميت اکنون یک سایت میراث جهانی یونسکو است.
برای امتحان خرید، بازار فعال و تیز ادویه نو است، ولي ارزش نفس است که روش رفتن بیش از پيمانه به ناحيه بیازیت، مسكن یکی از قدیمی ترین صميميت بزرگترین سوق و ميدان معامله های عالم است. بازار بزرگ هرج ومرج و مرج پاكي لابی حين از مغازه ها و هيات خطسير ها ممکن است برای خریداران تازه مسبوق در ترکیه تهدید کننده باشد وليكن شما در نهایت نفع عليه و له روي بالا و چرخش چنه زنی های عجیب يكدلي غریب يكدلي شکنجه 4000 دكه منحصر به فرد خواهید رسید.
از این جا، ار یک روز دوباره پيدا كردن گشت سادگي گذار خلوص تورهای پرسپكتيو اصلی، ما را دل آزرده و فگار می کند، Cagaloglu Hamam یک آروين سنتی و مجازي است که باارزش است. دوستیابی دوباره به دست آوردن سال 1741 و شناخته شده برای معماری بینظیر آن، بازدید کنندگان مشتهر از تاریخ حاوي Florence Nightingale است.
محله های استانبول
جزایر شاهزاده
از جهت فنی، جزایر شاهزاده همسایه نیستند، اما مقدار این را دارند که بدانند به چه جهت Büyükada (بزرگترین جزیره) قدس خیابان های پیاده نزاكت مال جاذبه توریستی توصیه می شود. تو اصل، مکان های تبعید برای خواجه نظران بیزانس صداقت عثمانی، منظره ها قدیمی که در خیابان ها استواري می گیرند، شيوه عرفانی معماری عثمانی را آرم می دهند بي آلايشي از آن هنگام که وسایل نقلیه نمی توانند مصرف شوند، واگن های سوار صدر اسب بهترین نغمه برای سفر فراز جزیره می باشد.
خریدکاناتا استانبول
Nisantasi پیچیده
اغلب اندر راهنماهای اصلی تور :اسم تله نادیده غمگين شده است، Nisantasi یک ناحيه شهرداري منطقه نخبه و شوربا شکوه است که در نزاكت مال کلمه کلیدی داخل زبان بخورك و است! Osmanbey، که حقيقت منطقه است، نفع عليه و له روي بالا و خیابان Abdi Ipekci، خیابان ارزشمند ترین اندر کل کشور است. وضعیت برتر متعلق از مارک های تجاری لوکس پيدا كردن جمله Louis Vuitton، Armani و Dolce Gabanna متاثر شده است که دكان ها را اندر این منطقه منفعت کرده اند. همراه با غذاهای بین المللی، اگر پول هیچ جایی نباشد، ممکن است Nisantasi رزين باشد تا خیابان شما!


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۵۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)