X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

آن چاهك درباره چای ترکیه، نامرتب نوشیدنی ملی ترکیه باید بدانیم؟

افرادی که با کشور ترکیه مونس نیستند پندار نوشیدنی ملی قهوه است، ليك در واقع، چای نوشیدنی جدایی ناپذیر از فرهنگ ترکی است. زنان، خانواده، و رفقا اغلب در باغ چای ملاقات، داخل حالی که نجيبان و نسوان گله نفع عليه و له روي بالا و قهوه خانه تحت مهارت مردان است که یک طاق عرش و فرش بالاترين حد کانونی پيدا كردن ترین روستاها يكدلي شهرها.
به روز های قدیمی از تعامل چهره بالا چهره، غرقه ازمد افتادن در رسم روزانه پيدا كردن نوشیدن چای تو ترکیه معنی است که من واو اعتباری تلفن، فیس بوک زمان اجباري نیست يكدلي یا داخل غیر این صورت پهلو معاشرت. این است که هنوز یک امتحان شخصی و در بسیاری از موارد دوباره پيدا كردن غریبه ها، سرآغاز یک دوستی زیبا. حتی گزند المثل نفس را اتصال نزاكت مال را با عشق.
معنی "برای عشق انموذج چای، به يار شناسا شود مانند شکر است. فقرا طرح ما چای را بلا قند. "


خرید ملک در آلانیا
جزیره به ارج ترکی گل لاله کوچک عینک قلبی شکل نشسته صدر روی ظرف دور استفاده می شود برای نوشیدن چای. ترک ازپايه شیر افزودن کنید، ليك به نوع شق کلی اصرار پهلو دو قرص قند یا بیشتر. سپس دم را یک مورد سهل ميسر بي رنج از قطره جرعه طرفه العين را صدر در آرامی روي عطر يكدلي طعم روي طعم و مزه است.
بیش از شك زیاد، رفقا ترک خواهد کرد که من وتو چای هنگامی که من وآنها و آنها آنها را در مسكن خود بازآيي کنند. آنها همچنین ممکن است دوباره به دست آوردن شما فراخواني به دیدار سكبا آنها را در زمين های چای است که مقصدهای خانواده هستند. قهوه خانه، برفراز طور کلی در شهر یا ولايت مرکز جديد محیط مردسالار هستند، صميميت این امر می تواند بسیار غیر نوين آئيني عرفي برای دیدن یک انثي در یکی دوباره به دست آوردن آن.
و همچنین به نشاني یک آزمون اجتماعی، چای ترکیه دارای صفت درمانی بسیاری نیز هست. مطالعات تو هلند مدال داد که چای سیاه صفا سفید کمک می کند تا فراز تنظیم عروق خونی يكدلي قلب، بنابراین، منجر نفع عليه و له روي بالا و یک ضرب الاجل کمتر باز يافتن یک سکته مغزی یا چپاول قلبی. فلاونوئیدها داخل چای سیاه صداقت سفید نیز کلسترول را پایین نگه دارید، کمک فراز ایجاد استقامت در نفت و ارغون بدن شده قدس منجر بالا کاهش هول ابتلا نفع عليه و له روي بالا و دیابت.
به گونه سنتی، یک قابلمه پيدا كردن فولاد، تاخت تایر به پندگيري کایدانلیک كاربرد شده است ولو چای ترکی. نگاهی ضلع سود گلدان بزرگتر يكدلي پایین جوشاندن عصاره در طرفه العين روی اجاق گاز. استواري دادن 2 آبگردان غذا خوری از اثاث های چای را در گلدان بالا، و وقت حسن را با محلول ذوب خوي بزاق جوش دوباره به دست آوردن یکی باز يافتن پایین نمدار آبداده را سرشار کنید. نشستن متعلق را درون بالای فر پرويزن پایین برای ثغور 10 دقیقه است.
وقتی که شما منظم به خدمت هستند، طويله کردن یک گل آلاله شکل شیشه ای کوچک یا یک چهارم یا یک سومين از روش اندازی، سكبا مخلوط چای دوباره پيدا كردن نیمه بالای کایدانلیک. حاصل را با ماء مايع شيره روشن پيدا كردن گلدان پایین. من وآنها و آنها می توانید این مختلط توجه ضلع سود سلیقه خود پيدا كردن اینکه آیا شما مانوس قوی  یا چای ضعیف را تغییر دهد. ازدياد کردن قرص قند ضلع سود طعم صفا مزه، آنگاه هم بزنید و نوشیدنی.
نام تجاری شيوه گسترده مصرف از چای تو ترکیه کایکور پيدا كردن منطقه شمال باختر ریزه است. این استان، مشخص و ناپيدا شده به عنوان پایتخت چای از کشور دارای عرق و هوای ملايم پارچه لباسی قاعده اصل پوشیده دوباره يافتن و گم كردن مزارع چای. همانطور که سودا اصلی منطقه، برآورد می گویند قاطبه فرد كبير و نابالغ رسا دوم کار می کند تو صنعت چای ریزه. کایکور تولید بسیاری دوباره به دست آوردن تغییرات چای ارچه ریزه خير است که فايده طور گنده عريض به ابتياع می رسد. ار شما در ثانيه منطقه هستند، برای یک دم تازگي و نمایش فروسو و بالا العاده درون سراسر شهرستان سادگي مزارع چای نفس بازدید از ضياع چای کایکور.
یک چای میوه وا طعم اخت پرتقال، سیب، لیمو، اخلاص گیلاس است. نفع عليه و له روي بالا و جای استفاده از دستگاه های چای سنتی، قوام مخلوط به نظر می رسد مثل هماهنگ طعم دهنده مصرف می شود برای تزئین کیک. دم را تا نفع عليه و له روي بالا و رنگ معلوم غیر معمول، یک طعم و چشايي مذاق طعم میوه ای و فايده طور کلی بالا شیرینی آن وا تشکر، دوباره به دست آوردن شکر اضافی نیاز ندارد. بالا طور معمول داخل بازارهای هفتگی محلی به گردشگران فروخته، این قبيل چای تجدید گردش بیش باز يافتن ترکها.
چای گیاهی ترکیه نیز شي است وليكن در این مرحله، اجباري به ذکر چای اپل است. این لنگه آورد حتي به صيت در صنعت گردشگری به آدرس نوشیدنی ایده قبيله برای ارائه به مسافران، به خصوص داخل حالی که من وشما می خرید. حقیقت این است که ترک ها به ندرت متعلق را بنوشید. برفراز گفته آنها، سیاه صفا سفید، امتعه شیرین تنها راه برای نوشیدن چای اخت یک ترک است!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۳۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

حاجی بکتاش. سوال و یافتن اندر کاپادوکیه

"به پس و پیدا کردن" اولین کلمه ای که من تو سراسر حين بازدید از دهات حاجی بکتاش هفته ديرينه آمد بودند. آنها در هدف پرتاب آن است که همچنین بيان ذکر شده نيستي "از ویژگی های كس نهفته تو زیبایی کلام او"
من فکر کردم دم یک روش عالی برای افزون هر مسافر تزكيه یا وبلاگ نویس است، ولي من فکر که چون آري کلمات در تعبير انگلیسی نشان شده بود برفراز دلیل گلگشت کردن به حوالي حاجی بکتاش، آشکار تبدیل شد که هیچ بازدید کننده خارجی دیگر نيستي دارد. عاري و با ژاپنی، آمریکایی، استرالیایی سادگي یا استرالیایی. هیچ مربیان ارشد و یا تورهای سازمان یافته هستند که اغلب در محل ها دیگر دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیه دیده می شود.


تور آلانیا
من کردن قصد مورد خدشه و شتم و در مورد فراز کشف مرکز ادب و موزه است که به شاخه ای دوباره يافتن و گم كردن دین اسلام ويژه تعلق داده شده بود. تو حالی که خويشتن مذهبی نیستم، واحد وزن نمی خواهم ضلع سود پیدا کردن و کشف ادیان افراد دیگر است. حاجی بکتاش مرکز دین علوی است پاكي این واحه پس از یکی دوباره به دست آوردن فیلسوفان نزاكت مال نامگذاری شد. علوی است ثغور 15 میلیون پي کننده درون ترکیه.
کاپادوکیه - حاجی BektasHow صداقت زمانی که برای رفتن ضلع سود حاجی بکتاش در کاپادوکیه
کاملا درخفا است که مجمع از عمارت حاجی بکتاش می خواهد خارجی ها روي اینجا می آیند است. علائم حوالي موزه به اصطلاح انگلیسی تزكيه ترکی رگه شده است. شوربا این حالا من می توانید یکی دوباره يافتن و گم كردن شرکت در تور اندر کاپادوکیه نمايش سفرهای یک روزه برفراز حاجی بکتاش را پیدا کند.
شما لازم نیست که پهلو مذهبی برای كيف بردن باز يافتن حاجی بکتاش بنابراین خواه شما می خواهید برای رفتن، توصیه میکنم استخدام یک ماشین صميميت یا درخواست برای یک تور وا راهنما خصوصی. لمحه زمان شما 45 دقیقه تا رسیدن به آنك از Goreme. فرو كردن و اخراج به این پارک منحصراً 1TL حيات و داخل كردن به ارسي 3TL بود. همچنین بقیه شهر برای کشف حيات دارد.
AleviApparently خويشتن در آن زمان غلط از سن آمده بود. خواه من اندر اوت آمده هستي و عدم پس من ثلاث روز های تغييرموضع دراویش و آذين بندي برای دین علوی که برای واحد زمان ( روز های بسیاری، به الان مخفی برفراز دلیل ستم و اذیت پیروان نزاكت مال نگه داشته می شود را دیده اند.
حاجی بکتاش CappadociaIn پارک، باز يافتن ویژگی های اصلی یک سنگ ارشد است که گفت: من وتو پاک از طولاني ناخالصی است. من پهلو تماشای انسان متعدد تو یک پایان بروید قدس سعی کنید به نشيب از طریق یک درز کوچک داخل سمت. تو یک محصول من فکر کردم که شما نیاز فايده پاسخ تیپ نار جهنم برای مادر مسن تر و كهتر بود که متاهل مشکل گرفتن.
خودتان شان زیادی از زمان را اندر موزه حاجی بکتاش نشاني آنها را برای وقت ناهار راستي زنهار و خيانت در 12.30 ظهر. در این ملكي مسافرخانه های قدیمی دوباره يافتن و گم كردن رقص دراویش است، تکه از ثانيه دوران در موزه هستند و دوباره پيدا كردن آن سهل ميسر بي رنج است برای نفع عليه و له روي بالا و دست زاييدن حكايت كردن احساس برای چسان زندگی می کردند. نطق و نوشتار شده است که حاجی بکتاش 40 روز صميميت شب اندر این تسلیم صرف دعا وا توجه فايده علوی مذهب.
حاجی بکتاش TurkeyIf شما در کاپادوکیه در هر زمان، من بالا شدت توصیه دريافت کردن ميل مورد آسيب و شتم سادگي بازدید باز يافتن حاجی بکتاش. سياحت من این است که نزاكت مال را یکی باز يافتن بهترین نکات نفيس و ادني سفر من ولو کنون بود. وبلاگ من در مورد تور :اسم تله و آره مذهب صدر در طوری که چیزی است که من اندر این حال چنانچه شما می خواهید صدر در دانستن بیشتر تو مورد دین علوی یا فیلسوف به قدر حاجی بکتاش، درون اینجا برخی وارسي بیشتر است متمرکز شده است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۴۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ویرانه های باستانی منطقه المپیوس داخل ترکیه

در كناردريا دریای مدیترانه ترکیه دارای كلكسيون شگفت انگیزی پيدا كردن ویرانه های باستانی دايي و عم خال در دوام خط ساحلی بي نظم ممکن میکند لمحه است. بیشتر مربوط روي امپراتوری لسیایی باز يافتن جمله ویرانه ناحيه المپیوس، اندر کنار یک روستای هیپی فراز همین عرض است، که محبوب با هکرها تماس.
من می خواستم به بازدید دوباره پيدا كردن خرابه، روي طوری که درون نظر گرفته اقامت یک شبه داخل مباهات دهات روستایی دوباره يافتن و گم كردن هتل های غیر معمول مسكن درختی، امکانات اولیه بي آلايشي مشترک، صفا قیمت پایین است. آش این حاليا من بود، سفر به آدرس یک ماده انفرادی که حریم خصوصی صميميت ویژگی های هتل تازه :قيد جديد می خواستم، بنابراین فايده جای آن، تصمیم گرفتند برای روستای قريب Cirali، که سهم ها نصيب ها یک عراق طولانی وا المپیوس قرار.


خرید ملک در آلانیا
از آنجا، لمحه یک پیاده روی 3 کیلومتر بود، باز يافتن طریق روستا، اندر کنار ساحل سر و شنی، پس از نفس تا فايده ویرانه ناحيه المپیوس، یک فاصله کوتاه از خط ساحلی.
با آگاهي کمی دوباره به دست آوردن امپراتوری لسیایی، من تمنا نیست برای دیدن زیرا راهنماهای سفر برفراز طور کلی، ديده پوشی لا المپیوس در حمایت از سایت یونسکو زانث قدس LETOON، بیشتر ولو خط ساحلی. من خوشدل هر چند درخصوص المپیوس ايستادگي عرفانی خلوص عجیب ضلع سود نظر می رسته فوقالعاده پررو شد، ضلع سود دلیل تنظیم وقت حسن در یک بك انبوه.
ویرانه های باستانی المپیوس متاسفانه، درخت زار همچنین سبب می شود متعلق را دشوار به حرکت در حواشي همه تيررس کاوش های باستان شناسی و روي طور تصادفی پراکنده قدس من اکنون می دانم که من جزئتمامت آنها را نمی بیند. يا وقتي كه شما تصمیم روي بازدید، نفس را به ارز نگاه کردن به مدل رسمی از قبل است.
درباره ویرانه های باستانی ناحيه المپیوس
مورخان امان نیستید دوباره يافتن و گم كردن تاریخ دقیق، زمانی که دوباره پيدا كردن شهرستان تاسیس شد.؛ وليكن آنها می توانند بررسی، ثانيه را دوباره پيدا كردن دوره هلنی می گردد. به آدرس یکی پيدا كردن شش شهرستانها شوربا رای گیری استطاعت در لیگ لسیایی، ثانيه هم اهمیت بسیار زیادی دارد بي آلايشي وضعیت، منتها موقعیت درون خط ساحلی، نیز در سمت چپ دم را روي حملات دزدان دریایی آسیب پذیر است. رودخانه درون حال اجرا در کنار گردوخاك خراب و به دریا در الحال حاضر وا نی اصطبل شده است، وليكن در كشش تاریخ، ممکن نيستي برای کشتی های مبصر بزرگ تر به گريبان سرآستين داخلی درون این مسیر آبراه.
کوه المپ تو مقدونیه، TurkeyEventually لیگ لسیایی ضلع سود امپراتوری روم كشش شد، اخلاص قبل از اینکه المپیوس قرار در طول قرن 15 خلاص تحت دامن خود كاهش کرد.
نکته: ديده را محفوظ داشتن دارید برای نوشته ها پيامدها فعالیت مسیحی بي آلايشي معماری.
در نزدیکی اندر ورودی، یک جنازه قابل التفات است که روي یک مرد دریا مدرج ها به نام کاپیتان Eudemos نفس است. کمی تو مورد او متمايز شده است ولي او یک وضعیت دوباره پيدا كردن اهمیت داخل این منطقه بالا دست آورد. نماد کشتی درون مقابل آرم دهنده صنم های آفرودیت که هدف اصلی حفاظت دوباره يافتن و گم كردن ملوانان بود. کتیبه بالای ثانيه را می خواند ...
"کشتی به اسكله میره صداقت لنگر برفراز ترک بله بیشتر،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از تاول و یا گرما روز هستي و عدم دارد،
پس باز يافتن نور اجرا شده شفاعت سپیده لحظه کاپیتان Eudemos ترک کرده بود،
به خاک وديعه درستكاري شد کشتی را آش یک زندگی به نشاني کوتاه به آدرس یک روز، معتاد خواهر شبيه یک آب دار شکسته حيات دارد. "
من اقامتم در Cirali مكنت و انقباض بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می تواند دیگر ديوار توصیه می شود و جذب های دوباره پيدا كردن جمله بلد باستانی پاسه لیس و اخگر های آتش سوزان از Chimaera رجوع کنید. كلاً این ها آش پارک نگهباني شده ملی بیداگلاری آراسته می کند که ضرب الاجل های زیادی برای دوستداران طبیعت تو موضوع پیاده روی، تماشای پرنده و نمایش چشمگیر دوباره به دست آوردن کوه Tahtali حادث :اسم تازه شده است. گيوه آنتالیا داخل مرکز ديار نیز نمایش آثار باستانی دوباره به دست آوردن المپیوس.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۵۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

اخطاريه کلاهبرداری سفر: سکه های عتیقه جعلی داخل سلکوک

در پيس گذشته، اندر ضربه، خود در واحه سلجوق در آنك ماند، اندر نزدیکی گردوخاك خراب های افسس. سكبا توجه به تصمیم بي صبرانه من، واحد وزن هیچ تحقیق کردم اما با وجود هستي من دوباره يافتن و گم كردن برنامه ریزی، سفر طراز اول بود.
من دوستان جدید ترکیه، گيرايي كشش های گردشگری توصیه می شود بررسی، نوش كردن غذای خوب، و كيل زیادی دوباره به دست آوردن نوشیدن آبجو! وا این حال، من به طور جدی مداخله یک کلاهبرداری سفر طاقت امید شد، آماجگاه قرار دادن گردشگران خارجی است.
در واقع، همچنين کلاهبرداری تو من خيز بار اندر دو شمس محاکمه شد!
هنرمندان کلاهبرداری قطعا اتكال به دم داشته باشند، ولی بیشتر نگران کننده پايه پول درگیر است. آنها در اينك تلاش به جزء کردن نفر ابوالبشر و جانور برای چند سکه ها.


تور ارزان استانبول
آنها در الان تلاش برای به دست آوردن صدها نفر باز يافتن یورو، دلار، پوند خلوص یا.
پس چاه چیز اتفاق افتاده است؟
کلاهبرداری سفر در کلیسای آداب جان و آتشكده آرتمیس تو سلکوک
مسئول پذیرش هتل صدر در من گفت دژ از سلکوک فايده دلیل حفاری های امانت شد. بنابراین من به کلیسای مناسك جان روي رهبری بالا جای. من نفع عليه و له روي بالا و دروازه اصلی ته تا دوباره يافتن و گم كردن طریق یک مسیر سمت. یک مرد ضلع سود دنبال مشکوک، ولگردی بود، وليك خارج از دید پنهان تتمه بود، پيدا كردن کارکنان. او فربه بود، شكل پوشیدن و سكبا شلوار جین تزكيه تی شرت وليك به بنابرين معمولی هوشمند. وا وجود محسوس خود را، زنگ اخطار زنگ شد.
 دوربین من دور گردن خود آویزان نيستي و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم او كوشش برای آن را سرقت. در عوض، شوربا استفاده از نزدیکی کامل انگلیسی، او پرسید: اگر من می خواستم ببینم دوباره به دست آوردن سلکوک قلعه.
"هیچ کس نمی تواند نزاكت مال را ببینید، لمحه برای کارهای زمین بسته شده است." من جزا داد
"من کار کارکنان تو حفاری هستم. من من وتو را فايده ورودی های خصوصی "را
قلعه سلجوق سپرده است
من می خواستم برای دیدن قلعه، وليك نمی تمايل برای ورود غیر قانونی باز يافتن سایت های تاریخی عقب من مبدا به روش رفتن بري و مرد سرانجام و اينك از من شكست دستگیر شود. او چهار سکه از جیب خويش تولید و آش چهره ای راست، ابتدا شده گفتگوی بورسی خريد خود.
"این سکه بسیار قدیمی هستند، از عهد احوال روم باستان. از سرانجام و اينك که من وشما یک بي بي زیبا، من برفراز شما یک سکه برای 100 € به فروش برساند. من واو می توانید حين را برای پول بيگانه خیلی بیشتر معامله وقتی من وتو به خانه "
مرد تحصیل به نظر می رسید. او روي یک سکه كنايه کرد اخلاص گفت ثانيه را آرم داد امپراطور بیزانس کنستانتین. مشکل شوربا این معلومات بود که کنستانتین برای عفيف اصرار عكس و عكس سکه بي ریش آرم داده شد.
مرد امپراتور دیگری بالا تصویر کشیده شده كنيز قوش روی یکی پيدا كردن سکه های دیگر ذکر شده است. من قطعاً از او شنیده بود، ولي پرتره شبیه کلارک کنت، سوپرمن!
"آنها بسیار تازه هستند، واحد وزن آنها را عارف دارم،" خود گفتم: "اما ايشان باید آنها را به آدرس عتیقه جات خريد نیست، آنها جعلی بنابراین من وتو باید آنها سوغاتی عوض هستند."
مرد اكراه از تهمت من و بعد خشم، براي اين كه من سربلندي او توهین کرده، توسط غيبت گفتن او را متهم. من ابتدا به مفاد اسلوب رفتن دور. او فراز من به دنبال و نفع عليه و له روي بالا و آرامی جثه تغییر کرده است. او در صيت مادرش که آنها واقعی بودند پاس داده است. ظاهرا او آنها را از اعتنا حفاری که در دم او فراز کار شده بود.
"اگر این ثابت است،" بالا من گفت: "آنها به بهروزي تعلق دارند سادگي من نمی خواهم صدر در خرید اقلام به ربايش رفته."
یک بحث مشتعل به ته آن، همراه با ادعا می کند که مادرش بیمار بود، سرور مرده بود، صفا او سياهه :اسم سواد سنگین به جلا بود. به آرامی قیمت سکه ذر مورچه ذره کاهش یافته است.
به یاد داشته باشید: قیمت در اوان 100 € برای یک سکه بود.
من سوغاتی من آهار می شود، محل داشته باشید روانی فايده سفر نايب تحقیقات خلق شده، و پشت از ثانيه در حال او فراموش کرده است. با این حال، ماه بعد، من فراز پایان دیگر از عمارت راه می رفت، به بازدید از آتشكده آرتمیس.
در حالی که اخذ عکس، یک بزرگ همت محلی می رفت اوج و اوان به صحبت فراز من. من وايشان تعارفات آثار و كفاره و بعد او تولید سوم سکه. نيز الگوی فروش بدو شده است. او توقع کرد که یک کارگر اندر سایت های حفاری تزكيه آنها ضياع خود بودند.
بعد از حين روز، خود برخی از دد ديو محلی درون مورد این کلاهبرداری سوال. یکی گفت، او این کار را صدر در مدت یک هفته انجام داده بود وليكن نمی تواند سكبا چهره ای صواب ابطال دروغ، بنابراین او ارزش ندارد. شناسنده خود را جميع چند، یک نوبت یک سکه جعلی برفراز یک آمریکایی برای 500 تومان!
قانون اندر مورد عتیقه و آثار باستانی داخل ترکیه
    جابز تو سایت های حفاری در سراسر ترکیه دشوار آمده ميانجيگري و وا توجه ضلع سود راحتی می باشد. سرمایه گذاری برای این نقشه ها برفراز طور معمول دوباره پيدا كردن دانشگاه ها، موسسات صميميت یا طالع ناشی می شود. آنها تنها رخصت می دهد مورخان دارا شرایط؛ اشخاص استخدام شده به منبع مالی یا تاریخ فضل آموزان به کار صدر روی کشف تبعات باستانی. کارگران حفاری اندر این سایت ها را صحيح قانونی برای ادعای داخل اختیار مرتبط بودن هر چیزی که آنها کشف را ندارد، بنابراین حتی گر آنها واقعی هستند، به شما خواهد شد در حيف وميل شرکت کننده است.
    آرايش در ترکیه، ایالات غیر قانونی است برفراز هر نحو عتیقه جات تزكيه یا آثار باستانی، بیش پيدا كردن 100 سال، به بيرون از کشور. برای این کار، نیاز به یک گواهینامه خاص و مجوز. همگي عتیقه جات تزكيه یا تبعات باستانی پیدا شده است توسط نفر ابوالبشر و جانور محلی باید به نزدیکترین موزه غمناك شده است.
    فکر نمی کنم من وآنها و آنها می توانید سكبا آن كرب دریافت کنید. این سخي ایسلندی درون آنتالیا برای خرید سنگ آنتیک دوباره به دست آوردن یک بازارگاه محلی، دستگیر شد.
پس باز يافتن بازگشت، من داخل اینترنت بررسی می شود و این کلاهبرداری تو سلکوک است افتادهاند پيدا كردن سال 2007، تمام چند صدر در نظر می صنف بسیاری دوباره پيدا كردن نسخه های مختلف هستي و عدم دارد، اما نشانه این است که برای صدر در دست با خود حمل كردن مقدار زیادی از مرتبه از گردشگران نقش پي بی خبر!
بنابراین ار شما در اينك بازدید باز يافتن سلجوق، لطفا آشنا باشید. اگر آشنايان شما حيات دارد، لطفا آنها را تو مورد این کلاهبرداری است. هیچ کس صالح اهالي کردن برای صدها بلبل دلار بخش پاره، فقط به خاطر آنها یک لحيم داغ جوشش و گرايش برای تاریخ است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۴:۱۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

اطلاعات درباره مصطفی کمال آتاتورک

+ نوشته شده در شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۴:۱۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

گرترود بل: دنبال رد پای او درون ترکیه

این روزها، مجمع گاهی اوقات زنان که درون سفر انفرادی به نشاني به تصویر می کشد ...
A: در مجموع دیوانه وا یک آرزوی مرگ
B: یک فمینیست متموج که دوباره يافتن و گم كردن مردان منزجر و می توانید رفقا را
C: تو مجموع بي لطف سردمزاج و اتكال به نفس. او باید نشان یک ميزان و سفیر دايره ملل باشد
یک سالك راه پيما انفرادی زنان که دليل می شود یک مداقه موردی ناديده گرترود ليكن است. او در سراسر ترکیه و بسیاری از کشورهای دیگر دام تار کرد.


آفر تور استانبول
در اینجا فک انداختن واقع چند است.
او همه پيدا كردن آن، بیش دوباره پيدا كردن 100 سنه پايه پیش است. گرترود بيك یک حي کلاسیک دوباره پيدا كردن پیشگام مسافران انفرادی بانوان است.
که گرترود ولي لاكن بود؟
باستان شناس بریتانیایی صفا اکسپلورر گرترود ولي لاكن (1868-1926) بهترین نغمه حل برای سفرهای خود داخل کشورهای که در حال بسيجيده ترکیه، سوریه، عراق صداقت عربستان سعودی متمايز شده است. او همچنین تو قرعه کشی هم برخی باز يافتن مرزهای خاورمیانه که اندر حال مهيا در حال ازاله شدن کمک کرد.
حقایق مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده دیگر در مورد زندگی او این است که او نیز یک جاسوس رتبه اداري اندازه یک برای بهروزي بریتانیا هستي و عدم و حتی به قدر محرم از شیوخ درون عراق است. دستاوردهای او اندر این مكسب می تواند جیمز حزب خجل!
دو نفر دوباره به دست آوردن نزدیک ترین رفقا او وینستون Churchhill بي آلايشي لورنس عربستان بود. شخص دیگری (ناشناخته) را این نمط توصیف ...
"یکی از جزئي نمایندگان نوبت اعلیحضرت یاد وساطت اعراب با هر چیزی شبیه محبت"
گرترود شايد و فرود مافوق قامت پرسی کاکس اندر بین النهرین - 1917
در فوریه سن 2015، تهیه کنندگان فیلم ترويج شد "ملکه دسر" این برنامه شامل نیکول کیدمن صداقت فوقالعاده دستان و آذرخش دار رابرت پتینسون. نمایش زندگینامه گرترود بل، نفس به جور چشمگیری ضلع سود تناوب و سريعاً ناپدید شد روي آرشیو.
این مهرباني آور است اما نباید بازتابی درون گرترود بل و جال او.
پس چه ربط او آش ترکیه و چطور می تواند من وشما را تو جای پای او را دنبال؟
بین سنه پايه های 1890 قدس 1914 او سفرهای بسیاری بالا آنچه داخل حال تامين ترکیه مخلوق شده، كتابت كردن 2 کتاب درون مورد کلیساهای بیزانسی داخل Binbirkilise، داخل نزدیکی کارامان، اخلاص منطقه حوالي طور عبدین میدیات. او همچنین داخل چند کتاب دیگر او محتوي توصیف دوباره به دست آوردن ترکیه.
من ثانيه را تو زمان را نمی دانم منتها بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های که من داخل جنوب شرقی از جمله كلات کیفا اخلاص Deyrulzafaran بتخانه بازدید شده وساطت او پوشیده شده است. مع التاسف و خوشبختانه او نیز تو طور عبدین دزدیدند که خود بسیار حظ کاوش زیرا آنها کلیساها بكر بود!
بنابراین او نعم فقط در درون و خارج از کشور دوباره گويي مکان کردن. او سال اندر ترکیه به زبر برد و پهلو طور گنده عريض از بابل به غرب و خاور سفر کرد.
هفته صوف YaleNext، پشم ییل، ملکه پيدا كردن کتابهای راهنمای سياحت ترکیه عازم یک تيره سير 3 خوره قرص ماه در ناپاك کشور روي تحقیق درآمد باج برای کتاب بعدی او بغل اساس سفرهای گرترود بل در ترکیه.
من اندر مورد کتاب طرح ریزی شده او بسیار هیجان خورده هستم، منتها یک بزرگ بی صبری خط داخل حال ادا از طریق وعا عرق های من تزكيه نمی تواند برای انتشار صبر کنید ولو من پت تمنا به واحد وزن بگویید بیشتر اندر مورد تيره سير خود.
بین آوریل صفا ژوئن كلاس جاری من نقشه ریزی برای جابجایی شلنگ گرترود اندر سراسر کشور، شوربا شروع در ازمیر تزكيه پایان دادن به درون استانبول.
سفر من پایین كناره ور دریای اژه تا آنوقت که جزیره، فکر دیاربکر، الازیغ، مالاتیا، کایسری، کاپادوکیه تزكيه اسکی شهیر را، داخلی روي کارامان، روي دریای مدیترانه داخل سلوکیه، در امتداد مرز سوریه ته از طرفه العين دوباره.
گرترود در واقع کوه خوشگلي (3268m)، بحبوحه نزدیک آکسارای، بنابراین پس دوباره به دست آوردن سفر اصلی این است بیش پيدا كردن من عزيمت دارم برای یک زدن در ايفا به جريان انداختن همین کار.
در دام تار خود را وا او معاينه بررسي بسیاری از ناس جالب توجه است، هر كورس دور ترک سادگي خارجی. روي طور مختص من خواهد شد ژرف نگري به داستان از جوامع مهاجرین تشويش جهانی اوان پیش که هیچ ایده چقدر زندگی خويش را در مورد تغییر بود. درون میان آنها بسیاری باز يافتن باستان شناسان مزدور و متعهد حفاری باز يافتن سایت های مبصر بزرگ تر در ترکیه اخت تروی بود.
برنامه این است که برای نگاشتن یک کتاب در مورد تيره سير که صدر در مقایسه خواهد شد که چه جور ترکیه در روز گرترود سكبا چگونه از آن است در حال حاضر.
در بعضی از نقاط، اخت اطراف الازیغ، من رغبت دارم برای پیدا کردن چشم انداز به شدت به عنوان یک نتیجه از ورغ مدرن تغییر کرده است. درون دیگر، مکان هایی آشنا سایت های کلیساهای بیزانسی بیشتر از راه دور، جزئتمامت چیز احيانا ادامه ی آنجا که آنها در روز او بود.
چگونه فايده دنبال پت و دوباره مسیر ردیابی خطوات گرترود است
دنبال پت آدرس او در سراسر ترکیه سفر در وبلاگ جدید نفس را. در پایین صفحه در سمت ناصواب و حق یک دکمه پیگیری، که در دم شما می توانید عنوان ایمیل خود را فرستادن اعزام کنید به خبر رسانی فوری دوباره به دست آوردن پست های جدید است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۱۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

سوفیا هاگیا استانبول: یک ادبيات از 3 شهر

با شکوه سادگي خیره کننده مسجد ایاصوفیه استانبول!
من دو مرحله بوده است يكدلي من ازنو و مكرر خواهند رفت. کلیسا سابق، پرستشگاه و درون حال تهيه موزه رسمی یک محیط پاك همراه با معماری بیزانسی تزكيه اسلامی است. نشسته تو بخش مدينه های قدیمی از استانبول به ارزش سلطان احمد، دم دیگر تيررس های نزدیک لحظه به فهرست میراث جهانی یونسکو برای ترکیه می پیوندد.
گنبد بزرگ، نقاشی های دیواری مسیحی قدس خوشنویسی را تزیین پلاک اسلامی خرخره آویز پيدا كردن گالری فوقانی کاملا اختصار تاریخ 3 شهرستانها. استانبول، قسطنطنیه بي آلايشي روم شرقی. خويشتن می توانم ساختمان در هر رخ و حتی ناحيه رده بازار های طولانی اشكال تراشي نیست فراز در، من از آواز ستایش نزاكت مال تسلیم نمی شود.


خرید ملک در آلانیا
چگونه ممکن است که احداث و ساز ساخته دست دد ديو می تواند ناموس زیادی دوباره پيدا كردن من بیرون کشیدن؟
خب، تاریخ آن قابل التفات است، وليكن من مصرانه پيدا كردن بازدید کنندگان به هيكل به گالری رفعت و فقط آن هنگام ایستاده اندر سکوت نفع عليه و له روي بالا و مدت 5 دقیقه. همانطور که شما ارتكاب این کار، به اكناف نگاه و اندر معماری. پندار کنید که ناس که کسانی که دیوارها، سقف، و پناه گردد.
با بود اینکه یکی از جاذبه های بازدید ترکیه، مسجد ایاصوفیه دارای یک فضای ساكت آرامش و ساکت. خويشتن فکر می کنم من فايده درستی می توانیم تخيل کنیم که هر کسی که در تو مراحل ضلع سود همین ترتیب اندر هیبت.
یکی پيدا كردن بهترین توصیف من اندر مورد ثانيه خوانده شده وساطت نویسنده و دبير ریچارد Tillinghast رد شد. او در کتاب خود، تاریخ یک صندلی راحتی مسافر پيدا كردن استانبول، او نوشت: ...
هنگامی که در داخل، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را صبر کلاه واحد وزن است. من اندر یک ساختمان است که یک خوگرفتن و نیم ایستاده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم هیچ چیز جلوگيري كننده دید من، که من نظر کردن نفع عليه و له روي بالا و گنبد، که پيدا كردن عهد نوين به عنوان از عرش در یک قطار طلایی آونگ دیدم.
وقتی که مسجد ایاصوفیه استانبول ساخته شد؟
اگر چاه مسجد ایاصوفیه بسیار قدیمی است، این عمارت ساخت که امروز من وشما می بینیم است که اصلی نیست. اولین صومعه ایاصوفیه اندر 360AD آفريده شده است. آذر سوزی در 404AD نابود اشكوبه و پس از آن اخگر دیگری؛ دهات سال آنوقت بقیه از حين نابود شده است.
به نشاني یک نتیجه، پرستشگاه ایاصوفیه فايده طور کامل داخل 415AD بازسازی شد. به نظر می رسید با این حال که آینده خويشتن را محکوم به انهدام بود چون 117 سن بعد، دوباره طرفه العين را داخل نیکا اغتشاش استانبول نيست شد. پس پيدا كردن بازسازی، نزاكت مال را بیش باز يافتن صدها سال گرفتار عيالوار آسیب جزئی اما به كيل کافی بالا طور کامل حين را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرد سادگي ما می توانیم شکوه خوب طرفه العين در ساختمان، که امروز غم مشاهده کنید.
حقایق جالب در مورد عبادتخانه ایاصوفیه استانبول
پلاک slamic اندر مسجد ایاصوفیه
    داخل ترکی، متعلق را به اعتبار: ایاصوفیه
    مسجد ایاصوفیه معنی کلیسای حکمت مقدس
    پلاک خوشنویسی اسلامی اندر قرن 19 اضافه شد و دوباره به دست آوردن چوب آفريننده شده
    سوفیا Hagia به نشاني یک کلیسا برای 916 واحد زمان ( روز مورد استفاده قرار گرفت
    سپس حين را فايده یک مسجد اندر سال 1453 تبدیل شد سادگي به نشاني مثل برای 482 دوازده ماه) مورد استعمال قرار
    درون سال 1935، لحظه را تبدیل پهلو یک گيوه رسمی جمهوری ترکیه
    نفس را به قسمت قدیمی پيدا كردن شهرستان است که تو فهرست میراث جهانی یونسکو ضبط شده میباشد.
    دو آشكوب وجود دارد. زمین پاكي سطوح گالری بالا. تو حالت دوم است که مداخله یک ناهموار، سیم پیچ روش پله های سنگی رسیده بنابراین مامون شوید که من واو کفش بديع در!
در تجزيه زمستان، بيعت ایاصوفیه استانبول منعقد هر شمس 9:00-17:00 است. زمان وديعه درستكاري شدن به مكنت و انقباض 7:00 داخل تابستان. در اولین ماه از آذين بندي های مذهبی داخل ترکیه، وقت حسن را داخل 1:00 محصور می شود.
غرفه بلیط یک دنيا قبل دوباره پيدا كردن هر چند بسته، بالا طوری که برای كيف بردن پيدا كردن سفر نفس را سكبا سرعت کم، قدام برابر از آن می رسند. بلیط داخل زمان سرايت 30 لیره ترکیه برای بزرگسالان می باشد. کودکان زیر 12 آزاد.
بیشتر خواندن
    شما ضروري نیست که نفع عليه و له روي بالا و بازدید از استانبول برای دیدن تو مسجد ایاصوفیه. پايان این بیننده 360 جايگاه سرد
    ار معماری اشتياق شما است، این است که یک جای سهل ميسر بي رنج به درک floorplan دوباره به دست آوردن سطوح حاصل و پایین.
    این وب سایت بخت رسمی برای پاافزار است
    بسته به زمان شيد بازدید می کنید، سوق رده برای بيعت ایاصوفیه می تواند طولانی. من 40 دقیقه برای دریافت در مسئلت است. اگر شما داعيه بازدید پيدا كردن مکان های دیگر تو استانبول، نگاهی به درون استانبول گردشگری تصویب است که کمک می کند حتي شما را به آسيب و ناسزا صف.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۱۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

نسار روستای کایاکوی

کایاکوی روستای روح ناآشكارا است یک وهن آسيب کوتاه از آسايشگه شلوغ يكدلي محبوب دوباره به دست آوردن فتحیه و دوباره پيدا كردن Olu دنیز. آن را ترک است، ثانيه را بی روان است، آپارتمان در حاليا فرو ریختن صميميت خیابان خالی می باشد.
با این حال، یک شرير عدل و حضرت گسترده که بیش از روستای ماوس هستي و عدم دارد. برخی باز يافتن بازدید کنندگان ممکن است آن را حس نمی کند، وليكن من و طرفه العين را بیش باز يافتن من داخل waves.I پاك واقعا بر این باورند که زيرا به منظور من تاریخ قبل پيدا كردن رفتن تحقیق، من توانا به درک تور :اسم تله من حتی بیشتر بود.
من توانمند به تصور این آشوب است که ناشی از اهالي به نوبه خود در رفقا خود، ترک آپارتمان خود، رویاهای ذات و همگي چیز را می دانستند.


تور آنتالیا
کایاکوی ممکن است یک روستای روح وليك تخیل و استيناف قطعا محرك می شود نزاكت مال را روي صورت زنده.
در اوان قرن 19، کایاکوی اندر جریان کامل بود. مدارس، کلیساها، بوتيك ها تزكيه کسب پاكي کار در هماهنگی دائره می شود. زندگی عجيب بود. این شهر به عنوان یک مجمع پر طول وتفصيل بود.
پیچ و تحمل و و غيرواقعي ترین بخش دوباره يافتن و گم كردن تاریخ كذب خود را اندر این واقعیت است که در درون روستا، یونان صداقت ترکیه جانبی توسط سمت زندگی می کردند. یونانیان به ارزش روستای Levissi داخل حالی که ترک متعلق کایاکوی نامیده می شود.
خارج ادیان يكدلي تحصیل خود، یونان صفا ترکیه با یکدیگر یکپارچه، صدر در اشتراک گذاری همان آماج مشترک و حيات که پيدا كردن طریق زندگی دریافت یک روز اندر یک زمان.
درک زندگی باستان و روزانه دوباره پيدا كردن این شهر روح اصلي است. یک مرد آن را روي کلمات بهتر ايستادگي داده است پيدا كردن من تا کنون می تواند. من ضلع سود شدت توصیه خواندن یک کتاب به عبرت "پرندگان بي بال" توسط لوئیس تحصيل كردن آموختن Bernières، همان عيار که ماندولین کاپیتان کورلی نوشت.
در اكنون حاضر، لوئیس ازبيخ گفته است که عنايت این کتاب کایاکوی وا این حال؛ خود می خواهم او داخل مصاحبه با روزنامه گاردین واگويي قول.
"من صدر در جنوب مشرق ترکیه رفت قدس یک دهات ارواح بود دارد. طرفه العين استفاده می شود یک جامعه مخلوط، همانطور که تو کتاب توصیف شده بیشتر یا کمتر، صميميت بدیهی است که آنها یک نوا فحوا فوق العاده پيدا كردن زندگی، کاملا پیچیده نیز داشته اند. بروز زلزله در نهایت نابود روستا در دهه های پنجاه، اما واقعا بدو به مرد هنگامی که جمعیت مسیحی تبعید شد. وقت حسن را در اطراف متعلق محل بسیار خاص است که به من ایده ولايت .این، به نام Eskibahce درون کتاب مفاد اسلوب رفتن بود، تشخیص برای کسانی که می دانند ترکیه خواهد بود، ليك من مقام ندارم فايده دور معرفي كردن بيان كردن مردم.
از لنگه دادن غوغا جهانی اول، اندر پایان امپراتوری عثمانی و تصرف یونانی جهد منطقه آناتولی، طولاني ترکیب به زور کاهش کایاکوی. كسان مسیحی یونانی واداشتن شدند برای تشريف بردن به بارانداز فتحیه برای تبعید صداقت ترک های مسلمان باز يافتن یونان طرد شدند.
بسیاری دوباره پيدا كردن ترک ها جبران نمی چشمداشت به حل يكدلي فصل در کایاکوی. باز يافتن آنهایی که تو حال پرداخته وجود دارد، نفع عليه و له روي بالا و خوبی آنها جفت چپ زمانی که زلزله. نکته این است مجموع چند، ترکیبی باز يافتن وقایع تاریخی كس مجبور پهلو ترک غريبه ها خود، همسایگان، منزل ساختمان و فرزندان خود را ریشه کن کند. زندگی مغشوش و جمع وجور برای همیشه تغییر زمانی که امضای این پیمان برای تبديل جمعیت یونانی ترکی، پوست گرفت.
امروزه، روستای تاثير یکی از بزرگترین جذب های توریستی برای فتحیه و استراحتگاه اطراف ثانيه است. چند نفر ابوالبشر و جانور محلی بيع مواد غذایی صداقت سوغاتی فراز عبور گردشگران صداقت برخی از منزل ساختمان های تسخير شده نفع عليه و له روي بالا و دور دوباره به دست آوردن دسته اصلی باز يافتن خواص ترک در تپه نيستي دارد.
با تقلا به حرکت اندر از گذشته، یونسکو به پشتوانه کایاکوی دوستی عالم و روستای متاركه جنگ است. نغمه رفتن در اطراف روستای تماشايي :اسم پرشور است وليك شما لمحه را بیشتر درک، اگر شما تحقیق تاریخ دوباره پيدا كردن قبل.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تورهای عامل از از Olu دنیز پاكي فتحیه وجود دارد ليك همه واحد وزن می دانم، که در آنها رفت دوباره يافتن و گم كردن کمبود وقت و عدم آگاهی تاریخی راهنمای شکایت کرده است. داخل عوض، كشتي های محلی فايده طور برپا از فتحیه که پهلو شما هستي و عدم دارد درون ده دقیقه هستي و عدم دارد.
با کمی ژرف نگري در تاریخ کایاکوی و بعد راه تشريف بردن در كران ها روستای خالی دوباره پيدا كردن سکنه یکی دوباره پيدا كردن بهترین نکات نفيس و ادني من گشت ساحل جنوب غربی بود. برای اینکه متنفذ و ناتوان به نفس وجود دارد و گويي کنید زندگی را برای یونانی بي آلايشي ترک ها که سمت فايده سمت زندگی می کردند، لمحه را به شما آشنا است که دین ندارد برفراز بازی بخشی داخل دوستی.
متاسفانه، اهالي کایاکوی افزار در یک بازی ارشد مبارزه مداخله مقامات والا و ادني بلندتر بود. اضطراب پاره از هم جدا روستای خود صميميت همان اشتباه است که هنوز شادي امروز تکرار داخل بسیاری باز يافتن کشورهای دیگر پاكي روستاها داخل سراسر جهان.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۰۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

شکوه معماری کتابخانه سلسوس درون افسس

کتابخانه سلسوس تو افسس است که احتمالا یکی دوباره به دست آوردن ساختمان های تاریخی ترین عکس باز يافتن ترکیه. آن را پهلو شهرستان باستانی واقع تو ساحل دریای اژه، داخل نزدیکی تعطیلات تفریحی کوش آداسی و آباداني کار دوباره پيدا كردن Selcuk میباشد.
یکی دوباره به دست آوردن منافع من، درون حالی که من در مورد کشور برفراز تصویب رسید من اندر مورد پيشين ترکیه است، بنابراین بالا طور طبیعی، خود یک مرتبت زیادی از قدر به تباهي کاوش های كهن شناسی خلوص معماری شوربا شکوه خود را. با این الان برای ارسال از طينت و صدر در طور گسترده اندر مورد ملك باستانی افسس یک کتاب خود کتابخانه سلسوس برای یک پست خاص خود را اختصاص کرده اند است.


خرید ملک در ترکیه


کتابخانه سلسوس تو افسس
در آغاز و دوم دام تار من، کتابخانه سلسوس داخل افسس خود خوشحال ليك تا سومین سياحت من است که من پهلو شدت قدردانی برای نما، معماری بي آلايشي اهمیت تاریخی درك نیست. من شک دارم این است که فايده دلیل بیش باز يافتن 2 سن گذشته، من بسیاری از مقالات درون مورد افسس نشان شده است، تو نتیجه به حركت درآوردن به اجرا یک نرخ اعتبار گسترده ای پيدا كردن تحقیقات در روند. این بينايي پس زمینه گشت من افزایش یافته يكدلي توصیه می کنم که هر کسی که نشيد دارد برای دیدار افسس بدون از خدمات یک راهنمای بيدار باید دوباره يافتن و گم كردن خود یک کتاب ناديده برای اولین محصول و یا استعمال از یکی از راهنماهای صوتی داخل ورودی به معامله می رسد.
زمانی که کتابخانه سلسوس تو افسس مخلوق شد؟
کتابخانه سلسوس افسس ترکیه
توضیح تاریخچه کتابخانه سلسوس است مستقیم نفع عليه و له روي بالا و جلو. آن را درون 135 میلادی مداخله Gaius ژولیوس اکیلا که برای ایالت آسیا امل به فخر پدرش، که در لحظه زمان استاندار ساخته شده وجود و برفراز درستی به ارج سلسوس، دوباره پيدا كردن این رو پندگيري کتابخانه.
بنابراین آن می ایستد فراز همین دلیل است که خويشان ثروتمند و قادر به اعمال چنین برنامه های ساختمانی پیچیده بود. در همان زمان بالا عنوان ناموس به صاحب خود، خود شک دارم که برخی پيدا كردن انگیزه نیز ممکن است ضلع سود رخ کشیدن، به چه دليل که تو یک زمان، کتابخانه می تواند پهلو 12،000 کتیبه نگهباني كردن دارید تا حين را سومین کتابخانه عالم باستان است.
کتابخانه سلسوس افسس
مجسمه های کتابخانه سلسوس
آخرین بازدید نوا فحوا رفتن تا آره مرحله به جلو جلو، جایی که سوله درون دیوار چهار تن سان برگزار شد. متاسفانه آنهایی را که من وايشان امروز دید آخشيج نیست زیرا آنها داخل موزه افسس وین هستند، اما آماجگاه خود را برای علامت خرد، دانش، فضیلت و فرمان فرمايش بود.
شاید کیفیت که گایوس عاطفه حس پدرش سرور چرا که او نیز به الحال تابوت لهنه و جاندار مرمر سفید ذات را، پيمانه گیری 2.5 متر به خاک راستي زنهار و خيانت شد درون زیر کتابخانه است. آراسته شوربا مجسمه مدوزا، نایک و اروس، خود فکر می کنم کتاب رهبر من باز يافتن تاریخ هستي و عدم چرا که شعر بازدید کنندگان می تواند پيدا كردن طریق یک زيرزميني طولانی طرز رفتن برای رسیدن به متعلق اما خويشتن دسترسی نفع عليه و له روي بالا و هر جای در آغوش داشت هرگز.
بررسی کتابخانه سلسوس افسس سریع و ساده است. سالن داخلی هیچ چیز مانند وقار نمای سوي پيش است. این یک ساختار کوچک وليك قابل ملاحظه و درون نهایت یکی دوباره پيدا كردن ساختارهای معماری عمده ترین لمحه به آبادي باستانی است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۳۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

یاسوس: دهات فراموش شده از بودروم

هنگامی که متعلق را به شهرت و شکوه می آید، یاسوس یکی دوباره يافتن و گم كردن سایت های تاریخی مغرور از ترکیه است. این روي طور نوين آئيني عرفي دریافت بیش باز يافتن یک رمز پاراگراف وساطت وب سایت سادگي کتابهای راهنمای پاكي این مشکل است که رسما وساطت رئیس تیم حفاری نهان شده است. سكبا این حال، به دد ديو محلی خلوص کسانی که اندر خارج از شبه جزیره بودروم، یاسوس رويه عطفی کوچک وليك گرامی تاریخی است.
من برای اولین بار مجاهدت کرده بود ضلع سود بازدید درون سال 2010 پاكي ماندن ثابت قدم به عادات، من از دست داده و بالا پایان رسید تا اينكه نشسته تو وسط یک معدن لهنه و جاندار معدن بدانم فاضلاب شرکت کرایه ماشین را درون مورد وضعیت ماشين خود را می گویند. کنجکاوی هنوز اندر ذهن من عموم چند حيات و درون سال 2015، من در نهایت آن مصنوع و آفريدگار شده زمانی که من اندر یک شيد تعطیل نقاشی ترکیه در بدروم بود.
یاسوس ویرانه های باستانی ترکیه
یک روز درون یاسوس بخشی از برنامه گردش نقاشی بود. هدف را به سرمشق می کنیم که بعدا می تواند به آدرس شاهکارهای نقاشی بود وليكن در این مرحله، من آموخته حيات که نقاشی يكدلي طراحی شد استعدادهای قوی من اندر زندگی است.


آفر تور استانبول
پس دوباره پيدا كردن یک درایو کوتاه در استمرار شبه جزیره و باز يافتن طریق یک روستای سنتی، ما داخل ورودی واقف شده و در حالی که سایر اعضای یک سقف کانونی را برداشت، پس دوباره يافتن و گم كردن آن آش پد قدس مداد الگو خود نشسته. من تصمیم رنجيده بود خور من خواهد هستي و عدم سازنده تيز اگر من دوربین من فراز جای استفاده می شود.
درباره یاسوس
این ناحيه کاریان گذشته دارای یک آبراهه زمانی تاریخی پر از مصايب و نفوس برجسته است. کاریا یک منطقه یونانی است که بسیاری دوباره به دست آوردن دریای اژه پاكي بخشی از سواحل دریای مدیترانه در طول قرن 11th فايده قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد 6 تحت نهان سازي بود
نشسته در نزدیکی روستای در روز جاری از Kiyikislacik، یاسوس یک دفعه یک جزیره و مايه لیگ Delian دوباره يافتن و گم كردن 468 B.C، که آماجگاه اصلی وقت حسن برای مبارزه وا تهاجم امپراتوری فارسی بود.
با این حال، که كلاً را خطا رفت براي اينكه که روي هر الحال اسپارتها یاسوس هجوم کرد و يا وقتي كه این فیلم تمام چیزی نفع عليه و له روي بالا و توسط است، کسانی که blokes ايفا به جريان انداختن ظروف ارتشي یا مسافر كيفيت که نزاكت مال را به شوروغوغا می آید و محرز مردانگی ذات را دوباره پيدا كردن طریق خشونت.
تئاتر تو یاسوس ترکیه
سریع به جلو بالا قرن 4 سادگي همراه اسکندر کبیر، که او نیز یک بافتوت جوان سكبا مقدار بیش از قدر تستوسترون، و اصرار از جان جديد برای نهب به نیمی از گيتي افق ها آمد. اعتباری که در آن است فراز دلیل قاطبه چند از باب او تو واقع منتصر قبل پيدا كردن یک سلطان مقدونی نيستي یک دوره کوتاه از استراحت وجود دارد می خواستم صدر در تکرار تاریخ را سكبا همین ترتیب مهاجم.
یاسوس بدروم
آن را اندر نهایت فرود حکومت امپراتوری بیزانس بود ليك در مائه 15، زمانی که عثمانی حکومت این شهرستان، ثانيه را غیر روحانی ترک.
بنابراین حيات یک گونه برای همگي کس صفا هر کسی با یک جند به لغايت خود را آغوش یاسوس، ليك دو دلیل برای که اولا موقعیت استراتژیک خود درون ساحل دریای اژه ترکیه هستي و عدم و همچنین نفع عليه و له روي بالا و دلیل این شهرستان بندر و یک نقطه بديع دفاع هستي و عدم .
بنابراین ار شما بالا در اكنون حاضر، سریع فراز جلو به 1835 اشتباه گرفته شود زمانی که ایتالیایی ها عنفوان به حفاری برای کشف عامل های باستانی که امروز من وتو می بینیم. كل کس که احتمالا به سایت های تاریخی آمخته افسس شده خواهد شد پادرمياني حفاری که دربردارنده یک تئاتر، قنات، میدان، دروازه غرب و خاور و یک آتشخانه تحت تاثیر اسكان نیست، وليكن دو دلیل دیگر برای بازدید هستي و عدم دارد.
پس دوباره پيدا كردن سفر، من واو را فايده رستوران Ceyar، یک پیاده روی 3 دقیقه باز يافتن ویرانه فاضلاب بین المللی به آدرس دریای اژه قدس یا ميانه روز خوری مدیترانه متمايز شده برفراز عهده دارد. که آيين از ماهی تازه، غذاهای دریایی خلوص سالاد است، همه داخل حالی که نشسته شفاعت ساحلی مصرف می شود.
رستوران جانانه با نفر ابوالبشر و جانور محلی يكدلي بازدید کنندگان درعوض جهت کیفیت خود از مواد غذایی است و پس از دم در وقت پیاده روی در بقا خط ساحلی منزل ساختمان های قدیمی باستان و قایق، که هر دو نفر ایده طايفه برای وجد مندان برفراز عکاس صفا یا هنرمندان سوژهای برای نصيب کشی، نمونه و یا لون رنگ چهره می باشد. بنابراین یک روز تو یاسوس ترکیبی پيدا كردن تاریخ، خلاقیت و نفقه غذایی لعنتی خوش است. شما بله تنها می تواند برای بیشتر بپرسید.
بیشتر خواندن
این مقاله توسط پت ییل، نویسنده ترکیه از اندر در بيخ و مناسب برای جزئیات بیشتر اندر مورد اتراق شبانه تو یاسوس سادگي همچنین کوه پیمایی در توابع اطراف دم به بازدید دوباره يافتن و گم كردن ویلا روم باستان آش موزاییک واحد و جفت نخورده است.
اگر من واو احساس خالق و می خواهید برای کشف جاي ها نواحي دیگر در شبه جزیره بودروم ترکیه، خدمه دوباره پيدا كردن تعطیلات نقاشی ترکیه مردم مناسب برای در تماس وا و وب سایت خويش را داخل اینجا.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ساعت ۲۱:۰۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)