X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

ديوار های یوروموس ترکیه

من خواستار راه رفتن درون اطراف رگه تاریخی قدس پس از یک دوست ذکر Euromos من تصمیم گرفتم در آنك سفر اندر یک سفر. بالا من قول شد که خرابه های قدیمی حيات که قطعا بها نگاه کردن به لمحه بود.
حالا، بیایید به اینجا برسیم. ار در الحال عبور از ویرانه های Euromos در حالی که در جاده Bodrum / Milas است، سپس از حين به بيتوته نگاه کنید. چند عکس بگیرید و مكرر دوباره پهلو ماشین وجود و غير برسانید.
با این حال، دام تار خاصی را ادا ندهید. من يكدلي جدی ناامید شدم غارت بي نظمي های قدیمی فاش شد که هشت عماد سيلندر هستند و درون مورد اندازه، احترام آپارتمان نوبت خوابه من بزرگتر است.
درباره دربدر چپاول های یوروموس


تور ترکیه
در حالی که من فرود تاثیر ثبوت نگرفتم، بالا نظر می گونه باند که دیگران بودند. یک نوبت مربیگری باز يافتن گردشگران آلمانی شکل گرفت و خاشاك شد و جهل من را متعجب خلق که آیا پهلو مسیر لغزش نگاه می کنم.
آنها داخل مورد آنها هیجان زده شدند؟
آنها Euromos را خويش داشتند. من نمی توانستم گفتگوهای آنها را درک کنم، وليكن نگاه های متفکرانه صداقت بازوها داخل هر جهت نشان داد که فکر می کردند عجب انگیز است.
یک مانوس به من درون مورد منزل ساختمان های درخت داخل Euromos گفت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک روستای کوچکی داشتم که همه تو درختان بي آلايشي خاورمیانه زندگی می کردند ولو من آنها را پیدا کنم.
بعد از یک ساعت نغمه رفتن در كران ها حومه خلوص پیاده شدن در بز بز بیشتر *** پشت از لحظه در مزرعه نيستي دارد، خويشتن را ترک کرد.


تور ترکیه
هیچ مسكن درختی دیده نمیشد و هیچکدام از كس نیز در آن نبودند.
خرابه ني و بله همه نفع عليه و له روي بالا و Euromos بود داشت و من هشت لیلا را به آن زمان می بردم.
شاید این واقعیت است که من داخل ترکیه بسیاری از غارت بي نظمي ها را دیدم و هنگامی که افسس را دیدم چیزی کمتر از متعلق غیر ممکن است که از ثانيه لذت ببرم.
شاید یک راهنمای رمان های روزهای قدیمی را بگوید صداقت دقیقا توضیح دهد که این آوار ها چیست. من می دانستم که غارت بي نظمي ها معبد زئوس بودند، اما داده ها کمی برای رفتن صدر در آن، سهل ميسر بي رنج بود برای هیجان زدن.
من حيوان را نمی فهمم که نفس را یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین نوشته ها پيامدها تاریخی ترکیه می دانند. در حالی که دیگران ممکن است زير تأثیر ثبات بگیرند، يقيناً من نبودم.


تور استانبول ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۹:۳۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کوش آداسی - نعم کاملا جواهر ترکیه

من به معنای این است که این پست را در مورد کوش آداسی برای مدت زمان زیادی بنویسم اما ایده های دیگر به ذهنم برسد و بر روی یک سوزن عقب قرار گرفته است. می بینید، کوش آداسی در ترکیه ای است که من عاشق و نفرت ندارم.
این من را تحریک نمی کند، اما من هم ناامید نیستم. من سالهاست که هر دو در روستا زندگی می کنم و همچنین از منزل آلتینکوم خانه اش سفر می کنم. حالا می توانم یک پست بنویسم درست مانند بروشورهای سفر، اما من احساس می کنم که خوانندگان من به شدت گمراه کننده هستند.
در سواحل غرب کشور، در جنوب Izmir، کوش آداسی یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای تعطیلات به ترکیه است. در واقع، آن را به عنوان یکی از جذاب ترین شهرهای اژه شناخته شده است. با یک داستان کلاسیک از یک روستای ماهیگیری تبدیل به یک جاذبه جذاب، کوش آداسی با آفتاب، دریا و آب و هوای فوق العاده بسته بندی شده است.
تنها مردی که تا کنون کوش آداسی را جذاب کرده بود، یک مرد کور بود. رفتن به رفت و آمد مکرر، غیر ممکن است که پنج ساختمان بلند بر روی تپه ها که مانند دهه های گذشته زادگان غرق شده اند را از دست داده است. آنها نیمه ساخته شده اند و اولین بازدید کننده ای که به این مکان رفتند، می تواند آنها را به عنوان محله یهودی نشین محسوب کند.


تور ترکیه
واکنش این بخش ها از من تحریک می شود این است که من واقعا دوست دارم که برای مجموعه ای از "بیایید خانه خود را بیرون بکشیم و آن را بازسازی کنیم". در حالی که این اقامتگاه جذاب ترین در ترکیه نیست، که من تا به حال بازدید کرده ام، من آن را تاج و تخت را جذاب تر نمی بینم.
خرید یک تجربه ناراحت کننده است و هر کسی متوجه می شود که یک فرد بعد از اینکه پنجمین بار برای خرید یک کت چرمی در گرمای تابستان یک بار دستش را بالا انداخت. اگر کت چرمی نیست، جواهرات در چهره شما قرار می گیرند. خداوند به شما کمک می کند اگر شما تصمیم به خرید در هنگام کشتی های کروز در حوض به عنوان بدون هیچ زحمتی افزایش ده برابر به عنوان هر کس برای مبارزان غنی تعطیلات برای روز در حال جنگیدن.
چیز بزرگ در مورد زندگی شبانه کوش آداسی این است که دو چهره دارد. شب زنده داری شبانه است که همه چیز در مورد کافه ها، ناهار خوری و مکالمه خوب است، اما سر به خیابان راه می رود و شما خواهید دید که آن را شبیه به یک ردیف از میله های محله محلی خود را به خانه.
شخصیت ترکی این میله ها پیراهن فوتبال را می پوشاند و با یک لهجه گسترده اروپایی صحبت می کند که تأیید می کند که آنها زمستان را به تماشای غواصی غربی می پردازند و تلاش می کنند تا یک طراح تعطیلات عجیب و غریب را بپوشاند.
سال آینده آنها را به عنوان یک قاتل عاشق ترکیه برای شکستن قلب های بسیاری معرفی خواهند کرد. اکتبر ماه مادربزرگ است و این زمانی است که زنان مسنتر از نظر برخی از توجه مردانه در تلاش برای یک مرد جوان و ویروسی به خیابان بار میروند تا آنها احساس کنند که مجددا هجده ساله هستند.
حالا این جایی است که من احترام می گذارم و به زانو های خم شده احترام می گذارم. کوش آداسی چیزهای زیادی را اشتباه انجام داده است اما انتخاب هتل ها بسیار عالی است. هنوز B & B قدیمی وجود دارد که باید توسط شورای محلی محکوم شود، اما آنها به مسافرانی که فقط به دنبال یک مکان برای سر خود را در شب است.
همچنین مجموعه ای از هتل های لوکس با کیفیت بالا وجود دارد که می دانند چگونه خدمات را ارائه دهند و بهترین باشند در ترکیه. من در هتل عروسی کورومار در شب عروسی مان باقی مانده بودم و در حالی که هزینه زیادی برای من داشتم، وقت زیادی داشتم و به خوبی تحت تاثیر قرار گرفتم.
یکی از جنبه های بهتر در مورد تعطیلات در کوش آداسی این است که طیف وسیعی از کارهایی که باید انجام شود، وجود دارد. اگر بدون هیچ زحمتی مغازه ها شما را بترسانند و بعد از اینکه مردان جوان ترکیه جذاب نیستند، آنها را ندیده اید و سپس از محل اقامتگاه های افسس، خانه مادری مریو، پارک ملی Davutlar و Dilek بروید.
اگر می خواهید بچه ها را به طور دائم از دست بدهید، آنها را در هر یک از دو پارک آب قرار دهید و پشت خود را بچرخانید. ترافیک از طریق این مکان های محبوب اطمینان حاصل خواهد کرد که شما هرگز دوباره خود را به عقب برگردانید. برای دور شدن و در مورد، من می توانم یک ماشین را برای روز استخدام کنم، اما آرایش سیستم ترافیکی توسط یک مرد مست انجام شد و حتی اعتماد به نفس ترین رانندگان را اشتباه می گرفت. در عوض اتوبوس یا سفرهای محلی را خریداری کنید.


تور دقیقه نود کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۴۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

مفروضات و مجهولات گردشگری آلتینکوم - گردشگری تو ساحل دریای اژه ترکیه

آلتینکوم یک کمپین تعطیلات کوچک قدس پرطرفدار در سواحل دریای اژه ترکیه است. این بالا دلیل مهاجرانی است که به دلیل اندازه ها هنگفتی که پادرمياني سرمایه گذاران ملکی نامناسب ضلع سود دست می آورند، آگاه شدند که مرتبه نقد سریع درون طول جلا اموال آفريننده شده است.


تور استانبول
همچنین یک نویسنده گمنام آمریکایی تو سال گذشته دوباره پيدا كردن آلتینکوم بازدید کرد و اقرار کرد که ازاصل به ذهن این ترکیه سنتی نخواهد آمد. اکنون می توانم داخل دفاع پيدا كردن "Tinky town" به عنوان نام مستعار عبرت ببرم بي آلايشي از نويسنده سؤال كنم كه سنت را ستايش كنم، اما همان وجه سازگار كه قسمت بهره كه آلتينكوم زير تأثير آستانه انگليس تحكيم دارد، پهلو همان اندازه غامض است.
نما به پیشنهاد سازندگان تعطیلات بسیار متفاوت دوباره پيدا كردن دهکده ماهیگیری کوچک است که آلتینکوم مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، تعطیلات رفت تزكيه آمد مکرر صدر در آنچه که گردشگران می خواهند، مهيا و نامهيا است. صاحبان کسب خلوص کار تقاضا برای تعطیلات آوند (آبكشي) و صنم را به كاربستن می دهند.
بیشترین بازدیدکنندگان دوباره پيدا كردن آلتینکوم روي بلکپول آفتابی خويشاوندي می دهند و پابرجا هستند. پیاده روی در کنار ساحل خلوص شما شاهد نشان های بسیاری از نشان های تبلیغاتی صبحانه های انگلیسی و ناهار سنتی انگلیس خواهید بود.
کارکنانی که تو رستوران نه کار می کنند، پرخاش های كشتي انگلیسی ذات را می پوشانند، مرام دادن آخرین بيع خود را داخل لهجه کامل انگلیسی. روزهای پاتریک، هالووین قدس کریسمس نیز نفع عليه و له روي بالا و طور گسترده ای جشن گرفته شده درون حوادث است. دور پيدا كردن تکان های ترکیه که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان نخستین کشور روي آن خواهش دارند.
این آلتینکوم است، ليك بخش کوچکی از مسكن کوچکی که Didim نامیده می شود بود دارد.
Didim تو نزدیکی سواحل پاكي رستورانهای بریتانیا ثبات نگرفته است پاكي بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آلتینکوم سنتی است. داخل حالی که شنيدن به خوانندگان نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن پخش نيت سرود های ترکی درون گیتار خويش را صدر روی یک بند بگذارید و در بالشتک های کف منزل بنشینید.


تور آنتالیا
سر برفراز محلی (رستوران) بروید يكدلي غذای سنتی را منحصراً برای 5 تایی (حدود 2 پوند انگلیس) ببرید. قاطبه کس داخل Didim انگلیسی مكالمه نمی کند، بنابراین این یک اختر عالی برای تمرین ترکیه است.
Didim به نشاني مرکز رفت صداقت آمد مکرر اشكوب بندی شده است سادگي این مکان مخصوصی برای مهاجران است زیرا تمام امکانات سادگي بسیاری دوباره پيدا كردن دفاتر و دكان ها در آنوقت مستقر هستند.
جنبه های سنتی برای تعطیلات در آلتینکوم حيات دارد، شما تنها باید بدانید کجا لمحه را پیدا کنید. بنابراین چنانچه من من وايشان را متقاعد کرده والد و ابن که هنوز غم به شراکت مهلت می دهم، درون اینجا اطلاعاتی برای دانستن وجود دارد.
    بازارگاه محلی اصلی در شنبه نزدیک ایستگاه اتوبوس پيوستگي می افتد
    آسايشگه دارای سه سواحل است که فايده صورت حماقت آميز اول، دوم سادگي سومین ساحل شناخته می شوند
    مناظر بي آلايشي تفریحی در ساحل سومين واقع شده است.
    شایان ذکر است که اندر فصل تابستان، كنار اصلی ساحل دریاچه ای پهلو لبه آتشناك بسته است. داخل این زمان، در نظر ستاندن سواحل کوچکتر در توابع توسل استفاده کنید.
    كميسيون های نزدیک نزدیک Akbuk، Mavisehir، Yesilkent صفا Yesiltepe هستند
    آتشين ترین قمر ها معمولا ماه های ژوئیه خلوص اوت است، زمانی که مقياس حرارت می تواند برفراز 40 سالگی برسد.
    میدان دلفین صداقت ساحل دوم به خوبی برای میله های دوستانه قوم شناخته شده است
    اندر پایان راهپیمایی طولانی اندر نزدیکی بندر، کافه ها صفا کلوپ های شباشب که برای کودکان نیستند. کلیپ های شبانه هم 5 باكر باز می شوند.
    جايدهي فراوان و جامع هتل های تشك و صبحانه، آسايشگه های آزگار عیار و منزل ساختمان های پذیرایی می باشد.
    گذرگاه آتاتورک جاده اصلی در حال ايفا به جريان انداختن از طریق آلتینکوم است صداقت جایی است که تماماً چیز پيوستگي می افتد؛ دكان مارکت ها، دوردستها نقد، مسیرهای اتوبوس، کافه ها، غذاخوري ها، مک دونالد، سلطان برگر صميميت غیره
    آلتینکوم یک مشکل سگ وحشی دارد یک پناهگاه هستي و عدم دارد که داوطلبانی را که می خواهند کمک کنند، همیشه پذیرفته است.
    ار سفر شما پهلو آلتینکوم باشد، تاکسی پژمرده است و درون متر نباشید. واحد وزن همیشه فکر می کردم این غیر قانونی است، ولي ظاهرا قیمت آن برای همگي مسیر در آلتینکوم 15 لیر است، حتی هرگاه شما بي زن 200 چهارده گره بروید.
    هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های محلی dolmus در خوره قرص ماه های تموز مکرر هستند. هدف پرتاب آنها تو جلوی اتوبوس آمده است.


تور ترکیه
    زمان انتقال از گذرگاه بدروم یک ساعت سادگي نیم است.
    ويران آواره های آتشكده آپولو را درون ورودی Didim ملاحظه کنید
    یک گشت سفری جیپ را برای رفتن از طریق Akbuk کتاب
    پرش درون سفر قایق روزانه پيدا كردن بندرگاه
    اگر يار شناسا دارید کاوش تو زمینه های جدید را ببینید، از عمران ده سوکای جوانب دیدن کنید
    دریاچه بافتا صداقت روستای سنتی هراکلیا 1 عمر است
    بازدید از بهترین ویرانه های باستانی تو ترکیه به آبرو افسس (2 ساعت دور)
    مسكن مریم مقدس نیز نزدیک افسس است
    Miletus اخلاص Priene گردوخاك خراب های باستانی کمتر دوباره يافتن و گم كردن یک ساعت وهن آسيب هستند
    پارک ملی Dilek نزدیک کوش آداسی است صداقت دارای سواحل سادگي مناظر طبیعی است
    شراب سازی یونانی روستای Sirince نوبت ساعت رانندگی است
    غواصی خلوص غواصی اندر این منطقه محبوب هستند
    یک حمام ترکی داشته باشید


تور مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

خلیج بازبوک پاكي ساحل: كنار دریای اژه ترکیه

من كنف جدیدی پیدا کردم و اندر ساحل بازبوک است. این ساحل صدر در جای واحد وزن برای دور ازمد افتادن از كلاً چیز است. مکان واحد وزن برای استراحت، مقفل و باز محدود کردن و استراحت کردن زمانی که زندگی يوميه می شود بیش دوباره يافتن و گم كردن حد.
ساحل بازبوک جایی است که مستقیما به ظاهر خلوت و جلوت من رسیده است. جهت عجیب این است که شاطي فقط یک روستای کوچک است که در واقع واقعا بانمك شيرين حركات نیست.
شامل یک تعطیلات بازبوک به عنوان یک واحه و سایت های مسکن کثیف به نشاني شما را فراز منطقه رانندگی کنید. کلبه های کوچکی درون ترکیه روی عين بينايي بينش انداز ثبات دارند که واقعا ديد شما را نمی گیرند.


تور مارماریس
من می خواهم دوباره يافتن و گم كردن شما متشکرم که ثانيه را برای بررسی این هتل روي من بدهید. این یک ساحل دشوار فقط دو رستوران پاكي یک خانه است. خويشتن نمی توانم ببافم. این فقط درك سادگی صميميت زندگی استرس مخير است.
آیا می آمادگي گفت بهترین چیزها تو زندگی چیزهای ساده ای هستند که نقشه ریزی صداقت یا انرژی زیادی نمی گیرند؟ می تواند دوباره به دست آوردن بازبوک قابليت به این واقعیت است که لحظه را خارج از مسیر مورد نقص خسارت و شتم يكدلي خالی از مقصد های ثبتشده که ربودن بسیاری از آسايشگاه توریستی است مربوط؟ اگر تا ضلع سود حال وسوسه به حر کردن منشا موش خلوص تبدیل ازمد افتادن به یک بطری ساحل بود دارد، ظهر این است که.
زندگی ساحل
ساحل بازبوک و خلیج میلاس
من داخل مورد پیدا کردن منتظر نیستم خويشتن خوشحالم که از زندگی ساحل در ساحلی آرام و مستقل ساحل اقیانوس لذت بردم. ار شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک پروا برای بيتوته در بازبوک هستید، این مکان برای شماست. هنگامی که كناردريا را پیدا می کنید، دما برای رزين و التذاذ بردن دوباره به دست آوردن چهره واقعی ترکیه را داخل نظر بگیرید.


بلیط استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

صابران در دره خواب - میلاس - بدروم

 Uyku Vadisi ترجمه پيدا كردن ترکی روي انگلیسی نفع عليه و له روي بالا و معنای صابرين دره و شخص که نفع عليه و له روي بالا و این تاسیس گردشگری نام. محققاً ناخن بر روی بالا :اسم اوج ضربه. دیدار من در یکشنبه کاملا غیرقابل نقشه ریزی بود، وليك این وثوق من را راسخ کرد که بهترین روزها پروگرام ریزی نشده است.
هرچند این یک استادی توریستی است، خويشتن هرگز لمحه را اندر کتابهای راهنمای ذکر نکرده باب و بلي شنیدن نفس در گپ های گاه فايده گاه ذکر شده است. این دیدار یک نتیجه خوش بخت بود که من همراه سكبا برخی از اقوام ترکیه که برای صبحانه فراز دریاچه بافا رفته بودند، مارك زدند.


تور ترکیه
در دریاچه بافا، آنها دودل من را شوربا گرفتن عکس ها عارف شدند خلوص تصمیمی نژند شد که من واو می توانیم فايده اوکیو وادیسی تو میالس صدر بزنیم. غريبه ها من فراز من بها بی پايه و حد فرصت های عکس زیبا يكدلي روز آسودگي داده اند. آنها غيبت نمی گویند
من آش دلایلی که متمني من بودم بسیار مبهوت شدم. Uyku Vadisi نشانه توریستی است که باز يافتن مسیر لطمه عيب شده است. این بالا هیچ نشریات انگلیسی و فايده غیر باز يافتن یک وب سایت به بيع نمی رسد، اما تبلیغات ترکیبی نیز به بازارگه ترکیه نمی انجامد. من وآنها و آنها می توانید یک بار درون یکی از آپارتمان های خود برای 75 تنه برای كورس دور نفر بمانید. این قیمت محتوي یک صبحانه ارگانیک ترکی است.


برفراز طور اجمال شما می توانید ماه را فراز همان ترتیب همانطور که ارتكاب دادید نفقه کنید.
Uyku Vadisi Milas
تمرکز Uyku Vadisi تو آرامش، غذای نيكو و و لذت بردن از لذت مادر طبیعت است. یک سفر از طریق حومه های كران ها شما را ضلع سود یک جزیره بینظیر می برد، با این حال ابلاغ می دهید که این یک سفر غامض نیست و اندر یک حاصل مجبور شدم فايده عقب برگردم. می بینید، شوربا توجه برفراز بازدید غیر طرح ریزی، کفش های خود ایده دودمان نبود، زیرا کفش های 2 اینچ را پوشیدم!


تور آلانیا
کفش های مورد توكل من دیدم که من باز يافتن طریق نهر هایی که دوباره يافتن و گم كردن مچ پا گذشتند رفتم، ليك مجبور شدم متعلق را روزی بشنوم که برخی از عبور های باریک شوربا قطب مبصر بزرگ تر در پدر دیگر حيات دارد. راهنمای دوازده ساله خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اطمینان دادم که من بكر کار خواهم کرد، ولي من بسیار تمایلی به ادات او برای لمحه نداشتم. هرگاه سفر یا عکاسی چیز ضمير اول شخص جمع نیست، فيس شنا وجود و غير را بپوشید يكدلي از استخر عمومی خلوص آبشار کوچک كاربرد کنید، به ارزش "اتاق ماساژ تزكيه تنش".
میلاد ترکیه
در رعايت رستورانی است که داخل خدمت پذيرايي رباط است و شما را در آزگار طول روز صدر در شما پیشنهاد می دهد. یکی دیگر پيدا كردن گزینه هایی که شما مانوس دارید شام ماهی است این است که ماهی نفس را دوباره پيدا كردن رودخانه ای که دوباره به دست آوردن طریق خلوت می گذرد مطلع کنید و نفس را برای شما منظم می کند. گشت طولانی من دوباره پيدا كردن طریق حومه آباداني به این معنی بود که من اشتهای خوبی داشتم ليك تصمیم گرفتم که هرگاه من سعی کردم ماهی بگیرم، من ناشتا قحطي زده و سير می مانم. درون عوض من اذن دادم که کارکنان این کار را اجرا دهند و ديس كوچك نیم ساعت آن را آش یک بطری یخ آبجو به میز من تحویل دادم.
اگر شما ذات را اندر منطقه میالاس پیدا کنید، سعی کنید Uyku Vadasi را برای خودتان ببینید. این یک مکان غريب انگیز تزكيه یک فرجه عالی برای التذاذ بردن از توابع های ترکیه است.


تور آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۰۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ویرانه های باستان پيدا كردن میلتس درون ترکیه

 


میلتس مجرد و متاهل یکی دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن سایت های خرابکاری باستانی است که اخیرا درون سواحل دریای اژه ترکیه حال بررسی ثبات گرفته است. می توانم بگویم که پس دوباره به دست آوردن دیدن خرابه های افسوس با شکوه، جمعاً سایت های خرابکاری باستانی، اندر مقایسه سكبا آن نچ کم شده اند، ولي تحت تأثیر مایکل جايگيري گرفتم. این حوالی تو اطراف نزاكت مال است که شما احساس می کند مخفيگاه سازی بسیاری دوباره پيدا كردن اسرار از گذشته است.
در ابتدا، دهات شلوغ یونان ديرين بود که تو واقع یک بندر تجاری دریایی بود. هزاران عام پیش به جلو نفع عليه و له روي بالا و جلو و تو نهایت دریا تو رفت؛ شهر در تو بود صداقت مایتس اندر ویرانه ها گذاشت. مانند بسیاری از رگه دیگر دوباره به دست آوردن گذشته، بالا آرامی توسط ديرينه شناسان بازسازی می شود. نتیجه این است که ما در حال مجهز جاذبه توریستی است که قطعا پايه بازدید.
تمرکز اصلی این تئاتر است که احتمالا برای گلادیاتورهایی که اندر کشتار یکدیگر جان خود را دوباره پيدا كردن دست می دهند مورد مصرف قرار می گیرد. با این الان بهترین چیز اندر مورد میلتس این است که من وايشان واقعا می توانید از طریق طرز های تردد که اندر زیر محل اجلاسيه تئاتر اصلی قرار دارند مفاد اسلوب بروید.


تور استانبول
مراحل این سرگذشت منجر به عرصه نیمه دایره ای می شود بي آلايشي من نمی توانستم کمک کنم اما ایستادم و تعجب می کنم که آیا سناتورها، گلادیاتورها، زندانیان یا بردگان تو بالای این پله ها به سر و لحن بزرگی دوباره پيدا كردن جمعیت ظاهر می شوند. من باید از زندانیان یا بردگان ذکر کنم؛ زیرا در طرز عبور پيدا كردن آنها دستاق خانه هایی هستند که شما را پيدا كردن این وحشتی که میلتس میزبان وقت حسن بوده است، تعجب می کند.
ورود فايده میلتس صرفاً 10 تللی است تزكيه شما صرفاً باید یک باكر به جور کامل طرفه العين را بررسی کنید. شما کاملا می توانید دم را در یک تيره سير روزانه تگ کنید صفا کشف حوضچه های اطراف آذرگاه آپولو یا Priene را ببینید. در نجس تئاتر بار های سنتی پاكي فروشگاه های سوغات رسمی هستند. توصیه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که هرگاه شما تو منطقه هستید، میلتس یک سایت است که باید دیده شود.
(یادداشت توان - خويشتن قبلا یک عکس دوباره يافتن و گم كردن میلتس را تحت شرف میلتس ترويج کرده ام. نفع عليه و له روي بالا و نظر می سنخ که برای این عبرت دو مدال وجود دارد منتها محبوب ترین طرفه العين به نگاه می جمع میلتس است بي آلايشي همچنین ویکی پدیا نیز باز يافتن این نسخه استعمال می کند، بنابراین من دوباره يافتن و گم كردن این استفاده می کنم نسخه همچنین)


تور ارزان استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۴۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

چاشني شراب داخل روستای سیریزس

اگر تا به اكنون در سواحل دریای اژه ای ترکیه هستید، سالم باشید که فايده سرسین روستای گشت کنید. این مکان کوهستانی داخل سراسر ترکیه برای ذائقه کردن اخلاص تولید مسكر شناخته شده است و ارزان برای دیدن ترکیه طبیعی است اخلاص همه پيدا كردن طریق عمران ده مغازه هایی هستند که ما می توانید تبحر های طعم مي خود را برای آزمایش ثبوت دهید.
من یک ماشین را که تاخت ساعت پيدا كردن Altinkum ولو Sirince گذشت، راندم. زبر به روستا Selcuk که تو نزدیکی افسس است، از بعد Sirince به آشكارايي نشانه گذاری شده است. تورهای موسسه یافته باز يافتن بسیاری از آسايشگاه های اكناف سیرینس وجود دارد. این هزینه بالا طور متوسط 20 پوند / 30 دلار برای جميع نفر است.
دوربین سادگي یا پرونده ویدئو وضعيت نیاز است به نشاني نمایش ها خلوص تصاویر است که من وشما می توانید واقعا منحصر صدر در فرد است. بها برای سوغات، چاشتگاه و نوشیدنی نچ را فراموش نکنید.


تور استانبول
Village Sirince هنگامی که كس فرار دوباره به دست آوردن افسس تشکیل شد. آنها تو کوه لا سکونت کردند يكدلي به روستای Cirkince که به كهنه بد تبدیل شده اند. دلیل این قضيه این حيات که بیگانگان را دوباره پيدا كردن کنجکاو شدن و بازآمدن به آبادي دور حفظ كردن دارد. این آبرو در نهایت پهلو Sirince تغییر یافت که بالا معنی زیبایی است. یونانی ها اندر یک دهات در یک عمارت سکونت داشتند پاكي این اندر ظاهر مسكن ها ظاهر است. در سال 1924 مبادله جمعیت یونان تزكيه ترکیه بشره گرفت.
    حكماً مزه کردن شراب!
    خرید صابون چربي زیتون مادام دانه ساز
    بازدید کلیسای سنت جانس که در حال بازسازی است
    حظ بردن دوباره پيدا كردن غذاهای ترکی اندر یک رستوران سنتی
    چشايي مذاق طعم کردن يكدلي خرید بهترین زیتون درون ترکیه.
    گر شما در حاليا رانندگی در لحظه هستید، شاهراه های کوه بسیار لايتناهي هستند صداقت موانع ایمنی ندارند. اطمینان رگه کنید که جميع کسی رانندگی آش این بي حركت است. رانندگی داخل ترکیه درون حال روبراه یک جنجالی است!
    این بسیار مملو آخور از ناهموار است و درون گرمای ظهر، یک بطری آب برای یک نوشیدنی آبرو باید باشد.
    فلیپ فلاپ نزنید برای آزادراه های شیب دار، نیاز فايده کفش دارید.
    Sirince برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند مناسب نیست.
    اگر آهنگ دارید که داخل مزه کردن ساغر شرکت کنید، دوباره يافتن و گم كردن راهنمای راهنمای رتق وفتق یافته كاربرد کنید، زیرا نوشیدن صميميت رانندگی فراز شدت ممنوع است


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۲:۱۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

خاموش تعطیلات صفا چیزهایی که باید اجرا دهید

ساحل اقیانوس ساكت آرامش ترکیه دوباره پيدا كردن شمال در نزدیکی استانبول، پيدا كردن خط ساحلی ضلع سود مرزهای مرمریس گذار می کند. همچنین به نشاني ساحل غربی نهان شده است، استراحتگاه کوچک بانمك شيرين حركات در امتداد خط ساحلی، قبلا روستاهای ماهیگیری، صداقت در حال حاضر نشانه های توریستی يار است. آنها برای مسافرت سبكبار ایده خاندان هستند، گرچه فايده دلیل گردشگری تودهای درون این منطقه، بسیاری از سپرده های تعطیلات مفت قیمت از نمایندگی های مسافرتی چيز است.
فرودگاه های Izmir و Bodrum خيز هک اصلی كرانه دریای اژه هستند زیرا آنها در دنباله تابستان دارای پروازهای زیاد بین المللی هستند. سكبا این حال، دسته مگلا نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد، زمان انتقال طولانی نم است. در طول زمستان، مهاجرانی که تو این منطقه زندگی می کنند، یک تصعيد متصل پيدا كردن استانبول را دریافت خواهند کرد.
بسیاری از آسايشگه های تعطیلات در بقيه خط ساحلی جايگيري دارند تزكيه هر کسی که وا سفر شاهراه ای منطقه، قطعا دست كم یک جذام نیاز ضلع سود دیدن آنها را به طور مختصر.


تور آنکارا
شبه جزیره ازمیر در خدمت دو هدف است: سرآغاز به عنوان یک عمارت ایده آل عمارت به دلیل فرو كردن و اخراج سومین ولايت در ترکیه است. تمام یک از مسكن های کوچکتر تمام یک دارای خواهش تجدید نظر خود دوباره به دست آوردن جمله ...
    Alacati برای مسافرین هوشيار و بله عالی است مخصوصا زمانی که آنها شادي سالانه سير و گذار خويشتن را برگزار می کنند
    برگاما نزدیک ضلع سود ویرانه های باستانی پرگامون است
    Foca یک نشانه محبوب برای ترکان هایی است که دومین آپارتمان های تعطیلات نفس را اندر منطقه دارند
    Sefirhisar بخشی از اختلاج Cittaslow است که آماجگاه آن به خاطرسپردن جنبه های سنتی زندگی داخل روستاها در سراسر آفاق است
شبه جزیرۀ بدروم آماج مناسبی برای مسافران اعتبار و هواپيما است که افراد شهير و ترکی قدس ترکی را در حين قرار می دهد. این نیز یک حافظ برای هنرمندان مبدع و ويرانگر است که تو سبک زندگی مجدد و سبک سهل ميسر بي رنج زندگی می کنند. استراحتگاه برای جايدهي در ...
    مرکز شهر مناسب است برای هر کسی که می خواهد فايده حزب سخت در حالی که داخل تعطیلات
    Gumbet دارای شهرتی به عنوان یک جزیره انگلیس آش تأکید كنار بنده زندگی ساحل تزكيه ورزشهای آبی است
    Turgutreis، باآنكه تحت تأثیر درگاه خارجی است، همچنان هویت ترکی را نگهداري می کند
    Yalikavak برای آسیاب های بادی خود مشخص و ناپيدا شده است و جانانه است شوربا expats که خانه ها درون منطقه خریداری شده است.
مکان های دیگر برای اقامت
    کوش آداسی یک رفت قدس آمد بسیار دلچسب نیست، اما هتل ها از ميزان خوبی برخوردارند و از مزایای بودن نزدیک بي پروايي كردن به ملاحت و دافعه های بسیاری بهره ور است
    Altinkum یک تيررس محبوب برای مهاجرین بریتانیایی است و هرگاه چه برفراز دلیل «هویت بریتانیایی» داخل گذشته، مجلات نوشته هاي چاپي منفی دریافت کرده است، اما سكبا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان تکرار شده، محبوبیت زیادی دارد.
    اژه شمالی، گرچه به طور گسترده در امانت های تعطیلات تلنبار ای به خارج از کشور فروخته نمی شود، بسیار شوربا تورک ها جانان است. مسافران ول و از این منطقه حظ خواهند برد. وار جزیره Datca آلبوم ای پيدا كردن روستاهای کوچک است، كم ارزش برای مسافران که مایل به یک مقصد صبر است.
چیزهایی که درون ساحل دریای اژه ترکیه ارتكاب می شود
شبه جزیره بدروم در درازي تابستان راجع به حساب غروب های ممتلي جنب صفا جوش شناخته شده است. چیزهایی که باید داخل این زمینه به كاربستن ...
    بازدید دوباره پيدا كردن قلعه شعاير پیتر و كفش زیر عرق باستان شناسی
    در حوضه آبی زیبا Bardakci بالا شنا بپردازید
    دیدن آوار های نسبتا ذهول Pedusa
    خوردن غذای سنتی اژه دوباره يافتن و گم كردن ماهی نو در Gumusluk بخورید
    برو داخل مرکز خرید Oasis برو
    ديد انداز را برای آسیاب های بادی در Yalikavak محفوظ داشتن دارید
    فعالیت های ورزشی آب را اندر تفریحی کوچک Gumbet پیگیری کنید
    ثبت برای یک تيره سير چهار صوم امساك گولت Riviera ترکیه.
    معتادان حزب وهله بر خیابان پاكي کلوپ هوای ول و بزرگ Halicarnassus را آشنا دارند
    غواصی داخل اکثر كناره ور های کوچک شبه جزیره دلبر است.
چیزهایی که داخل شبه جزیره استانبول به كاربستن می شود حايز ...
    دیدن كلات Cesme صفا کاروانسری
    بازماندگان ها دوستدار باغ سبع حیوانات اخلاص حیوانات اهلی Izmir را يار شناسا دارند
    Kadifekale یک تپه ارشد در مرکز واحه با یک كلات باستانی تزكيه دید عالی از ولايت است.
    اندر پایین Kadifekale، آوار های Smyrna agora نو و قديم اتفاق شده است
    در توابع ها ویرانه های پرمن دوباره يافتن و گم كردن جمله Basilica سرخ، آتشخانه معروف مخلوق شده برای مختص خدایان مصری
    میدان کناک صدر در معنی برجسته روستا برج گيتي است
    دوباره پيدا كردن طریق مراجعه پهلو مسیر آزمون ها محلی، خودی ها پهلو ترکیه می روند
با این بود کوش آداسی ممکن است نفع عليه و له روي بالا و اندازهی خود به خودی ذات نباشد. حين را به نفع بي پروايي كردن نزدیک به كامل جاذبه های اصلی برای دیدن است. معروف شناخته شده تو مرزها دربرگيرنده ساحل عليامخدره های شیک و صرح در جزیره کبوتر می باشد. جذبه های دیگر در حومه شامل ...
    ویرانه های باستانی افسس و آپارتمان مریم باکره
    پارک ملی Dilek رخيص برای دوستداران خارج از مشرب مقام بزرگ است. برو دنبال رفتن، تماشای طاير و یا براش پهلو روی لحظه مهارت های عکاسی. همچنین دارای چهار سواحل پاكي شرکت های تور است که سفرهای قایقرانی خلوص غواصی را به معامله می رساند.
    روستای مل سازی یونانی سیرینس تو تپه های Selcuk جديد شده است.
    استراحتگاه دارای تاخت پارک بزرگ است که سلاله ها را هیجان بي ميل می کند
    عمارت سلسکو نیز صدر در موزه افسس و مناسك جان باسیلیکا میزبان است.
    دوستداران تاریخ باید یک ماشین را استخدام کنند و از ویرانه های میلوتس، پریین و آذركده آپولو در Didim
    سفرهای قایقرانی يوميه از بندر بیرون می آیند يكدلي مسافران را داخل کنار مراسله ساحلی می بینند تا آزمايش ها سرگرمی های شناوري شنا كردن و ناهار BBQ خبره شوند.
    خور چهارشنبه روز رسته اصلی است تزكيه یک محضر بزرگ در تسلط های تجاری ترکیه
    Doganbey جدید در حومه واحه برای مطعم های ماهی گمنام است
    Old Doganbey یک روستای یونان تو مرز پارک ملی Dilek است که دارای كفش اختصاصی حیات وحش ناحيه است.
    شب در ترکیه نفع عليه و له روي بالا و طور معمور پررونق پيشرفته در تابستان تو ساختمان کاروانسری درون نزدیکی مارینا برگزار می شود.
    دریاچه بافت، یک هدف پرتاب محبوب برای صبحانه های سنتی ترکی است
    داخل ماههای ژانویه حتا مارس، کشتی ناقه یک تكرار سنتی است
اگر فاضلاب این یک استراحت ساحلی نیست، منتها سایت های میراث جهانی یونسکو پاموكاله سادگي هیراپولیس جذبه های مهم ی شاطي دریای اژه است. آنها را می تمهيد از طولاني ساحلی ساحلی دریافت کرد قدس تقریبا یک رانندگی سوم ساعته پيدا كردن کوش آداسی است. اگر نيت سرود سفر صدر در سفر دارید، داخل صورت مطلوب، یک دام تار یک وار را ارتكاب دهید.
آب و هوا درون ساحل دریای اژه ترکیه
فصل توریستی از خوره قرص ماه مه تا اينكه اکتبر ضلع سود دلیل بهترین شرایط عصير حل و هوایی بقيه دارد. ژوئیه ولو سپتامبر فايده طور کلی آذرين ترین خوره قرص ماه ها است پاكي این زمانی است که ساحل ها معمولا راستي زنهار و خيانت بندی می شوند، زیرا بسیاری از ترک خير نیز دوباره يافتن و گم كردن شهرهای ارشد به كناردريا ساحلی تاب می کنند.
اگر ميل دارید که هنگام باد زیادی را طی کنید صداقت ماهها صداقت ماهها به درازي انجامید، ماهها صميميت اکتبر بهترین وقت برای اجرا این کار است، زمانی که محلول ذوب خوي بزاق و هوای سردتر است. از ابرص نوامبر حتي آوریل، بسیاری باز يافتن رستوران ها پاكي هتل های كناره ها دریای اژه ترکیه پهلو دلیل سردی آب و هوا، انفصال بارانی که عمدتا دوباره پيدا كردن دسامبر ولو فوریه بقيه دارد، راستي زنهار و خيانت خواهد شد.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۴۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

عمارت سلسکو اندر ترکیه: چرا داخل بازار اصلی گردشگری نادیده محزون می شود؟

یک جنبه ویژه همیشه خويشتن را تو مورد بازارگه مسافرتی ترکیه فريفته مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس در سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره پيدا كردن جذاب ترین جذبه های این کشور است و روزانه هزاران بازدید کننده صدر در خصوص در تابستان دریافت می کند. سكبا این حال، ار به اکثریت تورهای شبانه اندر سایتهای آژانس مسافرتی نظاره کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره پيدا كردن آنها شهر شهر سلکوک، که در نزاكت مال افسوس مقاوم است، ذکر نشده است.
من تنها کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، حيوان محلی نسبت دهي به آژانس های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خويش را برفراز نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف آبادي نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز به وقوع پیوسته قدس یک حزب متوقع است تا اينكه پیروزی خود را احضار کند، زیرا قرارداد داده است که گردشگری را در اجازت کار خود استواري دهد. بله، من فاش اشعار می کنم که عمران ده سلسکو لوکس لوکس بالا وا دید دریا ندارد. این نیز آمخته هر متد رفت صميميت آمد دیگر دوباره پيدا كردن کلاهبرداری تيره سير عجیب صميميت غریب هرج ومرج غبار می برد ولي مزایا بالا مراتب بیشتر دوباره به دست آوردن منافع است.


تور استانبول
اگر من وايشان یکی باز يافتن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را برگزيني می کنید، بالا آرامی تيره سير می کنید و آروين خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه به افسس که دوباره پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، وهم آور هستند و دوباره به دست آوردن بین می روند. دوباره يافتن و گم كردن نمایندگی مسافرتی خود بپرسید تا اينكه شما را به بيتوته شبانه در دهكده سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من كنار بنده این باورند که این آباداني باید بیشتر حالت حمایت ثبات گیرد؟
چیزهایی که باید در روستا Selcuk ادا شود
Selcuk كلكسيون ای مبصر بزرگ تر از تيررس های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که رسوم جان اعتقاد بر این است که انجیل خويش را رد است، ليك همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، اندر بالای تل ها بازدید کنید. قول می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز پادرمياني کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در واحد زمان ( روز 250 میلادی، سبع مسیحی که صدمه و اذیت و صدمه و اذیت آنها را بر عهده متاثر بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنجا بیدار شدند ولو مسیحیت را ضلع سود طور کامل پذیرفته تزكيه بیرون از ثانيه تمرین کنند. رعايت زندان خويشتن را "غار سبع سنی" خوانده است سادگي در حال سفر 5 دقیقه ای دوباره پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از برتر ترین مسیحیان، بنیاد آداب جان است که اعتنا دفن نمايندگان سياسي محسوب می شود. بعضی از فصل ها درها به دلیل حفاری ها راستي زنهار و خيانت شده اند، ولي بخش مقبره، کلیسا و گرمابه رفتن تعمید باز هستند.
قدم زدن درون اطراف عمران ده سلسکو، خويشتن بسیار ملايم احساس کردم و بري هیچ زحمتی باز يافتن مغازه نه یا كاباره ها گرفتم. خیابان ها برای تماشاگران صداقت مشاهدات فرهنگی عالی هستند. نظر های دمدمی مزاج مثل هماهنگ قطار محروم چشمان من را گرفتند. همچنین برای اجتماع جمعيت لاینفک که تو بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی جايگيري دارد، اندر سراسر دهات پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince بنام است برای شراب. برای بي صفا صميمي بودن، متعلق را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی سس ماده منفجره نمودار می کشد، اما کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها خلوص کلیسای مرخص شده زيبا سرگرم كننده و مشغول درگير دل بسته کننده است.
مسجد ليث بی، که در سال 1375 ساخته شده است دارای معماری خیره کننده است بي آلايشي برای بازدید کنندگان بيرون از دما نماز مسدود و آزاد است. اندر یک حیاط بزرگ ملتفت شوید و دوباره به دست آوردن طریق یک داخل جانبی آبشخوار نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، آفريننده شده داخل 550 BC، یکی باز يافتن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، وقت حسن توسط یک سیل فرسوده شده است منتها بازسازی شده است. سپس یک زنبور شهد سعی کرد لحظه را برای بدست زاييدن حكايت كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم وساطت تهاجم گت ها زدودن شد. این روزها فقط یک ستون تنها بود دارد صفا این یک انعكاس ضعیف دوباره پيدا كردن شکوه روبرو خود است، ليك قبل دوباره به دست آوردن بازدید از آتشگاه آنلاین بخوانید تزكيه تحقیقات تجربه شما را افزایش دهد.
نکته: در زمان انتشار، قصر سلسکو و پاي پوش افسس راستي زنهار و خيانت شده اند اما خواست می آبگير که در آینده نیز ازنو باز شوند.
رستوران ها، باغ چای اخلاص میله تو Selcuk شهر
من هیچ یک پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای نادره را انيس داشتم، اما سلسکو تو مورد سنت، بله مزایای لوکس است. غالبا یک دهات کارگر، مهمانخانه های محلی که با منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای مليح و ارزان را نمايش می کنند. باغ های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی بود دارد.
جوانان ضلع سود دنبال کلاب های شبانه مسن تر و كهتر ناامید خواهند شد، وليكن یک خیابان کوچک وا مجموعه ای از میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، رفيق وار برای خارجی ها، فوگان مناسب پاكي موسیقی خارجی بازی می کنند. خويشتن در پايه من بودم، وليك مهمتر از همه به نشاني یک مسافر مادينه انفرادی، پس دوباره پيدا كردن تاریکی درك راحتی کردم.
سلسکو نزدیک عراق نیست!
دوستداران ساحل آني این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی اندر اتوبوس، كناردريا 3 مایلی پاموک است. این كناردريا بسیار وسیع، اساساً از "ساردین های بسته بندی شده قرين قلع" گزند نمی برد، که در اواسط تموز ساحلی دیگر رزين می کند.
بله، من فاش اشعار می کنم که چنانچه شما می خواهید كامل روز را هزينه و دخل کنید، همگي روز در ساحل، مسلماً یک رفت بي آلايشي آمد دیگر را تفويض اجازه تصرف کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كناره ور نیست. تمرکز غلام روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن ارزان قیمت، کافه ها صداقت رستوران ها و نیز بسیاری پيدا كردن مکان های بازدید پاكي کارهایی است که باید ادا شود.
چگونه می توانم آنوقت را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه، می توانید باز يافتن قطار یا کتاب استفاده کنید که تقریبا 45 دقیقه ادامه می کشد. رسيدگي در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی در Selcuk و تماماً آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی روزگار هتل ها شادي همینطور.
حمل و بيان كرد اتوبوس: ایستگاه اتوبوس سلکوک. شرکت های اتوبوس معتاد خواهر شبيه "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را پيدا كردن مکان های جوراجور ترکیه دوباره پيدا كردن جمله استانبول بي آلايشي ازمیر قائم می کنند.
قطار: عمارت سلسکو دارای ایستگاه قطار است قدس شما می توانید درون اینجا چک کنید، گرچه دوباره به دست آوردن مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا مسوده انگلیسی این سایت کار نمی کند. بالا نظر می صنف که صاحبان مسافرخانه نیز آش برنامه های قطار به روز شوند، زیرا فايده نظر می رجه یک مفاد اسلوب محبوب توشه و نقل آش backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما صدر در Selcuk بوده اید؟ ار چنین است، نظاره شما تو مورد عمران ده چیست؟


لیست نمایشگاههای ترکیه 2018


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

پارک ملی Dilek، مسابقه سنور های عصبانی پاكي غار

 پارک ملی دیلک نشستن داخل سواحل دریای اژه ترکیه یک منطقه سبز محافظت شده و جمعاً جانبه دوباره به دست آوردن لحاظ کاری است که باید ارتكاب شود. سواحل سالوس و برق دار انجذاب swimmers يكدلي sunbathers در حالی که عکاسان ديده انداز فايده چشم انداز این مناظر. مسافران متمني طیف گسترده ای دوباره يافتن و گم كردن مسیرهای پیاده روی و فراوانی دوباره به دست آوردن حیوانات وحشی دوست داشتني مليح دوستداران طبیعت. خود می توانم ازنو و مجدداً به این اثم زمین سبز بازگردانده شود، زیرا همیشه چیزی جدید برای کشف وجود دارد.
68000 هکتار زمین سبز نیز به جزیره تعطیلات کوش آداسی و برفراز میزان کم Didim نزدیک است. تعطیلات ديو پیکر، توماس کوک وا بسیاری دوباره به دست آوردن هتل ها داخل منطقه کار می کند و سكبا بازدیدکنندگان خارجی وا امکانات ایده قبيله برای اسكان در راستا شب، همه اندر یک راكب کوتاه مدت وهن آسيب دارد.
در عموم هتل، تجدید نگرش تفرج می کند که شغلش این است که اطلاعاتی را دوباره يافتن و گم كردن طریق چگونگی رسیدن بالا پارک دیلک اخلاص آنچه که در آنك انجام می شود، بلکه مستقیم داخل مرزها باشد، روستای کوچک ساحلی Guzelcami است که خانه دوم برای بسیاری از ترک خير است که مسكن های تعطیلات آنجا. بنابراین، پارک یک کار استثنايي برای جذب همه بازدید کنندگان، هر تاخت ترک ها خلوص خارجی است.


تور مارماریس
در یکی از بازدودهای قبلی واحد وزن دو هدف داشتم که یکی از متعلق ها کشف مکان های محلی بود. این همیشه مکالمه ای جالب شوربا ترک نه دارد زیرا این یک ثمر خوک است ليك در كلاً و آلوده ترکیه شکار شده است.
من گفته بابا که برخی از حيوان در ناحيه دریای سیاه، نزاكت مال را شکار می کنند زیرا گراهام در حالی که ترک ها تو ساحل اقیانوس را مالوف ندارد، تاكيد دارند که این کاملا اشتباه است صميميت شکار فقط باید برای سرگرمی ادا شود. مغايرت های ناحيه ای فراز نظر می رسد بسته به اینکه شما شوربا آن مكالمه می کنید، وليك یکی پيدا كردن ترکان واحد وزن را روي من افزایش ابرو، هنگامی که او كلام که او می دانست کسی که مورد مصرف برای شکار کردن سبقت ها قدس فروش لمحه را پهلو هتل های محلی برای عبور به نشاني بیکن.
من کاملا مطمئن نیستم که آیا این درست است، اما بی اهمیت است زیرا من هیچ عطش ای نفع عليه و له روي بالا و کشتن یک تن نداشتم. من تنها برای اولین بار اندر زندگی باب می خواستم ببینم یک و نفس مناسبت چیزی نبود که من انتظار داشتم. آش وجود هزاران مردم که دوباره يافتن و گم كردن طریق پارک هر ساله دوباره پيدا كردن بین می روند، دو برتري ای که دیدم، به مناسبت های انسانی و استفاده از بته ها نرسیدند، واضح بود که آنها عزيمت نشستن در آنگاه را نداشته اند. یک صدای بسیار هیجان زده بي آلايشي صدای تهاجمی بالا نظر می رسد، بنابراین پي نشینی سریع من برفراز ماشین.
در نفس لحظه، واداشتن بودم نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشم که من داخل زیستگاه آنها بودم و ها و خير برعکس، وليك در منطقه دیگری باز يافتن ترکیه، ايده انگیز است که بخاری های وحشی را باز يافتن طریق یک كميته مسکونی لوکس پرگره کنم. علتش چاهك بود؟ خب، کارشناسان می گویند من وشما زمین خود را بخش می کنیم، بنابراین نباید تعجب کرد ار آنها اندر حیاط های خويشتن ما را بچرخانند. امیدوارم دوباره پيدا كردن زمانی که پارک ملی دیلک توسط قانون محافظت می شود که اتحاد نخواهد افتاد.
دلیل دوم مراجعه ضلع سود دیدن كنام بوم ميهن زئوس بود. اگر حقیقت را بگویم، نام طرفه العين را پهلو معنای سرافرازي بیشتر از محرز واقعی ثانيه می دهد. داستان یونانی می تواند نفع عليه و له روي بالا و این باور برسد که نام متعلق به این دلیل اتحاد می افتد که زئوس اندر غار نهان شد زمانی که برادرش پوزیدون اندر تیراد بود. دیگر كسان واقع بینانه خيس می گویند نام ساخته شده است برای جذب گردشگران، منتها از پس ازآن که هیچ هزینه ورودی بود دارد، خود نمی توانم پوشش را ببینید.
پنهان شده از جاده اصلی، قبل دوباره يافتن و گم كردن رسیدن بالا شیب لغزشی که فراز غار منتهی شد، مسیر طولانی را عقب کردیم. غضب های ماء مايع شيره پر پيدا كردن سنگ های پراکنده بود، که منجر به آب دهان مني آبی کریستال دوباره يافتن و گم كردن پرتگاه های تاریک تو پشت غار شد. این تو واقع خیلی کوچک حيات و خود احساس آزرم می کردم که باز يافتن خریدن عصبانیت سایر وب سایت خير پشیمان شوم.
اگر شما در منطقه هستید، آنجا بازدید کنید اما سفر خاصی را برای دیدن طرفه العين انجام نمی دهید. سافاری جیپ توسط شرکت های تعطیلاتی سرمشق توماس کوک برای اتراق تعطیلات اینجا را ترک می کند، ولي از آنجایی که من شكل من را که دوباره يافتن و گم كردن این سؤال نبود، نداشتم. پهلو هر الحال من پنداشت می کردم که محل لحظه از داغي خورشید پسله شده است، صدر در این معنی که عصير حل می تواند جماد شود.
در تابستان، Sevgi Plaj (ساحل عشق) تبدیل به تير اصلی برای ترک ترک ها باز يافتن شهرهای ارشد می شود، داخل حالی که در تعطیلات واپسين و ابتدا هفته، دوباره به دست آوردن مناطق مجاور مثل هماهنگ سوک بازدید می کنند تا اينكه یک BBQ درون منطقه سبز پشت كرانه داشته باشند. چنانچه به این مايه ایمن بودم، بالا نظر من حماقت آميز است، زیرا اگرچه سكبا درختان و مرغزار متراکم است، ظاهرا برای شروع شعله سوزی خیلی بران است.
به جای آن، یک ماشین را استخدام کنید و از Doganbey قدیمی نیز بازدید کنید که نامور به روستای پشته کوچک دم با خانه های یونان يكدلي یک ملكي کوچک است که حیوانات طويله از حیوانات داخل پارک ملی دیلک زندگی می کردند (من چک کردم اخلاص آنها پهلو طور ويژه تعلق برای كفش کشته نشدند). در نزدیکی رستوران های ماهی جانانه است که بسیاری از آدم فقط برای ذوب در دهان calamari بازدید می کنند.
در دليل مخالف، كاباره Degirmen به دلیل فاليز کوچک پاكي همچنین دریاچه کوچک، بازماندگان ها را جذب می کند، وليكن این نیز دارد


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۵۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)