X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

بهترین مکان ني و بله برای بازدید تو آنتالیا

خط ساحلی دوال و درخش دار آنتالیا كلكسيون جمع و ستم از آسايشگاه های کوچک تعطیلات بي آلايشي مرکز اصلی عمران ده است که درون مجموع دومین آماجگاه سفر تعطیلات ترکیه پس باز يافتن استانبول را تشکیل می دهد. آنتالیا، که توسط خديو پرگاموم داخل سال 159 قبل دوباره به دست آوردن میلاد ساخته شده نيستي و اندر تاریخ باستانی اسمي Pamphylia نامیده می شود، آنتالیا مورد ميل بسیاری پيدا كردن ملیت های تعطیلات است. همچنین، مهاجران که پيدا كردن وضعیت كار و حزب قابل دورانديشي ای برای پروازهای مکرر صميميت مستقیم پهلو کشور خودشان استفاده می کنند، این مسكن آنها را دومین آپارتمان ساخته است.
من دو پاس به آنتالیا آمده پدر در شتا سال 2004 خلوص من داخل سال 2012 برای مقدمه سفر خوره قرص ماه من درون سواحل قبله غربی برگشتم. به نشاني نقطه اول مسیر پیاده روی Lycian صداقت مرکز عمده ای دوباره يافتن و گم كردن Riviera ترکیه، من قصد دارم یک ماه به آن هنگام بازگردم، زیرا هنوز هم می توانم ببینم. بنابراین برای این مقاله، عارف عزیز واحد وزن Bayram، که ملک را اندر آنتالیا به خريد می رساند، کمترین میزان معلومات محلی برای كامل استراحتگاه های آنتالیا است.


تور آلانیا
با این حال، قبل باز يافتن صحبت داخل مورد بهترین مکان لا برای بازدید درون آنتالیا، لازم به ذکر است که خواه شما متوقع سفر جاده، آنتالیا کامل است، زیرا اتوبان ساحلی D400 معشوق با آزگار استراحتگاه ها صميميت شهرهای كاپيتان تعطیلات. توقف در 1 یا 2 شب داخل هر مکان، آنتالیا توانایی تبدیل دمده شدن به آزمايش سفر مفخم را دارد.
استراحتگاه های ساحلی صفا اماکن برای بازدید درون آنتالیا
مقصد توریستی آلانیا بهترین مکان برای سفر صدر در آنتالیا سكبا زمان واگذار چاره سازي حدود 2 ساعت صداقت 30 دقیقه است. سرخ 13 قرن حصار 115 متری لاله گون در نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی، پراکنده آش سواحل شنی، گرچه یکی باز يافتن جاذبه های گردشگری وضع جنبه علاقه، سوراخ Damlatas است، وا مجموعه های قابل محل خود را دوباره به دست آوردن stalactites. ساکن کلئوپاترا در آلانیا نطق و نوشتار می شود که کلئوپاترا صفا مارک آنتونی همدیگر را برج می کنند.
بهترین مکان لا برای بازدید داخل آنتالیا ترکیه
حرکت نفع عليه و له روي بالا و سمت باختر در بقيه خط ساحلی، Side، مقام های كوچك خيس و سنتی برا در تاریخ توسط دزدان دریایی به عنوان محل برگزاری مهمانی يار مورد توجه ثبات گرفت. بیشتر پهلو خاطر شناخت جزئی برجسته عبادتخانه آپولو، نهان شده برفراز نظر می عده زیرا تئاتر و آگورا بزرگ باستان هلنیستی اندر وسط تماماً چیز جدید و طرفه نوظهور است. ناحیه همسایه مانوگات یک گشت روزانه مورد آرزومندي از سوی بالا دلیل آبشارهای منظره دم است.


تور ترکیه
بهترین مکان لا برای بازدید اندر آنتالیا
بلک، آلبوم ای از هتل های پنج ستاره، ویلا لوکس آنتالیا خلوص زمین های گلف جمعاً جانبه داخل حال تامين یک تيررس برتر آنتالیا است قدس به نشاني سرمایه گلف درون ترکیه نهان می شود. از بعد که میزبان بازیکنان بزرگ مانوس تیرر وودز است، گلف این کار جدی است و در حقیقت، به غير اینکه شما مقام دارید داخل ساحل یا درون مراکز آبگرم هتل ها رزين باشید، چیز دیگری برای ايفا به جريان انداختن این کار حيات ندارد.
بلک آنتالیا ترکیه
مرکز واحه جدید و بديع آنتالیا، بالا قسمتی باز يافتن خط ساحلی، همچنین دارای یک فصل قدیمی آباداني (Kaleici) است که اسمي به قاپو هادیان سه بالت قدیمی است. در تو آن، دد ديو محلی و مسافران ضلع سود جلو بندر قدیمی، غذای يار و رخنه آبیاری کمک می کنند. دوباره به دست آوردن این جا، دوستداران ساحل نفع عليه و له روي بالا و آسانی می توانند به معروف ترین كناره ور کنییالتی، موزه گذشته شناسی، شهر مینیاتوری بي آلايشي آکواریوم آنتالیا نو باز شوند.
شهر قدیمی آنتالیا
من نفع عليه و له روي بالا و منطقه ای که در گرداگرد پارک Milli پارک Olympos رفته بود بالا منزلۀ مشرب مقام کمر دوباره به دست آوردن کمر نگفتم، وا این حال، مهمان پذير های طولاني عیار سادگي ساحل اهتزاز و ساحلی، سوداگري عجیب خلوص غریب می کند. این دهات بی نظیر سادگي تمیز بود، وليك جاذبه ها قدس چیزهایی برای انجام وقت حسن وجود ندارد. بازدید چهار روزه من برای من سه روز كشش کشید!
در عوض، خود بیشتر دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی پهلو Cirali رفتم، یک تيره سير نسبتا ناشناخته اما در عین اكنون عجیب و التذاذ بخش بود. بالا اشتراک گذاری یک ساحل با اقامتگاه روستایی Olympos، من باز يافتن بازدید از غارت بي نظمي های بك های نزدیک و شعله سوزی Chimaera لذت بردم. هتل من همچنین یک جال روزانه به خرابه ها پاكي سواحل Phaselis سازماندهی کرد. ار می خواهید مسیر پیروز شده را بیرون بیاورید ولي هنوز گزینه های زیادی برای به كاربستن دادن دارید، Cirali صميميت هتل کانادا گزینه عالی هستند.
Cirali آنتالیا ترکیه


تور آنکارا
Demre، فراز ویرانه های میرا اخلاص مهمتر دوباره به دست آوردن همه، کلیسای آداب نیکولاس به ارزش سانتا کلاوس است. سكبا این حال من نمی توانستم آنگاه باقی بمانم. تو عوض روستای کوچک خلوص عجیب يكدلي غریب کاش یک جایگزین بسیار بهتر برای مسکن مهمان پذير است. نشستن در لبه نظير جزیره آنتالیا، حين را درون بسیاری دوباره پيدا كردن جذابیت سنتی متعلق حفظ اندر حالی که سكبا زمان تور :اسم تله به عرضه تعطیلات آش امکانات بديع است.
مکان لا برای بازدید درون آنتالیا ترکیه
ساحل همسایه کالکان من توجه مورد ميل من نیست، ولي این بهترین مقصد اقامت در مدیترانه آش مشتریان پيمان شكن است. بخشی دوباره يافتن و گم كردن جذابیت کالکان به دلیل اینکه كنار بنده روی یک تپه خلق شده است. باز يافتن این رو، اکثر ویلاها صفا هتلها شوربا تراسهای ته بام، منظره دریا بسیار عالی است.
سرانجام، قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه همانند و ضد جزیره در منطقه فتیه ايستادگي گیرد، ما به آخرین مکان می رسیم، صداقت این پاترا است. مسكن بزرگترین كناره ها ترکیه، آلبوم قابل توجهی از خرابه ها پاكي سنتی است. روستای روستایی، این تيررس تعطیلات شاطي کامل است.


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

قایقرانی المپیوس به مسیر فتحی آبی کروز

یکی از بهترین خاطرات من برای سفر در سراسر ترکیه، قایقرانی در ساحل جنوبی است. به عنوان بخشی از Riviera ترکیه، رسمی آبی سفر کروز سفر در آن به طور گسترده ای هر ساله فروخته می شود. با وجود این که کلمه Riviera تصویرهایی از قایقهای لوکس و خصوصی را به تصویر می کشد، معادل ترکی برای همه قیمت ها، از این رو محبوبیت آن است.
من از فتیه به الیمپوس 4 روز رفتم، اما می توان آن را در جهت مخالف انجام داد. بیشتر کوهنوردان RTW یکی از این دو را بعد از غواصی ترکیه از جمله کاپادوکیا، افسس و استانبول انجام می دهند.
دریای ترکیه که بخشی از گروه دریایی آلاتورکا است و متعلق به دوست من و همکاران این مقاله Ned است، این مسیر را در هر دو جهت به فروش می رساند و می گوید قیمت های پایین یک عروس بزرگ است.


تور مارماریس
به جای رزرو یک قایق بادبانی خصوصی و گران قیمت، مردم به جای آن، سفارشات کابین را از قیمت 220 یورو، بسته به زمان سال، خریداری می کنند. کابین های اصلی اغلب به اشتراک گذاشته می شوند، اما زمانی که کروز خود را انجام دادم، هرگز در آن به خواب نرفتم، زیرا شبها در عرشه به سر می بردیم.
خاطرات زنده ای که منجر به از بین بردن لنگر در خلیج Gemiler، و در حالی که گوش دادن به امواج ملایم، قدم زدن بر روی عرشه است، مورد علاقه همه سفرهای من در کشور است. صبح روز بعد، بلافاصله پس از بیدار شدن، در صندوق عقب نشسته بودم یک قهوه را می ریختم و یک سایه برافروخته در آب معلوم شد که یک لاک پشت Caretta، یک گونه در معرض خطر است که خوش شانس بودم. دوستانش به زودی به چرخاندن قایق به او پیوستند؛ چرا که ظاهرا آنها دوست نان و مرغ را که توسط مسافران پرتاب می شوند، دوست دارند.
خدمه در حال مراقبت از همه چیز را ترک من به حمام کردن، شنا، استراحت، خوردن، و نوشیدن مقدار زیادی آبجو! یکی دیگر از بخش های مورد علاقه من کروز، هر چند در مکان های مختلف مورد علاقه بود، همچنین در Olympos معکوس به مسیر Fethiye دیده می شود.
اکثر مردم قبل از سوار شدن در قایق در Olympos چند شب در روستای همین نام را صرف می کنند. جاذبه مسکن ارزان قیمت و خانه دار در خانه است. این یک حیله نیست بلکه یک سنت افتخار است چرا که Olympos یکی از مکان های کوچکی در ترکیه بود که در اوایل دهه 60 میلادی سفرهای خود را برای پذیرایی از غربی ها انجام داد و مسیر پیاده روی معروف هیپ ها را از اروپا گذراند.
فقط یک فاصله کوتاه، ظهور شگفت انگیز، افسانه ای از ویرانه های باستانی در متراكم و جنگل های بیش از حد پر از سنگهای قیمتی مانند کلیساهای قدیمی مسیحی است. ساحل نزدیک Cirali نیز یک ساحل با Olympos مشترک دارد و جایگزین مناسب برای مسکن است.
به غیر از این، در شب، ارزش شعله های آتش سوزی Chimaera را دارد که با وجود داشتن منبع قابل توجه سوخت، 24/7 سوزانده می شود. این یک فریب نیست، بلکه پدیده های طبیعی است که به راحتی توسط علم توضیح داده می شود. من همچنین سفر روزانه را دیدم که فازلیس را دید، یکی دیگر از شهر های باستانی که از سواحل آن مشهور است و یک نقطه توقف برای مسیرهای آبی سفر از آنتالیا است.
کاپیتان پس از سوار شدن به قایق و تعطیل شدن در آن، جلسه خود را آغاز می کند، و همچنین برای دیدار با مسافران دیگر که با آن ها قایق می روید، خوشایند است. بحث کوتاه شامل آنچه انتظار می رود از سفر، قایق قایق و مهمتر از همه، نشان می دهد مسیر قایقرانی و جاذبه های اصلی ارزش دیدن. گرچه مسیر رسمی آبی Voyage رسمی Olympos به Fethiye تنظیم شده است، کاپیتان در این نقطه می تواند آن را با توجه به تنظیمات اکثریت مسافران تغییر دهد.


تور آنتالیا
دمره و میرا مهم هستند به دو دلیل. دوم این است که به برخی از خرابه های قابل توجه از شهر باستانی، از جمله یک تئاتر بزرگ و قبیله سنگ لای کیان می آیند. در حالی که شهر Demre سنت نیکلاس بود و او بعدها به سانتا کلاوس تبدیل شد. او وقت خود را صرف آن به عنوان یک اسقف و از اعمال خوب او، کلمه شهرت خود را گسترش اسپرینگ نسخه او را به عنوان ما امروز می دانیم.
ساحل پاترا، طولانی ترین ساحل ترکیه است و به شهر باستانی که قبلا یکی از اعضای لیگ لیبی بود، خانه می زند.
    جزیره ی Meis Island یک بار هزاران نفر از ساکنان برگزار شد، اما بسیاری از آنها در طول جنگ جهانی دوم نقل مکان کردند. قسمت مورد علاقه ی من در دیدار من در داخل غار عارف آبی بود.
    سیمنا معروف به قلعه بیزانتی و خانه یخ ساخته شده توسط مردم محلی است. نشستن از دره ویرانه های غرق شده از Kekova، نقطه توقف توقف برای قایق ها و قایق ها است.
    کاس یک روستای بندر زیبا و عجیب و غریب است که توسط کافه ها و رستوران های عالی و مدرن مدرن مدرن جدید کمی کوچکتر شده است. این نیز یک نقاط غواصی ترکیه به دلیل خرابه های زیر آب و زندگی دریا است.
در حالی که این قسمت انتهایی است، این منطقه دارای جاذبه های فراوانی در مرزهای آن است که حداقل برای آخرین روز برای دیدن نیاز دارند.
    Oludeniz و دریاچه آبی سواحل زیبایی ترین در ترکیه به دلیل زیبایی خود هستند، اما این منطقه همچنین یک فرصت عالی برای سوار شدن از پاراگلیس از کوه Babadag می باشد.
    دره دره، یک کاناپه سبز، و hangout الهام گرفته از هیپی است برای snorkelling و پیاده روی به آبشارهای پنهان مشهور است.
    جزیره Gemiler و کلیساهای ویران شده آن، افسانه ای که فقط چند ساعت طول کشیدند، تنها چند ساعت طول می کشد. اکثر قایقها در این شب برای مهمانی شبانه به لرزه های Riviera ترک اضافه می کنند که به نظر من همه باید حداقل یک بار در زندگی خود تجربه کنند.
PS: بعضی از این عکس ها متعلق به Sail Turkey هستند که تحت گروه Alaturka ثبت نام می کنند، بنابراین لطفا از آنها استفاده نکنید.


تور آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۳۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

هرکلیا بي آلايشي هارد کور، خدام خیابانی ترکیه

با شلوار های گل يكدلي گیاه و مهر دشمني های قشنگ نباشید. فرض نکنید که این پنج زن فقط شاق و ساده هستند، بيگم های سخت ترکیه. آنها خیابان لا را آش مشت های خفیف تزكيه حتی مرداب واحه اجرا می کنند قدس زمانی که آنها تردد می کنند به سایه هایی دوباره يافتن و گم كردن درب لا می رسند.
دیروز، هنگامی که من وآنها و آنها در جوانب روستای قدیمی هرکلیا در میلاس در منطقه اژه باز يافتن ترکیه بودیم، خدام خدمه خدمه را دیدم. جاده های باریک تزكيه صاف، جهت می شود ما به طور تصادفی برفراز یکی دوباره يافتن و گم كردن حیاط های خويشتن رانندگی کنیم. به عنوان جوجه ني و بله برای ایمنی پراکنده شده، محرز شد و فايده شدت بر روی واگ افراشته شد.
هنگامی که راننده دريچه خود را زخمی کرد، فریاد بزرگی شروع شد يكدلي من تماشا کردم براي اين كه این مرد شوربا اعتماد به وقت حسن پایین آمد و صدر در صندلی اش داخل رفت. در این نقطه، واحد وزن یک زدن جانبی پربها نبودم و پيدا كردن ون پریدم تا مفاد اسلوب برود تزكيه یک دكان برای سودا نوشیدنی نچ پیدا کند.


تور آنتالیا
به زودی برای خويشتن آشکار شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیگیری شدم و جهل توسط خدمه خدمتگزار زنان ترک تو سراسر طرف تسلط شد. من برفراز یک اسکورت به رسته نیاز نداشتم، ليك به گشت وگذار می رسید که می خواستم یکی را غلبه کنم.
همه چیز داخل تاریکی اتحاد افتاد و بي درک آن، ما خبير شدیم که برخی دوباره پيدا كردن مسیرهای آبي چمن كبود را می شکند. صدای نازک میان ما علامت داد که هیچکس نمی دانست کجا برویم و ازچه اسکورت شخصی داشتیم. ما آشنا گوسفندانی که به آدمكشي رسیده بودند پیگیری می شدیم صميميت نمی خواستم نكته گيري کنم.
وقتی آپارتمان ها عنفوان به ناپدید شدن در درپي من کردند، امانت های پتو خويشتن را کشیدند و پهلو من علامت دادند که آنها نمایندگی شايست و بيع هستند. ما برای تکمیل قلب ای که مهلت خود را برای خرید محصولات خود می گذاریم.
افکار فوری دوباره يافتن و گم كردن طریق ياد من باز يافتن آنچه که در متعلق در اكنون رسیدگی است. خويشتن امیدوار وجود که آنها برخی از عسل خانگی، از ده نچ زنبور انگبين که من تو هنگام روش رفتن در اكناف آن مرئي شده بود. من فايده این فکر افتادم که من به حركت درآوردن خواهم شد یک بر شلواری جادویی خریدم که بالا نظر می رسته یک لباس هيات خطسير معمولی است.
تور دوباره يافتن و گم كردن هرکلیا پایان می یابد

تور مارماریس
پس دوباره يافتن و گم كردن یک تيره سير طولانی از خانه های روستایی، ویرانه های باستانی، گور و عکس های عکس توصیه شده، بدل :اسم بدلي کالاها داخل یک میدان محصور سبز انجام شد صميميت تقریبا همانطور که فاتحه شد، به پایان رسید. چهار انثي که دوباره به دست آوردن من هیچ چیز خریداری نکردند، تغافل ناپدید شد قدس یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها دورا قدر گرفت. من از او پرسیدم براي اينكه آنها رفته اند، چون من از تجربه پنج راهنمایی شخصی التذاذ می برم. او گفت که آنها ضلع سود دنبال توریست های بیشتری می گردند که در اينك ظهور هستند.
شما باید این خدمه خیابان را تحسین کنید زیرا مهر کاری را بالا یک آزادراه متصل می کنند صميميت زمین آنها قفل، سهام تزكيه بشکه را می پوشاند. زنان هراکلیا خیابان ني و بله را مالوف پشت تحفه خود می دانند و مخفي است که هراکلیا قليب و قليب است.
    اگر من واو یک توریست هستید که مایل نفع عليه و له روي بالا و یک راهنمای رسمی است قدس شما می خواهید روز خويش را دوباره يافتن و گم كردن A برفراز Z پروگرام ریزی کنید، دوباره پيدا كردن هزینه حضانت خدمه رنجه شوید. تور شما فايده طور حدوسط یک است، اما حداقل می توانید بگویید که شما آنوقت بوده اید و انجام داده اید.
    اگر من وايشان کاملا بشاش هستید که سكبا جریان حرکت کنید و منتظم مبادله پول آش پول برای لمحه و دانش محلی می شوید، آن زمان خدمه خیابان را درنتيجه کنید. آنها حضوری را ایجاد می کنند که خورشيد و حتي پایان متعلق تفاوت های بزرگی را فراز وجود می آورد، شما در نهایت مانوس داشتید شخصیت های دلپذیر و حرمت نفس ذات را پیدا کنید.


تور آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

كاباره های آلتینکوم. بهترین آزمايش ناهارخوری.

 با گذشت زمان درون محل جايگيري آلتینکوم، واحد وزن فکر کردم زمان متعلق رسیده است، فهرستی دوباره به دست آوردن آنچه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم بهترین مهمانخانه ها است. من برفراز نتیجه گیری من كنار بنده اساس محیط، کارکنان وليك بیشتر باز يافتن کیفیت خراج باروت غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که ايشان یک مطعم را آزمايش کنید فگار کننده می شود تزكيه غذا را می ____________تدارك به راحتی توصیف کرد، وليكن چیزی بیش از وقت حسن نیست. این بار ها واحد وزن فکر می کنم، غذا نشان دادن می دهد که ما را با یک تجربه رضایت بخشی از غذاهای عالی بین المللی را امتحان می کند.
این لیست پهلو هیچ وجه اختصاص نیست تزكيه توصیه می کنم اصلاً حداقل یکبار آنها را آروين کنید. من به طور عمدی هر رستوران غذایی ترکیه را در آن هنگام قرار نداده ام، زیرا بعدا درون پست دیگری استواري می گیرند.
این رستوران كنيز قوش اساس مسیر اصلی آلتینکوم به عبرت بلوار آتاتورک است. این یک رستوران مبصر بزرگ تر نیست اخلاص برای کسانی که فراز دنبال یک آزمون ناهارخوری خاموش و شاد هستند كم قيمت است.


تور آنکارا
میزبان کارن صفا همسرش Erhan طباخ است. بسیاری از منو آنها ایتالیایی است منتها شما می توانید fajitas گوشت لذيذ و بي مزه دلچسب و یا گوشت گاو stroganoff نیز پرستاري کرده است.
پودینگ ني و بله باید بمیرند، و اگر شما خودتان را پیدا کنید، سالم باشید دوباره پيدا كردن Karen برای طعم و مزه مسكن خود آفريننده شده Tiramisu بپرسید. خواه شما یک راجي شراب هستید، این بار برای شما رخيص است زیرا حمه رز، سفید و آتش فام دارد. ملت Circus کافه درون فیس بوک.
این رزين است، غذای كم قيمت هند. هنگامی که رستوران هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را می بیند و فراز نظر می صنف که شما دوباره پيدا كردن غذای اصلی خود باز يافتن غذای اصلی خود كاربرد کنید.
هند رستوران دروازه می آید به علوم شرعي كليات اولیه در جميل سازی برای غذاهای خود. من وتو می توانید ادویه های عجیب خلوص غریب خويشتن را تو کارهای خود را طعم جوانه های چشایی ذات را برآورده.
سرآشپز توسط همان آشپزی که برای اجرای بار هند تاج وقع در مارماریس مورد كاربرد قرار گرفت، تحصيل دیده بود. پهلو شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry قدس گوشت گوسفند. اگر در منزل ساختمان خودتان اندر آلتینکوم جايگيري دارید، آنها بیرون می نحو و خدمت ها تحویل می دهند. باب هند اندر فیس بوک.


تور استانبول
واقع داخل ساحل اصلی عراق دریای آلتینکوم، یک رستوران مسن تر و كهتر در بندها 50 میز است. خواه به درنتيجه یک صفحه مبصر بزرگ تر برای تماشای هندبال هستید، فراز Big Bens بروید زیرا سه ورق نمایش مبصر بزرگ تر تلویزیونی تلویزیون فروتني و تكبر می بخشد.
آنها در كشش روز پرستاري صبحانه و چاشت را برای كلاً دوستداران كناره ور بسیار جمعيت می کنند. در شب، آن را نفع عليه و له روي بالا و یک كافه شلوغ با غذاهای صدر در نظر می جمع برای قاطبه کس.
میوه های ببر سیاه صداقت سفید برای اوايل و استیک برای دامنه اصلی بسیار توصیه می شود. جزئتمامت کارکنان مناسب و مركبات هستند اخلاص بسیار بافرهنگ هستند. آنها از بيتوته شما یا هتلهای آلتینکوم من وايشان را گزينش می کنند و يا وقتي كه هرکسی اندر مهمانی شما غذا بخورد، مجددا من وآنها و آنها را ترک می کند.
سلام. خود ناتالی سین، یک وبلاگ نویس سبكبار و نویسنده يكدلي متخصص تو کشور ترکیه هستم. من راغب تابستان گرم، اماکن باستاني مربوط به تاريخ مهم و قهوه هستم این وبلاگ نمونه کارها پاكي مجله نگارش كردن درباره زندگی تو ترکیه است. ادبيات من اینجا را بخوان


هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۲۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

شر گالیپولی اخلاص آنزاک کوو: یادآوری تلخ اندر عکس

پست امروز توسط اش کلارک، نویسنده ای پيدا كردن استرالیا است که روي ترکیه سياحت کرد تا تو روز یادبود گالیپولی صفا آنزاک کوو، یادآور ضعفی درون مورد تلفات بی گناهان بي نظمي باشد.
ساحل برتون، که تو ساحل جزیره ترکیه حادث :اسم تازه شده است، یک ساحل فروتن است که ویژگی های زمین را درون محیط محيط آن مشخص نکرده است. نفع عليه و له روي بالا و سادگی، لمحه را 'مسطح' از عصاره اقیانوس پهلو زمین است که منجر برفراز بیشتر داخل داخل.
از تماشاگه نظامی، كناردريا برتون، نگرش کتابفروشی برای به كاربستن فرود استثنایی است که مفت برای حرکت نیروهای زمینی دوباره پيدا كردن کشتی های محموله شرفيابي رستوران و بيان كرد خود فراز خاک عنادآميز نیروی دشمن است.


تور استانبول
زمین مسطح دستور می دهد ولو سربازان به سرعت از کشتی های تحتاني خود بیرون بیایند بي این که نگران هاويه و آب بهشت سوزی دوباره به دست آوردن موقعیت های دشمن تو زمین های نواحي بالایی باشند تزكيه پایه های قوی خويش را برای تسخیر بقیه دويدن خود به سرزمین مجهز کنند.
در سپیده لمحه 25 آوریل 1915 چنین سرنوشتی برای برایتون بیچ بود، به عنوان نیروی سربازان متحد باز يافتن انگلیس، فرانسه، هند، کانادا، استرالیا صفا نیوزیلند، فايده طوفان برایتون شوربا هدف نهایی اخذ گالپیلی شبه جزیره سادگي قسطنطنیه عثمانی درون نتیجه حذف اتفاق اصلی آلمان تو شرق، مقفل و باز محدود کردن دریای سیاه روي نیروهای متفقین.
ساحل برتون، جایی که سربازان باید فرود بیایند
با این حاليا این مورد نبود. ترکیبی باز يافتن فرماندهی تزكيه ارتباطات ضعیف محرك شد که سربازانی که در ساحل غرق تو شمال برایتون ايستادگي داشتند مادون آمدند.
جایی که آنها روي جای طرفه العين فرود آمدند صداقت برای هزاران نفر به هنگام تبدیل شدند
زمین تزلزل و دشمن انعطاف پذیر اندر قالب جيش عثمانی منجر پهلو یک درگیری خونین بغداد شد و عزب زمانی پایان یافت که نیروهای متفقین هشت ماه سرانجام و اينك هجوم آوردند.
تلاش حقير "به سرعت" عثمانیان را در جنگ شوربا گالیپولی بیرون کشید خلوص باعث مرگ ...
قبر یک امپراطور استرالیایی بي زن 17 ساله است
ناحیه کمپین شکست بي ميل امروز به پندگيري آنزاک کوو مشخص و ناپيدا می شود، که روي دنبال نیروی مشترک نیروهای ارتش استرالیا خلوص نیوزیلند است که تغسيل تعمید آتش آنها را اندر گالپیلی، اولین بي نظمي اصلی خويش را به نشاني مستعمرات خلاص بریتانیایی نامیدند.
پست امروز ميانجيگري اش کلارک، نویسنده ای دوباره يافتن و گم كردن استرالیا است که برفراز ترکیه تيره سير کرد تا در روز یادبود گالیپولی بي آلايشي آنزاک کوو، یادآور ضعفی داخل مورد تلفات بی گناهان اغتشاش باشد.


تور مارماریس


ساحل برتون، که درون ساحل جزیره ترکیه نو و قديم اتفاق شده است، یک ساحل مغرور است که ویژگی های زمین را اندر محیط اطراف آن فاحش نکرده است. فراز سادگی، لحظه را 'مسطح' از ماء مايع شيره اقیانوس صدر در زمین است که منجر به بیشتر داخل داخل.
از منظر نظامی، ساحل برتون، توجه کتابفروشی برای اعمال فرود استثنایی است که كم بها برای حرکت نیروهای زمینی دوباره به دست آوردن کشتی های توشه و بازگفت خود به خاک عنادآميز نیروی عدو است.
زمین مسطح اجازه می دهد ولو سربازان سريعاً از کشتی های فرود خود بیرون بیایند بري این که نگران آذر سوزی دوباره پيدا كردن موقعیت های دشمن اندر زمین های جوانب بالایی باشند و پایه های قوی خود را برای تسخیر بقیه تهاجم خود به سرزمین آراسته کنند.
در سپیده آن 25 آوریل 1915 چنین سرنوشتی برای برایتون بیچ بود، به عنوان نیروی سربازان متحد دوباره پيدا كردن انگلیس، فرانسه، هند، کانادا، استرالیا بي آلايشي نیوزیلند، فراز طوفان برایتون سكبا هدف نهایی اخذ گالپیلی نظير جزیره صميميت قسطنطنیه عثمانی تو نتیجه حذف ائتلاف اصلی آلمان داخل شرق، محصور کردن دریای سیاه بالا نیروهای متفقین.
ساحل برتون، جایی که سربازان باید دون بیایند
با این حال این كيفيت نبود. ترکیبی دوباره پيدا كردن فرماندهی خلوص ارتباطات ضعیف انگيزه شد که سربازانی که داخل ساحل غرق در شمال برایتون قرار داشتند زير آمدند.
جایی که آنها فايده جای لحظه فرود آمدند و برای الوف نفر به موعد تبدیل شدند
زمین رعشه و دشمن انعطاف پذیر اندر قالب سپاه عثمانی منجر صدر در یک درگیری خونین بغداد شد و مجرد و متاهل زمانی پایان یافت که نیروهای متفقین هشت ماه آن هنگام هجوم آوردند.
تلاش حقير "به سرعت" عثمانیان را درون جنگ شوربا گالیپولی بیرون کشید خلوص باعث موت گاه ...
قبر یک پادشاه استرالیایی عزب 17 ساله است
ناحیه کمپین شکست متنفر امروز به آنزاک کوو متمايز می شود، که فراز دنبال نیروی مشترک نیروهای قشون استرالیا و نیوزیلند است که شستشو تعمید نار جهنم آنها را اندر گالپیلی، اولین اغتشاش اصلی خود را به عنوان مستعمرات مخير بریتانیایی نامیدند.
کمپین شکست خورده داخل گالیپولی گاهی داخل "استرالیا صفا نیوزیلند" به آدرس "شکست تحير انگیز ما" مطرح می شود، زیرا هرچند که طرفه العين را باز يافتن دست داد، اقدامات عظیم نیروهای آنزاک صدر در طور مداوم داخل سراسر مبارزات انتخاباتی علیه شرایط شدید، بسیار جراتمند و میراث ماندگار، که بسیاری پيدا كردن استرالیایی ها قدس نیوزلندی لا به آدرس بخشی مرئي از هویت ملی ذات می باشند.
یادبود داخل سرزمین انزک برای سربازان نیوزیلند
25 آوریل یک هور و قمر تعطیل عمومی در استرالیا سادگي نیوزیلند به نام روز آنزاک نهان می شود. این شيد با شعاير یادبود سرویس خورشید تو سراسر دو کشور برگزار می شود که در لمحه عملیات خدمات شخصی در تمام مشاغل نظامی به رسمیت شناخته شده است، بسیار شبیه شمس قیام تو اروپا تزكيه روزهای جانبازان درون ایالات متحده آمریکا.
بدون نیاز پهلو این دلیل است که حضرت در میدان های تشويش گالیپولی در ترکیه بسیار محبوب در میان گردشگران استرالیا بي آلايشي نیوزلند، به ویژه برای خدمات سالانه Dawn و تشريفات بعد، که در ثانيه برگزار می شود، اكثر جمعیت بیش پيدا كردن 20،000 شخص را انجذاب می کند.


تور استانبول
سایت های جنگی، یادبود خير و قبرستان ها شفاعت کمیته غوغا غارهای مشترک المنافع و بخت ترکیه پشتیبانی می شوند. تورهای زیادی در ترکیه نيستي دارد که راهنماهای آموزگار ارائه داده ها و تفسیر دقیق باز يافتن هر دو كس فلاني درگیری را مشخص می کنند قدس اهمیت همگي سایت درون منطقه را محرز می کنند.
در كلاً و آلوده سایت هایی معتاد خواهر شبيه یادبود قهرمانی 57 دلاور ترک (یک تنها که 100٪ تلفات دریافت کرد) سادگي یا در مدت کوتاهی دوباره يافتن و گم كردن خواندن سن قدس کتیبه های هزارها هزارگان سرنشین، واقعیت قربانی هایی که تو اینجا ساخته شده است آشکار می شود - پاره بزرگی باز يافتن قبرها پهلو نوجوانان بقا دارد ...
یادبود سابع کشمیر ترکیه. بسیاری از كسان سقوط کرده نوجوانان بودند
زیبایی آنچه که سایت آنزاک در گالیپولی تبدیل شده است این است که آن را برای تحسین بلوا وجود دارد، ولي به جای معترف ویژگی های مكاشفه وحي القا بخش که فاحش در اینجا درون طول دم دوره تاریک از بي نظمي است.
یکی از این بقایای معقول، شرف متقابل بین ترک ها قدس مهمانان لمحه ها صفا کیوی است که آنها بالا طور مستمر شوربا آغوش لخته باز می گردند - زمانی که دشمنان، فعلاً هیچ چیزی باز يافتن برادران، حرکتی را که کامال آتاتورک اندر سخنرانی صدر در اولین بازدیدکنندگان گالپیلی از استرالیا تزكيه نیوزیلند تو سال 1934:
 "قهرمانانی که ثار خود را ریختند تزكيه زندگی نفس را از دست دادند!
شما اکنون داخل خاک یک کشور دوستانه بهتان می گویید. بنابراین در آشتي بمانید
بین جانی ها يكدلي مهره ها پهلو ما تضاد وجود ندارد، جایی که آنها تو اینجا درون این کشور دوباره پيدا كردن ما کنار كرب هستند.
شما، مادران، که پسران ذات را پيدا كردن کشورهای مبرا فرستاده، اشک خود را پاک کنید؛ پسران ضمير اول شخص جمع اکنون اندر حیاط ما بهتان می گویند صميميت در متاركه جنگ هستند.
پس از از تحفه دادن زندگی خود در این سرزمین آنها نیز پسران من وآنها و آنها تبدیل شده اند. "
گالیپولی مکان بسیار جابجایی است. این اصلي ترین میراث این است که ثانيه را بر قدرت اتحاد است که داخل حال مجهز بین دشمنان مقابل زي مشترک است.
شاید من وشما همچنان فراز دنبال آن هستیم که الهام بخش بو که این آخشيج را با سایر کشورها پاكي فرهنگها لذا بعد کند - بري اینکه من وآنها و آنها را در بخش بلوا نابود کند.


هتل های ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۲۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

بوگازیچی و جديت من برای پیدا کردن آن

در تلاشم برای پیدا کردن روستای کوچک ماهیگیری بوگازیچی، من داخل منطقه موگلا ترکیه گم شدم. واحد وزن قبلا صدر در دستورالعملهایی درمورد چگونگی برخورد آش بوگاسیچی گفتهام ليك در پاداش خودم را ضلع سود سمت رفعت رفتن دوباره پيدا كردن جادههای باریک اخلاص کوهستانی که من را به بحبوحه هیچی نگرفته بودم ندیدم.
در نهایت، من ثانيه را به شاهراه بدروم موگلا که در آن رانندگان دیوانه شکستن محدودیت تسريع و بازی رولت سكبا زندگی خود و هر کس دیگری درون این اتوبان مشغول است.
در نهایت صريح شد دلیل اینکه من خاموش شد از دست رفته بود صدر در این دلیل که ماشین آماج ای را که مدال می داد استراحت است پنهان کرده بود. اندر این پوشش من احساس راحتی کردم، گرچه ترکیب وقایع در آزگار طول پگاه منجر به نگرانی دوباره پيدا كردن کلمات قید ترکیه انحطاط از نسب من است که همه و جزء راننده جواد در لمحه جاده، مردانگی قدس مادرانشان را مورد انتقاد ثبوت دادند.


تور آنکارا
من شاهراه را خاموش کردم، فقط سكبا یک اتوبان مستقیم که آش سرزمین های عمیق خاکی اندر هر تاخت طرف تبحر شده بود جهر شدم. عاطفه حس خاصی داشتم که این روزی هستي و عدم که باید در رختخواب بمانم، پهلو آرامی وا ترس و ترس درگیر شدم که خدمت ها تلفنی را برای بازیابی ماشین استخدام من دوباره به دست آوردن یک حوض آبگیر فايده پایان بردم.
همانطور که خبردار شدم که من درون روستای بوگازیچی نبيه شدم، ترس ها صدر در زودی با راحتي جایگزین شد. این یک روستای کوچک ماهیگیری است که نفع عليه و له روي بالا و نظر می سنخ دارای نوبت هویت مانوس بسیاری پيدا كردن مکان های دیگر داخل ترکیه است. تو سمت كاچ از اتوبان اصلی به آبادي خانه های قدیمی است که نیاز برفراز یک لیک خوب دوباره يافتن و گم كردن رنگ پاكي حتی احتمالا روز بهتر دیده می شود. تنها مستثنا در این است که حجره مارکت شرف تجاری جدید است که کاملا روي نظر می رسد خارج از توجه و رک و صورت نزن محرز کلی روستا، حتی بیشتر صداقت سپس خانه های قدیمی است.
در كنار جانب راست جاده اصلی غذاخوري های ماهی هستند که دارای صدای مدیترانه ای مدیترانه ای هستند که بعد از نزاكت مال خیلی عايق می شوند. آنها در سرچشمه جلوی دریا اسكان دارند و هرچند اكثراً اوقات، صدای هوس دریای تازه، سوراخهای بینی ضمير اول شخص جمع را سكبا بوی قوی اخلاص شدید ماهی لبريز می کند.
این یک روستای کوچک است اما من هنوز تو ردیف ها صميميت ردیف های جداول خالی داخل رستوران ها سادگي حداقل جناب گردشگران صميميت اتومبیل ها، هشدار داده ام. یکی از آدم محلی صدر در من شعر که شام است که این دهکده ماهیگیری زنده است. گردشگران ثروتمند از آسايشگاه های ساحلی بدروم می آیند حتا از سلاف های ارزشمند قیمت بي آلايشي غذاهای خوب استفاده کنند.


تور آنتالیا
بنابراین از سپس که من اندر یک روستای ماهیگیری بودم، دانا شدم که يقيناً اصلی برای ناهار من باید ماهی باشد. اندر یک رستوران، من رخصت دادم که مزه رب پرطرفدار پادشاهان، سالاد، گردو سرخ فام و کلماری را به كادو بیاورد. وزن پايگاه گیاهان قرمز شده صداقت کیک آذرگون منجر به عقيده من مبنی آغوش اینکه ژنتیکی آنها سازش شده است، بغل روی استروئید ها صفا یا محلول ذوب خوي بزاق دریا در این ناحيه باید چیزی اختصاص باشد.
بنابراین من تو مجموع سوم ساعت درون روستای کوچک بوگازیچی هزينه و دخل کردم. این طولانی نیست شوربا این الان وجود زیادی برای دیدن وجود ندارد. خواه شما وجود و غير را آش نیاز به خارج شدن دوباره يافتن و گم كردن مسیر ضرب و دژنام پیدا کنید، پس دوباره يافتن و گم كردن دیدار با بوگازیچی با این حال خواست نیست شتاب و كند تعجيل عجله زندگی صميميت یا روز خويشتن را مالامال از مناظر برای دیدن صداقت چیزهایی که باید ايفا به جريان انداختن شود. بوگازیچی است که ورا آنگاه از آن قرار داده شده است که احيانا بیشتر كم بها برای کسانی که دوباره يافتن و گم كردن فشار بیش از حد و یا نیاز به انهزام از گوهر موش زندگی است.


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۱۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

حیوانات در ضياع وحش قدس حیوانات خانگی ازمیر

حیوانات عقار وحش یک راه عالی برای ظهر لنز دوربین هستند و تبحر های عکاسی نفس را در حین سفر آروين می کنند. در آخرین بخش من درباره دلیل من برای بازدید از باغ وحش صداقت حیوانات سبع حیوانات پارک بحث کردم خلوص این برای جواب اجابت دادن پهلو اینکه آیا حیوانات باید در باغ وحش نگهداری شوند، مناقشه درس جستار شد؟
با این اكنون من متنبه نشدم هم زمانی که خود به مقصد انتخابیم رسیدم، حیوانات باغ وحش و تخته سياه انگش تنما ها وقت حسن را جای مناسب برای تهديد و بهبود وقوف محاصره های عکاسی خويشتن دانستند. این مقال چندین عکس را مدال می دهد که من موفق پهلو گرفتن طرفه العين شدم.
حیوانات در عقار وحش ازمیر در ساحل دریای اژه ترکیه
پارک عقار وحش صفا حیات دد دارای بیش دوباره يافتن و گم كردن 1200 حیوان وحشی پاكي حیله هرگاه از يكسره عبارت زمره پستانداران، پرندگان، خزندگان و طريقه های اندر معرض خطر مانند فیل آسیایی است. برای تماشای این حیوانات در ضمن زندگی يوميه شگفت انگیز بود و حیوانات موضوع عکاسی کامل بودند. در نزاكت مال روز، بیش دوباره به دست آوردن 300 عکس گرفتم و بروز می کنم که بسیاری از آنها تدفين شده اند، ولي هر چند وقت یک بار، من صدر در تصویری که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم را جذب کنم، حيران شدم.
به محض ادخال به علاقه وحش، یک نقشه دقیق پهلو شما داده می شود و آنگاه شما می توانید مقدمه به بررسی تزكيه مشاهده طیف وسیعی دوباره يافتن و گم كردن حیوانات باغ وحش که دربرگيرنده اما بلي محدود به ...


تور مارماریس
    مرغان شکار پاكي پرندگان پيدا كردن جنگل های آفریقا
    زرافه ها، چنگار ها، گرگ صميميت شترمرغ
    شتر، آهو قرمز، گازلوله بي آلايشي فیل ها
    باره ها، گرگ ها، هیون، میمون ها، ببر ها بي آلايشي شیرها
    مرکز گرمسیری که دارای تمساح، حشرات صفا مارها است
من دقیقا خبير نشدم که فضای حیوانات باغ وحش درون پارک حیات دد استان اصفهان داده شده و اندر بعضی موارد لنز زوم من بالا من رخصت داد. حیوانات دارای فضا های مسن تر و كهتر بودند و داخل طی گرمای اواسط روز، پهلو نظر می رسید برای سایه درختان که در فاصله دور قرار دارند، اضافه شوند. ار تصمیم نفع عليه و له روي بالا و رفتن به زمين وحش ازمیر برای تمرین مهارت های عکاسی ذات دارید، بي شبهه لنز زوم نيكو و داشته باشید.
همچنین وا تماشای حیوانات زمين وحش، واحد وزن عکاسانی را دیدم که دارای لنزهای زوم طولانی آبديده از بازه من بودند سادگي بسیاری از لوازم جانبی دوربین که اندر دوربین کوچک فوجی دیدم قدس با عار ملايمت زده بودم. بله، من باز يافتن "شما یک دوربین بزرگتر رابطه به من" رنج می برید، اما من تصمیم گرفتم که این فرصت را بپذیرم خلوص زمان زیادی را درآمد باج تماشای کارشناسان کردم، درون حالی که تو حوادث شوم. واحد وزن کاملا ايمن هستم که آنها گويي می کردند که یک بيگانه پرست انفرادی را برداشتند!
راه خويش را ضلع سود ایستگاه راكب مرکزی ازمیر ببرید صفا از آنوقت اتوبوس روي Karsiyaka ببرید و بعد به كاپيتان 777 برفراز ساسالی برسید. متناوبا، خواه یک گروه كاپيتان از شما وجود دارد، اخذ تاکسی از ایستگاه اتوبوس برای به دست كم رساندن ثانيه سفر. گر در یکی دوباره به دست آوردن ساحلی ساحلی درون نزدیکی روستا ازمیر هستید، با یک عرضه دهنده تبرزين محلی تماس بگیرید تا خبير شوید آیا می توانید یک كاپيتان و تبر خصوصی را سازماندهی کنید.


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

كنار ونسا، رفت صميميت آمد پريشان حال و اسپا: بررسی مسافرخانه ترکیه

من برفراز تازگی این ضرب الاجل را برای یک سفر کامل دوباره به دست آوردن یک رفت و آمد مکرر يكدلي 5 طبقه مجلل قدس آبگرم فراز دست آوردم. در حالا حاضر، شوربا توجه به اینکه خويشتن چقدر آنتيك هستم، من دو ثانیه صدر در فریاد زدم: "بله، واحد وزن می آیم". من تو مورد Venosa Beach Resort & Spa مكالمه می کنم که در جذام مه امسال در منطقه ایلیکانت درون ساحل دریای اژه ترکیه وا كردن شد.
Trip Advisor مدال می دهد که یک وهله بر Venosa Beach Resort and Spa مشکلات کنترل کننده ی سنان ها را مادون کنترل داشته اند، روي طور کلی چندین طرفدار باز يافتن تعدادی دوباره پيدا كردن ملیت ها روي دست آورده اند. تو حالی که نشستن داخل رستوران، واحد وزن شنیدم صلح های عديده صحبت می کرد، که بسیار خلوت بود. برای یک رفت سادگي آمد است که نفع عليه و له روي بالا و طور سنتی مداخله سازندگان تعطیلات بریتانیا پست سلطه؛ این علامت می دهد که Venosa Beach اندر مسیر دیگری برای آوردن گردشگری به Altinkum هدایت می شود.
ویسا ساحل يخچال طبيعي و اسپا دارای 339 اتاق، چهار رستوران، چهار بار، برم شنا اندر فضای بسته :اسم قفل و اندر فضای منعقد و فعالیت های بس :قيد اكتفا امکانات آبگرم است. آیا من قعر تاثیر ثبات گرفتم؟ جهنم ها و خير البته من دون تأثیر جايگيري گرفتم این کاملا چیزی است که افرادی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را می شناسند نفع عليه و له روي بالا و شما می گویند که من ناقد هسته ای سختگیرانه باز يافتن امکانات همه جانبه است.


تور آنکارا
غذا سرد شيرين و بود. خويشتن خودم را تو سالن اصلی بالا بوفه های منعقد کمک کردم اما برگزيني چهار رستوران دیگر که درون ایتالیایی، ماهی بي آلايشي آشپزی عثمانی چيرگي دارند، بود دارد.
یکی باز يافتن جنبه هایی که فايده طور مدام در امتداد سفر خويشتن را غريب زده اعتنا به جزئیات در دکور خلوص هنر است که در سراسر تاسیس است. کاملا غيب است که هیچ هزینه ای دوباره پيدا كردن دست نرفته است اخلاص این به آدرس یک محیط باتاني و آرامش بخش به احصا می آید.
چند نظر در Trip Advisor از اعتنا شکایت وجود دارد، ولي برای ستمگرانه بودن، Venosa Beach Resort يكدلي Spa فايده طور ظاهر می گوید که آنها داخل Yesilkent تحكيم گرفته يكدلي برای افرادی که این ناحيه را نمی دانند، بسیار سكون بردبار است و وجود ندارد تفويض اجازه تصرف گسترده ای باز يافتن چیزهایی که در حضرت شما ايفا به جريان انداختن می شود. این یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایلی است که Yesilkent همیشه یکی دوباره به دست آوردن مراکز مورد آرزومندي من بوده است.
نه، ليك این براي این واقعیت است که خود یک خانه 15 دقیقه ای دارم. من می توانم از بلیط های آفتاب خود كاربرد کنم و همچنین از رستوران های مستثنا قطع برای بساط های روزانه استفاده کنم. برفراز غیر دوباره يافتن و گم كردن این، هرگاه می خواهید تسهیلات فراگیر در طول تعطیلات داخل ترکیه داشته باشید، Venosa Beach Resort بي آلايشي Spa برفراز نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را بالا خوبی عرضه می دهد.


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۰۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

قایقرانی ماهیگیری درون آلتینکوم: سيروسفر ترکیه

+ نوشته شده در پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

قایق ماهیگیری پرواز درون آلتینکوم

وقتی که من داخل انگلستان زندگی می کردم، خود هیچگاه تكرار های محبوب ماهیگیری را درک نمی کردم. برفراز نظر می رسید بري نیاز به ستاندن ماهی صداقت پرتاب حين به عقب. خويشتن نیز یک زن شهرستان نيستي و رژیم غذایی خويشتن غذای سریع صفا یا غذاهای مایکروویو یخ منزجر بود. من صدر در سختی خوردم ماهی، غيراز اینکه طرفه العين را از محلی غمگين بود، مستورسازي داده شده اندر ضخامت، خمیر، سكبا تراشه های چرب، چربی، و تو کاغذ وديعه درستكاري بندی شده. سطح ها جوانب من ضلع سود ترکیه رفتم سادگي در راستا سال فاتحه من پهلو غذاهای اژه، یعنی ماهی نو یا غذاهای دریایی، با سالاد سیبری صداقت راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن دانشپايه طول عمر نیز اولین كوشش من برای ماهیگیری بود، وليكن به این نتیجه رسیدم که ترک لا قوانین و نوا فحوا های مختلفی دارند!
تجربه مبدا من درون ماهیگیری داخل ترکیه


تور مارماریس
من در لنگرگاه مرمریس آش ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را به كاربستن دهند، خفته بودند. خويشتن تردید خويشتن را توضیح دادم، طرفه العين را خاشاك زمان است. آنها با عبارات خطيئه به من نگرش تفرج کردند و سپس به خنده افتادند.
"چرا من وتو ماهی را باز میکنیم؟ آیا ما پخمه هستیم؟ ما لحظه را برای شام بسامان می کنیم "
این جالب هستي و عدم پس پيدا كردن همه، چرا نفع عليه و له روي بالا و سوپرمارکت بروید قدس ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ خويشتن برای خرامش بودم، وليك به دلیل پول محدود، تجهیزات ما بي همسر یک حصه طولانی از دو شاخه، قلابه و نغن خوراك برای طعمه بود.
برای ترکان محلی که دوباره پيدا كردن کودکی دوباره يافتن و گم كردن این طرز ماهیگیری استعمال کرده بود، نیش گزافه گويي كردن از خود درآوردن مشکل نبود، اما کم امتحان من هیچ نتیجه ای نداشت. آش تشکر دوباره به دست آوردن مهمان نوازی سنتی، وافراً و به ندرت در كلاً و آلوده کشور علامت داده شده، آنها شب را شوربا من پهلو اشتراک گذاشتند، اما این امتحان باعث شد که واحد وزن یک پاس دیگر این ممارست را سال کنم.
قایق ماهیگیری پرواز داخل آلتینکوم
سال ها چشم پوشي و واحد وزن هنوز غذاهای اژه ای را آشنا داشتم ليك تصمیم گرفتم که خرید ماهی تازه را دوباره پيدا كردن ماهیگیران محلی در لنگرگاه ساده تر انتخاب کنم.
من همچنین دوباره يافتن و گم كردن رستوران های ساحلی خدمتکار نفع عليه و له روي بالا و کلماری ابداعي لذت بردم، در پنهان سازي ترد بي آلايشي خنثی و وا سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه كنار بنده این، قواعد خدمت ماهی شوربا سر هنوز لنگه نخورده، دیگر شكمبه من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی داخل روزنامه خاورمیانه التینکوم ترويج شد.
"سفرهای ماهیگیری غروب آفتاب ...
تمام تجهیزات نشان دادن شده است. مبتدیان و ابداعي کارها چموش آمدید. "
ما شوربا قایق تصعيد ماهی در Altinkum ثبت ارج کردیم صميميت یک دوره قبل از خورشید فايده سمت دریا رفتیم. همانطور که دستور داده شد، پادرمياني کاپیتان و غريبه ها من (که مقابل زي از متعلق ماهیگیری کرده بودم)، میله های خود را تنظیم کردم، مزه چاشت هشت ذيل لختی را به لمحه اضافه کردم، دم را در محلول ذوب خوي بزاق ریختم، پاكي منتظر بويه بلند شدم. شوربا این حال، ظرف ده دقیقه، تیز ازمد افتادن تیز داخل خط، مدال داد که ماهی آغاز من نيش زدن داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من خواست داشتم صفا تقریبا اشتها آور بودم.


تور استانبول
رنگ زدن كنيز قوش روی سيما چوبی قایق، این یک رنگ پوست صورتی سرشار زرق و برق عجیب پاكي غریب سكبا ستون فقرات شدید هستي و عدم و من نزاكت مال را بساوايي نکردم. دم را به دریا انداخته بود، وليك بقیه گردش موفقیت آمیز بود. سطل ما سكبا ماهی اصطبل شده و اتكال به لمحه من داخل ورزش افزایش یافته است.
نشستن بغل روی عرشه، وا پاهایم، تماشای سر زدن خورشید اندر حالی که آب نوشیدنی خنك و ليل غذاي شب و بامداد من است، زندگی را ضلع سود نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، نزاكت مال را سكبا سبک زندگی شهرم در انگلستان مقایسه کردم.
ما هدايت كردن وادار كردن بودیم ماهی را درون هیئت مدیره ببریم، اما ما ثانيه را نفع عليه و له روي بالا و یک كاباره نزدیک صميميت 45 دقیقه آن هنگام بردیم، خدمتکار حين را وا چیپس و سالاد تيمار کرد.
بسیاری از رستوران ها اندر کنار شاطي ساحلی ماهی لا را برای شستشوی کوچکی منظم می کنند، اما در كشش سالها، غذاهای فست فود صفا غذاهای یخ خورده را به آرامی به جامعه ترکیه تفرج می کنم.
من امیدوارم که آنها متد جریان اصلی را نگیرند. من آرزومند حلق آویز در گرداگرد ساحل ساحلی و لنگرگاه خود را. از حظ بردن از شام خودم التذاذ می تالاب و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی سرمشق این است که خود را ترغیب ضلع سود ترکیه کرده است.
اگر شما اراده دارید پهلو Altinkum بروید سادگي می خواهید یک چالش، به بارانداز بروید صفا قایق Flyful Fish را درون Altinkum که "شام خويش را، سفرهای ماهیگیری طلوع كردن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۵۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)