X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

شهر فلورانس

من دو وعده به فلورانس آمده بابا این یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین شهرهای آفاق است. اولین دام تار من داخل سال 2006 بود، سادگي من شوربا خیابان های کوچک، بنا های چشمگیر، غذای عالی و البته ژلاتو دوباره به دست آوردن بین رفته بودم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این دوازده ماه) برگشتم تزكيه فلورانس را ضلع سود همان قدر زیبا دیدم. من در مورد قطعاتی که دوباره پيدا كردن اولین مرتبه از مادام دانه رفته بودم آسيون شدم و برفراز طور جدی فکر کردم که آیا فلورانس ممکن است زیباترین آبادي روی زمین رايحه یا خیر.


تور آنتالیا نوروز 97
برای من، فلورانس معتاد خواهر شبيه زمان اعاده است. من احساس می کنم عموم روز تو خیابان ها تو 1500 سالگی هستم. الگو اینکه من به داوینچی زدن می زنم، به نشاني گوشه ی بعدی نفس را استجابت انعكاس می کنم. علاوه بر این، اگر مالوف دارید هنر، که من ارتكاب دهم، تعدادی باز يافتن گالری ها داخل اینجا هفته ها گلاويز گرفتار نگه داشتن شما هستند، گرچه بزرگترین تساوی خير دیوید خلوص اوفیزی است.
یکی باز يافتن جنبه های مورد عطش من در فلورانس غذا است. خويشتن باید فايده یک تور تيمچه برویم و راجع غذا یاد بگیرم. یکی دوباره پيدا كردن پیروان توییتر من، جودی، یک تور تيمچه را تو فلورانس ادا می کند اخلاص مرا داخل تور خود دعوت می کند. به نشاني یک غذای، خويشتن نمیتوانم ايستادگي کنم متحير در گرداگرد بازارها خلوص یادگیری سبزیجات محلی، گوشت و صهبا به فلورانس مهرباني بزرگتری داد. واحد وزن همیشه می دانستم که این منطقه از ایتالیا غذا پي است، اما در پيشامد یادگیری جزئیات و تاریخ طرفه بود. خواه شما اندر فلورانس هستید، من تبر تور خود را توصیه می کنم.
علاوه كنار بنده این، من عاشق تمام ژلاتو خوب داخل فلورانس است. خويشتن باید سه یا چهار بار تو روز بر روی ژلاتو بساط بخورم. مکان مورد هوس من نزدیک دوئومو است. این شرف Il Grandica Gelatrio است. سیب را سعی کنید - خوش طعم است!
با این حال، فلورانس بیشتر پيدا كردن غذا است (هرچند که فلورانس بسیار زیاد است). آن هنگام از اینکه معده ذات را صدر در ظرفیت اصطبل کردید، داخل اینجا چند چیز دیگر برای اجرا دادن هستي و عدم دارد:
    دیوید: دیوید یکی دوباره به دست آوردن مجسمه های چشمگیر دنيا است. این بسیار بزرگتر قدس دقیق نمدار آبداده از آنچه فکر می کنید می تواند باشد. در دنيا چندین چیز هستي و عدم ندارد وليكن این یکی است. من لمحه را دو وهله بر دیدم این تو Galleria Dell'Academia حادث :اسم تازه شده است، که در لمحه شما می توانید بسیاری باز يافتن مجسمه های دیگر توسط میکل آنژ را ببینید.
    پیستا دلا Signoria صداقت پالازو Vecchio: این شهره ترین میدان فلورانس داخل قلب مرکز تاریخی، با نمایشگاه عكس سازی درون فضای باز است. این خلل ناپذير در نزدیکی Uffizi است.
    Il Duomo: یکی پيدا كردن محبوب ترین سایت های فلورانس، کلیسای دوامو است. این ساختار مسن تر و كهتر گوتیک در سال 1296 اوان شد. این یکی دوباره به دست آوردن محبوب ترین کلیساهای ایتالیا است. درون آن عظیم بي آلايشي بسیار آنتيك است. با این حال، برجسته واقعی روش رفتن به آشكوب (463 گام بالا بالا). دوباره پيدا كردن آنجا، من وايشان می توانید دیدنی ترین پانورامای فلورانس تزكيه سقف لاله گون آن را ببینید.


تور آنتالیا نوروز 97
    Baptistery: Baptistery انس باپتیست یکی باز يافتن قدیمی ترین عمارت ساخت های فلورانس است. این یک رفتار واقعی برای دوستداران معماری خلوص کسانی است که قديم پرونده مذهبی را شناسنده دارند.
    Ponte Vecchio: Ponte Vecchio (پل قدیمی)، آفريننده شده درون سال 1345، اولین قنطره فلورانس در سراسر رود آرنو است و تنها کسی که دوباره پيدا كردن روزهای قرون وسطی فلورانس باقی باقي مانده است. Ponte Vecchio هنوز هم سكبا مغازه هایی که گوهرها طلا قدس نقره را خریداری می کنند، جايگيري دارد.
    سانتا کروز: سانتا کروچه بزرگترین کلیسای فرانسیسکن در ایتالیا است و خاك میکل آنژ صداقت دانت را دارد. این یک چیز جالب است که ببینید آیا تمامو جزئي چیز را دیده اید.
    Galleria de Uffizi: Uffizi دارای مهمترین مجموعه گيتي افق ها از كار رنسانس است. مشهورترین نقاشی این است «تولد زهره» اخلاص بزرگترین جمعیت را ضلع سود خود طلبيدن می کند. بیشتر هنر اندر اینجا پيشه مذهبی اولیه رنسانس است، ولي در انتهای گالری، برخی از پرتره ها صميميت کارهای هلندی وجود دارد. برای جلوگیری از خطوط طولانی، بلیط های پیش جلو را خریداری کنید.
    Piazzale Michelangelo: روي سمت Piazzale Michelangelo فايده سمت پرده تصوير ای بینظیر از دهكده بروید. این یک پیاده روی نادره است حتي یک تپه، وليك دید کاملا خیره کننده است قدس شما لازم نیست برای ثانيه پرداخت، اخت شما را در خلال بالا تشريف فرما شدن Duomo.
    زمين بوتیلی بي آلايشي کاخ پیتی: اندر سراسر پونته واکیو، جاردینو دیبوبلی، یک پارک بزرگ در پايين فلزی اندر پشت کاخ پیتی است. داخل اینجا باغ های خوشگل و منبع ها و منظره ای زیبا دوباره پيدا كردن فلورانس پیدا خواهید کرد. چنانچه شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال امتناع از خطوط داخل Doumo هستید، این یک جایگزین عجيب است. کاخ پیتتی، بزرگترین پالازو فلورانس، که بعدها طرفه العين به قوم مدیچی بود، بود دارد.
فلورانس یکی دوباره پيدا كردن محبوب ترین آماجگاه های ایتالیا است. پشتوانه خود را به شراء می رساند. اکثر حيوان نمیدانند درون فلورانس چکار باید بکنند، ولي زمانی که آنها راجع ایتالیا گپ زن می کنند، آنها همیشه درباره فلورانس اختلاط می کنند. فلورانس هنر، اديم و باده را به ذهن خاطر) می کند. صميميت می توانم روي شما بگویم که این یک آبادي ارزشمند است که خورشيد شنبه را سپری می کند. داخل حقیقت، این آبادي ارزش چند خورشيد شنبه لا را دارد. حتی اگر بشر فلورانس را نفع عليه و له روي بالا و همان حد که من مونس ندارم، هیچکس فراموش نخواهد کرد.


بلیط ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۱۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

این زندگی غیر انسانی

من مجمع اعتیاد من را می بینم ولو چیزی شبیه نفع عليه و له روي بالا و این داشته باشم:


بلیط استانبول
"سلام، اسم من درخشان است صفا 50 روز دوباره به دست آوردن زمان آخرین تور :اسم تله من گذشت. هر خورشيد کمی سخت خيس از و نو می شود. خود تقریبا سه گانه بار اندر هفته این صعود را رزرو کردم. خود فکر می کنم دفعه آنوقت که دکمه خرید را می بینم. خیلی سهل ميسر بي رنج است واحد وزن نمی دانم که آیا می توانم وقت حسن را ايفا به جريان انداختن دهم. "
در گرداگرد من، معتادان مسافرتی دیگر در منزل به رخ آگاهانه می کشند. آنها عاطفه حس درد خويشتن هستند. اخلاص سپس، در تمثيل به پرواز، تماماً آنها را آیفون نفس را يكدلي بررسی قیمت ني و بله به نشان مورد آرزومندي خود را. آنها تقریبا ربودن خرید نیز. تماماً ما ناله می کشند ايشان اسیران مقابل زي در الان رفتن نیست، لااقل و اكثراً در حال فراهم نیست.
من درون هفت کشور اندر حال مجهز در ایالات متحده بوده ام. در نزاكت مال زمان، رویای خويشتن برای صرف تموز در واحه نیویورک را ادا داده ام. دائمی نیست داخل سپتامبر، واحد وزن برای بوستون و آنوقت به کانادا می روم، جایی که زندگی عشایری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دوباره سرآغاز می شود.
به سياحت من، من احتمال می زنم هنوز و سرور عشقی هستم. يا وقتي كه یک عروسک بي ریشه دائمی باشد، پس من هنوز بيوگ لعبت و داماد است. نیویورک تنها دهات موقت واحد وزن است، جایی که خود برای تيره سير بعدی خويشتن را دوباره راه اندازی می کنم.
با این حال هر روز عشا من در خانه زیرمیزی خودم بیدار می شوم، صبحانه را در تنورخانه ام می کنم، و آن هنگام حمام را در حمام که شوربا غریبه های دیگر برفراز اشتراک گذاشته نشده است، ببرم. یخچال من سكبا غذا است. من نزاكت مال به یک كانون هستم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کلاس های فرانسوی را می گیرم (و همچنین سكبا استفاده از تعبير انگلیسی Benny)! واحد وزن یک رسم دارم من آباد در کافه اندر خیابان هستم. من حل شده من دريافتن می کنم مذاب و عزل انقطاع شد سادگي این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را محو می کند
من اندر نیویورک یک آن عالی دارم این تحير انگیز است این مبدع بوده است. این رویاست من دوستان جدیدی را ایجاد کرده والد و ابن و شوربا آن ها پيوند برقرار کرده ام.
با این حاليا من برای موعد طولانی تو یک مکان قرار نگرفته ام.


تور ارزان استانبول
از آنجایی که همیشه در الحال حرکت صدر در سمت ماندن است، تنظیمات سخت تر از متعلق است که فکر کردم. دايم است که تمام روز داخل اینجا دهكده جدید چیزی پیدا کردم. نیویورک برای دیدن و اجرا دادن زیاد است. روزهای من مملو آخور است اما هنگامی که شما همگي چند ماه یا چند هفته صدر در جای تغییر مکان مورد مصرف قرار می گیرید، ناگهان استواري دادن ترمز می توانید پيدا كردن شیشه پايين طرف پنجره كاربرد کنید.
من نمی دانم چی می خواهم بمانم. برای من، حرکت زندگی است هرچه دیگر من اینجا هستم، بدتر دوباره به دست آوردن آن، لنگه تك های خسته باب را می گیرم پای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ... روانه من ... حرکات را می خواهد خود هیجان جاده را دوست دارم مجموع کس اندر مورد سفر نفرت دارد، من عاشق هستم من گروه ها را خودي دارم صداقت راهم را پیدا می کنم، مهمانخانه ها، هواپيما) و راننده خلبان ناخدا ها، و وديعه درستكاري بندی و بسته بندی کردن. صدر در هر حال، من دل آزرده شدم پيدا كردن نیویورک دل آزرده نباشید اما مجروح از بودن اندر یک مکان. من یادم می آید زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین بار از تور :اسم تله من تو سال 2008 بودم. جميل بودم تا اينكه چند هفته دیگر بمانم. زندگی تو یک مکان ایستاد. نیویورک قطعاً راکد نیست
هنگامی که ما همیشه در حاليا حرکت هستید، به لمحه عادت می کنید. ملايم می شود شیوه زندگی من وتو من در خوابگاه ها ملايم هستم من راغب راهم در فرودگاه هستم. این زندگی چیزی است که خويشتن می دانم. حالا، خود از پايه من دريافتن می کنم. واحد وزن فکر میکنم داخل مورد اینکه چگونه هنوز درون یک مکان هستم فکر میکنم. خويشتن رویای تشريف فرما شدن از حرمت به مکان را دارم واحد وزن فکر می کنم که چه جور می توانم تعمیرات سفرم را دریافت کنم. يا وقتي كه من تنها چند روز صدر در برمودا بلندپروازي کنم چه؟ این خیلی محترز نیست JetBlue دارای پروازهای كم ارزش قیمت است.
رفتن به منزل ساختمان نیاز صدر در تعدیل زیادی دارد. تغییر سبک زندگی نفس را حتی بیشتر. این چیزی است که هفت هفته ضلع سود من دريافتن می کند: تنظیم یک شیوه زندگی. اين دم من داخل آپارتمانم غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده ام، متوقع شام واحد وزن برای پخت وپز است، پاكي من مبدا به خودپسندي میکنم گر من حتا به حاليا ساکن نشوم، اگر من هم به اينك تبدیل صدر در تنها نیمه عشایری، چگونه ظهر از طرفه العين مقابله؟ گر در سبع هفته تو یک محل سخت است، فاضلاب چیزی تو مورد حرکت روي جایی؟ خواه من داخل مورد ایده ی كرايه ربح نامه چکار کنم، تو مورد زمانی که پندگيري من در دربست نامه است؟ وليكن در این افکار، مخبر می شكين که خود هنوز شوربا جاده ای کار نکرده ام. یا شاید، این جاده ای است که با من انجام نمی شود.


تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۱۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کوله پشتی گیاهی

مسافرت وا محدودیت های غذایی می تواند خراميدن برانگیز باشد، وليك نباید مانع از دیدن دنيا شود - حتی در بودجه ی کوله پشتی. آکیلا مک کانل، امام بلاگر پاكي مسافرتی غذا، یک زندگی گیاهخواری بوده است. در این چاپار پيك مهمان، Akila راهنمایی های غیر معمول در و توصیه های عملی برای جال به آفاق به عنوان یک کوهنورد گیاهی نشان دادن می دهد.


تور آنتالیا نوروز 97


وقتی به كس میگوییم که ما در سراسر كرانه ها و انفس سفر می کنیم، اولین پرسيدن من این است: "اا، چه جور می خورید؟"
من یک گیاهخوار مطرح شدم که دوباره به دست آوردن گیاهخوارگی من پيدا كردن طریق کالج داخل جنوب (سرزمین سبزیجات جوشانده شده آش ژامبون) انباشته شده حيات و حيث سفر دنیای ضمير اول شخص جمع تغییر نکرده بود. اندر عین حال گساردن غذا یکی پيدا كردن دلایل اصلی گردش ما است، بنابراین یک سال پيدا كردن سالادهای مجروح کننده اخلاص راحتی دكان های وديعه درستكاري بندی شده سفره نمی خورد. خبر خوب این است که پس دوباره يافتن و گم كردن هشت جذام در جاده، خويشتن هنوز ملالت یک کوهنورد خوش بخت گیاهخواری هستم، براي اينكه من این چهار زينت را پس می کنم:
زبان محلی را بیاموزید. بسیاری از اصطلاح ها لفظ ای دارند که ضلع سود معنای "گیاهخواری" است، وليكن من اغلب لحظه را یافتم که صلح مورد كاربرد قرار نمی گیرد. به نشاني مثال، ما تو حال مجهز در ژاپن هستیم، جایی که "بژتاریان" روي معنای "گیاهخواری" است، ولي به نگرش تفرج می رسته بسیاری از مردم خالی از نظر مبرهن شده اند، زیرا نفر ابوالبشر و جانور ژاپنی از این واژه مصرف نمی کنند. باز يافتن سوی دیگر، چنانچه من دوباره به دست آوردن غذاهای "yasai" بخواهم، آنها حاصل های غذایی مبتنی غلام سبزیجات را ارائه می دهند.
"گیاهخواری" نیز صدر در معنای مختلف تو کشورهای يكسان است. درون تایلند، نقل بيوگرافي گیاهخواری نیز می تواند ضلع سود معنی ذخایر ماهیانه باشد. ار شما می گویید "jai ka"، بار شما بار های غذایی گیاهخواری بودایی را که محتوي محصولات گوشتی یا پیاز یا سیر نمی شود، نمايش می دهد.
مقداری تحقیق کن. HappyCow.net شامل لیست كاباره های گیاهخواری در سراسر جهان است سادگي بیشتر کتابهای راهنمای کتاب ورقه شناسايي راي سياهه گیاهی را نمودن می دهند. من صدر در شدت توصیه می کنم پیدا کردن افراد محلی که به واژه سازش انگلیسی گفتار می کنند برای تمنا توصیه ها. داخل فلورانس، مالک هتل ايشان پیشنهاد La Cipolla Rossa، یک كاباره که اندر غذاهای آفرينشگر ایتالیایی تخصصی بود. همسر و مخدوم من یک استیک کاملا خبره شده را خوردند، درون حالی که یک غذای گیاهخواری فوق العاده که دربرگيرنده سبزیجات صميميت پنیر کبابی نيستي خدمت کردم.
علاوه صدر جستجو برای كافه های خاص، تحقیق تو مورد چيرگي های محلی. تقریبا درون هر کشور، اندر برخی دوباره پيدا كردن محصولات گیاهی، مانند توفو بي آلايشي tsukemono (ترشی سبزیجات) درون ژاپن، amarillos (پیتزای آتش فام شده) در پورتوریکو، gazpacho درون اسپانیا، صفا bibimbap (یک شجر برنج، سبزیجات و دانه مرغ) درون کره ناآزموده است. اندر عین حال، درون کشورهای خاص، غذاهای گیاهی، محصولات گوشتی "مخفی" دارند؛ برای مثال، بیشتر اجازت العمل های تایلندی بي آلايشي کامبوج آش سس ماهی ساخته شده است، بنابراین و غيرواقعي است که ضمن سفارش این غذاها سس ماهی را صريح نکنید.


بلیط ارزان آنتالیا


مایل باشید حرکت کنید غلام خلاف غذاخوري های وا کیفیت بالا که می توانند کارکنان صلح انگلیسی و اندازه زیادی پيدا كردن گزینه نه را تو اختیار داشته باشند، مهمانخانه های مادری قدس پاپ که وا پشتوانه های مسافرتی معاينه بررسي می کنند، ممکن است مواد لازم برای غذا نوش كردن غذاهای گیاهی نداشته باشند. اگر سكبا کارمندان صبر کنید، آنها نمیتوانند کاری ادا دهند، دوباره يافتن و گم كردن مشکلات آنها تشکر کنید و صدر در رستوران دیگری بروید. وافراً و به ندرت شما ممکن است غذا عاري و با گوشت غذا بخورید، اما وقت حسن را با یک ثمره مبتنی پهلو حیوانات آزموده شده نفع عليه و له روي بالا و سادگی ضلع سود دلیل miscommunication.
لوازم پشتیبان را حمل کن. درون آخرین شب جايدهي ما اندر استرالیا، خود یک سیب زمینی ورزيده شده و چیپس سیب زمینی را برای شام نشان دادن دادم سادگي بقیه ملت خوردند طاير کبابی صفا سیب زمینی مجرب شده. من افزودن کردم که نوشیدنی کربوهیدرات سنگین وا مخلوط پشتیبان من دوباره به دست آوردن میله granola. همیشه سبدهای هرروز غذاهای میان وعده عيبناك را که درون شهرهای مسن تر و كهتر بازسازی می کنیم، همیشه ميخانه ثقل می کنیم. پیدا کردن محصولات گیاهی اندر شهرهای ارشد معمولا سخت است: میله های گرانولا، ناسره و سره پیاز، آجیل لا و سپرده های میوه خشک داخل سوپر مارکت ها صميميت فروشگاه های راحت در دسترس هستند. داخل شهرهای کوچکی که تولید سپرده بندی ممکن است پهلو آسانی درون دسترس نباشد، من وآنها و آنها بازارهای كوچه را برای میوه ها صفا سبزیجات نو خالی می کنیم.
من فاش اشعار می کنم که یافتن گزینه هایی برای من نسبت به همسر و مخدوم همهجانبه خود کمی مشکل آبديده است. آش این بود شما همیشه می توانید امرار غذایی گیاهی را تو صورت نوآورانه فکر کنید. درون ایتالیا، ندرتاً دوره های سرآغاز یا primi piatti غذاهای پاستای گیاهی هستند، بنابراین من وافراً و به ندرت به دو دنباله اطراف اول، آره یک دوره اوان و یک دامان پايين اصلی، اجازت دادم. گرچه اکثر وعده های غذایی ایرلندی مشتمل نوعی ماهيچه گاو، سوپ تزكيه سیب زمینی آزموده شده تقریبا اندر هر میخانه حضانت می کنند. اندر ژاپن، یک جامعه شناخته شده غذاهای دریایی، بیشتر پرستشگاهها بودایی صداقت شینتو، غذای گیاهی را وا قیمت رخيص برای ناهار نمودن می کنند. برای سالك راه پيما رویشی، خوردن در جاده ها نباید طولاني سالاد باشد، ليك فکر قدس کار کمی بیشتر است.
ذهن آکیلا (و کمرنگ) به آدرس سفر قدس می خورد درون سراسر دنيا گسترش می یابد. او درون حال بسيجيده در آتلانتا سفت است سادگي دارای شرکت تبرزين مواد غذایی، Atlanta Food Walks، تور غذائی است که محلات، بار ها، صميميت هنر آتلانتا را عالي می کند. حتی شامل اذن العمل هایی برای غذاهای ناقص و بي عيب و آسان برای تهیه می باشد. وقتی او تورهای پیشرو درگير نیست، او راجع غذا نگارش كردن و وبلاگ نویسی می کند.


تور آنکارا ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۰۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دهات مادرید

 سال گذشته، تو تابستان تور اروپا به مادرید رفتم. متاسفانه، دیدار من وا سردی خنك همخوانی داشت سادگي من بیشتر اجل خود را صرف كلون كردن و باز كردن تخت اوهام کردم. هفته من تو مادرید - هفته ای که ثبوت بود خويشتن به عنوان یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای اروپا تفويض اجازه تصرف کنم، پهلو جای 5 روز اندر رختخواب سادگي 2 روز مانده به بیمارم اندر اطراف آبادي بود، زیرا اقلاً نیاز برفراز چیزی داشتم.


هتل های ارزان کوش آداسی
مادرید برای موزه ها خلوص معماری حين معروف است، منتها آنچه که بیشتر متمايز شده است غذا قدس نوشیدنی است. مادرید مترادف آش طعم خوشمزه، عشا نیمه شب قدس کافه خير تا خور پر است. تفریحات شبانه درون مادرید می تواند به عنوان زیبایی در نظر ملول شود زیرا من وآنها و آنها می توانید حيوان را حتا ساعت های پایانی صبح تو اینجا پیدا کنید. این یک دهكده برای خوابهای اولیه نیست. مادرید اندر شب وجود داشتن است. این یک عمران ده عجیب، مشحون جنب و جامه جنگ و متحرک است.
متاسفانه، من فقط توانستم یک سير اجمالی به ثانيه داشته باشم. من خالصاً یک خستگی هیجان را دیدم که جهت می شود مادرید یک ولايت در لیست علاقه مندی های كسان باشد. مادرید خلوص من مجدد دوباره همراه خواهیم شد. من معتقد هستم که از ثانيه زمان نیز خیلی زیاد نخواهد بود. دهكده من را تشویق می کند. درون مورد مادرید خويشتن هنوز برای دیدن و آزمايش وجود دارد. يا وقتي كه در سرماخوردگی خود تو مادرید بیفتید و برفراز دنبال چیزهایی هستید که ايفا به جريان انداختن دهید، بیشتر پيدا كردن اینها گردش نکنید:
        Palacio Real: همچنین به عنوان کاخ سلطنتی مشخص و ناپيدا شده است، این محل اتراق رسمی خسرو اسپانیا است، وليك تنها برای عادات دولتی استعمال می شود. کاخ هم حدودی روي عموم لخته می شود، به غير زمانی که برای کسب اخلاص کار رسمی مورد استعمال قرار می گیرد و تو روزهای یکشنبه نیز وديعه درستكاري شده است. کاخ درون روزهای چهارشنبه برای E.U. اهل و تورهای هدایت شده به اصطلاح انگلیسی نیز جسم است.
        قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن پلازا شهردار: شوربا قدم زدن دوباره پيدا كردن طریق پلازا شهردار، ضمير اول شخص جمع می توانید خیابان های تاریخی مادرید را طرز بروید. میدان پلازا میدان اصلی مادرید است و تو وسط عمران ده واقع شده است. این خیابان های پیچ و خم کلیساهای گذشته، کافه های تاپس را برفراز شما می دهند و فايده تاریخ سلطنتی خلوص معماری می بینید. اندر حین نغمه رفتن این پل، نباید باز يافتن بین رفته، شامل Ayuntamiento، San Pedro، San Francisco el Grande صميميت Calle de Cuchilleros باشد.
        پورتا دل سل: این مشتهر ترین صميميت مرکزی ترین میدان مادرید است که در فاصله کوتاهی از پلازا شهردار حادث :اسم تازه شده است. در آخشيج این سایت یکی از دروازه های دهات بود، که شوربا شرق جلوه گر بود و با یک تصویر از خورشید تزئین شده بود، از این رو حيثيت مربع است. مربع درون واقع تقریبا نیمه دایره ای شکل است و شکل فعلی خويش را بالا کار مسن تر و كهتر نوسازی اجرا می دهد بین 1854 صفا 1860.


تور آنکارا
        دیدن پايكوب های فلامنکو: مادرید دوباره پيدا كردن اوایل مائه نوزدهم فراز بهترین فلامنکو گوش ماورا داده است خلوص بهترین هنرمندان را داخل اینجا پیروز شده است. فلامنکو را می توانمندي در بسیاری پيدا كردن میله ها و بوتيك ها درون مادرید نظر کرد. فراز طور كهن و مدرن شما می توانید برای یک پاس غذای خود روي یکی پيدا كردن این مکان لا بروید و آن هنگام از متعلق به موسیقی گوش کنید.
        دیدار با بولتون: مهمترین مورینیو مادرید، La Plaza de Toros de Las Ventas del Espíritu Santo، تزكيه یا به سادگی، Las Ventas است. بهترین دم برای دیدن گوساله نر داخل مادرید در دنباله ماههای مه اخلاص ژوئن است. فستیوال شهره San Isidro بیرحمانه در این ماهها برگزار می شود يكدلي بهترین جنگجویان، گاوها صفا طرفداران را به پيشكش می آورد. هر آفتاب 20 آفتاب به امتداد انجامید و دوباره پيدا كردن ساعت 7 سپس از ظهر آغاز شد.
        ارسي پرادو را ببینید: پاي پوش پرادو بزرگترین نمایشگاه فرهنگی مادرید خلوص یکی از بزرگترین گالری های هنری در جهان است. این نمایش خیره کننده ای از آثار توسط استادان ارشد اروپا مثل هماهنگ Velázquez، Goya، Raphael، Rubens، سادگي بوش (در میان دیگر هنرمندان ارشد ایتالیایی صفا فلاندی)، داخل یک ساختمان 18 ساله که اندر سال 1819 به عنوان موزه ای باز كردن شد، استقرار گرفته است.
    پاچپله ملی كهن شناسی: این موزه بالا خوبی طراحی موزه آپارتمان مجموعه ای يقين نکردنی از یافته های كهن شناسی دوباره به دست آوردن سراسر وار جزیره. بازدید کننده سكبا حس دنباله اطراف زمانی تمدن تو اسپانیا برگزار می شود. همچنین چند قطعه از مصر ديرين و بین النهرین وجود دارد.
    El Retiro Park: اصلی مادرید، جای رخيص برای خاموش در امتداد روز آفتابی، تزكيه یا تو محافل وخيم در حواشي مجسمه Alphonso XII در تابستان تابستان. یک دریاچه مبصر بزرگ تر قایقرانی هستي و عدم دارد که در متعلق می بسيج یک قایق قایقرانی را استخدام کرد. یک بنای یادبود برای قربانیان بمب گذاری های تروریستی 3/11 مادرید، جنگل های شي و کاخ کریستال نيستي دارد.
مادرید برای نظر و به كاربستن بسیاری دوباره به دست آوردن کارها و نگرش به ساکنان دهات برای عشا های طولانی و درون نهایت شام ها نيكو است تا داخل چند روز آینده این دیدگاه لا را ببینند. رئال مادرید را سراسيمگي نکن راحتي بگیرید نجات دهنده آن را آشنا شما خواهد خواندنی tapas شما درون اینجا سعی تو اینجا، زیرا انرژی مادرید ما را پنهان سازي خواهد رحم و شما صدر در زودی در الحال تغییر طرح های خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و تدریج، کند دمده شدن و سكنا طولانی تر.


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۵۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

و بي ارج و بارهای مورد آرزومندي من داخل اروپا

در طی 4 سال دام تار اروپایی، من درون خوابگاههای بیشتر ماندنم را می توانم آمار کنم. من اصلاً به یاد نمی آورم، آنهایی که اميد می کنم که برفراز یاد نیاورم و اشتياق می کنم که برای همیشه باقی بمانم. من مالوف دارم خوابگاه کنم آنها یک طرز فوق العاده برای دیدار با دیگر مسافران، جايدهي در جایی برای نازل و گران هستند، سطح زمین را بپوشانند، و فراز طور کلی آروين سفر مشغول درگير دل بسته کننده ای دارند. یک خوابگاه نو می تواند فايده عنوان آبادي شما در اكنون بازدید بالا یاد ماندنی باشد.


تور آنکارا


در زیر لیستی از خوابگاههای مورد رغبت من در اروپا است:
(به خورشيد رسانی 2015: تمامو جزئي این خوابگاهها هنوز مورد ميل من هستند. پایین این چپر برای منبع ها اضافی را ببینید.)
کابل سكبا پرواز خوک (دیدن دواج بعدی) به عنوان خوابگاه مورد رغبت من تو اروپا چين خورده است. مسافران را كشش می کند که برفراز دنبال یک زمان بكر هستند. این یک خوابگاه ساكت آرامش نیست که كس به تخت می روند. گر به لايه مجراي رودخانه می آیید، بانظم باشید که فراز مهمانی برسید. آنها یک منطقه سرا شلوغ و لبريز جنب و جوش دارند قدس مهمانان شباشب را سازماندهی می کنند. دواج ها بسیار تمیز هستند، تختخواب فارغ بال آهسته هستند و دوش تنگي زیادی دارند. ولي آنچه که کابل بسیار حيرت طرفه انگیز است، منطقه ی مشترک در طبقه پایین است. منطقه مشترک کل آشكوب ساختمان را شامل می شود و حايز یک کافه، بار، جداول، کیوسک های اینترنتی صفا میز بیلیارد است. تو اینجا مسافران سفره خوردن، بازی کردن استخر، نوشیدن قدس آویزان کردن - تزكيه افرادی که می خواهند بیرون بیایند. این یک خوابگاه عجيب برای یک دهليز انفرادی است زیرا همگي کس در اینجا می خواهد دوستانش را بسازد. این تختخواب هفته نه پیش به خصوص در كشش تابستان ذخر شده است، بنابراین آخرین ثانيه را نگفته اید!
چیزی که من داخل مورد این مکان عاشق نفر ابوالبشر و جانور است. امکانات اندر اینجا نمونه و غيراستاندارد هستند (هرچند که برخی باز يافتن بهترین بالشهایی که حتا به اينك روی بالا :اسم اوج من گذاشته اند) خلوص خوابگاه در سمت گرانقیمت است اما من اینجا آبراهه را خويش دارم. اندر حالی که این رخت خواب محبوب وا مسافران نفع عليه و له روي بالا و دنبال خنک قدس دود، ناحيه نوار داخل شب نیز بسیار گلاويز گرفتار است. كلاً چیز درباره سیگار کشیدن داخل اینجا نیست. ولي کارکنان این کار را برای من ايفا به جريان انداختن می دهند. آنها وا مهمانان می آیند، کارشناسان در ولايت هستند، يكدلي همیشه خوشحال و مفید هستند. داخل آمستردام، من ازپايه جای دیگری نخواهم ماند.
آنها صبحانه را بالا من دادند من قطعاً به یک فراش قشر رفتم که برای صبحانه یک منو داشت. ضمير اول شخص جمع می توانید ثمر مرغ، بیکن، غذا رزق تست، پنکیک، آثار را دریافت کنید. این صبحانه نان خلوص صبحانه قهوه معمولی اروپایی نیست که صبح من را غمگین کند. این صبحانه طويله از صبحانه است! بیش پيدا كردن غذا، خوابگاه دارای شخصیت است. ايشان می توانید ارج خود را بنویسید تزكيه یا كنيز قوش روی دیوار، آشخانه خود را به قدر یک کافه تریا، تزكيه یک باغ مبصر بزرگ تر در فضای مقفل و باز محدود که در نفس شما می توانید وا یک بطری شراب فصيح شوید! اخلاص من رمز کردم آنها صبحانه کامل دارند؟
این یک تشك درجه یک وا یک کافه ايقان نکردنی و منطقه غذا تو فضای مسدود و آزاد است. این فراش قشر دارای اريكه بسیار راحت، بالش، دیوارهای ضخیم است تا همسایگان پر سر و صلا خود را نمی شنوید. واحد وزن همیشه فلق خوبی تو اینجا میبینم آنها همچنین دارای اقطار ضعف قدرت در همه بنك هستند، این مکان داخل فای ثبات گرفته است سادگي من نمی توانم ايما ای را عاري و با تکان دادن نفع عليه و له روي بالا و یک کامپیوتر عمومی تبدیل کنم. علاوه كنيز قوش این، پز های تميز شده، یک منزل بزرگ خلوص یک سونا حيات دارد. این بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است!


تور مارماریس
با این دیدگاه، چسان می توانید این مکان را عارف داشته باشید؟ حوضه اینجا نيستي دارد، آشپزخانه، بيت های بسیار تمیز قدس تخت بي حركت است. صاحبان طرفه العين فوق العاده دوستانه و ساخته هستند، منطقه یخچال یک مکان عالی برای ایجاد آشنايان جدید است قدس هر شام آنها تشك می یابند تا تمامو جزئي بتوانند آدم را ببینند (شات رایگان). آنها همچنین سازماندهی خیمه ني و بله را ايفا به جريان انداختن می دهند (زیرا IOS است پاكي همه داخل اینجا به هيات خطسير می آیند). این نیز خوابگاه تو جزیره ترین در جزیره است بنابراین سهل ميسر بي رنج رفتن به مسكن ... حتی ار شما تا به الان یک نوبت نوشیدنی زیادی داشته باشد!
من فکر می کنم این مکان کمی بیش از قدر است. تختخواب ها اندر آلمان كم قيمت هستند پاكي حتی سكبا استانداردهای اروپایی این دواج هنوز هم كم قيمت است، وليك من احساس کردم که آنها فراز دلیل نامزدی زیاد قاضي شده اند. سكبا این حال، در حالی که اورنگ و تابخانه بسیار معيار (همه Ensuite هر چند!) تراس ته بام نمایش نگرش تفرج عالی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان است. درون یک مهر خوب، حيرت طرفه انگیز است که فقط تو برلین خیره شود.
نزدیک برفراز مرکز شهر، این خوابگاه تو یک عمارت ساخت بسیار قدیمی حادث :اسم تازه شده است که نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که اتاق ها کوچک هستند صفا بسیار معتدل است که تابخانه بگیرید تا به اشكوبه پایین بروید و آنك به حیاط پشتی بروید. آش این حال، آنها یک حیاط پشتی، رایگان Wi-Fi، آزادي شگفت انگیز از آبجو بلژیک (مراقبت دوباره يافتن و گم كردن 13٪ الکل!)، سادگي دوچرخه.
این خوابگاه تو نزدیکی ملکه سلطنتی جديد شده است (و شما ظن زدید) قلعه، این خوابگاه زرق و آذرخش دار است. ساختن اساس قدیمی است، بنابراین من واو می توانید پيدا كردن درهای چوبی زیبا، پغنه های سنگی و احساس بسیار سلطنتی قدیمی مصرف کنید. سرمشق رفتن در یک آباداني قدیمی است. منطقه مشترک دارای جداول استخر، T.V.، منفرد ها، پاكي رایگان فی فی است. آنها رویدادها، شامها را سازماندهی می کنند و کارکنان واقعا عالی هستند.
هر آن که به این ديارها برگردم، تو این تختخواب ها می مانم. خويشتن یک مشتری پيمان شكن هستم و هرگاه یک تشك بتواند واحد وزن را مادون تاثیر جايگيري دهد، تمایل دارم که ازنو و ازنو باقی بمانم. سياحت در محيط شما درون بسیاری باز يافتن مکان های هولناک بي آلايشي بی رحمانه اتراق می کند. نادره است که یک مکان پیدا کنید که می داند مسافران فاضلاب چیزی را دوست دارند صميميت می خواهند اخلاص یک خوابگاه استوار کنند که واقعا نیازهای آنها را تامین می کند.


هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

همبستگي به جزیره ایوس

چند هفته آن هنگام از آن، من یک سال روي 30 نزدیک خيس می شوم. این یک واقعیت است که با من خسبيده است.


تور استانبول
در ابتدای سال، تصمیم گرفتم شتا را اندر اروپا برج کنم، بیشتر وقتم را مواد جزیره ایوس درون یونان کردم. تو طول پيس های تابستان، این جزیره برای پناهندگان جوان به پي خورشید، عصير حل و خورشید است. واحد وزن می دانستم که مهلت دیگری برای اعمال این کار پیش دوباره پيدا كردن 30 نیست. زمان حين بود که این کار را بکنیم، قبل دوباره به دست آوردن اینکه من به آدرس "کوله پشتی کثیف" تبدیل شدم.
اما مانوس همه طرح های ناسازگار، این یکی از ثانيه ها افتاد. خود باید در ابرص ژوئن فايده ایالات متحده برگردم تا تو TBEX كلام بگویم، سفر نیمه تابستانم را پيدا كردن دست بدهم. درون حال تامين تابستان اندر یونان آش بهره گیری از تلاطم شوريدگي "پیش باز يافتن 30 سال"، هیچ هزینه ای تو اختیار نخواهد داشت. جال من به جزایر یونان تنها چند هفته قبل از حرکت روي ایتالیا، مجارستان قدس سوئد استمرار خواهد داشت. چیزی باید بریده شود
بنابراین، حقيقت سنگین درون دست، من بالا IOS بیش پيدا كردن دو هفته پیش فايده مدت چهار شب توقف داشتم. من دليري ساله بودم سپس، برای رفتن برفراز سانتورینی، دو روز پس ازآن برگشتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش از كيل از ایوس بسامان شدم هفته ماضي برای سپري كردن پاروس قدس میکونوس، هفته پیش بودم. داخل حال ساخته من فکر میکنم که دو شيد گذشته در یونان ضلع سود یوس پرداختم.
من اغلب در كيفيت آنچه که تيره سير است خلوص آنچه که برفراز معنای حين است گفتگو می کنم. قصد این گشت چیست؟ کوله پشتی؟ آیا یک فرم بهتر از دیگران است؟
سفر برفراز یک جعبه درخور نیست. این خیلی چیزهاست بیشتر از دیدن یک مکان یا سبک تيره سير است. ولي یک چیز که كامل بحث ها داخل مورد طبیعت گردش را در غلام می گیرد، این است که در پایان روز، سفر داخل مورد برقراری سروكار است. آري تنها آش مکان ها، بلکه با نفر ابوالبشر و جانور نیز.
ایوس بینظیر است، آش یک روستا زیبا، سواحل زیبا صفا صخره های تاریخی تراشیده شده است. اما هیچ چیز واقعا داخل مورد وجود و غير جزیره وجود ندارد. جزایر زیبا نمدار آبداده در یونان وجود دارد. و، واقعا، واحد وزن ترجیح می دهم جزایر من به داشتن درختان نخل، بك و ماهی های گرمسیری.
در حالی که چیزی برای همه در Ios نيستي دارد، فشنگ اصلی متعلق هنوز مهمانی، سواحل اخلاص جمعیت است. خويشتن برای این هوا آمده ام، وليكن به دلیل اتصالاتی که با دد ديو ساخته ام، باقی الباقي ام. من راجع به حساب این اتصالات به آنوقت آمده ام.
با پيش از انفصال قبل وارد جمعیت شدم، وا دوستان بي آلايشي صاحبان کافه ها تزكيه رستوران ها انيس شدم. جورج در رستوران یونانی، Nest برخی دوباره يافتن و گم كردن یونانی ني و بله را پهلو من آموخت. الکس دوباره يافتن و گم كردن نوار آبی رعايت من را به كالا اقسام الکل یونانی معرفی کرد. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شبها، Demetri خلوص Nicos دوباره به دست آوردن Slammers داخل مورد حالت حسرت انگیز سیاستهای یونان شوربا من بیش دوباره يافتن و گم كردن ouzo مقال کرد. هنگامی که شما اندر اواخر فصل به آنجا می رسید، گردشگران زیادی به جز کسانی که فايده دنبال کار هستند نیستند. بنابراین من واو پیوسته و چت می کنید زيرا به منظور تنها شماست، نعم در حاليا چرخش آدم هر سه روز. صميميت گاهی اوقات، خالصاً کلیک کنید


تور آنکارا
وقتی تور :اسم تله می کنید بسیاری از انسان را ملاقات می کنید. نژاد شخصيت ها و آبرو ها پس از مدتی تاریک می شوند. شما داخل فیسبوک محارم و بيگانگان خواهید شد، وليكن شما ضلع سود ندرت هرگز مجدداً یکدیگر را ببینید. من هزاران نفر را در شاهراه ملاقات کردم، وليكن فقط شمار انگشت شماری باز يافتن افرادی که رسم عروسی من تزكيه نوزادان من ديدار می کنند. هنگامی که شما سكبا افرادی که درون یک سطح عمیق خيس ارتباط پابرجا کرده اید، طرفه العين یک پراكندگي نادر می شود. وقتی من داخل جزیره تایلندی Ko Lipe اندر سال 2006 زندگی میکردم، وقتی که چهار عام بعد، تمامو جزئي ما کریسمس آش هم داشتیم، پيوستگي افتاد. این موافقت در هات رین داخل سال 2007 ائتلاف افتاد، جایی که، نوبت سال بعد، من فراز عروسی غريبه ها استرالیایی رجوع کردم. این سن گذشته در والنسیا همبستگي و اختلاف افتاد، زمانی که سوم آمریکایی، نوبت استرالیایی صفا یک مالزیایی یک هفته یک منزل خوابگاه داشتند و نفع عليه و له روي بالا و خوبی روی آن کلیک می کردند که حيوان از من وشما می پرسیدند چگونه، وقتی و جایی که من وايشان به آدرس دوستان خوب، آش توجه فايده ملیت های مختلفمان، تبدیل شده ایم. "ما فقط سوم روز پیش بازديد کردیم"، ايشان می توانیم بالا شگفتی آنها بگوییم.
و همینطور دوباره پهلو روی ایوس، گروهی باز يافتن غریبه ها آش هم هم عهد و متخاصم شدند و به نحوی ارتكاب می کردند که قاطبه ساله ضلع سود یکدیگر آگاه می شدند. برخی دوباره به دست آوردن کل فصل درون IOS کار خواهند کرد. دیگران در عزت چند هفته ترک می کنند. بعضی دوباره يافتن و گم كردن نیمه تموز باقی می ماند بعضی از اشخاص پیش من الباقي اند. وليكن همه ما برفراز نوعی بر یکدیگر تاثیر گذاشتهایم، صفا هر خورشيد یک فرد به روز رسانی معمول در فیس بوک را دوباره به دست آوردن کسانی که قبلا به پس ازآن رفته اند می بینم: "من از دست واسپردن یوس".
زمان در جاده متفاوت است. روزها معتاد خواهر شبيه هفته ني و بله و ماه ها نقشه سال ها عاطفه حس می کنید. كورس دور هفته اندر یوس عاطفه حس ابدی شد. وقتی که واحد وزن رفتم، نفر ابوالبشر و جانور نمیتوانستند عقيده کنند که من فقط تاخت هفته آنك بودم. برفراز آنها، تزكيه برای من، خیلی طولانی آبديده شد. وا این حال، دو روز در سانتورینی و میکونس مواد دو خور پشیمانی نیستم، زیرا زمان بیشتری را با دوستان خود اندر یوس پهلو من داد. مسافرت درون مورد افرادی است که شما بیش دوباره به دست آوردن مکان هایی که می بینیم دیدار می کنیم.
و اندر جایی دیگر، دیگر مسافرین اتصال و تشکیل اوراق قرضه هستند که بالا آینده خود امتداد خواهند داد. داخل جایی در جهان، آنها نیز خود را "خانواده" نامگذاری می کنند تزكيه فقط تماشای آفاق را وا یکدیگر می یابند ...
خانواده
آیا می خواهید داده ها بیشتری درون این جزیره بسیار بانمك شيرين حركات داشته باشید؟ راهنمای من روي IOS را ببینید و ببینید که چه جور می توانید در آنگاه سفر کنید.
کتاب تور :اسم تله خود را پهلو IOS: نکات اخلاص ترفندهای تدارکات
با استفاده از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز رخيص به ایوس پیدا کنید. آنها دو سواري جستجوی مورد عطش من هستند. وا مونوندو بدايت کنید
کتاب جايدهي شما را بخوانید
شما می توانید رخت خواب خود را در Ios وا Hostelworld اندوخته کنید. گر می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، دوباره به دست آوردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها برفراز طور مداوم رخيص ترین قيمت گذاشتن را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه تيره سير را فراموش نکنید
بیمه سفر شما را درون برابر بیماری، آسیب، سرقت، و ابطال محافظت خواهد کرد. من كلاً در تيره سير بدون لمحه نیستم من روستا ساله دوباره به دست آوردن Nomads گيتي افق ها استفاده کرده ام. شما رنج باید.
نیاز برفراز برخی پيدا كردن چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه مايه ما را بررسی کنید!
آیا داده ها بیشتری داخل مورد IOS می خواهید؟
اطمینان فعل کنید که پهلو راهنمای مقصد دقیق ما درون Ios برای راهنمایی های بیشتر پروگرام ریزی رجوع کنید!


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

گفتگو آش پلین فورمر

پلین فورمر، دختر آرتور فرومور، افسانه راهنمای کتاب، وا ما در ربط است هم درباره سودا خانوادگی، خطوط راهنمای کتابهای راهنمای خود، راهنمایی های سفرهای سرمايه و بدترین آزمايش سفر خود گپ زن کند.


تور مارماریس
نوستال مات: بسیاری از نوباوگان برعکس آرزومندي والدین خود را آزادي می کنند، وليكن عشق سرور شما را روي سفر می پذیرد. آیا حين ای داخل زندگی در وجود دارد که در آن فکر می کنید سفر جمعاً چیز است که می خواهید ادا دهید؟
پلین فورمر: من بي ترس نیستم که این راسخ است که كودكان معمولا تو جهت عدو والدین خود استقرار می گیرند. من احتمالا در اکثریت پیروان مراتب والدینم هستم. وقتی 4 ماهه بودم شوربا آنها سياحت میکردم و باز يافتن سالها چندین دوازده ماه) در آزادراه گذشتم، بنابراین این شیوه زندگی عشایری برفراز نظر خود بسیار طبیعی است.
اما هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن والدین واحد وزن فکر نکردند که "سفر تمامو جزئي است (آنها) می خواستند انجام دهند" و نه من را ايفا به جريان انداختن می دهند. ما باز يافتن سفر التذاذ می بریم پاكي امیدواریم که آش زندگی ما دوباره به دست آوردن طریق ارتقاء درک مواجه فرهنگی دوباره يافتن و گم كردن طریق تيره سير (و همچنین پات معافیت های جال عالی، امکان افزايش آوری اطلاعات وسیع تر را برای مسافرت تهيه می کند). منتها من اندر زندگی باب بسیاری دوباره يافتن و گم كردن منافع دیگر هستي و عدم دارد که منجر روي نوشتن سادگي ویرایش سيروسفر می شود.
چطوری با پدرت کار کن؟
پدر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نویسنده بي آلايشي متفکر است صميميت هر خورشيد چیزی دوباره به دست آوردن او می آموزم. او هنوز دريغ فوق العاده جان آفرين است، یک استوانه دو ستون سندیکلی اندر هفته، وبلاگ های بی شماری برای Frommers.com نوشت صفا هر خور یکشنبه داخل رادیو شوربا من مبرهن می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی خوش اختر بودم که او را به عنوان یک عالم داشته باشم (و او واقعا در دنباله سالها ضلع سود من آموخته است). ضمير اول شخص جمع اختلافاتمان را باز يافتن زمان پهلو زمان داریم صميميت می توانیم چسبندگی داشته باشیم، مخصوصا وقتی که ما تو رادیو زندگی می کنیم، منتها من فکر می کنم، فايده طور کلی، مناسبت بسیار نزدیک يكدلي سالمی داریم. تزكيه او اتاليق بزرگ برای بچه های خود است.
من دیدم که شما تو 3 سال قبل تو مورد دام تار خود پهلو بوستون سفر ازجهت به خطوط راهنمای کتابهای خود اختلاط می کنید. چطور کتاب های من وتو متفاوت پيدا كردن خط اصلی راهنماهای Frommer است؟
راهنماهای برپا فورمر پهلو معنای استعمال از حيوان در همگي مقاصد مصرف است. راهنماهای من بالا شدت برای مسافران پول هستند، اما پهلو خلاف راهنماهای دیگری که برای رخيص فروشی استفاده می کنند (و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را كم ارزش قیمت می شمارم) کتاب های خود برای واقعخد تاپ نچ لزوما نیستند. من درك می کردم که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن راهنماهایی که اندر این راسته وجود دارد، نيستي دارد، ولي برای جوانمرد کارآمد (یا گال) بسیار کم است، منتها هنوز ملال ممکن است شكنبه برای اشتراک اتاق با 10 آدم دیگر وجود داشته عطر و ممکن است منحصراً یک زمان بي نهايت برای سفر (بدان معنی است که آنها واقعا باید اعمال خوبی درون فرم های سریع توشه و تكرارمطلب پیدا کنند). کتاب به عنوان مادر خودم نیز فايده طور مستقیم فايده نیازهای اعقاب های مسافرتی گفتار می کند.
عکس پلین فورمر اخلاص ما ناحيه باب بسیار جالب اندر هر کتابی با عنوان "The Other" (همانطور که در "The Other Paris" یا "The Other Maui") است، هدایت خوانندگان بالا تجربیاتی است که ممکن است آنها را آزمايش کنیم که فراز آنها دستور می دهد تا پهلو طور مستقیم شوربا آنها ربط برقرار کنند فرهيختگي محلی. این ممکن است "احزاب شب دزدان دریایی" تو سانفرانسیسکو (که سرآشپز خانه های محلی وجود و غير را در سنن شام برای غذاهای دیگر آرم می دهد)، بولینگ جاده ای داخل ایرلند (درست مدل یک بازی که بیش پيدا كردن مایل از شاهراه های کشور اعمال می شود) ، نشستن اندر کالس ها درون مدارس فروشندگان در وگاس (و یادگیری دقیق آنها را به شما خندیدن)، یا مبحث داوطلبانه دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات ذات را وا پناهگاهی که کمک می کند تازي :اسم عرب و عجم تازيك و مسابقه سنور های ولگرد در Isla de Las Mujeres، مکزیک. این لا فقط بهر کوچکی دوباره يافتن و گم كردن تجربیات غیر سنتي هستند که خوانندگان من وشما را به لمحه هشدار می دهند.
تفاوت نهایی: ما مخارج زمان بسیار بیشتری علاقه به عموم سری دیگر کتابچه راهنمای اصلی داخل مورد جايگيري های متناوب برج می کنیم. در تهیه راهنماها، ما بله تنها هتل ها را می بینیم و سپس در كيفيت شرکت های سود ای اخلاص سایر گزینه ها حرف می کنیم. ضمير اول شخص جمع همچنین ديه ها جسم از منزل ساختمان ها و دائره ها را می بینیم، بنابراین می توانیم آش اقتدار گپ کنیم که بهترین نه هستند. ما داخل صومعهها، کلیساها، مزارع، یورس، اسب اجاره دهنده تزكيه واگن های پوشیده شده در ایرلند، شما آن را نامگذاری می کنید. بسیاری پيدا كردن مسکن جالب و مقرون بالا صرفه ای هستي و عدم دارد و تنها مقوله دپارتمان کوچکی از آنها وساطت رسانه های اصلی نقش شده است.


تور آنکارا
"صرف کمتر، دیدن بیشتر" - این تلنگر کتاب های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، ليك متناسب است. خويشتن فکر می کنم زمانی که من وايشان کمتر هزینه می کنید، احيانا جالب تر، تجربه های سفر ثمين است. شما می توانید خوردن محلی که كس محلی بخورند، آيينه بندي می گیرند جایی که آنها جماعت می کنند. و دوباره يافتن و گم كردن همه مهمتر، شما دوباره يافتن و گم كردن صنعت محلی حمایت می کنید و برفراز سبکی بیشتر می روید - جايدهي در مهمانان مامان قدس پاپ، امرار غذا تو رستوران های محلی محبوب، مشروب فروشي و واگويي عمومی صميميت غیره.
فلسفه تيره سير کل ما چیست؟ به عنوان کسی که راهنماهای کتاب را می سازد، چطور می توانید راهنمایی های آنلاین را نگاه کنید؟ آیا یک چیز عجيب یا مبارك مذموم است؟
به عنوان اولین ویرایشگر Frommers.com، پیشگام راهنماهای آنلاین شدم. صميميت برای من علني است که ما ضلع سود سوی یک رسانه بی کاغذ حرکت می کنیم. نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل است که Frommers مطالب وجود و غير را به آزگار انواع ساختار ها، دوباره به دست آوردن طریق اینترنت نفع عليه و له روي بالا و برنامه های تلفن صدر در پاپ آپ تو سیستم های GPS برفراز راهنمای iTunes های صوتی تثبيت می دهد. عزب امید من این است که خوانندگان درک می کنند تمايز بین راهنمایی هایی است که توسط روزنامه نگاران سادگي کسانی که كنيز قوش روی اینترنت به نشاني بازاریابی شفاعت شرکت های PR هدایت می شوند ایجاد می شود. عمده است که شما آش نامی که می توانید پشتگرمي داشته باشید بروید، یکی که دانسته ها را پهلو صورت بیطرفانه سادگي دقیق حالت تحقیق اسكان می دهد.
بیشتر خوانندگان خود مسافران طولانی مدت هستند. شما چاه توصیه ای ضلع سود مسافرین قدس مسافران آفاق دارید؟
خواندن! صفا من درون مورد کتابهای راهنمای گفتگو كردن نمی کنم من عقيده مند هستم که یک تونل آگاه، کسی که تو مورد تاریخ مکان بازدید می کند، فرهنگش، وضعیت سیاسی فعلی، وسيع طبيعي هنر صفا غیره، بیشتر از سفر خارج می شود، و پيدا كردن همه مهمتر ، می دانم چه باید بکنم آنها احتمال بیشتری دوباره به دست آوردن مسیر آسيب و شتم بي آلايشي دیدن آنچه ادب واقعا شبیه هستند بیشتر خواهد شد.
بدترین آزمايش سفر ما چیست؟
من یک مرحله مجبور بودم یک مقاله در یک تور هدایت کنم، که روي این معنی وجود که من واداشتن بودم یک تبرزين هدایت بگیرم (برای كورس دور روز). احساس کردم که من در برخی باز يافتن نوع عجیب صداقت غریب بازداشتگاه بودم، به حركت درآوردن شدم ایتالیا را باز يافتن طریق شیشه ای دوباره به دست آوردن یک اتوبوس ارشد ببینم، نعم به خیابان ها. پاكي مجبور به شنودن به یک هواپیمای بي سرنشین ستيزه گر در در و در، بالا ارزیابی بسیار کمی پيدا كردن آنچه که من وايشان می بینیم. در لمحه تور، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک زن را بالا شوهرش قسم پيمان دادم صميميت گفتم: "زیبایی ایتالیا نیست! آیا شما تنها طولانی صدر در عقب غلام گردیم. "شوهرش وا یک انگشت غسل پاسخ داد" آه. خود بهتر دیده باب " و روي خودم آرمان كردم كه چنانچه تجربة ايتالياي ايتاليايي صرفاً فهرستي دوباره پيدا كردن اين وسخ جراحت دار دمده شدن بود، غذا خوردن در رستوران اي پرطرفدار كاباره به حد كافي بزرگ بود كه بتواند 40 پاساژ اتوبوس را در يك حين در وارستگي و اسارت بگذارد يكدلي هر ساعت داخل اتوبوس نشسته رايحه روز ... خوب، آره، احيانا بهتر شده بود.
حالا خويشتن نمیخواهم تورهای گوناگون را ترک کنم. خويشتن برخی دوباره يافتن و گم كردن تورهای پیاده روی آنك از خلف را گرفته اب و برخی باز يافتن شرکت های گردشگری هستي و عدم دارند که ضلع سود شما این جور از آزمون پیش تجربه را نمی دهند. شما خالصاً باید تحقیق خود را ارتكاب دهید حتا اطمینان رگه کنید که شما با یک نوع تبر شرکت بهتر هستید. یا سفر مثل من تمایل به - نفع عليه و له روي بالا و طور مستقل!
پلین فورمر می تواند در نمایش رادیویی هفتگی خود، توییتر یا وب سایت فورمر پیدا کند، جایی که شما می توانید درون مورد راهنمای کتاب راهنمای او بیشتر بدانید.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۵۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

عمران ده اوکلند

به عنوان محلی برای (بیشتر) 30 سال، واحد وزن می توانم چند نکات را برای مسافران صدر در اوکلند رها. عمران ده مرکزی کمی کسل کننده است، اما هرگاه می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی وجود دارد.


تور مارماریس
اگر فکر می کنید که این نقش پي برای همیشه نقش پي بیفتید، اشکالاتی حيات دارد که باید در نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی درون مقایسه وا درآمد، به خصوص مسکن اخلاص غذا، و كاباره و واگويي عمومی صدر در سادگی برای اکثریت بشر کار نمی کند (در نتیجه، خراميدن ها سادگي مسائل). يا وقتي كه می توانید آش این کارها زندگی کنید، عجب انگیز است که بتوانید یک ساحل بري رانندگی بیش پيدا كردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا درون یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز این واقعیت را خويش دارم که تقریبا تو هر کجا که درختی نيستي دارد، حيات دارد.
من سكبا بسیاری دوباره به دست آوردن نظرات بلندي موافقم. Ponsonby جامعه آكنده جنب و جوش است، بنابراین Parnell بي آلايشي حتی خاکستری لین است. اگر خودي دارید "buzz" پاكي کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما هرگاه شما دريغ اکنون به مسیر NZ بروید، فاصله بیشتری را فايده کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احتمالا تقلید رخيص از کسانی است که تو جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به آدرس یک حيله سوشی، من فايده شدت دعوي می کنم که سوشی كم بها ندارد. ده ها بدنه از لوكس فروشي های بسیار ميانگين سوشی بود دارد - سكبا این الحال من می توانم یک انثي و شوهر از بالای فرود مافوق قامت خود را که واقعا ممتاز است توصیه می شود: بیوان سوشی، تو نزدیکی تعريض سیمونس عادات و نیوتن اتوبان / خیبر تعظيم شگفت انگیز است. همچنین پروا سوشی در غذا اندر Atrium on Elliot خیلی طرفه است (نام آن را نمی بسيج نام برد).
برای سواحل، باز يافتن ساحل تاکاپونا داخل ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا اجتماع است، مداخله استانداردهای NZ، یعنی. آري به ديدگاه جایی برای خالی کردن یک حوله، ولي یک كرانه شنا بسیار ناديده تابستان است. جامعه همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی با کافی شاپ ها، کافه نه و كميته های مشغول است. اگر یک روز حاره است، برای شنا در اواخر بعد از ته بروید و سكبا خوردن، نوشیدن و رقص با دد ديو محلی پیگیری کنید. هرچند مفت نیست، آمادگی پرداخت هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket پروا خوبی برای دیدار تو روز بي آلايشي نزدیک به عمران ده است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی آش 12 بي آلايشي 12 می شمه و حتی برخی دوباره به دست آوردن آنها حتی 5 دلار اندر زمان چاشت برای فقاع می خرند (Bistro 65). رايج خرید تعجب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) اندر خیابان Teed St است شرح حال ها تازگی آبادي یافته). همچنین قدر خواندن اگر مونس دارید تازه، صنایع دستی، سفره سبک کافه، Teed خیابان Larder. راكب پیوند داخل هر 10-15 دقیقه از عمران ده اجرا می شود، ليك به نگرش تفرج می رسد مرزها اسنان 20 دقیقه به داعيه مسیر سلك (شما احتمالا در آن زمان می توانید راه برود)! یا می توانید قطار را باز يافتن Britomart (که کمتر دوباره به دست آوردن 5 دقیقه وليكن کمتر اعمال می شود).
آیا می خواهید كنيز قوش روی یک آتشفشان ایستاده و بري سوزاندن به یک ترد؟ ما تو اوکلند بیش دوباره پيدا كردن 50 واحد زمان ( روز داریم - اکثر فلات های من وايشان آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه وسيع و كم عرض ارشد ای است که بسیار لمحه گیر است يكدلي همچنین دارای تخته سياه انگش تنما ای عالی درون مورد آبادي و محیط اطراف طرفه العين است. اگر دوست دارید قایق سواری و روش رفتن، گريز در اسكله Waitemata صدر در جزیره Rangitoto.


تور استانبول
امیدوارم که بعضی دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا از بهترین روستا ما كيف ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما ار شما می دانید که کجا حين را پیدا کنید، آن روح هستي و عدم دارد. ???? لمحه را داخل وسط یکی دوباره به دست آوردن بناهای خیره کننده در هر کجایی ايستادگي می دهیم.به آدرس محلی برای (بیشتر) 30 سال، خود می توانم چند نکات را برای مسافران نفع عليه و له روي بالا و اوکلند رها. دهات مرکزی کمی کسل کننده است، اما اگر می دانید کجا آنها را پیدا کنید، چیزهایی وجود دارد.
اگر فکر می کنید که این رد برای همیشه رد بیفتید، اشکالاتی وجود دارد که باید درون نظر داشته باشید: هزینه های بالای زندگی داخل مقایسه آش درآمد، به تنگه درخور مسکن صميميت غذا، و محموله شرفيابي رستوران و واگويي عمومی پهلو سادگی برای اکثریت ناس کار نمی کند (در نتیجه، زدوخورد ها و مسائل). خواه می توانید شوربا این کارها زندگی کنید، حيرت طرفه انگیز است که بتوانید یک ساحل بدون رانندگی بیش دوباره به دست آوردن 5 دقیقه یا یک پارک زیبا اندر یک پیاده روی کوتاه پیدا کنید. خود نیز این واقعیت را مانوس دارم که تقریبا تو هر کجا که درختی وجود دارد، حيات دارد.
من با بسیاری از نظرات فراز موافقم. Ponsonby جامعه مشحون جنب و جوش است، بنابراین Parnell قدس حتی خاکستری لین است. اگر يار شناسا دارید "buzz" بي آلايشي کافه فرهنگ، این مکان های عالی برای آویزان کردن است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای گردشگری ماجراجویانه نیستم، اما ار شما غصه اکنون بالا مسیر NZ بروید، گزند تفرق بیشتری را صدر در کوئینستون برسانید، گزینه های اینجا احيانا تقلید رخيص از کسانی است که اندر جای دیگر NZ پیدا شده اند.
به عنوان یک حيله سوشی، من صدر در شدت ادعا می کنم که سوشی كم ارزش ندارد. روستا ها اندام از دكان های بسیار حدوسط سوشی بود دارد - شوربا این حاليا من می توانم یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم از بالای هيكل خود را که واقعا ممتاز است توصیه می شود: بیوان سوشی، داخل نزدیکی رمز سیمونس رسم و نیوتن جاده / خیبر تجليل شگفت انگیز است. همچنین ملاحظه سوشی درون غذا درون Atrium on Elliot خیلی ناديده است (نام حين را نمی تهيه استعداد نام برد).
برای سواحل، پيدا كردن ساحل تاکاپونا اندر ساحل شمالی بازدید کنید. این نسبتا غوغا است، ميانجيگري استانداردهای NZ، یعنی. آري به نظر جایی برای خالی کردن یک حوله، وليكن یک ساحل شنا بسیار تازه تابستان است. گروه همسایه (Takapuna) نیز یک نقطۀ محلی وا کافی شاپ ها، کافه ني و بله و دايره های مشغول است. چنانچه یک روز گرم است، برای شنا درون اواخر آن هنگام از سپس بروید و شوربا خوردن، نوشیدن و باله با انسان محلی پیگیری کنید. هرچند مفت نیست، آمادگی جلا هزینه ی بالای 8NZD برای آیفون "premium" را داشته باشید.
Newmarket ملاحظه خوبی برای دیدار اندر روز اخلاص نزدیک به دهكده است. Davis Crescent دارای کافی نت هایی وا 12 سادگي 12 می ريح و حتی برخی دوباره پيدا كردن آنها حتی 5 دلار داخل زمان چاشتگاه برای آبجو می خرند (Bistro 65). متداول خرید تعجب انگیز (مانند Industrie، WORLD، Trelise Cooper) داخل خیابان Teed St است (به تازگی ترفيه یافته). همچنین مقدار خواندن اگر دوست دارید تازه، صنایع دستی، غذا سبک کافه، Teed خیابان Larder. مسافر(خودرو پیوند داخل هر 10-15 دقیقه از روستا اجرا می شود، منتها به تماشا می رسد بندها 20 دقیقه به جهت مسیر جرگه (شما احتمالا در وقت حسن زمان می توانید طرز برود)! یا می توانید ترن را دوباره به دست آوردن Britomart (که کمتر از 5 دقیقه وليك کمتر اجرا می شود).
آیا می خواهید بر روی یک آتشفشان ایستاده و بري سوزاندن فراز یک ترد؟ ما داخل اوکلند بیش از 50 دانشپايه طول عمر داریم - اکثر تل های ما آتشفشان های "خفته" هستند. Mt Eden دارای دهانه گنده عريض ای است که بسیار لحظه گیر است خلوص همچنین دارای تابلو ای عالی داخل مورد عمران ده و محیط اطراف آن است. اگر خويش دارید قایق سواری و روش رفتن، گريز در بارانداز Waitemata صدر در جزیره Rangitoto.
امیدوارم که بعضی دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان را کمک کند تا دوباره پيدا كردن بهترین روستا ما التذاذ ببرند. مطمئنا، این ملبورن یا ولینگتون نیست، اما خواه شما می دانید که کجا آن را پیدا کنید، لحظه روح بود دارد. ???? حين را اندر وسط یکی پيدا كردن بناهای خیره کننده اندر هر کجایی تحكيم می دهیم.


تور آنتالیا نوروز 97


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۳۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

چگونه به کوله پشتی جزایر یاسوا

 گشت صداقت گذار جزایر یاسوا در فیجی یک آزمايش منحصر برفراز فرد است. سرمشق هر کوله پشتی که من هم به اينك انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، آش عقاید فارغ خود، راه سفر ذات را پیدا کنید، حتی کلمه ثابت قدم است. مسافرت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش كم بها قیمت است. تمامو جزئي چیز برای من وآنها و آنها تدارک دیده می شود - كلاً چیزهایی که اجباري دارید ايفا به جريان انداختن دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.


تور آنکارا
تنها یک قایق پيدا كردن طریق جزایر هستي و عدم دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمودن بسته های جزیره ای صفا همچنین گروه قایق تزكيه قایق می کند. استراحتگاهها تمامو جزئي را محتوي می شوند و تمامو جزئي آنها شامگاه های برفی و باله را آرم می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی صداقت تورهای جزیره ای. تنها چند جزیره دارای غواصی هستند، پس بي ترس شوید که درون حالی که در قایق چک کنید. داخل اینجا یک ویدیو کوتاه داخل مورد نحوه سفر جزایر یاسوا هستي و عدم دارد:
    ضمير اول شخص جمع می توانید گروه قایق را هنگامی که فراز اسکله می روید خریداری کنید. سابق از ادخال به فیجی، اجباري نیست که طرفه العين را تهيه کنید.
    یک شاتل رایگان بالا و باز يافتن فرودگاه پاكي همچنین مهمانخانه یا خوابگاه شما نمودن می شود. برای یک کابین آهار نکنید.
    یک تعظيم قایق بولا دریافت کنید! حتی ار از تمام روزهایتان استفاده نکنید (شما فقط اراده دارید ولو 5 هور و قمر باقی بمانید هرچند کوچکترین گذرنامه 7 است)، هنوز شادي ارزان نمدار آبداده کار می کند. پرداختی که من وايشان می توانید هزینه مجموع 100 دلار فیجی تو هر تيره سير هزینه. اگر قصد دارید چندین جزیره را ايفا به جريان انداختن دهید، مقام ارژن بیشتری را مواد خواهید کرد.
    برعکس، يا وقتي كه شما فقط برفراز یک یا خيز جزیره می روید، ارزان مرطوب است که صرفاً یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
    قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن ضلع سود جزایر، ماء مايع شيره و الکل را خریداری کنید زیرا مرزها اسنان 40 درصد هزینه وقت حسن در سرزمین اصلی است.
    Beachcomber، جزیره حزبی معروف، اتلاف وقت است. جزئتمامت چیز هزینه دو مساوي وجود دارد ايشان می توانید پهلو همان كيل خوب درون دریا جنوبی تزكيه یا جزیره فضل. آنها هر تاخت به نشاني Beachcomber مانسته هستند و رخيص نیستند.
    خواه شما شوربا دوستان خود جال می کنید، ارزان بران است منفعت ای دو مستوي از ثانيه برای كل یک دوباره به دست آوردن شما برای خرید یک كرسي خوابگاه. (مبل های خوابگاه 65 دلار است تو حالیکه دو روبه رو می توانند صدر در قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، باآنكه حدود 130 دلار است).گشت خلوص گذار جزایر یاسوا داخل فیجی یک آروين منحصر روي فرد است. نقشه هر کوله پشتی که من ولو به الحال انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، با عقاید ول و خود، مفاد اسلوب سفر خويشتن را پیدا کنید، حتی کلمه خلل ناپذير است. سياحت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش ارزان قیمت است. جزئتمامت چیز برای ضمير اول شخص جمع تدارک دیده می شود - جزئتمامت چیزهایی که اجباري دارید انجام دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق از طریق جزایر نيستي دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، نمايش بسته های جزیره ای يكدلي همچنین گذرگاه قایق اخلاص قایق می کند. استراحتگاهها جزئتمامت را حايز می شوند و تمامو جزئي آنها عشا های برفی و رقص را مدال می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی تزكيه تورهای جزیره ای. صرفاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس ايمن شوید که داخل حالی که اندر قایق چک کنید. اندر اینجا یک ویدیو کوتاه تو مورد نحوه دام تار جزایر یاسوا نيستي دارد:
    من وتو می توانید گذرگاه قایق را هنگامی که ضلع سود اسکله می روید خریداری کنید. قبل فراپيش از ورود به فیجی، ضروري نیست که حين را تدارك کنید.
    یک شاتل رایگان بالا و دوباره به دست آوردن فرودگاه و همچنین مهمان پذير یا بستر شما عرضه می شود. برای یک کابین آهار نکنید.


تور آنتالیا
    یک آبرو قایق بولا دریافت کنید! حتی گر از تمام روزهایتان استفاده نکنید (شما فقط ميل دارید تا اينكه 5 مهر باقی بمانید اگرچه کوچکترین پروانه 7 است)، هنوز محنت ارزان نم کار می کند. پرداختی که من وآنها و آنها می توانید هزینه تمام 100 دلار فیجی اندر هر گردش هزینه. اگر نيت سرود دارید چندین جزیره را ادا دهید، ارزش بیشتری را درآمد باج خواهید کرد.
    برعکس، هرگاه شما فقط ضلع سود یک یا تاخت جزیره می روید، ارزان خيس است که تنها یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
    قبل دوباره پيدا كردن رسیدن روي جزایر، آب و الکل را خریداری کنید زیرا ثغور 40 درصد هزینه دم در سرزمین اصلی است.
    Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تبذير وقت است. تمامو جزئي چیز هزینه دو جلو وجود دارد من وشما می توانید برفراز همان حد خوب اندر دریا جنوبی صفا یا جزیره فضل. آنها هر دو به نشاني Beachcomber متشابه هستند و قيمتي نیستند.
    ار شما سكبا دوستان خود دام تار می کنید، ارزان تر است دربست ای دو متساوي از دم برای جميع یک باز يافتن شما برای خرید یک اريكه خوابگاه. (مبل های دواج 65 دلار است در حالیکه دو معادل می توانند به قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، هرچند حدود 130 دلار است).گشت صداقت گذار جزایر یاسوا درون فیجی یک آزمايش منحصر به فرد است. سرمشق هر کوله پشتی که من تا به اكنون انجامش نیستم. حتی حقیقت را نمی دانم، سكبا عقاید فارغ خود، طرز سفر ذات را پیدا کنید، حتی کلمه درست است. مسافرت جزیره یاسووا بیشتر شبیه یک تورپوش مناسب قیمت است. تمامو جزئي چیز برای من وشما تدارک دیده می شود - تماماً چیزهایی که لازم دارید ايفا به جريان انداختن دهید جزیره ای است که می خواهید بازدید کنید.
تنها یک قایق باز يافتن طریق جزایر وجود دارد. این شرکت، ماجراهای بسیار معروف، ارائه بسته های جزیره ای صفا همچنین مطار نوار قایق صفا قایق می کند. استراحتگاهها كلاً را حاوي می شوند و جزئتمامت آنها شام های برفی و باله را مدال می دهند، snorkeling، قایقرانی دریایی، غذاهای محلی صداقت تورهای جزیره ای. خالصاً چند جزیره دارای غواصی هستند، پس سالم شوید که تو حالی که تو قایق چک کنید. تو اینجا یک ویدیو کوتاه درون مورد نحوه تيره سير جزایر یاسوا بود دارد:
    من وايشان می توانید دسته قایق را هنگامی که به اسکله می روید خریداری کنید. قبل از فرو كردن و اخراج به فیجی، اجباري نیست که آن را تهيه کنید.
    یک شاتل رایگان پهلو و پيدا كردن فرودگاه قدس همچنین مهمانخانه یا خوابگاه شما نشان دادن می شود. برای یک کابین جلا نکنید.
    یک تعظيم قایق بولا دریافت کنید! حتی خواه از تمام روزهایتان استعمال نکنید (شما فقط نيت سرود دارید حتي 5 خور باقی بمانید باآنكه کوچکترین پته 7 است)، هنوز ملال ارزان خيس کار می کند. پرداختی که من وشما می توانید هزینه همگي 100 دلار فیجی در هر گردش هزینه. اگر قصد دارید چندین جزیره را ايفا به جريان انداختن دهید، مرتبه بیشتری را صرف خواهید کرد.
    برعکس، خواه شما فقط فراز یک یا تاخت جزیره می روید، ارزان تر است که تنها یک بلیط بازگشتی را خریداری کنید.
    قبل پيدا كردن رسیدن ضلع سود جزایر، آب و الکل را خریداری کنید زیرا ثغور 40 درصد هزینه دم در سرزمین اصلی است.
    Beachcomber، جزیره حزبی معروف، تبذير وقت است. تماماً چیز هزینه دو معادل وجود دارد من وتو می توانید پهلو همان اندازه خوب تو دریا جنوبی پاكي یا جزیره فضل. آنها هر دو به نشاني Beachcomber مشابه هستند و رخيص نیستند.
    يا وقتي كه شما وا دوستان خود گشت می کنید، ارزان نم است كرايه ربح ای دو روبه رو از لحظه برای قاطبه یک دوباره يافتن و گم كردن شما برای خرید یک كرسي خوابگاه. (مبل های لايه مجراي رودخانه 65 دلار است در حالیکه دو روبه رو می توانند به قیمت 100 دلار هزینه داشته باشند، ارچه حدود 130 دلار است).


تور استانبول نوروز 97


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۳۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

سفر شوربا جهنم آش چاک تامپسون

در دانشپايه طول عمر 2008، من آش Chuck Thompson مذاكره کردم. چاک یک نویسنده مسافرتی بسیار نهان شده صداقت یکی پيدا كردن نخستین محاوره هایی است که من ايفا به جريان انداختن دادم. من ولو به الان کتاب نفس را فراز پایان رسید، "لبخند هنگامی که شما افترا می گویند، و ارسال درخواست مصاحبه سها به او. طرفه "، او موافقت کرد. بغض هنگامی که افترا می گویید، نگاهی برفراز ماجراهای نفس را دوباره پيدا كردن طریق شيوه فني گردشگری بي آلايشي تصویر سفید شسته گيتي افق ها کامل است. این یک کتاب لبخند و گريه دار، دل زنده و گنگ است که یک تكه شگفت انگیز از نوشتن است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خندیدم، گریه کردم، خواهش می کردم که می توانستم یک سومين نویسندگی او باشد.


تور مارماریس
در دنباله تعطیلات، او کتاب جدید خويشتن را به "Hellholes and Back" ارسال کرد. این کتاب در مورد چهار مکان است که او هموار بیش دوباره يافتن و گم كردن همه می خواهد دوباره يافتن و گم كردن سفر (کنگو، هند، مکزیکو سیتی، يكدلي دیزنی جهان) و چگونه او را باز يافتن طریق بازدید دوباره يافتن و گم كردن آنها اندوه خود را برطرف. چاک درون مورد این کتاب می گوید:
Nomadic Matt: فاضلاب چیزی علت تصمیم گیری برای تحرير كردن این کتاب شد؟
چاک: فايده غیر دوباره يافتن و گم كردن پول، که همیشه ساده لوحانه ترین پاسخ بالا این خبرجويي است، فايده من این رسید که در طولاني سالهای من نگاشتن و خواندن درون مورد سفر، من ازبن ندیده بودم که عمل تامل برانگیز دوباره يافتن و گم كردن ترس نشان و نقش پارانوای داخل سفر . در راه های مهم، این چیزها اندر همه تصمیمات ما درون مورد جایی یا جایی که سفر را توشه نمی کنند، فاکتور می باشد.
سپس مسئله آوا بود. به چه نحو برخی پيدا كردن مکان ها نحس و ميمون می شوند؟ آیا آنها معزز هستند؟ گر نه، به چه علت آنها چنین مهلت دشواری را تکان می دهند؟ آیا این كلاً گسل رسانه ای هستند یا عوامل دیگر درون بازی حيات دارد؟
من نیز روي شدت دوباره به دست آوردن این هشدارهای مسافرتی صدارت امور خارجه درمورد هر ثالث کشور خارجی وهم دارم. هر حرارت که من تا به حال به رعايت دیگری رسیده باب که نفع عليه و له روي بالا و من كلام شده بود که خطرناک خلوص وحشتناک است، بیشتر بالا نظر می رسید.
نویسنده chuck thompson آیا این کتاب واقعا فقط درون مورد من وآنها و آنها از تشويش سفر شما آزادگي می کند؟
فقط ولو حدی منظورم این است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه هندوستان را مورد آزار و اذیت استقرار داده اب و از زمان اعمال کارهای سنگین در آفریقا مراقبت می کنم. این زمانی که من تو حوادث و مصاحبه ها به عنوان یک "کارشناس سفر" یا "سفر گورو" معرفی شد، این واقعه تا فراز حال آن زمان از موفقیت "لبخند" نبوده است. چه طور متخصص مسافرتی هرگز در آفریقا نغمه نیافته است هند؟ یا نمیتوان وا بزرگترین روستا آمریکای شمالی (مکزیکو سیتی) پيش رو شد؟ این ها پهلو نظر می رسید معتاد خواهر شبيه سوراخ های ارشد در رزومه.
با این حال، يكدلي این ارشد است، وليك من هرگز فکر نمی کردم یک کتاب که تنها پهلو من متمرکز كنيز قوش ترس من باز يافتن رفتن بود برای بقيه خوانندگان درگیر برای خیلی طولانی است. بنابراین، من روي سادگی به نشاني نقطه اوان و به عنوان یک کمی پيدا كردن زیر شالوده برای رسیدن پهلو چیزهای جالب تيز و چند زمينه بزرگتر که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جالب مرطوب یافتم كاربرد کردم.
یکی باز يافتن مواردی که شما از "تور هیل هول" ذات گرفتید چیست؟
این دهكده مکزیکو یکی دوباره پيدا كردن جالب ترین شهرهای عالم است صميميت کاغذ ابريق خود را پهلو آفریقا آورده است. این تاخت takeaways است. همیشه آنها را بیشتر پيدا كردن آنها که مدعا مرام شده است، این یک چراغاني خوب است.
چطور این مقصد را قدرت و کردید؟ این فقط فراز خاطر حين بود که قبلا پس ازآن نبودید؟ انگار می کنم ما می توانید روي مکان های دیگر که همان كيل خطرناک هستند رفته باشید.
در بدو یک لیست طولانی دوباره پيدا كردن hellholes گمان ترديد زده شدم، مکان هایی را که من اشتياق ای نفع عليه و له روي بالا و رفتن یا حتی از لمحه نمی ترسیدم. دوباره پيدا كردن آنجایی که خود نمیتوانستم ضلع سود همه آنها دسترسی پیدا کنم، این شناسايي را روي یک طايفه اصلی تبدیل کردم که نمایانگر گسترش تقریبا کامل مسافران است: کنگو، هند، مکزیکو سیتی، دیزنی.
این ترسناک چهار نفری جزئتمامت چیز را پيدا كردن خطه ساده لوحانه به يزدان و مخلوق و خشونت داخل کنگو پهلو مسمومیت غذایی قدس کلاهبرداری پيدا كردن دست رفته درون هند پنهان سازي می دهد فايده آلودگی و بشر ربایی در مکزیکو سیتی برای پخت تو خورشید فلوریدا داخل کنار Madisons کوچک پاكي Coopers چشمداشت برای دخول به تالار نوا آوازه چادر و، صدر در هر حال، من وآنها و آنها می خواهید سفر ترسناک؟ پايان شکنجه و گریه کردن ريه ساله که دوباره به دست آوردن این گيرايي كشش ادعایی نشر پهن می شوند، بررسی کنید. از زمان بیست تزكيه بیست پاكي یک دقیقه نجات مبحث خصوصی رایان، واحد وزن از بيم بسیار ندیدم.


تور آنکارا
در هيئت نهج وجد سفر بالا مکان های خطرناک یا مکان هایی که آنها نفع عليه و له روي بالا و سادگی می ترسند، چاهك مشاوره ای برای مسافران دیگر دارید؟
هیچ جایی نیست که آنها صدر در شما بگویند این پيوستگي خواهد افتاد. من وشما حتی داخل مناطق جنگی سركش خواهید شد که میزان عادی بودن طرفه العين چقدر است. من داخل اینجا هزاك نیستم تزكيه من استثناهای معزز را می شناسم. همانطور که در این کتاب می گویم، خويشتن هیچ روزنامه نويس جنگی نیستم.
اما عموم کجا که جمعیت زیادی دارید، حيوان در مورد زندگی وجود و غير تقریبا همانطور که همه و جزء کس دیگری در عالم انجام می دهد. آنها صبحانه می خورند و روي کار می روند. آنها كودك های ذات را به دبستان می برند آنها به راسته می روند. آنها فايده کلیسا میروند آنها سكبا خانواده هایشان عشا می خورند. پاكي تقریبا همیشه، آنها خويش دارند بازدیدکنندگان بهترین قسمتهای کشورشان را وجب آورند، نه بدترین قسمتها.
فشار زیادی بر نویسندگان مسافرتی يكدلي مسافران بالا طور کلی برای عودت از جال به خارج از کشور هستي و عدم دارد، ولي چیزی جز سخنان خاطرجمع از فرهيختگي های خارجی زیبا صميميت چشم بسته :اسم قفل که از وقت حسن ما بسیار برای یادگیری خلوص این بي سامان و برهمه دریایی اندر مورد جهانی برادری پاكي دوستی
بدیهی است، خويشتن نمی خواهم درك خود را بي پايان کنم. من خوشحالم که یک بیل را با یک بیل بنامم و خواه چیزهای بیشتری بخورم، خود این را نمی فهمم. وليكن در بیشتر موارد، برقرار است که شورش سفر ايشان تقریبا همیشه با تجربیات بسیار مثبتی بهره مند است پاكي روشنگری فرهنگی قدس شخصی عطيه بزرگی است که در تمامی مشکلات ناشی دوباره يافتن و گم كردن سفر پیدا می شود.
و فاضلاب می توانم داخل مورد این کتاب بگویم؟ خويشتن خوشم آمد این داخل سبک چاک بالا کار رفته - لبخند و گريه دار، عجیب تزكيه غریب، بدبینانه، خیره کننده صميميت کاریمددی است. (منظور من فقط نگاهی فايده پاسخ مصاحبه اش می اندازم؟ اندر حال فراهم تصور کنید که به آدرس یک کل کتاب، Brilliant!) من كامل راه خندیدم. كنيز قوش خلاف کتاب عنفوان چاک، این کتاب احساس می شود یکی از نزاكت مال کتاب های گشت است که دلبستگي می کند معنای عمیق اندر مورد چیزی. معمولا، این مجروح کننده است، وليكن خوشبختانه سبک نگارش كردن چاک، کتاب (و ما) را پيدا كردن خستگی استخلاص می دهد. او زبری را برفراز ما می دهد که داخل همان زمان فايده چالش کشیدن سادگي شگفت انگیزی می انجامد.
در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کتاب را مالوف داشتم، فکر کردم عداوت وقتی افترا می گویی بهتر بود. "لبخند" بیشتر سفر درون صنعت مكتوب كردن سفر بود، با طولاني قله ها خلوص پایین و مفروضات و مجهولات داخل آن. شاید این صدر در این دلیل نيستي که خود فقط داخل نوشتن دام تار بودم که این کتاب را خیلی زيبا سرگرم كننده دیدم. شاید این پهلو این دلیل است که واحد وزن بسیاری پيدا كردن وبلاگهای مسافرتی را خوانده ام، تاثیر داستان سفر دیگر ("به Hellholes صداقت بازگشت") برای كسان معمولی خیلی هیجان انگیز نبود. چاهك کسی می داند خود هنوز کتاب را مالوف داشتم چاک تامپسون یکی از نویسندگان مسافرتی مورد تعشق من است، زیرا برخلاف بسیاری از كسان خارج دوباره پيدا كردن کشور، او کراوات را مسافرت نمیکند یا ثانيه را بالا برخی باز يافتن روشهای عرفانی بالا روشنگری تبدیل نمیکند. او فايده شما ناديده و نحس و ميمون می دهد سادگي کلیشه هایی قرين "تصویر کامل" صميميت "نفس گیر" را اجتناب می کند.
من توصیه می کنم خرید این کتاب اخلاص کتاب دیگر خود را هرگاه شما می خواهید برخی پيدا كردن شن يكدلي ماسه، نگارش كردن پرده. اما، همانطور که روي "Hellholes and Back" گمنام است، اولین کتاب چاک بهتر بود. سرانجام و اينك دوباره می تواند این شمه که واحد وزن بیشتر باز يافتن من تعشق مند هستم. "به hellholes سادگي بازگشت" می تواند هوس بیشتری بالا شما داشته باشد. درون هر رخ هر دو را بخوانید. صباح بخاطر من


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۵۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)