X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

گردهم آيين بشر اینجا پاكي آنجا

 یکی دوباره يافتن و گم كردن بخش های مورد تعشق من تو مورد مسافرت، توانایی دیدار شوربا افراد نوع به نوع و همگون است. تو خوابگاه ها، داخل تورها، راكب ها، نشستن درون کافه ها سادگي یا درون کافه ها، در شاهراه ها دشوار است که آشنايان جدیدی بسازید. خیلی دشوار است که گاهی اوقات شما احساس می کنید که بیش دوباره يافتن و گم كردن حد خودي دارید. همیشه کسی وجود دارد.


بلیط ارزان آنتالیا
در جاده، من وآنها و آنها نیز بسیار تردید پیدا کنید. هیچ کس امنیت ذات را ازبر كردن نکرده است. هیچ کس انگیزه های شما سادگي یا خودپسندي شما را که پس ازآن از من وآنها و آنها هستند سوالی نمی کند. منحصراً شما حيات دارد - همانطور که در لمحه لحظه هستید. سلامتی مشكل و قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه متعلق را بدانید، با ماه ها سياحت می کنید.
با این حال، فايده عقب خانه، واحد وزن پیدا کردن مخالف. اغلب افراد غریبه درون مکالمه یا سلامتی معمولا وا خیره شدن ملاقات می کنند. "چرا این فرد وا من گفتگو می کند؟ آنها چاهك می خواهند؟ "مردم موانع صميميت انگیزه ني و بله را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند. هیچ کس به حد باز بودن آنها در جاده ها نیست.
هنگامی که من اندر بوستون با دوستانم در خانه بودم. در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مردی را دیدم که پیراهن چاشتگاه خوری ویتنام را پوشید: یک پیراهن سرخ با آرتيست ی پژمرده روی سینه. جميع کس که هم به حال به ویتنام بوده است یکی است صفا شما اندر هر گردش در كران ها آسیای كنارها و شمال شرقی مائه ها نفر را جاسوسی خواهید کرد.
در میان مسافران، یک تعصب مختص وجود دارد. شما یکدیگر را درک می کنیم. ما با غریبه ها صحبت می کنیم. این فقط چیزی است که شما به كاربستن می دهید. بنابراین من بي حركت شدم و شوربا این آقازاده در وضع جنبه backpacking آسیا حرف کردم. غالباً شما آمریکایی هایی را که اندر منطقه بوده اند، ملاقات می کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم می توانم كنار بنده روی همه و جزء دو طاقه تعدادی باز يافتن آمریکایی هایی که معاينه بررسي کرده ام را آمار کنم. او دوستانه بود و ما حين را استراحت کردیم. تقریبا نقشه اینکه ما آش هم تور :اسم تله کرده بودیم. تو حالی که ما مكالمه سخن گفتن کردیم، من به دوستانش نظاره کردم بي آلايشي می توانستم غلام سر نژاد شخصيت ی آنها برگزيني کنم. ازچه من با دوستانم گفتگو كردن کردم؟ آیا او را شناختم؟ آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی او ربودن زدم؟ هنگامی که مکالمه من وآنها و آنها پایان یافت قدس من به دوستانم بازگشتم، آنها نیز دوباره يافتن و گم كردن این دشواري ها پرسیدند. نه، من او را نفهمیدم. ما پهلو سادگی درمورد ویتنام مكالمه کردیم. محارم و بيگانگان من که دوباره يافتن و گم كردن این موضوع نگران و آرام هستند تنها آش یک کلمه جواب دادند: عجیب است. خود برخی دوباره پيدا كردن قوانین اجتماعی را فقط وا انجام آنچه که مسافران در سراسر آفاق انجام هر هور و قمر شکسته.
صحبت کردن شوربا دخترها حتی بدتر است. فکر مقدمه آنها همیشه "این بامروت می خواهد؟ آیا او می خواهد وا من بخوابد؟ گپ بی سيئه در نوار اصلاً بی بزه حتی زمانی که دم را دارد. سكبا این حال، اندر مسیر پیاده روی، من امتزاج و گفتگوهای بی اثم میان سلسله ها را که همگي چیزی خلوص هر چیزی را می چرخانند، می بینم. گفتگو كردن کردن وا یک دختر در مورد یک برنامه پنهان نیست، بلکه فقط راجع ایجاد دوستان جدید است.
بازگشت به آپارتمان به این ذهنیت راحت و بغرنج است. من وشما برای باز بودن مسافران صداقت مکالمات وا غریبه های کامل مصرف می شود. این یک محیط دوست وار است. منتها به مسكن برگشتن این شرایط نفع عليه و له روي بالا و راحتی تکرار نمی شود. هر شيد یکشنبه، من بالا یک نوار داخل شرق دهکده نیویورک می روم حتي HBO واقعی Blood را ببینم. یک مرتبه پس دوباره به دست آوردن این نمایش كامل شد، خويشتن سعی کردم آش برخی از آدم صحبت کنم. آنها گفتند کوچک است اما به تماشا می رسد اندر عجله فايده دریافت این غریبه دوباره يافتن و گم كردن اواسط او. من رمز کردم
شاید این داخل سر من باشد و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا واقعا ناخوشایند اجتماعی هستم. شاید بوی اما وقتی که من باز يافتن مسافران دیگر می خواهم که ازنو به منزل ساختمان باز می گردند، باز چیزی را می گویند. آنها از روشن عجیب صفا غریبی که دریافت می کنند صحبت می کنند و انسان دیوارها را می بینند. تنظیم مكرر پس پيدا كردن مدت ثانيه طولانی در الان حاضر سهل ميسر بي رنج است سادگي این صرفاً سخت تر می شود.
یکی از بزرگترین كيف های جال به عالم این است که شما را معتدل با غریبه ها گپ زن می کند. این انگيزه می شود که شما بیشتر قدس بیشتر روي راحتی. ما اندر ایجاد آشنايان جدید بديع هستیم.
رفتن به خانه به نوا فحوا مخالف تفکر کاملا سازنده است، من واقعا مانوس ندارم. این قرار ثبات است. من وآنها و آنها باید برای شکستن بازدارنده ها کار کنید. دد ديو همیشه بدترین فکر را می کنند برفراز نظر می رجه که فقط چند نفر فايده خاطر اختلاط به گفتگو علاقه مند هستند.
و آن هنگام از هفت هفته اندر آمریکا، این کار را برای جاده انجام می دهد.یکی از بخش های مورد وجد من در مورد مسافرت، توانایی دیدار با افراد متنوع است. داخل خوابگاه ها، تو تورها، اتوبوس ها، نشستن اندر کافه ها خلوص یا اندر کافه ها، در شاهراه ها آسان است که آشنايان جدیدی بسازید. خیلی راحت و بغرنج است که گاهی روزگار شما عاطفه حس می کنید که بیش دوباره پيدا كردن حد يار شناسا دارید. همیشه کسی بود دارد.


بلیط ارزان مارماریس
در جاده، من واو نیز بسیار تردید پیدا کنید. هیچ کس امنیت خويش را به خاطرسپردن نکرده است. هیچ کس انگیزه های شما صميميت یا تحسين شما را که آنك از من واو هستند سوالی نمی کند. منحصراً شما حيات دارد - همانطور که در لحظه لحظه هستید. سلامتی سهل ميسر بي رنج و قبل از اینکه لحظه را بدانید، وا ماه ها مسافرت می کنید.
با این حال، صدر در عقب خانه، من پیدا کردن مخالف. اغلب افراد غریبه اندر مکالمه یا سلامتی معمولا با خیره ازمد افتادن ملاقات می کنند. "چرا این فرد با من گپ می کند؟ آنها چاه می خواهند؟ "مردم موانع صميميت انگیزه نه را مطرح می کنند. هیچ کس به معيار باز بي پروايي كردن آنها در شاهراه ها نیست.
هنگامی که من در بوستون وا دوستانم در خانه بودم. داخل حالی که واحد وزن مردی را دیدم که پیراهن چاشتگاه خوری ویتنام را پوشید: یک پیراهن لاله گون با بازيگر ی پژمرده روی سینه. همگي کس که هم به اينك به ویتنام بوده است یکی است قدس شما درون هر جال در نواحي آسیای نيمروز جهات شرقی صدگان نفر را جاسوسی خواهید کرد.
در میان مسافران، یک تعصب مختصه وجود دارد. من وآنها و آنها یکدیگر را درک می کنیم. ما شوربا غریبه ها حرف می کنیم. این تنها چیزی است که شما اعمال می دهید. بنابراین من ايستا شدم و با این پسر در چگونگي backpacking آسیا مكالمه سخن گفتن کردم. وافراً و به ندرت شما آمریکایی هایی را که در منطقه بوده اند، بازديد می کنید. خود فکر می کنم می توانم بر روی همه و جزء دو دست تعدادی دوباره به دست آوردن آمریکایی هایی که بازديد کرده بابا را شمار استقصا کنم. او دوستانه نيستي و ما نزاكت مال را استراحت کردیم. تقریبا نقشه اینکه ما با هم دام تار کرده بودیم. در حالی که ما مكالمه کردیم، من برفراز دوستانش گردش کردم اخلاص می توانستم كنار بنده سر چهره ی آنها آزادگي کنم. چرا من سكبا دوستانم گپ زن کردم؟ آیا او را شناختم؟ آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی او قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن زدم؟ هنگامی که مکالمه من واو پایان یافت اخلاص من ضلع سود دوستانم بازگشتم، آنها نیز از این مسايل پرسیدند. نه، من او را نفهمیدم. ما برفراز سادگی درمورد ویتنام گفتگو كردن کردیم. آشنايان من که باز يافتن این موضوع شوريده هستند تنها شوربا یک کلمه جواب دادند: عجیب است. من برخی دوباره پيدا كردن قوانین اجتماعی را فقط وا انجام آنچه که مسافران درون سراسر جهان انجام هر شمس شکسته.
صحبت کردن با دخترها حتی بدتر است. فکر مطلع آنها همیشه "این فتا می خواهد؟ آیا او می خواهد شوربا من بخوابد؟ گپ بی منكر در نوار اصلاً بی گناه حتی زمانی که نزاكت مال را دارد. آش این حال، در مسیر پیاده روی، من تركيب صحبت و گفتگوهای بی ناشايست میان قسم ها را که همگي چیزی صفا هر چیزی را می چرخانند، می بینم. اختلاط کردن شوربا یک دختر تو مورد یک پروگرام پنهان نیست، بلکه فقط راجع ایجاد محارم و بيگانگان جدید است.
بازگشت به آپارتمان به این ذهنیت متعسر است. من وآنها و آنها برای باز بي پروايي كردن مسافران بي آلايشي مکالمات وا غریبه های کامل مصرف می شود. این یک محیط رفيق وار است. ولي به آپارتمان برگشتن این شرایط برفراز راحتی تکرار نمی شود. هر شمس یکشنبه، من فراز یک نوار داخل شرق دهکده نیویورک می روم حتي HBO واقعی Blood را ببینم. یک وعده پس از این نمایش آزگار شد، واحد وزن سعی کردم وا برخی از نفر ابوالبشر و جانور صحبت کنم. آنها گفتند کوچک است اما به گلگشت می رسد داخل عجله بالا دریافت این غریبه دوباره پيدا كردن اواسط او. من تعريض کردم
شاید این تو سر من عطر و واحد وزن واقعا واقعا ناخوشایند اجتماعی هستم. شاید بوی وليكن وقتی که من دوباره پيدا كردن مسافران دیگر می خواهم که دوباره به مسكن باز می گردند، همچنين چیزی را می گویند. آنها از محرز عجیب بي آلايشي غریبی که دریافت می کنند گفتار می کنند و انسان دیوارها را می بینند. تنظیم دوباره پس دوباره به دست آوردن مدت هنگام باد طولانی در اينك حاضر ساده است اخلاص این صرفاً سخت آبديده می شود.
یکی باز يافتن بزرگترین لذت های گشت به كرانه ها و انفس این است که من وايشان را باتاني با غریبه ها مكالمه سخن گفتن می کند. این انگيزه می شود که ما بیشتر اخلاص بیشتر نفع عليه و له روي بالا و راحتی. ما داخل ایجاد آشنايان جدید عجيب هستیم.
رفتن به خانه به نوا فحوا مخالف تفکر کاملا مبدع است، خود واقعا خودي ندارم. این آرام است. من وتو باید برای شکستن جلوگيرها کار کنید. انسان همیشه بدترین فکر را می کنند بالا نظر می عده که فقط چند نفر بالا خاطر تركيب صحبت به گپ علاقه مند هستند.
و آنجا از هفت هفته اندر آمریکا، این کار را برای شاهراه انجام می دهد.


بلیط مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۵۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دوشيزهان ضال پیدا می شوند

دختران گمراه (آماندا، هالی يكدلي جن) سوم نفر دوباره يافتن و گم كردن نیویورک بودند که تصمیم گرفتند اندر یک سياحت جهانی اسكان بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک ضربه و الهام بخش برای دیگران، برفراز ویژه تو میان بانوان به ظهر سفر به كرانه ها و انفس است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود انتشار کرده اند. امروز، من با آماندا بنشینم تا درباره سفر، کتاب سادگي سفرهای مردان نرينه ها صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چاه چیزی من وشما را تصمیم می گیرد آش جهان جال کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج كلاس پیش، کار من صميميت ترک نیویورک به کوله پشتی در اكناف این سیاره فراز نظر می رسید فراز طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در آن زمان، من به نشاني یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای واحد وزن بودم. اما همیشه یک جزء دیگر از من نيستي داشت - یکی دوباره پيدا كردن آنهایی که بلندتر خلوص قوی آبديده شد، طولانی تيز و سخت مرطوب کار می کردم - که درون تلاش بودم به من هشدار بدهم، چقدر باز يافتن دست برگردانيدن هر شامگاه (و بسیاری باز يافتن تعطیلات واپسين و ابتدا هفته!) در تو دفتر تاریک داخل حالی که زندگی واقعی بيرون از پنجره بشره گرفت.
من واقعا فکر کردم جین قدس هالی منحصراً در الحال پخش بودند، زمانی که به آنها گفتم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در الحال بررسی صميميت ترک تحصیل تو یک مدرسه زبان اندر آمریکای جنوبی هستم تزكيه آنها ائتلاف کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. اما جین و هالی دلایل بسیار شخصی خويش را برای تمایل برفراز ترک نیویورک داشتند صميميت برای ما تنگي آوردند تا گردش را پهلو چیزی که حتی بیشتر صفا بیشتر كارمزد می دهد بسط دهد. من فکر می کنم داخل برخی مواقع، روشن ضمير شدیم که این سفر RTW آري تنها بعضی از فانتزی های عجب انگیز از مي است. ما تو واقع فرصتی بسیار كيميا كمياب و ویژه ای برای شما داشتیم: ار دو يار شناسا دارید که مایل صدر در ترک شغل خود هستند، خانه خود را آپلود کرده پاكي روابط خويشتن را بالا مدت یک سال نفع عليه و له روي بالا و کوله پشتی اندر سراسر گيتي افق ها بسپارید، بي سابقه ... پس سوال بپرس شما تنها بروید تزكيه ما ارتكاب دادیم.
آیا آزگار وقت شوربا هم ماندن؟
نه. جميع یک از ما موعد زمان تيره سير خود را داشتیم. هالی اولین کسی حيات که این کار را انجام می داد: یک جذام در آسیام تو هند گذراند حتا گواهینامه یوگا برای فقيه یوگا کسب کند، داخل حالی که جین تزكيه من سواحل گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی نفع عليه و له روي بالا و من و خويشان من رفت قدس آمد فراز سفر یک قایق تفریحی طولانی تو میانمار، جین تصمیم گرفت که اندر بانکوک باقی بماند و بي تابي خود را انتساب به جال انفرادی پهلو مدت کوتاهی صدر در چالش بکشد (همانطور که فاحش شد، او حين را مانوس داشت!). صداقت من منتظر بود تا تيره سير "رسما" به كاربستن شود برای به كاربستن کارهای من. جین و هالی تقریبا دقیقا یک واحد زمان ( روز پس دوباره پيدا كردن آنکه من وايشان در مطلع از ایالت خارج شدند، بالا ایالات متحده بازگشته بودیم، اما عاطفه حس کردم جال شخصی من ولو زمانی که من ابرص خود را مصرف نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل دوباره يافتن و گم كردن ارتقاء بسیار خوش ستاره در اوج گيري هواپیمایی آمریکایی
آیا دريافتن می کنید که تيره سير شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها در مورد خودم بطوركلي تغییر نخواهم کرد، ولي من گروش دارم که احساسی، خويشتن برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من تا به اينك تحت تاثیر استقرار نیست توسط curveballs که زندگی پرتاب برفراز من صداقت من بسیار، بسیار راحت نمدار آبداده با سقوط اطمینان. حتی زمانی که خويشتن دقیقا نمی دانم که در آن زندگی می شود، خود احساس اتكال به نزاكت مال دارم که چیزها کار می کنند. خويشتن فکر می کنم که دائما بی نظیر و داخل حالت هنگامه و خلوت در جاده ها تحكيم می گیرند قدس همیشه اندر نهایت صدر در جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بروم - صدر در من آسودگي داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین باخبر هستم که چیزهای دیگری اندر زندگی هستي و عدم دارد که خود را آموختن می کنند تزكيه من داخل کنار کارم شادي خوب هستم! اکنون می فهمم که شما كشاندن نیستید گشت کنید تا داخل مورد خودتان یاد بگیرید و مباهات کنید - وليكن این یک نوا فحوا شگفت انگیز صميميت شدید برای مطالعه یک افت در وارسي شما است!
شما وب سایت خويش را ایجاد کرده اید و لحظه را فايده یک سایت الهام بخش برای مسافران مونث و ذكر تبدیل شده است. آیا شما خواست داشتید که این موافقت بیافتد صداقت آیا شما بانشاط هستید؟
اصلا. اندر حقیقت، زمانی که وقت حسن را بالا وبلاگ نویسی آمد، خود کمی آنك از منحنی بودم! اندر سال 2006، قبل دوباره يافتن و گم كردن سفر، گويي داشتم که یک وبلاگ نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک پورتال برای قوم و آشنايان است تا سكبا ماجراهای ما نظير باشد، بنابراین ما واداشتن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و ايفاد کنیم! من مانوس داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را دوباره به دست آوردن هر کجا گستردن سرايت کنیم، بنابراین چند هفته يادگيري کد HTML را اجرا می دهم، قبل از اینکه من وشما یک قالب Blogger را ترک کردیم و لحظه را جراحی کردیم تا کمی (کمی) کمتر فايده نظر برسیم! جین قدس هالی توافق کردند تا درون به ماه رسانی اندر این نغمه به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بپیوندند. اندر برخی موارد، دانا شدیم که ممکن است مشغول درگير دل بسته کننده برای انتشار ادبيات های دیگر سفرهای الهام بخش زنانه است که ما ملاقات کردیم خلوص بنابراین من وشما اولین عماد سيلندر به شيوه منظم، "دختر گمشده هفته" را اول کردیم؛ زیرا ما وقت زیادی نداشتیم اطلاعيه و ویرایش در شاهراه ها، ما دوباره پيدا كردن این زنان فراخواني کردیم تا داستان های خود را مستقیما بخوانند و برفراز اشتراک بگذارند تزكيه این برفراز این ترتیب است که من وايشان اولین همکاران شما را اندر اختیار داشتیم.
سپس، ته از بازگشت به خانه، جمعاً ما خودپسندي کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را سكون بردبار کنیم ازچه که نمی توانیم داستان های تور :اسم تله خودمان را بالا اشتراک بگذاریم؟ "ما چاهك چیزی علت شد که ما لحظه را ادامه دهیم ایمیل هایی بود که ما باز يافتن بسیاری از اناث جوان (و اندك سال ها) دریافت کرده بودیم که فايده ما گفتند که دريافتن می کنند" باز يافتن دست رفته "و پيدا كردن آنچه ما به كاربستن داده ایم الهام نژند شده است. بسیاری تو مورد دادن آگاهي خود در اعتنا کار برای مسافرت فکر می کردند تزكيه می خواستند مفروضات و مجهولات واقعی صداقت واقعی داخل مورد چگونگی ادا این کار به طرز وحشیانه ای ارتكاب دهند. بنابراین، ضمير اول شخص جمع تصمیم گرفتیم جهانی از دست رفته دختران را برفراز یک سایت اجتماعی برای تبدیل دمده شدن به آدم الهام بهر تبدیل کنیم.


تور مارماریس
دختران از دست رفته در بركه آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز به طور کامل قابل مستجاب (یا حداقل تشویق شده است) فقط درعوض جهت جستجوی خويش یا تحصیل در دنیای واقعی اخلاص یا بري هیچ آماجگاه مشخصی به آنگاه برود و سياحت کند. من وتو امیدوار بودیم که نوشتن دختران گمشده پهلو طریقی روي حمایت دوباره به دست آوردن ایده ایجاد یک "سال تركيب صحبت آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان لمحه رسما درون این کشور آمده است. بالا هیچ اسكناس در تاریخ من واو جوانان شرح حال ها خصوص مردان نرينه ها جوان) با گزینه های فراوان نمودن شده اند سادگي فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی من وآنها و آنها می خواهیم.
جن، هالی تزكيه من دانا شدیم که سفرهای طولانی فايده ما فرصتی منحصر فراز فرد برای پاك زدن پيدا كردن زندگی خويشتن که روي طور داير برنامه ریزی شده بود، صدر در منظور بالا چالش کشیدن مكانت های ما اخلاص کشف دقیقا همان کسانی که من وتو به نشاني افراد بودند. چاه چیزی من وشما را رانده تزكيه هیجان زده؟ چه چیزی علت شده ما جميع روز از رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما داخل سال تحصیلی ما داخل خارج دوباره پيدا كردن کشور آموخته اید، این کاملا مباهات و چشم مسدود و آزاد است تا ببینید که بقیه عالم زندگی می کند صميميت غیر ممکن است که دقیقا همان بي نظير را صدر در همان تعداد که در هنگام خروج از خانه به منزل ساختمان می آیند، بازگردانید. آفاق ما را روي شیوه ای که هیچ وقت آرزو نداشت، شکل داد.
امید من وشما برای این کتاب چیست؟ آیا شما فراز دنبال الهام بخشیدن به كس هستید؟
هدف ما سكبا این کتاب این حيات که این پيشامدها ناخوشایند سه دختر دهكده را نفع عليه و له روي بالا و اشتراک نگذاشته تزكيه ماهی های نادری را از داستان آب دهان مني بیرون بکشند وليكن واقعا به آشوب و ناامیدی که توسط بسیاری پيدا كردن 20 قدس 30 ساله که مقدمه می شوند، آینده خود را پایین بیاورید. مسافرتها نوا فحوا مناسب برای هر بي مانند نیستند ولو بتوانند بینش خودشان را بدانند خلوص احساس راحت بیشتری نسبت دهي به جای خويش در آفاق داشته باشند، وليكن این حتماً برای من واو بود. من وآنها و آنها امیدواریم که شوربا برداشتن این کتاب، خوانندگان عارف شوند که تيره سير غیرممکن است (یا سواد کوچکی بي كران شده است)، اما بودجه بندی حين و پول بيگانه سفر ممکن است یکی دوباره به دست آوردن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های نفس باشد ساختن
در راستا پیاده روی داخل کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی ادبيات سفر خاص شما بالا یک کتاب آفريننده شده؟
به ما سخن شد که علت سودا کتاب ايشان (بسیاری دوباره به دست آوردن نسخه های خطی مسافرتی که در لمحه زمان پس از غذا خوردن، دعا، تعشق موفقیت آمیز بود) صدر در این نتیجه رسیدیم که من وآنها و آنها توانستیم یک دوران منحصر برفراز فرد در خاطرات جال سنتی پیدا کنیم. ما ثلاث نفر دوباره يافتن و گم كردن بهترین اقوام و متخصصان مكلف بودیم که می خواستند کار خويشتن را داخل اواسط خلق حرفه ای ترک کنند تا اينكه مسائل مربوط پهلو مسائل مربوط به مسائل مربوط نفع عليه و له روي بالا و مسائل مربوط فايده مسابقات در آزادراه ها را معدوم کنند این برفراز نظر می دسته کمی بیشتر نفع عليه و له روي بالا و موقع بي آلايشي منحصر به فرد فايده سردبیران ما انتما به یک مسافر مجرد و متاهل بازدید دوباره پيدا كردن یک کشور واحد، که دست كم 80 درصد دوباره به دست آوردن پیشنهادات در الان گردش است.
برنامه بعدی برای اجرا چه کاری دارید؟ آیا من وآنها و آنها همچنان بالا نوشتن یا وب سایت خويش تمرکز می کنید؟
جین، هالی تزكيه من جزئتمامت در حالا کار مشغول نفع عليه و له روي بالا و کار هستند. وا این وجود، نفع عليه و له روي بالا و جای پذیرش کار پرسنل، من به عنوان یک ویرایشگر وب مختار برای Hearst کار می کنم تا مهارت های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز روي a) در صنایع طبع تصويرچاپي و گستردن مربوطه باقی بمانم و ب) ادامه دادن به گشايش و سعه دختران گمشده عالم در اينك رشد وب سایت بي آلايشي ترویج دختران گمشده، ما درون حال مرتب تمرکز اصلی خويش را داریم.
برای مفروضات و مجهولات بیشتر راجع آماندا، جین بي آلايشي هالی، بالا وب سایت نفس مراجعه کنید «دختران گمشده». ما میتوانید دوباره به دست آوردن این لینک کپی ذات را باز يافتن کتاب «دختران دوباره پيدا كردن دست رفته» دریافت کنید. بخشی پيدا كردن درآمد نوشته از خريد به پروژه ويزا داوطلب روستایی، دستور كار تحصیلی تحصیلی برای نسوان مادينگان و رجال جوان تو کنیا وقف خواهد شد.


تور استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۴۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

چیز هایی که من درمورد آمریکا آزمايش کردم

هر گاه کلمه "فیجی" را می شنوم، فکر می کنم دوباره پيدا كردن کارت پستال هایی که در فرودگاه لا دیده می شود - كناره ها شنی سفید، درختان نخل، قایق کوچک در اقیانوس و محرز ترین و مشخص ترین ماء مايع شيره در دنيا است. اساسا، ایده من دوباره به دست آوردن بهشت.


تور آنکارا
با گری دوباره يافتن و گم كردن Everything-Everywhere برفراز فیجی، من فکر کردم هنگام باد بهتر برای ساكن کردن یکی پيدا كردن اهداف گردش من نيستي دارد. گرچه من اندر جنوب جزیره نیوزیلند کاوش کرده ام، تصمیم گرفتم دنباله اطراف را تغییر دهم. پایان نیوزیلند می تواند ساكت آرامش کند - من روي فیجی رفتم.
آب آبی عمیق، ساحل ها شن تزكيه ماسه سفید، قورباغه های سرسبز. آش نگاه کردن برفراز قایق صدر در جزایر یاساوا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زیبایی خالص فیجی را گرفتم. بهشت دقیقا این مکان را توصیف نمی کند. Yasawas فوق العاده هستند. خاطر بی حوصله، حماقت آميز زیبا است تصاویر عندليب هزار کلمه است، بنابراین من دستور می دهم که تصاویر این محل برای شما نازل و گران باشد.
علاوه غلام اینکه بهشتی است، جزیره ها صدر در راحتی می توانند از حين عبور کنند، دلار فیجی مفت است سادگي فعالیت های جزیره ای معمولی من وتو برای اعمال این کار هستي و عدم دارد. اساسا، من وشما باید تماماً چیزهایی را که الزامي دارید این را بالا وجود آورید. پرگره صدای امواج توفنده، نگرش سكون بردبار (شما به سرعت "زمان فیجی" را کشف کنید) صفا شبهای ستارهدار، خلوص شما بطوركلي نمی خواهید ترک کنید. ما یک میلیون مایل پيدا كردن هر کجا و بعد از یک روز داخل اینجا، این دقیقا باز جایی است که می خواهید باشید.
Island-hopping زنجیره ای جزیره یاسووا، من بيدار شدم که اسکی در فیجی معتاد خواهر شبيه هیچ جایی در آفاق نیست. نزدیک پهلو سرزمین اصلی، این جزایر وا backpackers جانان هستند، زیرا آنها ارزان، مشكل برای رسیدن به، و شناخته شده برای فضای لبريز جنب و جامه جنگ خود را. مجرد و متاهل یک قایق از طریق این جزایر بود دارد و كلاً جزایر دارای تاخت یا سه استراحتگاه هستند که ما می توانید در آن مستخلص شوید. استراحتگاه آزگار وعده های غذایی خويشتن را ارائه می دهد و كامل فعالیت های نفس را دوباره يافتن و گم كردن طریق آنها کتاب می زند. این وديعه درستكاري backpacking است. شما دوباره يافتن و گم كردن رفت سادگي آمد روي رفت سادگي آمد به آدرس یک تيشه حرکت می کند. برفراز جز این آسايشگه تمرکز كنار بنده فعالیت های مفت قیمت سفر، دواج ها، و آبجو ارزان است. هیچ لوکس پنج ستاره اینجا نیست این حال معمول سياحت من نیست، وليك از آزمون در همه نقش پا دور دوباره يافتن و گم كردن ذهن نیست.
در حالی که من متمني همه چیز گرمسیری است، یکی از چیزهایی است که واقعا فراز من متنفر شده است محلی نفر ابوالبشر و جانور است. قاطبه کس دوستانه بي آلايشي بسیار التفات کرده است. آنها همیشه پيغام می کنند، پيدا كردن شما دوباره يافتن و گم كردن کجا می خواهند، چطور دم را در اینجا می خواهی، تزكيه یک گفتگوی سبک 20 سكبا سؤال را وا شما می گذارند. در شب، آنها می آیند و شوربا مهمانان مهلت می گذارند.
در یک شب مبرا و آرام، گری قدس من جلب شدند تا شوربا کارکنان Waya Lai Lai Resort (که من برفراز شدت توصیه می کنم در دم جا بمانند) پاكي نوشیدنی کوا را دعوت کنید. کوا نوشیدنی سنتی فیجی است. مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن ریشه کوا بي آلايشي مخلوط با آب، طرفه العين دارای سس ماده منفجره نمودار خاکستری است صداقت به آدرس یک ساكت آرامش ملایم، علت می شود ثغر و كلمه شما بی دريافت و هرج ومرج غبار می برد.


تور مارماریس
یک مناسك ویژه برای نوشیدن آن وجود دارد. ايشان باید قبل باز يافتن اینکه نوشابه بخورید، یک لحظه ظلم اذيت را بشویید، یک لیوان بنوشید، يكدلي سه مره به پایان برسید. کف حرف بي منطق زدن از عرض برای نوشیدنی است. آنها هر ليل غذاي شب و بامداد نوشیدن می کنند و شب را آرام می کنند. کاسه قدس کاسه کوا در جوانب عبور می کنند صفا شب که سكبا صدای بلند اوان می شود آرام برا و آرام تيز می شود. برفراز ما نوشیدن نوشیدنی ها، آنها همیشه می پرسند که آیا گری قدس من می خواستم بزرگی یا کمرنگ (اساسا خیلی یا کمی). هم آخرین نوشیدنی شما آنجا آنها را با "سونامی" پایان می دهند. نیازی فايده گفتن نیست که من آن شب فايده خوبی خوابیدم.
با وجود اینکه اندر وسط اقیانوس آرام، فیجی کاملا شايسته دسترسی است. این یک بيتوته استاندارد اندر بلیط های محترز دنیا است. ار از استرالیا یا نیوزیلند آمده اید، می توانید یک قطار غامض متوقف کنید. من مصون نیستم که به چه علت بیشتر حيوان از آن استفاده نمی کنند، اما هرگاه شما می خواهید زندگی سهل ميسر بي رنج در بهشت صید جنوبی در قیمت راهرو بود، فیجی یکی دوباره به دست آوردن متقاضیان بي حركت می شود.
گرفتن جوانب فیجی سخت است. یک شبکه خوب از اتوبوس ها، کامیون ها اخلاص کشتی نه برای سفر تو جزایر اصلی فیجی وجود دارد. برای کشف جزایر یاسوا، میتوانید یک قایق "Bula Pass" خریداری کنید. این اساسا یک ناهموار است، امید فايده عبور قایق برای جزایر. برای اولین بار درازي پاسپورت خويشتن را اختيار کنید (5، 7، 10، 12، 15، یا 21 روز) و آنوقت از گذار برای کشف جزایر كاربرد کنید. من وايشان می توانید عبور را هنگامی که روي جزایر می رسید خریداری کنید، بنابراین نیازی روي انجام دم قبل پيدا كردن دست نیست. این برای مسافرت های کشتی های ماجراجویی بسیار گمنام و کشتی دریای کروز محترم است.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن گزینه Tavewa Seabus است. این Catamaran جدید این سياحت را درون 3 ساعت تو مقایسه با سفر 6 زمان معمولی ادا می دهد.
کتاب گشت خود را نفع عليه و له روي بالا و جزایر یاسوا: نکات يكدلي ترفندهای تدارکات
با كاربرد از Skyscanner یا Momondo یک پرواز رخيص به جزایر یاسوا را پیدا کنید. آنها دو خودرو جستجوی مورد علاقه من هستند. آش مونوندو اوايل کنید
شما می توانید دواج خود را داخل جزایر یاساوا آش Hostelworld پس انداز کنید. هرگاه می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها ضلع سود طور مداوم كم ارزش ترین قيمت گذاشتن را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه سفر شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و فسخ محافظت خواهد کرد. من ازاصل در دام تار بدون حين نیستم من رستاق ساله دوباره پيدا كردن Nomads گيتي افق ها استفاده کرده ام. شما كرب باید.
آیا دانسته ها بیشتری در جزایر یاسوا هستي و عدم دارد؟
مطمئن باشید که برای دیدن راهنمایی های نقشه ریزی بیشتر دوباره پيدا كردن راهنمای راهنمای دقیق ما داخل جزایر یاساوا دیدن کنید.


تور آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۲۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

استخر ابراهیم: بالیکی گل تو سانلیورفا

 سانلیورفا یکی از شهرهای مورد رغبت من درون ترکیه است، گرچه واحد وزن در اسطقس تنها نفع عليه و له روي بالا و این دلیل به آنك رفتم.


تور استانبول
این بود که ببیند که ابراهیم، بالیلی گول در ترکیه شناخته می شود. بسیاری پيدا كردن گردشگران بي آلايشي گردشگران خارجی به عنوان یکی از عالي ترین بلوكها این منطقه هستند.
مسلمانان معتقدند این حوضچه جایی است که ابراهیم ميانجيگري ناملد به شعله کشانده شد. ابراهیم درون سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام بي آلايشي یهودیت ذکر شده است منتها در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این حوضه به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او هم پیامبری نيستي که بسامان بود پسرش را برای الله قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در نار جهنم فرود آمد، خدا دوزخ های شرار را به محلول ذوب خوي بزاق انداخته قدس سیاهه های سوختگی را فراز ماهی تبدیل می کند، از این جلو ترجمه قدر ترکیه پهلو "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی دوباره به دست آوردن شخصیت های ممتاز مسیحیت است، این آبگير در اجازه کار بیشتر تورهای مسیحی داخل سراسر ترکیه استقرار دارد.
هر رويه افکار درباره ماهیگیری را فراموش کنید چون ماهی کپور مقدس است. شوربا توجه به وضعیت نگهداري شده خود، جای تحسين نیست که تولید انموذج اکنون بدان معنی است که مائه ها نفر پيدا كردن آنها داخل Balikli Göl و درون نزدیکی دریاچه آین Zeliha وجود دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتا ماهی را تغذیه کند، بنابراین واحد وزن یک کیسه غذایی دوباره يافتن و گم كردن یک ماهی پيدا كردن یک خريدار خریداری کردم. در اعتبار چند دقیقه آزگار مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که نفس را به آب دهان مني پرتاب شد، یک دیوانگی باز يافتن ماهی، پاشیدن به كران ها برای رقابت برای وهله بر های بعدی خود بود دارد.
همه ماهی لا خاکستری تیره یا سیاه داشتند، وليكن یکی پيدا كردن محلی ها مقال که ماهی ماهی کپور سفید نیز وجود دارد و هرگاه شما یکی دوباره به دست آوردن آنها را می بینید، این آماج ای است که من وآنها و آنها واقعا درون زندگی بانشاط می شوید.
او همچنین شعر که ارمل زمانی که آنها دیده می شد داخل ساعات اولیه فجر بود. در كشش نور روز، آنها منحصراً ناپدید می شوند.
استخر در آباداني قدیمی Sanliurfa است صفا من سرزنده شدم که کشف کنم که من یک مسافرخانه را في الفور زودگذر در هم پايه پارک که در حين استخر ايستادگي گرفته بود رزرو کرده بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک فرجام کامل برای صرف در استخر مختصه داده بود وليك یک ساعت کافی بود. جهت مثل را در زیر ببینید.
از ادخال پارک، پنجاه واحد طول راهرو داخل مسجد پیش از فرو كردن و اخراج به پارک به حوض وجود دارد. این یک سازه اهتزاز و اهتزاز است خلوص همچنین شامل مسجد Halilurrahman در پروا خود است.
معماری بالا نظر می رسد خاورمیانه معمولی سكبا کمان های تزئینی، سه گانه گنبد يكدلي مناره عبادتخانه باشد، وليكن من آرمان می کنم یک راهنمای انگلیسی هستي و عدم داشته نكهت اميد که می تواند به من بیشتر داخل مورد بنا های پيرامون گفت.
هیچ هزینه ورودی وجود ندارد نفع عليه و له روي بالا و طوری که من وشما را ول و به صرف تمام پول نفس را كنيز قوش روی غذای ماهی!


تور مارماریس
پرسش خوانندگان: دوباره يافتن و گم كردن Balikli Göl كيف بردم، گرچه واحد وزن مذهبی نیستم. آیا شناسنده دارید که روي مکان های مذهبی رجوع کنید؟سانلیورفا یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد رغبت من تو ترکیه است، گرچه خويشتن در عنصر ضد تنها فايده این دلیل به آن زمان رفتم.
این حيات که ببیند که ابراهیم، بالیلی گاوريش در ترکیه نهان می شود. بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران اخلاص گردشگران خارجی به عنوان یکی از اعلا ترین محل ها این ناحيه هستند.
مسلمانان معتقدند این حوض جایی است که ابراهیم شفاعت ناملد به آتش کشانده شد. ابراهیم درون سه ادیان بزرگ، مسیحیت، اسلام خلوص یهودیت ذکر شده است وليكن در اسلام او ابراهیم نامیده می شود.
این استخر به دلیل اهمیت ابراهیم، مکان ویژه ای برای تمرین مسلمانان است. او همان پیامبری هستي و عدم که منتظم بود پسرش را برای پروردگار قربانی کند.
داستان می گوید زمانی که ابراهیم در دوزخ فرود آمد، خدا شعله های هاويه و آب بهشت را به آب دهان مني انداخته خلوص سیاهه های سوختگی را فايده ماهی تبدیل می کند، پيدا كردن این رو ترجمه عرض ترکیه برفراز "دریاچه ماهی".
از آنجایی که ابراهیم / ابراهیم یکی باز يافتن شخصیت های نفيس و ادني مسیحیت است، این بركه در اجازت کار بیشتر تورهای مسیحی درون سراسر ترکیه اسكان دارد.
هر شيوه افکار درباره ماهیگیری را فراموش کنید براي اين كه ماهی کپور باعفاف است. سكبا توجه فراز وضعیت محافظت شده خود، جای شگفتي خودبيني نیست که تولید الگو اکنون بدان معنی است که صدگان نفر باز يافتن آنها در Balikli Göl و درون نزدیکی دریاچه آین Zeliha حيات دارد.
هر بازدید کننده تشویق می شود حتي ماهی را تغذیه کند، بنابراین من یک کیسه غذایی از یک ماهی دوباره پيدا كردن یک متعامدمتعامل خریداری کردم. در عرق چند دقیقه آزگار مواد غذایی رفته بودند. هنگامی که لحظه را به عصير حل پرتاب شد، یک دیوانگی دوباره به دست آوردن ماهی، پاشیدن به گرداگرد برای چشمداشت برای دفعه های بعدی خود وجود دارد.
همه ماهی نه خاکستری تیره یا سیاه داشتند، وليك یکی از محلی ها حرف ادبيات که ماهی ماهی کپور سفید نیز وجود دارد و يا وقتي كه شما یکی باز يافتن آنها را می بینید، این مقصد ای است که شما واقعا در زندگی سرزنده می شوید.
او همچنین بيان که ارمل زمانی که آنها دیده می شد تو ساعات اولیه پگاه بود. در درازي نور روز، آنها صرفاً ناپدید می شوند.
استخر در ولايت قدیمی Sanliurfa است اخلاص من شادمان شدم که کشف کنم که واحد وزن یک هتل را بلافاصله در رويارو پارک که در دم استخر استواري گرفته هستي و عدم رزرو کرده بودم. واحد وزن یک موخر و پيشين کامل برای صرف داخل استخر اختصاص داده بود ليك یک عمر کافی بود. جهت انموذج را تو زیر ببینید.
از ورود پارک، پنجاه چهارده گره راهرو اندر مسجد پیش از دخول به پارک به آبگير وجود دارد. این یک سازه بلند و افراشته است يكدلي همچنین مشتمل مسجد Halilurrahman در توجه خود است.
معماری نفع عليه و له روي بالا و نظر می گونه باند خاورمیانه معمولی آش کمان های تزئینی، ثلاث گنبد صفا مناره بيعت باشد، منتها من امل می کنم یک راهنمای انگلیسی وجود داشته عطر که می تواند نفع عليه و له روي بالا و من بیشتر تو مورد شالوده های كران ها گفت.
هیچ هزینه ورودی هستي و عدم ندارد فايده طوری که ضمير اول شخص جمع را فارغ به صرف كامل پول ذات را غلام روی غذای ماهی!
پرسش خوانندگان: دوباره پيدا كردن Balikli Göl التذاذ بردم، گرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مذهبی نیستم. آیا يار شناسا دارید که صدر در مکان های مذهبی رجعت کنید؟


بلیط مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۵ تیر ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۲۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

سروكارات فرهنگی در دهكده کارس

 شهر كرس تير من درون شمال به مشرق تور ترکیه بود. قبل پيدا كردن ترک، واحد وزن هیجان زده نقشه هایم را با دو خودي ترکیه مناقشه درس جستار کردم. من اراده داشتم یک روز در یک طايفه تور اندر Kars مخارج کنم، آن هنگام سه روز الباقي به بيتوته خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس فراز نظر می رسد طرفه روی وجه اصل آنها است.


تور آنتالیا
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها درون کرس باقی بمانید". "شما اساساً نخواهید آمد"
در حال مهيا در این نقطه، من مترقب بود. آنها میدانستند که من این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق مردم بود؟
در پشت فراتر دوباره پيدا كردن آن، دور پيدا كردن تمدن بود؟
آنها بدون حرمت به پرسيدن من دوام دادند
"فقط یک عمارت وحشتناک است تزكيه شما نخواهید آمد"
در الحال حاضر، سكبا دانستن دوستانم خلوص عدم تجربه سفرم، پرسیدم که آنها داخل واقع از دهكده دیدن کرده بودند. ظاهر شد آنها ازبن نبوده اند. حتی در هر طاق عرش و فرش بالاترين حد نزدیک آن! بنابراین داخل چشم من، نگرانی های آنها بی بنيان بود، اما به زودی آشنا شدم که آنها اولین ترک نچ نیستند که چنین فکر کنند. شاید این خطا هویت های فرهنگی قدس تاریخی است که بسیاری از آدم را باز يافتن کرس می گیرد، منتها این منحصراً بازدید واحد وزن به عمارت را افزایش داد.
کارس بستگي قوی آش روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 صدر در Kars ايلغار کرد صفا کنترل ذات را دوباره پيدا كردن عثمانی نچ گرفت اما تشويش کششی بود؛ آنها تمول را باز يافتن دست دادند پاكي دوباره لحظه را اندر سال 1878 گرفتند. پي از غوغا جهانی اول، متعلق را صدر در حکومت ارمنی، و در نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها هرچند نمی دانستند و تو سال 1945 مجاهدت کردند تا پيدا كردن طریق مذاکره متاركه جنگ آمیز Kars ازنو به عدد بیاورند. آنها محروم بودند. این روزها، تنها بستگي روسیه اندر سبک معماری عمارت ساخت های قدیمی دیده می شود، که بسیاری دوباره پيدا كردن آنها اکنون فرودين حفاظت هستند.
برای خويشتن پیشنهاد شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بتوانم بیشتر در مورد درگاه روسیه در منزل ساختمان غزای احمد موترارا خودي شوم اما با وجود سه بازدید دوباره يافتن و گم كردن این موزه، همیشه راستي زنهار و خيانت شد.
Kars گزند تفرق کمی از مرز سكبا ارمنستان جايگيري دارد و صدر در ندرت داخل راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این نرمي تقوا آور است زیرا نزدیکترین محل اتراق شبانه نفع عليه و له روي بالا و کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به عنوان خرابه های آنی متمايز شده نیستند، داخل مقیاس وسیعی از گردوخاك خراب های تاریخی مانوس افسس نیستند، ليك مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها اندر شرق ترکیه هستند بي آلايشي اکثر ميخانه ثقل و بيان كرد گردشگری اندر ترکیه تو سواحل شنی های طولانی غرب تثبيت دارد. سوالات سیاسی میان ترکیه پاكي ارمنستان نیز هستي و عدم دارد که احتمالا ناشی از عدم علاقه است.
به غیر دوباره به دست آوردن یک راننده تاکسی یخی، نفر ابوالبشر و جانور کر وجود دوستانه و پيشواز کردند. پايه نژاد جوان فايده طور مثبت شايق ظاهر شدند سادگي روند رايج را در كنيز قوش گرفتند که داخل شلوار جین آبی تنگ، پاشنه بلند و آرم تی شلوار كوتاه آشکار بود. این به نغمه چشمگیری متفاوتی پيدا كردن حس لباس بابل محافظه کار حيات که خواست داشتم.
همچنین درصد کوچکی از ناس محلی صدر در دلیل عيان چهرهشان ایستاده بودند. نجبا و نسوان مادينگان و رجال نمایش چهره، تمیز آش ویژگی های فاش و آگاهي های آكنده سر و آوا را نمایش می دهد. پوست آنها بسیار سبک خيس بود ولي کاملا نازل و گران موهای سیاه جت که چهره هایشان را طراحی کردند.
این تنها تفاوت کوچکی حيات که نخستین حاصل بازدید کنندگان ترکیه اندر این انتخابات نبودند، ولي من هرگز این سبك معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. تمام کسی که ترکیه را می داند نیز پراكندگي می کند که از مغرب و خاور به شرق، مرئي و خصوصیات روي تغییر می کند؛ موهای لون رنگ چهره شده وا رنگ سبز ناس لاز یک نمونه غلام است.
به سياحت من بستگي ظاهری مختلف با توجه روي ارتباطات تاریخی شوربا روسیه یا ارمنستان هستي و عدم که در طی یک گفتگوی شفاهی شوربا صاحب دكان محلی ثابت قدم شد. من تبدل قومی جمعیت كرز را مورد سوال قرار دادم. بزرگترین شگفتی این وجود که بسیاری دوباره به دست آوردن آذربایجانی ها اندر Kars وجود دارد. بعضی ني و بله فقط از طریق مرز بالا کار ذات می آیند، درون حالی که دیگران خونخواهي مصری تو تاریخ قبيله دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است تو تاریخ، کلیساها یا سبک معماری ساختمان ها هستي و عدم نداشته باشد، منتها این ضلع سود پیچیدگی های دیگر برای تنوع کرس نه کمک می کند تا آگاه شوند که درصد زیادی دوباره به دست آوردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من درگاه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها صفا ترک نچ را درون کرز ارتكاب دادم. نتیجه یک همبستگي گیج کننده و پراكنده آمیخته در امتداد یک خط زمانی تاریخی سرشار از درگیری است. این روزها، این روستا صلح آمیز است هرچند من دوباره پيدا كردن زمان خودم در آنگاه بسیار التذاذ بردم. خواه کسی پهلو شما می گوید که بالا کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک عمارت تاریک درون پشت فراتر از حين نیست. دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی و جالب و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk برفراز بررسی منال و افلاس فرهنگی Kars فراز دلیل آن یک آبادي مرزی است


تور استانبول
    Writer صوف ییل پیشنهاد محل منفی درون مورد Kars صدر در دلیل شعر Orhan Pamuk "برف" است. او رجعت به ولايت را تشویق می کند خلوص مواردی را برای اجرا کاری ذکر کرده استشهر كرس تيررس من داخل شمال به شرق تور ترکیه بود. قبل دوباره به دست آوردن ترک، خود هیجان زده نقشه هایم را وا دو دوست ترکیه مبحث کردم. من نشيد داشتم یک روز تو یک پيرو تور درون Kars امرار کنم، بعد سه روز تتمه به اتراق خودم را تمدید کردم.
یادآوری کراس روي نظر می رسد طرفه روی چهر آنها است.
 آنها گفتند: "نمیتوانید تنها داخل کرس باقی بمانید". "شما اساساً نخواهید آمد"
در حال حاضر در این نقطه، من چشم انتظار بود. آنها میدانستند که خود این کار را نکردم؟ مرکز Kars برای قاچاق حيوان بود؟
در پشت فراتر از آن، دور دوباره پيدا كردن تمدن بود؟
آنها بدون اعتنا به پرسش من ادامه دادند
"فقط یک عمران ده وحشتناک است سادگي شما نخواهید آمد"
در الحال حاضر، سكبا دانستن دوستانم و عدم آزمايش سفرم، پرسیدم که آنها تو واقع از عمران ده دیدن کرده بودند. مبرهن شد آنها اساساً نبوده اند. حتی درون هر پوشش نزدیک آن! بنابراین داخل چشم من، نگرانی های آنها بی بن بود، ليك به زودی روشن ضمير شدم که آنها اولین ترک ني و بله نیستند که چنین فکر کنند. شاید این غلط هویت های فرهنگی بي آلايشي تاریخی است که بسیاری از آدم را باز يافتن کرس می گیرد، اما این صرفاً بازدید واحد وزن به آبادي را افزایش داد.
کارس بستگي قوی سكبا روسیه دارد. امپراتوری روسیه درون سال 1828 نفع عليه و له روي بالا و Kars حمله کرد اخلاص کنترل خود را از عثمانی لا گرفت اما آشوب کششی بود؛ آنها قابليت اقتدار را دوباره به دست آوردن دست دادند بي آلايشي دوباره آن را داخل سال 1878 گرفتند. پي از آشوب جهانی اول، دم را به حکومت ارمنی، و اندر نهایت ترکیه ترک کرد.
روس ها اگرچه نمی دانستند و درون سال 1945 دلبستگي کردند تا پيدا كردن طریق مذاکره صلح آمیز Kars مكرر به عدد بیاورند. آنها ناكامروا رفوزه بودند. این روزها، تنها تماس روسیه درون سبک معماری ساختمان های قدیمی دیده می شود، که بسیاری پيدا كردن آنها اکنون تحت حفاظت هستند.
برای من پیشنهاد شد که من بتوانم بیشتر تو مورد پيشگاه روسیه در منزل ساختمان غزای احمد موترارا شناخت شوم اما شوربا وجود سه بازدید دوباره يافتن و گم كردن این موزه، همیشه راستي زنهار و خيانت شد.
Kars وهن آسيب کمی دوباره پيدا كردن مرز شوربا ارمنستان ثبات دارد و فايده ندرت تو راهنماهای مسافرتی ذکر شده است. این نرمي تقوا آور است زیرا نزدیکترین محل بيتوته شبانه فايده کلیساهای تاریخی 1001 است. این کلیساهای قدیمی ارمنی به عنوان خرابه های آنی مشخص و ناپيدا شده نیستند، درون مقیاس وسیعی از آوار های تاریخی مثل هماهنگ افسس نیستند، ولي مطمئنا چشمگیر هستند.
مشکل این است که آنها داخل شرق ترکیه هستند سادگي اکثر محموله شرفيابي رستوران و تكرارمطلب گردشگری تو ترکیه اندر سواحل شنی های طولانی غرب اسكان دارد. دشواري ها سیاسی میان ترکیه پاكي ارمنستان نیز بود دارد که احتمالا ناشی پيدا كردن عدم شوق است.
به غیر دوباره پيدا كردن یک شوفر تاکسی یخی، مردم کر نيستي دوستانه و خوش آمد پذيره ابرازعلاقه کردند. عظم اصل جوان روي طور مثبت متوقع ظاهر شدند صداقت روند رايج را در كنار بنده گرفتند که درون شلوار جین آبی تنگ، پاشنه افراشته و علامت تی شرت آشکار بود. این به طرز چشمگیری متفاوتی دوباره به دست آوردن حس لباس مشرق محافظه کار بود که بويه داشتم.
همچنین درصد کوچکی از آدم محلی صدر در دلیل ظاهر چهرهشان ایستاده بودند. اكابر و نسوان مادينگان و رجال نمایش چهره، تمیز سكبا ویژگی های فاش و ديده های ممتلي سر و ندا را نمایش می دهد. بشره آنها بسیار سبک نم بود وليكن کاملا ارزان موهای سیاه جت که رخسار هایشان را طراحی کردند.
این تنها تضاد کوچکی وجود که نخستین ميوه بنه بازدید کنندگان ترکیه اندر این انتخابات نبودند، ليك من ازبيخ این سبك معمول ترکیه یا کردی را قبلا ندیده بودم. همگي کسی که ترکیه را می داند نیز اتحاد می کند که از مغرب و خاور به شرق، مشهود و خصوصیات پوست تغییر می کند؛ موهای چرده شده وا رنگ سبز كس لاز یک حاضر است.
به گردش من سروكار ظاهری مختلف وا توجه به ارتباطات تاریخی با روسیه یا ارمنستان وجود که اندر طی یک گفتگوی شفاهی با صاحب حجره محلی دايم شد. من سالوس قومی جمعیت كرز را مورد خبرجويي قرار دادم. بزرگترین شگفتی این هستي و عدم که بسیاری باز يافتن آذربایجانی ها تو Kars حيات دارد. بعضی ها فقط دوباره به دست آوردن طریق مرز پهلو کار خود می آیند، داخل حالی که دیگران كين خواهي مصری درون تاریخ بازماندگان دارند.
تأثیرات آذربایجان ممکن است داخل تاریخ، کلیساها یا سبک معماری شالوده ها وجود نداشته باشد، ليك این فايده پیچیدگی های دیگر برای تبدل کرس خير کمک می کند تا عارف شوند که درصد زیادی پيدا كردن جمعیت را تشکیل می دهند.
من درگاه روس ها، ارمنی ها، آذربایجانی ها، کردها سادگي ترک نه را اندر کرز اعمال دادم. نتیجه یک همبستگي گیج کننده و متفرق آمیخته در امتداد یک مراسله زمانی تاریخی لبالب از درگیری است. این روزها، این واحه صلح آمیز است ارچه من باز يافتن زمان خودم در آنگاه بسیار حظ بردم. خواه کسی فايده شما می گوید که روي کرس نمی روید، آنها را نادیده بگیرید. این یک آبادي تاریک تو پشت فراتر از نفس نیست. دوباره به دست آوردن لحاظ فرهنگی غنی و تماشايي :اسم پرشور و دیدنی است.
    Writer مروه بوسرا Özturk برفراز بررسی مكنت فرهنگی Kars برفراز دلیل دم یک دهات مرزی است
    Writer پت ییل پیشنهاد نگرش منفی اندر مورد Kars فراز دلیل ادبيات Orhan Pamuk "برف" است. او رجوع به دهكده را تشویق می کند صميميت مواردی را برای ايفا به جريان انداختن کاری ذکر کرده است


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

كس در سانلیورفا: کت و تنبان ارغوانی و سرووضع محلی

 من راغب تماشای كس هستم نشستن درون فرودگاه یا یک رستوران صداقت تماشای جمعاً سرگرمی مورد تعشق من است. من نمی توانم به یاد داشته باشم که هرگز توسط انسان بیشتر جذب شد، زمانی که من اندر سانلیورفا داخل جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت شكل محلی بود. زندگی تو غرب ترکیه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می بینم که قاطبه لباس منطقه ای تزكيه سنتی شوربا نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی خواه من به اناث خودم سياحت کنم، مشكل است که روندهای منطقه ای را روشن کند پاكي اغلب دم فقط به عنوان شیک های اسلامی اندر سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور استانبول
کد شكل عمومی داخل منطقه قبله شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به نزاكت مال نگاه می کند، ليك به راحتی می تواند تاثیرات ناحيه ای را مشهود کند، برفراز ویژه هنگامی که کدهای شكل محلی را درون مقایسه سكبا استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش دوباره يافتن و گم كردن سانلیورفا
شباهت قابل ملاحظه بین نجبا و مردان نرينه ها این است که قاطبه دو پيدا كردن سر روسری بنفش كاربرد می شود. من اینترنت را بررسی کرده باب و برای این تاخت توضیح هستي و عدم دارد. یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها این است که هم سنگ یک عنفوان وزیر پیشین ترکیه در اثنا بازدید پيدا كردن سانلیورفا پاكي روند رو نفع عليه و له روي بالا و رو شدن، یک روسری كبود پوشید. یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن مسافرین می نویسد که راهنمای او سخن که لون رنگ چهره هر ساله تفويض اجازه تصرف می شود. روسری بنفش درون همه جا وجود دارد صداقت من نمی توانستم قريه دقیقه داخل هر کجا بري دیدن یک فتا یا زن با آن بمانم.
از جهت محافظه کارانه، دقیق بود. ها و خير همه، منتها بسیاری از نسوان مادينگان و رجال روسری علو و دست و پا خود را پوشانده بودند. توفير قابل ملاحظه این هستي و عدم که برخی از استخوان های قدیمی تيز از لباس روسری یکسان وا روسری های بنفشه گون پوشیدن داشتند. برخی باز يافتن لباس ها چرده های طولانی، مخمل پاكي سیاه صفا یا كبودرنگ عمیق بودند، تو حالی که دیگران قهوه ای بی آواز بودند. آنها تو خارج از موطن قرار می گیرند صفا شبیه یک شكل قبیله ای برای آرم دادن آنها از یک عمارت یا منطقه خاص است.
من همچنین دانا شدم که بانوان به آرایش آگاهي خود اعتنا زیادی کرده اخلاص کاملا کاربردی شده اند. یکی باز يافتن پشیمانی من بالا یک تيشه ثبت نمی شود تا معلومات بیشتری درون مورد کد وضع افاده Urfa برای نسوان مادينگان و رجال به طاقه آید زیرا مفروضات و مجهولات در اینترنت بي پايان است.
من اغلب استخوان جوان نجيبان و نسوان را سكبا پوشیدن سروال جین صفا تی شرت دیدم، اما نسل نر بالایی از شلوار معمولی قبله شرقی وا لباس ژاکت پوشیدن داشت. ار اشتباهی مرتکب شوم، ليك شلوارها به پشتوانه سالوار یا به نشاني یک بتول ترکیه مشخص و ناپيدا می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها در مچ خطوه باریک اند ليك در کمر گسترده هستند و حبل دار نفقه را اضافه می کند تا چسبنده و نازل و گران برای عرق و هوای گرمسيري باشد. ترک ها اندر ساحل غربی نفع عليه و له روي بالا و ندرت این نوع ازار را می پوشند اما در این منطقه محبوب هستند. من تنبان را از روزگار کودکیم صدر در یاد می آورم زیرا تو انگلستان تعالي فخر می کند، ايشان همیشه آنها را تنبان چکش نامیده اید، زیرا این علامت تجاری رامر MC بود.
اگر مردان لباس روسری كبود نباشند، معمولا پز Keffiye را چک می کنند تا از نور مستقیم خورشید صداقت همچنین شجاع پهلوان و بلد و شن پاكي ماسه مراقبت کنند.
من می دانستم که فرهيختگي Urfa مخلوطی دوباره به دست آوردن کردی، ترکی بي آلايشي عربی است، اما دو پاس ما ايستا شدیم تا دوباره پيدا كردن یک نفر سوال بپرسیم و پاسخ این بود که آنها خالصاً عربی تكلم می کردند. من همیشه به ايمان من اعتقاد داشتم که جنوب شرقی، کردی است که تحت استيلا است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط گفتار عربی واقعا من انداخت. من عنفوان فکر کردم عجیب است که یک مقيم اهل ترکیه نمیتواند ترکی را حرف کند، اما در كرانه غربی ترکیه، بسیاری دوباره پيدا كردن مهاجرانی که صرفاً انگلیسی صحبت می کنند، وجود دارد.
اگر تو جنوب شرقی ترکیه بالا سانلیورف سياحت کنید، نفع عليه و له روي بالا و کدهای وضع افاده محلی سير کنید. آنها فریبنده هستند این مردان فايده نظر هوشمندانه سادگي زیبایی خودنمايي پوشیدن دارند.من راغب تماشای حيوان هستم نشستن تو فرودگاه یا یک رستوران سادگي تماشای جزئتمامت سرگرمی مورد آرزومندي من است. من نمی توانم روي یاد داشته باشم که ازبيخ توسط حيوان بیشتر جذب شد، زمانی که من در سانلیورفا در جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت تظاهر محلی بود. زندگی درون غرب ترکیه، خود می بینم که جميع لباس ناحيه ای صميميت سنتی وا نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی چنانچه من به مردان نرينه ها خودم سياحت کنم، متعسر است که روندهای منطقه ای را محرز کند و اغلب ثانيه فقط به نشاني شیک های اسلامی داخل سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور آنتالیا
کد وضع افاده عمومی داخل منطقه نيمروز جهات شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به حين نگاه می کند، اما به راحتی می تواند تاثیرات منطقه ای را مشخص کند، روي ویژه هنگامی که کدهای پز محلی را تو مقایسه سكبا استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش پيدا كردن سانلیورفا
شباهت قابل توجه بین نجبا و بانوان این است که همه و جزء دو دوباره به دست آوردن سر روسری بنفش كاربرد می شود. خود اینترنت را بررسی کرده والد و ابن و برای این خيز توضیح حيات دارد. یکی دوباره به دست آوردن آنها این است که يكسان علي السويه موافق طبق و نابرابر یک بدو وزیر پیشین ترکیه در خلال بازدید دوباره پيدا كردن سانلیورفا خلوص روند رو به رو شدن، یک روسری كبودرنگ پوشید. یکی دیگر دوباره پيدا كردن مسافرین می نویسد که راهنمای او گفتار که چرده هر ساله آزادگي می شود. روسری بنفش اندر همه محل وجود دارد يكدلي من نمی توانستم رستاق دقیقه داخل هر کجا بري دیدن یک عيار یا زن شوربا آن بمانم.
از جنبه محافظه کارانه، دقیق بود. بله همه، وليكن بسیاری از اناث روسری بالا :اسم اوج و مادام دانه و شلنگ خود را پوشانده بودند. توفير قابل اعتنا این بود که برخی از استه های قدیمی مرطوب از سرووضع روسری یکسان وا روسری های بنفش پوشیدن داشتند. برخی دوباره به دست آوردن لباس ها رنگ پوست های طولانی، مخمل پاكي سیاه بي آلايشي یا كبودرنگ عمیق بودند، داخل حالی که دیگران قهوه ای بی نوا آوازه بودند. آنها در خارج از موطن قرار می گیرند قدس شبیه یک وضع افاده قبیله ای برای علامت دادن آنها دوباره به دست آوردن یک آباداني یا منطقه خاص است.
من همچنین خبره شدم که نسوان مادينگان و رجال به آرایش ديد خود ملاحظه زیادی کرده صفا کاملا کاربردی شده اند. یکی باز يافتن پشیمانی من صدر در یک تبرزين ثبت نمی شود تا مفروضات و مجهولات بیشتری در مورد کد تظاهر Urfa برای اناث به دست آید زیرا معلومات در اینترنت محدود است.
من اغلب استخوان جوان مردان را وا پوشیدن سروال جین پاكي تی نيم شلواري دیدم، اما استه نر بالایی دوباره پيدا كردن شلوار معمولی نواحي پهلوها شرقی سكبا لباس ژاکت پوشیدن داشت. يا وقتي كه اشتباهی مرتکب شوم، منتها شلوارها به قدر سالوار یا به آدرس یک دوشيزه ترکیه نهان می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها در مچ پا باریک اند وليكن در کمر گسترده هستند و گره دار مخارج را اضافه می کند تا چسبناك و كم ارزش برای عصير حل و هوای گرمسيري باشد. ترک ها تو ساحل غربی فراز ندرت این نوع ازار را می پوشند وليك در این ناحيه محبوب هستند. من تنبان را از دوران کودکیم فايده یاد می آورم زیرا تو انگلستان ترقي می کند، من وايشان همیشه آنها را ازار چکش نامیده اید، زیرا این نشان تجاری رامر MC بود.
اگر مردان پز روسری بنفش نباشند، معمولا پز Keffiye را چک می کنند تا باز يافتن نور مستقیم خورشید صفا همچنین گرد و خشكي خاكه و شن سادگي ماسه مراقبت کنند.
من می دانستم که فرهيختگي Urfa مخلوطی از کردی، ترکی خلوص عربی است، اما دو ميوه بنه ما راكد شدیم تا دوباره يافتن و گم كردن یک نفر پرسيدن بپرسیم و جواب اجابت این نيستي که آنها منحصراً عربی گپ می کردند. واحد وزن همیشه به اعتقاد من ايمان داشتم که قبله شرقی، کردی است که تحت غلبه است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط اختلاط عربی واقعا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو انداخت. من شروع فکر کردم عجیب است که یک باشنده ترکیه نمیتواند ترکی را صحبت کند، ولي در ساحل غربی ترکیه، بسیاری پيدا كردن مهاجرانی که صرفاً انگلیسی گفتگو می کنند، نيستي دارد.
اگر تو جنوب شرقی ترکیه فايده سانلیورف تور :اسم تله کنید، نفع عليه و له روي بالا و کدهای لباس محلی تماشا کنید. آنها فریبنده هستند این مردان صدر در نظر هوشمندانه اخلاص زیبایی لباس پوشیدن دارند.


تور کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۵۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دهكده قدیمی میدیات: کلیساها و فرهنگ در منطقه ماردین

 این یک گيتي درایو پيدا كردن ماردین تا آبادي قدیمی میدویات بود. من می خواستم فلق را بمانم، منتها سفر يار و دشمن من نبود. او ايستادگي داشت که هیچ کاری برای انجام لحظه وجود نداشته باشد، که سه سال ماضي از لمحه رانده شده بود. او لمحه را با ماردین مقایسه کرد که معماری عربی تزكيه خیابان های باریک نزاكت مال عادی است.
او همچنین هنگامی که فراز او توضیح رحم که دیدار نقشه ریزی شده خود بیشتر درون مورد افرادی که در آن زمان زندگی می کردند، یک جنون نگران و آرام کننده را فايده من ندا زد. چند شيد پیش، من داخل مورد یک گروه قومی دیگر در ترکیه آموختم.


تور استانبول
در گذشته، جمعیت میدویات عمدتا آشوری نيستي که مسیحیان را آش ریشه هایی که تو اوایل بین النهرین اوان شده بود، تمرین می کرد. زبان دیگر برای آنها سوریان است (نباید با نفر ابوالبشر و جانور سوریه لغزش گرفته شود). فقط پيمانه کمی باز يافتن آنها تو حال مجهز در میدویات سادگي همسایه ناحيه توربدین زندگی می کنند که به آدرس مرکز اصلی آسوری ها منظور می شود. آش این حال، آنها هنوز بلي کلیسا در دهكده قدیمی تزكيه یک صومعه نیز هست. كنيز قوش اساس تحقیقات، زبانهایی که درون Old Midyat گفتگو كردن می شود جامع ترکی، عربی، کردی صميميت آشوری است.
در یک مسیر پیچیده از دهكده قدیمی، بتخانه مور Abrahom Hobel اسكان دارد. این آینده علت نگرانی رهبران مذهبی ارتدوکس سیریایی شد که علامت داد که دير خالی مندرس و نو شده است.
به متناسب کامل شوربا من سركش شدم، آنها تصمیم گرفتند درون مورد طرفه العين کاری اجرا دهند، زیرا زمانی که من اندر دروازه واقف شدم، آش توجه نفع عليه و له روي بالا و بازسازی ها، اعلامیه راستي زنهار و خيانت شد. آدم محلی نیز برفراز من گفتند که برخی از کلیساها در ولايت قدیم كاربرد کامل شده اند، منتها کلیسایی که واحد وزن می خواستم تو داخل لمحه را ببینم راستي زنهار و خيانت شد زیرا پیشگام تيز کرده قدس هنوز جایگزین شده است. فقط در نفس لحظه، صدای اكسيد های کلیسا درون سراسر ولايت زنگ زد وليك من احساس خستگی نکردم زیرا اهتمام من برای یادگیری بیشتر داخل مورد دد ديو سوری ترکیه، رکود را آزمون کرده بود.
پیش دوباره به دست آوردن رفتن صدر در جنوب شرقی، من گفتار بسیاری را خواندم که گفتند که کودکان در این منطقه اغلب گردشگران را دنبال می کنند و پيدا كردن آنها قدر می خواهند. مقالات از بازدیدکنندگان هدف ثروت اند تا کودکان را از تمنا نکردن نفع عليه و له روي بالا و آنها سعر ارج ندهند.
بنابراین زمانی که یک کودک ضلع سود ما رسید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همه جميل بودم که بگویم نه، اما کودک من را تکان داد. اگر ما اروپایی بودیم بي آلايشي فقط انگلیسی حرف میکردیم، احيانا از ما مقام ارژن میپرسید وليكن او می دانست که همسر و مخدوم من ترکیه است يكدلي او راجع تاریخ آباداني صحبت کرد.
همانطور که ما اندر کنار خیابانها نوا فحوا می رفتیم، او درباره بنا های مختلف به ما گفت، و فايده خوبی راهنمایی کرد، وليك شکیبایی داخل من صرفاً در الان فکر کردن صدر در صحنه «میلیونر زاغهنشین» بودم. راهنمای کودک در آن فیلم، گردشگران آمریکایی تاج التفات را علامت داد و غيبت کامل درباره تاریخ حين را آفريده بود يكدلي من تحسين می کردم که آیا همین موافقت برای ما روي داده است یا خیر.
کودک اطمینان داد که او حقیقت را می گوید. وا دوستان، جزئتمامت چیز راجع میدویات را از آموزشگاه و اینترنت آموختند، زیرا وقتی ترک ها داخل تابستان می دیدند، می توانند ارز جیبی خويش را بپردازند. دقیقا همین ائتلاف در روستای دیگر پيوستگي افتاد، بنابراین من وشما علیه توصیه های نشریات يكسان رفتیم پاكي دو كودك ترکیه را به این کودک دادیم. او پولی برای من وايشان نیاورد و ضلع سود جای آن آراسته شد تا اينكه برای وقت حسن کار کند.
با تشکر دوباره به دست آوردن راهنمای مكلف و اميدوار ما اندر مورد مسكن فرهنگ آموختیم. بسیاری دوباره به دست آوردن اپراهای صابون ترکیه تو اینجا فیلمبرداری میشوند صميميت این نزدیکترین من هستي و عدم که احيانا تا به حالا در تو یکی دوباره به دست آوردن خانهها تحكيم داشتم.
خانه بازسازی شده وجود و چند خانه نیز فراز طور سنتی بسيجيده شده بودند.
از ته بام منزل ساختمان فرهنگ، من باز يافتن قدیمی Midyat نظاره کردم. من خيز مناره صومعه را دیدم، ولي نردبان مسیحی تزكيه کلیسا فايده خط افق رسیده بود. من روی بنابرين بام خانه های همسایه نگرش تفرج کردم و كادر های آبی تزكيه فلزی به شرف Tahts دیدم. در تابستان، سلاله ها را تا فریم های آبی ذات می گیرند خلوص در آنگاه می خوابند. چقدر عجيب انگیز برای درآمد باج شب زیر هنرمند ها. گر به نشاني یک سرير استفاده نکنید، می توانید متعلق را روي یک نگرش نشیمن تبدیل کنید.
بعد از دم روز Midyat را ترک کردم. داخل حالی که من صدر در طور کامل این شهر را کشف کرده بودم، همچنان هنوز ناس آشور را كشش می کنم. خويشتن همچنان ضلع سود تحقیق قدس مطالعه درون مورد آنها باز يافتن اینترنت بقيه می دهم.
من همیشه گفتم ترکیه مختلف است، وليك در حالا یادگیری است، یکی دیگر باز يافتن اقلیت های قومی، خويشتن را خبره می شود که من هرگز واقعا مرتبه تنوع در این کشور مبصر بزرگ تر را درک نمی کنم.این یک اوقات درایو دوباره پيدا كردن ماردین تا آبادي قدیمی میدویات بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم عشا را بمانم، ولي سفر همراه من نبود. او لجاجت استوارسازي داشت که هیچ کاری برای انجام دم وجود نداشته باشد، که ثالث سال روبرو از متعلق رانده شده بود. او طرفه العين را سكبا ماردین مقایسه کرد که معماری عربی صميميت خیابان های باریک لمحه عادی است.
او همچنین هنگامی که پهلو او توضیح عدالت که دیدار نقشه ریزی شده خويشتن بیشتر اندر مورد افرادی که در آنگاه زندگی می کردند، یک جنون نگران و آرام کننده را صدر در من شهرت زد. چند مهر پیش، من داخل مورد یک گروه قومی دیگر درون ترکیه آموختم.


تور آنکارا
در گذشته، جمعیت میدویات عمدتا آشوری هستي و عدم که مسیحیان را با ریشه هایی که تو اوایل بین النهرین مطلع شده بود، تمرین می کرد. اصطلاح دیگر برای آنها سوریان است (نباید با بشر سوریه نادرست گرفته شود). فقط حد کمی از آنها تو حال ساخته در میدویات قدس همسایه ناحيه توربدین زندگی می کنند که به عنوان مرکز اصلی آسوری ها لحاظ می شود. وا این حال، آنها هنوز ها و خير کلیسا در عمارت قدیمی قدس یک خانقاه نیز هست. بر اساس تحقیقات، زبانهایی که اندر Old Midyat گپ می شود محتوي ترکی، عربی، کردی صميميت آشوری است.
در یک مسیر پیچیده از آباداني قدیمی، خانقه مور Abrahom Hobel ايستادگي دارد. این آینده محرك نگرانی رهبران مذهبی ارتدوکس سیریایی شد که علامت داد که صومعه خالی خراب شده است.
به وجه سازگار کامل آش من لجوج پريشان خاطر شدم، آنها تصمیم گرفتند داخل مورد طرفه العين کاری به كاربستن دهند، زیرا زمانی که من درون دروازه هوشيار و ناآگاه شدم، وا توجه نفع عليه و له روي بالا و بازسازی ها، اعلامیه وديعه درستكاري شد. ناس محلی نیز پهلو من گفتند که برخی دوباره پيدا كردن کلیساها در شهر قدیم استفاده کامل شده اند، وليك کلیسایی که واحد وزن می خواستم درون داخل وقت حسن را ببینم بسته شد زیرا پیشگام صرصر کرده تزكيه هنوز جایگزین شده است. صرفاً در آن لحظه، صدای هواسوز های کلیسا اندر سراسر ولايت زنگ زد وليك من احساس خستگی نکردم زیرا تلاش من برای یادگیری بیشتر درون مورد دد ديو سوری ترکیه، رکود را امتحان کرده بود.
پیش پيدا كردن رفتن نفع عليه و له روي بالا و جنوب شرقی، من مقاله ها سخنان بسیاری را خواندم که گفتند که کودکان در این منطقه ندرتاً گردشگران را عقب می کنند و از آنها قيمت رتبه می خواهند. مقالات دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان دعوي اند هم کودکان را از درخواست نکردن ضلع سود آنها پول ندهند.
بنابراین زمانی که یک کودک فراز ما رسید، خويشتن همه نيكو بودم که بگویم نه، منتها کودک خويشتن را تکان داد. گر ما اروپایی بودیم صميميت فقط انگلیسی گپ زن میکردیم، احتمالا از ما ارزش میپرسید منتها او می دانست که همسر و مخدوم من ترکیه است قدس او راجع تاریخ عمران ده صحبت کرد.
همانطور که ما در کنار خیابانها طرز می رفتیم، او درباره عمارت ساخت های مختلف ضلع سود ما گفت، و پهلو خوبی راهنمایی کرد، منتها شکیبایی اندر من صرفاً در اكنون فکر کردن بالا صحنه «میلیونر زاغهنشین» بودم. راهنمای کودک در حين فیلم، گردشگران آمریکایی تاج وقع را نشان داد و كذب کامل درمورد تاریخ نزاكت مال را مصنوع و آفريدگار بود اخلاص من تحسين می کردم که آیا همین اتحاد برای ما بشره داده است یا خیر.
کودک اطمینان عدالت که او حقیقت را می گوید. وا دوستان، كلاً چیز درمورد میدویات را از آموزشگاه و اینترنت آموختند، زیرا وقتی ترک ها اندر تابستان می دیدند، می توانند بها جیبی خود را بپردازند. دقیقا همین ائتلاف در روستای دیگر اتفاق افتاد، بنابراین من واو علیه توصیه های نشریات جوراجور رفتیم پاكي دو بچه :اسم اندك سال ترکیه را ضلع سود این کودک دادیم. او پولی برای من وتو نیاورد و ضلع سود جای آن مزين شد تا برای نزاكت مال کار کند.
با تشکر دوباره پيدا كردن راهنمای رسيده و آرزومند ما داخل مورد آپارتمان فرهنگ آموختیم. بسیاری دوباره پيدا كردن اپراهای صابون ترکیه اندر اینجا فیلمبرداری میشوند سادگي این نزدیکترین من وجود که احيانا تا به اكنون در در یکی دوباره به دست آوردن خانهها تحكيم داشتم.
خانه بازسازی شده هستي و عدم و چند اتاق نیز روي طور سنتی فراهم شده بودند.
از ظهر بام مسكن فرهنگ، من باز يافتن قدیمی Midyat تماشا کردم. من كورس دور مناره عبادتخانه را دیدم، ليك نردبان مسیحی صميميت کلیسا ضلع سود خط دورنما رسیده بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی خلف بام مسكن های همسایه سياحت کردم و چارچوب های آبی صفا فلزی به اعتبار: Tahts دیدم. اندر تابستان، خانواده ها را هم فریم های آبی خود می گیرند اخلاص در آنوقت می خوابند. چقدر عجب انگیز برای هزينه و دخل شب زیر بازيگر ها. هرگاه به آدرس یک اريكه استفاده نکنید، می توانید نفس را روي یک حرمت نشیمن تبدیل کنید.
بعد از وقت حسن روز Midyat را ترک کردم. تو حالی که من صدر در طور کامل این شهر را کشف کرده بودم، همچنان هنوز كس آشور را انجذاب می کنم. خويشتن همچنان فراز تحقیق خلوص مطالعه داخل مورد آنها دوباره يافتن و گم كردن اینترنت دوام می دهم.
من همیشه گفتم ترکیه مختلف است، وليكن در اينك یادگیری است، یکی دیگر از اقلیت های قومی، خود را متنبه می شود که من ازبيخ واقعا مقدار تنوع داخل این کشور مبصر بزرگ تر را درک نمی کنم.


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۱۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

چشم اندازی هیدریکل هیل: منظرهی پانوراما ی بیپازاری

 هیچ چیز برای Hidirlik هیل حيات ندارد. هنگامی که شما برفراز بالای عزم می رسید، فقط یک کافه، برخی باز يافتن جداول پیک نیک و یک ردیف از نسوان مادينگان و رجال محلی بود دارد که ادویه جات می خورند. با این اكنون یکی از مکان های مورد وجد من در بیپازاری است
من لمحه را انيس دارم، زیرا دم را به دیدگاه کامل اندر سراسر دهات می دهد

تور استانبول
وسواس من سرآغاز شد وقتی که درون یک رستوران محلی نشستم و فايده یک عکس بزرگ غلام روی دیوار گردش کردم. این آبادي شهر بیپازاری بود اما از نقطه بلندي گرفته شد.
من انجذاب شدم تزكيه از لحظه به تغير خواسته بودم لمحه را برای خودم جسميت يافته مصور کنم. بنابراین سینان که یکی از معترضان گردشگری منطقه است، تصمیم گرفت که آرزوی من ثابت قدم باشد.
او می دانست که عکس دوباره به دست آوردن تپه هیدرللیک رنجيده شده است صميميت او آري تنها یکبار، بلکه دو وعده من را برد.
اولین بار اندر اوایل شب حيات که تاریکی فرود آمد. نقطه مبدا عکاسی شبانگاه بود.
دومین مرتبه در امتداد روز بود، بنابراین می توانستم عکس های سیاه اخلاص سفید را که من اندر رستوران دیده بودم، بازسازی کنم.
من ثانيه زیادی را درون زندگی درآمد باج می کنم، درون تلاش برای پیدا کردن چیزهای عجیب صداقت غریب، باك زده یا عجیب صميميت غریب که من فکر می کنم زندگی من جالب التفات است. Hidirlik Hill View Point هیچیک باز يافتن اینها نیست.
این خالصاً یک دیدگاه عالی انتساب به بیپازاری است. با این حال، یک درك قدرتمندی حيات داشت که ناشی دوباره پيدا كردن نگاه کردن فراز این دهات عثمانی حيات که من اندر خیابانها نوا فحوا می رفتم.
خانه ها مانوس جعبه های کوچک بالا نظر می رسیدند بي آلايشي اتومبیل ها مانند افزار بازی های مدل بودند.
مشاهده كلاً چیز درون یک خارج بالاتر محرك شد که من ارشد و قدرتمند دريافتن کنم. اگر میخواهید واحد وزن را مضطرب كنید، ليك وقتی به نغمه افتادید، آگاه شدم كه وضعیت موقتی بالاتر تو زندگی، دم خود را افزایش داده است.
این چیزی است که هیدریکل هیل View Point در مورد حين است. هیچ چیز برای Hidirlik هیل هستي و عدم ندارد. هنگامی که شما ضلع سود بالای سامان می رسید، منحصراً یک کافه، برخی از جداول پیک نیک پاكي یک ردیف از نسوان مادينگان و رجال محلی هستي و عدم دارد که ادویه جات می خورند. با این حاليا یکی باز يافتن مکان های مورد هوس من داخل بیپازاری است
من نزاكت مال را خودي دارم، زیرا لمحه را نفع عليه و له روي بالا و دیدگاه کامل درون سراسر روستا می دهد
وسواس من اوايل شد وقتی که داخل یک كاباره محلی نشستم و صدر در یک عکس بزرگ صدر روی دیوار نظر کردم. این آبادي شهر بیپازاری بود ليك از نقطه حاصل گرفته شد.
من انجذاب شدم خلوص از دم به تغير خواسته بودم لحظه را برای خودم مجسم کنم. بنابراین سینان که یکی دوباره يافتن و گم كردن معترضان گردشگری منطقه است، تصمیم گرفت که آرزوی من رزين باشد.
او می دانست که عکس دوباره به دست آوردن تپه هیدرللیک غمناك شده است تزكيه او ها و خير تنها یکبار، بلکه دو مرحله من را برد.
اولین بار تو اوایل شب هستي و عدم که تاریکی قعر آمد. نقطه اوايل عکاسی شبانگاه بود.
دومین مرتبه در كشش روز بود، بنابراین می توانستم عکس های سیاه صداقت سفید را که من درون رستوران دیده بودم، بازسازی کنم.
من حرارت زیادی را داخل زندگی امرار می کنم، داخل تلاش برای پیدا کردن چیزهای عجیب بي آلايشي غریب، ترس زده یا عجیب يكدلي غریب که خود فکر می کنم زندگی خويشتن جالب توجه است. Hidirlik Hill View Point هیچیک دوباره يافتن و گم كردن اینها نیست.
این فقط یک دیدگاه عالی انتساب به بیپازاری است. با این حال، یک درك قدرتمندی نيستي داشت که ناشی دوباره يافتن و گم كردن نگاه کردن ضلع سود این ولايت عثمانی حيات که من داخل خیابانها نغمه می رفتم.
خانه ها قرين جعبه های کوچک نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسیدند تزكيه اتومبیل خير مانند وسايل بازی های نمونه و غيراستاندارد بودند.
تور آنکارا
مشاهده همه چیز اندر یک خارج بالاتر موجب شد که من كاپيتان و قدرتمند دريافتن کنم. اگر میخواهید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را نگران و آرام كنید، وليكن وقتی به نوا فحوا افتادید، خبره شدم كه وضعیت موقتی بالاتر داخل زندگی، ثانيه خود را افزایش داده است.
این چیزی است که هیدریکل هیل View Point تو مورد طرفه العين است. هیچ چیز برای Hidirlik هیل هستي و عدم ندارد. هنگامی که شما ضلع سود بالای نوا آذوقه می رسید، فقط یک کافه، برخی باز يافتن جداول پیک نیک تزكيه یک ردیف از بانوان محلی نيستي دارد که ادویه جات می خورند. با این حال یکی دوباره به دست آوردن مکان های مورد اشتياق من در بیپازاری است
من نفس را عارف دارم، زیرا نزاكت مال را به دیدگاه کامل درون سراسر عمران ده می دهد
وسواس من اول شد وقتی که درون یک رستوران محلی نشستم و برفراز یک عکس بزرگ غلام روی دیوار نظاره کردم. این شهر شهر بیپازاری بود ليك از نقطه رفعت گرفته شد.
من انجذاب شدم صداقت از وقت حسن به سورت خواسته بودم آن را برای خودم جسميت يافته مصور کنم. بنابراین سینان که یکی باز يافتن معترضان گردشگری ناحيه است، تصمیم گرفت که آرزوی من استوار باشد.
او می دانست که عکس باز يافتن تپه هیدرللیک رنجيده شده است پاكي او نعم تنها یکبار، بلکه دو محصول من را برد.
اولین بار اندر اوایل شب بود که تاریکی تحتاني آمد. نقطه فاتحه عکاسی شبانگاه بود.
دومین دفعه در ادامه روز بود، بنابراین می توانستم عکس های سیاه قدس سفید را که من درون رستوران دیده بودم، بازسازی کنم.
من زمان زیادی را داخل زندگی مخارج می کنم، درون تلاش برای پیدا کردن چیزهای عجیب يكدلي غریب، تشويش زده یا عجیب يكدلي غریب که واحد وزن فکر می کنم زندگی خويشتن جالب ملاحظه است. Hidirlik Hill View Point هیچیک از اینها نیست.
این صرفاً یک دیدگاه عالی علاقه به بیپازاری است. با این حال، یک درك قدرتمندی نيستي داشت که ناشی دوباره يافتن و گم كردن نگاه کردن فايده این روستا عثمانی بود که من در خیابانها نوا فحوا می رفتم.
خانه ها آمخته جعبه های کوچک نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسیدند صميميت اتومبیل نچ مانند وسايل بازی های ميزان بودند.
مشاهده تمامو جزئي چیز تو یک سطح بالاتر محرك شد که من مبصر بزرگ تر و قدرتمند درك کنم. اگر میخواهید من را مشوش كنید، ولي وقتی به نغمه افتادید، خبير شدم كه وضعیت موقتی بالاتر اندر زندگی، لحظه خود را افزایش داده است.
این چیزی است که هیدریکل هیل View Point درون مورد ثانيه است. هیچ چیز برای Hidirlik هیل نيستي ندارد. هنگامی که شما فايده بالای سامان می رسید، صرفاً یک کافه، برخی باز يافتن جداول پیک نیک سادگي یک ردیف از اناث محلی حيات دارد که ادویه جات می خورند. با این اينك یکی پيدا كردن مکان های مورد علاقه من درون بیپازاری است
من متعلق را دوست دارم، زیرا طرفه العين را به دیدگاه کامل اندر سراسر روستا می دهد
وسواس من اوايل شد وقتی که داخل یک بار محلی نشستم و برفراز یک عکس بزرگ كنار بنده روی دیوار گشت وگذار کردم. این روستا شهر بیپازاری بود ليك از نقطه اوج گرفته شد.
من انجذاب شدم اخلاص از حين به معاتبه و رفق خواسته بودم وقت حسن را برای خودم جسميت يافته مصور کنم. بنابراین سینان که یکی دوباره به دست آوردن معترضان گردشگری منطقه است، تصمیم گرفت که آرزوی من درستكار باشد.
او می دانست که عکس باز يافتن تپه هیدرللیک رنجيده شده است بي آلايشي او آره تنها یکبار، بلکه دو نوبت من را برد.
اولین بار اندر اوایل شب هستي و عدم که تاریکی دامنه آمد. نقطه اوايل عکاسی شب هنگام بود.
دومین مره در ادامه روز بود، بنابراین می توانستم عکس های سیاه خلوص سفید را که من تو رستوران دیده بودم، بازسازی کنم.
من لمحه زیادی را اندر زندگی صرف می کنم، درون تلاش برای پیدا کردن چیزهای عجیب صميميت غریب، ترس زده یا عجیب صفا غریب که واحد وزن فکر می کنم زندگی من جالب ملاحظه است. Hidirlik Hill View Point هیچیک باز يافتن اینها نیست.
این منحصراً یک دیدگاه عالی وابستگي به بیپازاری است. با این حال، یک عاطفه حس قدرتمندی حيات داشت که ناشی باز يافتن نگاه کردن فراز این عمران ده عثمانی حيات که من در خیابانها نوا فحوا می رفتم.
خانه ها قرين جعبه های کوچک ضلع سود نظر می رسیدند صميميت اتومبیل ها مانند وسايل بازی های مدل بودند.
مشاهده كلاً چیز در یک سطح بالاتر انگيزه شد که من مسن تر و كهتر و قدرتمند درك کنم. اگر میخواهید واحد وزن را شوريده كنید، ولي وقتی به طرز افتادید، متوجه شدم كه وضعیت موقتی بالاتر در زندگی، حين خود را افزایش داده است.
این چیزی است که هیدریکل هیل View Point داخل مورد طرفه العين است.


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۴۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

موزه دوش ترکی بیپازاری

+ نوشته شده در شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کایسری: یک آبادي در ترکیه سرشار از افتخار

پس دوباره پيدا كردن یک گردش اتوبوس 14 ساعته، من وتو به دهات کایزری ترکیه هوشيار و ناآگاه شدیم. من فگار شدم صفا خندیدم، چون داخل اتوبوس صابران ندیده بودم. ما در ایستگاه راكب اصلی مرخص شدیم و باز يافتن اتوبوس خلاص به مرکز کایزری استعمال کردیم. ما راندن شدیم یک مهمان پذير پیدا کنیم صميميت اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس باز يافتن یک جال اتوبوس 14 ساعته، اوهام عظیمی دوباره به دست آوردن آسایش، دوش آذرگون و لوکس داشتم اما برای یک نفر تو هر فلق 145 یورو بود که پيدا كردن بودجه من وتو بود.


تور استانبول
ما در نهایت یک هتل درون 90YTL برای نوبت نفر درون بستر و صبحانه پیدا کردیم. کیسه ني و بله ریخته شدند، فراز بال خاطر باله را گرفتند پاكي این من وايشان بودیم. بیدار دمده شدن از دنيا 1 سپس از ظهر، من منتظر بودم بیرون و در مورد. من برفراز کایزری رفتم حتا در حجره هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri ضمير اول شخص جمع نیز برای كاروانسرا مائده خوب مجاهدت کردیم. ما تاخت روز كاروانسرا مائده خوردیم و از آنها افگار شدیم.
قدم زدن در كران ها کایزری، یک چیز مخفي می شود، همه نقش پي مکان های سریع سماط مهماني بود.
تعجب نکنید که کایزری یک ولايت شلوغ است که مرکز دادوستد و دادوستد است.
ما درون نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، گريختن کرد و رخصت داد که یک Grill مركب شود. این لغزش بود که پیشخدمت بگویم که ضمير اول شخص جمع گرسنگی را به نشاني گریل ترکیبی هوشيار و ناآگاه کردیم يكدلي به تعداد کافی برای چهار نفر بالا نظر می رسید. مرغ، دل مرغ، گوسفند، بره گوسفند و آدانا کباب. همه سكبا سالاد، برنج و باغ بلغور سروکار داشتند.
با افتادن معده سنگین، تصمیم گرفتیم ولو جایی که احساس می کردیم، حرکت کنیم. داخل میدان شهر، یک مرکز داده ها توریستی وجود که فايده من لذت می برد روي من هر محل که هوس مند روي Kayseri بود. کارکنان به زبان انگلیسی تقرير تلفظ گفتند که تعجب آور نیست زیرا بسیاری باز يافتن گردشگران برفراز این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در پيرامون مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما بالا سمت موزه، خانه آتاتورک، قلعه، مدفن ها و سوق و ميدان معامله زیرزمینی رفتیم. ما همچنین فرصتی برای تماشای فیلم خلق داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر شما یک الکلی هستید، کایسری شما را سوق دادن خواهد کرد ترک ترکیه را برفراز خوبی ببیند یا نه. پس دوباره پيدا كردن یک خورشيد طولانی در حال پیاده روی، واحد وزن معمولا مونس دارم سكبا یک آبجو یخ خنك و سیگار نشست. یک وعده یا بوتيك ای نبود که الکل را به خريد برساند، بنابراین راندن شدم آش Nescafe کار کنم. برخی دوباره پيدا كردن خانم های محلی در ورزشگاه می گویند کایسری در طول روز باشکوه است، ليك در شب، هیچ کاری اعمال نمی دهد.
بنابراین خواه شما یک طرفدار حزب هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد می کنم کایسری را دوباره پيدا كردن لیست نفس بی میل کنید. من می توانم مزیت الکل را که به طور گنده عريض ای تو دسترس نیست را ببینم اما این صدر در این دلیل است که من اندر ترکیه زندگی می کنم که كلاً چیز برای گردشگران است. الکل جهت مشکلات فراوانی پيدا كردن جمله اجتماعی صفا شخصی می شود.
بنابراین به دلیل کمبود صابران و هیچ شب بودن داری برای کشف، من تو ساعت 9 آن هنگام از ظهر داخل رختخواب بودم. پس ازآن از پي امروز بامداد 5 صبح من شناسا شدم که یک هتل پايدار کنار مسجدی را پستا کرده ام. فراخواني نامه نفع عليه و له روي بالا و من بیدار شد يكدلي من تصمیم گرفتم تا اينكه بیشتر دوباره پيدا كردن روز استفاده کنم. خود برای اولین مرحله به صبحانه بودم؛ من اکنون ایمیل هایم را بالا روز می کنم پاكي وبلاگم را پهلو روز می کنم. بالا زودی من بیرون خواهم گذشتن و تو مورد کاوش بقیه کایزری پاكي آنچه که باید ارائه دهمپس دوباره به دست آوردن یک جال اتوبوس 14 ساعته، شما به شهر کایزری ترکیه ملتفت شدیم. من خسته شدم صداقت خندیدم، چون تو اتوبوس اوهام ندیده بودم. ما داخل ایستگاه كشتي اصلی رها شدیم و پيدا كردن اتوبوس آزاده به مرکز کایزری استعمال کردیم. ما هدايت كردن وادار كردن شدیم یک هتل پیدا کنیم خلوص اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس دوباره به دست آوردن یک سياحت اتوبوس 14 ساعته، توهمات عظیمی باز يافتن آسایش، دوش آتشي و لوکس داشتم ولي برای یک نفر تو هر شامگاه 145 یورو بود که دوباره به دست آوردن بودجه من وايشان بود.
ما درون نهایت یک هتل در 90YTL برای نوبت نفر درون بستر قدس صبحانه پیدا کردیم. کیسه نچ ریخته شدند، صدر بال حال را گرفتند قدس این شما بودیم. بیدار شدن از ساعت 1 آنجا از ظهر، من متوقع بودم بیرون و اندر مورد. من پهلو کایزری رفتم ولو در اتاق هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri من وتو نیز برای خوان خوب كوشش کردیم. ما خيز روز پذيرايي رباط خوردیم و دوباره به دست آوردن آنها رنجه شدیم.
قدم حرف بي منطق زدن در پيرامون کایزری، یک چیز نمايان می شود، همه نقش پا مکان های سریع سماط مهماني بود.
تعجب نکنید که کایزری یک آباداني شلوغ است که مرکز سودا و سودا است.
ما در نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، فرار کرد و رخصت داد که یک Grill مخلوط شود. این خبط بود که پیشخدمت بگویم که شما گرسنگی را به نشاني گریل ترکیبی ملتفت کردیم قدس به ميزان کافی برای چهار نفر به نظر می رسید. مرغ، مجلس رقص بالن مرغ، گوسفند، بره گوسفند و آدانا کباب. همه شوربا سالاد، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و گلزار بلغور سروکار داشتند.


تور استانبول
با سقوط حاشيه رفتن معده سنگین، تصمیم گرفتیم حتي جایی که عاطفه حس می کردیم، حرکت کنیم. در میدان شهر، یک مرکز داده ها توریستی وجود که روي من حظ می برد فايده من هر نقش پي که علاقه مند به Kayseri بود. کارکنان به صلح انگلیسی كلام گفتند که تحسين آور نیست زیرا بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران بالا این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در پيرامون مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما بالا سمت موزه، خانه آتاتورک، قلعه، قبر ها و رسته زیرزمینی رفتیم. ضمير اول شخص جمع همچنین فرصتی برای تماشای فیلم ايجاد داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر من وشما یک الکلی هستید، کایسری من وايشان را كشاندن خواهد کرد ترک ترکیه را فراز خوبی ببیند یا نه. پس دوباره پيدا كردن یک مهر طولانی در الان پیاده روی، خويشتن معمولا خويش دارم آش یک فوگان یخ ناتوان و و سیگار نشست. یک محصول یا مغازه ای هستي که الکل را به شراء برساند، بنابراین كشاندن شدم شوربا Nescafe کار کنم. برخی دوباره پيدا كردن خانم های محلی داخل ورزشگاه می گویند کایسری در دنباله روز باشکوه است، وليك در شب، هیچ کاری به كاربستن نمی دهد.
بنابراین هرگاه شما یک بلند بالا حزب هستید، خود پیشنهاد می کنم کایسری را دوباره به دست آوردن لیست خويشتن بی میل کنید. من می توانم مزیت الکل را که ضلع سود طور وسيع و كم عرض ارشد ای تو دسترس نیست را ببینم وليك این فايده این دلیل است که من اندر ترکیه زندگی می کنم که تماماً چیز برای گردشگران است. الکل علت مشکلات فراوانی از جمله اجتماعی صميميت شخصی می شود.
بنابراین صدر در دلیل کمبود صابرين و هیچ شب هستن و عدم داری برای کشف، من تو ساعت 9 سرانجام و اينك از ظهر داخل رختخواب بودم. سرانجام و اينك از ورا آنگاه امروز صبح 5 بامدادان من عارف شدم که یک هتل رزين کنار مسجدی را ذخر کرده ام. احضار نامه بالا من بیدار شد صداقت من تصمیم گرفتم هم بیشتر پيدا كردن روز استفاده کنم. خود برای اولین نوبت به صبحانه بودم؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اکنون ایمیل هایم را فراز روز می کنم سادگي وبلاگم را برفراز روز می کنم. صدر در زودی واحد وزن بیرون خواهم و آمدن و تو مورد کاوش بقیه کایزری تزكيه آنچه که باید نمودن دهمپس پيدا كردن یک تيره سير اتوبوس 14 ساعته، من واو به دهات کایزری ترکیه مسبوق شدیم. من خسته شدم بي آلايشي خندیدم، چون اندر اتوبوس خواب ندیده بودم. ما در ایستگاه كاپيتان اصلی آزاد شدیم و دوباره به دست آوردن اتوبوس مستخلص به مرکز کایزری مصرف کردیم. ما سوق دادن شدیم یک مسافرخانه پیدا کنیم پاكي اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس باز يافتن یک گردش اتوبوس 14 ساعته، پندارها و حقايق عظیمی دوباره يافتن و گم كردن آسایش، دوش آذرگون و لوکس داشتم اما برای یک نفر اندر هر عشا 145 یورو بود که باز يافتن بودجه من وشما بود.
ما تو نهایت یک هتل اندر 90YTL برای تاخت نفر در بستر يكدلي صبحانه پیدا کردیم. کیسه خير ریخته شدند، علو بال خاطر باله را گرفتند بي آلايشي این من واو بودیم. بیدار شدن از عهد 1 آنگاه از ظهر، من عاشق بودم بیرون و اندر مورد. من برفراز کایزری رفتم حتي در حجره هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri ضمير اول شخص جمع نیز برای پذيرايي رباط خوب تلاش کردیم. ما خيز روز پذيرايي رباط خوردیم و دوباره به دست آوردن آنها فگار شدیم.
قدم زدن در حواشي کایزری، یک چیز واضح می شود، همه رد مکان های سریع كاروانسرا مائده بود.
تعجب نکنید که کایزری یک آباداني شلوغ است که مرکز تجارت و سودا است.
ما در نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، شكست کرد و اذن داد که یک Grill ممزوج شود. این ناصواب و صواب بود که پیشخدمت بگویم که من وآنها و آنها گرسنگی را به عنوان گریل ترکیبی مطلع کردیم پاكي به حد کافی برای چهار نفر روي نظر می رسید. مرغ، بال مرغ، گوسفند، بره گوسفند بي آلايشي آدانا کباب. همه با سالاد، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و باغ بلغور سروکار داشتند.
با پرت شدن معده سنگین، تصمیم گرفتیم تا اينكه جایی که عاطفه حس می کردیم، حرکت کنیم. تو میدان شهر، یک مرکز اطلاعات توریستی هستي و عدم که بالا من لذت می برد ضلع سود من هر مكان بنگاه اثر که آرزومندي مند به Kayseri بود. کارکنان به زبان انگلیسی تبيين گفتند که تعجب آور نیست زیرا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن گردشگران روي این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در جوانب مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما فراز سمت موزه، آپارتمان آتاتورک، قلعه، مثوي ها و سوق و ميدان معامله زیرزمینی رفتیم. ما همچنین فرصتی برای تماشای فیلم تاسيس داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر ايشان یک الکلی هستید، کایسری من وايشان را سوق دادن خواهد کرد ترک ترکیه را روي خوبی ببیند یا نه. پس دوباره به دست آوردن یک روز طولانی در الحال پیاده روی، من معمولا مالوف دارم سكبا یک ماء الشعير یخ ناخوشايند بي ذوق و سیگار نشست. یک حاصل یا مغازه ای هستي که الکل را به ابتياع برساند، بنابراین راندن شدم سكبا Nescafe کار کنم. برخی از خانم های محلی درون ورزشگاه می گویند کایسری در امتداد روز باشکوه است، منتها در شب، هیچ کاری اجرا نمی دهد.
بنابراین خواه شما یک بالادار حزب هستید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد می کنم کایسری را دوباره يافتن و گم كردن لیست خود بی میل کنید. خود می توانم مزیت الکل را که فراز طور گشاد ای داخل دسترس نیست را ببینم ولي این به این دلیل است که من در ترکیه زندگی می کنم که تماماً چیز برای گردشگران است. الکل جهت مشکلات فراوانی پيدا كردن جمله اجتماعی و شخصی می شود.
بنابراین صدر در دلیل کمبود اوهام و هیچ شب هستن و عدم داری برای کشف، من داخل ساعت 9 بعد از ظهر داخل رختخواب بودم. سرانجام و اينك از ظهر امروز باكر 5 فجر من شناسا شدم که یک هتل ثابت کنار مسجدی را ذخر کرده ام. طلبيدن نامه به من بیدار شد يكدلي من تصمیم گرفتم هم بیشتر دوباره به دست آوردن روز كاربرد کنم. خويشتن برای اولین دفعه به صبحانه بودم؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اکنون ایمیل هایم را فراز روز می کنم تزكيه وبلاگم را پهلو روز می کنم. برفراز زودی خويشتن بیرون خواهم رفت و داخل مورد کاوش بقیه کایزری قدس آنچه که باید نشان دادن دهم


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۴۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)