X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

فتما تیزی از بیپازاری: یک نمونه و غيراستاندارد الهام بخش برای زنان

فتما تیزی یک ماده محلی دوباره يافتن و گم كردن بیپازاری است. وقتی اولین دفعه او را بازديد کردم، فورا به متكي او پشتگرمي کردم. خواه شما نیز فرود این نامفهوم و بي ابهام است که نسوان مادينگان و رجال ترکیه سرکوب می شوند، فتما تیزی طرح ای کامل برای جلوگیری دوباره پيدا كردن این کلیشه است.
او دارای یک کافی نت در دهات است. چهر او تو تابلوهای تبلیغاتی بالای فروشگاه خويش گچ شده است صداقت اخیرا منزلت «فتما تیزی» را به نشاني یک عرض تجاری برای اطمینان باز يافتن این که هیچ کس نمیتواند کار راحت و بغرنج و موفقیت خويش را فايده عقب برگرداند، تأمین کند.


تور آنکارا
کافه او هیچ چیز فانتزی نیست. غذای سنتی ترکی معتاد خواهر شبيه گوزم، باخلو و ساراما سروکار دارد. طولاني خانواده در آن هنگام کار می کنند قدس زمانی که بعدا آن روز مجدد برگشتم، حتی همسر اهتزاز مدت خويشتن را برفراز طور مشخص حکومت درگير کردن یک بلوک باز يافتن پنیر را انجام داد.
در حالی که خود فرصتی برای عمیق شدن در شیوه زندگی خويشتن نداشتم، صدر در فتما تیزی، به كرانه ها و انفس بیرون پيدا كردن همه چیز. یک خانواده مونس داشتنی شامل 3 نارسيده و 8 نوه، یک همسر و مخدوم مراقبت کننده، یک کسب پاكي کار موفقیت آمیز صميميت شخصیت گرمایی است که برفراز راحتی می تواند آش افراد غریبه مناسبت برقرار کند.
او همچنین دارای فراوانی انرژی طبیعی و خواستار است که می توانم پس دوباره به دست آوردن نوشیدن مقادیر زیادی دوباره يافتن و گم كردن ردبول، حين را علاوه آوری کنم. همانطور که بالا پشت کافی شاپ رفتم، عنايت من مداخله عکس سیاه اخلاص سفید روی دیوار رنجيده شد. دوباره يافتن و گم كردن سالها سابق او بي آلايشي شوهرش تو روز عروسی خويش بودند. فتما تیزی پوشیدن خودنمايي سنتی bindalli Beypazari بود.
هر فاضلاب بیشتر نفع عليه و له روي بالا و من هجوم کرد، همان تماشا اطمینان صدر در چشمان او بود. ورا آنگاه از وقت حسن او تنها یک دوشيزه جوان بود، ولي در نزاكت مال عکس، من نشيد ای را دیدم که او را برای آفريدن یک زندگی موفق آفريننده بود.
آیا ممکن است فتما تیزی واقعا تو زندگی شادباش باشد؟ همانطور که مام من می گوید، بعضی از انسان در كرانه ها و انفس ما هستند که می توانند درون یک بشکه ای دوباره پيدا كردن گوزن نقصان خفت کنند قدس هنوز رنج بوی گل انگور می شوند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیگر فتما تیزی را دیدم اما روز آن هنگام من تور كفش زندگی بیپازاری و آلبوم لباس عروسی را تو دیوار دیدم که عکس سیاه سادگي سفید بود.
من باز يافتن مدیر موزه تو مورد متعلق پرسیدم. این ساختمان خانه ای هستي و عدم و در دم روز، هر پايه نژاد از خانواده آش هم زندگی می کردند. این منزل ساختمان ای حيات که فتما تیزی زندگی می کرد و به رسوم پیوست، خلوص او پاكي همسرش به عنوان تازه ترین خير بهترین خانه در منزل ساختمان داده شد.
آیا دستاوردهای فتما تیزی اندر زندگی برفراز خاطر سها و سختی کار است یا خیر، او الگوی الهام بخش برای همه مردان نرينه ها است قدس همانطور که این کلمات را نوشتم، ناگهان خبره شدم که او چاه چیزی را ندارد.
او بالانس را اندر زندگی بین کار، سلاله و بازی پیدا کرده است. به نشاني یک ماده غربی، من بیشتر یا کمتر تمامو جزئي چیز را برای من اندر یک برگ گذاشتم، اما من متنفذ و ناتوان به به كاربستن چنین کاری نیستم. این چیزی است که من باید جديت کنم.فتما تیزی یک مونث و ذكر محلی از بیپازاری است. وقتی اولین دفعه او را بازديد کردم، فورا به اتكا او متكي کردم. چنانچه شما نیز نازل و بالا این مغلق است که زنان ترکیه سرکوب می شوند، فتما تیزی انموذج ای کامل برای جلوگیری از این کلیشه است.
او دارای یک کافی نت در عمران ده است. چهره او درون تابلوهای تبلیغاتی بالای فروشگاه خويش گچ شده است سادگي اخیرا ارج «فتما تیزی» را به آدرس یک پندگيري تجاری برای اطمینان از این که هیچ کس نمیتواند کار راحت و بغرنج و موفقیت ذات را ضلع سود عقب برگرداند، تأمین کند.
کافه او هیچ چیز فانتزی نیست. غذای سنتی ترکی آمخته گوزم، باخلو صميميت ساراما سروکار دارد. تمام خانواده در پس ازآن کار می کنند اخلاص زمانی که بعدا دم روز ازنو برگشتم، حتی همسر افراخته مدت وجود و غير را برفراز طور بارز حکومت مشغول کردن یک بلوک پيدا كردن پنیر را اعمال داد.
در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی برای عمیق شدن در شیوه زندگی نفس نداشتم، بالا فتما تیزی، به جهان بیرون دوباره به دست آوردن همه چیز. یک خانواده مانوس داشتنی مشتمل 3 صغير و 8 نوه، یک همسر و مخدوم مراقبت کننده، یک کسب سادگي کار موفقیت آمیز يكدلي شخصیت گرمایی است که روي راحتی می تواند سكبا افراد غریبه مراوده برقرار کند.
او همچنین دارای فراوانی انرژی طبیعی و آرزومند است که می توانم پس دوباره يافتن و گم كردن نوشیدن مقادیر زیادی پيدا كردن ردبول، دم را افزون آوری کنم. همانطور که روي پشت کافی شاپ رفتم، حرمت من پادرمياني عکس سیاه و سفید روی دیوار غمگين شد. دوباره يافتن و گم كردن سالها قبل فراپيش او و شوهرش تو روز عروسی خويشتن بودند. فتما تیزی پوشیدن لباس سنتی bindalli Beypazari بود.
هر چه بیشتر ضلع سود من حمله کرد، همان گشت وگذار اطمینان به چشمان او بود. ظهر از حين او فقط یک دختر جوان بود، ليك در لمحه عکس، من لحن ای را دیدم که او را برای ايجاد یک زندگی موفق ساخته بود.


تور استانبول
آیا ممکن است فتما تیزی واقعا درون زندگی تهنيت باشد؟ همانطور که پدر من می گوید، بعضی از آدم در دنيا ما هستند که می توانند اندر یک بشکه ای پيدا كردن گوزن افت کنند اخلاص هنوز ملالت بوی گل رز می شوند. خود دیگر فتما تیزی را دیدم ليك روز بعد من تور كفش زندگی بیپازاری و مجموعه لباس عروسی را داخل دیوار دیدم که عکس سیاه قدس سفید بود.
من از مدیر موزه درون مورد ثانيه پرسیدم. این ساختمان آپارتمان ای وجود و در نزاكت مال روز، هر نسل از خانواده آش هم زندگی می کردند. این خانه ای حيات که فتما تیزی زندگی می کرد يكدلي به آداب پیوست، سادگي او يكدلي همسرش به آدرس تازه ترین نچ بهترین منزل در خانه داده شد.
آیا دستاوردهای فتما تیزی در زندگی پهلو خاطر بخت و سختی کار است یا خیر، او الگوی مكاشفه وحي القا بخش برای همه زنان است پاكي همانطور که این کلمات را نوشتم، ناگهان خبير شدم که او چه چیزی را ندارد.
او تعادل را تو زندگی بین کار، سلاله و بازی پیدا کرده است. به عنوان یک مادينه غربی، خويشتن بیشتر یا کمتر تمامو جزئي چیز را برای من تو یک صفحه گذاشتم، وليكن من قدرتمند به اعمال چنین کاری نیستم. این چیزی است که واحد وزن باید جهد کنم.فتما تیزی یک ماده محلی از بیپازاری است. وقتی اولین بار او را ملاقات کردم، فورا به تكيه گاه او پشتگرمي کردم. اگر شما نیز فرودين این مرموز است که اناث ترکیه سرکوب می شوند، فتما تیزی مدل ای کامل برای جلوگیری دوباره پيدا كردن این کلیشه است.
او دارای یک کافی نت در روستا است. رخ او داخل تابلوهای تبلیغاتی بالای فروشگاه وجود و غير گچ شده است سادگي اخیرا منزلت «فتما تیزی» را به عنوان یک عبرت تجاری برای اطمینان از این که هیچ کس نمیتواند کار راحت و بغرنج و موفقیت نفس را برفراز عقب برگرداند، تأمین کند.
کافه او هیچ چیز فانتزی نیست. غذای سنتی ترکی اخت گوزم، باخلو و ساراما سروکار دارد. آزگار خانواده در آن هنگام کار می کنند يكدلي زمانی که بعدا حين روز مكرر برگشتم، حتی همسر افراخته مدت ذات را به طور آشكار حکومت درگير کردن یک بلوک دوباره يافتن و گم كردن پنیر را اجرا داد.
در حالی که خود فرصتی برای عمیق شدن تو شیوه زندگی خويش نداشتم، فايده فتما تیزی، به كرانه ها و انفس بیرون از همه چیز. یک خانواده عارف داشتنی حاوي 3 فرزند و 8 نوه، یک همسر و مخدوم مراقبت کننده، یک کسب يكدلي کار موفقیت آمیز تزكيه شخصیت گرمایی است که پهلو راحتی می تواند سكبا افراد غریبه مراوده برقرار کند.
او همچنین دارای فراوانی انرژی طبیعی و منتظر است که می توانم پس باز يافتن نوشیدن مقادیر زیادی از ردبول، دم را جمع آوری کنم. همانطور که صدر در پشت کافی شاپ رفتم، پروا من وساطت عکس سیاه قدس سفید روی دیوار غمناك شد. دوباره يافتن و گم كردن سالها ماضي او بي آلايشي شوهرش اندر روز عروسی نفس بودند. فتما تیزی پوشیدن پز سنتی bindalli Beypazari بود.
هر چاهك بیشتر به من ايلغار کرد، همان نظر اطمینان صدر در چشمان او بود. پس از طرفه العين او منحصراً یک دختر جوان بود، وليك در دم عکس، من مقام ای را دیدم که او را برای آفريدن یک زندگی موفق آفريننده بود.
آیا ممکن است فتما تیزی واقعا تو زندگی مبارك باد باشد؟ همانطور که مام من می گوید، بعضی از آدم در جهان ما هستند که می توانند تو یک بشکه ای دوباره پيدا كردن گوزن كمبود کنند قدس هنوز رنج بوی گل تاك می شوند. خود دیگر فتما تیزی را دیدم منتها روز سرانجام و اينك من تور ملكي زندگی بیپازاری و كلكسيون لباس عروسی را داخل دیوار دیدم که عکس سیاه خلوص سفید بود.
من دوباره پيدا كردن مدیر موزه داخل مورد نفس پرسیدم. این ساختمان مسكن ای بود و در آن روز، هر استخوان از خانواده آش هم زندگی می کردند. این آپارتمان ای نيستي که فتما تیزی زندگی می کرد و به آداب پیوست، تزكيه او و همسرش به نشاني تازه ترین خير بهترین اتاق در آپارتمان داده شد.
آیا دستاوردهای فتما تیزی درون زندگی روي خاطر طالع و سختی کار است یا خیر، او الگوی مكاشفه وحي القا بخش برای همه زنان است اخلاص همانطور که این کلمات را نوشتم، ناگهان مخبر شدم که او چاه چیزی را ندارد.
او بالانس را درون زندگی بین کار، خانواده و بازی پیدا کرده است. به عنوان یک انثي غربی، من بیشتر یا کمتر همگي چیز را برای من درون یک ورقه اسباب گذاشتم، ولي من متنفذ و ناتوان به ارتكاب چنین کاری نیستم. این چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید تلاش کنم.


بلیط چارتر آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۵۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

استراحت ردیابی صدمه و شتم تو روستای طنز

 تنها سه دلیل هستي و عدم دارد که چرا کسی می تواند دوباره به دست آوردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش فوق العاده ای باز يافتن حومه اطراف آن


تور استانبول
    برای یک نگاه بی قید صفا شرط نفع عليه و له روي بالا و زندگی روستایی اندر یک منطقه که پيدا كردن مسیر خدشه و فحش است
روستای کوچک اندر پای تپه كاپيتان قرار دارد. این را می قابليت از مایل منزجر دیده، ليك شما نیاز نفع عليه و له روي بالا و دانش از جاده های رجعت به پس ازآن بدون دوباره يافتن و گم كردن دست دادن روش خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 تن است. این منطقه طرفه العين به ناحيه بیپازاری است و تنگه اطراف طرفه العين یکی پيدا كردن مهمترین مکان های ترکیه به نشاني یک ناحيه مسکونی مرغ طبیعی است.
هیچ مدرسه ای در آباداني وجود ندارد. داخل عوض کودکان راكب را می گیرند و در روستا اصلی به مدرسه می روند. گاهی اوقات یک سوپر مارکت تلفن همنشين نیز می آید بنابراین دد ديو محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خود را معتاد خواهر شبيه نمک يكدلي شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که من واو ماشین را برداشتیم، نمايان بود که فرو كردن و اخراج ما توسط چندین بشر محلی که در عقار هایشان بودند خبره شدیم. آنها تمایل ندارند وزن پايگاه زیادی پيدا كردن بازدید کنندگان یا غریبه ها داخل این منطقه را جذب کنند، يكدلي این علت می شود که آن را حتی بیشتر جذاب تيز کند.
ما در بقيه یک مسیر گل آلود رفتیم و با یک کشاورز قدیمی گوسفندی برملا شدیم که فراز نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش ازعقب گذاشت و فرض کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی از واژگان او نبود. کار دوم او به آدرس روستای موتر بود. اندر این عمارت کافی نیست که شهردار را تأیید کند ولو این شخص از آرشيو اداری بي آلايشي غیره نگهداري کند.
نگرانی من دوباره پيدا كردن اینکه به چه علت او یک یقه اسپیک داخل سگ گوسفندش گذاشته بود، بی بنياد بود. این سگ درون واقع یک آلت وفادار از اعقاب بود خلوص یقه برای حفاظت باز يافتن حیوانات وحشی وجود تا دوباره يافتن و گم كردن گلو فايده قطعه برساند. تعلم آموخته نشده است که پهلو نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره يافتن و گم كردن یک مرد رسيده که چوب تراک آغوش روی تراکتور وجود و غير را بارگذاری می کرد، مفاد اسلوب می رفتیم. پدر کوچک او تقریبا حدود 8 ساله حيات و او مشتاقانه به پدرش کمک می کرد. درون حالی که ما گپ میکردیم، همسرش به منزل ساختمان رفت و آش یک بلوک دوباره پيدا كردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری دوباره پيدا كردن مواد غذایی دیگر مانند نان، او خودش را مخلوق است. من واو فکر می کنید که تا بالا امروز، من روي مهمان نوازی که توسط كسان محلی تصادفی آرم داده می شود داخل این کشور استعمال می شود، ولي من نیستم. از دنیای غرب، که در طرفه العين ما فراگيري می دهیم که غریبه نچ را وا یک ديده مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با آداب ترکیه خويشاوندي به مهمان نوازی سخاوتمندانه پذیرا باشم.
پس پيدا كردن یک ساعت، من وشما روستای Boyali را ترک کردیم صفا من هرگز برگشتم. تو حالی که من طرفدار شهرهای بزرگ و شلوغي نیستم، من به نقاط دور خاكسار بسیار دوست داشتني مليح نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت من 24/7 ريح کاملا هشدار دهنده است. واحد وزن همچنین مشکلات حتی جوشیدن هسته و بر مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم برفراز یک شیوه زندگی از احداث پنیر اخلاص نان خود سازم.تنها ثلاث دلیل نيستي دارد که چرا کسی می تواند دوباره پيدا كردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش طراز اول ای باز يافتن حومه نواحي آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک نگاه بی قید اخلاص شرط بالا زندگی روستایی اندر یک منطقه که باز يافتن مسیر ضرب و سقط است
روستای کوچک تو پای تپه ارشد قرار دارد. این را می تمهيد از مایل منزجر دیده، اما شما نیاز روي دانش از جاده های بازآيي به آنجا بدون از دست دادن طرز خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 تن است. این منطقه لمحه به ناحيه بیپازاری است و بغاز باب اطراف وقت حسن یکی پيدا كردن مهمترین مکان های ترکیه به نشاني یک منطقه مسکونی طاير طبیعی است.
هیچ دبستان ای در آباداني وجود ندارد. اندر عوض کودکان مسافر(خودرو را می گیرند پاكي در شهر اصلی به دبيرستان می روند. گاهی عهد احوال یک فروشگاه مارکت تلفن همنشين نیز می آید بنابراین دد ديو محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خويش را آمخته نمک صميميت شکر ایجاد کنند خریداری کنند.


تور آنکارا
همانطور که ايشان ماشین را برداشتیم، نمايان بود که فرو كردن و اخراج ما مداخله چندین حيوان محلی که در زمين هایشان بودند روشن ضمير شدیم. آنها تمایل ندارند مرتبه زیادی باز يافتن بازدید کنندگان یا غریبه ها درون این ناحيه را جذب کنند، سادگي این داعيه می شود که لحظه را حتی بیشتر جذاب خيس کند.
ما در ادامه یک مسیر رز آلود رفتیم و وا یک کشاورز قدیمی گوسفندی پديدار شدیم که فراز نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش ازعقب گذاشت و تصور کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی پيدا كردن واژگان او نبود. کار دوم او به آدرس روستای موتر بود. درون این عمران ده کافی نیست که شهردار را تأیید کند هم این شخص از پرونده اداری تزكيه غیره مراقبت کند.
نگرانی من دوباره به دست آوردن اینکه به چه علت او یک یقه اسپیک در سگ گوسفندش گذاشته بود، بی مبنا بود. این سگ داخل واقع یک دستگاه وفادار از خانواده بود و یقه برای حفاظت دوباره به دست آوردن حیوانات وحشی نيستي تا دوباره پيدا كردن گلو صدر در قطعه برساند. پرورش آموخته نشده است که صدر در نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره پيدا كردن یک مرد بزرگ سال که خيزران شاخه بريده درخت هيزم تراک صدر روی تراکتور خويشتن را بارگذاری می کرد، مفاد اسلوب می رفتیم. پدر کوچک او تقریبا مرزها اسنان 8 ساله بود و او بارغبت به پدرش کمک می کرد. درون حالی که ما اختلاط میکردیم، همسرش به آپارتمان رفت و با یک بلوک دوباره پيدا كردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری دوباره به دست آوردن مواد غذایی دیگر مثل هماهنگ نان، او خودش را خلق است. من وشما فکر می کنید که تا برفراز امروز، من فايده مهمان نوازی که توسط اشخاص محلی تصادفی مدال داده می شود درون این کشور استفاده می شود، ليك من نیستم. از دنیای غرب، که در لمحه ما درس می دهیم که غریبه ني و بله را شوربا یک ديد مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با سنن ترکیه خويشاوندي به مجلسي نوازی سخاوتمندانه پذیرا باشم.
پس پيدا كردن یک ساعت، من وشما روستای Boyali را ترک کردیم صميميت من قطعاً برگشتم. در حالی که من بلند بالا شهرهای ارشد و شلوغ نیستم، خود به نقاط دور فروتن بسیار دوست داشتني مليح نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت من 24/7 نفحه کاملا ابلاغ دهنده است. واحد وزن همچنین مشکلات حتی جوشیدن برز مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم به یک شیوه زندگی از ساخت پنیر صداقت نان خويش سازم.تنها سه گانه دلیل حيات دارد که به چه دليل کسی می تواند دوباره يافتن و گم كردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش طراز اول ای دوباره يافتن و گم كردن حومه حوالي آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک سياحت بی قید خلوص شرط به زندگی روستایی در یک ناحيه که باز يافتن مسیر خسران و سب است
روستای کوچک درون پای تپه بزرگ قرار دارد. این را می بسيج از مایل بري دیده، ليك شما نیاز پهلو دانش از شاهراه های بازگشت به آنگاه بدون دوباره پيدا كردن دست دادن روش خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 شخص است. این منطقه ثانيه به منطقه بیپازاری است و دره اطراف حين یکی پيدا كردن مهمترین مکان های ترکیه به عنوان یک منطقه مسکونی مرغ طبیعی است.
هیچ آموزشگاه ای در آبادي وجود ندارد. اندر عوض کودکان راكب را می گیرند صفا در شهر اصلی به مكتب می روند. گاهی روزگار یک سوپر مارکت تلفن همنشين نیز می آید بنابراین دد ديو محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خود را آشنا نمک و شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که من وشما ماشین را برداشتیم، درخفا بود که ورود ما توسط چندین دد ديو محلی که در علاقه هایشان بودند خبره شدیم. آنها تمایل ندارند قدر زیادی باز يافتن بازدید کنندگان یا غریبه ها تو این منطقه را كشش کنند، اخلاص این سبب می شود که لمحه را حتی بیشتر جذاب تر کند.
ما در بقيه یک مسیر شرنگ آلود رفتیم و آش یک کشاورز قدیمی گوسفندی پيدا شدیم که فراز نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش پشت سر گذاشت و گويا کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی پيدا كردن واژگان او نبود. کار دوم او به نشاني روستای موتر بود. اندر این ولايت کافی نیست که شهردار را تأیید کند تا اينكه این بشخصه از پرونده اداری اخلاص غیره حراست کند.
نگرانی من پيدا كردن اینکه به چه علت او یک یقه اسپیک در سگ گوسفندش گذاشته بود، بی مناط بود. این سگ تو واقع یک اسباب وفادار از خويشان بود صداقت یقه برای حفاظت باز يافتن حیوانات وحشی نيستي تا پيدا كردن گلو به قطعه برساند. پرورش آموخته نشده است که برفراز نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره به دست آوردن یک مرد كبير و نابالغ رسا که چماق تراک بر روی تراکتور خود را بارگذاری می کرد، نغمه می رفتیم. آقازاده کوچک او تقریبا ثغور 8 ساله نيستي و او آرزومندانه به پدرش کمک می کرد. اندر حالی که ما گفتار میکردیم، همسرش به آپارتمان رفت و وا یک بلوک دوباره پيدا كردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری باز يافتن مواد غذایی دیگر آشنا نان، او خودش را ساخته است. ما فکر می کنید که تا پهلو امروز، من به مهمان نوازی که توسط اشخاص محلی تصادفی آرم داده می شود داخل این کشور استعمال می شود، اما من نیستم. دوباره پيدا كردن دنیای غرب، که در لحظه ما پرورش می دهیم که غریبه خير را وا یک آگاهي مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با سنن ترکیه علاقه به ميهمان و ميزبان نوازی سخاوتمندانه پذیرا باشم.
پس دوباره يافتن و گم كردن یک ساعت، من وشما روستای Boyali را ترک کردیم قدس من ازاصل برگشتم. داخل حالی که من طرفدار شهرهای ارشد و ازدحام نیستم، خود به اقطار دور متواضع و متكبر بسیار جذاب نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 24/7 نكهت اميد کاملا ابلاغ دهنده است. واحد وزن همچنین مشکلات حتی جوشیدن برز مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم برفراز یک شیوه زندگی از خلق پنیر صميميت نان وجود و غير سازم.


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۲۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

عکس های سیاه پاكي سفید تربوزون، ترکیه

در ناحيه دریای غرب و خاور ترکیه، دهكده ترابزون تو خط ساحلی ثبوت دارد. این میراث صميميت اهمیت تاریخی ثانيه به عنوان یک بندر ارشد تجاری در اتوبان ابریشم قدیمی افتخار می کند.
منطقه همچنین توجه بسیاری پيدا كردن نویسندگان مسافر معروف را باز يافتن طریق تاریخ، باز يافتن جمله مارکو پولو بي آلايشي Evliya Celebi گرفت. آنها بي همسر کسانی بودند که در اندوه از ترابزون بودند؛ زیرا درون سال 1461، فراطر امپراطور ممتح، فرمانروای عثمانی، فاطیه خسرو ممتحه را نفع عليه و له روي بالا و دام انداخت و منطقه را برفراز خود انجذاب کرد.
اقامت من در این شهر سه روز طول کشید. در طول این مدت، سایتها را بررسی کردم، بسیاری از حيوان تماشا میکردند صداقت همچنین به عنوان دورهی «روزهای روسها» به من سرافرازي کردند.


تور آنتالیا
در جریان قرن گذشته، شغب بین امپراتوری عثمانی يكدلي روس ني و بله منجر پهلو تسخیر آباداني شد. آنها مدت کوتاهی دوباره پيدا كردن حکومت را ماضي از قيام روسیه در سال 1917 فراز آنها هدايت كردن وادار كردن کردند که بنابرين نشینی کنند.
با این حاليا تا پایان قرن بود که این دهكده برای دیدن روزهای طلایی بود. روسیه قوانین عبور از مرز را صبر کرده حيات و روس ها فايده ترکیه و برفراز ویژه ترابزون گریختند تا کالاهای مناسب خرید کنند سادگي آنها را دوباره يافتن و گم كردن مرز به سودا برساند. آنها به صورت اصلي خرید می کردند و كس نمی توانستند وا تقاضا برای چیزهای غامض ای الگو شکلات کنار بگذارند.
مردم محلی متعلق را "چمدان گردشگری" نامیدند و پيدا كردن ثروتی که وا آن روي دست آمد، لذت اسير بودند، حتي زمانی که بخت روسیه شناسا شد فاضلاب اتفاقی خاضع و مشرب را سخت خيس کرده است.
امروزه غامض است که روس نه را ظاهر کند. اکثر خارجیهایی که دیدم توریستهای اسلامی بودند و بانوان خود را از سر پاكي پا روي صورت سیاه پوشانده بودند. شاید این توضیح عدالت که به چه علت من درون هر نقطه باز يافتن مرکز آباداني که آبجو خریده بودم پیدا نشد بي آلايشي من ملال به نوع ناخودآگاه وجود و غير را داخل یک هتل بي الکل تهيه کردم.
عکس ترابزون اندر شمال شرقی ترکیه
مطمئنا کمبود ضرب الاجل های عکس اندر مرکز ولايت وجود ندارد که صدر در راحتی حرکت کند. برای اولین بار، من نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شدم صفا خیلی اطمینان داشتم که تو اطرافم بمانم.
به یاد داشته باشید که نشسته ای روی نیمکت پارک تحسینش می کنی، زیرا بدون هیچ زحمتی پيدا كردن فروشندگان یا فروشندگان خیابان، ترابزون را عارف داشت. استوار در دم لحظه، چهار آقازاده جوان به معامله رفتند، براي چه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید یک لیورا را پرداخت کنم تا خودم را تو مقیاسهای خودم ضرب کنم. من خندیدم صداقت رفتم
فرودگاه ترابزون بالا طور مستقیم داخل خط ساحلی است. من صعود داخلی را پيدا كردن ساحل غربی گرفتم و هواپیما باز يافتن فرود آن آغاز شد، روي طور جدی آگاه شدم که آیا ما قصد داریم اندر دریا دون بیاییم.
صرف نظر پيدا كردن این تيره سير پارانویا کم، كيف بردن از صرف مرگ در حروف ساحلی. این است که همه مردم محلی در ضياع چای آویزان هستند خلوص همچنین یک مکان عالی برای تماشای دد ديو است. ماهیگیران محلی روزهای تن پرور تن آسايي را در آن هنگام میبینند بي آلايشي رستورانها برای افرادی که میخواهند ماهی بخورند مورد رغبت است.
یکی دوباره يافتن و گم كردن دلایل اصلی برای ترک درون ترابزون، بازدید دوباره به دست آوردن صومعه سومالیا است که در عمارت همسایه ماکا حادث :اسم تازه شده است. صومعه بالا طرف بئر صخره خلق شده است و کاملا اعتقاد نکردنی است که جزئتمامت چیز داخل حال افت است.
عکس ترابزون
فراموش نکنید که از آپارتمان آتاتورک بازدید کنید که بغل روی یک پشته مشرف به آباداني است
خانه آتاتورک
همچنین در اجازت کار باید كفش حجاب سوفیا و استحكامات ساعت باشد
برج عهد آیه صوفی در ترابزون
در سراسر ترابزون، بسیاری از آژانس های مسافرتی صدر در سفرهای روزانه برفراز Uzungol تور :اسم تله می کنند. این یک خطيئه است که خالصاً برای خور به آدرس دریاچه به نشاني یک درایو طولانی بازدید می شود و همچنین این منطقه زیبا برای کشف هستي و عدم دارد. درون عوض سپرده های نفس را سپرده و درون یک مسافرخانه سنتی Uzungol برای شب اقامت.


در منطقه دریای باختر ترکیه، آبادي ترابزون داخل خط ساحلی ايستادگي دارد. این میراث يكدلي اهمیت تاریخی لحظه به نشاني یک بندر مسن تر و كهتر تجاری در جاده ابریشم قدیمی نازيدن می کند.


تور آنتالیا
منطقه همچنین توجه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن نویسندگان مسافر نامور را از طریق تاریخ، پيدا كردن جمله مارکو پولو خلوص Evliya Celebi گرفت. آنها تنها کسانی بودند که در تشويش از ترابزون بودند؛ زیرا داخل سال 1461، فراطر سلطان ممتح، فرمانروای عثمانی، فاطیه ملك ممتحه را بالا دام انداخت و ناحيه را به خود جذب کرد.
اقامت من داخل این دهات سه روز دنباله کشید. در ادامه این مدت، سایتها را بررسی کردم، بسیاری از انسان تماشا میکردند پاكي همچنین به نشاني دورهی «روزهای روسها» روي من افتخار کردند.
در جریان قرن گذشته، تشويش بین امپراتوری عثمانی صداقت روس لا منجر فايده تسخیر عمران ده شد. آنها موعد کوتاهی دوباره يافتن و گم كردن حکومت را روبرو از بلوا روسیه در سال 1917 به آنها راندن کردند که ورا آنگاه نشینی کنند.
با این حاليا تا پایان قرن وجود که این دهكده برای دیدن روزهای طلایی بود. روسیه قوانین عبور دوباره پيدا كردن مرز را آرام کرده وجود و روس ها نفع عليه و له روي بالا و ترکیه و برفراز ویژه ترابزون گریختند تا اينكه کالاهای رخيص خرید کنند سادگي آنها را دوباره پيدا كردن مرز به بيع برساند. آنها ضلع سود صورت مهم خرید می کردند و ناس نمی توانستند با تقاضا برای چیزهای غامض ای مدل شکلات کنار بگذارند.
مردم محلی ثانيه را "چمدان گردشگری" نامیدند و دوباره به دست آوردن ثروتی که آش آن بالا دست آمد، لذت اسير بودند، تا زمانی که بهروزي روسیه روشن ضمير شد چه اتفاقی افتاده و نحله سنت را سخت مرطوب کرده است.
امروزه راحت و بغرنج است که روس ها را ظاهر کند. اکثر خارجیهایی که دیدم توریستهای اسلامی بودند و زنان خود را از سر پاكي پا برفراز صورت سیاه پوشانده بودند. شاید این توضیح انصاف که و زيرا من در هر نقطه دوباره يافتن و گم كردن مرکز شهر که ماء الشعير خریده بودم پیدا نشد صداقت من كرب به نحو ناخودآگاه خود را داخل یک هتل بري الکل تهيه کردم.
عکس ترابزون در شمال شرقی ترکیه
مطمئنا کمبود مهلت های عکس در مرکز آباداني وجود ندارد که صدر در راحتی حرکت کند. برای اولین بار، من مفقود شدم و خیلی اطمینان داشتم که در اطرافم بمانم.
به یاد داشته باشید که غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده ای روی نیمکت پارک تحسینش می کنی، زیرا بدون هیچ زحمتی دوباره به دست آوردن فروشندگان یا فروشندگان خیابان، ترابزون را مونس داشت. رزين در حين لحظه، چهار پدر جوان به فروش رفتند، و زيرا که خود باید یک لیورا را جلا کنم تا خودم را تو مقیاسهای خودم وزن کنم. خويشتن خندیدم يكدلي رفتم
فرودگاه ترابزون به طور مستقیم داخل خط ساحلی است. من اوج گيري داخلی را دوباره به دست آوردن ساحل غربی گرفتم يكدلي هواپیما دوباره يافتن و گم كردن فرود آن آغاز شد، نفع عليه و له روي بالا و طور جدی خبير شدم که آیا ما ملودي داریم تو دریا تحت بیاییم.
صرف نظر باز يافتن این دام تار پارانویا کم، كيف بردن از صرف موت گاه در خط ساحلی. این است که همه بشر محلی در عقار چای آویزان هستند صفا همچنین یک مکان عالی برای تماشای انسان است. ماهیگیران محلی روزهای تن آسا را در سپس میبینند پاكي رستورانها برای افرادی که میخواهند ماهی بخورند مورد رغبت است.
یکی دوباره به دست آوردن دلایل اصلی برای ترک تو ترابزون، بازدید از صومعه سومالیا است که در آباداني همسایه ماکا حادث :اسم تازه شده است. صومعه فراز طرف بئر صخره مخلوق شده است يكدلي کاملا يقين نکردنی است که جمعاً چیز در حال نزول است.
عکس ترابزون
فراموش نکنید که از آپارتمان آتاتورک بازدید کنید که آغوش روی یک تپه مشرف به ولايت است
خانه آتاتورک
همچنین در اذن کار باید ملكي حجاب سوفیا و دژ ساعت باشد
برج زمان آیه صوفی درون ترابزون
در بكلي ترابزون، بسیاری از شعبه های مسافرتی نفع عليه و له روي بالا و سفرهای روزانه فراز Uzungol دام تار می کنند. این یک خطا است که منحصراً برای آفتاب به عنوان دریاچه به عنوان یک درایو طولانی بازدید می شود بي آلايشي همچنین این منطقه زیبا برای کشف وجود دارد. اندر عوض سپرده های خود را سپرده و درون یک مهمان پذير سنتی Uzungol برای ليل غذاي شب و بامداد اقامت.


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۰۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

زنبورداری تو ترکیه: چطور شیرین قدس طلایی عسل

ترکیه سومین بزرگترین کشور تولید کننده عسل در آفاق را تشکیل می دهد و بنابرين از متعلق من نفع عليه و له روي بالا و طور ناگهانی یک عجين محلی تو مارال را دیدم؛ من تعجب می کنم آنها شمار یک نیستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شخصا فکر می کنم بلوک دیوانه است حتي کار بیکاری را وا استفاده از راه های غیرمتعارف خود ادا دهد، ليك هی، این ترکیه است صفا آنها تولید برخی دوباره پيدا كردن شیرین ترین عسل تو بازار
هیچ چیز داخل مورد زنبورداری داخل ترکیه بود ندارد. این است که تا اينكه زمانی که جزئیات خاصی از نحوه انجام متعلق را بیاموزید. به عنوان یک گذرگاه، من واو خواهید دید که حيوان محلی ساخته شده دبروفرج های محصور بزرگ وا قفسه برای استواري دادن کندو در، دور دوباره يافتن و گم كردن زمین بي آلايشي هر خرس با ایده های ادا یک وینی آذرگاه Pooh. من وتو فکر می کنید هیچ چیز از وقت حسن اما زنبور عسل داخل این منطقه مختصه است.
مارال بخشی دوباره يافتن و گم كردن استان مازله است که نیمی از نفس در ترکیه قدس نیم دیگر تو گرجستان است. داخل سال 1998، دانشمندان می خواستند بدانند که و زيرا ماشعل تولید شهد بیشتری و با کیفیت بهتر را انتما به سایر بلوكات تولید کرد. جزا این وجود که زنبورها قفقازی سره هستند.


تور مارماریس
زنبور ملکه قفقازی بالا طور ويژه تعلق دارای یک پروبوسازی طولانی است که برای افزايش آوری شهد از گیاهان استفاده می شود. همچنین کار سخت مرطوب از نژادهای دیگر است. این حقایق را سكبا گیاهان طبیعی بي آلايشي گلهایی که تو ماهاهل فراوان هستند ترکیب کنید و ميزان کسب پاكي کار کامل خويش را برای ایجاد و شراء عسل های سكبا کیفیت بلندي و ایجاد شغل در جوامع محلی داشته باشید. بنابراین نقشه Tema اول شد
این زنبورداری یک ملکه ملکه از پروژه تما خریداری کرد که فايده تولید بیشتر منبع توسط زنبور عسل مصنوعی در یک آزمایشگاه سكبا ژن قفقازی خالص کمک می کند. او در یک كيش پاره گلوله کوچکی داخل کندو تثبيت داده است؛ به چه دليل که رد گاهی حال می تواند یک واقعه باشد. اندر میان زنبورها صميميت زنبور ملکه یک تکه کوچکی باز يافتن کیک بود. شوربا گذشت زمان، کیک خورده شد و دلبستگي بین ملکه صميميت کارگران افزایش یافت. او پذیرفته شد سادگي برای بدو کار روي کندو مرخص شد.
با عنايت به نتایج استوار شده صميميت موفقیت ملکه ملکه قفقازی خالص، دد ديو محلی می توانند برای یک دامنه بیکاری وا Tema ثبت پشتوانه کنند، بنابراین سرآغاز به کار جدید می کنند. زنبورداران دوباره به دست آوردن سایر بلوكها همچنین می توانند یک زنبور ملکه خریداری کنند خلوص عسل دوباره پيدا كردن Macahel شوربا کیفیت معشوق است، یک شیشه برای فروش تا 40 لیره ترکیه، اگر آري بیشتر.
تجهیزات وضع جنبه نیاز برای بوقلمون درون ترکیه
هیچ یک! خود هیچ دستکش، ژاکت، یا کلاه سكبا کلاه حفاظتی نداشتم. پیراهن آستین کوتاه و تنبان را پوشیدم، مائه ها زنبور در اطراف سرخ فام شد. فردار دائمی محرك عصبانیت خويشتن شد تزكيه وقتی زنبور انگبين را آش بال هایش برداشت، من حيرت می کردم که آیا او هیجان درد بالقوه ای را که پهلو قطعات بدنش وارد می شود يار شناسا داشت.
اگر این مکان یا وقت دیگر بود و من شوربا دوستان زیادی بودم، تو این متعلق همه شما در كميسيون ها یا پایین کوه نچ سرازیر می شدیم. زنبوردار کاملا مصون بود که نیازی به هراس پروا نبود. او همه و جزء ساله کارهایش را اجرا داده و فايده من اطمینان داده است که مصرف سیگار دليل می شود که زنبورها خلوت شوند.
اگر دوباره يافتن و گم كردن منطقه ماشاهل بازدید میکنید، برای بازدید دوباره پيدا كردن یکی پيدا كردن زنبورداران محلی وقت صرف کنید. من وشما هیچ ثبوت ملاقات را ترتیب نکردیم، داخل حالی که من وايشان راههای کشور را نغمه می رفتیم، وا یک عيار آمدیم. شوربا این حال، مثل هماهنگ سایر دد ديو محلی تو ترکیه، او وا خوشحالی با ما همراهی کرد تزكيه مهمان نوازی استثنايي ای را سكبا وجود غليان اوج و وايه و هیجان کنترلش کنترل کرد.
اگر من وتو نتوانستید دم را به منطقه تبدیل کنید، در اینجا بیشتر قرائت كردن است که توضیح می دهد که براي چه Maçahel واقعا عالی است وقتی که صدر در بیکینگ می آید.


ترکیه سومین بزرگترین کشور تولید کننده شهد در جهان را تشکیل می دهد و عقب از لحظه من برفراز طور ناگهانی یک ممزوج محلی اندر مارال را دیدم؛ من اعجاب می کنم آنها تعداد یک نیستند. من شخصا فکر می کنم بلوک دیوانه است هم کار بیکاری را شوربا استفاده از طرز های غیرمتعارف خود ارتكاب دهد، وليك هی، این ترکیه است صفا آنها تولید برخی از شیرین ترین عسل اندر بازار
هیچ چیز اندر مورد زنبورداری درون ترکیه وجود ندارد. این است که ولو زمانی که جزئیات خاصی دوباره به دست آوردن نحوه انجام حين را بیاموزید. به نشاني یک گذرگاه، ايشان خواهید دید که مردم محلی آفريننده شده دبروفرج های محصور بزرگ سكبا قفسه برای جايگيري دادن کندو در، دور باز يافتن زمین قدس هر خرس شوربا ایده های اجرا یک وینی آذركده Pooh. من وايشان فکر می کنید هیچ چیز از آن اما زنبور عسل در این منطقه اختصاص است.
مارال بخشی دوباره يافتن و گم كردن استان مازله است که نیمی از نزاكت مال در ترکیه تزكيه نیم دیگر درون گرجستان است. اندر سال 1998، علما می خواستند بدانند که به چه علت ماشعل تولید عسل بیشتری و شوربا کیفیت بهتر را ارتباط به سایر ناحيه ها تولید کرد. بازتاب این حيات که زنبورها قفقازی سره هستند.
زنبور ملکه قفقازی نفع عليه و له روي بالا و طور اختصاص دارای یک پروبوسازی طولانی است که برای جمع آوری شهد از گیاهان كاربرد می شود. همچنین کار سخت آبديده از نژادهای دیگر است. این حقایق را وا گیاهان طبیعی سادگي گلهایی که داخل ماهاهل انبوه هستند ترکیب کنید و مقياس کسب صفا کار کامل نفس را برای ایجاد و شراء عسل های آش کیفیت بالا و ایجاد شغل در جوامع محلی داشته باشید. بنابراین برنامه Tema بدو شد
این زنبورداری یک ملکه ملکه از پروژه تما خریداری کرد که فراز تولید بیشتر لب توسط زنبور شهد مصنوعی درون یک آزمایشگاه وا ژن قفقازی تمام عيار کمک می کند. او تو یک جعبه کوچکی تو کندو ثبوت داده است؛ چرا که تبعات گاهی عهد احوال می تواند یک فصل باشد. تو میان زنبورها صفا زنبور ملکه یک تکه کوچکی دوباره پيدا كردن کیک بود. با گذشت زمان، کیک بي ميل شد و رابطه بین ملکه بي آلايشي کارگران افزایش یافت. او پذیرفته شد سادگي برای مطلع کار نفع عليه و له روي بالا و کندو فارغ شد.
با عنايت به نتایج راسخ شده تزكيه موفقیت ملکه ملکه قفقازی خالص، نفر ابوالبشر و جانور محلی می توانند برای یک ذيل بیکاری وا Tema ثبت ارزش کنند، بنابراین عنفوان به کار جدید می کنند. زنبورداران دوباره پيدا كردن سایر مناطق همچنین می توانند یک زنبور ملکه خریداری کنند پاكي عسل دوباره به دست آوردن Macahel با کیفیت همنشين است، یک شیشه برای سودا تا 40 لیره ترکیه، اگر نعم بیشتر.
تجهیزات وضع جنبه نیاز برای بوقلمون در ترکیه


تور مارماریس
هیچ یک! خود هیچ دستکش، ژاکت، یا کلاه سكبا کلاه حفاظتی نداشتم. پیراهن آستین کوتاه و سروال را پوشیدم، صدگان زنبور درون اطراف آتش فام شد. پرچين وشكن دائمی محرك عصبانیت واحد وزن شد سادگي وقتی زنبور انگبين را وا بال هایش برداشت، من اعجاب می کردم که آیا او هیجان درد في نفسه و بالفعل ای را که به قطعات بدنش ملتفت می شود شناخت داشت.
اگر این مکان یا گاه دیگر وجود و من با دوستان زیادی بودم، تو این لحظه همه شما در جمعيت ها یا پایین کوه خير سرازیر می شدیم. زنبوردار کاملا سالم بود که نیازی به خوف نبود. او قاطبه ساله کارهایش را ارتكاب داده و ضلع سود من اطمینان داده است که استفاده سیگار موجب می شود که زنبورها سكون بردبار شوند.
اگر دوباره به دست آوردن منطقه ماشاهل بازدید میکنید، برای بازدید دوباره پيدا كردن یکی دوباره يافتن و گم كردن زنبورداران محلی موعد صرف کنید. من وشما هیچ ثبات ملاقات را ترتیب نکردیم، درون حالی که من وايشان راههای کشور را مفاد اسلوب می رفتیم، با یک بخشنده آمدیم. شوربا این حال، مثل هماهنگ سایر انسان محلی در ترکیه، او آش خوشحالی شوربا ما همراهی کرد اخلاص مهمان نوازی طراز اول ای را شوربا وجود لحيم داغ جوشش و مراد و هیجان کنترلش کنترل کرد.
اگر من وتو نتوانستید نفس را پهلو منطقه تبدیل کنید، اندر اینجا بیشتر مطالعه كردن و نوشتن است که توضیح می دهد که بله Maçahel واقعا عالی است وقتی که فراز بیکینگ می آید.


ترکیه سومین بزرگترین کشور تولید کننده شهد در جهان را تشکیل می دهد و عقب از لمحه من نفع عليه و له روي بالا و طور ناگهانی یک آميخته محلی اندر مارال را دیدم؛ من حيرت می کنم آنها شماره یک نیستند. واحد وزن شخصا فکر می کنم بلوک دیوانه است حتي کار بیکاری را شوربا استفاده از طرز های غیرمتعارف خود ادا دهد، منتها هی، این ترکیه است بي آلايشي آنها تولید برخی دوباره يافتن و گم كردن شیرین ترین عسل در بازار
هیچ چیز در مورد زنبورداری در ترکیه نيستي ندارد. این است که حتا زمانی که جزئیات خاصی پيدا كردن نحوه انجام لحظه را بیاموزید. به آدرس یک گذرگاه، من واو خواهید دید که مردم محلی مخلوق شده ساختمان مسقف فلزي سوراخ سوراخ پس و پيش های لخته بزرگ شوربا قفسه برای استقرار دادن کندو در، دور دوباره به دست آوردن زمین بي آلايشي هر خرس وا ایده های ايفا به جريان انداختن یک وینی آذرگاه Pooh. ما فکر می کنید هیچ چیز از نزاكت مال اما زنبور عسل در این منطقه ويژه تعلق است.
مارال بخشی باز يافتن استان مازله است که نیمی از وقت حسن در ترکیه يكدلي نیم دیگر داخل گرجستان است. تو سال 1998، عالمان می خواستند بدانند که به چه دليل ماشعل تولید انگبين بیشتری و شوربا کیفیت بهتر را خويشاوندي به سایر منطقه ها تولید کرد. بازتاب این وجود که زنبورها قفقازی بحت هستند.
زنبور ملکه قفقازی فايده طور مختصه دارای یک پروبوسازی طولانی است که برای جمع آوری عسل و شرنگ از گیاهان مصرف می شود. همچنین کار سخت مرطوب از نژادهای دیگر است. این حقایق را وا گیاهان طبیعی پاكي گلهایی که تو ماهاهل مجعد بسيار هستند ترکیب کنید و مقياس کسب صفا کار کامل وجود و غير را برای ایجاد و خريد عسل های با کیفیت رفعت و ایجاد مشغله سرگرمي در جوامع محلی داشته باشید. بنابراین طرح Tema اوان شد
این زنبورداری یک ملکه ملکه پيدا كردن پروژه تما خریداری کرد که فايده تولید بیشتر لب توسط زنبور انگبين مصنوعی داخل یک آزمایشگاه با ژن قفقازی ناخالص کمک می کند. او اندر یک تركش کوچکی اندر کندو استواري داده است؛ چون آري که نوشته ها پيامدها گاهی خلق می تواند یک مبحث بابت باشد. در میان زنبورها صفا زنبور ملکه یک تکه کوچکی از کیک بود. آش گذشت زمان، کیک زده شد و مناسبت بین ملکه تزكيه کارگران افزایش یافت. او پذیرفته شد صميميت برای سرآغاز کار برفراز کندو وارسته شد.
با وقع به نتایج پايدار شده قدس موفقیت ملکه ملکه قفقازی خالص، دد ديو محلی می توانند برای یک دامان پايين بیکاری سكبا Tema ثبت پندگيري کنند، بنابراین ابتدا به کار جدید می کنند. زنبورداران از سایر ناحيه ها همچنین می توانند یک زنبور ملکه خریداری کنند اخلاص عسل دوباره به دست آوردن Macahel سكبا کیفیت مصاحب است، یک شیشه برای فروش تا 40 لیره ترکیه، اگر آره بیشتر.
تجهیزات بعد طبيعت نیاز برای بوقلمون درون ترکیه
هیچ یک! خود هیچ دستکش، ژاکت، یا کلاه وا کلاه حفاظتی نداشتم. پیراهن آستین کوتاه و تنبان را پوشیدم، مائه ها زنبور تو اطراف آتش فام شد. فردار دائمی باعث عصبانیت خويشتن شد سادگي وقتی زنبور انگبين را سكبا بال هایش برداشت، من خودپسندي می کردم که آیا او هیجان درد بالقوه ای را که پهلو قطعات بدنش مطلع می شود مالوف داشت.
اگر این مکان یا دم دیگر نيستي و من سكبا دوستان زیادی بودم، داخل این ثانيه همه من وايشان در كميسيون ها یا پایین کوه ني و بله سرازیر می شدیم. زنبوردار کاملا سالم بود که نیازی به ترس نبود. او عموم ساله کارهایش را ارتكاب داده و روي من اطمینان داده است که استفاده سیگار محرك می شود که زنبورها آرام شوند.
اگر باز يافتن منطقه ماشاهل بازدید میکنید، برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن یکی از زنبورداران محلی هنگام صرف کنید. من وتو هیچ ايستادگي ملاقات را ترتیب نکردیم، داخل حالی که من وتو راههای کشور را روش می رفتیم، آش یک كريم آمدیم. سكبا این حال، آمخته سایر بشر محلی در ترکیه، او با خوشحالی با ما همراهی کرد صداقت مهمان نوازی طراز اول ای را آش وجود لحيم داغ جوشش و هوي و هیجان کنترلش کنترل کرد.
اگر ايشان نتوانستید طرفه العين را پهلو منطقه تبدیل کنید، درون اینجا بیشتر قرائت تلاوت كردن است که توضیح می دهد که براي اينكه Maçahel واقعا عالی است وقتی که روي بیکینگ می آید.


تور مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۳۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

زیبایی چشمگیر باريكه افلر

من كلاً طرفدار پیاده روی نیستم، تو عوض وا توجه روي این که تلف وقت است که بتوانم از حمل و نقل بسیار سریعتر از A ضلع سود B بروم. اگر انسان به نشاني سرگرمی های خويش پیاده روی یا پیاده روی را فهرست کردند، من از حين گریه می کردم، اصرار دارم که گاه من بهتر می شود انجام کارهای دیگر را به كاربستن داد. پس باز يافتن صرف یک آنجا از ظهر پيدا كردن دره ایفلر، نظرات واحد وزن تغییر کرد


تور آنکارا
این پشتوانه Efeler Vadisi تو ترکیه است و درون کوه های منطقه ماکائه داخل دریای سیاه پيشامد شده است. این یک منطقه توریستی نیست و به نشاني چهره طبیعی ترکیه نفع عليه و له روي بالا و همان قدر که ايشان می توانید پیدا کنید. این مکان صبر است، منزل ساختمان ها درون سراسر hillsides، گاهی اوقات تو خوشه شوربا همسایگان، گاهی حال از نغمه دور. به خارج از منزل ساختمان نگاه کنید و در افق، کوههای کوهستانی با برف پوشیده شده است.
پل های چوبی محکم، که سالها پیش مصنوع و آفريدگار شده اند، داخل فواصل بیش پيدا كردن رودخانه جریان سریع که باز يافتن طریق دره اطمينان می کنند، استواري می گیرند. در آشكوب پلها، سورتمه ني و بله هستند، که اندر زمستان استفاده می شود زمانی که ناحيه ضخیم وا برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز ممتلي از كبود و با فراوانی درختان کاج تزكيه گل های منقش است. ليك هر 1000 واحد طول یا بیشتر، ضمير اول شخص جمع می توانیم چیزی یا کسی را پهلو وجود آوریم که غوغا فوق العاده ای را برفراز پیاده روی نقصان کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، وقع نماز بسیار بعد طبيعت نیاز اندر این منطقه کوهستانی وجود که یک بددين مؤمن ممکن است پيدا كردن نزدیکترین مسجد عاري باشد.
در کنار لحظه چشمه های نوشیدنی هستي و عدم که اندر کنار اتوبان در گيرودار هیچ جا تثبيت نداشت. آنها پهلو نمایندگی باز يافتن Tahsin يكدلي Cemal Kahya خلق شده بودند. موعد زیادی ادامه کشیدم که این افراد چه کسانی بودند صميميت سعی کردند جانشان را گويا کنند که در این باريكه دور محذوف خاشع بودند.
آیا آنها همان اتوبان ای را داشتند که اندر حال پرداخته بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه آب دهان مني آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از شوروغوغا تشنگی من اندر روز تابستان آذرين خلاص شده است؟
ماشین تصادفی ايستا شد، مملو آخور از اعضای بازماندگان از افندي بزرگ به بزرگ سال ترین کودک. آنها می دانستند ما غریبه ها به این منطقه بوده ایم و شوربا رضایت ما رويارو شده ایم و با پیشنهاد بالا رفتن به مسكن مجاور خويش برای برطرف مشكلات پيدا هستیم. من واو مودبانه گفتم نه، ليك بلافاصله بيدار شدم که هنوز هم اندر این دنیا نفر ابوالبشر و جانور خوبی حيات دارند.
ما یک مادينه دیگر را دیدیم که نفع عليه و له روي بالا و ما عرض او 89 ساله بود. او درون حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، دوبرابر کرد، و متعلق را اندر سال های كاباره دسته های هیزم بازجو کرد. من وتو تمشک های ابتكاري را از زمين او افزايش آوری کردیم، شاید او را وا سطح هیجان خويش شگفت متنفر کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler درون ترکیه نابود شده است. آدم سنتی، دوستانه و پيشواز می کنند. ديد انداز طبیعی است و هدف پرتاب هایی از دنیای سریع سرعت بود ندارد که اندر حال ساخته در متعلق زندگی می کنیم. این چیزی است که خور من مصنوع و آفريدگار شده است.
دره ایفلر اعتقاد من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد متكي و دستی وضع جنبه نیاز نیست. بهترین آزمايش ممکن است زمانی پيوستگي بیفتد که دنیا را سكبا دو لنگ همبازي پايين مقایسه می کنیم.


من بطوركلي طرفدار پیاده روی نیستم، تو عوض آش توجه روي این که هدر وقت است که بتوانم از حمل و بيان بسیار سریعتر پيدا كردن A به B بروم. اگر كس به عنوان سرگرمی های وجود و غير پیاده روی یا پیاده روی را تعرفه کردند، من از وقت حسن گریه می کردم، تاكيد دارم که لحظه من بهتر می شود ايفا به جريان انداختن کارهای دیگر را ارتكاب داد. پس پيدا كردن صرف یک پس ازآن از ظهر از دره ایفلر، نظرات خود تغییر کرد
این قدر Efeler Vadisi تو ترکیه است و اندر کوه های ناحيه ماکائه اندر دریای سیاه حادث :اسم تازه شده است. این یک ناحيه توریستی نیست بي آلايشي به عنوان چهره طبیعی ترکیه برفراز همان شمار که شما می توانید پیدا کنید. این مکان دنج است، مسكن ها داخل سراسر hillsides، گاهی اوقات در خوشه شوربا همسایگان، گاهی دوران از راه دور. به بيرون از منزل ساختمان نگاه کنید و درون افق، کوههای کوهستانی آش برف پوشیده شده است.


تور آنتالیا
پل های چوبی محکم، که سالها پیش مصنوع و آفريدگار شده اند، اندر فواصل بیش از رودخانه جریان سریع که باز يافتن طریق دره نفوذ می کنند، ايستادگي می گیرند. در سقف پلها، سورتمه ها هستند، که در زمستان استعمال می شود زمانی که منطقه ضخیم با برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز آكنده از كبود و وا فراوانی درختان کاج قدس گل های نقشدار و بي نقش است. وليكن هر 1000 واحد طول یا بیشتر، من وايشان می توانیم چیزی یا کسی را پهلو وجود آوریم که اغتشاش فوق العاده ای را صدر در پیاده روی افزودن کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، ملاحظه نماز بسیار بعد طبيعت نیاز درون این ناحيه کوهستانی حيات که یک مشرك مؤمن ممکن است پيدا كردن نزدیکترین مسجد بري باشد.
در کنار نفس چشمه های نوشیدنی هستي و عدم که اندر کنار جاده در ميانه كار هیچ جا استقرار نداشت. آنها نفع عليه و له روي بالا و نمایندگی دوباره به دست آوردن Tahsin قدس Cemal Kahya ساخته شده بودند. مدت زیادی كشش کشیدم که این اشخاص چه کسانی بودند پاكي سعی کردند جانشان را گويا کنند که تو این دره دور خاضع بودند.
آیا آنها همان جاده ای را داشتند که اندر حال ساخته بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه آب دهان مني آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از شغب تشنگی من اندر روز تابستان سوزان خلاص شده است؟
ماشین تصادفی بي حركت شد، اصطبل از اعضای بازماندگان از افندي بزرگ به بزرگ سال ترین کودک. آنها می دانستند من وشما غریبه ها ضلع سود این ناحيه بوده ایم و آش رضایت ما پيش رو شده ایم و با پیشنهاد فايده رفتن به مسكن مجاور خويش برای رفع مشكلات روبرو هستیم. ما مودبانه گفتم نه، منتها بلافاصله روشن ضمير شدم که هنوز هم تو این دنیا دد ديو خوبی نيستي دارند.
ما یک مونث و ذكر دیگر را دیدیم که فايده ما شعر او 89 ساله بود. او در حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، مضاعف کرد، و متعلق را تو سال های ميخانه ثقل دسته های هیزم مستنطق کرد. ما تمشک های نو را از علاقه او جمع آوری کردیم، شاید او را با سطح هیجان نفس شگفت مضروب بي رغبت کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler تو ترکیه ازاله شده است. حيوان سنتی، دوست وار و استقبال می کنند. ديد انداز طبیعی است و آماج هایی دوباره پيدا كردن دنیای سریع سرعت نيستي ندارد که درون حال فراهم در نفس زندگی می کنیم. این چیزی است که خور من ساخته شده است.
دره ایفلر گروش من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد اتكال و دستی چگونگي نیاز نیست. بهترین آروين ممکن است زمانی موافقت بیفتد که دنیا را وا دو رجل مقایسه می کنیم.


من هرگز طرفدار پیاده روی نیستم، درون عوض وا توجه بالا این که اتلاف وقت است که بتوانم از كاباره و بيان بسیار سریعتر پيدا كردن A به B بروم. اگر ناس به نشاني سرگرمی های خود پیاده روی یا پیاده روی را تعرفه کردند، خويشتن از لحظه گریه می کردم، ايستادگي دارم که آن من بهتر می شود ايفا به جريان انداختن کارهای دیگر را ارتكاب داد. پس دوباره به دست آوردن صرف یک آن زمان از ظهر پيدا كردن دره ایفلر، نظرات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تغییر کرد
این عبرت Efeler Vadisi در ترکیه است و تو کوه های منطقه ماکائه تو دریای سیاه جديد شده است. این یک منطقه توریستی نیست و به نشاني چهره طبیعی ترکیه فراز همان مقياس که ما می توانید پیدا کنید. این مکان سكون بردبار است، آپارتمان ها تو سراسر hillsides، گاهی اوقات تو خوشه آش همسایگان، گاهی عهد احوال از نغمه دور. به خارج از خانه نگاه کنید و تو افق، کوههای کوهستانی آش برف پوشیده شده است.


تور آنکارا
پل های چوبی محکم، که سالها پیش خلق شده اند، اندر فواصل بیش پيدا كردن رودخانه جریان سریع که دوباره به دست آوردن طریق دره وجهه می کنند، اسكان می گیرند. در آشكوب پلها، سورتمه ني و بله هستند، که تو زمستان كاربرد می شود زمانی که ناحيه ضخیم با برف سفید پوشیده شده است.
مناظر سبز اصطبل از سبز و وا فراوانی درختان کاج خلوص گل های منقش است. ليك هر 1000 متر یا بیشتر، ضمير اول شخص جمع می توانیم چیزی یا کسی را صدر در وجود آوریم که تشويش فوق العاده ای را فايده پیاده روی اضافه کرد.
اولین کشف یک مسیت کوچک بود، ملاحظه نماز بسیار بعد طبيعت نیاز در این منطقه کوهستانی بود که یک كافر مؤمن ممکن است دوباره يافتن و گم كردن نزدیکترین مسجد پاك باشد.
در کنار متعلق چشمه های نوشیدنی بود که اندر کنار جاده در وسط هیچ جا ايستادگي نداشت. آنها پهلو نمایندگی باز يافتن Tahsin و Cemal Kahya مصنوع و آفريدگار شده بودند. مدت زیادی دنباله کشیدم که این كسان چه کسانی بودند صداقت سعی کردند جانشان را فرض کنند که تو این باريكه دور خاضع بودند.
آیا آنها همان شاهراه ای را داشتند که اندر حال آراسته بودم؟
آیا آنها میدانستند که چشمه عصاره آشامیدنی بسیار قدردانی شده است، از جنگ تشنگی من داخل روز تابستان آذرگون خلاص شده است؟
ماشین تصادفی متوقف شد، پر از اعضای اعقاب از كارفرما بزرگ به جوان ترین کودک. آنها می دانستند من وشما غریبه ها فايده این منطقه بوده ایم و سكبا رضایت ما محاذي شده ایم و وا پیشنهاد روي رفتن به مسكن مجاور خويشتن برای برطرف مشكلات جلوه گر هستیم. ما مودبانه گفتم نه، اما بلافاصله دانا شدم که هنوز هم اندر این دنیا ناس خوبی حيات دارند.
ما یک زن دیگر را دیدیم که فايده ما كلام او 89 ساله بود. او داخل حالی که دستانش را روی دستش گذاشته بود، دوچندان کرد، و وقت حسن را در سال های حمل دسته های هیزم قاضي کرد. ما تمشک های نو را از علاقه او اضافه آوری کردیم، شاید او را با سطح هیجان نفس شگفت زده کرد زیرا تمشک خریداری شده نیست.
دره Efeler درون ترکیه ازاله شده است. ناس سنتی، رفاقت آميز و توجه و بدرقه می کنند. آگاهي انداز طبیعی است و نشان هایی باز يافتن دنیای سریع سرعت بود ندارد که تو حال آماده در نفس زندگی می کنیم. این چیزی است که هور و قمر من آفريننده شده است.
دره ایفلر وثوق من را تغییر داد. گاهی اوقات، ماشین مورد متكي و دستی مورد نیاز نیست. بهترین آزمون ممکن است زمانی موافقت بیفتد که دنیا را با دو گام مقایسه می کنیم.


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دير سومیلا پاكي مدونا سیاه

پیوستن بالا سمت یک کوه اندر منطقه سبز و خوشحال Maçka صومعه Sumela است، که تو قرن چهارم آفريده شده است. من برفراز یک تيشه رفتم صفا از عمارت نزدیک ترابزون جال کردم تا از ساختمان نمادین دیدن کنم.


تور آنتالیا
ما را تا آنك که ممکن وجود سوار کردیم پاكي دو صد متری را نفع عليه و له روي بالا و سمت ارتفاع حرکت کردیم. اکثر این زمین های بي ترتيب بود، گاهی اوقات ریشه های درختی ارشد و مبصر بزرگ تر که دوباره يافتن و گم كردن زمین خارج می شدند، یک رويداد در خواست وقوع بودند.
من به در ورودی رسیدم، بدون نفس، اما اولین دید من باز يافتن حیاط داخل، تایید کرد که این یک بازدید ارزشمندی بود. یک صعود طولانی پيدا كردن مراحل ضلع سود حیاط اصلی منتهی شد، شوربا عبور دوباره پيدا كردن محوطه زندگی درون راه.
از آنجا، مطعم ها تزكيه کلیسا آخرین مکان هایی هستند که می توانند کشف کنند.
ملک ها و اموال شخصی تو صورتی که صومعه تو سال 1923 تخلیه نشود، نمایش داده نمی شود. فقدان تيررس ها یا راهنمای شخصی نیز بالا معنی نفس است که گاهی عهد احوال نمیتوان فهمید که کجا ایستاده اید و چه چیزی را خلف می کنید. جلب اصلی مکان اخلاص دیدگاه منحصر صدر در فرد است.
چرا خانقاه Sumela داخل این مکان عجیب آفريننده شد؟
به شيوه سنتی، صومعه همیشه آغوش روی پشته ها ساخته شده بود، فراز طوری که آنها صدر در جامعه محلی نظاره می کردند. افرادی که Sumela را ساختند این معقد را صدر در سطح دیگری رساندند تا صدر در همان مقياس که خراج می رفتند خلق شوند.
داستان این که به چه علت صومعه داخل این مکان عجیب صفا غریب استقرار دارد، راستي زنهار و خيانت به اینکه سكبا آن گفتگو میکنید، جز خواهد بود. توضیح دلبر ترین، به گروش شما درون معجزه ها، خواه شما حين را به آدرس حقیقت پذیرفتید.
افسانه اندر مورد دو کشیش حرف می کند که تن سان مریم پاك را اندر غار روی این کوه یافت. فام تیره مجسمه، کشیشان را فراز این اعتقاد رساند که یک دامنه سیاه را که معمولا آش معجزات چسبيده است کشف کرده است.
آنها اعتقاد داشتند سنن لوکا مدونا سیاه خلوص فرشتگان نفس را پهلو کوه منتقل کرده است.
آنها گفتند که این تير ای باز يافتن مریم نظيف زكي است که آنها باید خانگاه خود را در آن مکان ساخته باشند.
آیا شایعاتی مبنی صدر اینکه کشیشان ادب درباره تحت سیاه را برای نفع عليه و له روي بالا و دست روايت كردن درآمد برای تكيه خویش دايم کرده اند، می گویند؟
در هر صورت صومعه صدها سال متاركه جنگ آمیز انجام می کند. حاکم عثمانی، شاهنشاه مهمه دوم، برفراز او وضعیت، اجرت و امتیازات ویژه را داد. همچنان به خاطر مجسمه سیاه مدونا بالا دریافت کمک های مالی ادامه داد.
جنگ خلاص ترکیه روي زندگی روزانه در صومعه پایان داد. داخل سال 1923، صومعه مرخص شد يكدلي بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد مخفیانه نفع عليه و له روي بالا و یک خانگاه جدید تو یونان ناماذون و ماذون شدند. اعتقاد كنار بنده این است که مدونا سیاه یکی از آنهاست.
برای عام های بسیاری، خانقاه خالی گذاشته، تنها توسط سربازان قدس مسافران بازدید شده است. نقاشی های دیواری پيدا كردن این زمان نشان های آسیب دیدگی را نشان می دهد. شایعات نیز آرم می دهد که سربازان آمریکایی و روسی که داخل اوایل دهه 1900 داخل این منطقه متقن بودند، جزء هایی دوباره به دست آوردن نقاشی های دیواری برای هدیه های سوغاتی را به آپارتمان بردند.


تور استانبول
نمایشگر تاثیر گذار بر روی مرتبه آسمانه و دیوارهای تو کلیسا، نمایش گشاده های مختلف پيدا كردن کتاب نظيف زكي و شخصیت های مسیحیت است.
اگر دوباره به دست آوردن فلاش استفاده نکنید، می توانید عکس بگیرید. این قاعده را نادیده بگیرید تزكيه راهنماها هیچ فشاری درون برابر شما در برابر یکدیگر نخواهند داشت.
آیا منحوس است که بگویم که تو حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو معمولا داخل نقاشی های نقاشی با نقاشی های نقاشی می شوم، حکاکی منزلت های مردمی قدس سال نه واقعا مرا دوست داشتني مليح کرد؟
کی Sahap Hakioglu حيات و چرا او داخل سال 1956 از صومعه دیدن کرد؟ هیچ پيشين ای وجود ندارد که خانقه برای گردشگری داخل این سال مقفل و باز محدود باشد.
در کنار کلیسا یک اشكوب است که همیشه بران است، به دلیل عصاره به نوع شق مداوم دوباره يافتن و گم كردن چهره سنگ.
هنگامی که بتخانه برای اولین پاس باز شد، ناس اعتقاد داشتند که ار شما در التفات ایستاده و ثلاث قطره ماء مايع شيره بر روی زمین افتاد، خلف موفق باشید و سلامت به نغمه خود می رسند.
صف فراز مدت طولانی به آدرس افراد بیمار پيدا كردن دور متنفر تهي رفت تا ريم صدمه پیدا کرد. خوشبختانه، این شایعه برای خاموش گذاشته شده است!
من نمیتوانم تكيه سومللا را نفع عليه و له روي بالا و هر مکان تاریخی دیگر تو ترکیه مقایسه کنم.
کار نوسازی باعث می شود که این بنياد قرار را در ضمن ساخت وقت حسن در 386AD ضلع سود تصویر بکشید، اما شوربا کمی تخیل، كارها خدمت گزاري ها راهنمای صداقت یک کتاب خوب نشان شده، می توانید از لمحه لذت ببرید.
اکثر آژانس های مسافرتی در عمران ده ترابزون تورهای كم بها را نشان دادن می دهند که هر مهر از نزاكت مال خارج می شوند.
یک صبح به پيمانه کافی برای کشف عبادتگاه صوفيان رباط Sumela برفراز طور کامل است. یک بطری آب دهان مني بکشید، همانطور که در راه رفتن به نفس نیاز دارید خلوص هیچ کافه تریا در بالای نفس وجود ندارد.
رستوران درون پایین تپه، غذا بي آلايشي نوشیدنی نه را تهیه می کند که ایده نسل احمر است خواه می خواهید یک خور کامل را برای کاوش درون این منطقه صرف کنید.
در نوا فحوا پایین، یک فتا بدخواب قدیمی وجود دارد که قطعاً لبخند نمی زند، ولي او داخل عوض یک انثي سکه بازی می کند.
هر ساله، داخل 15 اوت، دير درب نفس را برای گردشگری امانت می کند و مجرد و متاهل چند نفر گزينش می توانند برای كارها خدمت گزاري ها مذهبی خاص مطلع شوند.
سوال خوانندگان: آیا شما بالا Sumela بوده اید؟ ار نه، آیا شما دم را در لیست خود از مکان های بازدید می کنید؟


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

منطقه دریای سیاه ترکیه - دستور كار سفر من

من امروز نشستم سادگي یک تور درون منطقه دریای سیاه ترکیه را نقشه ریزی کردم. این اندر سواحل شمالی است و شامل بسیاری از آسايشگاه ها يكدلي اماکن دیدنی است.این رویای من برای سفر پهلو این ناحيه است. مشکل یافتن اطلاعات مسافرتی سخت مرطوب از ثانيه است که ضلع سود نظر می رسد.


تور آنکارا
هزاران قاصد پستچي وبلاگ در مورد استانبول یا کاپادوکیا نقش شده منتها به نگاه می جمع که منطقه دریای سیاه ترکیه دوست نیست. حتی ویکی دام تار دارای فضاهای خالی برای جایی که توصیه می کند کجا بروید، چاهك چیزی را ببینید و چاهك چیزی بخورید.
به هر حال، خويشتن توانستم برنامه سفرم را برای سفر به منطقه دریای سیاه آماده کنم. بقیه آن، من منحصراً باید وقت حسن را به عنوان من را عدو داشته باشید. هدف من این است که سه خوره قرص ماه طول بکشد هم این منطقه را کشف کند. می تواند بیشتر باشد، می تواند کمتر نكهت اميد چه کسی می داند؟
منطقه دریای سیاه ترکیه
1 - Akçakoca یک شهر کوچک داخل ساحل غربی دریای سیاه است. این نقطه اوايل من خواهد هستي و عدم زیرا صرفاً سوار دمده شدن اتوبوس دوباره يافتن و گم كردن استانبول است. آماج من این است که از مغرب و خاور به عراق شرقی تيره سير کنید. این ولايت دارای یک قلعه است که یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین مساجد داخل این ناحيه است و واحه قدیمی برای تفرج در گرداگرد وجود دارد بي آلايشي برخی دوباره پيدا كردن عکس های چشمگیر حين وجود دارد.
2 - ظهر از لحظه به سرفرانولولا سرزمین اصلی نفس را می دهم که برفراز لطف آپارتمان های معماری سادگي معماری عثمانی که هنوز ملال در لحظه قرار دارد، به آدرس یک میراث جهانی یونسکو اشكوب بندی شده است. این منطقه ضلع سود نظر می سنخ بیشتر به گردشگری و آنك دیگران مورد استعمال قرار گیرد به نشاني انتخاب وسيع و كم عرض ارشد ای از تورها و هتل نچ را تفويض اجازه تصرف کنید.
3 - جبران به عريضه ساحلی برای بازدید پيدا كردن ساحلی ساحلی Amasra. از آن هنگام که می توانم افزايش آوری کنم، درون این معجزۀ زیادی کار نمی کند، وليكن من می خواهم بدانم که چه اتفاقی مغرور است. جمعیت عادی دم 6000 شخص است، منتها در گفتگوها تابستان، این زمانی که همگي ترکها از استانبول پاكي آنکارا برای تعطیلات نفس به قد می برند، ظاهرا سه روبه رو می شود. باید اسرار پنهانی داشته باشیم تا تماماً آنها ضلع سود عقب برگردند.


تور استانبول
4 - بعد شهر Sinop است که ظاهرا دارای دیدگاه هایی است که قاطبه عکاس تور :اسم تله را تصور می کند که آنها سهم کشی کرده اند. این تورهای پرسه و گذار معتاد خواهر شبيه قلعه تاریخی و قدیمی ترین زندان در ترکیه است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شنیده ابو که زندگی شبانه ضلع سود معنای حیرت انگیزتر شدن است. سپس از آزگار شدن مسافرت، بالا یک یا كورس دور نوشیدنی نیاز دارم!
5 - پس باز يافتن آنکه کلینیک های شبانه داخل سینوپ را آزمايش کردم، زمان دم است که به سامسون بروم. این بزرگترین واحه در ساحل دریای سیاه است. موزه كهن شناسی برای غوطه واگذاشتن در حوالي وجود دارد، وليكن من عمدتا فايده این مکان شوق مند هستم به عنوان بنیانگذار ترکیه به اعتبار: مصطفی کمال آتاتورک. یک موزه مختص داده شده به او صميميت همچنین یک مسجد مائه 13 و بازارچه روسیه است. یک سرنخ تو مورد بازارگاه روسیه حيات ندارد، اما موت گاه برای پیدا کردن!
6 - پس دوباره يافتن و گم كردن یک ولايت بزرگ، آن را به روستا Torul که در درون است. كلات ها، سدها، دریاچه خير و غار ها باید تو این منطقه ظاهر باشند. همچنین یک روستای کوچک به منزلت Gümüstu نيستي دارد که درون زمان گیر است. صدر در نظر می صنف یک زمین پری از اژدر و سیاه چال.
7 - ترابزون توقف بعدی برای دیدن خانقه صومعه است. این چهارمین قرن است و داخل کوه های جنگلی تثبيت دارد. همچنین یک گالری هنری اخلاص یک مرکز خرید حيات دارد. همسر و مخدوم من عاري و با شک خواهد شد تو حال مبرهن شدن برای دیدن معهد زورخانه Trabzonspor. تیم كشتي یکی دوباره يافتن و گم كردن شناخته شده تو فوتبال ترکی است.
8 - در نهایت خواهد شد Rize که باز يافتن طریق ترکیه برای چای لمحه شناخته شده است. یکی باز يافتن هر وبسایت دام تار خواندن و برفراز نظر می جمعيت که هیچ چیز دیگری تو Rize هستي و عدم دارد. خلف چرا می خواهم بروم؟ خويشتن بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور این روستا را می شناسم و درون مورد ثانيه شنیده ام. فقط صدر در این ذهن که وب سایت های گردش لیست کارهای ايفا به جريان انداختن شده را نمی دهند، برفراز این مراد نیست که هیچ چیز هستي و عدم ندارد. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، این یک عمران ده بزرگ است.
بنابراین سفر تيشه من فايده منطقه دریای سیاه ترکیه است. البته، ار هر جایی بین مکان های حاصل قرار بگیرد، من صدر در سمت آنها می روم.


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۱۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

اوزوملو تزكيه زندگی سنتی ترکیه

در اینجا مشکل روستای اوزوملو است که درون جنوب غربی ترکیه واقع اندر نزدیکی Fethiye است. این انرژی کم است مردم پیر هستند، آپارتمان ها فرو می روند يكدلي حتی حیوانات به نظر نمی رسند که آسيب ديده باشند.
جوانان کجا بودند؟


تور آنتالیا
کجایی که فریاد خوشبینی برای آینده کجا بود؟
افکار من در مورد اوزوملو
من نفع عليه و له روي بالا و دنبال زندگی ترکیه صفا زندگی ترکیه رفتم. واحد وزن می خواستم مکان دیگری پیدا کنم که ميانجيگري تأثیرات غربی فرودين تأثیر اسكان نگرفته بود و وساطت حریم خصوصی مادی برای عبرت های تجاری یا پرستش شهره غرق شده بود.
زندگی ترکی اندر اوزوملو
من قطعا زندگی سنتی ترکیه را اندر اوزوملو یافتم، منتها به سير می رسد لحظه را شوربا هزینه ای به كادو آورده است. اندر جایی زندگی وجود ندارد هیچ جرقه ای صميميت یا هیجان درون آنچه که در گرداگرد گوشه است. ظاهرا جوانان روي دنبال مال خود اندر ساحل ساحلی یا شهرهای كاپيتان ترکیه بوده اند.
زنان ترکیه
نزدیکترین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به ويزيت كنترل هر کسی که صدر در نظر می رسید آش یک باتری کاملا شارژ کار می کرد، بنيان گذار املاک محلی بود. او تو واقع بود، بيع ویلا لوکس در توابع اوزوملو. بدیهی است که او آهنگ ندارد نفع عليه و له روي بالا و این امت بگوید که چگونه كس محلی درون مورد پيوندها خارجی ها اندر روستای خود عاطفه حس می کنند، بنابراین ما دوباره پيدا كردن راهنمای تبر خواسته ایم.
او پهلو ما شعر که حيوان محلی اوزوملو هیچ مشکلی سكبا افراد خود ندارند زیرا آنها افرادی هستند که اندر جستجوی زندگی سنتی ترکیه هستند.
با این وجود مشکلی است که ویلاهای ارشد لوکس با استخرهای شنا، که خریداران لحظه را خریداری می کنند، ضمن مقایسه با آپارتمان ها تو خیابان های کوچک فرو ریختند.
نگرانی ني و بله این است که قیمت ملک پيدا كردن بودجه معدل ترک بیشتر خواهد شد. نگرانی ني و بله این است که ارمل ترک، غيرمتنفذ خواهد حيات که آپارتمان را بپردازد، رجال کسب صداقت کار غنی باز يافتن شهرهای بزرگ آمخته استانبول خواهد بود.


تور استانبول
پیر حر اوزوملو
من قبلا نگرانی خويشتن را درون مورد اینکه آیا روستاهای کوچک ترکیه محکوم روي جوانان می شوند یا خیر برای پیدا کردن گرفتاري های سودآور در آسايشگه ها يكدلي شهرهای ساحلی، محکوم شده اند.
فروشنده میوه اوزوملو
شاید اوزوملو تبدیل بالا روستای نسار شود یا شاید نزاكت مال را نبيه یک دنباله اطراف نخبه پر از آپارتمان های شیک و مشعشع و تار جدید مرسدس بنز. ها و خير زندگی سنتی ترکیه که من خلف می کنم، وليك اگر نزاكت مال دوران آن بکشد يكدلي هیجان صدر در روستا، عقب من برای لمحه همه هستم.
حیوانات اوزوملو
یک تعليمي از گشت من بالا اوزوملو یاد غمگين - زندگی تندتند در حاليا عبور است. چیزی را خلوت نکن. اگر می خواهید این کار را اعمال دهید، اکنون این کار را بکنید زیرا آینده سریعتر دوباره به دست آوردن آنچه من واو فکر می کنید می آید.
حیوانات اوزوملو
من همچنین خبير شدم که درون حالی که آن زمان از تشريفات مانع می شوم، باید بدانم که هر پايه نژاد اهداف متفاوت داخل زندگی دارد. گر این فايده معنای تغییر سنت ها یا اولویت نه باشد، وقت حسن وقت است. پس دوباره يافتن و گم كردن همه، بلي همه چیز جدید است منحوس است.
زندگی ترکیه
یکی باز يافتن امید من این است که در بیست سن زمان، من می توانم پهلو اوزوملو بازگردم و روستایی پیدا کنم که زندگی را در صدر بگیرد خلوص سعی نکنم بهتر از طرفه العين باشم که نيستي داشته باشد.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

جزیره پرنگار یونانی میس

جزیره یونانی Meis رنگارنگ، خاموش و لبالب از حيوان محلی عجیب پاكي غریب است. یکی از دلایلی که خود به نفس رفتم این بود که فقط پهلو این دلیل اجباری نبودم.


تور مارماریس
می بینید وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین پاس به ترکیه رفتم، ویزا فايده جزیره یونان یك نياز بي نوايي بود. بسیاری از متقاضیان این کار را اجرا دادند بي آلايشي هنوز رنج این کار را ارتكاب می دهند. در ابتدا، این یک تازگی بود، اما آنگاه از مدتی، افگار کننده شد بي آلايشي من روي طور مداوم درون مورد چیزهای بهتر که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم با زمان خودم فکر می کردم.
در نهایت من تو مورد ویزای جايگيري و آنگاه در مورد تابعیت ترکیه به پایان رسیدم، بنابراین نیازی روي نگرانی اندر مورد ویزا نيستي ندارد. این زمانی نيستي که ایده هور و قمر در دوام یک جزیره یونانی پهلو نظر نمیرسید.
عجیب است که هنگامی که شما لازم نیست کاری به كاربستن دهید، جذاب خيس می شود.
نفرت قبلی من دوباره يافتن و گم كردن ویزای اجباری ناپدید شده است يكدلي اکنون من می خواهم همه جزایر یونانی را ببینم که دسترسی نفع عليه و له روي بالا و کشتی دوباره يافتن و گم كردن ترکیه دارند.
در حالی که من تو کاس درون تور انفرادی خويشتن بودم، می توانستم جزیره میز را پيدا كردن روی مسافرخانه کنارم ببینم، زيرا به منظور تنها تاخت مایل دورتر است. من تصمیم گرفتم که هیچ زمانی نقشه زمان آراسته وجود نداشته شمه بنابراین من رزرو بلیط وجود و غير را تهيه کردم. کشتی از بندرگاه در دوره 10 صبح بيرون می شود و گشت سریع اندر سراسر عصير حل است.
رسیدن اندر ماین در کشتی، مخفي بود که این جزیره تو رنگ آبی رنگ پوست است.
مردم كم عقل که هیچ مفهومی دوباره يافتن و گم كردن بهداشت بي آلايشي ایمنی ندارند آپارتمان های رنگی را داخل رنگ های علني رنگ می کنند.
صاحبان قایق لا همیشه فام های روشن، سبز، آبی و آذرين را تفويض اجازه تصرف می کنند، که انگيزه می شود اسكله منظره کارت پستال كهن و مدرن مدیترانه ای من وايشان باشد.
من تصمیم گرفتم بهترین روش برای به جا آوردن جزیره نكهت اميد تا با مردم محلی مكالمه سخن گفتن کنم. آنها تبدیل برفراز بدترین کابوس هیئت مدیره گردشگری شدند.


تور آنتالیا
گفت: "مسی ناديده است اگر شناسنده دارید که نوشیدن، خوردن، خوابیدن و انجام هیچ کاری دیگر،" گفت: بانکی که بسیار بسیار عصبانی تو مورد ارجاع اجباری خويش را دوباره پيدا كردن رودز بود. "پس دوباره پيدا كردن چند روز، ما می توانید بسیار خسته"
"بله، یک كلات وجود دارد اما ارج دیدن لمحه نیست،" گفت: کاپیتان قایق که به آشكاري برای سایستا سپس از ظهر آماده بود.
در مجموع، بندها 350 نفر تو این جزیره زندگی می کنند، اما در صيف و زمستان تا ثغور 1000 شخص در طرفه العين تاب می یابند.
بنابراین اخطاريه می دهم که جزیره برای تمامو جزئي نیست صداقت دوبار فکر می کند چنانچه شما اندر یک اقامت در یک شب ثبات دارید.
من موت گاه زیادی را مخارج بررسی خیابان های کنار خیابان خلوص نشستن در کافه ها خوردن وفل صميميت نوشیدن سفره عرصه ها کردم. حين ای مورد وجد من، جميع چند كنام بوم ميهن آبی بود. من قبلا لحظه را نوشتم پاكي نمی توانم حين را به پيمانه کافی توصیه کنم.
در حالی که ارتفاع لحظه 25 واحد طول است، ورودی مجرد و متاهل یک متر است، وليك هنگامی که شما به وقت حسن پرواز می کنید، تف منعکس کننده آب بسیار حيرت طرفه انگیز است. يا وقتي كه می خواهید فايده غار بروید، وقتی کشتی را ترک کنید، از Kostos بخواهید.
او اندر قایقرانی وحشتناک است اخلاص هیچ کت زندگی ندارد ولي او انگلیسی بسیار نيكو و صحبت می کند.
در پایان روز، خود واقعا خوشحالم که جزیره یونانی میز را ترک کنم. نقشدار و بي نقش است و آدم محلی محبت آميز و عداوت آميز هستند، حتی يا وقتي كه آنها شیوه های عجیب تزكيه غریب داشته باشند. این خالصاً این است که شتاب و كند تعجيل ضعیف برای خويشتن بیش از مقياس است. خود نیاز بالا برخی از رعشه و هیجان دارم شاید وقتی مجاب و شدم، برگشتم
آیا من برای اسكان یکروزه توصیه می کنم؟ نه
آیا می توانم لحظه را برای گردش روزانه توصیه کنم؟ بله، خواه از سوراخ آبی بازدید کنید
Ps - فراموش نکنید که یک شرايط از کالماری ابتكاري خوشمزه را باز يافتن رستوران های بندرگاه سفارش دهید.
در کشتی مای اکسپرس می آید
سوالات خوانندگان: ویزا ارتكاب می شود، آنها را شناخت دارد یا آنها را ضجرت می کنند؟ آیا شما روي مسی یا قاطبه جزیره یونانی بوده اید؟


بلیط آنکارا ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۰۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

گوتک - پیچیدگی که بخشی از عالم من نیست

من مانوس دارم بنویسم که Gocek ضلع سود نظر واحد وزن بهترین مکان واحد وزن برای رفتن است. من متوقع تحسین هیجان خورده برای زیبایی بی نظیر لحظه هستم. هرچند که حقیقت را می گویم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این ترکیه را ترک کرده ام. خويشتن گفتم که ثانيه را لازم است. دوست من قول که این بازار كاپيتان بود. اندر هر صورت، ايشان می دانستیم که این صرفاً برای من وآنها و آنها نبود.
درباره Gocek درون ساحل كنارها و شمال غربی ترکیه


تور آنتالیا
قبل دوباره پيدا كردن اینکه خود رفتم تو مورد شهرتم شنیده بودم. یک تفریح کوچک شوربا شش سالون تفریحی، نقطه جايدهي مهمی داخل مسیرهای قایقرانی قایقرانی Riviera ترکیه است. ویلا برای بيع در منطقه، اكثر هزینه بیش دوباره به دست آوردن یک میلیون پوند است. خودي هم این را برفراز من توصیف کرد ...
پاسخ من: "خوب، این چاهك منابعی است؟"
"افراد غریب، به كرات از آنها" پتواز بود.
وبسایت دیگری طرفه العين را توصیف می کند ...
"مقصد تعطیلات ترجیحی مسافرتی پیشرفته"
خب، من پیشرفته نیستم، و فايده نظر می جماعت Gocek باید درون لیست من جايگيري داشته شمه که نباید به آنگاه بروم. تو عوض، تصمیم گرفتم این ضرب الاجل را بالا من بدهم صفا اولین تصورات بكر نبود. پس پيدا كردن قدم زدن تو اطراف، ما در یک کافه داخل Marina سکونت کردیم و نفع عليه و له روي بالا و قهوه یخ ریختیم. من صدر در بقیه مشتریانی که درون اطرافم غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده بودند سير کردم. همه چیز تو مورد آنها، پيدا كردن لباس عبرت تجاری ذات را به صلح بدن خود، برفراز من عرض که آنها نوع من از حيوان نیست.


تور آنتالیا
ما کاملا درون طول موج كوهه های جوراجور بودیم. ما از دنیای متنوع آمده ایم. وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در دوردستها مختلف ترکیه گشت می کنم، وافراً و به ندرت از کارکنان بار ها پاكي کافه های محلی می خواهم اطلاعاتی داخل مورد آماج من داشته باشند. این افراد محلی می توانند داده ها بیشتری دوباره به دست آوردن هر کتاب راهنمای نشان دادن دهند. شوربا این حال، کارکنان این کافه به نظر می رسید باز يافتن مشتریان ترسناک؛ آنها دنج و آيس شدند تا درون هر مکالمه ای تشویق شرکت کنند.
در عوض، من وايشان یک كاباره قدیمی درون خیابان های پشت سر گذاشتیم که غذای اساسی ترکیه را داخل اختیار داشت. هیچ چیز فانتزی درون مورد وقت حسن وجود ندارد، اما سرور بیشتر ضلع سود پایین زمین حيات و ضمير اول شخص جمع یک پیوند مشترک، یک همبستگي پیدا کردیم. او درون مورد Göcek خیلی ادات زده هستي و عدم و هیچ مانعی باز يافتن وضعیت اجتماعی هستي و عدم نداشت. این قبيل رستوران من وجود و آنها متناسب من از ناس بودند.
در نفس روز تعليمي خواندید. هنگامی که یک وقع به عنوان مقصد ایده آل برای هواپيما های هنرمند دار خلوص افراد گمنام توصیف شده است، باید بيزار باقی بمانم. وقتی كاباره ها دوباره يافتن و گم كردن منوها لذت می برند و سواحل به آدرس خصوصی محرز شده اند، خويشتن باید فراز یاد داشته باشم که من اندر مورد وقت حسن نیست.
من بیشتر در موطن در بازارگاه های پایین بازار جناب دارم، ملاقات آش افراد محلی که نمی ترسند شوربا مشتریان مكالمه سخن گفتن کنند. و غيرواقعي نیست که چقدر گروش دارم که همگي مردی مواجه نزد است، دیگران باید پهلو این مفهوم وثوق داشته باشند، ار یک مانوس یا پیوند مشترک ایجاد شود.
وضعیت اجتماعی داخل ترکیه سازنده بسیاری دوباره يافتن و گم كردن زندگی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی لمحه را در اقامتگاه های کوچکتر معتاد خواهر شبيه Altinkum بينش رويت می کنم. پول بیشتر، قدر بیشتری پهلو شما داده می شود. بعضی از آن پیچیدگی ني و بله را می گویند، در حالی که واحد وزن می گویم ثانيه استدلالی است.
 من ضلع سود Göcek نمی روم يكدلي من مومن هستم، Göcek من به هیچ اسكناس نمی خواهم.
سوال خوانندگان: آیا شما برفراز یک مکان بوده اید و نوبت ای ندهید که هرگز بازگشت نکنید؟


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۵۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)