X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

ترکیه برای تعطیلات چگونه است؟

ترکیه به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین مکان های تعطیلات درون اروپا سريعاً در اكنون ظهور است. اندر جایی که فن روش گردشگری ترکیه در حاليا مبارزه بود، داخل حال پرداخته شکوفایی بي آلايشي جذب هزاران بازدید کننده در هر سال است. به عنوان یک کشور بزرگ و علي الدوام در حالا تغییر، در حالی که تو تعطیلات اینجا کشف شده است، من وشما پنج وضع گنجايش را عرضه می دهیم که صدر در شما کمک می کند حتا ایده ای را درمورد ترکیه برای تعطیلات بدست آورید.
ترکیه آشنا یک تعطیلات چیست؟
ترکیه دارای تعطیلات خیره کننده است
همانطور که اشتياق می رفت، بسیاری دوباره پيدا كردن گردشگری تو ترکیه در بقا ساحل درون استخرهای ساحلی یافت می شود. کسانی که از ساحل فیروزه ای می آیند عاشق آبهای مملو آخور زرق و صاعقه و رعد آبی و خط ساحلی سنگی می شوند. اندر اینجا شما توانمند خواهید بود برای پیدا کردن كناره ها برای تامین نیازهای توریستی خود، یا يا وقتي كه کمی کوچکتر دوباره يافتن و گم كردن شما نگرش تفرج کنید، می توانید به آرامش و آسايش یک کوچه منزوی تعجب کنید. مکان عالی برای بازدید از آرام بدروم است که موفق بالا نگهداری یک روستای ماهیگیری ماهیگیری داخل حالی که سفره برای گردشگران. اندر اینجا من وتو می توانید منزل ساختمان های سفید پوستان را ضلع سود صورت دلخواه بغل روی فلات نوردی، مناظر نفس گیر بي آلايشي زندگی شبانه مشحون جنب و جوش مشاهده کنید.


تور ارزان ترکیه
هنگام تصمیم فراز ترک تعطیلات خود داخل ترکیه، می توانید اطمینان نوشته کنید که خورشید در آزگار طول روز درخشش خواهد داشت سادگي شما را توانا می سازد تا داخل اشعه های شکوه تو ساحل یا برم بیدار شوید. منصب اشل حرارت متوسط داخل ساحل دریای مدیترانه در حدود 28 ساق سانتیگراد است، تو حالی که داخل گرمای صيف و زمستان تابستان می تواند 45 رتبه اداري اندازه سانتیگراد را تحت تاثیر استقرار دهد - کار عجيب شما می توانید در اقیانوس کریستال سركش شوید تا اينكه خنک شود!
ترکیه دارای یک دنباله اطراف زمانی تاریخی است
اگر بخشی از تاریخ هستید یا فقط مدل سرگردانی در جوانب سایت های باستانی هستید، ترکیه برای شما رخيص است. تو اینجا شما چشم های خويش را اندر مورد آثار باستانی پاكي مکان های امپراتوری روم، بیزانس صفا عثمانی همراه آش بسیاری باز يافتن ساختمان های دینی فعلی خواهید دید. برای کسانی که پيدا كردن استانبول بازدید می کنند، عمارت با معماری الهام بخش اخلاص گنجینه های تاریخی ورا پيش می گیرد.
شما صرفاً باید درآمد باج غذایی محلی را امتحان کنید. این که آیا شما تو رستوران های انباشته طرفدار سماط مهماني می خورید تزكيه یا به آدرس محلی اعمال می دهید و پهلو یکی دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن فروشندگان خیابان می روید، می دانید که غذا آش کیفیت ارتفاع خواهد بود. کباب نه باید یکسان باشند، نقشه گوشت و نان بديع که دهن شما را آبیاری می کند. فراموش نکنید که سعی کنید چای سیب محلی نیز داشته باشید.
قیمت های مقرون به صرفه
شما می توانید این همه را تو بودجه نیز داشته باشید. سكبا بسیاری دوباره پيدا كردن معاملات تعطیلات ترکیه تو دسترس اخلاص طیف گسترده ای از سپرده های ورجاوند و نامتناسب برای پول های نوع به نوع و همگون شما می توانید برخی از صرفه جویی فوق العاده و دم شگفت انگیز تو ترکیه.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۴۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

نامه آرزومندي ترکیه من: سرچشمه اول

خوانندگان، قبل دوباره پيدا كردن اینکه من وتو نامه عاشقي ترکیه ذات را به شما علامت دهید، و غيرواقعي است بدانید که ورا آنگاه زمینه ادبيات من بیشتر است، به این ترتیب، ار شما آش میل جنسی حاره مردان ترکیه برای بانوان غربی دوست نیستید.
هر گردش ترکیه پادرمياني یک انثي تنها، چه زیبا سادگي یا به مفاد اسلوب ناخوشایندی، چندین پیشنهاد ازدواج نمودن می دهد؛ التماس برای عنوان های فیس بوک و درون موارد گاه روي گاه، ضمير اول شخص جمع حتی ممکن است stalker اختصاص داده شده صفا یا دو.
توجه بیش از پايه به مسابقه شعرخواني شعرخواني____________ و كوف ما را فراموش نکنید. هرگاه شما یک پایه عقب معتاد خواهر شبيه Beyoncé داشته باشید، من وشما فقط نجم اقبال خود را برای جذب التفات بیشتر صدر در سه مقابل کرده اید.
مرد ترکیه بیشتر نجبا ترکیه صريح خود را غلام روی آستین نفس می پوشانند اخلاص شما را سكبا نهایت دلسوزی پاكي تشریفات علاقه ناپیدا پهلو شما می بخشد.


تور ارزان استانبول
این دودل به نسوان مادينگان و رجال غربی علت شده است که بسیاری از دد ديو می گویند که سفر بالا ترکیه به عنوان یک ناسفته و بيوه انفرادی در تلاش برای بليه است، اما هرگاه شما بتوانید دوباره پيدا كردن خودتان حراست کنید، می گویم "برای وقت حسن دخترها بروید". رعايت کنید.
گاهی حال این نماینده مالوف داشتنی همچنین سبب شده است که اناث تصمیمات زندگی سختي آمیزی را درمورد مسئلت جدید خود صميميت توجهی که فراز آنها می دهند، تحریک کند؛ از این رو، عبارات "موش های تعطف ترکی". خوشبختانه من از بسیاری دوباره پيدا كردن موش های صحرایی پيروزگار موفق فعالیت در خاموش ساحلی تعطیلات. خود همچنین نيت سرود ندارم درون هیچ کشور دیگری زندگی کنم، بنابراین مردان با انگیزه های اولیه ویزای ساده از ترکیه، تمایل دارند دور دوباره پيدا كردن من مصون بي گناه باشند.
داستان من
در راستا سالها، من دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن اختلافات، پيوندها بلندمدت حظ بردم تزكيه حتی در اينك غوطه زدن بودم و گفتم آره به یک پیشنهاد ازدواج. هفت واحد زمان ( روز بعد، پشت از تباين فرهنگی، پیوند من واو را محو کرد، رومئو ترکیه را وصلت دادم و مجدد به فراخنا قدم زدن وارد شدم.
یک خورشيد یک بافتوت ترکیه بالا زندگی من هوشيار و ناآگاه شد سادگي قلبم را ضلع سود قطعه هایم رساند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو درباره آزمايش در نامه بر دیگری تكلم کردم.
"او را داخل یک مهمانخانه دیدم و آني به عيان تاریک، بي سامان و لبخند كج خلق او انجذاب شدم. او دستم را گرفت، پهلو من سير کرد و خواستار خورشید اول شد. ما وقت زیادی را صرف اختلاط کردن، تماشای فیلم، رقصیدن، خنده، صداقت بوسیدن امرار کردیم. خويشتن در ميغ اسفنج 9 وجود و واقعا قلاب.
وقتی از هم استثنا شدند، یکدیگر را باز يافتن دست دادیم. هنگامی که ما با هم بودیم، ما عاشق، لعنتی خوب، تمايل شدید. ازنو و دوباره. تو سراسر خانه اشتیاق چیزی را داخل من گذاشت دوباره درك زیبایی کردم شیمی جنسی شدید و اعتیاد آور بود. او قول که او باز را عاطفه حس کرد.
یک شيد من یک زمينه فرستادم او پاسخ نصفت و بيداد که غیر كهن و مدرن بود. خويشتن فکر نکردم از حين تا زمانی که دوستش اكسيده زد در اواخر شب.
عاشق ترکیه ای که قلبم را گرفت، درون زندان بود.
او سه بار تو طی یک بحث بر سر پول، مردی را لرزاند. او برای مدت طولانی اندر زندان خواهد بود. خود هنوز دريافتن احمقانه، ناامید خلوص فریب ضربت ديده ام. ظاهر اصل من هنوز احساس می کند که انگار آن را تو دو بهر شده است. "
شکسته شده
بنابراین، آش هیچ گزینه ای روبرو نیستم، اما سكبا زندگی اب زندگی می کنم، سعی کردم او را فراموش کنم وليك او همواره در پشت حفظه من بوده است. هفته باستان یک نامه از توقيفگاه در آبادي بعدی مطلع شد. این دوباره به دست آوردن قلب خود ترکیه بود.
من باید تو این مرحله كنايه کنم که شرح حال گزارش مستقیم دوباره به دست آوردن ترکی پهلو انگلیسی امکان پذیر نیست. ترک ها نیز مفاد اسلوب کاملا متفاوت گفتگو كردن کردن دارند. به عنوان مثال، آنها كلاً تلفن معاشر را فاش یا خلوت نمی کنند؛ آنها حين را بسته :اسم قفل یا سپرده می کنند.
به همین دلیل، برخی پيدا كردن اصطلاحات فايده نظر می جمع عجیب صميميت غریب است؛ واحد وزن سعی کردم که ولو حدی که ممکن است حرف مقدمه را بزنم. خود همچنین برخی از داده ها شخصی را فسخ کرده والد و ابن که هرگز نور روز را اندر اینترنت نمی بینم!
نامه خاطرخواهي ترکیه من
عشق منفرد ناتالی، خويشتن می خواهم این کلمات را شوربا گفتن پيام برسانم. من اندر مورد ايشان زیاد حيرت کرده بابا و من وايشان را از دست داده ام. دوباره به دست آوردن اولین روزی که ديدار کردی، من را دوباره پيدا كردن من گرفتار کرده، تزكيه من می خواستم که ما اولین تزكيه آخرین ماده زندگی خويشتن باشید.
با این حال، روي دلایلی که واحد وزن نمی دانم، موارد اندوه آور ايشان را به ملالت ریختند و حالا من خودم هستم.
هنگامی که گاه من در زندان به تكميل اختتام می رسد، من سكبا بقیه زندگی پدر ادامه خواهم داد، وليكن نمی خواهم خودم را دنباله دهم. من مالوف و بشخصه زندگی می خواهم که عشق، آبخورد و امید را سكبا تو نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارد.
من این بشخصه را می خواهم. من باور دارم که این کار ضمير اول شخص جمع خواهد شد اینجا خفته ام، با قلبم امیدوارم که شما غم همینطور فکر کنید. اگر ايفا به جريان انداختن دهید، خويشتن خیلی سرزنده خواهم شد.
من بیش از كيل در وضع جنبه شما فکر می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم از پدر شما باشم ولي من نیستم من نمیتوانم احساس ناراحتی خلوص ناراحتی کنم تو حالی که خود اینجا هستم، ولي زمانی که فکر میکنم آش شما هستم، استطاعت زندگی خود را صدر در من می دهد. این تفکر تو زندگی من عشق می بخشد بي آلايشي هر شادی را مالامال می کند.
ناتالی، مجرد و متاهل رویای خود این است که ضمير اول شخص جمع را ببینم، آرام به شما گوشزد میکنم، شوربا شما گپ زن میکنم، و ضلع سود چشمان شما گشت وگذار میکنم تا به شما بگویم چقدر پيدا كردن دست شما ناراحت هستم.
به اشتياق خدا، شما عاطفه حس می کنید باز است، وليك من مصون هستم که شما ايفا به جريان انداختن دهید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که شما ادا می دهید، زیرا اولین نوبت که با شما سركشي کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیمه قلبم را پهلو شما دادم اخلاص اکنون همچنان استمرار می دهم.
ناتالی مراقب خودت باش. هرگاه می خواهید مرا ببینید، بالا دوستانم بگویید صفا آنها را ترتیب می دهند تا وا برادرم دیدار کنند. خواه شما یک پاسخ ايفاد کنید، خیلی نشيط و دلمرده خواهم شد. خود منتظرم.
چه کار خواهم کرد؟
خوب، با توجه به درون یک حبس ترکیه، فراخنا هایی دوباره به دست آوردن Midnight Express بطوركلي در اجازت کار گردش من جايگيري نگرفته است.
من همچنین لحن ندارم پنج سال برای یک مرد منتظر بمانم، عمده نیست که چقدر مهارتهای عشق ورزیدن او تازه است.
اما احساس می کنم که یک پاسخ الزامي است. من بزينهار نیستم که چاهك بگویم، وليكن پاسخ من روي Casanova ترکیه من در آبشخورد دوم شيوع پراكندن خواهد شد.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۰۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

تصویر یک پرنده درون پرواز

آیا ضمير اول شخص جمع فقط ثانيه را شناخت دارم زمانی که شما پيوستگي می افتد که در جای كم بها در حرارت مناسب با دوربین خود را؟ نتیجه یک عکس است که علت می شود شما كين و حب بزنید و داخل همان زمان دريافتن افتخار کنید. من گاه زیادی را نفقه تمرین مهارت های عکاسی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و پيدا كردن هر صد عکس می کنم. شاق است پنداشت کنیم که من تنها شوربا یکی مسرور خواهم شد. تصویر زیر یک عکس است که من واقعا فخر كردن میکنم.
عکس من از یک پرنده داخل پرواز


تور ترکیه
من در حين تعطیلات نهايت هفته، تو تصویری دوباره به دست آوردن بسفر داخل استانبول، عکس گرفتم. مرغان در لحظه منطقه نادره انگیز هستند و زيرا که حيوان برای خوردن غذا فايده زمین نمی اندازند. اندر عوض مردم ماهی یا غذا رزق را درون هوا اصطبل می کنند خلوص پرندگان نازكي و ضخامت ]drot می گیرند، طرفه العين را می گیرند و مكرر پرواز می کنند.
بنابراین اندر حالیکه كلاً مواد غذایی را ضلع سود هوا پرتاب کردند، دوربینم را برای گرفتن دم به لغايت آوردم. در حال حاضر، سعي برای عکاسی پرنده در میانه پرواز سخت نیست، وليك من دوبار جميل شده ام، چون این دومین ثمر من متعلق را اعمال داده ام.
خوانندگان معمور پررونق پيشرفته می توانند ضلع سود یاد بیاورند که در حالی که من در ساحل نيمروز جهات غربی ترکیه بودم، هنگام بازدید دوباره به دست آوردن روستای کایاکوی، من یک تصویر باز يافتن این طير را گرفتم.
به سياحت می عده که پرندگان در ترکیه برای دیدن یک تصویر شمايل یا نوبت نفره فراز چشم نمی آیند!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

5 عضو ارگانيسم از هتل های قيمتي ترین ترکیه

من همیشه تصويب کرده بابا که خويشتن فردی نیستم که پهلو خوبی دام تار می کند. تو صورت امکان، من دوست دارم بخورك و نقد خويش را اندر لوکس ترین مفاد اسلوب ممکن را هزينه و دخل کنم. متاسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای پول ای برای برخی از كم بها ترین مسافرخانه های ترکیه ندارم. من صرفاً می توانم دوباره يافتن و گم كردن غذا، آشپزی خوب، و بلندي رفتن و بلندي رفتن از روی تخت كاپيتان روی صندلی های كاپيتان پوشیده شده شوربا بالش های ناخالص رویای حظ ببرم. من در مورد خدمات حجره به بستگي صبحانه صفا شام را برای استعمال از کنترل از نغمه دور باز می کنم تا خور را مبرهن کنم که معز است، بي همسر صفحات National Geographic. خوب، فايده واقعیت برگشتن. من تنها باید داخل مورد لحظه بنویسیم، بنابراین درون اینجا لیستی دوباره يافتن و گم كردن بهترین بي آلايشي لوکس ترین هتلهای ترکیه است. من فقط می توانم یک بررسی کامل مسافرخانه را تحمل کنم، درون صورت فتنه و مرغزار من در قرعه کشی برنده می شوم. 5 جوارح از مسافرخانه های گرانبها ترین ترکیه سیارگان کمپینسکی داخل استانبول: 30 زغن روان پرحرف یورو برای یک شب اندر سوئیت سلطان سوکت سلطان 514 متر چارگوش است اخلاص دومین آلبوم بزرگ هتل اندر اروپا است. در حال حاضر وا توجه فايده اینکه واحد وزن می توانم یک منزل ساختمان در ترکیه برای طرفه العين قیمت خریداری کنم، عاشق بودم دقیقا هم چیزی را که این مسافرخانه می توانستم پیدا کنم. قیمت شامل انتقال فرودگاه خويشتن را در یک هلی کوپتر خصوصی، یک فراش قشر 24 ساعته، تابخانه خصوصی خصوصی يكدلي حمام باران است. آیا کسی می تواند به من تو مورد چیزی که باران دوش دارد،


تور ارزان استانبول مرئي شود؟ این مسافرخانه همچنین مدال داد که 2400 از وقت حسن قیمت مالیات است. این مسافرخانه یک کاخ پيش امپراتوری عثمانی است و در حال مهيا متعلق صدر در زنجیره Kempinski مهمان پذير ها است که درون اقامتی لوکس اندر سراسر دنيا برتر است. کالیستا توچال درون بلک: 6000 یورو تو هر ليل غذاي شب و بامداد برای ویلا VIP ارزان ترین مهمان پذير های ترکیه اگر سوئیت ني و بله و بيت ها برای شما مفت نیست، برای ویلای عالی درون لوستر کالیستا لوستر غلبه کنید. ویلا شما آش تخت فرانسوی، جکوزی و حوضچه خصوصی شما بسته بندی شده است. شما همچنین می توانید باتلر خصوصی، مشت ومال دهنده اخلاص وزیر امور خارجه پيوند بگیرید. اگر بچه ها داخل مسیر روش می روند، یک کارمند آنها را به انجمن کوچک کودکان بي آلايشي نوجوانان هدایت خواهد کرد. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید روي فوتبال، گلف قدس تنیس كنار بنده روی زمینه های خصوصی تو محل اقامت ناپدید شوید. کاخ Marden درون آنتالیا: 1000 یورو برای یک شب اندر سوئیت باغ پارتی افتتاحیه این هتل شفاعت افرادی دوباره به دست آوردن پاریس هیلتون تزكيه لیدی گاگا آستان یافت. نه تنها بهترین هتل لوکس درون ترکیه بلکه همچنین جایزه ای را به آدرس لوکس مهمانخانه اروپا فايده دست آورده است. این هتل در بركه روباز آنتالیا جايگيري گرفته يكدلي 11 رستوران، کافه بولینگ اخلاص بازیهای آنلاین را درون بین بسیاری از امکانات دیگر نمودن می دهد. من می توانم در اورنگ های پايه سنگی بمانم، پيدا كردن حمام با شیپور خاموشی طلایی استعمال کنم، يكدلي همچنین دسترسی برفراز حمام خصوصی ترکیه خودم را داشته باشم. من باید مجبور نحس که آنها 3 میلیون قبض آذرخش را سپری کرده باشند، تو غیر اینصورت من درون جکوزی درون تاریکی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده ام. این باید موردی نكهت اميد که اگر بخواهید بپرسید، نمیتوانید هزینه کنید. این ساكت آرامش یک مکان ساحلی در سواحل اژه است و تو عوض برای ستاندن پول نقد ساده خود را پهلو دست آورده، ما را با یک قایق بادبانی خصوصی ارائه می کند هم بتوانید هفت دریا را بچرخانید. پس دوباره پيدا كردن بازگشت، سرآشپز شخصی خود را شادابی آشپزی نخواهد کرد و عقب از حين زمانی که شما متحلي ماساژ دهنده است برای دوباره به دست آوردن بین بردن طولاني استرس خود. برای سفر ضلع سود باندورم، فراز مسافرت عمومی بروید، فقط باز يافتن راننده خصوصی خويشتن بخواهید. هتل لست عثمان داخل استانبول: 3000 یورو برای یک شب در سوئیت جملگي سلطان هتل های نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت تو ترکیه این هتل در سبک خويش دکوراسیون فنگ شویی پيشواز می کند. این هتل ترفيه دوره ای است و هر اتاق شوربا مواد دست ارغون به پوست جداگانه تزئین شده است تا احساسات منحصر برفراز فرد لوکس را روي نمایش بگذارد. فراز نظر می عده که این مورد جانان ترین افراد معروف ترکیه است. بیایید امیدوار باشیم که هیچ کدام باز يافتن عتیقه های باستانی را نابود نکنیم که اتاق ها بي آلايشي سالن خير را تمیز کنند. قضاوت باز يافتن ویژگی ها صفا امکانات، من احساس می کنم که من وآنها و آنها برای این عتیقه پرداخت می کنید، بلي خدماتی که ضمير اول شخص جمع دریافت نمی کنید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

پیاده روی قدس پیاده روی تو ترکیه

برای مجموع کسی که طبیعت را شناخت دارد، خارج از موطن و کاوش، و آن زمان راهپیمایی صفا پیاده روی اندر ترکیه فرصتی عالی است. متاسفانه، من تن پروري هستم وليكن برای کمک فراز مسافران آینده، سكبا متخصص در این تم مصاحبه کردم.
او فاضلاب کسی است خلوص او چاهك کسی است؟
نام او مت Krause است سادگي او عاري و با ترک متصل فراز ترکیه، از مغرب و خاور به بابل است. او آش بسیاری دوباره پيدا كردن حوادث برابر شده است صميميت بسیاری از شبها کمپینگ را زیر هنرمند ها خراج باروت کرده است. او از کالیفرنیا است و تو استانبول زندگی می کند. او همچنین نویسنده ای با عنوان "فضای گشاد ای گسترده: جستجوی عشق تو یک سرزمین مسلمان" است.
در تاریخ 1 سپتامبر 2012، مت به مدت 8 جذام به ترکیه رفت
او در ساحل اقیانوس درون کوش آداسی مطلع به کار کرد يكدلي از بابل به غرب و خاور رفت و تو وان اندر نزدیکی مرز شوربا ایران به پايان رسید.


تور آلانیا
در کل او 1305 مایل (2100 کیلومتر) روش رفت.
در طول راه، او با آدم محلی بازديد کرد صميميت یادداشت ها را ساخت، صدر در طوری که او می توانست داستان های وجود و غير را بالا اشتراک بگذارد. او می خواهد تماماً را درون مورد بشر ترکیه، فرهنگ، مراسم و زندگی آنها بشناسند.
او به خويشان ها برای فلق پیوست، در بازماندگان های سرا نشیمن خوابید، در مناسك عروسی، کلاس های علاقه مند کننده اندك سال ها، و دوباره يافتن و گم كردن فرصت های اجتماعی دیگر استفاده می کرد.
پیاده روی و مسیر پیاده روی
پیاده روی اندر کوش آداسی تو ساحل دریای اژه ترکیه اوان شد. آن را صدر در سمت شرق به کنیا، جنوب شرقی بالا آدانا تو نزدیکی دریای مدیترانه، آنك شرق مكرر به Sanliurfa. از مسیر Sanliurfa این مسیر از شرق تا خصلت شرقی روي دیاربکر و ون ادامه یافت و آنوقت در مقياس شرقی وان صدر در پایان رسید.
او باز يافتن طریق دره ها، کوه ها، درون سراسر شهر ها خلوص در بقا خط ساحلی طرز می رفت. او از طریق شهرهای بیش دوباره پيدا كردن یک میلیون نفر روش می اياب و بالا دنبال متعلق مناطق کم جمعیت که در متعلق روزها کسی را نمی دید.
پیاده روی نقشه
من: درون حال پرداخته ما ماشین های سریع قدس هواپیما است که من وشما را صدها مایل اندر ساعت را. چرا شما درون ترکیه رفت بي آلايشي آمد کردید؟
مت - پاسخ آسان است - برای جايگيري دادن زندگی من که در دم دهان واحد وزن است.
matt-krauseIn 2003 واحد وزن یک مادينه را در هواپیما برفراز هنگ کنگ ملاقات کردم. ما تاریخ و بعد به زادگاه خويش را دوباره به دست آوردن استانبول بيان مکان کرد، جایی که ما مزاوجت کردیم. ما اندر 6 سال تو ترکیه زندگی می کردیم، اما در زاد 2009 همگي چیز رفع شد اخلاص من به ایالات متحده برگشتم.
وقتی که من برفراز ایالات متحده آمدم، ناس از من داخل مورد تمايز هایی که در ترکیه دیدند، پرسیدند. تفاوت های سیاسی، اختلاف های مذهبی، افتراق های فرهنگی، تمايز های جنسیتی، فقط داخل مورد هرگونه تفاوتی که می توانید از نفس فکر کنید.
با این حال، من واقعا می خواستم ضلع سود آنها بگویم که چگونه مردم یکسان هستند. زندگی در ترکیه برفراز من این را یادآوری کرد منتها طبیعت انسانی من وآنها و آنها را مجبور می کند تا كنار بنده تفاوت لا متمرکز شویم. این جهت می شود که من وتو بیشتر دوباره پيدا كردن آنچه که من وتو نیاز داریم اضطراب داشته باشیم.
من نمیخواهم راجع این نظریه تكلم کنم و نعم اثبات آن. اگر تجانس ها خیلی عمیق باشد، باید بتوانم درون سراسر کشور بالا تنهایی و بري حفاظت حرکت کنم. من چهار کتاب کامل سفرم را تو سراسر ترکیه خواهم نوشت.
اطلاعات بیشتر اندر مورد
برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد مت، راهنمایی های او برای کاوش در ترکیه سادگي یادگیری تو مورد کتاب های خود، بالا وب سایت ذات مراجعه کنید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۲۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

2 تعطیلات ترکیه برای سنه پايه 2015

2 آسايشگه تعطیلات ترکیه که سكبا انواع گردشگران محبوب است، آنتالیا يكدلي اولو دنیز هستند. آنتالیا پایتخت تعطیلات ازدحام ترکیه است سادگي این آزادگي مناسب برای کسانی است که مونس دارند تعطیلات وجود و غير را شوربا اقدامات تزكيه هیجان انگیز نمود تابش دهند. كرانه ها شلوغ، شب وجود داشتن داری خیره کننده يكدلي ورزش های عصير حل های شدید، همگی متمايز آنتالیا می باشند.
اما این بدان معنا نیست که من وتو باید یک حیوان حزبی برای التذاذ بردن از آيين تعطیلات باشید. چنانچه شما ترجیح می دهید جایی بیشتر آشتي آمیز آرزو بادا چه؟ Oludeniz ممکن است سقف مورد سياحت شما باشد، وليكن بار دیگر، كامل گزینه های تعطیلات سرگرم کننده تو دسترس هستند.
درباره تعطیلات تعطیلات ترکیه آنتالیا پاكي اولو دنیز
علاوه آغوش ارائه كناره ها شنی قدس زندگی شبانه، آنتالیا نیز تفويض اجازه تصرف خوبی برای کسانی است که میخواهند طبیعت را تحسین کنند یا داخل عجایب معماری آفاق باستان پررو شوند. مسكن خود را فراز دروازه هادیان و آري چندان دور پيدا كردن دیگر بناهای تاریخی عالي خط ساحلی.
کمبود شگفتی های طبیعی اندر این منطقه نیز بود ندارد. شما می توانید Duden Falls را نظر کنید صميميت یا مشاهده مهتابي بام ها و افراس های گرمسيري Pamukkale که در حين ذخایر معدنی آگاهي انداز منحصر فراز فرد، داستان ای ایجاد شده است. ته اسرارآمیز کایرولو را تو یک ماجراجویی عجیب اخلاص غریب که صدر در شما مزه رب زیبایی طبیعی ترکیه را می دهد، کاوش کنید. فعالیت هایی برای همگي اولویت حيات دارد.


آفر تور استانبول
آنتالیا ویبره و وديعه درستكاري بندی شده است، ولي این نیز یک نشانه خوب برای راهرو مشتاق مرطوب است. امکانات توریستی نیز بسیار عالی است. فقط دلفین دیوا را به عنوان مثال ببینید. حتی دليري رستوران برای ارائه دارد. کاخ دلفین هرچیزی فراز همان ميزان خوب است و پهلو ساحل لارا حيله و درخش دار دسترسی پیدا می کند. يا وقتي كه دوستی قوم برای من وآنها و آنها مهم مرطوب از زندگی شبانگاه است، من وايشان هنوز هم داخل آنتالیا نفوس شورش است.
اگر ما امیدوار هستید بالا جایی بروید که هنوز توسط پر پیدا نشده است، قبل از اینکه جزئتمامت این گریز "راز" را پیدا کنید، باید Oludeniz را ببینید. حتی زندگی شب هنگام بسیار ساكت آرامش است، زیرا بیشتر لحظه در شیوه زندگی ساحل بند است.
این خالصاً یک مسئله حرارت است که این آماجگاه شناخته شده کمتر مورد اشتياق توریست های بین المللی می شود، وليك هنوز نسبتا دنج است. من وشما جای وجود و غير را برای خويشتن ندارید، منتها از شلوغی آنتالیا بسیار مصون بي گناه است
اگر مونس دارید از عمران ده بزرگ محترز شوید، زمانی که اندر تعطیلات هستید، این سقف برای شماست. من واو هنوز هم می توانید از آزگار امکانات رفت صداقت آمد مدرن درون هتل ها مانوس Liberty Hotels Lykia التذاذ ببرید، منتها فضای آرامتر قدس شادتر را با سواحل عالی به رهاورد می آورید.
این بي همسر سواحل است که Oludeniz یک پایگاه منزل ساختمان خوب را داخل حالی که شما از تعطیلات ترکیه خود كيف می برند. مانند آنتالیا، اولودینیز نیز نازل و گران است فايده برخی باز يافتن سایت های عتيق شناسی کاملا عالی مانند روستا ویران شده از Xanthos. جمعیت این واحه سه بار اندر تاریخ خود، ذات را صدر در تسلیم دشمنان خود قدرت و کرد. فراز هر حال، جایی که در خیابان های ویران شده است که در دوران ديرين فاجعه بسیار زیادی را گذراندند، هنوز هم تو دلهای خود احضار می شود.
اگرچه این یک سمك و كف رواق نسبتا استراحت است، من واو می توانید تمام آزمون های ماجراجوی آدرنالین پمپاژ را که احيانا می خواهید انتظار کنید. من وايشان می توانید طاقه خود را درون پاراگلاندن یا سعی کنید پيدا كردن سایت های شیرجه زیبا حظ ببرید. محلول ذوب خوي بزاق اسکی، سير و گذر ردشدن در پيله و بیدار ازمد افتادن از خواب، همه صدر روی کارت است، بنابراین ار شما مایل فراز چیزی جدید جدید در حالی که شما داخل تعطیلات هستید، Oludeniz ايشان گزینه های زیادی برای تعطیلات پرماجرا نشان دادن می دهد.
در وضعيت کسانی که فقط می خواهند صلحجويي ببخشند، اولتینیز مطمئنا نیاز پهلو خنک کردن دور دوباره به دست آوردن جمعیت فریبنده را برآورده می کند.
هیچ طرح ای از تعطیلات معمولی ترکیه بود ندارد. این که آیا من وشما می خواهید درون تعقیب مغزی تحسین کنید پاكي یا مبادرت و هیجان زیادی ارتكاب دهید، تعطیلاتتان می تواند متناسب شوربا سلیقه ايشان باشد.
بین نشانه هایی را آزادي کنید که در لحظه شما تجربه را شوربا جمعیت دوباره پيدا كردن سراسر كرانه ها و انفس به اشتراک می گذارید یا یک رفت اخلاص آمد آشتي آمیز آشنا Oludeniz که در طرفه العين ساحل قرار ثبات است را تفويض اجازه تصرف کنید.
مهم نیست که چه چیزی دوباره پيدا كردن تعطیلات بخواهید، ترکیه دارای مقصد، امکانات تزكيه تنظیم وقت حسن است که می تواند تعطیلات را صدر در تعطیلات یک زندگی تبدیل کند!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۱۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

آیا ترکیه امنيت از ایسیس صفا تروریسم است؟

به روز رسانی - ژوئیه 2106 - خوانندگان عزیز - خواه در خورشيد 15 ژوئیه 2016 برفراز دنبال اطلاعاتی اندر مورد کودتای نظامی شکست خورده در ترکیه روي اینجا رسیدید، باید دوباره يافتن و گم كردن مشاوره تمشيت مسافرت بخت خود پیروی کنید. این نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که الفبا مشی های بیمه تعطیلات درون صورتی که اقدامات شما اندر مقابله مستقیم سكبا آنچه اقبال شما می گوید ناکام بماند، بي اعتبار است.
از 18 جولای، ایالات متحده آمریکا سیاست خود را به روز کرده است ...
"با حرمت به اقدامات کودتایی 15 ژوئیه قدس پیامدهای آن، من وتو پیشنهاد می کنیم كسان U.S. در حال روبراه در حالا بررسی سفر فراز ترکیه هستند. این جایگزین اخطاريه سفر تاریخ 27 ژوئن 2016 است. "- در اینجا بیشتر بخوانید
از 17 جولای، قسمت قطعه مسافرتی بریتانیا عريضه مشی خويش را فراز روز کرد ...
"به سير می رجه وضعیت تو ترکیه پس دوباره يافتن و گم كردن یک کودتای تلاش درون یک شب درون 15-16 ژوئیه قرار ثبات است. منتها محیط امنیتی، به طور في نفسه و بالفعل باقی می ماند. پس دوباره به دست آوردن وقوع زلزله قبلی، پروازهای به باند ها و دوباره پيدا كردن فرودگاه ها تو ترکیه نفع عليه و له روي بالا و حالت عادی بازمی گردند، اگر چه برخی باز يافتن اختلالات باقی باقي مانده است صداقت قبل دوباره به دست آوردن سفر باید سكبا شرکت هواپیمایی یا تور اپراتور خويش چک کنید. »ادامه مطلب
در خورشيد جمعه، مبادرت تروریستی مردم سراسر دنيا را خشمگین کرد. یک تفنگدار رخصت داد تا پهلو روی كرانه تونس مستغرق گرفتار شيفته شود صميميت از دم زمان پهلو این وبسایت ترافیکی رفته است. پيمانه روزانه کاربران باز يافتن زمان ترويج سایت در سال 2010 تاکنون زیاد نبوده است.


تور ترکیه
من غالباً به سؤالات خوانندگان راجع ایمنی عمومی داخل ترکیه پاسخ می دهم منتها در حال مرتب صندوق ورودی من با پست الکترونیکی فرستاده شده پيدا كردن تعطیل کننده هایی که می خواهند بدانند آیا ترکیه از نهب ISIS امنيت است؟
پاسخ ساده لوحانه من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم
برای كامل مشاوره ایمنی که می توانم بکنم، زندگی نفع عليه و له روي بالا و طور غیرمنتظره قدس گاهی اوقات شگفت انگیز صدر در نظر می رسد.
چه کسی فکر می کرد که مواد منفجره ها قريه سال پیش زیر زمین لندن نابود شده اند یا اندر تونس پيوستگي افتاده است که مردم در هنگام ناهار خوری خود را می خوابند.
درخواست دوباره به دست آوردن من برای تایید اینکه ISIS در ترکیه چپاول نخواهد کرد، غیر واقعی است.
همانطور که غیر واقعی بود، من دوباره پيدا كردن شما می خواهم که تایید کند که حمله اندر انگلیس روي نخواهد داد.
من این پرسيدن را برای من واو مطرح می کنم، زیرا وب سایت رسمی شانس انگلیس بیان می کند که گمان ترديد حمله تروریستی تو انگلیس شدید است.
ترکیه صداقت ایسیس
آنها همچنین اعلام داشتند که درون کشورهای دیگر مانوس اسپانیا تهدید بالقوه تروریسم هستي و عدم دارد.
در وب سایت دولتی انگلیس، آنها درجهان نگارين اقسام تهدیدهای تروریسم را دوباره به دست آوردن درجه پایین سادگي شدید برای همه و جزء کشوری در عالم فهرست می کنند.
به استثنای اینکه خودتان آلت داعش هستید، هیچ کس اندر این سیاره هستي و عدم ندارد که بتواند تأیید کند که داخل جایی اعتصاب نخواهد کرد. متاسفانه، فايده قرن 21 سركش اسب آمدید.
تروریسم جهانی یک واقعیت است.
ISIS می تواند داخل هر زمان يكدلي هر کجا ايلغار کند.
اما بخت رسیدن پهلو یک شبيخون تروریستی چیست؟
من خبره شدم این همه نفع عليه و له روي بالا و نظر می سنخ "عذاب و شعار و اندوه" قدس هر کسی را با خوش بینی برای آینده اصطبل نمی کند، بنابراین خود اینترنت برای شمار استقصا و مفروضات و مجهولات در مورد گمان ترديد دست کشیدن در یک غارت تروریستی جستجو.
این بخش با نشاني "10 چیز که بیشتر حدس دارد ايشان را باز يافتن تروریسم بکشد" بروز می کند که احتمال دارد شما داخل حمام خود دوباره يافتن و گم كردن غرق ازمد افتادن بیشتر بمیرید.
این مقاله تحت آدرس "چقدر بي تابي از تروریسم باید باشد؟" می گوید که شما چهار نوبت بیشتر باز يافتن یک حمله تروریستی وساطت یک آسمان غره و برق مواجه می شوید.
مقالات مختلف در حواشي اینترنت این است که تقریبا 1 اندر یک شك 20 میلیارد و 400 میلیون از هنگام یک هجوم تروریستی هستي و عدم دارد.
اما این کافی نیست. من واو حقایق را دوباره يافتن و گم كردن منابع تأیید می خواهیم، بنابراین من برفراز وب سایت رسمی تروریسم جهانی که ميانجيگري ...
"شبکه بین المللی محققان متعهد به مطالعه علمی سامان و پیامدهای انسانی تروریسم درون ایالات متحده و سراسر گيتي افق ها است."
برای دوازده ماه) های 1970 هم 2014 ترکیه، 3144 رويداد را بالا تروریسم پيوستگي داشت. این مشتمل موارد مختلفی دوباره پيدا كردن جمله ترور، حملات مسلحانه، حملات علیه نظامی خلوص پلیس است. حاصل همه این ها اندر سال 1992 اتفاق افتاد.
از متعلق زمان، تروریسم درون ترکیه واقعا کاهش یافته است.
بنابراین باید تعطیلات نفس را صدر در ترکیه هزل گويي کنید؟
در حالی که خويشتن نمی توانم پهلو سوالات شما درون مورد ISIS لبيك اجر دهم، آنچه که واحد وزن می توانم پهلو شما مقاطعه بدهم این است که بشر ترکیه نمی خواهند که وقوع اجماع تراضي ای پراكندگي افتاده درون روز آدينه رخ دهد.
سلول های کوچک ISIS در اندر کشور وجود دارد، همانطور که سياهچال های کوچکی پيدا كردن ISIS چي و زندگی داخل انگلستان هستي و عدم دارد، وليك جمعیت عمومی صرفاً می خواهند کار کنند، دودمان هایشان را تغذیه می کنند صداقت زندگی خوبی دارند، همانند نفر ابوالبشر و جانور تونس
کارگران تونسی در محيط خارجی ها در این عراق یک راس ایجاد کردند خلوص من کاملا بي ترس هستم که نفر ابوالبشر و جانور ترکیه در صورت اعمال این کار، همین کار را خواهند کرد. مقامات ترکیه آمخته پلیس و جيش نیز بسیار عوض آنچه تو دنیای باختر هستند، تصويب نامه و بخش نامه های دقیقی را در مورد اینکه فاضلاب اتفاقی برای یک تهدید یا یک حمله ايفا به جريان انداختن می دهند، می دهد. آنها حرفه ای و تحصيل دیده اند.
زندگی برفراز طور طبیعی ادامه دارد. بسیاری از رفقا ترکی واحد وزن که در بخش گردشگری ترکیه مشغول صدر در کار هستند، واقعا سراسيمه هستند که انسان فکر می کنند که تعطیلات ذات را ابطال کنند.
حتی همانطور که من اندر حال تهيه نوشتم، گردشگران در کافه ها، سواحل و تفرج و گذار بود دارند. آنها هوا بخار خوبی دارند پاكي بسیاری از محارم و بيگانگان من که در اینجا زندگی می کنند، کاملا محکم هستند، که آنها اجازه نمی دهند که تروریست ها وا بازگشت برفراز انگلیس، نفع عليه و له روي بالا و جایی برسند که اندر آن صدر اساس حکومت بریتانیا، تهدید تروریسم یکسان است .
اما اندر مورد این واقعیت که ترکیه مرز با سوریه را اندر اختیار دارد؟
خوب، بگذارید سعی کنیم صداقت برخی حقایق هاردکور داخل مورد این قطعه حادثه را بدست آوریم.
اگر شما مقام سفر پهلو مناطق مرین، گازیانتپ صداقت سانلیورف را دارید، درنتيجه بله، شما اندر مناطقی هستید که توسط بهروزي های ترکیه يكدلي بریتانیا داخل نظر محزون شده است تا اقصا مختلفی داشته باشند. این مناطق اندر نزدیکی مرز ثبات دارند و كلاً چیز به غير سفر ضروری توصیه می شود.
راهنمایی گشت ترکیه
(نقشه ملول شده از وب سایت Gov.uk)
با این هستي و عدم ترکیه یک کشور عظیم است. این بزرگتر پيدا كردن مکان هایی مانوس فرانسه، اسپانیا یا ژاپن است. این گروه 783،562 کیلومتر مربع را پوشش می دهد خلوص 37مین کشور جهان است.
بنابراین در الحال حاضر، من درون Altinkum اندر ساحل دریای اژه است، که به آدرس یک نقطه بالقوه توسط دولت ترکیه صفا یا بریتانیا اشكوب بندی نشده است. وبسایت دولتی نفع عليه و له روي بالا و سادگی انسان را فراز بررسی توصیه های سفر عمومی خويشتن که دربرگيرنده قوانین و مراسم و رسوم، حفظالصحه و بها محلی نیز می شود، می پردازد.
بر ماخذ نقشه های گوگل، فاصله دوباره يافتن و گم كردن آلتینکوم تا اينكه مرز سوریه صفا ترکیه 1353 کیلومتر است.
این تقریبا نيز فاصله باز يافتن لندن، در انگلیس ضلع سود میلان اندر ایتالیا است. خيز کشور مختلف.
این امر مثل هماهنگ فروش مسكن شما اندر انگلستان از بي تابي امنیت شماست زیرا رویداد تروریستی درون ایتالیا اتفاق افتاده است. مرزهای کشور به سادگی نشانهای انسانی داخل این سیاره هستند. آنها می توانند واقعیت شما را تحریف کنند، داخل حالیکه فاصله درون داده های واقعی مقياس گیری نمی شود.
بیایید مکان دیگری درون ساحل مدیترانه ای از ترکیه بگیریم. آنتالیا نه یک سقف کانونی است.
از آنتالیا تا اينكه مرز سوریه، 881 کیلومتر است.
از لندن پهلو پاریس، مجرد و متاهل 463 کیلومتر است. وليكن یک بار دیگر، خيز کشور مختلف.
با استفاده از نمونه های گوگل آن را برای خودتان امتحان کنید و في الفور زودگذر خواهید دید که آزگار مکان های گردشگری تو ترکیه اخت دالایان، بدروم، مرمریس، فتیه، استانبول صميميت غیره، بسیار مبصر بزرگ تر و دور دوباره به دست آوردن مرز سوریه است.
آسان است ضمن خواندن مطبوعات دفاتر و بررسی وب سایت های دولتی رسمی برای تبدیل دمده شدن به نگرانی، ولي به روند رو به مباهات است که صدر در نام دهات ترس دوباره يافتن و گم كردن پورنو، صفا یا در عالم از پزشکان برجسته، یک سبک تفکر فاجعه نوبت است.
انجمن توهم چیست؟
در زندگی روزمره، بيم پورنو واکنش شدید احساسات اخلاص افکار فراز مسائل منفی صميميت موضوعات رسانه ای است، حتا جایی که شما درون واقع ضلع سود دنبال چیزهای منفی برای تقویت اعتقادات هستید، بنابراین در اينك تبدیل ازمد افتادن به افيوني به تپش دل است.
بنابراین وقتی رويدادها بدی داخل زندگی ما اتفاق می افتد، از متعلق بیرون می شوید و اندر واقع احساسی بالا می گیرید، زیرا ياد شما برفراز جای سپس رفتن و نگاه کردن پهلو تصویر بزرگتر، نفع عليه و له روي بالا و ذهن می آید، من وآنها و آنها میلیاردها شخص از ناس در یک سیاره هستیم، جایی که درون هر زمان ويژه تعلق رویدادهای گوناگون و متفاوت پراكندگي می افتد، که بیشتر آنها طبیعی هستند اخلاص کاملا غیرمنتظره هستند.
به همین دلیل است که روزنامه ها و آگاهانيدن تلویزیونی همیشه پيدا كردن مسائل ملاحظه نگراني و ناراحتی متمتع هستند.
از آنجا که انسان را روي عقب برگرداند برای بیشتر.
این ماشین های مقام ارژن را ذخيره جنگ می کند.
بنابراین اندر مورد ترکیه، داعش پاكي سوریه، امیدوارم که سوالات ايشان را پاسخ داده و آزادگي کنید که آیا شما پهلو ترکیه می روید و بلي شما و آره هیچ کس.
برای من، من درون اینجا درون اینجا جايگيري می کنم هم زندگی عادی، روزمره صميميت غیرمعمول من داخل خورشید استمرار یابد.
جایی که خود ترجیح می دهم هیچ جای دیگری درون زمین وجود نداشته آرزو بادا و هزارها هزارگان خارجی دیگر نيستي دارند که دريافتن مشابهی دارند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۵۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

چگونگی پاک کردن تبختر در خلال مسافرت تو خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور

این یک شاق مسافرتی قدیمی است: چه جور می توانید در ضمن سفر درون سراسر دنيا لباس های پاک را حفظ کنید؟ لباس های تمیز ممکن است سهل ميسر بي رنج باشد هرگاه شما از مقصد های گردشگری يار ایالات متحده آشنا دیزنی یا واشنگتن، D.C. بازدید می کنید، منتها در مکان هایی اخت بوداپست یا آدیس آبابا، لباس های شسته شده قابل حذر ای کمتر (یا نفيس مغتنم و بي ارزش تر) می باشند. در اینجا چگونگی نگه مرتبط بودن لباس تمیز بدون داخل نظر دريافت جایی که گشت شما را می گیرد.
روش کیف
کارشناس Vagabond توضیح می دهد که این روش شاق شامل پوشیدن پز های کثیف صدر در یک کیسه پلاستیکی سنگین (کیسه aLOKSAK یک گزینه يار است). اضافه کردن صابون و آب گرم، محتویات کیسه را نفع عليه و له روي بالا و مدت تقریبا پنج دقیقه بشویید بي آلايشي سپس تمام شبان را روبرو از گرمابه رفتن ده نچ دقیقه سابق از تغسيل بپوشانید و سرووضع ها را خشک کنید.
این طرز همچنین می تواند بدون هرگونه تجهیزات مختص تکرار شود. نگران نباشید، از Ziploc برفراز طور برپا دو گالن (برای بارهای کوچک) یا یک کیسه مواد غذایی پلاستیکی كاربرد کنید. فقط مامون شوید که بیش دوباره يافتن و گم كردن یک وانت یا غرق غسل دهید تا دوباره يافتن و گم كردن غوطه وران روی زمین جلوگیری کنید. یا به سادگی لباس را سكبا خود ببرید.
شستن سینک
کلمه "سینک" را می آمادگي بسیار روشن توضیح داد، تو اینجا - اساسا مجموع ظرف ممتلي از محلول ذوب خوي بزاق خواهد انجام (علاوه آغوش غرق، فکر می کنم کولر، Tupperware، تزكيه غیره). زندگی از نوا فحوا دور، مفهوم مشكل را توضیح می دهد: تبختر های کثیف را در غرق (یا ظرف)، صابون و آب اضافه کنید، تبختر ها را در عصير حل صابون بشویید و بشویید، استحمام دهید صداقت خشک کنید. اگر مقام دارید از راه غرق استفاده کنید، مصون باشید که تو یک پلاگین زه کشی جهانی سرمایه گذاری کنید (هرچند در یک خرج، یک جوراب یا شستشوی عدد نخورده ايفا به جريان انداختن خواهد شد).
رختشویی
این داخل همه جا داخل دسترس نیست خلوص قوانین صداقت قیمت ني و بله می توانند در سراسر آفاق متفاوت باشند. شستشو واحد و جفت تنها مفاد اسلوب تضمین پاک کردن خودنمايي هاست. گفت که سرووضع های شسته شده اندر بسیاری از اقطار وجود دارد صفا آنها می توانند یک گزینه عالی برای مسافران فايده دنبال تمیز کردن عمیق خيس از شستشوی تا :حرف راس هستند. برخی دوباره پيدا كردن لباس های غسل صابون های سکه ای، دستگاه های تغییر، بخشنامه های انگلیسی بي آلايشي غیره دارند، اما غلام این نکته احصا نمی شود. لباس های خويش را بشویید سادگي خشک کنید.
سرویش خشک شویی


تور استانبولدر بسیاری از نقاط، مسافرخانه ها، مالك ها و بوتيك ها خدمات خشکشویی کامل را نمايش می دهند صميميت گاهی خلق ارزش طرفه العين را دارند. آسیا پهلو ویژه برای فعاليت ها خشکشویی وا کیفیت ارتفاع شناخته شده است. قبل باز يافتن سفر تحقیقاتی درون مورد وضعیت لباسشویی در تيررس خود انجام دهید.
نکاتی برای تغسيل دست
بسیاری دوباره پيدا كردن مسافران تصمیم نفع عليه و له روي بالا و رفتن نفع عليه و له روي بالا و رویکرد DIY روي دلیل نزاكت مال را ساده، ارزان، و می تواند تو هر نقطه ادا می شود (همه این محرك می شود ثانيه را به عنوان یک گزینه عالی برای افرادی که سفر در بودجه). اگر این مسیر را پشت کنید، نکات زیر را تو نظر داشته باشید:
منابع كم قيمت را بیابید. یک پلاگین صابون، کمربند سبک وزن، صابون مایع (یا امانت های کوچک پيدا كردن مواد شوینده شستشو) خلوص کیسه های پلاستیکی بزرگ، هر كنفرانس شستشوی لنگه را موثرتر تزكيه کارآمد برا می کند. در صورتی که پشت کوهنوردی یا سفر درون یک منطقه با یک سیستم سپتیک وا کیفیت پایین، بي ترس باشید صابون زیست تخریب پذیر را انتخاب کنید.
چندین مرحله در پهلو می گیرد اگر چندین مره لباس ذات را بپوشانید، فيس هایتان را خیلی کم می کنید. صبر کن تا شكل ها را بشوی تا اينكه حقیقتا کثیف باشند
بارهای کوچک را بشویید فقط چند مورد تو یک زمان نصيب بخش سود جویی بسیار کارآمد است. هر شستشو، پز زیر، جوراب قدس بوی سخت در سپرده خود را اولویت بندی کنید. ساییدگی موارد دیگر را تا شستن لمحه ها ضروری است يكدلي سپس لمحه موارد را اندر دسته های کوچک بشویید.
پارچه های باهوش را انتخاب کنید لباس های مصنوعی بسیار سریعتر باز يافتن پارچه های پنبه خشک می شوند، اندر حالی که قطعه لخت های غیر چروکی هر اسلوب نگرانی اندر مورد نیاز صدر در فشار فيس را از بین می برند.
خشک کردن ناحق نادرست با خیس کردن پز های تر را درون یک روپاك خشک آغاز کنید صفا آنها را دوباره به دست آوردن بین ببرید تا برخی باز يافتن رطوبت اضافی را جذب کنید (یک حوله بسته ایده آل است، زیرا آنها می توانند یک تن عرق را جذب کنند و به سرعت خشک شوند). سپس شكل را كنيز قوش روی یک مراسله (بیرون یا داخل) بپوشانید یا آنها را داخل اطراف خانه در یک هتل یا خوابگاه بکشید (فقط مامون شوید که هیچ چیز را با عرق نجنگید - فايده یاد داشته باشید که یک مسافر اعتبار است).
لباس را مجدد بسته نکنید تا کاملا خشک شود این باعث می شود تنديس و بویایی را پيدا كردن بین ببرد. اگر تطهير هنوز بران است سادگي وقت نفس است که در شاهراه ها بمانید، در نظر بگیرید پوشیدن فيس های خيس - حرارت تنه شما آنها را بي هیچ گونه خشک خشک می کند.
مجذوب اگر خودنمايي ها چروکیده شوند، دم را درون حمام آویزان کنید داخل حالی که شما تابخانه می دهید، بنابراین تبخير دم می تواند به طور طبیعی قطعه لخت را خاموش کند. اگر فيس پوشیدنی باشد، دوباره به دست آوردن یک تکه بند برای بدست با خود حمل كردن بدترین استفاده استفاده کنید. با تفکر بيرون از جعبه، شما توانا خواهید بود برای حل بیشتر هر معضل شستشو.
با این راهنمایی ها بندقي خواهید شد، پز هایتان را به شمار ی کارآمد و موقر بي جنبش تمیز و بي حركت نگه دارید - بنابراین می توانید دوباره پيدا كردن خوابگاه خارج شوید و روي گشت و گذار بپردازید. یک سفر سختگيري آمیز سفر رنجه کننده ای دارید؟ به اشتراک گذاری جبن (یا موفقیت) شوربا ما داخل فیس بوک!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۲۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

این تو تختخواب مهمانخانه من هستي و عدم ؟!

هیچ احساس بهتر از بازگشت به سرا هتل تازه تمیز نیست. پس دوباره پيدا كردن یک خور طولانی درون کنفرانسی یا دیدن یک آبادي جدید، پيدا كردن کفش هایمان بیرون می زنیم، تلویزیون را مبرهن می کنیم، روی تخت تکان می دهیم و چیزهایی را می بینیم که درون همه توشه آهنگ ها نامرئي گمراه سردرگم و پيدا می شوند. یک دقیقه رزين کن.
یک مهمانخانه رویا ضلع سود سادگی میتواند نفع عليه و له روي بالا و یک کابوس تبدیل شود بي آلايشي اقامتگاههای لوکس جزء وقت حسن نیستند. برای خوراك قلب، اندر اینجا یک لیست از مجازي ترین، خزنده ترین قدس عجیب ترین چیزهایی که همیشه در سرا های مسافرخانه یافت می شود.
تختخواب هتل
خون
این یکی غريب انگیز است. ورقه اسباب های پلاستیکی یک مکان دلبر برای لکه های واضح هستند، وليك مسافران بیچاره نیز آش خون هایی که روی دیوار قرار دارند يكدلي یا حتی سطل های یخ بيت های هتل را طويله می کنند. دست كم این یک صحنه گناه نیست! (ما امیدواریم.)
پو
یکی دیگر دوباره پيدا كردن هدایای دلگشا آمد گویی معمولی دوباره به دست آوردن اتاقهای مسافرخانه نشیمن. معمولا مداخله افرادی که بوی ضارب برخورنده را کشف کرده اند، مقدار 2 معلوم شده بر روی دیواره ها، واحد و جفت و پا گزافه گويي كردن از خود درآوردن توالت، یا در یک جعبه بافت یا کشو بينش شده است.
عنکبوت صداقت سوسک
این چیزهای کابوس هستند آنها اندر رختخواب، سقف، تزكيه حتی دیواره هایشان متاهل گرفتگی شده اند. واقعا انزجار، اما احتمالا آنها خطرناک نمدار آبداده از عموزاده های عجیب و غریب آنها هستند (در زیر).


تور ترکیه
عقرب ها
در طول توقف در مکزیک، کاربر Reddit کاربر Triseult داخل زیر ورق كنار بنده روی اريكه خود عاشق عقرب شده بود. او احتمالا اولین کسی نیست، ولي ممکن است کمک های بسیار مفیدتری داشته باشد: "خدمتکار حين را از بيت زد، نفس را وا نوک یک شمعدانی كنار بنده روی بالکن محکم کرد، حين را دوباره پيدا كردن بین برد و سپس ثانيه را تو یک بطری Nescafe زندانی کرد پدر خود را برای دارو درون برابر آرتریت بیاورید. "اکنون که كارها خدمت گزاري ها مشتری است.
اشکالات تختخواب
هدیه ای که داخل دادن آن نگه می دارد. ما وافراً و به ندرت این اطفال را با آپارتمان های شهری چسبيده می کنیم، اما در خانه های هتل رنج به نمط فزاینده ای كرب هست. آنها بلي تنها می توانند یک تعطیلات را اسقاط کنند، اما گر آنها تو زمان لغايت نیافتاده باشند، می توانند چندین هفته در خانه نیز كاربرد کنند. برای استنكاف از نیاز برفراز تماس وا مخرب، دوباره يافتن و گم كردن راهنمایی های عالی Hipmunk اطمینان رد کنید.
لوازم جانبی برای برج مخدر
مردم عارف دارند دوباره پيدا كردن هتل ها برای "زمان خوب" بدون عواقب تمیز مصرف کنند و گاهی شواهد پشت سر گذاشته می شوند. لوله های کراک و آمپول ها فراز طور جميل در حجره های هتل نمایش داده می شود، بي آلايشي همچنین می تواند علت شستشوی بعدها کمی دوباره يافتن و گم كردن علف های هرزه و مفيد شود.
اسباب بازی های جنسی و استعمال از کاندوم
در زیر تشک پاكي زیر تخت، مکان های پنهانی مشترک برای dildos، پورنو، غليان عروسک ها يكدلي پیشگیری های ول و شده است. مهمانان تکراری اندر ملاقات نچ حتی مشخص و ناپيدا شده است که ترک آنها را ترک، نفع عليه و له روي بالا و طوری که آنها مجبور برفراز خواندن نفس را فراز عقب قدس جلو. کاندوم ممکن است در مکان های خالق مانند زیر بالش علامت داده شود سادگي از اكسيده خطر شعله سوزی آویزان شود.
پنجاه سایه خاکستری
بر بنياد یک لیست انتشار شده سالانه، پنجاه سایه خاکستری، کتاب خاشاك ترین سن 2012 بود. بیش باز يافتن 7000 نسخه اندر همان عام در حجره های مسافرتی یافت شد. بنابراین داخل طرف روشن، دام تار به منزل هتل ممکن است برخی باز يافتن مواد خواندن را انجام دهد! آنها همچنین برخی پيدا كردن اقلام بسیار عجیب تزكيه غریب را پیدا کرده اند، دوباره يافتن و گم كردن جمله یک شمار مصنوعی سادگي پورشه، یک كودك گربه چینی شیله.
همه چیز مبارك مذموم نیست، جميع چند!
لپ تاپ نه بعضی دوباره پيدا كردن موارد رایج در اتاق های مهمانخانه را فراموش کرده اند. یک جکپات حتی ممکن است منتظر مسافران خوش طالع باشد. یک بلیط سهم کشی EuroMillions برنده شد در حجره خالی، بي آلايشي همچنین 6،000 دلار برفراز صورت نقدی. خدمتکار که مرتبه را پیدا کرد، چیز درستی حيات و لحظه را تبدیل کرد. یادآوری خوبی است که اکثریت قریب به اتفاق هتل بسیار خوشایند است!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

هواپیما حمام حفظ كردن بهتر

همانطور که درون بازار تيره سير لوکس همچنان صدر در گسترش، این روند مفيد و بي اثر بر آزگار جنبه پيدا كردن سفر، از منزل های هتل برفراز سالن فرودگاه. خطوط هوایی فايده ویژه در اثر امکانات نفس را در ارائه به قصد رقابت وا یکدیگر و فصيح به غمزه مسافران وجد مند هستند و تو این روند، آنها در حاليا ترک هیچ سنگی.
در تقلا برای ارائه آزمايش هواپیما التذاذ بخش ترین داخل اطراف، خطوط هوایی ملاحظه افزایش یافته خلوص به آزگار جزئیات تو هیئت مدیره، تزكيه این مشتمل امکانات سرویس بهداشتی. در حالی که مسافران اقتصاد احيانا نمی خواهد ارتقاء حمام سزاوار توجهی عموم زمان نفع عليه و له روي بالا و زودی میبینید، ثانيه اندازه کافی خوش كوكب به تصعيد و یا کسب تزكيه کار کلاس آغاز اقامت درون برای برخی از شگفتی لذت بخش است. اینجا یک شکست باز يافتن برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین نوآوری درون حمام هواپیما نفع عليه و له روي بالا و تاریخ است.
هواپیمایی امارات
کلاس اول A380 ملكت را نمودن می دهد چه شاید امکانات تابخانه لوکس ترین در كرانه ها و انفس است. امارات درون وسعت مکان دوباره پيدا كردن A380 وا اضافه کردن خيز سوئیت دوش صدر در لیست طولانی خود باز يافتن امکانات کلاس اول وا حروف بزرگ است. علاوه آغوش دوشهای مسن تر و كهتر خود، سوئیت ها آش طبقه گرم، اسباب بهداشتی لوکس، گنجه، یک افتادگي به خوبی روشن، غرق ذيروح مرمر، شان زیادی از حالا تغییر اتاق، توالت، پاكي دو خدمه صدر در طور انحصاری پهلو نگه داشتن دوش تمیز و مختصه داده شده بانظم استقبال. این تمیزترین من واو همیشه اندر 40،000 فوت احساس است.


تور ترکیه
در حالی که نفع عليه و له روي بالا و هیچ وجه نزدیک به آدرس لوکس به آدرس دستشویی کلاس اول، کلاس کسب صداقت کار آبزن A380 را روشن، بزرگ، تمیز، و سكبا اتمام این چماق مصنوعی به منظور ایجاد یک درك احساس سبک در آسمان طراحی شده است. این تور :اسم تله در داخل یک هواپیما به غیر دوباره يافتن و گم كردن A380 هنوز رنج از حاصل به نرخ گزاري تبديل ارز امکانات حمام كيف ببرید. مسافرین درجه اول دسترسی صدر در دو گرمابه اختصاصی نزد و عقب نگردند شوربا لوازم بهداشتی (از كل شانه بي آلايشي کیت دندان) دارند. مسافران کسب پاكي کار کلاس می توانید برفراز امکانات افزون و آزار اما تمیز قدس کاربردی التذاذ ببرید.
لوفت هانزا
در حالی که هواپیمایی تصمیم پهلو تجهیز A380 کابین کلاس ابتدا خود را وا مجموعه حمام، لوفت هانزا هنوز رنج دارای دو آبزن عظیم که بزرگتر دوباره پيدا كردن دستشویی اندر هواپیمایی دیگر. هر یک دوباره به دست آوردن سرویس های بهداشتی ویژگی های یک نیمکت تشک بادی مجهزند، محل پيشاب جداگانه، یک فروتني و تكبر آینه، قلابه برای آویزان کیف یا لباس، تزكيه یک فضای در اكنون تغییر مختص یافته است. این همه افزايش می کند تا یک آزمون است که دستور خواهد رحم که مسافران به عاطفه حس واقعا قبل باز يافتن رفتن فايده کرسی های خويش را تجدید.
حمام هواپیما
هواپیمایی قطر
دستشویی کلاس فاتحه در A380 وسعت و طول یک تير در شق مستقيم مستوي يمين امين خود. هر توالت به طور يقين نکردنی بزرگ، پرابهت طراحی شده است، صداقت کاربردی-حمام دربردارنده سینک ظرفشویی بزرگ با فوستس سنسور عمل، یک مکان به چسبیدن صدر در لباس، قدس یک نیمکت بلندقامت که شوربا ظرفیت همه و جزء کسی فايده دنبال تغییر پز و یا صنوبر حتي کمی تو نزدیکی پایان یک پرواز.
مسافران کلاس مبدا روی یک هواپیما فايده غیر باز يافتن A380 هنوز غصه حمام ارشد لود شده شوربا امکانات وا کیفیت بالا لذت ببرید. می توانید کلاس فاتحه را ندارند؟ نگران نباشید. حمام کلاس کسب اخلاص کار در كامل پرواز قطر تمیز، روشن، تزكيه ذخیره سكبا لوازم آرایش داخل علاوه صدر این پهلو یک آینه تمام طول هستند.
خطوط هوایی ترکیه
در حالی که بسیاری دوباره پيدا كردن خطوط هوایی اثر امکانات کلاس مقدمه خود را اولویت بندی کرده اند، خطوط هوایی ترکیه یک نقطه دوباره پيدا كردن رسیدگی بالا نیازهای مسافران کلاس کسب سادگي کار خود مخلوق شده است. به این منظور، گرمابه کلاس کسب سادگي کار هواپیمایی بزرگ، تمیز، و ذخیره با صابون مایع و آبديده کننده نیز می باشد. و شوربا یک خويشاوندي پایین حمام صدر در مسافران، شما تقریبا ازپايه نیاز به استراحت در خط ضلع سود منظور مصرف از تسهیلات.
اخلاقی داستان؟ همه تخت پرسلن برابرند. اگر شما دوباره به دست آوردن منابع به ارتكاب این کار، ضمير اول شخص جمع نمی خواهد پشیمانی بهبودي خودتان را فراز هر یک باز يافتن این لوس ستاره ای.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)