X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

قصه و تاريخ های سفر درباره ترکیه بس

هر کشوری دارای قصه و تاريخ هایی است که وساطت خارجی ها اعتقاد دارند. در این قاصد پستچي من لحن دارم تماماً کسانی که قصه و تاريخ های مسافرتی را داخل مورد ترکیه شنیده اید را ترک کنند. واحد وزن هر مغني را جرأت دادم که ناصواب و صواب کنم
1 - نیمه فلق اکسپرس بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران که نقشه های خويشتن را برای بازدید باز يافتن ترکیه ابراز کرده اند، کلمات معمولي "آیا شما ازبن Midnight Express را دیده اید؟"
اگر ما یکی از کسانی هستید که معتقدید Midnight Express دقیقا همانطور که بيان شد اتفاق افتاد، پس از آن تبریک می گوییم که ميانجيگري رسانه های اصلی جریان داشته است. سازندگان فیلم شايق افرادی اخت شما هستند، کسانی که جمعاً چیز را می بینند صميميت می شنوند يقين دارند.
این فیلم به رمان این که به چه نحو مسافر بیلی هیز در 70 سالگی در زندان ترکیه به سر می برد، فراز دلیل رابطه داشتن حشری به قد می برد. این انسان ترکیه را اندر یک گرمي خیره کننده تصویر می کند خلوص هر خيز بیلی هیز و بادي روی دستگاه نمایش الیور استون اقرار می کنند که حقایق فروش فیلم را پیچیده کرده اند.
این کار اندر مقایسه سكبا فروش بیش دوباره به دست آوردن 2 میلیون دلار انجام شد. وا این حال، مشکل این است که وقت حسن ها بیگانه لا را شوربا احساسات بسیار بدی از آدم ترک ترک کردند.
2 - چنانچه شما یک مادينه تنها هستید، نباید در كران ها ترکیه تيره سير کنید. جدا؟ چرا نه؟ دام تار به پيرامون ترکیه همانطور که سفر تو اطراف عمران ده خود را به آدرس امن است. هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و ایمنی ما می آید، كلاً چیز فايده حس مشترک تبدیل شده است، همان عاطفه حساسيت مشترک که انثي می تواند تو هر اشكوب از آفاق از يكباره جایی که او زندگی می کنند مصرف کند.
مردم ترکیه قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه بدانند، زنان خارجی را دیده اند. من شنیده ابو که زنان خارجی شکایت می کنند که توجهشان را می کنند که باز يافتن عاشقان ترکیه می خواهند، یک نگاهی بالا شکاف های دختران و صدمه ها که در حال تعقیب است، دقیقا توضیح انصاف که به چه علت آنها حالت توجه جايگيري گرفتند.


اجاره آپارتمان در آنتالیا


اگر یک عيار ترکیه ميل ای برفراز شما داشته باشد و شما تعشق مند نباشید، مشكل "نه" کافی است. فراز یاد داشته باشید که گر پوست ما بیشتر دوباره پيدا كردن لباس آرم داده شود، یک حر همیشه صدر در شما گلگشت خواهد کرد. واقعي اساسي نیست که آیا او ترکی، هلندی، چینی یا ایتالیایی عاشقانه است. نگاهی پهلو این مقاله دوباره به دست آوردن یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن مسافران انثي که خويشتن را به گيتي افق ها سفر کرده است.
مسافر زن
3 - عصير حل ترکیه کثیف است يكدلي شما را بیمار خواهد کرد. ماء مايع شيره ترکیه کثیف نیست بدیهی است ار شما عنفوان به نوشیدن دوباره يافتن و گم كردن گودال تو جاده، پس ازآن بله، دستگاه گوارش شما تيررس های تشت نظر را علامت می دهد. نوشیدن عصير حل ترکیه نیز معده من واو را ناراحت می کند، ولي این تنها فراز این دلیل است که ماء مايع شيره مقدار زیادی کلسیم تو مقایسه با آب دهان مني در کشورهای خارجی دارد. این بسیار ساده است بي آلايشي طعم ناخوشايند دارد. هیچ چیز سكبا آن کثیف نیست مجموع چند.
4 - پایتخت ترکیه استانبول است. بله این نیست، و تقریبا 80 دوازده ماه) عادی نشده است. استانبول بزرگترین آبادي ترکیه است وليك پایتخت آنکارا است. من وشما باید داخل کلاس تاریخ بیشتر نگرش کنید.
شاهزاده عثمانی، هارم، کاخ توپکاپی
5 - بزرگان ترکیه دارای بیش دوباره به دست آوردن یک مادينه هستند. این تمرین بیش دوباره يافتن و گم كردن 80 عام پیش غیرقانونی هستي و عدم و اگر آش مردان ترکیه اختلاط کنید، كلاً آنها شوخی می کنند که به چه نحو آنها نمی توانند بیش باز يافتن یک مادينه را رتق وفتق کنند.
بله، یک سخاوتمند ترک باز يافتن هر صد آدم ممکن است كامل داشته باشد، منتها پس دوباره به دست آوردن آن، ساكنان غربی نیستند؟
مردان، لازم نیست متوقع باشید که يكسان علي السويه موافق طبق و نابرابر یا عذرا شما ربوده شود و درون برخی از حرم های عثمانی جايگيري گیرد.
بنابراین این پنج اسطوره مسافر ترکیه ناپديد شده اند. چیزهای زیادی برای گفتن هستي و عدم دارد، وا این حاليا هر کسی که فراز خاطر داستان های حماقت آميز ای که در امتداد سال نچ روی می دهد پهلو ترکیه برمی گردد، تجربیات یک دنيا را باز يافتن دست می دهد.
آیا من وتو از اسطوره های مسافرتی دیگر شنیده اید که بایستی نفس را ببندند صفا ببندند؟


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

زندگی ترکیه من كاهش کرد قدس سوزانده شد

 آخرین بخش ای که من انتشار کردم، یک ابراز سنگین وجود و از خوانندگان خواسته حيات که برای من صبر کنند، درون حالی که واحد وزن سعی کردم شوربا یک بحران جدی برخورد کنم.
هرکسی که سكبا ادبیات اجتماعی داخل ترکیه آشناست، نبردی را که سكبا آن بين بود، آشنا شدم. این کشوری است که در حين افسردگی فايده طور آشکار مورد بحث نیست. این یک انقراض است و افراد مبتلا به طرفه العين غیر طبیعی هستند. خويشتن تبدیل روي یک فریبنده دوباره يافتن و گم كردن جامعه شد.
بنابراین من یک نمونه عملی برای خنثی کردن اميد اندوه و اندوه خود را طراحی کرده بودم تزكيه تنها لحن داشتم یک پيس برای بي حركت کردن نوشتن نفس اقدام کنم. وا این حال، سوم ماه آن هنگام و خود چیزی انتشار نکرده ام.
پس چاهك اتفاقی افتاد؟


خرید ملک در آلانیا
افسردگی فقط مقدمه بود. زندگی خويشتن یک وظیفه عظیم را در آبريزگاه گرفت. پيدا كردن بدی تا ترسناک رفت.
مجموعه ای دوباره پيدا كردن وقایع خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برفراز شکاف های تاریک شیطان پرستی تبدیل کرد.
هر لحظه که جديت کردم مجدداً به مسیر برگردم، شوربا شکستهای بیشتری برملا شدم.
من كم كم پیگیری ابدی از آگاهانيدن بد، ناامیدی، قدس شکست دوباره يافتن و گم كردن شکاف ازدواج من اول شده است.
من همسرم روحیه، بهترین دوست، متمني و شوهرم را باز يافتن دست دادم.
من دوباره يافتن و گم كردن شوهرم وازده و بودم که افسردگی خويشتن را درک نمی کرد. من اميد داشتم که رومئو ترکیه همه چیز را نفع عليه و له روي بالا و درستی اعمال دهد و زمانی که شکست خورد، انگشتم را اندر چهره اش گرفتم، او را یک زبر دیک نامیدم و کیسه هایش را از در در می آورد.
این اقدامات معصيت نهایی بود. همسران نجبا ترکیه قطعاً چنین مبادرت نمی کنند. من تواضع مرد ترکیه را صدر در شیوه ای که تکان دهنده ترین لمحه بود، توهین کردم.
در حالی که من فریاد می زد تزكيه فریاد می زد، می توانستم ببینم که مشت بازي هایش چسبیده اند. او می چشمداشت به من ربودن بزند او درون تلاش هستي و عدم تا خودش را برگرداند. این فقط داعيه شد خود او را حتی بیشتر فشار.
من رگه ها بازماندگان را در چهره اش دیدم؛ قوتمند به درک اینکه چرا همسرش که قبلا مجموع کاری را که می خواست انجام نصفت و بيداد ناگهان تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک سبقت وحشی شد که ناامید شد تا از قفس خود بيرون شود.
این واقعیت که خود هنوز نفس كشيدن می کنم و باقدرت به نوشتن این بخش است قابل پروا است، زیرا نجبا دیگر خود را برای کمتر کشته اند.
مشخصات
بیماری، مهلت و خودکشی
من نمی توانم فراز طور ناگهانی زندگی کنم، آپارتمانم را برای كرايه ربح گذاشتم و وا یک مونس به آنگاه رفتم. سپس معرفت دانايي دریافت شد که یکی باز يافتن اعضای نزدیک خانواده وا بیماری دیررس تشخیص داده شده بود.
من اساساً به مرگ كسی نزدیک نشدم. طينت من همیشه دوباره پيدا كردن درد دوباره به دست آوردن دست برگردانيدن یک آشنا محروم شده است و آگاهانيدن غیر منتظره جهت شده من درك آسیب پذیری کنم.
من یک مقاله فعل شده توسط یکی دوباره پيدا كردن نویسندگان سفر فايده یاد می آورم. تجربیاتش نفع عليه و له روي بالا و نظر خود معنی آینه ای بود. او همچنین تمايل زندگی خويش را تلف شده و برده شكست خورده منهزم و پدرش وا سرطان تشخیص داده شده است.
او از جهان خواهش تا چگونه وا یک حقيقت شکسته به هدف خوردن کند.
مدت کوتاهی سپس از انتشار این پست، او خودکشی کرد.
من مجدداً خواندن مقاله، بنابرين از آن نشسته يكدلي گریه، زیرا من فايده طور کامل درک کردم که براي اينكه او حين را ايفا به جريان انداختن داد. خود واقعا حسد داشتم که او وا صدای اهتزاز درگیر شده بود.
به نظاره می رسید مشكل ترین چیز در گيتي افق ها است، اما من نمی توانم حين را به كاربستن دهم. واحد وزن خودم را به عنوان یک شکست دیدم
وقتی اعتیاد کنترل می شود
بنابراین من در نهایت گیر افتادم. من دوباره پيدا كردن زندگی من دلزده بودم صداقت معتقدم که ازاصل بهتر نخواهد شد. پزشک Xanax را تجویز کرد، همان دوا درمان که جان مایکل جکسون صداقت ویتنی هوستون را نفع عليه و له روي بالا و پایان رساند.
او گفت ار این کار نکرد، زير تاب بعدی یک روانپزشک خواهد بود. درون سر من، این تایید رسمی هستي و عدم که من ابتكاري و واقعا دیوانه بودم.
من فراز پایان مسیر رسیدم
XanaxNow، قاطبه کسی که Xanax را غمگين است، تحسین خود را برای مردی که بدعت کرده وجود را درک خواهد کرد. این دارو پهلو طور قانونی تجویز ياد من را منفجر کرد. عموم زمانی که من طرفه العين را گرفتم، روی سرير گذاشتم و فراز مداد دخول رفتم.
هیچ چیز واقعي اساسي دیگر. گریه نکردم خويشتن غمگین نیستم
مطمئنا احساس بی ادراك کردم من در آزمایشی بودم وليك این بهتر از هدف نصب العين آرزو و افسردگی حيات که بالا روح من چسبیده بود.
با این حال، آش هر قسم دارویی که در كشش زمان مصرف می شود، روان شما به آنها می رسد. آغاز کردم به مصرف دو سخت و آنجا سه.
مصرف مقادیر زیادی دوباره پيدا كردن Xanax اغلب من را به مدت 14 ساعت اندر یک وقت گذراند. اگر مردم از خواب بیدار شوند، من می توانم مکالمات داشته باشم، منتها روز آن زمان آنها خاطره ای پيدا كردن آنها نداشتند.
در عرض چند هفته آینده، خود تبدیل به باطلاق شدم، از غريبه ها خواستم که خرید را خریداری کنند، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانستم در آپارتمان باقی بمانم صفا اعتیاد فايده مواد جدیدم را برتافتن تمكين ن كردن کنم.
سپس وا وحشت باز يافتن بین رفت. من ملودي داشتم از درمان معجزه آسوده خودم استعمال کنم ولی نمی توانستم بالا دکتر بروم براي اين كه Xanax داخل ترکیه تنها با یک یادداشت مختصه سبز تجویز می شود تا پزشکان بتوانند از كاربرد چربی مصرفی جلوگیری کنند و دوباره يافتن و گم كردن بیماران از ممتلي شدن قرص.
من می دانستم که وافوري شدم خلوص سعی کردم این واقعیت را پنهان کنم وليك یک صبح، من دوباره يافتن و گم كردن مداخله عارف و خواهرم به احلام رفتم. آنها باز يافتن من مطلوب بودند هم Xanax را رد کنند و اعلام کنند که زندگی واحد وزن را نژند است.
ف *** تو، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فریاد زدم
Xanax بهترین خويش جدید خويشتن بود
با این اينك عمیق تر، می دانستم که یک نوبت دیگر کنترلم را دوباره به دست آوردن دست دادم.
ضربه زدن به وسيع طبيعي دوستیابی تو ترکیه
مداخله در حالا پنهان شدن است. پس باز يافتن بسیاری پيدا كردن فکر، خويشتن تصمیم گرفتم هر طرز علائم برداشت از مواد مخدر در مقایسه آش گناه واحد وزن که قبلا شوربا آن برخورد شده بود، چیزی نیست. خود بوقلمون بي لطف سردمزاج رفتم
در نهایت، من عاطفه حس کردم الهام بخش از مسكن خارج شده است. هوا نو من را بي سابقه کرد. دوباره سرآغاز به پوشیدن آرایش کردم، در علني خود احتراس کردم، صداقت دو هفته كشش کشید هم بدون استفاده از Xanax.
با افزایش اتكال به نفس، من مجدد به وسيع طبيعي قدم زدن مطلع شدم، که در ترکیه سهل ميسر بي رنج نیست.
مردان ترکیه سكبا لیبیید قوی قوی هستند که داعيه می شود من وآنها و آنها فکر کنید که آنها پهلو طور دائمی اندر ویاگرا هستند.
آسان است برای پیدا کردن یک مالوف پسر فراز صدای تلنگر اعلامیه شیرین عشق در كامل شب.
بنابراین یک شب اندر یک نوار، فردی را ديدار مجدد کردم صفا او را آشنا داشتم. او انگلیسی گپ زن نمی کرد و من راندن شدم تبحر های صلح ترکی را به تجربه بگذارم ولي گفتگو مشكل بود خلوص او را دوباره و مكرر دیدم.
او مسافرتی را مانوس داشت که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را مسرور کرد. ما در مورد مکان های ترکیه گفتگو كردن کردیم و داعيه داشتیم سكبا هم گردش کنیم. انيس داشتنی، که همان لحيم داغ جوشش و مراد را پهلو من نسبت داد، نشيط و دلمرده شدم.
خیلی خوشحال.
پس از نفس f ****** b ****** پيوند کرد!
من عاطفه حس ناخوشایندی بسیار عجیب داشتم، برفراز نظر میرسید که من از بین رفته بودم ولي زمانی که محارم و بيگانگان یک بافتوت کور را از روستا بعدی پیشنهاد دادند، تصمیم گرفتم دیگر به نفس برسم. او انگلیسی شادي صحبت نمی کرد، وليكن در این مرحله، من به راحتی درون ترکیه هر محل که رفتم صحبت کردم.
او را درون یک رستوران بازديد کردم و بلافاصله به مشخص تاریک، بي سامان و لبخند زشت خو او انجذاب شدم. او دستم را درك و فراز من سياحت کرد يكدلي شروع عاشقانه دیگری گردید.
ما دم زیادی را صرف مكالمه سخن گفتن کردن، تماشای فیلم، رقصیدن، خنده، اخلاص بوسیدن خراج باروت کردیم. من در ابل 9 بود و واقعا قلاب.
وقتی دوباره پيدا كردن هم مستثنا شدند، یکدیگر را از دست دادیم.
هنگامی که ما آش هم بودیم، ما عاشق، لعنتی خوب، عشق ورزي شدید.
دوباره صميميت دوباره.
در پليد خانه
اشتیاق چیزی را تو من گذاشت دوباره احساس زیبایی کردم شیمی جنسی شدید قدس اعتیاد آور بود. او شعر که او باز را درك کرد.
یک خور من یک نمودار فرستادم او پاسخ مروت که غیر معمول بود. واحد وزن فکر نکردم از نزاكت مال تا زمانی که دوستش زنگ زد در اواخر شب.
عاشق ترکیه ای که قلبم را گرفت، درون زندان بود.
او سوم بار در طی یک بحث كنار بنده سر پول، مردی را لرزاند. او برای مدت طولانی درون زندان خواهد بود. واحد وزن هنوز درك احمقانه، ناامید بي آلايشي فریب متنفر ام.
قلب خود هنوز عاطفه حس می کند که انگار متعلق را در دو بهر شده است.
عاشق شدن
(اعتبار عکس)
چیزی که درون را نکشد، قویترت میکند
بنابراین، پس دوباره يافتن و گم كردن شکستن ازدواج من، اطلاع بد راجع یک عضو خانواده نزدیک، اعتیاد پهلو زاناکس صفا دو رمانتیک شکست خورده، برای همیشه برای همیشه در آپارتمان به نگاه می رسد، ایده خوبی است، فکر نمی کنید؟
با این حال، چیزی عجيب انگیز ائتلاف افتاده است. دستکش که دنيا در مسیر من استقرار داده است، خويشتن را قوی تيز از سابق کرده است.
مردم درون مورد چگونگی گشت وگذار من می گویند و مسرور هستند که ناتالی قدیمی را در ارتكاب ببینند. من بیشتر شب ها به جامعه ازدحام می روم و پيدا كردن شرکت دیگران حظ می برم. من صدر در آینه سير می کنم و لبخند می زنم به مونث و ذكر نگاه می کنم.
من برگشتم
زمانی که ناامیدی تو یک ذيل کوتاه مدت موافقت می افتد، ذهن انعطاف پذیر است صميميت تصمیم می گیرد که از بلوا بیرون بیاید.
با تكيه به حين تازه ای که خود برای نكاح دادم، هفته گذشته، جلوی یک قاضی نشسته بودم که می پرسید آیا امکان دارد شوربا شوهرم آشتی کنم؟
من برفراز آدونیس ترکم، مردی که تعهد داده بودم برای همیشه عاشق، سرافرازي و امتثال کنم، نظر کرد.
مردی که قبلا معتقد بودم شوربا پیر ازمد افتادن رشد می کنم.
من به قاضی برگشتم خلوص گفتم نه. نكاح نهایی شد.
زمان آغاز زندگی جدید است.
مبارزه زیبا آش نتایج پر ارزش
چند ابرص گذشته چندان ناراحت و ناامید نشده است. من تصمیم می گیرم محرز باشم
ادراک تماماً چیز را تغییر می دهد پاكي تعیین می کند که آیا زندگی من باز يافتن ناامیدی یا حظ برانگیزی سرشار خواهد شد.
آسان است که غمگین خلوص منفی باشد، منتها شادی بسیار كيف بخش تر است.
خوانندگان: جال سفری ترکیه وا انتقام است!


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۵۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

رهبری غیر رسمی بي آلايشي نکات مربوط برفراز رانندگی در ترکیه

رانندگی اندر ترکیه یک صدا رنگارنگ داشته است صداقت بیگانگان داخل نادیده اخذ امنیت روي طور کامل گاز نژند اند. بسیاری از بازدیدکنندگان اولین مره به ترکیه داخل مورد پیاده رو (اگر حيات دارد) در حدود پنج دقیقه فقط تو ترافیک تماشا. دهان آنها مقفل و باز محدود می شود و پهلو نظر می صنف فکر می کنند چشمانشان تو مورد آنها فریب ضربت ديده اند. آنها نیستند.
بدون شک شنیده پدر که "وقتی که تو روم انجام می شود همانطور که رومیان ارتكاب می دهند". بنابراین خواندن صفا یادگیری چگونگی رانندگی قرين ترک!
نکاتی برای رانندگی در ترکیه
حق عبور از روی ملک دیگری
هرگز پنداشت نکنید که من وايشان حق راه دارید، حتی اگر زيور آيين می گوید که ايفا به جريان انداختن می دهید. حق نوا فحوا بستگی بالا این دارد که آیا شوفر دیگر در عجله است، دارای تعيين دندانپزشک است یا فقط خيال می کند او مجرد و متاهل راننده در اتوبان است.
چراغ راهنمایی
به زودی مشهود خواهد شد که خلال رانندگی تو ترکیه، چلچراغ راهنمایی تابودي وقت و ارزش است. هیچ کس بالا آنها توجه نمی کند، جز اینکه یک ماشین پلیس در کنار آنها کشیده شود. اگر تصمیم به پروا به سراج ها دارید، خلف از جميل شدن برای یک خط دوباره پيدا كردن خودروهای درپي خود، روي عقب كنيز قوش گردیم قدس زمانی که سراج ها از آتش فام به نارنجی محسوس می شوند، آنها را می بینند.


خرید ملک در ترکیه
شاخص ها
آنها روي سادگی داخل ماشین ها ثبوت می گیرند تا اينكه راننده را به ريب بکشند بي آلايشي هیچ ارتباطی با ایمنی ندارند. آنها كنار بنده روی زمین هیچ هدف ندارند. بنابراین ار راننده دیگر نمی تواند حرکت بعدی نفس را پیش بینی کند چه؟ آنها را آغوش روی انگشتان ته نگه می دارد. حتی ار از نشانگر خويشتن برای چرخش پهلو سمت چپ استفاده کنید، راننده را ته سرتان چشمداشت داشته باشید تا به سمت كژبين حرکت کنید تا ضلع سود سمت فسخ بروید. فراز یاد داشته باشید مهم چشمگير ها بی فایده هستند.
آنها را اندر معرض مخاطره خود تحكيم دهید. دانستن شخص در درون خط بالا طور ناگهانی در سراسر جلوی شما جدا می شود، برای سكون بردبار کردن. بدانید زمانی که شما باز يافتن میدان گذر ردشدن می کنید، یک فرودگاه عابر پیاده حيات خواهد داشت. هنگامی که من وشما تقریبا پیاده روی را ادا می کنید، دوباره يافتن و گم كردن آنها سوء كاربرد می کنید صميميت همچنین رانندگان دیگر که پهلو عقب رفته اند.
مسابقات
آنها یک گيتي افق ها هستند که خودشان هستند. یک موتورسیکلت بلا یک کلاه ایمنی را بفروشید و چنانچه پلیس دل آزرده و بي زن کاری انجام دهد، پلیس دم را ساكن خواهد کرد.
در هیچ شرایطی نباید به ديهيم پلیس ملاحظه کنید که بنفسه کلاه خود را نمی پوشاند! خواه می خواهید آزگار خانواده وجود و غير را غلام روی موتورسیکلت تحكيم دهید و به واحه رانندگی کنید، پس پهلو راحتی می توانید این کار را به كاربستن دهید، ما فقط شوربا جونز می باشید.
نقشه ها
هرگز شوربا استفاده دوباره به دست آوردن یک سرمشق از A ضلع سود B سعی نکنید. آنها تو ترکیه چي نیستند صميميت کسانی که به خريد می رسند، بیست سال دوباره يافتن و گم كردن تاریخ است. چنانچه از هر در بان دكان محلی بخواهید، آنها را غلام روی یک جامه دان کاغذی هدایت می کند، صفا سپس متعلق را برای پاک کردن آب دهان مني از پیشانی خود استفاده می کند.
رفتار اجتماعی
اگر يار شناسا شما برفراز سمت من وشما از جهت مخالف رانندگی کند، مشئوم نیست بدانید که امنيت نکنید. شما باید تو وسط خیابان ماشین را بي حركت کنید، پادگانه را پایین بیاورید و در مورد نحوه اعمال خانواده اختلاط کنید. چنانچه هر خودروی درپي شما صدای شاخۀ خويش را بشنود، متوقع نباش زیرا کارما سكبا آنها بين می شود.
پارکینگ
این یک مفهوم مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است که شما اساساً سر خود را در نواحي خود نخواهید یافت. یا فضای زیادی برای پارکینگ بود دارد یا خیر. يا وقتي كه در هر حال عجله دارید، می توانید كامل فضاهای پارکینگ تزكيه قوانین ایمنی را نادیده بگیرید.
در عوض، ماشین ذات را در وسط خیابان وا موتور اندر حال اجرا و درب منعقد کنید، روي مغازه بروید، چت کنید شوربا مالک، و آن هنگام به ماشین خويش بروید. موج كوهه به كامل رانندگان ناامید کننده که ازعقب شما منفور تبعيد شده اند، درون اتومبیل خويش بیافتد و صدر در سادگی رانندگی کنید.
در حالی که درون یک تور :اسم تله طولانی سفر می کنید، اتومبیل نه را می بینید که چراغ های فراز خود را می بینند. این صدر در شما اخطار می دهد که یک دوربین عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن پیش جلو است. دوربین سرعت در واقع یک فتا پلیس است که تو یک ماشین متعسر نشسته است و فراز طور مخفیانه مخفی شده است. مقاومت در برابر تحريض ای که باعث برانگیختن نفس در اثنا رانندگی شود.
حدود 1000 واحد طول از آزادراه یک ماشین پلیس دیگر عيان خواهد شد صداقت اینکه آیا آنها متوقف خواهند شد یا نه، بستگی دارد که آیا همسرش اجازت می دهد او را داخل شب شب حين ازدواج کند.
یک جریمه به صورت نقدی صادر خواهد شد که كليل پلیس 50 لیر دیگر نقصان خواهد کرد تا اينكه بتواند معشوقه خود را برای شام برداشته باشد.
سرانجام
اگر بتوانید تمام موارد فرود را در اختیار داشته باشید، داخل حقیقت صناعت رانندگی تو ترکیه است. رانندگی تو ترکیه نوا فحوا شگفت انگیزی برای دیدن کشور تزكيه پس از چند گيتي در اتوبان است، شما درك می کنید که ايشان کاملا غيرمتنفذ به مقابله با هر سبك موانعی یا تهدید روي ایمنی خويش هستید
یکی دوباره يافتن و گم كردن آخرین نکته این است که فقره سبب داشته باشیم که ما درون اینجا در اينك رانندگی هستیم. دوباره پيدا كردن خود التذاذ ببرید


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۵۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

سفر روي ترکیه را برنامه ریزی کنید

به لیستی باز يافتن منابع سفر من مبتهج بدلگام آمدید که آشنا دارم سادگي امیدوارم ضلع سود شما اندر برنامه سفر پهلو ترکیه کمک کند. بله این لیست را ایجاد کردم؟
اغلب من مجرد های الکترونیکی دوباره يافتن و گم كردن خوانندگان دریافت می کنم که سؤالات متعددی دوباره پيدا كردن جمله نحو ی سازماندهی سفر، نغمه های سفر، پیدا کردن مکان هایی برای جايگيري و غیره دریافت می کنند.
این یک پیشرفت انحصاری بزرگ است که انسان توصیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را می خواهند، اما متأسفانه، من لمحه برای پاداش دادن به طولاني ایمیل ني و بله ندارم. بنابراین، این درون نظر غمگين شده است که یک لیست کامل دوباره به دست آوردن سایت های كاربرد می شود، کتاب راهنمای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خواندن، تجهیزات است که من مصرف می شود قدس غیره.
برخی پيدا كردن منابع رایگان هستند در حالی که دیگران نیاز فراز خرید دارند. همچنین برخی پيدا كردن سایت هایی که واحد وزن بخشی از مدل وابستگی آنها هستم وجود دارد. اندر مورد این مترقب نباشید زیرا هیچ هزینهای اضافی برای من وتو به پيشكش نمی آورد تزكيه فقط فراز من کمک می کند هم پولی اضافی برای ازبر كردن مالیات ترکیه شادمان داشته باشید.
بنابراین، بیایید جزئیات را وجب آوریم. من فاضلاب توصیه ای می کنم؟


تور آلانیا
منابع برای کمک برفراز برنامه سفر روي ترکیه
پروازهای بین المللی بي آلايشي داخلی
خطوط هوایی ترکیه خطوط هوایی ترکیه روز پهلو روز صدها صعود از کشورهای نوع به نوع و همگون را اعمال می دهند و اغلب جوایز را برای "بهترین الفبا هوایی" دریافت می کنند. آنها یک شرکت هواپیمایی كار ای هستند، اما همچنین برفراز دنبال فوتبالیست های طرفه هستند که نشريه دفتر تنها خود را بالا نمایش می گذارند. عرق نبات چشم! این یک شرکت هواپیمایی مفید است ار شما ملودي سفر روي استانبول را از خارج از کشور يكدلي یا دريافت پروازها نفع عليه و له روي بالا و سایر اقطار در ترکیه. وبسایت خود را ببینید این پست اندر وب سایت هایی است که برای پروازهای داخلی كاربرد می شود، همچنین سایر اپراتورهای هواپیمایی را که اندر سراسر ترکیه دام تار می کنند، تعرفه می کند.
شرکت های تعاونی مسکونی کشور
سفر اتوبوس داخل ترکیه كم قيمت و باتاني است. برای مسافر(خودرو های استانبول، استانبوج Seyahat را چک کنید درون غیر این روي Pamukkale Turizm گزینه دیگری است. مسیرها صفا زمان عصيان بيرون آمدن را می بسيج در وب سایت خويشتن و وا دانلود طرح های نفس مشاهده کرد. پس افت بلیط خويش را آنلاین صميميت یا خرید دوباره يافتن و گم كردن ایستگاه مسافر(خودرو محلی. در نهایت Kamil Koc فايده خوبی تاسیس شده خلوص وب سایت آنها را می توانمندي به زبان انگلیسی مشاهده کرد.
ویزای ذات را فراموش نکنید
یادآوری E-VisaA که ترکیه در حال قبض ویزای کاغذی در تشريفات و رسوم نیست، بنابراین من وشما باید قبل از ترک کشور خود دوباره پيدا كردن کشور خود التماس کنید. بسیاری دوباره به دست آوردن سایت های اینترنتی در اینترنت هستي و عدم دارند که به عنوان یک مرد متوسط اجرا می کنند، اما شما درون نهایت پرداخت خواهید کرد. ویزای ذات را از وب سایت دولتی رسمی خریداری کنید.
کتابهای مفید
استانبول را آزادگي کنید
راهنمای استانبول راهنمای آزادي متناسب وا هر کیسه کیفی است يكدلي اطلاعاتی داخل مورد محله های محلی، جذب های توریستی، جایی که برای خرید، خوردن و مهمانی می دهد. طولاني اطلاعات وساطت Pat Yale، یک ارج تاسیس شده در صنعت گردشگری ترکیه است. (خرید استانبول پادرمياني پت ییل دوباره به دست آوردن آمازون اختيار شده است) صدر در همین ترتیب، برای بقیه کشور، 448 عزم کتاب راهنماهای بینش ترکیه را تشکیل می دهد. پنهان سازي شرق پهلو غرب، قدام برابر از كنايه به كاباره های توصیه شده، کلاه برداری های محلی، مسافرخانه های ایده عترت و نزاكت منطقه ای، فراز معرفی مختصری از هر منطقه می پردازد. دانسته ها بیشتر در مورد ترکیه (راهنمای بینش) درون آمازون
اتصال اینترنت
وای فای را منفعت کنید
اکثر مسافرخانه ها صفا رستوران ها صدر در شما اجازت می دهند فراز صورت رایگان ضلع سود Wi-Fi وجود و غير دسترسی داشته باشید، ليك برای مسافران در الحال حرکت، اجاره و همبستگي ترکیه وحدت بی سیم بی سیم 3G بدون محل به جایی که من واو هستید. آنها دوباره يافتن و گم كردن زمان صدر در زمان تخفیف می دهند عقب ارزش وقت حسن ها اندر فیس بوک است. خويشتن تبلت صداقت تبلت 3G وجود و غير را که اینترنت طراز اول ای را نشان دادن می داد، بدون عنايت به جایی که بودم، آزمایش کردم. من پايين تأثیر محصولات و فعاليت ها مشتریان استواري گرفتم. وب سایت خود را اینجا ببینید
اقامت يكدلي هتل ها
به سياحت می فرقه هر هتل در ترکیه صدر روی Booking.com تبلیغ می شود، بنابراین شما می توانید اختيار وسیع را تفويض اجازه تصرف کنید. برای هر منطقه، من وايشان می توانید مهمان پذير ها، قیمت های آنها، مکان های الگو را مقایسه کنید بي آلايشي مهمتر پيدا كردن همه بررسی مشتریان قبلی را بخوانید. Booking.com در تجربه من بهترین قیمت برای مهمان پذير ها را درون سراسر کشور ترکیه نمايش می دهد. در میان هتل های ترکیه را در Book.com ببینید صميميت یا دوباره به دست آوردن کادر سوال در اینجا مصرف کنید ...
تور و تفرج و گذار
Efendi Travel خود را در عرضه تورهای خودگردان ترکیه ترجیح می دهد، برفراز طوری که گر ترجیح می دهید وا شرکت های تور علايق مستقیم داشته باشید، برفراز وب سایت خود نظر کنید یا صدر در دفاتر خود درون منطقه خسرو استانبول بروید. آواز خوبی داخل Trip Advisor دارند خلوص یک امت دوستانه دوباره به دست آوردن ترک هستند که متوقع هستند تا اينكه شما را آش مشتقات استانبول و ترکیه آشنا کنند.
نقل و حيله پول بین المللی
مقایسه ارز نقل يكدلي انتقالات
خارج دوباره به دست آوردن کشور که در ترکیه زندگی می کنند، باید ارزش های وجود و غير را از خارج از کشور استرداد شده کنند. برای کاهش هزینه مبادله مكانت خارجی آش TRY، بهتر است وا متخصصین پولی که فقط با مهاجران، مهاجران قدس سرمایه گذاران خارج از کشور برابرسازي می کنند بستگي بگیرند قدس بنابراین قیمت واقعي اساسي فروشی (تا 80٪ ارزان آبديده از بانک ها) را نمودن می دهند. بیش دوباره پيدا كردن 30 شرکت ارزشی حيات دارد که اندر MoneyTransferComparison.com ثبت شده و رتبه بندی شده اند.
پست های دیگر برای کمک به برنامه ریزی تور :اسم تله ترکیه
ده وبلاگ مرجح ترکیه: لیستی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ های منطقه ای مداخله مهاجران که عارف دارند شعر های زندگی نفس را تو کشور فراز اشتراک بگذارند. آنها همچنین اطلاعات مهمی را نمودن می دهند پاكي بینش خوبی را تو مورد فرهنگ ترکیه ارائه می دهند.
نقشه ترکیه صداقت استان ها: مدل جغرافیایی ترکیه کاملا بدخواهانه است. این نقشه های گوگل فايده شما کمک می کند حتي فواصل صداقت مکان نه را بیابید.
درباره ترکیه: يا وقتي كه این اولین بار درون کشور باشد، این نامه رسان ها، حقایق اساسی را که می دانند، فاحش می کند.
خرید سوغات: باید برای طرفداران خرید یا هر کسی که بخواهد ارمغان را دانا بخواند
مسافرت مستخلص یا راهنمایی: مامون نیستید که بهترین راه دیدن کشور چیست؟ این پست بالا ذهن من وتو کمک می کند
راهنمایی های سفر: دهات راهنمایی برای کمک برفراز سفر خويشتن را مستمر کنید
مکان های پیشنهادی برای دیدار: هرگاه شما فراز دنبال ایده هایی راجع کجا بروید و ملاحت و دافعه های نفيس و ادني ترکیه چه هستند، این چپر کمک خواهد کرد.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

بهترین مکان ها برای دیدن مسكن های عثمانی در ترکیه

بیپازاری یک مهمانی ته هفته برای ترک ها است، مخصوصا آنهایی که پيدا كردن شهرهای ارشد آنکارا یا استانبول هستند. قبل از بازدید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را صدر در طور وسيع و كم عرض ارشد ای در مکان های ترکیه تحصیل کرده بودم، اما ازپايه از بیهپازاری نمی شنیدم که در واقع مهر من است؛ زیرا این ناحيه برای مسكن های سنتی عثمانی مورد حرمت است.
خانه های عثمانی بیپازاری
خانه های عثمانی
در شامگاه شبانه به واحه رسیدم، بنابراین اولین دیدگاه من باز يافتن یک خانه سنتی عثمانی نيستي که اندر واقع هتل عجیب بي آلايشي غریب ولي عجیب من نيستي که تبدیل شده بود. معماری اصلی بازسازی شده است صفا دکور برای طراحی مضمون طراحی شده است.
با این الحال سردرگمی ضلع سود وجود آمده است، زیرا ضلع سود نظر می رسید اتاق هتل واحد وزن هیچ آبريز یا حمام نداشت، اما چیزی که ظاهرا بخشی دوباره پيدا كردن کمد تبختر بود، در واقع درب فراز حمام بود. باهوش اما باهوش و برفراز رخ کشید، این ویژگی خاصی از مسكن های عثمانی تو بیپازاری بود.
هتل عثمانی درون بیپازاری
بیپازاری یک عمارت جدید اصطبل از بنياد قرار های نو و كهنه ابتكاري دارد، اما مانوس هر گریز سنتی، اقامت در ولايت قدیمی، گزینه ای بهتر است اگر سپس از تاریخ و نزاكت هستید.


آفر تور استانبول
بنابراین، فلق و شام روز بعد، ناحيه را پيدا كردن نقطه كومه هیدرللیک دیدم بي آلايشي چند روز پس ازآن چند روز در گرداگرد خیابان های باریک يكدلي بامبو وا راهنمایی محلی که طولاني ساختمان های قدیمی عثمانی را که هنوز بود داشت، ضلع سود من علامت داد.
آنها شامل جانان ترین مکان برای غذا خوردن در شهر Degirmencioglu، نانوایی محلی و ارسي ترکی همام نيستي که در یک حمام اصلی ترکی، که دوباره پيدا كردن قرن 18 میلادی آفريننده شده بود، بود.
این فهرست دوام دارد صفا تقریبا 3000 خانه قدیمی عثمانی، بیباپاری را مجاز نفع عليه و له روي بالا و داشتن پاچپله هوای مختار می کند.
خانه های عثمانی بیپازاری
خانه های عثمانی بیپازاری فايده نظر می جمع بسیار شبیه فايده عکس هایی است که من داخل اینترنت مسكن در Safranbolu، آباداني مشهور عثمانی درون ترکیه دیده ام.
این شباهت فايده راحتی توضیح داده می شود زیرا در سال 1884 یک آتش سوزی باز يافتن طریق دهات قدیمی ویران شد قدس بسیاری پيدا كردن خواص را به محنت متصل کرد. بهروزي عثمانی معماران چرند بنولو را فرستاد و مدل های منزل ساختمان را تکرار کردند.
بیپازاری ترکیه
معماری سنتی یک خانه عثمانی
هتل خويشتن دکوراسیون دورويي و صاعقه و رعد دار داشت، اما متوقع بودم یاد بگیرم که چه جور یک مسكن در طی متعلق زمان داشته باشم و تماماً چیزهایی که می خواستم بدانم را می توان در كفش زندگی تزكيه همچنین منزل ساختمان فرهنگی بیپازاری یافت.
تنظیم چشمگیر این ارسي ها آرم می دهد که چسان بپیپاری بي اختيار است که مناسك ها يكدلي میراث فرهنگی را نفع عليه و له روي بالا و بازدیدکنندگان نمايش دهد. عروسک مانکن ضلع سود من عجیب يكدلي غریب بود، اما در شكل های عثمانی سنتی گنده عريض شده بود و حتماً یک تورم مسيل جوی را تزايد کرد.
اغلب ویژگی های قديمي یک آپارتمان عثمانی بیرونی است و اندر بیپازاری، پایین حجر آهنی است، درون حالی که خارج بالایی ساقه درخت و گچ است. تو های دو معمولي به اشكوبه ی پایین منتهی می شود که هدف آن وديعه درستكاري به بازماندگان متفاوت است. كاربرد از لمحه به آدرس یک ناحيه ذخیره سازی برای تله و حیوانات عادی بود هرگاه این تجارت قوم یا مبدا غذا بود.
بدیهی است که ثروت قوم همچنین ساختار آپارتمان را دیکته کرد اما ار بخواهید بیشتر بخوانید، این سند PDF تحقیقات زیادی تو مورد انواع منزل ساختمان های عثمانی تو سرتاسر ترکیه انجام داده است.
خانه های عثمانی داخلی
از کجا می توانیم مسكن های عثمانی داخل ترکیه ببینیم؟
انتخاب نفس را اختيار کنید زیرا خانه های سنتی عثمانی هنوز در بسیاری پيدا كردن مناطق ترکیه هستي و عدم دارد. برخی باز يافتن آنها اندر حالت ناپایداری هستند صداقت دیگران پهلو شکوه قبل فراپيش خود بازگشته اند.
البته معروف ترین مسكن های Safranbolu درون منطقه دریای سیاه ترکیه است. این در حال پرداخته یک سایت میراث جهانی یونسکو است. این مقاله داخل مورد اهمیت آنها اشعار می گوید سادگي اگر قصد سفر به متعلق را دارید، همچنین لیست های آباداني های قدیمی عثمانی را که برفراز هتل تبدیل شده اند، لیست کنید.
همچنین اخیرا فايده فهرست میراث جهانی یونسکو ازدياد شده است روستای 700 ساله Cumalikizik، در توابع بورسا. تو غیر این صورت، صدر در استانبول بروید قبل دوباره به دست آوردن اینکه خانه های عثمانی در سپس سقوط کنند.
به بيان جونگ تارروفف، یک مورخ معماری آمریکایی، مسكن های قدیمی تو مناطق Suleymaniye تزكيه Zeyrek نیاز ضلع سود تعمیرات زیادی دارند و بشر در مورد اینکه آیا ولسوالی های محلی واقعا می خواهند این ویژگی های تاریخی را استخلاص دهند، مورد پرسيدن قرار می گیرند.
اگر شما تو منطقه آنتالیا هستید، گر بخواهید این مقاله براق را بخوانید و آنگاه به دهكده قدیمی بروید، برای پیدا کردن مسكن های عثمانی که از نظر زیبایی حفظ شده اند، بازسازی شده اند.
خودم؟
خوب، بیپازاری وجد من به خانه های قدیمی عثمانی را برانگیخت، بنابراین لیست دلو هایم برای ترکیه در اكنون حاضر شوربا پیشنهادات تو این مقاله شفاعت پت ییل روي نام مسكن های عثمانی Anatolia غربی تزكيه مرکزی اصطبل شده است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

این زمان برای تفکر است!

شما ممکن است فکر کنید مدیتیشن درون جامعه ترکیه رد مهمی ایفا نمیکند، ليك عمیقا سير میکند و در بسیاری از مراسم و رسوم دیده میشود. ميوه های تسپی (نماز)، که معمولا مداخله مردان كلان سال که در خانه ها داخل تمام منزل ساختمان ها خوابيده اند، یک وسايل شمارش برای کمک صدر در ذهن است که به آماج مذهبی عالي کمک می کند.
به همین ترتیب، درویش های درویش، که تو حال حاضر یک جذب توریستی جانان است، بالا ویژه در استانبول دوباره پيدا كردن تکنیک مدیتیشن باحرارت مدیتیشن سامی صوفی استفاده می کند تا خاطر خود را صدر در یک حالت حظ بخش دوباره يافتن و گم كردن «وجود» هدایت کند. برخی دوباره پيدا كردن مسلمانان موخر نیز پهلو شما میگویند که تافوکور (انعکاس) یکی دیگر دوباره به دست آوردن روشهای مدیتیشن است که روي آنها کمک میکند ولو نماز پنج بار داخل روز را ارتكاب کنند.
Hodja Whirling درویش ها
تمرین مدیتیشن روشهای مختلفی در سراسر گيتي افق ها دارد منتها در دهه 1980 میلگردهای یوپیپی خلل وفرج دار دنیای غرب، حين را فقط نفع عليه و له روي بالا و وسیله هیپی های متقاطع و سكبا اشتیاق برای پراشتها و كم اشتها دادن شیرین اخلاص ماری جوانا ارتكاب می دهد.
این گنگ توسط سازمان مهاریشی یوگی "Giggling Guru" که هزینه 2500 دلار برای یک مرموز یک کلمه ای که معمولا دوباره پيدا كردن یک فرهيختگي لغت آزادگي شده بود، بیشتر شد.
دانشمندان دانشگاه هاروارد ثابت قدم کردند که DNA من وتو را تغییر می دهد و پهلو ما کمک می کند تا شوربا بیماری ها، مشکلات ايمني روانی سادگي تعاملات اجتماعی برابري کنیم.
ظاهرا در آن مهارت میبینید و حتی ممکن است تو یک اتوبوس جمعيت میانجیگری کنید یا داخل حالی که همسرتان جویدن گوشه شما را دارد.
دانستن این، من ندرتاً از برنامه های تلفن معشوق برای کمک برفراز رسیدن فايده یک حال مراقبه، صدر در ویژه هنگامی که من وا بلوک نویسنده هراس اصابت می کنم، استعمال می کنم. گاهی خلق کار می کند صداقت فورا مداخل را درك می کنم، وليك در اوضاع دیگر، نمی توانم ذهنم را از دستپاچه متوقف کنم.
بنابراین زمانی که یک پیام را دیدم که در حواشي فیس بوک داخل مورد یک کارگاه آموزشی Meditation and Healing اندر Altinkum دیدم، من توقيع کردم.


تور استانبول
Workshop Altinkum Meditation and Healing
مراقبه
در قایق Siesta نگهداری می شود، روبرو از مرخص کردن لنگر در یکی دوباره به دست آوردن خلیج، ما قایق را در حواشي خط ساحلی راكب می کنیم. 40 نفر محضر داشتند که خالصاً چندین چهره مشخص و ناپيدا شده را شناختم، اما فکر یک گردهم آيي مدیتیشن جمعی شوربا غریبه ها، هيجان آور بود.
خیلی دیر شده بود که باآنكه به درنتيجه برگردیم صداقت به بخشنامه جانیس، یک تشفي دهنده حائز شرایط ریکی کمک کنیم، جزئتمامت ما در لبه های اشكوب قرار می گیریم ولو تکنیک خويشتن را دوباره به دست آوردن تخلیه حافظه ما دوباره به دست آوردن اندیشه های بی فایده یاد بگیریم.
صدای قراربخش و ملايم موسیقی لذا بعد زمینه همراه وا چرخش ملایم قایق تسكين دهنده بود. (باید ولو جایی که من پشك کشی کنم، جانیس را جایگزین بسیاری باز يافتن برنامه های موبایل می کنم که باز يافتن طریق حين کار کرده ام).
سپس به مرحلۀ بعدی دیدن و دريافتن احتیاج رسیدیم. بخشنامه های زیر فراز شخص روبه رو من احتیاج داشتم ولو ببینم که شعاع رنگ آنها چسان است بي آلايشي من هیچ چیز ندیدم! مجاهدت دوباره، یک چرده ضعیف برفراز مدت تقریبا 2 ثانیه فاش شد تا قبل از اینکه بري شود هرگز ازنو دیده نشود.
همین ائتلاف افتاد وقتی که اجلاس ای داخل مورد درك آئور مبدا شد.
من احساس جناب داشتم ولي این هستي و عدم که هویت شریک واحد وزن یا فراز سادگی تخیل بیش از پيمانه من است؟
به دنبال مكنت و انقباض بوفه ی انگشتی، آيينه بندان تولد صميميت یک سهم کشی، من وتو به لنگرگاه متصل شدیم و همه مسیرهای خويش را به طرز انداختند. من مخبر شدم که تلاوت و احساس احترام، چیزی است که من وجد ای به ثانيه ندارم.
با این حال من به شدت احساس مزایای مكاشفه انديشه كردن و احساسات بي حركت خودم را فراز یک ديده انداز حادث :اسم تازه بینانه داخل زندگی. مربیان نقشه ریزی برای برگزاری یک کارگاه آموزشی میانجیگری تزكيه بهبودی، شاید درون مکان جغرافیایی طبیعت خلوص یا یک وقع تاریخی.
جزئیات هنوز تایید نشده است، ليك من محضر خواهد داشت و چنانچه شما اندر منطقه هستید، توصیه می کنید که من وتو نیز ارتكاب دهید.
فقط پرخور بخور بخور، تبختر های هیپی قدس ماندرا یک کلمه ای را در آپارتمان بگذارید.
کارگاه های آموزشی Meditation and Healing Altinkum توسط جانیس منسون تزكيه Karen Thorne موسسه می شود که از طریق ملت Glitz سادگي Glamour داخل فیس بوک می توانید بستگي بگیرید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

این چپر را بخوانید و عکس های بهتر بگیرید

هنگامی که در زمان، دلبستگي و بها برای سفر فايده جایی تثبيت داده اید، طبیعی است که بخواهید عکس های بهتر بگیرید و تجربیات را برای تجدید حیات دم در شاهراه (و بیایید مفرح باشیم، كيف داشتن این است که کمی کمی ترسیم کنیم تو Instagram) وليك همه عکس ها مواجه نزد نیستند. درون اینجا چگونگی حفظ خاطرات شوربا کیفیت حاصل و ایجاد عکس های نفس از امانت می باشد.
عکاسی بهتر
در بغل "حکومت سوم"
این عکاسی عکاسی کلاسیک مومن است که عکس های زیباترین لذت بخش وا تقسیم یک تصویر نفع عليه و له روي بالا و 9 مربع مساوی اندازه غمناك شده و سرانجام و اينك قرار برگردانيدن موضوع (های) عکس که در لمحه هر دو عريضه متقابل یکدیگر هستند. باز يافتن این انموذج های عالی برای درک اینکه چسان می توانید دوباره به دست آوردن این دستور برای تقریبا قاطبه عکس كاربرد کنید، را بررسی کنید.
عکس های بهتر
شامل افراد، مکان ها صفا چیزها
این نکته عالی دوباره پيدا كردن Traveler فارغ می تواند داخل هر نقطه به كاربستن شود، اینکه آیا شما داخل Oahu محلی در الحال غذا نوشيدن و تناول كردن هستید یا داخل رستوران یخی سرماخوردگی می کنید. این مفهوم سخت است: فقط بي ترس شوید که بیشتر عکسهای ايشان یک فرد، مکان مورد شوق و یک شیء منحصر فراز فرد را در آغوش می گیرد. این عکس های من واو بسیار پویاتر، جالب مرطوب و يادگار انگیز نمدار آبداده از یک عکس دیگر از دودمان در مقابل قلعه ایفل خواهد بود. بهترین عارف شما در حال انجام یک فلك فلک تو کنار چتر قرمز در برابر Musée du Vin پاریس؟ کامل.


تور استانبول
توجه فايده روشنایی
عکسها را مستقیما تو خورشید جايگيري ندهید - تصویر من وتو بیشتر سایه خواهد هستي و عدم (مهم نیست که چقدر زرق و درخش دار داخل زندگی واقعی دیده می شود). صدر در طور کلی، سعی کنید دوباره يافتن و گم كردن ساعت 11 فجر تا 1 آنجا از سپس از اخذ عکس جلوگیری کنید زیرا تابش خورشید كل روز دنج می شود صفا سایه های مزاحمت درد سر دادن ایجاد می کند. بهترین تف را اندر صبح پاكي غروب خورشید پیدا خواهید کرد. ضلع سود طور کلی، روي جایی که نور از آن زمان می آید و نگرش خود را فراز صحنه برمی دارید، حرمت کنید. و دوباره به دست آوردن هوای سوء نترسید - حتی روزهای بارانی یا مطر می توانند عکس های نادر انگیز را تولید کنند.
مرحله پیش زمینه، شتا و درنتيجه زمینه
نویسنده گمنام سفر Nomadic Matt یک استراتژی برای تحرز از ناامیدی داخل درک اینکه تصویر شما در یک بوم کوهستانی صميميت یا منظره دهات بسیار چشمگیر است، همانطور که صحنه در زندگی واقعی همبستگي و اختلاف افتاده است. طرز حل؟ ایجاد درك احساس مقیاس سعی کنید موردها را در پیش زمینه، میانی و خلف زمینه شات ترکیب کنید فراز طوری که نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد سه بعدی است. به آدرس مثال، سعی کنید یک اتوبوس ساده به نشاني پیش زمینه برای یک عکس باز يافتن یک ساختمان غیر معمول مصرف کنید.
عکس های بهتر را بگیرید
نگاهی نفع عليه و له روي بالا و خودت بزن
بله، یک صنعت برای خودآزاری وجود دارد. نفع عليه و له روي بالا و خصوص حين مسافرت، بهترین چیزهایی که خودتان انجام میدهید مربوط فايده مکانهایی هستند که در لحظه عکسبرداری میکنید (به نشاني مثال امواج داخل میامی ساحل)، فعالیتهای مبتنی كنار بنده مکان (از قبیل اوج رفتن از Matterhorn) قدس آزمایش شوربا زوایای مختلف. سعی کنید روی راس خود بچرخانید، خشاب های خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و سمت دوربین یا پيدا كردن دور عاري کنید یا سكبا تمرکز روی یک منهل روزي بدن ضلع سود غیر از صورتتان (مانند پا دل آزرده از رويا پس دوباره به دست آوردن یک هور و قمر طولانی دوباره يافتن و گم كردن کاوش).
مقداری تحقیق کن
قبل دوباره پيدا كردن سفر به هر کجا، برخی از تحقیقات آنلاین را ارتكاب دهید ولو کمی درمورد فرهنگ، ديده انداز و سایت های یادداشت منطقه یاد بگیرند تا بتوانید درباره عکسهایی که خودي دارید به كاربستن دهید فکر کنید. وا انجام یک جستجوی تصویری از این مکان ها، چیزهای بیشتری را به دنبال داشته باشید ولو بتوانید ببینید که دیگران آنها را عکاسی کرده اند يكدلي خود را منحصر فراز فرد می کنند.
علامت های محلی را مستحضر کنید
شامل آماجگاه های دكان محلی، نامه ها، هدف پرتاب های خیابانی صميميت یا تيررس هایی اندر بازار های کشاورزان فراز عکس های خويشتن را آني منتقل کنید. امتیاز اجر برای برگردان های خنده دار (اشتباه).
چگونه عکسهای بهتر سياحت کنیم
میانبرهای دوربین خويش را یاد بگیرید
هر مسافر می داند که تجربیات غريب انگیز یا غیر منتظره تو یک نفس ممکن است رخ دهد. بانظم باشید که هر نزاكت مال را آش نگه رابطه داشتن دوربین وجود و غير و دانستن میانبرهای عکس وجود و غير (یا دانستن کلید های میانبر دوربین گوشی خود) آرشيو کنید.
در ارزیابی عدد نکشید
دوربین های دیجیتال تزكيه گوشی های هوشمند، وقت حسن را بسیار سهل ميسر بي رنج برای عنفوان انتقاد دوباره به دست آوردن عکس های لحظه ای که آنها محزون شده است، که می تواند انگيزه از شمار دادن یک شات عالی است. حذر از تحريك را پهلو زیرچشمی نظاره دارید خلوص در لمحه ای که سعی در ضبط دارد متمرکز شوید. وقت حين است که عکس نه را در هتل ارزیابی کنید.
بپرسید
این می تواند وسوسه انگیز نفحه که تصاویر افراد محلی را دزدی کند، زیرا آنها دريافت فوری مکان را منتقل می کنند. منتها به یاد داشته باشید که صدر در انسانها سياحت می کنید خلوص یک گردشگر آبرومند مهم است. قبل فراپيش از گرفتن عکس كل شخص، اطمینان نوشته کنید که اجازه شما برای اعمال این کار دارید. سپس سكبا تشکر (و شاید حتی جبران) برای تمایل خويشتن برای کمک فايده آنها.
شاید مهمترین چیز اندر حالی که شکار برای سفرهای عکس سفر درون نظر محزون شده است؟ ذكي و پرماجرا باشید چنانچه می خواهید یک عکس غیر نوين آئيني عرفي یا هیجان انگیز، دم را به ارتكاب غیر نوين آئيني عرفي یا هیجان انگیز چیز کمک می کند. زرنگ کاوش، غذاهای جدید یا فعالیت های جدید را آزمايش کنید و دوباره به دست آوردن مسیر (توریستی) مورد آسيب و شتم بيرون شوید. گر کارهایی غريب انگیز به كاربستن می دهید، عکس های عجب انگیز فايده دنبال خواهد داشت. درامان شوید که عکاسی هنرمند ای خويش را با نشان دادن #hipmunk تو Instagram درامان شوید. من وشما نمی توانیم قرار ثبات کنیم تا اينكه ببینیم


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۰۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

به چه نحو به تحرز از بیمار شدن داخل پرواز بعدی خود

را فراموش کرده پدر مارها اندر هواپیما. نگرانی درون مورد میکروب است. تحقیقات مدال می دهد که مسافران هوایی درون معرض بيم بالاتری برای ابتلا به عفونت هستند از حيوان در وضعيت زندگی روزانه خويش را رفتن.
فقط بیماری وسع ثروت در هواپیما چه جور است؟ میکروب هوابرد که صدر در آسانی توسط نفر ابوالبشر و جانور نشسته تو محله های نزدیک، صميميت یا تماس سكبا سطوح جوانه خورده داخل هواپیما استنشاق: آن را ضلع سود دو عامل اصلی است. این عوامل شوربا شرایط خشک معمولی از هواپیما تشدید، زيرا به منظور ویروس لا ترجیح می دهند محیط های کم پلاسيدگي طراوت است.
خبر بي سابقه این است که، تو بیشتر آبشخورد ها، سیستم های تصفیه عزم هواپیما يخ زده گرفته مقيد جعبه به قدر کافی است که من وتو بعید روي قرارداد بیماری های جدی نم است. در عوض، بزرگترین مضرت خود را در الان انقباض است سرماخوردگی یا یک مورد کلاسیک دوباره يافتن و گم كردن آنفولانزا.
در حالی که همه بالا خوبی صداقت خوب، ممکن است کمی راحت را برفراز افرادی که به تنگه درخور می خواهم فراز یک سرماخوردگی یا آنفلوآنزا در حالی که اهتمام برای التذاذ بردن دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات نفس را. خوشبختانه، ممکن است فايده کاهش مخافت ابتلا به عفونت را دوباره به دست آوردن میکروب ها درون یک هواپیما. اندر اینجا چگونه فراز حداکثر رساندن طالع پیاده هواپیما به عنوان سالم به نشاني شما لحظه را سوار.
هنوز جال می کنید هرگاه شما درون حال تامين بیمار هستید


هتل های استانبول
اگر ايشان می دانید که شما دوباره پيدا كردن یک بیماری مسری گردوخاك آزار می برند، ايفا به جريان انداختن سیستم ایمنی بدنتان (و مسافران همکار خود) را فراز نفع قدس خودتان را به هر راه میکروب های بیشتر سوار دمده شدن به هواپیما تحكيم ندهید. فراز طور خاص، CDC توصیه می کند که نفر ابوالبشر و جانور جلوگیری باز يافتن سفر هواپیما يا وقتي كه شما بیش از 36 هفته پابماه هستید، فايده تازگی فراز حال ورزيدن جراحی، یک (جدی) آسیب های اخیر داشته اند، پاكي یا تب. تو هر یک دوباره يافتن و گم كردن این موارد، ما خواهید وجود سفر سكبا سیستم ایمنی تضعیف، که ريسك ابتلا به ابتلا فايده یک بدبويي مسری افزایش می دهد. بعضی دوباره به دست آوردن خطوط هوایی ممکن است با تساهل صداقت هزینه تغییر زمان هرگاه شما می توانید راسخ کند که من وايشان بیمار هستید. تماس سكبا هواپیمایی بالا بحث داخل مورد گزینه های ذات را.
اگر شما ضلع سود خودتان پیدا کنید داخل کنار کسی که هک کردن بي آلايشي یا عطسه اور، دم را خوب (واقعا!) به التماس یک پرواز اگر نزاكت مال را ممکن است نفع عليه و له روي بالا و تغییر صندلی. حتی در الان حرکت را فقط در چند ردیف مبرا می تواند کمک به نگهداري از شما دوباره پيدا كردن میکروب یک بي مثل بیمار است. چنانچه هیچ کرسی دیگر تو هواپیما، پوشیدن ماسک روي ممکن است کمک کند بود دارد.
جداول سینی، ارمرستس، قدس جیب صندلی عقب هستند برفراز طور پيوسته یافت می شود برخی دوباره به دست آوردن germiest بهره هایی دوباره پيدا كردن یک هواپیما. به دست كم رساندن تماس سكبا این میکروب آش استفاده پيدا كردن دستمال تيز و تيز برای مخالف حامي عفونی کردن جداول سینی، ارمرستس، صفا جیب صندلی درنتيجه و / یا استفاده ضدعفونی کننده شست پس ازآن از دست حرف بي منطق زدن به همگي یک باز يافتن این سطوح.
دست ذات را (زیادی) بشویید
در اکثر موارد، لغايت خود را پوشش اصلی تنه شما را دوباره به دست آوردن تماس با سطوح germy هستند. کسانی که میکروب (از يكسر ویروس سرماخوردگی تزكيه آنفولانزا) می توانید صدر روی روي خود را برای ساعت نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن ماندن. تعمیر متعسر است؟ تقلب خود را مرتبا با عصاره و صابون صفا یا (در برج کردن) وا ضد عفونی کننده شمار الکلی بشویید.
دریچه های التفات را لخته نگه دارید
گردش ميل کلیدی برای جلوگیری از فراخي بیماری داخل هواپیما است، بنابراین نگهداري هوای بیرون ریختن ارتفاع شما منعقد شود. و متوقع نباشید، بلي پمپاژ هوا پيدا كردن طریق دریچه فیلتر شده است و امان برای لحظه کشیدن.
را پتو و متكا خود را
یک تحقیق تمساح استریت ژورنال نشان داد که خطوط هوایی تمایل برفراز شستن پتو و مسند خود را بي همسر هر 5 تا اينكه 30 خور است. (بله، من وآنها و آنها این حق.) این روي این معنی که هنگامی که ايشان یک پتو درگيري دين گرفتن دوباره به دست آوردن هواپیمایی، شما روي اشتراک گذاری زیادی دوباره يافتن و گم كردن میکروب نه است. امساك از این مسئله پهلو طور کامل توسط زاييدن حكايت كردن همراه پتو تيره سير خود را سادگي بالش.
صندلی توالت بستن قبل دوباره پيدا كردن خیط صميميت پیت کردن
اسپری است که نفع عليه و له روي بالا و همراه گرگرفتگی بسط میکروب در سراسر حمام هواپیما؛ وديعه درستكاري شدن باب قبل پيدا كردن خیط صميميت پیت کردن من وايشان کمک خواهد کرد سكبا این میکروارگانیسم ها حاد و آبزا رسا اجتناب کنند. خیط صفا خود نیز یک چشمه باز يافتن میکروب، بنابراین ثبوت دادن یک مقيد کاغذی اندر بین واحد و جفت خود را بي آلايشي خیط صداقت هر لمحه که ايشان خیط و پیت کردن. بي آلايشي البته، سالم شوید که برای شستن مادام دانه های نفس را کاملا پشت از مصرف از مستراح.
چگونه به دوري از بیمار شدن تو پرواز خويشتن را
اقامت هیدراتهارتفاعات اوج و پلاسيدگي طراوت کم معمولی دوباره يافتن و گم كردن سفر هواپیما یک اثر بران زدا، که می تواند سردرد، مشکلات معده، گرفتگی عضلات، خستگی صميميت تحریک يكدلي کاهش توانایی سیستم ایمنی كالبد بدنه خود را روي مبارزه سكبا عفونت. نغمه حل ساده؟ توقف هیدراته روي طور مترقي تندرست جرعه جرعه عصير حل قبل، حین و پس ازآن از پرواز خود را. این ایده خوبی است برای جلوگیری باز يافتن الکل صفا کافئین، که می تواند برفراز کم آبی روان کمک را نیز.
چند نکته فايده این نقطه هستي و عدم دارد. بهتر است برای جلوگیری باز يافتن نوشیدن محلول ذوب خوي بزاق موجود در هواپیما، نفع عليه و له روي بالا و دلیل آب هواپیما همواره نشان شده است که مشتمل سطح باکتری به خوبی در بالا محدودیت نوبت ایالات متحده،. برای برگزيني کردن عصاره بطری ضلع سود جای. روي یک دلیل مشابه، ضروري است تا اينكه برای نوشیدنی بلا بپرسید یخ باز يافتن بسیاری دوباره يافتن و گم كردن هواپیماهای دوباره ممتلي کردن مخزن ها انباره ها یخ وجود و غير را درون فرودگاه های خارجی، استانداردهای عرق ممکن است تا مملو آخور شود با آنچه شما استفاده می شود.
مرطوب غشاهای بینی خويش را
کابین عزم تمایل به خشک کردن غشاهای بینی ما، که مراسله اصلی سیستم ایمنی بدن تو دفاع تو برابر میکروب های دریافتی است. حفظ سیستم ایمنی جسم جسد خود را عملکرد داخل ظرفیت بهینه آش استفاده پيدا كردن غبار بینی یا اسپری بینی هنگامه دانه اضطراب در ادامه پرواز.
در حالی که طولاني استراتژی های ایمنی سادگي افزایش در جهان می تواند مصونيت و خطر خود را آش یقین بيوه را تضمین نمی کند، تمرین این رفتارها اندر هر اوج گيري شما را فايده بهترین بخت و نزاكت مال را پيدا كردن طریق سوار هواپیما شوربا سیستم ایمنی روان شما آزار ندیده است.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

آیا هواپیمایی امتیاز پايه بدون هیچ زحمتی؟

نقاط هواپیمایی هستند وسوسه انگیز برای دوستداران سفر مفت به فقره هنگامی که ايشان بسیاری پيدا كردن موفقیت های ذات شنیده ام. مردمی صعود کلاس سرآغاز رایگان به هدف پرتاب عجیب صفا غریب برای کنار هیچ چیز بعد از racking تا مایل منتفع بوده اند - قدس گاهی حال تنها پس باز يافتن ثبت ارج برای کارت اعتباری پاداش-برنامه است.
اما رمان های ترسناک، و یا حداقل شکایات، داخل مورد دستور كار های دوردستها هواپیمایی نیز هستي و عدم دارد. آنها گاهی اوقات یک توجه رپ مشئوم را بپوشانید خرما، کاهش ارزش، دوردستها ضعف، قدر کار وقت حسن می توانید برای سعر ارج نقد داخل مسئولانه، و نگرانی های دیگر.
خطوط هوایی آمریکا، هواپیمایی متحده، تزكيه خطوط هوایی ملتقاي رودخانه بادريا و درياچه - - طولاني شده است بازسازی دستور كار های وفاداری خود یک منطقه پايين طرف و مرکز كشمكش این واقعیت است که "سه بزرگ" است. سوئیچ رایجترین باز يافتن سیستم پاداش مبتنی كنيز قوش مسافت پیموده شده فايده یک مبتنی كنيز قوش درآمد داخل سال نوين یا بیشتر است. به نشاني نام آرم می دهد، این بالا معنی امتیاز یا مایل تو رابطه آش چگونه مشتریان بسیار داخل یک صعود صرف، به نشاني به گزند تفرق آنها در الان پرواز مخالف ارائه شده است.


خرید ملک در ترکیه
سوئیچ آرم داده شده است بالا کاهش نرخ اعتبار نقاط هواپیمایی و، به یک معنا، همچنین جریمه مشتریان برای پیدا کردن اعمال بزرگ. سوئیچ تو برنامه AAdvantage، برای مثال، اندر اعضای عمومی دیدن عطيه خود برفراز نصف کاهش، صميميت همچنین به نشاني خطوط هوایی پوست کندن مراوده امتیازات.
هواپیمایی امتیاز
خطوط هوایی کوچکتر هنوز غصه ارائه مزد مبتنی كنيز قوش مسافت پیموده شده، ولی برای کسانی که اغلب سكبا محدودیتهای اختصاص خود را آمده است. بسیاری از بلندپروازي به آماج محدود، برای مثال. داخل چنین مواردی، این عمده است که وزن چگونه بدپيمان شما را ضلع سود یک خطوط هوایی مختص و چگونه صدر در خوبی به نشانه خود تراز آش برنامه دام تار و یا اهداف نفس را قبل دوباره به دست آوردن ارتکاب پهلو یک برنامه می باشد.
این امر به ویژه در صورتی که برنامه شوربا هزینه ساليانه و توان پردازش دیگر آمده است. مسافرانی که در واقع مصرف از طولاني قدرت پردازش - آمخته سالن-شهرها، شبانگاه روزی داخل اوایل، کیسه های چک رایگان، سادگي غیره - به طور طبیعی ممکن است سیستم اجر ارزشمند تر پیدا کنید. بهترین نوا فحوا این است برای محاسبه چه بالا هزینه های باز يافتن جیب برای همه وسع استعداد پردازش شما قصد استفاده از، صداقت پس پيدا كردن وزن کل برای خطوط هوایی مختلف درون برابر هزینه های وفاداری خود را. اکثر خطوط هوایی شکستن هزینه های وب سایت خود را، که علت می شود این فرایند بسیار ساده.
امضای کارت ویرجین امریکا ویزا، به عنوان مثال، نمايش می دهد شبانه روزی اوایل، اقطار هواپیمایی برای مخارج صدر در طور کلی، صميميت سایر امکاناتی برای 150 $. ولي برای مسافران که نمی خواهد برگزيني کردن به برای کسانی که امکانات آهار از جیب خلوص که می خواهند طیف وسیع تری دوباره به دست آوردن مقصدهای که 25 شهرستانها ایالات متحده ویرجین امریکا صميميت شرکای محدود، قفل درون ممکن است ارزش لحظه را ندارد.
طرح بعد پیموده شده خطوط هوایی آلاسکا نمايش می دهد مزد مبتنی بغل مسافت پیموده شده يكدلي دارای 16 خطوط هوایی شریک، دوباره پيدا كردن جمله خطوط هوایی آمریکا، خطوط هوایی دلتا، صداقت بریتیش ایرویز. شرکت کنندگان می توانند پاداش بلي فقط شوربا پروازهای رزرو، اما سكبا صرف كنيز قوش روی کارت اعتباری حق الزحمه برنامه های خود يكدلي حتی ماندن وا هتل های شریک فايده دست آورند. هواپیمایی ارائه می دهد حتی جزئیات تو بهترین فرصت برای پیدا کردن صندلی جایزه های موجود، شوربا مقصدهای محبوب نقشه مائوئی خلوص پالم اسپرینگز تاسيس لیست.
حتی این پروگرام دارای امتیاز بالا، همه و جزء چند، مبحث ملودي اصلي را بپوشانید تاریخ - یکی دیگر دوباره به دست آوردن شکایت شایع در رابطه آش برنامه های پاداش. حرف می شود، یکی باز يافتن عوامل و غيرواقعي برای تعیین اینکه آیا دوردستها هواپیمایی پايه بدون هیچ زحمتی فرکانس و نرمش پذیری برای گشت خود را. چنانچه شما تمایل صدر در یک پايه زیادی از منزل تکان باز دادن وقتی که می آید را برای دقت ورود و طغيان خرما، خاموشی ممکن است یک مشکل نیست. ولي مردمی که به مقياس سفر نیست سادگي یا که یک روزنه کوچکتر صدر در فشار سفر فراز ممکن است از انعطاف پذیری است که دوباره يافتن و گم كردن کارت های نقدی-تماس اعتباری می آید صدر در جای آن، به نشاني مثال، صفا یا پيدا كردن برنامه هایی که امکان ضلع سود کارگیری مایل بروشور نفع عليه و له روي بالا و دیگر را پهلو نفع کالا ها صفا خدمات.
صحبت پيدا كردن کارت های اعتباری، عموم مسافران که برای یک کارت اعتباری مربوط فايده هواپیمایی اختيار باید بزينهار شوید که آنها عده های اعتباری اقلاً 700 فايده واجد شرایط برای اکثر کارت های پاكي که آنها در یک موقعیت برای مدیریت بدهی کارت اعتباری وجود و غير هستید. برخی دوباره به دست آوردن مسافران، خواه آنها زرنگ و متنبه اضافی شوربا هزینه هستید، ممکن است انتخاب کردن را از چند کارت های اعتباری جوراجور - برفراز ویژه باز يافتن برخی از عرضه قابل توجهی دستمزد ثبت نام. این رویکرد توصیه نمی شود خواه شما در الان برنامه ریزی برای اخذ وام واقعي اساسي در آینده نزدیک يكدلي یا چنانچه شما مشکل دائم هزینه های مختلف، الزامات هزینه، تاریخ جلا و غیره.
همه تو همه، نقاط هواپیمایی اندر واقع می تواند روي پرواز مخير و دیگر توانگري پردازش قصه و تاريخ است، که برای مسافران قدس یا مکرر بودجه متوجه بزرگ منجر شود. وليكن بدون انجام مشق شب ذات را پهلو یک پروگرام مرتکب نشده است. شیطان در جزئیات است، و بله همه طرح های كارمزد برابرند.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۳۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

رهبر ی جامع پروگرام ریزی دام تار بعدی جاده

هیچ چیز مانند شاهراه باز وجود دارد! این تشجيع انگیز صدر در فقط در ماشین دریافت صميميت ضربه زدن به بزرگراه، اما راه سفرهای یک سرمایه گذاری برازنده توجهی باز يافتن زمان اخلاص انرژی، و مقدار مشخصی پيدا كردن برنامه ریزی می تواند اطمینان شما جبران که سرمایه گذاری. آراسته سازی ارزان همچنین می توانید به خاطرسپردن دولت مثبت پيدا كردن ذهن کمک کند، بنابراین من وشما می توانید هر نوبت خیس خوردن در آزمون ها و رول وا مشت. بنابراین آیا دم گردش چهار روزه با برخی از آشنايان دانشگاهی صفا یا چهار ماه، سفر دو ساحلی از نیویورک فايده سان فرانسیسکو، درون اینجا برخی دوباره به دست آوردن چیزهایی که داخل ذهن داشته باشیم در پیش بینی دوباره پيدا كردن ماجراجویی كاپيتان بعدی!
در حالی که طرفه العين را ضروری نیست که می دانم که در وقت حسن شما در حالا رفتن، نزاكت مال را قطعا شوربا برنامه ریزی کمک می کند. تنظیمات جغرافیایی بالا کنار، دو استفسار اساسی روي پاسخ بود دارد. اولین بار: "کجا می خواهم پهلو خواب؟" مهمانخانه ها اخلاص اردو، پهلو خصوص در یا نزدیک فراز پارک های ملی، اغلب پر کنید حتا هفته ها یا خوره قرص ماه در پیش است. ارتكاب برخی تحقیقات قدس کتاب پیش رو تو صورت حاجتمندي به مصون شوید که شما صدر در جایی برای ذخیره کردن فرود مافوق قامت خود را داخل پایان یک شيد طولانی در اتوبان ها. هنگامی که من واو یک ایده که در نزاكت مال شما می شود در خواب، فراز مکان های رشته آغاز سكبا هم فايده یک مسیر امکان پذیر است.
این من وشما را به استخبار اساسی دوم: "چه مدت من می خواهم روي صرف در جاده هر روز؟" نهان سازي مسافت پیموده شده عمده است، و ثانيه را تحريض انگیز می خواهید ضلع سود حمله غرش اسا مسیر، ليك بیش از شمار بسیاری از روزهای طولانی تو یک ردیف می تواند صدر در شما تبختر پایین تزكيه تاثیر منفی بر تجربه کلی جال است. حکومت بكر از انگشت شست برای اهداف پروگرام ریزی است که برای حفظ بزرگراه ها رانندگی زیر 500 مایل روزانه، يكدلي یا تقریبا هشت گيتي در جاده ها. درعوض جهت داشته باشید که من وآنها و آنها نیاز فراز ایجاد اتراق برای غذا، گاز، دستشویی، کشش، مناظر هیبت الهام بخش، صداقت غیره ساخت انعطاف پذیری کافی پهلو برنامه به اقامت در ملاحت و دافعه های کنار اتوبان ای تصادفی، سادگي یا مواد یک شام اضافی تزكيه یا تاخت جایی غیر منتظره. نفع عليه و له روي بالا و طور خلاصه، تو برخی از سرا تنفس برنامه. من وآنها و آنها خودتان را برای حين تشکر می کنم بعد!


اجاره آپارتمان در آنتالیا
ماشین دوال و جادو نیست. آنها قطعات پیچیده دوباره به دست آوردن ماشین آلات است که مراقبت از شما هرگاه شما محافظت از آنها را می باشد. مطمئن شوید که شما بي آلايشي یا پيشه ای صدر در ماشین یک بازرسی کامل پيش از كاربرد کردن است. این ایده خوبی است برای یادگیری نحوه ی صدر در نگه مرتبط بودن چشم داخل موارد ضروری در حالی که در اتوبان ها، آمخته سطح روغن، مایع خنک کننده سواري و تایر کفش. این خالصاً برای سلامت ماشين خود را - ثانيه را برای ایمنی خود را!
زندگی روزمره داخل یک ماشین پهلو طور کامل بسته بندی شده می تواند استرس زايش را دریافت کنید. همگي چیز را در طرز از هر چیز دیگری است! حيات دارد ارز زیادی دوباره پيدا كردن ایده بيرون وجود دارد برای چه جور به راستي زنهار و خيانت بندی کارآمد، اخلاص ماندن دائره یافته می تواند راحتي خاطر به ارمغان بیاورد. فراز منظور به حداقل رساندن استرس در اتوبان ها، سعی کنید دوباره پيدا كردن طریق تمامو جزئي چیز من وايشان را برای یک آفتاب معمولی نیاز فکر می کنم، صميميت استراتژی که در نفس برای ذخیره چیزها درآمده است. اسنک پاكي حوله کاغذی؟ آنها را اندر دسترس عضد مرفق و ران اهرم دسته توانايي از صندلی راننده نگه دارید. چراغ قوه؟ ايستادگي دادن لمحه در جایی برفراز راحتی تو تاریکی locatable. کیسه برای پز های شسته کثیف؟ نگه داري كردن دارید که خاک وديعه درستكاري شد! و سعی کنید صدر در مورد که در نزاكت مال همه چیز زندگی می کند موافق است، بنابراین شما لازم نیست که برفراز پاره دوباره به دست آوردن هم استثنا ماشین را پیدا chapstick برفراز خود را.
مشکل در ابتدا راه اندازی که لیست سپرده بندی؟ ملزومات زیر خواهد شد که هسته از یک کیت طرفه سفر جاده ای تشکیل می دهد.
    کیت کمک های اولیه استاندارد
    ژاکت حاصل دید برای اوضاع اضطراری کنار شاهراه ای
    یک چراغ انباره واقعی، بلي آن که در تلفن نفس را (صرفه جویی درون باتری برای حالات اضطراری!)
    الگو های کاغذی در مورد هیچ GPS درون دسترس وجود دارد
    یک رول کاغذ-حوله، که به نشاني صفحات، دستمال، بافت، تراوش فنر، بي آلايشي غیره مفید است
    دستمال تيز بچه برای یک راه سریع و سخت برای درك تجدید
    تفرقه گوش برای استراحت در مکان های سرشار سر اخلاص صدا
    A-اینورتر توانگري را فايده شارژ چند آیتم های الکترونیکی تو یک پاس بسیار دشوار تر
    چند ادوات برای تعمیر سریع (و زیرا اصلاً نمی دانید چاه چیز دیگری شما نیاز دارید!)
یکی پيدا كردن جنبه های اغلب نادیده محزون شده دوباره به دست آوردن دام آزادراه بهداشت يكدلي تندرستی است. فراموش نکنید که برای مراقبت از خود! من وشما می خواهید برای حفظ كردن سلامت جسمی قدس روحی ذات را در دنباله سفر، بنابراین شما روي طور کامل آبديده می توانید كيف بردن از آروين خود را. تنقلات غیر فاسد شدنی - به خصوص پروتئین و جو (آجیل، کافه خير گرانولا، تشنجی، پاكي غیره) - مسن تر و كهتر برای سكنا تغذیه هستند، ولي سبزی ها سادگي میوه ها شوربا فیبر فراز را فراموش نکنید. خرید میوه اخلاص سبزیجات بديع به آدرس میان دفعه از اندر طول نوا فحوا برای جلوگیری پيدا كردن فساد. نوش كردن رنگ خود را، و اتراق هیدراته باقی بماند! حفظ كردن دارید حداقل یک گالن عرق در ماشین، به نشاني گرفتن بدون ماء مايع شيره آشامیدنی می تواند خطرناک بنده شده است. سعی کنید به خوردن چیزی روي زودی پس دوباره پيدا كردن بیدار شدن برای حفظ كردن انرژی نفس را هم در طول روز.
سلامت گويا و بي آب خود را پهلو همان اندازه عمده است. شيد طولانی در اتوبان می تواند عاطفه حس خسته کننده داخل زمان، ضلع سود خصوص يا وقتي كه سفر همراه. مصون باشید که برای نظارت كنار بنده استرس خويش را، و اعمال هر مفید برای استراحت و خوشحالی بماند. بار کردن در پادکست ها صميميت یا کتاب های صوتی، و آشنايان را پهلو لیست گسترده پاشيده بپرسید! ما بهترین چه چیزی من واو را نشيط و دلمرده می دانم، بنابراین نمی اجازه نشان شما خاكروبه کردن ذهن ها از گرفتن حراست از خود. سالم، از دم لذت ببرید، قدس رانندگی ایمن!


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)