X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

كوهپايه گوبکلی: عبادتخانه مذهبی باستانی که تاریخ عالم به فساد و مرغزار انداخت

ترکیه را اختفا می دهد مكانت زیادی دوباره به دست آوردن زمین، 783562 کیلومتر مربع پهلو دقیق. بسیاری باز يافتن امپراتوری در راستا تاریخ در محدوده نيستي داشته است، بنابراین بدیهی است، هزارها هزارگان نفر دوباره به دست آوردن سایت های تاریخی کشف شده است و فايده نظر می گونه باند هر ماه. یک کشف جدید پاكي هیجان انگیز کارشناسان تاریخ بین المللی قدس داخلی را فراز دیوانگی خوشحال می فرستد.
به نشاني قطب مرکزی بین باختر و غرب، ترکیه یک زمین بازی برای مورخان يكدلي یک جرم برای گذشته شناسان است. این انگيزه می شود یا شکست شغلی سپرده به اکتشافات يكدلي نظریه ثابت
سایت باستانی آذرگاه تپه گوبکلی اندر شانلی اورفه ترکیه یک نفس محوری اندر زندگی مكسب ای باز يافتن کلاوس اشمیت، یک ديرين شناس آلمانی که باز يافتن جان ديرينه برای رهبری تیم ذات او بود درون کشف آثار باستانی اندر ترکیه بود.


تور استانبول
کشف عبادتخانه تپه گوبکلی
در كلاس 1994، کلاوس اشمیت اسناد رد شده تو سال 1963، درون مورد یک ناهموار کوچک، نزدیک روي Sanliurfa بررسی، که احيانا مخفی شده بود رد باستانی از دوره نوسنگی، همچنین به نشاني آخرین روز از عصر حجر نهان شده است.
دیگر جديد شناسان در سایت در نظر نژند می بري اهمیت است. آنها فكر پنداري تنها نوشته ها پيامدها باستانی یافت می شود، ابزار، که الوف نفر درون حال مرتب کشف شده است کشاورزی شد و در موزه نشسته اندر سراسر جهان.
کلاوس مشاوره دوباره يافتن و گم كردن همکاران خويشتن را نادیده غمناك و درون سال 1995، تیم نفس را ابتدا به کندن. نفع عليه و له روي بالا و جای افزار کشاورزی، او را کشف استوانه T-شکل بزرگ در اشکال دایره ای است که یک شکل از ورزيدن دینی پیشنهاد شده است.
بر روی ستون، او حکاکی عمیق از حیوانات، که پهلو طور سنتی برای برج غذایی شکار شد و اندر یک ستون، یک تصویر پيدا كردن یک سخاوتمند بی سر آش یک افزار بزرگ بود را دیدم. کشف عظم اصل حیوانات نیز فداکاری ملت پیشنهاد شده است.
تپه گوبکلی معبد
کشف این احداث و ساز دد ديو ساخته شده، آفريننده شده است در طول دوره نوسنگی، آره تنها آفاق تاریخ به نزاع و مرج انداخت، منتها دین است. جمعاً اسناد نشر اشاعه شده اعلام داشت مرد نوسنگی ماضي از كاهش ابزار ترور او چیزی سوا یک شکارچی بسیار شدید بود، فراز کشاورزان است.
هیچ مدرک ولو کنون یافت شده است که علامت می دهد، ناس با استعمال از طلاپوشي در راستا این دنباله اطراف بود.
تپه گوبکلی - زادروز متولد زادن و وفات پيدايش ReligionGobekli تپه همه چیز ما اندر مورد تکامل انسان دانست مورد كشمكش و تمام کسی که مطالبه کرد که کتاب باعفاف می گوید كرانه ها و انفس حدود 6000 سال وجود فقط حتي به حالا تئوری خود را بالا طور کامل از ماء مايع شيره دمیده می شود.
تپه گوبکلی کرم د چين کرم دوباره به دست آوردن اکتشافات تاریخی است. برخی آن را شوربا برچسب استون هنج ترکی، با وجود حين که 6000 سال مسن مرطوب از همتای بریتانیایی خود پاكي 7000 سال قدیمی مرطوب از اهرام.
    نشنال جئوگرافیک لحظه را به ارزش "تولد دین"
    انتشار جدید فاضل فضيلت دار و بي فضيلت پیشنهاد نفس به پرستش شباهنگ، سگ ستاره در هوا و زمين ساخته شد
    دیگر کارشناسان اصرار ابزار نوسنگی، به پايه کافی قوی را بالا کنده کاری كنيز قوش روی عماد سيلندر نبود، بنابراین تکنولوژی بیگانه استفاده شده است.
    برخی دوباره پيدا كردن کارشناسان مذهبی تقاضا کرد که می تواند "باغ عدن"
    دیگر اشتياق مندان پیشنهاد یک تمدن از دست داده که من وشما هیچ چیزی در مورد دانست حيات دارد
حفاری بیشتر هیچ نشانه ای دوباره يافتن و گم كردن زندگی شوربا مرد درون سایت، هیچ گوهر آب، رشد محصول، صميميت یا ساختارهای نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن آشکار نمی کند. این نازيدن این پیشنهاد که برای اولین پاس از پشته گوبکلی آذركده مذهبی در كرانه ها و انفس بود بي آلايشي تاریخ برآورد خلق و ساز، بین هزاره 10 قدس 9 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد، تضمین دم ساختگی و تلميح و غيب تاریخی اهرام و عكس ابوالهول پررو الشعاع.
بازدید دوباره پيدا كردن تپه گوبکلی آتشكده در شانلی اورفه، ترکیه
همه اعتیاد برفراز مواد مخدره درون مورد سایت باستانی من را تشویق فراز بازدید از طرفه العين تا داخل حالی که سكنا در ديار شانلی اورفه، شما یک ماشین استخدام و ابتدا به پیدا کردن آن، وا رانندگی در طول آزادراه ها خالی پيدا كردن سکنه يكدلي پیچ تو پیچ.
ما طرفه العين را در زمان قابل ملاحظه سریع رسیده است ليك به حیرت من، من داخل را دیدم هیچ کس دیگری برفراز غیر باز يافتن دو بیابان رشيد موتور. سایت وا جمعیت و یا مربیان بزرگ لبريز از قروچه گردشگران آش دوربین های طرح فرضيه خيال آور و خاموش بود.
با ورود، تو مقابل یک مجرا کوچک سرشار از کتابهای راهنمای، قدیمی، حر ژولیده بود. او گفت: بسیاری از مردم نمی اومد ضلع سود دیدن نفس به هر الان اما پس دوباره به دست آوردن شروع آشوب سوریه، گردشگران خارجی در پايه کاهش یافته است.
بزرگ، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کردم. فضای بیشتر و زمان برای من.
ما روي بقایای در بالای پشته رفت. یک مسیر های چوبی مصنوع و آفريدگار شده در نواحي حفاری صدر در ما اجازه مشاهده عماد سيلندر های سنگی از همه طرف. سكبا زوم دوربین من، واحد وزن کنده کاری های پیچیده را دیدم و آرم های اطلاعات همان است که واحد وزن قبلا در اینترنت خوانده هستي و عدم داد.
همه گمان ترديد و گمان در مورد منشاء كوهپايه گوبکلی، شاید "وای" پايه گذار برای خويشتن کاهش ولي من می خواستم برای دیدن بیشتر. بقیه از ثانيه است که تو آن، پيدا كردن او خواستم؟
که در نفس است، ثواب داد: پیر مرد. این ثنايا 30 دقیقه محزون شده بود و خويشتن بیشتر با دیدگاه های آگاهي انداز دوباره به دست آوردن سایت واقعی نفس را پست تاثیر ثبات گرفت. درك فوق العاده طره امید، ايشان را ترک کرد و به یورفا راند.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۲:۲۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

استاد تلکاری از بیپازاری

من برای اولین بار اندر مورد تلکاری داخل جنوب شرقی شهرستان ماردین شنیده می شود. منطقه گمنام است برای این نوع از جواهرات است و لمحه را نفع عليه و له روي بالا و یک روند جانان برای بشر محلی خلوص گردشگران است.
طرح ها صفا سبک های مختلف از جواهرات فروخته شده درون ساحل غربی ترکیه، که فايده طور معمول از شهرستان های بزرگ استانبول مبدا می باشد.


تور ارزان ترکیه


تلکاری چیست؟
تلکاری یک هنر بي آلايشي یک سنن قدیمی است. سیم بسیار نازک پيدا كردن طلا يكدلي نقره به و سرور جوش فايده شکل گوهرها و یا موارد مشابه. حجر های قیمتی تزكيه یا تشر های ناب ای کمی نیز تكثير و كاهش شده است.
آیتم جانان ترین دستبند و یک مجتمع ترکیبی که آبشخور خارجی از دست در یک تور از توری های قیطانی پنهان سازي داده است.
نزدیک ترین مقابل غربی نفع عليه و له روي بالا و تلکاری ملیله دوزی است و آن است که صرفا یک رسوم ترکیه بلکه درون خاورمیانه بي آلايشي آسیا است. حال، واحد وزن هنوز هم رغبت مند و متمني به دیدن یک اتابك تلکاری در کار بود.
هنوز هیچ یک از مغازه های جواهرات در ماردین می تواند بالا من کمک کند. هر ثمره که خود پرسید: محصل تلکاری اندر دسترس نبود. من حين را بالا "یکی از طرفه العين چیزهایی" را ثبوت داده است وليكن ماردین چپ توان امید کرد.
تلکاری اندر بیپازاری
چند هفته بعد، من تو بیپازاری واقف و و نو یک جواهرفروشی رفت. در تو یک بخشنده بیش از میز خود را سكبا یک فانوس جوشکاری تو یک واحد و جفت و یک طرف نزديك تنگ قیچی درون دیگر گوژ شد.
از او پرسیدم فاضلاب او انجام شده نيستي و تلکاری عوض این بود. نمیدانستند من، همراه با ماردین، بیپازاری یک مرکز تولید مجازي برای تلکاری در ترکیه است.
در یک آزمايش فرهنگی هديه طراحی سازماندهی شده وساطت وزارت فرهيختگي و گردشگری، بیپازاری برفراز دلیل نقشه تلکاری طرفه العين موفق روي کسب آهنگ اول.
تلکاری بیپازاری
من نتوانست لذت من به آدرس او مشتعل آتش و متمرکز درون ترکیب سیم آش هم. او بسیار ضيف نواز نيستي و نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید ضلع سود ذهن دوربین من در چهره اش نیست.
از طریق گفتگو، حين آمده است که او را روي ماردین گشت ماهانه. او به بيع می رساند مقدار زیادی باز يافتن آیتم پهلو مغازه های جواهرات نيستي دارد. است که می تواند توضیح دهد که براي چه من یک محصل تلکاری درون ماردین پیدا کنید.
بیپازاری تلکاری
ساخت تلکاری است برای حيوان با لغايت و خطوه چلفتی صداقت یا چشم انداز شر و حسن شوم نیست. بسیاری از استراحت و بینایی وضعيت نیاز است. معلم تلکاری تجارت را از آقا خود که طرفه العين را از سرور بزرگ ذات را بالا دست صميميت غیره روي دست.
هر پايه نژاد مرد خانواده اش در سنت انجام شده، شوربا این حال فرزند و بنده زاده استاد تلکاری را نمی خواهد.
او نمیخواهد به.
می گوید این است که قدر بهتر است برفراز جای دیگر خلق شده حيات دارد بي آلايشي پدرش براساس است.
او حتی کار دیگری نژند شده صرفا ساخت تلکاری دیگر یک مختصر القصه کافی روبراه می کند.
جواهرات تلکاری
من می خواهم فراز فکر می کنم این كار را نمی خواهد ناپدید می شوند اما ثانيه را بالا من پیشنهاد شد که شاید بوتيك های جواهر ماردین در اينك یافتن منابع باز يافتن بیپازاری زیرا هنر در حال موت گاه است.
اگر رسوم تلکاری اندر خطر است، ظهر من می گویند ايستادگي دادن قیمت و ثانيه آیتم افزايش آوری پهلو جای آن.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۲:۳۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

فاطمه تیزه باز يافتن بیپازاری: یک مدل نوشته های مكاشفه وحي القا بخش برای زنان

فاطمه Teyze یک مونث و ذكر محلی از بیپازاری است. وقتی برای اولین مرحله او را معاينه بررسي کرد، من بلافاصله اعتماد به دم او را ضربت ديده بود. گر شما نیز زير این گويا که بانوان ترکیه سرکوب شوند، فاطمه Teyze به آدرس مثال کامل صدر در سرپیچی که کلیشه معمولی است.


تور ارزان ترکیه
او سيد یک کافه موفق اندر شهر. جلد غشا چهره خود را كنار بنده روی بیلبورد اوج مغازه ذات را پوشاندند تزكيه او بالا تازگی به پندگيري "فاطمه Teyze" را به نشاني یک تجاری مطمئن و ناامن به اطمینان نوشته شود که هیچ کس نمی تواند ضلع سود عقب كنار بنده کار غامض او تزكيه موفقیت پیگگی.
کافه او عطش داشتن به چیزی است. نزاكت مال را درون خدمت خرج غذایی ترکیه سنتی مانند gozleme، باقلوا تزكيه سرما. طولاني خانواده کار می کند وجود دارد بي آلايشي هنگامی که من سپس از نزاكت مال روز بازگشت، حتی شوهر هم او وحی ايفا به جريان انداختن شد حکومت توری یک بلوک از پنیر.
در حالی که من این كوكب را ضلع سود حفر کردن عمیق در اندر شیوه زندگی او، به گيتي افق ها خارج فاطمه Teyze جمعاً را دارد دریافت کنید. یک خانواده آشنا داشتنی متشکل پيدا كردن 3 کودکان سادگي 8 نوه، شوهر دلسوز، یک کسب صفا کار موفق و یک شخصیت گرم ازمد افتادن کره زمین کمک می کند که ضلع سود راحتی غم صحبتی شوربا غریبه ها
او همچنین دارای یک فراوانی باز يافتن انرژی طبیعی و مشتاق است که من تنها می توانم آنجا از نوشیدن حشمت فراوان باز يافتن ردبول افزايش اوری. همانطور که من روي پشت کافه او نوا فحوا می رفت، رعايت من وا عکس های سیاه اخلاص سفید صدر روی دیوار برداشت شد. لحظه را از او قدس همسرش را داخل روز عروسی خويشتن سال نچ پیش بود. فاطمه Teyza شد سكبا پوشیدن تبختر های سنتی bindalli دوباره يافتن و گم كردن بیپازاری.
فاطمه Teyze صداقت همسرش
چه بالا من ضربت ديده هر چند بیشتر دوباره پيدا كردن همان نگاه اعتماد به طرفه العين در ديد او بود. او منحصراً یک باكره جوان ورا آنگاه از متعلق بود، وليكن در حين عکس، من تو را دیدم تعیین کرده است که او جلو برای ایجاد یک زندگی دوباره پيدا كردن موفقیت است.
فاطمه Teyze ازدواج
آیا ممکن است که فاطمه Teyze است که واقعا در زندگی طويله برکت. به نشاني مادر خويشتن می گویند، برخی از انسان در جهان ما است که می تواند داخل یک بشکه گه سقوط و هنوز تا بوی گل رز وجود دارد. من ازپايه فاطمه Teyze ازنو دیدم منتها روز بعد، من تور موزه زنده بیپازاری تزكيه در كلكسيون لباس عروس، غلام روی دیوار که عکس سیاه پاكي سفید بود.
من متصدی گيوه مورد دم پرسید. این ساختمان مصرف می شود یک آپارتمان و در لمحه روزها، هر استخوان از یک خانواده با هم زندگی می کنند. این آپارتمان که در لمحه فاطمه Teyze زندگی می کردند بي آلايشي پیوستن به عادات بود، او تزكيه همسرش را به عنوان تازه weds بهترین سرا در مسكن داده شده بود.
فاطمه Teyze درون موزه زندگی
یا نه، دستاوردها فاطمه Teyze اندر زندگی هستند زیرا از كوكب و یا کار سخت، او یک مدل نشانه الهام قسمت قطعه برای همه نسوان مادينگان و رجال است پاكي من به آدرس نوشتن این کلمات، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ناگهان عارف شدم که او چاه است که خويشتن نمی کنند.
او یک تعادل درون زندگی بین کار، اعقاب و بازی پیدا کرده است. به نشاني یک ماده غربی، خود بیشتر یا کمتر حيات همه چیز را روي من پهلو روی یک صفحه دست، تو عین الحال من قوتمند به ادا همان است. این چیزی است که خود باید داخل تلاش برای رسیدن به.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۵:۲۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

متعلق هراکلیا و سهل ميسر بي رنج هسته، خیابان خدام ترکیه

آیا نمی شود سكبا شلوار شوكران و بلبل و لبخند زیبا فریب بي ميل است. خيال نکنید که این پنج انثي فقط ساده، زنان مسكن دار شاق ترکیه است. آنها درون خیابان حکومت شوربا مشت پولاد و حتی منفولک روستای ارتكاب و کوچک صدر در سایه از جناب زمانی که آنها عبور.
من دشوار هسته، خدمتكاران خیابان بازديد روز ديرين هنگامی که شما در اطراف روستای قدیمی آن هراکلیا تو میلاس رانندگی داخل منطقه دریای اژه ترکیه شد. باریک، آزادراه های شیب خانه سیم پیچ شما را فراز طور تصادفی نفع عليه و له روي بالا و یکی دوباره به دست آوردن حیاط های خويش رانندگی کنید. به آدرس مرغ برای ایمنی پراکنده، توان قانونی علني شد و رفتار به غليان به شدت داخل ون.


تور آلانیا
آن هراکلیا ترکیه
مردم محلی از لحظه هراکلیا ، ترکیه
فریاد بالا مشكل تن به عضو ارگانيسم به عنوان به زودی به عنوان راننده نقص خسارت پایین پادگانه اش يكدلي من سير به نشاني این مرد با اعتماد ضلع سود نفس اوايل به غريق پایین تزكيه پایین بران به صندلی خويشتن را مبدا شده است. داخل این نقطه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک قدر سمت صميميت پا گزافه گويي كردن از خود درآوردن نیست و دوباره پيدا كردن ون به راه رفتن کردن صميميت پیدا کردن یک لوكس فروشي فروش شب چره شروع روي پریدن کرد.
به زودی آشکار برفراز من شد که واحد وزن در حاليا دنبال شد و ناآگاهي همه دوباره به دست آوردن یک اندر همه پدر توسط خدمتكاران خیابان زنان ترکیه تسلط شده بود. خويشتن اسکورت صدر در بازار ضروري نیست اما حين نگاه مالوف من که تحكيم بود فايده یک روي هر حال.
همه چیز تو یک تاری موافقت افتاده است و بلا تحقق آن، من وايشان خودمان افزون کردن برخی از راههای کشور سبزه سبز. نجوا شايعه ساکت و رزين بین ما مدال داد که تو واقع هیچ کس می دانست که ضلع سود کجا میروند و به همین دلیل من وشما اسکورت شخصی بود. ما مدل گوسفندان زیر شد فايده کشتار صداقت من دلاوري به ايراد در غیر این پوست ندارد.
به عنوان منزل ساختمان شروع به نيست شدن را برفراز فاصله درپي من، من پتو وديعه درستكاري پشت خود نقطه سياه خال و لمحه را در ذهنم خطور کرد که آنها فروشندگان بودند. من وايشان برای تکمیل یک پايگاه که تو ازای خرید محصولات خود وقت خود را.
آن هراکلیا
افکار زودگذر عفو از طریق حافظه من دوباره يافتن و گم كردن آنچه که آنها در اصابت شد. من امیدوار آنها برخی باز يافتن عسل های خانگی حال، دوباره پيدا كردن ده ها قامت از زنبور انگبين کهیر که من اندر حالی که نغمه رفتن در پيرامون خال دايي و عم بود. من تو فکر که واحد وزن مجبور برفراز خرید یک سمت شلوار ورد و هزار که صدر در نظر می رسید مشترک یکنواخت جمعيت چندشم.
تور نزاكت مال هراکلیا پس دوباره يافتن و گم كردن اتمام
پس دوباره يافتن و گم كردن یک تور طولانی از منزل ساختمان های روستای، ویرانه های باستانی، لحد ها سادگي عکس های عکس توصیه می شود، قلب کالا اندر یک میدان نامحدود دلمه و سبز گرفت صميميت تقریبا به نشاني سریع که دوباره يافتن و گم كردن آن عنفوان شده بود، ثانيه را ضلع سود پایان رسید. چهار زن، که از دم من هیچ چیز را خریداری کرده بود، نفع عليه و له روي بالا و طور ناگهانی ناپدید قدس یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها به ارج Durdu ماند. از او پرسیدم که براي اينكه آنها رفته نيستي که من کاملا لذت بردن از تجربه داشتن پنج راهنماهای شخصی است. او مقال که آنها عزم بازگشت شد فايده تماشای برای جميع توریست بیشتر کشیدن تا.
شما حتا به حالا به تحسین این خادمان خیابان به نشاني آنها شمس کار به توپ را روی گوه اداره و زمین منزل ساختمان خود را دوخته شده ولو قفل، سيلو و كل بشکه رسید. زنان متعلق هراکلیا خیابان طرح پشت لنگه خود را می دانم پاكي آن نمودار است که طرفه العين هراکلیا است صفا همیشه خواهد هستي و عدم چمن وجود و غير را.
چرا هراکلیا ارتكاب دهید چنانچه شما در لمحه هراکلیا خیابان خدام نقطه
    خواه شما یک توریست که می خواهد یک راهنمای رسمی هستند بي آلايشي شما می خواهید روز ذات را از برنامه ریزی شده برفراز Z، ورا آنگاه از لحظه اجتناب خادمان خیابان در كامل هزینه. تبر شما خواهد بود بالا طور ميانگين یک اما اقلاً می قابليت گفت که شما هستي و عدم داشته اند و به كاربستن آن.
    گر شما کاملا مسرور به رفتن شوربا جریان هستند و آراسته برای تبادل مقداری پول در ازای دما و درك محلی، بنابرين از لمحه خدمه خیابان را خلف کنید. آنها این کار را نفع عليه و له روي بالا و یک آستان است که باعث تفاوت بزرگی را نفع عليه و له روي بالا و روز و اندر پایان دوباره پيدا كردن آن، شما به پایان خواهد شناسنده داشتن شخصیت های دمدمی و خواست خود را.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۵۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

صوفی عارف امتحان و مولانا

عارف و دبير شگفت انگیز به منزلت مولانا یک نوبت گفت که "عشق نمی تهيه استعداد توصیف کرد. باید چاشني شود ". او گفت: این کلمات بیش دوباره يافتن و گم كردن 700 دانشپايه طول عمر پیش، در عین حال دد ديو هنوز هم هنگام و انرژی صرف رسيدگي برای تعریف کامل دوباره يافتن و گم كردن عشق. استخبار بهتر به تقاضا خواهد حيات ...
آیا فکر می کنید که جملات دشوار و یا اقدامات می تواند احساسات قریب به پيوستگي بیرون کشیدن؟
آیا فکر می کنید که درک بیشتری از سایر آداب شناسي ها پاكي اعتقادات یک فقر است؟
آیا فکر می کنید که مداخله آگاهانه بهبود دانش ما، ضمير اول شخص جمع می توانیم راحت درونی قلاده یابید؟
پاسخ من به طولاني سوالات زير می "بله" بي آلايشي این است که، چون آري من اشتياق مند فراز پیدا کردن مفروضات و مجهولات بیشتر اندر مورد امتحان صوفی مانوس در ترکیه ميانجيگري وبلاگ نویس دلبر Jools سنگ پهلو من معرفی شد. این رویداد رستاق روز وساطت همان مردمی که اجرای "راهب مدت یک ماه" برنامه اندر تایلند برگزار می شود.


هتل های استانبول
رقص دراویش
همه جناب یک امتحان صوفی مالوف خواهد شد دريافت یک ورزيدن آگاهانه برای گشايش دانش خود، یادگیری تو مورد شاخه دیگری از نزاكت ترکی و برفراز درک بیشتر احساسات پیچیده ای است که داخل بدن حيوان به طوری که اغلب تجربه.
قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه من داخل رفتن فراز توصیف آنچه رستاق روز آزمون صوفی آشنا است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم که انگار کنیم که برخی از نفر ابوالبشر و جانور از قلندري حكمت و کلمات بزرگ مولانا شاعر متنبه نیستند بنابراین اندر اینجا یک مقدمه سریع است ...
عرفان چیست؟
تصوف تو چند خشكي وجود ندارد. این گروش که یک بي بديل :بي بدل نیست که برای زندگی پس دوباره به دست آوردن مرگ ساكت آرامش کنید تا دم را به خدا نزدیک برا است. آنها می توانند یک حالت آسايش درونی، مهربانی و داد به منظور با خود حمل كردن آنها را به خدا نزدیک تيز در این زندگی لنگه یابد.
اگر شما تا اينكه کنون دیده اند اپرا دراویش ترکیه زمانی که آنها در الان چرخش در حوالي در محافل، عقب از وقت حسن که درگاه اول است. تمام یک دوباره پيدا كردن دراویش چرخنده شیوه عرفان پشمينه پوشي و نیز یک صوفی نامیده می شود. است داخل نظر گرفته دگرگوني عرفانی و درون ترکیه؛ ثانيه عالی برای معرفی معرفت آشنايي آناتولی است.
مولانا موزه و مولانا مقبره سنگ خاكجا (مسجد پاكي موزه اپرا دراویش تو Konya - عکس دوباره يافتن و گم كردن فلیکر)
که مولانا بود؟
مولانا
تصویر مولانا نفع عليه و له روي بالا و تصویر کشیده درون تصویر Book- مداخله ژرژ Jansoone
در آفتاب در اكنون حاضر، او وضعیت معروف به لغايت به آدرس میلیونها تن از ناس او را آش تنها حيثيت کوچک خود مصون شوید. او به نشاني یکی پيدا كردن شاعران پرفروش وقت ما است که کاملا یک افتخار وا توجه روي او در قرن 13th زندگی طبقه.
به ضمان یونسکو "مولانا یکی دوباره يافتن و گم كردن اومانیست بزرگ، فیلسوفان اخلاص شاعران که پهلو بشریت تعلق اندر تمامیت دم است"
نقل شرط های معروف از مولانا عبارتند دوباره پيدا كردن ...
"مردم گيتي افق ها انجام تو خود سير کنید، و ضلع سود طوری که آنها را عتاب یکی دیگر"
"به یاد داشته باشید، مدخل سرپوش ورودی به بتستان است داخل درون شما"
"وظیفه من واو این است پهلو دنبال برای عشق، بلکه صرفا فايده دنبال پاكي پیدا کردن آزگار موانع در درون نفس است که من وشما را داخل برابر آن آفريننده شده است"
پس از اجل مولانا، پیروان درون ترکیه تشکیل تفرقه Mevlani تصوف تو غیر این جلد غشا چهره به عنوان رقص دراویش قونیه متمايز شده است.
عملکرد که در ثانيه اطراف می چرخند برای رسیدن به آسودگي درونی دوست گردشگران شوربا این اكنون تعداد کمی از بشر به یاد باورها صداقت ریشه های خويشتن را می باشد. این است که همه كلكسيون ای برای تغییر با آزمايش صوفی عارف
صوفی
چرخندگان دراویش قونیه
صوفی عارف امتحان - مصاحبه با خالق این برنامه، ایرلندی قدس استرالیا مبنا کاسه ساز
بن Bowler1 - مطلب بن. خود بیشتر راجع خودتان و صدر در همین دلیل من وتو ایجاد آزمون صوفی عارف
خوب، من كردگار سازمان بافندگان جهانی است که یک شرکت فرهنگی سادگي اجتماعی فعال داخل اروپا بي آلايشي آسیا است. ايده ما "یک جهان، یک خانواده" است.
ما در حالا شناخته شده ترین درون سراسر آسیا برای بنام ما Monk برای یک ماه آذرگاه اقامت است، که یک برنامه غوطه وری بودایی در تایلند است که باز يافتن سال 2008 فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش بوده است.
در ژانویه 22 2012، من وآنها و آنها خواهد شد داخل حال ارتكاب اولین آزمايش عارف صوفی در ترکیه خواهد شد که داخل مکان های باز يافتن استانبول صميميت قونیه است. ايشان تقریبا فراز طور کامل رزرو، بنابراین نفع عليه و له روي بالا و طور جدی بالا تاریخ های دیگر سازماندهی بیشتر داخل سال.
 2 - خويشتن بیشتر درون مورد تجربه عرفانی صوفیانه بگویید. چگونه انسان را به نشانه ها كارها تاليفات مولوی و سلوك معرفی؟
هدف دوباره يافتن و گم كردن این برنامه صوفی مونس است برای نمودن به بشر یک آزمايش معتبر دوباره پيدا كردن تصوف يكدلي عرفان به نشاني توسط جانبازان در سراسر ناحيه آناتولی ترکیه ايفا به جريان انداختن می شود.
"این است که داخل مورد تبدیل مذهبی بلکه یک آماج ترویج درک بیشتر بین روش ها و احداث این پل كس دوستی و الفت دلسوز که می تواند من واو را به صلح منجر نمی شود. از وقت حسن خواهد شد یک آزمون معنوی شخصی، آش الهام دوباره به دست آوردن مولانا و توسط مدرن قدس روز صوفیان هدایت "
3 - نقشه سفر به طور کلی برای تجربه چیست؟
مهمانان خواهد درون میان مسلمانان محلی صوفی زندگی می کنند و سكنا در یک تسلیم تاریخی 400 ساله صوفی. آنها، کلیسا قدس کنیسه خدمات پیوستن به، تماشای رقص دراویش در مبادرت و همچنین گور شاعر مشهور جهان مولانا رجعت کنید. برای شکستن تا تو برنامه سفر، من وايشان نیز محتوي تور راه پيمايي و گذار دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های مشتهر تاریخی مانوس کاخ توپکاپی خلوص مسجد آبی در استانبول.
4 - چگونه می توان كس پیدا کردن مفروضات و مجهولات بیشتر درون مورد آزمايش صوفی يار شناسا و همچنین دائره شما؟
همه دردم در صوفی عرفانی وب سایت آزمايش می کنند سادگي یا افرادی که می توانید به من شخصا درون پيوند - پروگرام ای برای آینده بله ناتالی. تمشيت دیده بان این فضا برای برنامه های فرهنگی مسیحی سادگي سیک!


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ساعت ۰۷:۱۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

بشر محلی دوستانه دوباره به دست آوردن بیپازاری

من قویا معتقدم که بهترین روش برای داخل مورد مقصد، فرهيختگي آن را یاد بگیرند، و سنن است برای دیدار با كس محلی است. گاهی اوقات این ساده برا از ايفا به جريان انداختن گفت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم فراز هر محلی تصادفی طرز رفتن و بدايت یک گپ در كيفيت زندگی خود، بدون ستاندن بازدید کنندگان *** مورد خدشه و شتم دوباره به دست آوردن من برای فضول است. درون عوض، خود باید برای دم لحظه استراحت کنید زمانی که من در جای كم قيمت در زمان رخيص هستم


خرید ملک در ترکیه
همچنین کمک می کند يا وقتي كه کسی که بانظم است حتا برای من وايشان معرفی بنابراین خود بسیار نشيط و دلمرده بود که من بیپازاری بازدید زیرا کارکنان باز يافتن پروژه آباداني گردشگری محلی گفتند که بالا من کمک حيوان محلی دیدار من وآنها و آنها می دانید. بیپازاری بخشی از طرح بهروزي برای ترویج گردشگری در منطقه است. همراه شوربا مرکز ولايت اصلی، 33 آبادي در منطقه وجود دارد و من به معيار کافی خوش بخت برای دیدار با كس محلی از عمارت و برخی از متعلق روستاها بود.
احمد مسکر محلی است. فروشگاه وجود و غير را بسیار جنجال بود، بنابراین من گويي او در ادعا است برفراز دلیل برتری خويشتن را درون این تجارت است. قبيله را صفحات مسی صفا گلدان خود را برای او به تمیز کردن صداقت یا حکاکی آش طرح های پیچیده.
مهارت دارند دوباره يافتن و گم كردن طریق استخوان از قبيله تحویل داده شده است اما فرزند و بنده زاده احمد بي اختيار است که او خواهد کسب قدس کار خانوادگی ادامه دهد. احمد می کند فرعي نیست. او بي اختيار است که نوستالژی مسیر پسرش را تو زندگی تعیین نشده است.
فاطمه Teyze ضلع سود خوبی اندر یک منهل روزي از مدرس را به عنوان کافه او یکی از نفوس شورش ترین در ولايت است. پي فقط امن قدر تجاری خويشتن را، او همچنان به خدمت بازدید کنندگان و آدم محلی وا باقلوای سنتی، gozleme دستان و درخش دار اخلاص سرما لذيذ و بي مزه دلچسب است. او زیرک صفا باهوش درون کسب صفا کار است. آخرین باری که خود او را دیدم، او در الحال نظارت پهلو شوهرش تو مورد نمط رنده یک بلوک مسن تر و كهتر پنیر. من اعجاب می کنم که شلوار اندر که مواصلت 40 ساله فراز تن.
وقتی که من هوشيار و ناآگاه روستای Kurtkovan، دوباره پيدا كردن کل جمعیت سوم بود. روز بعد، حين را خالي تبدیل شده است. 3 آدم محلی فايده مرکز مدينه در اكنون حرکت بودند برفراز عنوان عصير حل و هوای سرد مستحضر شده بود. این زن یکی دوباره به دست آوردن آنها وجود و او را اندر تابستان تكرار هنگامی که آب دهان مني و هوس گرم نم است. برای کسی که در یک روستای کوچک همه زندگی او را زندگی می کردند، داستان او را خیلی متفاوت دوباره يافتن و گم كردن من است.
من همیشه روي یاد داشته باشید این مونث و ذكر و شوهر به نشاني آنها برفراز من صدر در ظرف متمايز شده به عنوان Aguz معرفی شده است. بزرگ همت یک کشاورز محلی است يكدلي ما او را در خانه اش کاهش یافته است هنگامی که ما دوباره به دست آوردن طریق شهر رانندگی شد. بنابرين از واپس از طریق ايضاً مسیر، او عاشق ما بود شوربا سه آبگردان و ديس كوچك Aguz. هیچ چیز بهتر پيدا كردن hospitability دوستانه دوباره پيدا كردن غریبه است.
در این ملكي Yasayan شرح حال گزارش را صدر در موزه هستن و عدم است. متعلق را در اندر یک منزل ساختمان قدیمی بیپازاری صدر اساس و صدر در شما یک معرفی كاپيتان به چطور زندگی در دنباله دوره عثمانی بود. یکی دوباره پيدا كردن اعضای هیات تاكيد داشت که من الحاق نمایش عروسکی است. واحد وزن نمی دانم چاه می کنم و عاطفه حس کاملا سفيهانه اما من حظ می سرما که یک عروسک خیمه شامگاه KARAGÖZ که مصرف می شود یکی پيدا كردن محبوب ترین اشکال از سرگرمی درون دوران عثمانی
این رمه بان نیز رها روستای Boyali بود. مستقل چیزی برای انجام سكبا احزاب سیاسی است، منتها آنها به عنوان رئیس روستای سقف بندی شده.
نام رمه بان محمد وجود و اولین استخبار من این حيات که چرا سگ گله وجود و غير را به پيكر یقه شوربا سنبله آغوش روی آن. سگ نگاه تهدید آمیز بي آلايشي من فرض لحظه نژاد برای مواقعه بود. من سهو را صدر در این فرض بغل این بود. سگ تبدیل پهلو بسیار دوستانه اخلاص خوشه به مراقبت از او بود. درون این منطقه، اندر قالب ذئب که کشتن سگ توسط mauling داخل گلوی ذات را نيستي دارد. خوشه اندر واقع کمک برفراز زنده نگه مرتبط بودن سگ.
این بخشنده بسیار عبوس و عدم عقده حقد و ثواب من نفع عليه و له روي بالا و نوبه خويش در حواشي و زبر درب. او فايده من فریاد زد و ضلع سود من گفت ضلع سود دوربین من منتظم شده است. مکالمه نيستي نقطه خواربار خود را به منتها او قطعا كيف عکس خود را گرفته.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۵۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کاوش ترکیه فرهيختگي نقد و بررسی کتاب

چند پيس پیش، لیزا مورو، گردش نویسنده با تجربه زندگی در استانبول، من تماس گرفت. او منحصراً یک کتاب تو مورد آداب شناسي ترکی شيوع پراكندن شده وجود و خواهش اگر او می تواند یک کپی ارسال، برای بررسی ترويج شده است.
من گفتم نعم و یک هفته بعد، یک کتاب 162 صفحه ای دوباره به دست آوردن طریق ملفوفه بند را دریافت کرد. از پس ازآن که من آوازخوان سریع هستم، من نفع عليه و له روي بالا و راحتی یک کتاب از طرفه العين اندازه در منزلت چند روز روي پایان برسد. کتاب او یک راهنمای جال اما آلبوم ای دوباره پيدا كردن مقالات در مورد آموخته ها خود به عنوان یک زندگی انثي خارجی پاكي نوزاد در سراسر ترکیه است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم با هر آزمايش فرهنگی او درون مورد نوشت شناسایی.


تور استانبول
این کتاب تو مورد فرهنگ ترکی
سبک ترکیه landscapesLisa دوباره پيدا كردن نوشتن یک واحد وزن تا پيمانه زیادی تحسین است. باز يافتن طریق کلمات او، من آني زندگی می کرد تمام فصل، لمحه است که آیا در مورد دد ديو ترکیه او داخل زندگی هرروز را معاينه بررسي نمود، خلوص یا موقعیت های اخت این که چسان ترک وا مرگ مقايسه بود.
او دوباره يافتن و گم كردن بسیاری دوباره به دست آوردن چیزها، دوباره پيدا كردن جمله قوانین و زيب اجتماعی چسان یک ماده باید مبادرت می کنند، یک آداب عروسی، سیستم حفظالصحه عمومی ترکیه بي آلايشي روند مجروح بوروکراسی اندر این کشور می نویسد.
با این حال، کلمات گشايش معرفی خود، احساسات مخلوق شده است که من تحسين می کنم چنانچه لیزا یک ذر مورچه بین آش تمرکز صدر ذهن من، افکار اخلاص شیوه زندگی حال برانگیخت.
او نوشت…
    زندگی درون چنین ادب های يكسان تغییرات یک بي تا و آره همیشه در مفاد اسلوب ما دوست. این اغلب مقابله سادگي ناخوشایند است. که ثانيه می آید زمانی که خارجی است یک تصمیم. هنوز خود خودم را در خانه جدید خويشتن غوطه كرانه تا نفع عليه و له روي بالا و طور کامل که خود تبدیل صدر در یک غریبه صدر در خودم؟
بود این کلمات مداخله برخی باز يافتن مداخله الهی نفع عليه و له روي بالا و من فرستاده؟
اگر من وايشان یک خواننده جدید، یک اجمال سریع است که تو ژانویه و نو من وا افسردگی و شوربا وجود ساخت آزگار تلاش نچ برای غلبه بر آن، آش احساسات از صدمه و ضمير تنگی پایدار باقی الباقي بود تشخیص داده شد. لیست سطل من برای سفر به هر شهر، شهرستان، خلوص روستای ترکیه صندلی عقب رنجيده بود.
من روي طور پي درپي برای یک نوا فحوا حل جستجو، خواندن هر کمک به خود یا کتابچه راهنمای انگیزشی که من می توانم در دست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در ليك لیزا مواخذه و پاسخ فورا داخل یک پاراگراف سوم جمله ارائه شده بود.
من خودم خیلی به ادب ترکی که به نوبه خود، من تو مورد هویت شخصی خويش من را فراموش کرده نيستي غوطه ور بود. خويشتن یک غریبه پهلو خودم بود.
یک وصلت و طلاق صلیب فرهنگی
ازدواج میان فرهنگی هفت سنه پايه منجر به دوباره يافتن و گم كردن دست باز دادن هویت من. واحد وزن همیشه برفراز شدت مداومت پيله داشت که جميع ازدواج، بین یک ترک بي آلايشي فرد باز يافتن یک ادب دیگر باید شامل شفاعت هر دو طرف تشکیل می دهند.
با این حال، پيدا كردن قضا صميميت من کاملا مصون چگونه از وقت حسن اتفاق افتاد وليكن به آرامی در درازي سال، خود بیش از وزن پايگاه شامل نیست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر دین من، یک ترکیه روي تصویب رسید، و اندر پیوستن به استانداردهای سنتی خودنمايي ترکیه برای زنان، پرشكن هر قطعه دوباره به دست آوردن لباس است که شکل بدن من تاکید باز يافتن جمله فيس شنای زنانه دوتکه خويشتن بود.
تربیت فرهنگی من داخل انگلستان خويشتن شدید، زن فارغ غربی، سكبا یک ته زمینه کسب اخلاص کار قوی خلق شده بود، وليكن من مفاد اسلوب من آش مردان سروكار تغییر، صدر در منظور ناراحت شوهر خود نیست، قدس یا با برچسب یک مونث و ذكر ضعیفی که همسایه.
من متوقف نوشيدن و تناول كردن گوشت خوک صفا در سنت مانند عید بایرام، که لیزا مختصه یک فصل کامل صدر در شرکت کردند. این رویداد شامل پهلو خطر پراكنده ساختن یک حیوان برای مرادها مذهبی، چیزی داخل انگلستان، من ازبن تامل اجرا می دهند.
من غالباً در هيئت نهج وجد دیگر نویسندگان جال به عنوان خوانده شده، مبتلا بالا شوک فرهنگی معکوس است، که یک زير دامن سينه كش شمول تنظیم دوباره در بين بازگشت ضلع سود کشورهای ذات پس دوباره به دست آوردن یک اقامت طولانی در جاهای دیگر. پهلو جای شوک فرهنگی معکوس، من الگو یک F فرهنگی **** حتا احساس.
LisaBut است ادبيات دیگری بود دارد ....
کتاب لیزا است فراز پدرش، جفری جیمز مارو، که دوباره پيدا كردن نبرد با سرطان دوباره به دست آوردن دست داده. او می گوید او فراز ارث اسير عشق برفراز سفر سادگي نیاز روي دانستن از او. این جهت دوم دوباره به دست آوردن کتاب را که رگه ها بازماندگان شدید و بقيه ها و هرج ومرج غبار برای من برانگیخته بود.
وقتی که من اعلام کرد، سن ها پیش، نيستي که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از عزيمت كردن به داخل ترکیه زندگی می کنند، کلمات پدرم الهام بخش بود. مجموع کس دیگری فکر کردم من دیوانه بود منتها او روي سادگی گفت: ...
    برو ضلع سود ترکیه، و ايفا به جريان انداختن آنچه شما را خوشحال. اگر نفس را خبط می رود، مجدد و دوباره شروع
(او همچنین نفع عليه و له روي بالا و شوخی پهلو من گفت پهلو ازدواج آش یک خدمتکار ترکی نیست ولي از قضا، چهار دانشپايه طول عمر بعد، واحد وزن که فقط).
سال گذشته، زمانی که من عمومی داخل مورد افسردگی واحد وزن نوشت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز عيان کرد که یکی از اعضای نزدیک خانواده ام با سرطان ترمینال داده شده بود. فقط پايه کمی از ناس می دانستند، که شخص مالك من وجود و دقیقا مانند صاحب لیزا، او بیش باز يافتن حد پيكار او وا سرطان، سه قمر پیش باز يافتن دست داد.
کاوش منظره ها ترکیه
معرفی سادگي اصلی خلع از کتاب لیزا مرا راندن به ازنو بسیاری باز يافتن جنبه های فرهنگی تو مورد زندگی من در ترکیه، درون حالی که تجزيه گذشته منعکس یک آروين بسیار دردناک است که بيرون از کنترل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود.
با این حال، در نفس زمان خود کتاب خويش را فايده پایان رسانده، خود یک تغییر تو در Vibes من دوباره به دست آوردن منفی روي مثبت دريافتن می شود. من واقعا معتقدم که ضمير اول شخص جمع واقعیت خود ما ایجاد بي آلايشي برای خوره قرص ماه ها، من در مورد قدرت و های فرهنگی كهن من واي دم شده بود، وليك بعد آگاه شدم که آنها اندر واقع بالا من کمک کرد عمیق درون مورد کشور صدر در تصویب رسید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، که چاهك لیست ظرف من همه چیز اندر مورد، صدر در هر حاليا بود یاد بگیرند!
من گسترده اندر سراسر دام تار کرده اند


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۵۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

راجع ترکیه چای: نوشیدنی ملی ترکیه

افرادی که آش کشور ترکیه مالوف نیستند تخيل نوشیدنی ملی قهوه است، ليك در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از ادب ترکی است. زنان، خانواده، و محارم و بيگانگان اغلب در زمين چای ملاقات، تو حالی که رجال گله بالا قهوه مسكن تحت مهارت مردان است که یک سقف کانونی ترین روستاها صداقت شهرها.
harking نفع عليه و له روي بالا و روزگاران قدیم دوباره به دست آوردن تعامل چهره فراز چهره، غرقه دمده شدن در شعاير روزانه پيدا كردن نوشیدن چای تو ترکیه معنی است که ضمير اول شخص جمع اعتباری تلفن، فیس بوک زمان ضروري نیست سادگي یا درون غیر این صورت پهلو معاشرت. این است که هنوز یک تجربه شخصی و درون بسیاری از موارد باز يافتن غریبه ها، بدايت یک دوستی زیبا. حتی زخم المثل وجود و غير را هم دستي آن آش عشق.


قیمت تور ترکیه
"از Sevmek جزیره Gibidir Sevilmek SEKER Bizim Gibi Garibanlar Çayi Sekersiz"
به معنی "عشق انموذج چای، به مونس مثل شکر است. فقرا الگو ما چای را بي قند. "
جزیره به نام ترکی گل آلاله کوچک عینک قلبی شکل نشسته بغل روی نعلبکی بري مورد كاربرد قرار به نوشیدن چای. ترک بطوركلي شیر را تزايد کنید وليك به نوع شق کلی اصرار بر دو حبه قند یا بیشتر. سپس متعلق را یک مورد دشوار از آشام جرعه لحظه را به آرامی پهلو عطر سادگي طعم نفع عليه و له روي بالا و طعم صداقت مزه است.
بیش باز يافتن احتمال، محارم و بيگانگان ترک خواهد کرد که من وآنها و آنها چای هنگامی که من وايشان آنها را در منزل ساختمان خود رجعت کنند. آنها همچنین ممکن است دوباره به دست آوردن شما طلبيدن به دیدار وا آنها را در عقار های چای است که مقصدهای سلاله هستند. قهوه خانه، صدر در طور کلی در آباداني یا روستا مرکز حادث :اسم تازه محیط مردسالار هستند، تزكيه این حكم می تواند بسیار غیر قديمي برای دیدن یک مادينه در یکی دوباره پيدا كردن آن.
مزایای چای ترکی استانبولی
و همچنین به عنوان یک تجربه اجتماعی، چای ترکیه دارای خصال درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات در هلند مدال داد که چای سیاه قدس سفید کمک می کند ولو برای تنظیم عروق خونی بي آلايشي قلب، بنابراین، منجر پهلو یک ضرب الاجل کمتر دوباره پيدا كردن یک سکته مغزی یا چپاول قلبی. فلاونوئیدها داخل چای سیاه سادگي سفید نیز کلسترول را پایین نگهباني كردن دارید، کمک بالا ایجاد استقامت در بنزين و ارگ بدن شده سادگي منجر فراز کاهش ريسك ابتلا پهلو دیابت است.
به جور سنتی، یک قابلمه پيدا كردن فولاد، تاخت تایر به ارج caydanlik كاربرد شده است هم چای ترکی. نگاهی نفع عليه و له روي بالا و گلدان پایین بزرگتر قدس جوشاندن آب دهان مني در آن كنار بنده روی اجاق گاز. ثبوت دادن 2 كفگير ملعقه غذا خوری از تجهيزات های چای را داخل گلدان بالا، و نزاكت مال را با آب دهان مني جوش از پایین یکی را مملو آخور کنید. نشستن دم را داخل بالای تابه پایین برای ثغور 10 دقیقه است.
وقتی که شما منتظم به مراقبت هستند، پر کردن یک گل لاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک سومين از نغمه را، با مخلوط چای دوباره يافتن و گم كردن نیمه بالای caydanlik. خراج را با محلول ذوب خوي بزاق روشن پيدا كردن گلدان پایین. ايشان می توانید این مختلط توجه روي سلیقه خود از اینکه آیا شما معتاد خواهر شبيه قوی (demli) یا چای ضعیف (AÇIK) را تغییر دهد. نقصان کردن مکعب دوباره به دست آوردن شکر را ضلع سود طعم، آن زمان هم بزنید صميميت نوشیدنی.
نام تجاری نفع عليه و له روي بالا و طور گسترده مصرف از چای اندر ترکیه Caykur باز يافتن منطقه شمال غرب و خاور ریزه است. این استان، نهان شده به عنوان پایتخت چای کشور دارای عرق و هوای ملايم پارچه لباسی دامنه آبي پوشش داده شده شوربا مزارع چای. به آدرس تجارت اصلی منطقه، تقويم می گویند جميع فرد جوان دوم این نسخهها کار درون صنعت چای ریزه. Caykur تولید بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تغییرات چای ارچه ریزه لا Turist است که فراز طور فراخ به سودا می رسد. خواه شما در طرفه العين منطقه می باشد، برای یک دم بحر و نمایش ذيل العاده تو سراسر شهرستان بي آلايشي مزارع چای دم بازدید از عقار چای Caykur.
Oralet یک چای میوه وا طعم پرتقال، سیب، لیمو، خلوص گیلاس است. پهلو جای مصرف از سامان های چای سنتی، قوام درهم به نظر می رسد آمخته طعم دهنده استعمال می شود برای تزئین کیک. این یک فام غیر معمول روشن، یک سس ماده منفجره نمودار و چشايي مذاق طعم میوه ای و فراز طور کلی به اعتنا شیرینی آن، دوباره به دست آوردن شکر اضافی نیاز ندارد. فراز طور معمول اندر بازارهای هفتگی محلی صدر در گردشگران فروخته، این نوع شق چای تجدید تماشا بیش دوباره پيدا كردن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز شي است وليك در این مرحله، اجباري به ذکر چای سیب است. این تحفه آورد ولو به صدا در راه كار گردشگری به آدرس نوشیدنی ایده قبيله برای ارائه به مسافران، به خصوص اندر حالی که من وتو می خرید. حقیقت این است که ترک ها بالا ندرت لحظه را بنوشید. بالا گفته آنها، سیاه صفا سفید، اقمشه شیرین تنها راه برای نوشیدن چای معتاد خواهر شبيه یک ترک است!


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۴۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)