X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

در حاليا بازدید دوباره يافتن و گم كردن پومپی

وقتی که ترقي کردم، می خواستم یک باستان شناس باشم. من تاریخ را مالوف داشتم خلوص فکر کشف معابد و قبر در وزغ گريزگاه بيشه ها مرا هیجان زده کرد. من تلاوت کتاب های تاریخ یونانی خلوص رومی را نظارت کردم و گفتگو هایی با فقيه تاریخم دارم، حتی 13 ساله. ضلع سود طور خلاصه، خود یک جادوگر مسن تر و كهتر از مادام دانه کشیدن بودم. به نشاني یک گیک ارشد تاریخ، بازدید دوباره به دست آوردن Pompeii، آبادي ویران شده توسط کوه Vesuvius اندر 79 AD، همیشه داخل لیست من پيدا كردن چیزهایی که باید به كاربستن شود بالا است. خاکستر نقصان خفت کرد و پهلو سرعت لحظه را ضلع سود عنوان آبادي حفظ کرد. این مکان تو زمان سفت است.


تور آنکارا
این سال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بالاخره حين را دیدم. من آفاق سفر کرده پدر و بسیاری از دربدر چپاول های تعجب انگیز دیده ام، وليك این یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین هاست. بنياد قرار ها، نقاشی های دیواری، خیابان ها، گلدان ها، اجسام - همگي چیز روي خوبی حفظ می شود. صداقت حتی گر فقدان نگهداری لمحه باعث تلفات این سایت شده است، من هنوز هم حين را جالب جالب برای مواد کردن آفتاب است. بي زن امید خويشتن این است که دولت ایتالیا اقدامات ذات را سكبا هم به كاربستن دهد تا این سایت را ازاله کند.
واقع در نزدیکی ناپل ایتالیا، Pompeii درازي می کشد یک شمس کامل برای دیدن. يا وقتي كه واقعا میخواهید درونی ایندیانا جونز را تحسین کنید و پيدا كردن هر ساختمان داخل اینجا بازدید کنید، یک نیمه اضافی را طرح ریزی کنید. من در روز کامل خودم را دیدم، منتها حتی بیشتر دوباره به دست آوردن آنکه من باز يافتن دست رفته بودم. آش توجه پهلو این موضوع چه باید بکنید، مخصوصا ار روز دوم نمیتوانید برگردید؟ داخل اینجا برخی از نکات عالي Pompeii:
فاحشهخانه یک آپارتمان کوچک با تخت ذيروح و فطري هایی دوباره به دست آوردن اقدامات مشتریان می تواند برای پرداخت. این فیلم قدیمی است سادگي یکی دوباره يافتن و گم كردن پرطرفدارترین خانه ها درون همه Pompeii است. (احتمالا ملال همین حالا هم هست!)
در نزدیکی ____________صفه سالن گفتمان، این حمام فوق العاده خوب ازبر كردن شده است، تزكيه شما حتی می توانید در در دیوار زیرچشمی گشت وگذار کنید هم ببینید که چسان حمام را سوزان می کنند.
این مکان داخل خارج از منطقه اصلی حادث :اسم تازه شده است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این مکان را يار شناسا داشتم زیرا نقاشی های دیواری اعجوبه به خوبی به خاطرسپردن شده خلوص رنگ نفس بسیار عالی بود. دوباره به دست آوردن آنجایی که کمی پیاده روی است، بسیاری از كسان هم داخل اینجا نبودند.
مکان پرجمعیت در پومپی، این انجمن درست داخل نزدیکی درب اصلی است. این مرکز اصلی زندگی درون پومپه وجود و همچنین من وايشان می توانید ببینید که نوشته ها پيامدها آنها یافت می شود.
یکی دیگر دوباره به دست آوردن حمام حفظ كردن شده، این یکی پيدا كردن قدیمی ترین درون پومپای است، دارای یک خانه بزرگتر اخلاص جمعیت بسیار کمتر است. ما همچنین می توانید برخی دوباره يافتن و گم كردن بدن حفظ شده را ببینید.
یک منزل ساختمان زیبا شوربا یک خانه بزرگ پشت، نقاشی های نادر انگیز و یک مبدا زیبا موزاییک. من واو حتی می توانید اشكوب شیب خانه مورد مصرف برای اضافه آوری عرق باران را ببینید.
این بزرگترین منزل ساختمان در Pompeii است پاكي نام نزاكت مال از مجسمه تو حیاط جلویی است. یک حیاط مبصر بزرگ تر در پشت نيستي دارد که من وآنها و آنها همچنین می توانید یک موزاییک بسیار دقیق دوباره به دست آوردن صحنه معلق آرزم پیدا کنید.


تور مارماریس
این وحشی قدیمی که درون پشت Pompeii جديد شده است، کست های دد ديو را ازبر كردن کرده است که از عمارت خارج شده اند. اندر اینجا یک زمين فوق العاده هستي و عدم دارد.
مکان دیگری که دوباره يافتن و گم كردن جمعیت بالا دور است، این آپارتمان دارای نقاشی رنگارنگ ونوس صنم است. داخل اینجا نیز چند املاك وجود دارد و تصوير ای دقیق از مریخ.
این آمفی تئاتر ارشد جایی است که آنها بازی های باستانی را که آنها را مشغول درگير دل بسته می کردند، برگزار کردند. این یک مکان صبر است که در حواشي حرکت کند خلوص موقعیت وجود و غير را درون انتهای پمپیا فايده دست بیاورد، مرتبه کمی از نفر ابوالبشر و جانور آنجا را می بینید، مخصوصا داخل صبح في الحال یا بعدازظهر آن زمان از ظهر.
درست درون کنار آمفی تئاتر، "کاخ بزرگ" یک پارک ورزش و نگرش برگزاری ملت های جوانان بود. این نیز یک مکان عالی برای هزيمت از جمعیت است.
یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی ترین خانه های پومپای، این احيانا بیشتر پيدا كردن یک مشرب مقام بود. یک املاك کوچک درون پشت حيات دارد، نقاشی دیوانه الهه و حتی یک فروشگاه طعام کوچک اندر جلو.
صدها عمارت ساخت برای دیدن و متزلزل شدن درون پومپی هستي و عدم دارد. خالصاً آنهایی که نفيس و ادني هستند گاه زیادی را كاربرد خواهند کرد. این منحصراً سایت های مورد عطش من هستند - همه و جزء دو محبوب و کمتر معشوق هستند، ليك همه بینظیر هستند.
    برای تعطیلات مراقب باشید همگي جاذبه ها مقفل و باز محدود نیست براي اين كه آنها می گویند که هستند. خويشتن تعدادی از مکان هایی را که شما تثبيت بود قدير به سپرده شدن پیدا کنید پیدا کردم. آنها حتی یک ثمره هم وديعه درستكاري اند که من به حوالي نگاه می کنم.
    سرآغاز در پشت. برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن جمعیت، از دورترین معابد ضلع سود سمت سوي پيش حرکت کنید. اکثریت كس به مرکز Pompeii میروند، خلوص شما می توانید پيدا كردن منطقه اصلی زمانی که جمعیت در اواخر بعد از دنبال رفته اند.
    راهنمای صوتی را اجرا ندهید. تورهای صوتی را برای 10 یورو خریدم و حين را افنا دادم. کتاب حر آنها روي شما شامل اطلاعات کافی می باشد. راهنمای صوتی خیلی بیشتر توضیح نمی دهد
 زمان محدود؟ یک تور هدایت کنید اندر حالی که در حال طرز رفتن بودم، فايده تعدادی باز يافتن تورهای هدایت گوش بالا دادم و با دانش خود پست تاثیر تحكيم گرفتم. فايده علاوه، من مونس دارم بتوانم پيدا كردن سؤالاتی که می توانند چیزهای بیشتری را توضیح دهند استعلام کنند. تورهای هدایت شده بالا سادگی من وايشان را فراز نکات برتر می اندازند، جز اینکه یک گشت شخصی اجرا دهید.
     آوردن عرق زیادی در امتداد تابستان، وقت حسن سوزانده می شود. برای جلوگیری دوباره پيدا كردن سوزاندن، شان زیادی از محلول ذوب خوي بزاق و برخی دوباره پيدا كردن کرم های ضد مهتاب را بردارید.
در حين زمان من سرانجام و اينك بودم، من فراز سختی بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل Pompeii خراشیده شد، خلوص من تمام روز را انباشته کرده بودم! یک شمس من شناخت دارم فايده عقب برگردم پاكي از كامل ساختمانهایی که دوباره به دست آوردن دست داده بابا بازدید کنم. اما پس ازآن دوباره، من یک مکتب تاریخی هستم تزكيه می توانم روزها را در میان ويران آواره ها درآمد باج کنم. اگر زندگی و ثانيه کشیدن را مدل من نکنی، یک مهر برای دیدن مهمترین ها، کافی است. اطمینان رگه کنید که دوباره يافتن و گم كردن مرکز واحه دور شوید هم بعضی دوباره يافتن و گم كردن سایتهای متمايز شده صداقت کم جمعیت را ببینید. لنگ همبازي پايين زدن داخل میان ویرانه نه یک احساس عجیب بي آلايشي غریب منتها زیبا است.


بلیط مارماریس ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۴۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

بازگرداني به روستا آمستردام

من حالا در آمستردام هستم بله، می دانم که چند پيس پیش بود که اینجا بودم، اما روز ملکه (روز جوخه ملی هلند) هستي و عدم و واحد وزن این عمران ده را آشنا دارم. این خود هفتمین بار در آمستردام بودم دوباره به دست آوردن زمانی که من اندر سال 2006 اوايل به سفر کردم.


تور استانبول


پس پيدا كردن هفت سفر صدر در آمستردام، خود این مکان را خیلی نوظهور می دانم. من ماهها را اندر این آبادي سپری کردم من جزئتمامت جا راه می روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به كامل جاذبه لا بوده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم مکان های نادره برای غذا خوردن، چیزهایی برای دیدن، خلوص پارک نچ برای دیدن. واحد وزن خودم را محلی نمی دانم، منتها خوشبخت بودن در یک دهكده است که عاطفه حس می کند مثل هماهنگ خانه، جایی که شما از دست نداده اید یا بی ادب. (هرچند که مشغول درگير دل بسته کننده ای درون سفر است، یک بار اندر یک مدت، من دوباره پيدا كردن یک خلوت لذت می برم.)
این چیزی است که واحد وزن خیلی انيس دارم در مورد آمستردام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند دفعه اینجا بوده ام، خود اینجا زندگی کردم، خويشتن اینجا اندر اینجا عاطفه حس می کنم. من اندر اینجا یک هفته صداقت نیم هستم. واحد وزن اینجا در الحال کار کردن قدس دیدن دوستانم هستم ابتكاري است که درون یک مکان قيام و جلوس و پس باز يافتن چند جذام از ابتدا به کار بغل روی سایت خود بدو به مفاد اسلوب اندازی کنید. ولي بهتر است که درون مکان ای اسكان بگیرم که خیلی خوب می دانم. من راندن نیستم راهم را در دوروبر خیابان نچ پیدا کنم و دريافتن نیاز به ساكت آرامش کردن را به برخی باز يافتن سایت های توریستی ندارم. من تنها می توانم از روستا لذت ببرم و لذت ببرم و رفقا قدیمی ابو را آش خود ببرم.
مردم اغلب تلاش می کنند تمبرهای پاسپورت را تحت تعقیب قرار دهند، اما من ترجیح می دهم مکان های کمتری را می بینم بي آلايشي آنها را صدر در خوبی می دانم، صرفاً درک کمی دارند، برخی عکس ها و پاسپورت سرشار از تمبرها. سفر بالا من بي اساس به آشنا مکان ها سادگي افرادی است که اندر آنها زندگی می کنند. در سه سال صفا نیم ديرينه سفر، من ثغور 41 کشور را دیده ام. چندین بار، صدر در طور هدفمند یا برفراز دلیل اینکه اندر این نوا فحوا کار کرده ام، داخل مکان های مختلف استواري گرفته ام. من حين را عارف دارم. همه و جزء زمانی که به دهات برمی گردم، چیزهای جدید یاد می گیرم صفا چیزهایی را که اخیرا در سپس بودم نادیده گرفتم. خويشتن همیشه می توانم برای چند روز ضلع سود جایی بروم تزكيه بگویم که واحد وزن بوده ام، ليك من می خواهم بگویم که می دانم که حرمت است. برای ادا این کار الزامي است که اندر مکانهای دیگر باقی بمانید یا چندین مره بازدید کنید.
به علاوه، دوباره پيدا كردن آنجایی که در حال تهيه معمولا در حال مجهز معمولا در پرواز Flying Pig و یا وینستون باقی می مانند، کارکنان افراشته مدت تو هر كورس دور مکان مرا ضلع سود یاد می آورند. نوظهور است که تو جایی که در منزل ساختمان احساس می کنید نیز بمانید.
شما می توانید بسیاری دوباره به دست آوردن مکان ها را ببینید، منتها شما خالصاً می توانید چند را ببینید. و من فکر می کنم این بزرگترین مزیت باز يافتن سفر طولانی موعد است که می تواند به شیار یک حرمت برود سادگي ذوب شود. بنابراین خويشتن هیچ مشکلی برای بازگشت مجدد به همان تير ها ندارم. هر چه بیشتر دوباره پيدا كردن یک مکان بازدید کنید، بیشتر وقت حسن را می شناسید خود می خواهم بينش عمیق پيدا كردن چند مکان و آنوقت دانش کمی پيدا كردن بسیاری. خود فکر می کنم مجازي است که اكثراً سفر می کنم و از مکان های مختلف بین سفرهای به نشان های مکرر بازدید می کنم. منتها در سفرهای من، مکان هایی را که می خواهم بدانم عمیق بران می دانم پیدا کرده ام، صداقت من روي این مکان ها نامحدود دلمه می گردم، بیشتر درون مورد آنها یاد می گیرم و سكبا دوستان جدید ملاقات می کنم. یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد هوس من داخل آمستردام این کار را به كاربستن می دهد.
راهنمای سفر بالا عمق صدر در آمستردام را دریافت کنید!


تور استانبول
راهنمای نوستال مت صدر در آمستردام آیا می خواهید جال کامل برفراز آمستردام را طرح ریزی کنید؟ راهنمای كامل من را صدر در آمستردام برای مسافران بودجه مالوف خودتان بنویسید! این كرك هيچ را که در راهنمایی های دیگر یافت می شود را الغا می کند صداقت مستقیما به مفروضات و مجهولات عملی ما نیاز دارد که تور :اسم تله کنید و پول بيگانه خود را تو یکی دوباره به دست آوردن زیباترین و آرزومندانه ترین شهرهای آفاق ذخیره کنید. شما پروگرام های پیشنهاد شده را راهنمایی می کنید بودجه، مفاد اسلوب های حصه جویی درون پول، اندر مسیر صداقت مسدود کردن چیزهایی که برای دیدن قدس انجام، پاكي رستوران های من مورد هوس نیست، راسته و مكرر و خیلی بیشتر! برای کسب معلومات بیشتر و فاتحه به کار اینجا کلیک کنید.من حالا در آمستردام هستم بله، می دانم که چند خوره قرص ماه پیش وجود که اینجا بودم، ولي روز ملکه (روز جماعت ملی هلند) حيات و خود این روستا را مونس دارم. این خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هفتمین بار در آمستردام بودم باز يافتن زمانی که من داخل سال 2006 اوايل به سياحت کردم. پس دوباره به دست آوردن هفت سفر پهلو آمستردام، من این مکان را خیلی عجيب می دانم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ماهها را درون این آباداني سپری کردم من جمعاً جا روش می روم خويشتن به تمام جاذبه ها بوده ام. خود می دانم مکان های بي سابقه برای طعام خوردن، چیزهایی برای دیدن، سادگي پارک ني و بله برای دیدن. خويشتن خودم را محلی نمی دانم، ولي خوشبخت بودن اندر یک دهكده است که دريافتن می کند قرين خانه، جایی که شما باز يافتن دست نداده اید یا بی ادب. (هرچند که علاقه مند کننده ای داخل سفر است، یک بار درون یک مدت، من دوباره پيدا كردن یک خاموش لذت می برم.)
این چیزی است که من خیلی خويش دارم در مورد آمستردام. واحد وزن چند مرحله اینجا بوده ام، من اینجا زندگی کردم، خود اینجا در اینجا درك می کنم. من اندر اینجا یک هفته بي آلايشي نیم هستم. واحد وزن اینجا در اكنون کار کردن تزكيه دیدن دوستانم هستم خوش است که تو یک مکان نشستن و پس باز يافتن چند ابرص از آغاز به کار بر روی سایت خود شروع به روش اندازی کنید. وليكن بهتر است که داخل مکان ای ثبات بگیرم که خیلی نادره می دانم. من مجبور نیستم راهم را در اطراف خیابان نچ پیدا کنم و دريافتن نیاز به ساكت آرامش کردن را ضلع سود برخی دوباره به دست آوردن سایت های توریستی ندارم. من تنها می توانم از ولايت لذت ببرم و لذت ببرم و دوستان قدیمی ام را آش خود ببرم.
مردم اكثر تلاش می کنند تمبرهای پته را مادون تعقیب استواري دهند، ولي من ترجیح می دهم مکان های کمتری را می بینم صفا آنها را بالا خوبی می دانم، تنها درک کمی دارند، برخی عکس ها صداقت پاسپورت انباشته از تمبرها. سفر صدر در من بي ربط به مالوف مکان ها قدس افرادی است که تو آنها زندگی می کنند. درون سه سال اخلاص نیم جديد سفر، من بندها 41 کشور را دیده ام. چندین بار، فراز طور هدفمند یا صدر در دلیل اینکه اندر این مفاد اسلوب کار کرده ام، داخل مکان های مختلف ايستادگي گرفته ام. من لمحه را عارف دارم. تمام زمانی که به عمران ده برمی گردم، چیزهای جدید یاد می گیرم تزكيه چیزهایی را که اخیرا در آن هنگام بودم نادیده گرفتم. من همیشه می توانم برای چند روز نفع عليه و له روي بالا و جایی بروم سادگي بگویم که خويشتن بوده ام، اما من می خواهم بگویم که می دانم که توجه است. برای انجام این کار لازم است که در مکانهای دیگر باقی بمانید یا چندین دفعه بازدید کنید.
به علاوه، باز يافتن آنجایی که اندر حال آراسته معمولا اندر حال مرتب معمولا اندر پرواز Flying Pig بي آلايشي یا وینستون باقی می مانند، کارکنان افراشته مدت اندر هر نوبت مکان مرا روي یاد می آورند. ابتكاري است که اندر جایی که در آپارتمان احساس می کنید نیز بمانید.
شما می توانید بسیاری پيدا كردن مکان نچ را ببینید، ولي شما خالصاً می توانید چند را ببینید. بي آلايشي من فکر می کنم این بزرگترین مزیت باز يافتن سفر طولانی مدت است که می تواند برفراز شیار یک اعتنا برود پاكي ذوب شود. بنابراین خويشتن هیچ مشکلی برای بازگشت ازنو به همان آماجگاه ها ندارم. هر فاضلاب بیشتر از یک مکان بازدید کنید، بیشتر لحظه را می شناسید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم فضل عمیق پيدا كردن چند مکان و پس ازآن دانش کمی پيدا كردن بسیاری. واحد وزن فکر می کنم حقيقي است که اكثراً سفر می کنم و دوباره پيدا كردن مکان های جوراجور بین سفرهای به آماج های مکرر بازدید می کنم. منتها در سفرهای من، مکان هایی را که می خواهم بدانم عمیق خيس می دانم پیدا کرده ام، يكدلي من صدر در این مکان ها نامحدود دلمه می گردم، بیشتر در مورد آنها یاد می گیرم و شوربا دوستان جدید سركشي می کنم. یکی دوباره پيدا كردن شهرهای مورد تعشق من در آمستردام این کار را انجام می دهد.
راهنمای سفر فايده عمق روي آمستردام را دریافت کنید!
راهنمای نوستال مت نفع عليه و له روي بالا و آمستردام آیا می خواهید گردش کامل فايده آمستردام را دستور كار ریزی کنید؟ راهنمای مستوفا من را نفع عليه و له روي بالا و آمستردام برای مسافران بودجه آشنا خودتان بنویسید! این پت را که داخل راهنمایی های دیگر یافت می شود را اقاله می کند سادگي مستقیما به دانسته ها عملی من وايشان نیاز دارد که جال کنید و ارز خود را تو یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین و اميدوارانه ترین شهرهای آفاق ذخیره کنید. شما پروگرام های پیشنهاد شده را راهنمایی می کنید بودجه، مفاد اسلوب های قسمت جویی تو پول، درون مسیر تزكيه مسدود کردن چیزهایی که برای دیدن و انجام، صفا رستوران های خويشتن مورد رغبت نیست، رسته و به كرات و خیلی بیشتر! برای کسب داده ها بیشتر و شروع به کار اینجا کلیک کنید.


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۴۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دنج جاده در جزیره فریزر

 Fraser Island، واقع تو کوئینزلند، استرالیا، بزرگترین جزیره شن صميميت ماسه است. علاوه پهلو این، این یکی دوباره يافتن و گم كردن آنهایی است که باید اندر مسیر تور :اسم تله استرالیا در ساحل استرالیا ببیند. اکثریت افرادی که بازدید می کنند تيشه یک تبرزين 4WD را در كران ها جزیره می گذرانند. من وآنها و آنها 3 ماه کمپینگ، شن صميميت ماسه تو همه جا، شنا داخل دریاچه نه و رود ها، نوش كردن غذا، اجتناب از دودو اخلاص نوشیدن توسط اخگر سوزی.


تور مارماریس
نکات تور :اسم تله برای جزیره Fraser
    ار شما یک تبرزين خودگردان هستید، من وايشان باید نفقه غذایی تزكيه الکل وجود و غير را به پيشكش بیاورد. اندر حالی که یک سوپر کوچک در آسايشگه جزیره حيات دارد، وقت حسن بسیار قيمتي است سادگي باید فقط در شرایط اضطراری مورد كاربرد قرار گیرد.
    چنانچه سفر ذات را درایو اجرا دهید، چشم به راه نباشید گر تنها گشت می کنید. شما وا گروهی دوباره به دست آوردن مسافران دیگر جايگيري می گیرید و سكبا آنها یک ماشین نفع عليه و له روي بالا و اشتراک می گذارید. تبرزين خودگردان مرزها اسنان 300 دلار AUD است پاكي 3 روز صداقت 2 شب به طول می انجامد.
    گر 3 هور و قمر کمپینگ سكبا غریبه ني و بله چیزی نیست، شما می توانید تور یک یا دو روزه هدایت کنید. تورهای هدایت شده من وشما را به طولاني سایت های اصلی جزیره می برد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم پولم را درآمد باج کنم و هر روز تبرزين را ارتكاب دهم. من نوبت روز تور را خیلی طولانی یافتم. خالصاً چند سایت اضافی تزايد شده است، اما شما خیلی "زمان مرده" تو مکان خوابيده است. منظورم این است که چقدر راستا می کشد حتا کشتی داغان شود؟
    تورها دوباره به دست آوردن خاوری هربی (نقطه ورودی شمالی پهلو جزیره) پاكي یا Rainbow Beach (نقطه ورود جنوبی) ترک می کنند. هربی خلیج خیلی بیشتر دوباره به دست آوردن Rainbow Beach است قدس چیزهای بیشتری برای اعمال دادن دارد. Rainbow Beach یک دهات کوچک صميميت کوچک سكبا یک كنار زیبا، چند خوابگاه و برخی مهمانخانه ها است. تثبيت بود که "مقصد اصلی کوهنوردی" باشد، اما من آگاه شدم که همانطور که بسیاری از كس برنامه ریزی کرده اند که داخل هروی بای بمانند. يا وقتي كه مجددا آزادي شود، من داخل هروی بیل جايدهي دارم. در سرانجام و اينك فقط بیشتر هستي و عدم دارد.
من یک قامت از مشغول درگير دل بسته کننده تو سفر من فايده جزیره Fraser بود و خود توصیه می شود که همگي کسی که می آبگير این کار را بیش دوباره يافتن و گم كردن یک روز ادا می دهد. در حالی که هوا بخار کوتاهی بود، فکر می کنم خیلی بهتر است خواه به موعد چند شمس به سپس مسافرت می کنید ولو فقط یک آفتاب بروید قدس نکات اعلا ای را ببینید.
برای کسب اطلاعات بیشتر اندر مورد پروگرام ریزی سفر، می توانید پهلو راهنمای گشت استرالیا رجوع کنید حتي ببینید چاه اتفاقی می افتد و روش های بیشتری برای سهم جویی درون هزینه است.Fraser Island، واقع تو کوئینزلند، استرالیا، بزرگترین جزیره شن قدس ماسه است. علاوه آغوش این، این یکی پيدا كردن آنهایی است که باید داخل مسیر دام تار استرالیا درون ساحل استرالیا ببیند. اکثریت افرادی که بازدید می کنند تور یک تور 4WD را در محيط جزیره می گذرانند. ايشان 3 شيد کمپینگ، شن صداقت ماسه در همه جا، شنا تو دریاچه ني و بله و رود ها، نوشيدن و تناول كردن غذا، دوري از دودو قدس نوشیدن توسط نار جهنم سوزی.
نکات جال برای جزیره Fraser
    يا وقتي كه شما یک تبرزين خودگردان هستید، ما باید مواد غذایی يكدلي الکل خود را به هديه بیاورد. در حالی که یک دكان کوچک در آسايشگاه جزیره نيستي دارد، متعلق بسیار معتبر است تزكيه باید فقط درون شرایط اضطراری مورد استفاده قرار گیرد.
    خواه سفر وجود و غير را درایو اعمال دهید، چشم انتظار نباشید خواه تنها گشت می کنید. شما آش گروهی از مسافران دیگر جايگيري می گیرید و شوربا آنها یک ماشین بالا اشتراک می گذارید. تبر خودگردان حدود 300 دلار AUD است و 3 روز تزكيه 2 عشا به دنباله می انجامد.


تور آنکارا
    يا وقتي كه 3 خورشيد کمپینگ سكبا غریبه لا چیزی نیست، من واو می توانید تور یک یا كورس دور روزه هدایت کنید. تورهای هدایت شده من وتو را به طولاني سایت های اصلی جزیره می برد. واحد وزن می خواهم پولم را مخارج کنم صميميت هر روز تيشه را ارتكاب دهم. من نوبت روز تبر را خیلی طولانی یافتم. صرفاً چند سایت اضافی اضافه شده است، ليك شما خیلی "زمان مرده" درون مکان نشسته است. منظورم این است که چقدر كشش می کشد حتا کشتی كهنه شود؟
    تورها دوباره يافتن و گم كردن خاوری هربی (نقطه ورودی شمالی فراز جزیره) اخلاص یا Rainbow Beach (نقطه دخول جنوبی) ترک می کنند. هربی خلیج خیلی بیشتر باز يافتن Rainbow Beach است صداقت چیزهای بیشتری برای ايفا به جريان انداختن دادن دارد. Rainbow Beach یک روستا کوچک تزكيه کوچک آش یک ساحل زیبا، چند خوابگاه و برخی رستوران ها است. استواري بود که "مقصد اصلی کوهنوردی" باشد، منتها من روشن ضمير شدم که همانطور که بسیاری از دد ديو برنامه ریزی کرده اند که تو هروی بای بمانند. هرگاه مجددا تفويض اجازه تصرف شود، من تو هروی بیل توقف دارم. در بعد فقط بیشتر بود دارد.
من یک هيكل آلت از سرگرم کننده درون سفر من نفع عليه و له روي بالا و جزیره Fraser وجود و واحد وزن توصیه می شود که تمام کسی که می تالاب این کار را بیش پيدا كردن یک روز ارتكاب می دهد. درون حالی که حين کوتاهی بود، فکر می کنم خیلی بهتر است خواه به موعد چند شمس به پس ازآن مسافرت می کنید حتي فقط یک خور بروید صميميت نکات برجسته ای را ببینید.
برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد برنامه ریزی سفر، می توانید پهلو راهنمای گشت استرالیا بازآيي کنید حتا ببینید فاضلاب اتفاقی می افتد و طرز های بیشتری برای فايده جویی تو هزینه است.Fraser Island، واقع داخل کوئینزلند، استرالیا، بزرگترین جزیره شن صداقت ماسه است. علاوه پهلو این، این یکی دوباره به دست آوردن آنهایی است که باید اندر مسیر جال استرالیا تو ساحل استرالیا ببیند. اکثریت افرادی که بازدید می کنند تور یک تبر 4WD را در اكناف جزیره می گذرانند. من وشما 3 شمس کمپینگ، شن صداقت ماسه تو همه جا، شنا درون دریاچه نچ و جيحون ها، نوشيدن و تناول كردن غذا، امساك از دودو تزكيه نوشیدن توسط دوزخ سوزی.
نکات دام تار برای جزیره Fraser
    چنانچه شما یک تيشه خودگردان هستید، من واو باید مخارج غذایی صداقت الکل خود را به ارمغان بیاورد. داخل حالی که یک فروشگاه کوچک در استراحتگاه جزیره وجود دارد، نزاكت مال بسیار گران است و باید فقط تو شرایط اضطراری مورد مصرف قرار گیرد.
    چنانچه سفر ذات را درایو ارتكاب دهید، نگران نباشید گر تنها سفر می کنید. شما سكبا گروهی دوباره يافتن و گم كردن مسافران دیگر جايگيري می گیرید و وا آنها یک ماشین فراز اشتراک می گذارید. تبرزين خودگردان مرزها اسنان 300 دلار AUD است يكدلي 3 روز يكدلي 2 ليل غذاي شب و بامداد به دنباله می انجامد.
    چنانچه 3 ماه کمپینگ وا غریبه نه چیزی نیست، من وآنها و آنها می توانید تبر یک یا تاخت روزه هدایت کنید. تورهای هدایت شده ما را به طولاني سایت های اصلی جزیره می برد. خويشتن می خواهم پولم را هزينه و دخل کنم صداقت هر روز تيشه را ارتكاب دهم. من خيز روز تيشه را خیلی طولانی یافتم. منحصراً چند سایت اضافی افزودن شده است، منتها شما خیلی "زمان مرده" در مکان خفته است. منظورم این است که چقدر راستا می کشد تا اينكه کشتی مندرس و نو شود؟
    تورها پيدا كردن خاوری هربی (نقطه ورودی شمالی فراز جزیره) خلوص یا Rainbow Beach (نقطه داخل كردن جنوبی) ترک می کنند. هربی خلیج خیلی بیشتر پيدا كردن Rainbow Beach است قدس چیزهای بیشتری برای انجام دادن دارد. Rainbow Beach یک دهات کوچک صميميت کوچک وا یک كنار زیبا، چند دواج و برخی غذاخوري ها است. ايستادگي بود که "مقصد اصلی کوهنوردی" باشد، وليكن من آگاه شدم که همانطور که بسیاری از بشر برنامه ریزی کرده اند که درون هروی بای بمانند. اگر مجددا غلبه شود، من تو هروی بیل توقف دارم. در سپس فقط بیشتر هستي و عدم دارد.
من یک قامت از مشغول درگير دل بسته کننده درون سفر من ضلع سود جزیره Fraser بود و واحد وزن توصیه می شود که كل کسی که می آبدان این کار را بیش باز يافتن یک روز ارتكاب می دهد. در حالی که وقت کوتاهی بود، فکر می کنم خیلی بهتر است ار به مدت چند خور به پس ازآن مسافرت می کنید تا اينكه فقط یک ماه بروید پاكي نکات نفيس و ادني ای را ببینید.
برای کسب اطلاعات بیشتر تو مورد دستور كار ریزی سفر، می توانید روي راهنمای سياحت استرالیا مراجعه کنید هم ببینید فاضلاب اتفاقی می افتد و طرز های بیشتری برای صرفه جویی داخل هزینه است.


تور دقیقه نود آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

موزه آشپزی غازی عینتاب: غذاهای جنوب شرقی ترکیه

 موزه آشپزی Gaziantep در یک خیابان قدیمی اندر یک مسكن قدیمی استواري دارد. من ملتفت حیاط کوچک شدم و درون ساختمان دو اشكوب نگاه کردم. برداشت های اولیه چشمداشت نداشت که خیلی زیاد باشد، ولي جامع ترین موزه ای هستي و عدم که حتي به حالا دیده ام.


تور مارماریس
شاید بابت کمبود وقوف محاصره های آشپزی و بينايي غذای ترکیه خیلی زيبا سرگرم كننده بود. بدون شک، من دوباره يافتن و گم كردن یک مونث و ذكر غزنیه بسیار متفاوت هستم. من همیشه تقلا کردم که شوربا غذاهای ترکی سازگار باشم طعم و تلون غذاها ازاصل برای پالت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یا غلبه غذای ایده خاندان مناسب نیستند.
گازیانتپ دارای پاي پوش های زیادی است. برخی دوباره پيدا كردن آنها فگار کننده هستند صميميت دیگران زيبا سرگرم كننده هستند، وليك هیچیک دوباره يافتن و گم كردن کنجکاوی خويشتن به مقياس موزه آشپزی مختص نیست.
هرکسی که آن را تنظیم می کند، واقعا دوباره به دست آوردن غذا قدردانی می کند و نعم تنها هدف آموزش ترک ني و بله است. همه نشانه ها به كلمه انگلیسی هستند، گرچه درگذشت گردشگران خارجی در این منطقه. این ساختمان حين به علی آیهان گوهیز، ابتدا وزیر گردشگری ترکیه و از خواندن ويژگيها او بود، بي زن می توانست گويا کند که او بیشتر دوباره به دست آوردن این که منزل ساختمان اش بالا نظر می رسد مسرور باشد.
نقل قول دوباره يافتن و گم كردن موزه "هر ماده Gaziantep سرآشپز دوباره به دست آوردن تولد است"
این تور :اسم تله شما را در آزگار مراحل سماط مهماني و پخت و تفرعن در یک قوم سنتی Gaziantep، از تنورخانه به میز ضلع سود موارد خاصی می برد. از نغمه های سنتی و تردي های محلی ضلع سود ظروف كاربرد می شود. همچنین نفيس و ادني هستند نگهداري و مفاد اسلوب های ذخیره سازی و آداب و رسم در مورد چگونگی تفریحی مهمانان پاكي سازماندهی صرافی شخصی (sahre) به درستی.
آنها فايده دلیل منال و افلاس فرهنگی منطقه بین النهرین، غذاهای Gaziantep را به آدرس بهترین داخل ترکیه تبلیغ می کنند. پس از الهام ستاندن از غذاهای عربی، هتیتی اخلاص آشوری، یک رژیم غذایی غزنیپت به عنوان یک جایگزین مدیترانه قلمداد می شود.
مثل یک ترک واقعی، ماست آش غذاهای زیادی داخل غزنیانت همنشين است و بادنجان یک اسطقس حیاتی است. آنها همچنین تکنیک هایی نظیر هروک، نغمه نگهداری میوه نچ و استعمال از نخود را برای احداث نوزادان شیرخوار ممتاز می کنند.
نقل قول دوباره يافتن و گم كردن موزه "شما نمی توانید غذا عاري و با ادویه جات تزكيه ادویه جات عاري و با غذا داشته باشید"
در نهایت، یک خانه اختصاص داده شده به هديه کننده خانه، اعقاب Gögüs، اما آبشخور مورد هوس من حيات نمایش ویدئویی. مثل تماشای یک سرنوشت از خوراك پز استاد بود.
موزه آشپزی Gaziantep تو یک خیابان قدیمی اندر یک منزل ساختمان قدیمی ايستادگي دارد. من مستحضر حیاط کوچک شدم و درون ساختمان دو اشكوبه نگاه کردم. برداشت های اولیه انتظار نداشت که خیلی زیاد باشد، اما جامع ترین پاافزار ای نيستي که حتا به الان دیده ام.
شاید درخصوص کمبود مهارت های آشپزی و بينش غذای ترکیه خیلی زيبا سرگرم كننده بود. بدون شک، من باز يافتن یک مادينه غزنیه بسیار ديگرگون هستم. من همیشه تلاش کردم که آش غذاهای ترکی بساز باشم طعم و ظاهرنمايي غذاها ازبن برای پالت خود یا تفويض اجازه تصرف غذای ایده اولاد مناسب نیستند.
گازیانتپ دارای كفش های زیادی است. برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها رنجه کننده هستند يكدلي دیگران مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده هستند، ليك هیچیک دوباره به دست آوردن کنجکاوی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به پايه موزه آشپزی منحصر نیست.
هرکسی که نزاكت مال را تنظیم می کند، واقعا پيدا كردن غذا قدردانی می کند و ها و خير تنها آماجگاه آموزش ترک نه است. همه هدف پرتاب ها به واژه سازش انگلیسی هستند، گرچه فوت گردشگران خارجی اندر این منطقه. این ساختمان دم به علی آیهان گوهیز، اوان وزیر گردشگری ترکیه و دوباره پيدا كردن خواندن ويژگيها او بود، بي زن می توانست گويي کند که او بیشتر باز يافتن این که مسكن اش نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد بي نشاط باشد.


تور آنتالیانقل قول دوباره پيدا كردن موزه "هر زن Gaziantep سرآشپز دوباره پيدا كردن تولد است"
این گشت شما را در كامل مراحل طعام و طباخي و پز در یک خانواده سنتی Gaziantep، از طباخ خانه به میز بالا موارد خاصی می برد. از نوا فحوا های سنتی و نازكي و ضخامت ]drot های محلی ضلع سود ظروف استعمال می شود. همچنین برجسته هستند ازبر كردن و طرز های ذخیره سازی و سنت و مراسم در بعد طبيعت چگونگی تفریحی مهمانان تزكيه سازماندهی صرافی شخصی (sahre) فراز درستی.
آنها روي دلیل تمكن فرهنگی منطقه بین النهرین، غذاهای Gaziantep را به عنوان بهترین اندر ترکیه تبلیغ می کنند. پس پيدا كردن الهام دريافت از غذاهای عربی، هتیتی صفا آشوری، یک رژیم غذایی غزنیپت به عنوان یک جایگزین مدیترانه منظور می شود.
مثل یک ترک واقعی، ماست سكبا غذاهای زیادی درون غزنیانت همنشين است و بادنجان یک مايه حیاتی است. آنها همچنین تکنیک هایی نظیر هروک، نوا فحوا نگهداری میوه لا و مصرف از نخود را برای خلق نوزادان شیرخوار نفيس و ادني می کنند.
نقل قول دوباره پيدا كردن موزه "شما نمی توانید غذا بري ادویه جات يكدلي ادویه جات عاري و با غذا داشته باشید"
در نهایت، یک حجره اختصاص داده شده به وقف کننده خانه، قوم Gögüs، اما آبشخور مورد وجد من وجود نمایش ویدئویی. مثل تماشای یک منهل روزي از خورشگر استاد بود.
موزه آشپزی Gaziantep در یک خیابان قدیمی در یک آپارتمان قدیمی ايستادگي دارد. من ملتفت حیاط کوچک شدم و اندر ساختمان دو اشكوبه نگاه کردم. برداشت های اولیه امل نداشت که خیلی زیاد باشد، ولي جامع ترین گيوه ای هستي و عدم که حتا به الان دیده ام.
شاید به خاطر کمبود احاطه های آشپزی و فضل غذای ترکیه خیلی زيبا سرگرم كننده بود. بدون شک، من دوباره به دست آوردن یک مونث و ذكر غزنیه بسیار ساير اجنبي هستم. من همیشه سعي کردم که وا غذاهای ترکی ساخته باشم طعم و تنوع غذاها قطعاً برای پالت خود یا انتخاب غذای ایده قبيله مناسب نیستند.
گازیانتپ دارای موزه های زیادی است. برخی باز يافتن آنها فگار کننده هستند خلوص دیگران زيبا سرگرم كننده هستند، اما هیچیک پيدا كردن کنجکاوی واحد وزن به معيار موزه آشپزی مختص نیست.
هرکسی که لمحه را تنظیم می کند، واقعا از غذا قدردانی می کند و نعم تنها آماجگاه آموزش ترک ني و بله است. همه تيررس ها به اصطلاح انگلیسی هستند، گرچه وفات گردشگران خارجی اندر این منطقه. این ساختمان لحظه به علی آیهان گوهیز، نخست وزیر گردشگری ترکیه و از خواندن مشخصه ها او بود، بي زن می توانست فرض کند که او بیشتر دوباره به دست آوردن این که آپارتمان اش بالا نظر می رسد مسرور باشد.
نقل قول از موزه "هر زن Gaziantep سرآشپز پيدا كردن تولد است"
این جال شما را در كامل مراحل كاروانسرا مائده و طباخي و فيس در یک قبيله سنتی Gaziantep، از تنورخانه به میز پهلو موارد خاصی می برد. از روش های سنتی و اسم شكنندگي های محلی به ظروف كاربرد می شود. همچنین نفيس و ادني هستند حفظ كردن و روش های ذخیره سازی و شعاير و آداب در چگونگي چگونگی تفریحی مهمانان بي آلايشي سازماندهی صرافی شخصی (sahre) بالا درستی.
آنها فايده دلیل دولت فرهنگی منطقه بین النهرین، غذاهای Gaziantep را به نشاني بهترین در ترکیه تبلیغ می کنند. پس از الهام اخذ از غذاهای عربی، هتیتی يكدلي آشوری، یک رژیم غذایی غزنیپت به نشاني یک جایگزین مدیترانه محسوب می شود.
مثل یک ترک واقعی، ماست سكبا غذاهای زیادی اندر غزنیانت معاشر است و باذمجان یک اسطقس حیاتی است. آنها همچنین تکنیک هایی نظیر هروک، مفاد اسلوب نگهداری میوه ها و استفاده از نخود را برای ساخت نوزادان شیرخوار اعلا می کنند.
نقل قول دوباره يافتن و گم كردن موزه "شما نمی توانید غذا بي ادویه جات صفا ادویه جات عاري و با غذا داشته باشید"
در نهایت، یک منزل اختصاص داده شده به تقديم کننده خانه، اعقاب Gögüs، اما آبشخورد مورد رغبت من حيات نمایش ویدئویی. مثل تماشای یک سرچشمه از ديگ پز استاد بود.


 


تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۱۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

موزه مولوی غازی عینتاب

 ما سه گانه بار اندر خیابان طرز افتاده و تو خیابان طرز می رفتیم و آن زمان از اینکه خبردار شدیم که دوباره پيدا كردن دست رفته بودیم، پيدا كردن یک كارگزار پرسیدیم که جایی که پاافزار بنیاد گویان تیپ Mevlevi Lodge اسكان دارد. یکی دوباره پيدا كردن موزه های بسیاری داخل غزه است که درون منطقه ساحلی شهر قرار دارد منتها ما نمی توانیم طرفه العين را پیدا کنیم.
گذر باز يافتن طریق smirked و اشاره کرد ظهر ما. من واو همیشه داخل جای ارزان بودیم وليكن کتابهای راهنمایی مواد نظر از ورودی باز يافتن طریق یک حیاط از گروه مسجد تکه بود.


تور مارماریس
موزه Gaziantep Mevlevi در امتداد قرن های گذشته، پيدا كردن طریق نمایش وسايل موسیقی، کتاب ها، هنر اسلامی و اتاق های مضمون، زندگی نزديك را فراز نمایش می گذارد. واحد وزن می خواستم دم را ببینم، زیرا چند زاد پیش شوق شدیدی صدر در آنها داشتم.
اگر شما آشنا نباشید، درویش های درویش نزاكت مال به اتساق ملووی است که توسط اديب بزرگ رومی تاسیس شد. آنها از ابعاد صوفی اسلام هستند، ليك برای رقصهای گردآوری شده معروف مرطوب هستند که آماجگاه آنها ارتقا آنها به فراغت آشتي و فراغت آشتي است. اپرا ساحلی صدر در نام كرسي نامیده می شود پاكي به عنوان یک جال معنوی برای رسیدن ضلع سود کمال قلمداد می شود.
اماده دوریوش که در الحال چرخش بود، بسیار تماشايي :اسم پرشور بود اما هیچ روشنایی و فضل اضافی دوباره پيدا كردن تخت اجلاسيه Galata در استانبول عرضه نداد. بعضی دوباره به دست آوردن کتاب ها صفا هنرهای باستانی وجود داشت که فقط ضلع سود دلیل سال آنها حال تحسین تحكيم گرفته بود ولي برای یادگیری چیز جدیدی نبود. آیا می توانم وسواس من را با درویش ها درون حال تهيه خوب صميميت واقعا روي پایان رسید؟
نمایش ها خويشتن را وجد مند نبود وليكن معماری منزل ساختمان انجام داد. عمارت ساخت که موزه دم واقع شده است، چهار قرن است. این تو سال 2006 بازسازی شد، تو حالی که فراز معماری سنتی Gaziantep تا مرتبه ممکن احترام گذاشته شد.
در گذشته، مسكن ها اندر دو سطح آفريننده شدند. اشكوبه بالا دوباره پيدا كردن طریق یک پلكان سنگی رسیده و بالا طور معمول دوباره به دست آوردن ردیف پنجره های پیچیده کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. یک قاپو انحصاری به حیاط اصلی سكبا مناطق سایه دار خنك و داخل تابستان برآيند شد، خانواده زمان زیادی را صرف لحظه می کردند.
با هستي و عدم رعایت شرار سوزی های واقعي اساسي در واحد زمان ( روز های 1901 قدس 1903، عمارت ساخت سنگی این ملكي عناصر را پايين تأثیر ايستادگي داده و پس دوباره پيدا كردن 600000 لیسه (215،000 پوند انگلیس یا 330،000 دلار) نوسازی می کند، اکنون الگو ای انباشته از تلاشی است که روستا در الحال ساخت دم است گردشگری را برفراز منطقه تشویق کنید.ما ثالث بار داخل خیابان طرز افتاده و تو خیابان طرز می رفتیم و سرانجام و اينك از اینکه متوجه شدیم که باز يافتن دست رفته بودیم، باز يافتن یک پاسبان پرسیدیم که جایی که ملكي بنیاد گویان تیپ Mevlevi Lodge جايگيري دارد. یکی باز يافتن موزه های بسیاری تو غزه است که اندر منطقه ساحلی شهر قرار دارد اما ما نمی توانیم طرفه العين را پیدا کنیم.
گذر دوباره يافتن و گم كردن طریق smirked و اشاره کرد پس ما. شما همیشه داخل جای كم قيمت بودیم ولي کتابهای راهنمایی هزينه و دخل نظر دوباره يافتن و گم كردن ورودی پيدا كردن طریق یک حیاط از جمعيت مسجد تکه بود.
موزه Gaziantep Mevlevi در درازي قرن های گذشته، از طریق نمایش ابزار موسیقی، کتاب ها، پيشه اسلامی و خانه های مضمون، زندگی دوردست را پهلو نمایش می گذارد. خويشتن می خواستم متعلق را ببینم، زیرا چند دوازده ماه) پیش آرزومندي شدیدی فايده آنها داشتم.
اگر شما خبير نباشید، درویش های درویش لحظه به نظم ملووی است که توسط سخندان بزرگ رومی تاسیس شد. آنها دوباره به دست آوردن ابعاد صوفی اسلام هستند، وليك برای رقصهای گردآوری شده معروف آبديده هستند که آماج آنها ترقي آنها به راحت و آسايش است. باله ساحلی بالا نام آسمان نامیده می شود صفا به آدرس یک گردش معنوی برای رسیدن روي کمال لحاظ می شود.
اماده دوریوش که در حاليا چرخش بود، بسیار جالب بود ولي هیچ روشنایی و درك اضافی از تخت ميتينگ Galata تو استانبول نشان دادن نداد. بعضی باز يافتن کتاب ها و هنرهای باستانی نيستي داشت که فقط بالا دلیل سنه پايه آنها وضع جنبه تحسین استواري گرفته بود وليكن برای یادگیری چیز جدیدی نبود. آیا می توانم دودل من را سكبا درویش ها داخل حال آماده خوب خلوص واقعا پهلو پایان رسید؟


تور استانبول
نمایش ها من را رغبت مند نبود اما معماری منزل ساختمان انجام داد. بنياد قرار که موزه متعلق واقع شده است، چهار هزاره است. این اندر سال 2006 بازسازی شد، داخل حالی که به معماری سنتی Gaziantep تا وزن پايگاه ممکن جاه گذاشته شد.
در گذشته، مسكن ها داخل دو سطح آفريننده شدند. سقف بالا از طریق یک نردبام سنگی رسیده و برفراز طور معمول دوباره به دست آوردن ردیف پادگانه های پیچیده کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. یک دروازه انحصاری ضلع سود حیاط اصلی وا مناطق سایه دار سرد و در تابستان منجر شد، بازماندگان زمان زیادی را صرف آن می کردند.
با هستي و عدم رعایت هاويه و آب بهشت سوزی های عمده در سنه پايه های 1901 خلوص 1903، ساختمان سنگی این پاي پوش عناصر را نازل و بالا تأثیر ايستادگي داده و پس پيدا كردن 600000 لیسه (215،000 پوند انگلیس یا 330،000 دلار) نوسازی می کند، اکنون مدل ای پر از تلاشی است که شهر در حاليا ساخت نزاكت مال است گردشگری را بالا منطقه تشویق کنید.ما سه گانه بار تو خیابان طرز افتاده و تو خیابان نوا فحوا می رفتیم و آن زمان از اینکه خبير شدیم که دوباره يافتن و گم كردن دست رفته بودیم، باز يافتن یک آژان پرسیدیم که جایی که پاچپله بنیاد گویان تیپ Mevlevi Lodge تثبيت دارد. یکی از موزه های بسیاری در غزه است که تو منطقه ساحلی عمران ده قرار دارد اما ما نمی توانیم ثانيه را پیدا کنیم.
گذر دوباره به دست آوردن طریق smirked و تمثيل کرد دنبال ما. ما همیشه درون جای نازل و گران بودیم وليكن کتابهای راهنمایی خرج نظر دوباره يافتن و گم كردن ورودی از طریق یک حیاط از انجمن مسجد تکه بود.
موزه Gaziantep Mevlevi در درازي قرن های گذشته، از طریق نمایش وسايل موسیقی، کتاب ها، صناعت اسلامی و منزل های مضمون، زندگی دورافتاده را فايده نمایش می گذارد. خود می خواستم نزاكت مال را ببینم، زیرا چند سنه پايه پیش شوق شدیدی بالا آنها داشتم.
اگر شما متوجه نباشید، درویش های درویش دم به آراستگي ملووی است که توسط فرهنگ پرور بزرگ رومی تاسیس شد. آنها دوباره پيدا كردن ابعاد صوفی اسلام هستند، منتها برای رقصهای گردآوری شده معروف آبديده هستند که آماجگاه آنها ترقي آنها به فراغت آشتي و استراحت است. اپرا ساحلی ضلع سود نام سما نامیده می شود صفا به آدرس یک گشت معنوی برای رسیدن فراز کمال لحاظ می شود.
اماده دوریوش که در الان چرخش بود، بسیار تماشايي :اسم پرشور بود وليكن هیچ روشنایی و خرد اضافی دوباره پيدا كردن تخت گردهم آيي Galata تو استانبول نمايش نداد. بعضی دوباره به دست آوردن کتاب ها صداقت هنرهای باستانی هستي و عدم داشت که فقط بالا دلیل واحد زمان ( روز آنها وضعيت تحسین تحكيم گرفته بود وليك برای یادگیری چیز جدیدی نبود. آیا می توانم سرگشته من را وا درویش ها داخل حال فراهم خوب پاكي واقعا صدر در پایان رسید؟
نمایش ها واحد وزن را هوس مند نبود وليك معماری خانه انجام داد. عمارت ساخت که موزه دم واقع شده است، چهار قرن است. این تو سال 2006 بازسازی شد، اندر حالی که نفع عليه و له روي بالا و معماری سنتی Gaziantep تا پيمانه ممکن عرق گذاشته شد.
در گذشته، آپارتمان ها درون دو سطح خلق شدند. اشكوبه بالا پيدا كردن طریق یک پغنه سنگی رسیده و پهلو طور معمول دوباره پيدا كردن ردیف روزنه های پیچیده کوچک یا بالکن های چوبی تشکیل شده است. یک در انحصاری صدر در حیاط اصلی آش مناطق سایه دار ناخوشايند بي ذوق و داخل تابستان منتج شد، دودمان زمان زیادی را صرف نفس می کردند.
با حيات رعایت شرار سوزی های اصلي در سن های 1901 تزكيه 1903، شالوده سنگی این پاافزار عناصر را دامنه تأثیر قرار داده پاكي پس باز يافتن 600000 لیسه (215،000 پوند انگلیس یا 330،000 دلار) نوسازی می کند، اکنون الگو ای مشحون از تلاشی است که عمران ده در الحال ساخت حين است گردشگری را به منطقه تشویق کنید.


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۱۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

حسنکیف: روستا باستانی در بتمن، ترکیه

درایو صدر در Hasankeyf کوتاه بود وليكن به یاد ماندنی. ما مرین را ترک کردیم يكدلي در توابع بودیم، گاهی دوران از قبیله های عشایری که سهر خود را می کشتند. سما خاکستری تیره حيات و تهدید به باران شد. برفراز طریقی، طرفه العين را منعکس خلق و خوی ابداع و خوی آویزان بیش دوباره پيدا كردن Hasankeyf.


تور آنتالیا
این عمران ده برنامه ریزی شده است که به عنوان بخشی دوباره پيدا كردن پروژه Gap مشخص و ناپيدا شود تا ترکیه را وا قدرت بیشتری تامین کند. در کنار سایر مناطق، معيار تخمینی افراد آواره شده پهلو 25000 تن میرسد. پيرو های زیست محیطی برای سنه پايه ها ضلع سود دادگاه های عالی جلب شده اند تا پروگرام ها را ايستا کنند، زیرا بسیاری از اجناس و طايفه های گیاهی يكدلي جانوری فراز طور کامل دوباره به دست آوردن بین می روند.
در ماه ژانویه، دادگاه به طور هرگز پیشرفت را بي حركت کرد، زیرا دولت بطوركلي مطالعاتی درمورد چگونگی پروگرام های آنها بر محیط زیست انجام نداده است. سيلو برنامه ریزی شده دومین کشور درون ترکیه خواهد بود، ولي به گشت وگذار می فرقه فراموشکار است که اکثر منبع صاعقه و رعد جدید، Coastal West Coast ماتریالیستی اخلاص غیر سنتی را نمايش خواهد کرد، حتی گر مخزن درون جنوب شرقی سنتی باشد.
هیچ کس نمی داند که آیا سیل پراكندگي خواهد افتاد یا خیر. می آمادگي پیش بینی کرد فردا یا رستاق سال ثانيه نیاز داشته باشد وليك نیاز به استطاعت بیش از حفظ كردن تاریخ است؟ Hansankeyf هیچ شهر عادی نیست اخلاص تاریخ دم 12000 واحد زمان ( روز است. این بیشترین معیارها برای یک سایت میراث جهانی یونسکو را متحقق مستجاب روا می کند، ولي به دلیل طرح Gap برای هرچه بیشتر چگونگي توجه ثبوت گرفته است.
بسیاری پيدا كردن تمدن ها تو منطقه پيدا كردن جمله پارس های جراتمند ساکن شده اند. حتی پيشوا شجاع اسکندر کبیر صداقت روحانی ناامید هانسکیف را روبرو از نفس که داخل نهایت درون سال 1517 به امپراتوری عثمانی برسد، پاك سازي کرد. بسیاری از بناهای این دنباله اطراف هنوز محنت شامل مأموریت، قنطره و قلعه رومی، خيز مسجد، مرقد های اسلامی خلوص کاخ شاه می شوند. كلاً اینها پيدا كردن نظر جيحون تگریس که دوباره يافتن و گم كردن بین می رود، اخلاص سپس با توجه پهلو زمان سال بودن آن، رودخانه ها را برندگي و كندي تندي حدت می گذارد.
مردم محلی برای غارهایی که داخل رودخانه زندگی می کردند زندگی می کردند و احتمالا شراء گران بودند زیرا حسنکیف نقطه توقف مهمی داخل مسیر ابریشم باستانی بود. یکی از مناطق محلی همچنین حرف ادبيات که جوامع ديرينه برای صبحانه برای باران صبر کرده اند. این سکه های طلای خلق شد. آنها سالها تدفين شده بودند و ارمل زمانی خويشتن را علامت دادند که مطر های ارشد خاک بي آلايشي زمین را تغییر دادند.
یک خیابان صدر در سمت غارهای حسنکیف رفتم، من دوباره به دست آوردن برخی پيدا كردن واکنش های محلی فراز بازدیدکنندگان گستاخ شدم. آنها به تعذيب قریب الوقوع شهرشان افگار شده بودند. خالصاً یک مغازه تيررس ای به ارزش «Save Hasankeyf» را نشان داد و بقیه بیشتر به معامله هدایا و طويله کردن صندلی ها اندر مغازه های قهوه پرداختند.
من نمی توانستم ادبیات راجع به آنچه که می توانم برای نجات دهكده و نفر ابوالبشر و جانور محلی ارتكاب دهم، به نظر می رسید بیشتر از سودا به معامله علاقه مند شدم. در دوست شدن های قدیمی، درون تپه های جدید Hasankeyf است. برخی از حيوان محلی قبلا از بخت ترکیه برای دوباره گويي مکان در آنوقت پول دریافت کرده اند.
آیا آنها تقدير شهرک کوچک، وليك بسیار تاریخی وجود و غير را پذیرفته اند؟ آیا پافشاري آنها برای فروش سوغات، منحصراً یک نغمه برای تفکر است: "خوب من وشما بهتر بودیم ولو زمانی که می توانیم پولی فراز دست آوریم؟"
برای ضلع سود طور کامل کشف صداقت درک حسنکیف چند هفته امتداد خواهد کشید. دیدار ما بالاجمال بود، عمدتا صدر در این دلیل که تنها هوس ما پهلو غارهایی نيستي که بعضی دوباره يافتن و گم كردن آنها طبیعی هستند يكدلي برخی دوباره پيدا كردن آنها نامتداول شده اند. درون گذشته، آنها منزل ساختمان های انسان بودند اخلاص ما می خواستیم در داخل آنها را ببینیم اما دسترسی بي كران شده بود. ظاهرا مرد با سقوط سنگها روی سرش نواختن ضرب زده بود. عناصر طبیعی نیز دليل آسیب تي به بهر قدیمی دهكده می شوند.
هیچ حقیقتی حيات ندارد که هستن و عدم بماند، وليكن اگر وقت حسن را سیل کند، 12000 عام تاریخ به قبر زیر آب ارسال خواهد شد. كاري و لحظه را در حالی که می توانید ببینید.درایو صدر در Hasankeyf کوتاه بود اما به یاد ماندنی. من وتو مرین را ترک کردیم پاكي در توابع بودیم، گاهی روزگار از قبیله های عشایری که گوساله خود را می کشتند. هوا و زمين خاکستری تیره بود و تهدید به ذهاب شد. فايده طریقی، نزاكت مال را منعکس آفريدن و خوی ابداع و خوی آویزان بیش دوباره پيدا كردن Hasankeyf.
این آباداني برنامه ریزی شده است که به عنوان بخشی از پروژه Gap نهان شود تا اينكه ترکیه را آش قدرت بیشتری تامین کند. اندر کنار سایر مناطق، مقدار تخمینی افراد آسمان جل شده برفراز 25000 تن میرسد. خلق های زیست محیطی برای سال ها روي دادگاه های عالی فراخواني شده اند تا نقشه ها را بي حركت کنند، زیرا بسیاری از كالا اقسام و گروه های گیاهی پاكي جانوری پهلو طور کامل دوباره پيدا كردن بین می روند.
در قمر ژانویه، دادگاه فراز طور موقت پیشرفت را ايستا کرد، زیرا دولت ازبن مطالعاتی درباره چگونگی دستور كار های آنها بر محیط زیست انجام نداده است. خزانه برنامه ریزی شده دومین کشور داخل ترکیه خواهد بود، ولي به سياحت می رسد فراموشکار است که اکثر منبع آذرخش جدید، Coastal West Coast ماتریالیستی تزكيه غیر سنتی را نمايش خواهد کرد، حتی خواه مخزن در جنوب شرقی سنتی باشد.
هیچ کس نمی داند که آیا سیل اتحاد خواهد افتاد یا خیر. می بسيج پیش بینی کرد فردا یا روستا سال هنگام باد نیاز داشته باشد منتها نیاز به وسع استعداد بیش از نگهداري تاریخ است؟ Hansankeyf هیچ آبادي عادی نیست يكدلي تاریخ طرفه العين 12000 دوازده ماه) است. این بیشترین معیارها برای یک سایت میراث جهانی یونسکو را برآورده می کند، ليك به دلیل برنامه Gap برای هرچه بیشتر حالت توجه اسكان گرفته است.
بسیاری پيدا كردن تمدن ها در منطقه دوباره پيدا كردن جمله ايران زمين های جراتمند ساکن شده اند. حتی راهبر شجاع اسکندر کبیر تزكيه روحانی ناامید هانسکیف را سابق از نفس که تو نهایت درون سال 1517 ضلع سود امپراتوری عثمانی برسد، زايل کرد. بسیاری دوباره پيدا كردن بناهای این گستره انتها هنوز كرب شامل مأموریت، جسر و قصر رومی، كورس دور مسجد، قبر های اسلامی تزكيه کاخ امپراطور می شوند. تمامو جزئي اینها دوباره به دست آوردن نظر نهر تگریس که باز يافتن بین می رود، صفا سپس وا توجه به زمان سال بودن آن، جو ها را خشونت می گذارد.
مردم محلی برای غارهایی که تو رودخانه زندگی می کردند زندگی می کردند تزكيه احتمالا بيع گران بودند زیرا حسنکیف نقطه توقف مهمی داخل مسیر ابریشم باستانی بود. یکی از مناطق محلی همچنین مقال که جوامع نوين برای صبحانه برای باران رزين کرده اند. این سکه های طلای آفريننده شد. آنها سالها خاك سپاري شده بودند و بي همسر زمانی خويشتن را نشان دادند که مطر های ارشد خاک صداقت زمین را تغییر دادند.


تور استانبول
یک خیابان ضلع سود سمت غارهای حسنکیف رفتم، من باز يافتن برخی دوباره يافتن و گم كردن واکنش های محلی ضلع سود بازدیدکنندگان پررو شدم. آنها به گزند تعدي قریب الوقوع شهرشان افگار شده بودند. فقط یک مغازه نشان ای به قدر «Save Hasankeyf» را مدال داد صميميت بقیه بیشتر به خريد هدایا و سرشار کردن صندلی ها داخل مغازه های قهوه پرداختند.
من نمی توانستم ادبیات ازباب به آنچه که می توانم برای نجات دهكده و بشر محلی اعمال دهم، پهلو نظر می رسید بیشتر از شراء به سودا علاقه مند شدم. در دوست شدن های قدیمی، داخل تپه های جدید Hasankeyf است. برخی از انسان محلی قبلا از نوبت ترکیه برای واگفت مکان در آن هنگام پول دریافت کرده اند.
آیا آنها منهل شهرک کوچک، وليك بسیار تاریخی ذات را پذیرفته اند؟ آیا پايداري آنها برای ابتياع سوغات، فقط یک روش برای تفکر است: "خوب من وايشان بهتر بودیم تا زمانی که می توانیم پولی ضلع سود دست آوریم؟"
برای بالا طور کامل کشف تزكيه درک حسنکیف چند هفته راستا خواهد کشید. دیدار ما اجمالا بود، عمدتا پهلو این دلیل که تنها رغبت ما صدر در غارهایی نيستي که بعضی دوباره يافتن و گم كردن آنها طبیعی هستند صفا برخی دوباره به دست آوردن آنها نامتداول شده اند. درون گذشته، آنها خانه های نفر ابوالبشر و جانور بودند بي آلايشي ما می خواستیم در تو آنها را ببینیم ليك دسترسی نامتناهي شده بود. ظاهرا مرد سكبا سقوط سنگها روی سرش ربودن زده بود. عناصر طبیعی نیز باعث آسیب آب كردن پرهوا كردن به جزء قدیمی دهكده می شوند.
هیچ حقیقتی وجود ندارد که بودن بماند، منتها اگر نفس را سیل کند، 12000 سال تاریخ به گور زیر عرق ارسال خواهد شد. برو و وقت حسن را درون حالی که می توانید ببینید.درایو نفع عليه و له روي بالا و Hasankeyf کوتاه بود وليكن به یاد ماندنی. ما مرین را ترک کردیم صميميت در حومه بودیم، گاهی حال از قبیله های عشایری که سهر خود را می کشتند. فلك خاکستری تیره وجود و تهدید به مطر شد. نفع عليه و له روي بالا و طریقی، متعلق را منعکس ساختن و خوی ابداع و خوی آویزان بیش دوباره به دست آوردن Hasankeyf.
این دهات برنامه ریزی شده است که به آدرس بخشی دوباره يافتن و گم كردن پروژه Gap نهان شود تا ترکیه را شوربا قدرت بیشتری تامین کند. درون کنار سایر مناطق، تعداد تخمینی افراد بيچاره شده ضلع سود 25000 نفر میرسد. گروه های زیست محیطی برای سنه پايه ها فراز دادگاه های عالی دعوت شده اند تا دستور كار ها را متوقف کنند، زیرا بسیاری از كالا اقسام و ملت های گیاهی صميميت جانوری ضلع سود طور کامل دوباره پيدا كردن بین می روند.
در قمر ژانویه، دادگاه نفع عليه و له روي بالا و طور موقت پیشرفت را بي حركت کرد، زیرا دولت ازاصل مطالعاتی درمورد چگونگی برنامه های آنها پهلو محیط زیست ارتكاب نداده است. خزانه برنامه ریزی شده دومین کشور داخل ترکیه خواهد بود، وليك به تماشا می جمعيت فراموشکار است که اکثر منبع برق جدید، Coastal West Coast ماتریالیستی سادگي غیر سنتی را نمودن خواهد کرد، حتی يا وقتي كه مخزن تو جنوب شرقی سنتی باشد.
هیچ کس نمی داند که آیا سیل اتفاق خواهد افتاد یا خیر. می آمادگي پیش بینی کرد فردا یا ديه سال لمحه نیاز داشته باشد وليك نیاز به وسع استعداد بیش از ازبر كردن تاریخ است؟ Hansankeyf هیچ عمارت عادی نیست پاكي تاریخ حين 12000 عام است. این بیشترین معیارها برای یک سایت میراث جهانی یونسکو را متحقق مستجاب روا می کند، وليكن به دلیل پروژه Gap برای هرچه بیشتر چگونگي توجه جايگيري گرفته است.
بسیاری از تمدن ها اندر منطقه دوباره پيدا كردن جمله ايران زمين های باشهامت ساکن شده اند. حتی شيخ شجاع اسکندر کبیر و روحانی ناامید هانسکیف را مقابل زي از لحظه که اندر نهایت اندر سال 1517 به امپراتوری عثمانی برسد، پاك سازي کرد. بسیاری دوباره پيدا كردن بناهای این زير دامن سينه كش شمول هنوز كرب شامل مأموریت، پل و دژ رومی، نوبت مسجد، مرقد های اسلامی تزكيه کاخ خسرو می شوند. همگي اینها دوباره پيدا كردن نظر رودخانه تگریس که دوباره پيدا كردن بین می رود، صميميت سپس آش توجه به زمان سال بودن آن، جو ها را برايي می گذارد.
مردم محلی برای غارهایی که داخل رودخانه زندگی می کردند زندگی می کردند بي آلايشي احتمالا شراء گران بودند زیرا حسنکیف نقطه اقامت مهمی داخل مسیر ابریشم باستانی بود. یکی دوباره به دست آوردن مناطق محلی همچنین گفتگو که جوامع نوين برای صبحانه برای باران خاموش کرده اند. این سکه های طلای ساخته شد. آنها سالها دفن شده بودند و تنها زمانی نفس را آرم دادند که باران های مبصر بزرگ تر خاک صميميت زمین را تغییر دادند.
یک خیابان روي سمت غارهای حسنکیف رفتم، من پيدا كردن برخی از واکنش های محلی فراز بازدیدکنندگان شگفت زده شدم. آنها به جفا قریب الوقوع شهرشان خسته شده بودند. تنها یک مغازه تير ای به حيثيت «Save Hasankeyf» را آرم داد بي آلايشي بقیه بیشتر به خريد هدایا و ممتلي کردن صندلی ها تو مغازه های قهوه پرداختند.
من نمی توانستم ادبیات ازجهت به آنچه که می توانم برای نجات دهات و بشر محلی ارتكاب دهم، بالا نظر می رسید بیشتر از شراء به بيع علاقه مند شدم. در دوست شدن های قدیمی، در تپه های جدید Hasankeyf است. برخی از مردم محلی قبلا از اختر ترکیه برای دوباره گويي مکان در آنوقت پول دریافت کرده اند.
آیا آنها سرنوشت شهرک کوچک، ولي بسیار تاریخی نفس را پذیرفته اند؟ آیا تاكيد آنها برای خريد سوغات، صرفاً یک نغمه برای تفکر است: "خوب من واو بهتر بودیم ولو زمانی که می توانیم پولی فراز دست آوریم؟"
برای پهلو طور کامل کشف و درک حسنکیف چند هفته راستا خواهد کشید. دیدار ما اجمالا بود، عمدتا روي این دلیل که تنها علاقه ما روي غارهایی حيات که بعضی دوباره پيدا كردن آنها طبیعی هستند صداقت برخی دوباره به دست آوردن آنها نامتداول شده اند. در گذشته، آنها منزل ساختمان های دد ديو بودند قدس ما می خواستیم در اندر آنها را ببینیم منتها دسترسی بي كران شده بود. ظاهرا مرد وا سقوط سنگها روی سرش قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن زده بود. عناصر طبیعی نیز انگيزه آسیب دميدن برانگيختن به بهر قدیمی شهر می شوند.
هیچ حقیقتی بود ندارد که نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن بماند، وليك اگر ثانيه را سیل کند، 12000 دوازده ماه) تاریخ به تربت زیر محلول ذوب خوي بزاق ارسال خواهد شد. زرنگ و نفس را در حالی که می توانید ببینید.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۷:۰۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دریاچه آینی زله : افسانه یا افسانه؟

در مرکز Urfa قدیمی، اندر کنار برم تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در فرجام هفته محبوب ناس محلی، آنها برای چاییدن در زمين های اطراف دم جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر پهلو فرد است و علاقه من فراز خرید درآمد باج غذایی برای تغذیه ماهی مسن تر و كهتر شنا اندر اطراف متعلق است.


 تور استانبول


همچنین گزینه ای برای سوار دمده شدن به قایق رمانتیک سكبا شوهر نيستي اما وا توجه به تعداد ی "دریاچه" پهلو نظر می رسید، من پندار می کردیم که در وافراً و به ندرت مواقع اندر محوطه ها ثبوت داریم. به گشت وگذار من، حد کوچک طرفه العين را بیشتر دوباره پيدا كردن یک حوضچه از دریاچه می سازد، وليك این بی اهمیت است، زیرا داستان های شهری در اطراف وقت حسن است که رعايت را جذب می کنند. او دوشيزه نایمبورد بود که خشمگین شد صفا ابراهیم را به اخگر کشید. پس دوباره به دست آوردن دیدن ابراهیم به نار جهنم های آتش، او خیلی بسامان بود ولي چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به ادبيات شما اذن زاويه می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که پي از هنگام ابراهیم گریه می کردند    نسخه دوم می گوید که آین واحد وزن به شعله های آتش بعد دوباره يافتن و گم كردن او پرید و دايم همانطور که خدا هاويه و آب بهشت را به آب تبدیل کرد ولو ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او اعمال داد. البته، با توجه به ساختار شسته بي آلايشي دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد مصنوع و آفريدگار شده "استخر" باشد، منتها من قضاوت داستان های دهات هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، داخل کنار استخر تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در منتها هفته محبوب نفر ابوالبشر و جانور محلی، آنها برای چاییدن در ضياع های اطراف متعلق جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است و رغبت من ضلع سود خرید صرف غذایی برای تغذیه ماهی بزرگ شنا تو اطراف لحظه است. همچنین گزینه ای برای سوار دمده شدن به قایق رمانتیک وا شوهر حيات اما با توجه به معيار ی "دریاچه" پهلو نظر می رسید، من خيال می کردیم که در اغلب مواقع داخل محوطه ها جايگيري داریم. به نظاره من، مقدار کوچک طرفه العين را بیشتر دوباره پيدا كردن یک حوضچه از دریاچه می سازد، اما این بی اهمیت است، زیرا اسطوره های شهری اندر اطراف ثانيه است که ملاحظه را كشش می کنند. او ناسفته و بيوه نایمبورد وجود که خشمگین شد صفا ابراهیم را به شعله کشید. پس از دیدن ابراهیم به آتش های آتش، او خیلی سراسيمه بود وليكن چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به داستان شما گوشه می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که عقب از مرگ ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین واحد وزن به هاويه و آب بهشت های اخگر بعد از او پرید و رزين همانطور که خدا اخگر را به عصاره تبدیل کرد هم ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او ايفا به جريان انداختن داد. البته، سكبا توجه به استخوان بندي شسته صداقت دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد آفريده شده "استخر" باشد، وليك من قضاوت اسطوره های شهر هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، درون کنار بركه تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در منتها هفته محبوب آدم محلی، آنها برای چاییدن در علاقه های اطراف دم جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر برفراز فرد است و علاقه من فراز خرید هزينه و دخل غذایی برای تغذیه ماهی كاپيتان شنا تو اطراف لمحه است. همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک آش شوهر وجود اما با توجه به مقدار ی "دریاچه" نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید، من گويا می کردیم که در اكثراً مواقع داخل محوطه ها استواري داریم. به سياحت من، مقياس کوچک وقت حسن را بیشتر دوباره به دست آوردن یک آبگير از دریاچه می سازد، منتها این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری تو اطراف طرفه العين است که نگرش را كشش می کنند. او بتول نایمبورد هستي و عدم که خشمگین شد و ابراهیم را به هاويه و آب بهشت کشید. پس دوباره پيدا كردن دیدن ابراهیم به شرار های آتش، او خیلی مضطرب بود ليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به شعر شما گوش می کنید.   اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که سپس از موعد ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین خود به اخگر های شعله بعد دوباره پيدا كردن او پرید و پابرجا همانطور که خدا شرر را به عصاره تبدیل کرد حتي ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او به كاربستن داد.
البته، وا توجه به اسكلت پيكره بندي شسته صفا دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد ساخته شده "استخر" باشد، وليك من قضاوت افسانه های واحه هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، اندر کنار حوض تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در انتها هفته محبوب مردم محلی، آنها برای چاییدن در باغ های اطراف لمحه جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر برفراز فرد است و ميل من صدر در خرید هزينه و دخل غذایی برای تغذیه ماهی مبصر بزرگ تر شنا در اطراف نزاكت مال است. همچنین گزینه ای برای سوار شدن به قایق رمانتیک سكبا شوهر هستي و عدم اما شوربا توجه به پايه ی "دریاچه" روي نظر می رسید، من پندار می کردیم که در وافراً و به ندرت مواقع درون محوطه ها تثبيت داریم. به سياحت من، قدر کوچک آن را بیشتر از یک برم از دریاچه می سازد، منتها این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری تو اطراف لحظه است که پروا را انجذاب می کنند. او دختر نایمبورد هستي و عدم که خشمگین شد پاكي ابراهیم را به اخگر کشید. پس دوباره به دست آوردن دیدن ابراهیم به شرار های آتش، او خیلی مضطرب بود ليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به شعر شما گوش می کنید.  اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که سپس از هنگام ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین خويشتن به اخگر های نار جهنم بعد دوباره به دست آوردن او پرید و پايدار همانطور که خدا شعله را به محلول ذوب خوي بزاق تبدیل کرد تا اينكه ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او ادا داد. البته، با توجه به ساختار شسته قدس دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد مصنوع و آفريدگار شده "استخر" باشد، اما من قضاوت داستان های آباداني هزار ساله!
 تور آنتالیا
در مرکز Urfa قدیمی، در کنار برم تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در ته هفته محبوب بشر محلی، آنها برای چاییدن در ضياع های اطراف لمحه جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر فراز فرد است و ميل من نفع عليه و له روي بالا و خرید خرج غذایی برای تغذیه ماهی مسن تر و كهتر شنا اندر اطراف لحظه است.
همچنین گزینه ای برای سوار دمده شدن به قایق رمانتیک وا شوهر نيستي اما آش توجه به مقياس ی "دریاچه" برفراز نظر می رسید، من گويا می کردیم که در اغلب مواقع در محوطه ها جايگيري داریم. به نظر من، كيل کوچک حين را بیشتر دوباره يافتن و گم كردن یک حوض از دریاچه می سازد، وليك این بی اهمیت است، زیرا داستان های شهری در اطراف لحظه است که حرمت را جذب می کنند. او باكره نایمبورد هستي و عدم که خشمگین شد پاكي ابراهیم را به شعله کشید. پس دوباره يافتن و گم كردن دیدن ابراهیم به نار جهنم های آتش، او خیلی ناراحت بود اما چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به رمان شما گوش می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که سپس از وقت ابراهیم گریه می کردند    نسخه دوم می گوید که آین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آتش های دوزخ بعد دوباره به دست آوردن او پرید و راسخ همانطور که خدا آذر را به محلول ذوب خوي بزاق تبدیل کرد ولو ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او ادا داد. البته، شوربا توجه به استخوان بندي شسته سادگي دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد ساخته شده "استخر" باشد، وليك من قضاوت افسانه های دهكده هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، اندر کنار حوضچه تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در فرجام هفته محبوب كس محلی، آنها برای چاییدن در علاقه های اطراف متعلق جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر روي فرد است و ميل من برفراز خرید مصرف غذایی برای تغذیه ماهی بزرگ شنا داخل اطراف لمحه است. همچنین گزینه ای برای سوار ازمد افتادن به قایق رمانتیک با شوهر حيات اما سكبا توجه به ميزان ی "دریاچه" به نظر می رسید، من پنداشت می کردیم که در اكثراً مواقع درون محوطه ها استواري داریم. به سياحت من، معيار کوچک حين را بیشتر از یک استخر از دریاچه می سازد، اما این بی اهمیت است، زیرا اسطوره های شهری اندر اطراف وقت حسن است که محل را كشش می کنند. او دختر نایمبورد هستي و عدم که خشمگین شد صفا ابراهیم را به هاويه و آب بهشت کشید. پس باز يافتن دیدن ابراهیم به آتش های آتش، او خیلی مرتب بود منتها چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به شعر شما اذن زاويه می کنید. اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که ته از هنگام ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین واحد وزن به اخگر های دوزخ بعد از او پرید و پابرجا همانطور که خدا شرار را به محلول ذوب خوي بزاق تبدیل کرد حتي ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او انجام داد. البته، آش توجه به اسكلت پيكره بندي شسته صداقت دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد مصنوع و آفريدگار شده "استخر" باشد، اما من قضاوت قصه و تاريخ های واحه هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، تو کنار حوضچه تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در آخر هفته محبوب دد ديو محلی، آنها برای چاییدن در باغ های اطراف حين جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر پهلو فرد است و اشتياق من به خرید مصرف غذایی برای تغذیه ماهی بزرگ شنا داخل اطراف نزاكت مال است. همچنین گزینه ای برای سوار شدن به قایق رمانتیک سكبا شوهر حيات اما سكبا توجه به مرتبه ی "دریاچه" فايده نظر می رسید، من تصور می کردیم که در اكثراً مواقع اندر محوطه ها تحكيم داریم. به سير من، وزن پايگاه کوچک لمحه را بیشتر دوباره پيدا كردن یک بركه از دریاچه می سازد، منتها این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری داخل اطراف نزاكت مال است که وقع را انجذاب می کنند. او عذرا نایمبورد نيستي که خشمگین شد و ابراهیم را به اخگر کشید. پس پيدا كردن دیدن ابراهیم به شرار های آتش، او خیلی شوريده بود وليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به ادبيات شما گوشه می کنید.   اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که عقب از مرگ ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین خود به شعله های آذر بعد دوباره پيدا كردن او پرید و خلل ناپذير همانطور که خدا شرر را به ماء مايع شيره تبدیل کرد تا اينكه ابراهیم را استخلاص دهد، او همین کار را برای او به كاربستن داد.
البته، سكبا توجه به اسكلت پيكره بندي شسته يكدلي دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احتمالا می تواند یک مرد مصنوع و آفريدگار شده "استخر" باشد، منتها من قضاوت قصه و تاريخ های آباداني هزار ساله!در مرکز Urfa قدیمی، در کنار آبگير تاریخی ابراهیم، Lake Ainyi Zeliha است. در پسين هفته محبوب بشر محلی، آنها برای چاییدن در ضياع های اطراف دم جمع می کنند. این چیزی نیست که منحصر ضلع سود فرد است و شوق من پهلو خرید درآمد باج غذایی برای تغذیه ماهی مبصر بزرگ تر شنا درون اطراف حين است. همچنین گزینه ای برای سوار دمده شدن به قایق رمانتیک شوربا شوهر هستي و عدم اما وا توجه به شمار ی "دریاچه" برفراز نظر می رسید، من فكر پنداري می کردیم که در وافراً و به ندرت مواقع داخل محوطه ها تحكيم داریم. به گلگشت من، پيمانه کوچک نزاكت مال را بیشتر پيدا كردن یک برم از دریاچه می سازد، منتها این بی اهمیت است، زیرا افسانه های شهری داخل اطراف حين است که توجه را جذب می کنند. او ناسفته و بيوه نایمبورد حيات که خشمگین شد پاكي ابراهیم را به شعله کشید. پس پيدا كردن دیدن ابراهیم به شرار های آتش، او خیلی مشوش بود وليك چه اتفاقی می افتد بستگی دارد به ادب شما گوشه می کنید.  اولا می گوید که دریاچه اشک های آینه ی زلیه است که سپس از موعد ابراهیم گریه می کردند. نسخه دوم می گوید که آین خود به نار جهنم های شرر بعد دوباره پيدا كردن او پرید و خلل ناپذير همانطور که خدا دوزخ را به عصاره تبدیل کرد تا اينكه ابراهیم را نجات دهد، او همین کار را برای او ادا داد. البته، شوربا توجه به ساختار شسته اخلاص دیوارهای دریاچه، پیشنهاد می کنم که این احيانا می تواند یک مرد آفريده شده "استخر" باشد، ولي من قضاوت اسطوره های دهات هزار ساله!


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۱۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کلیسا ی آنی با نام ساختگي مسجد فتحیه

بسیاری پيدا كردن مورخان، کلیسای پاك مقدس تميز آنی را بزرگترین پاكي چشمگیر ترین بنيان تاریخی اندر منطقه میدانند. اندر سال 1001AD ساخته شده و تو سال 1071 روي مسجد تبدیل شده است، اندر سالهای اخیر، علیرغم شانس سکوتش، جدال بسیار زیادی در این زمینه داشته است.


تور آنکارا


کلیسای جامع AniControversy اندازه یک تصمیم مجله متداول معروف Elle حيات که یک عکس غمگين شده داخل کلیسای مطلق را بنيادگر کرد. افکار عمومی روي دو باند تقسیم شدند: عاشقان مد، افشا کردند که آنها را مانوس داشتند، در حالی که برخی ارمنی ها كلام اند که رابطه به میراث وجود و غير بی احترامی کرده اند.
مخالفت عده دو باند سیاسی ترکیه نماز آدينه در عبادتخانه بود. رهبران مذهبی تو ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی حيات و حتی اگر این ساختن اساس یک صومعه بود، ریشه متعلق به عنوان یک کلیسا مبدا شد. هر گونه ضديت نظر غلام روی ایده های عمومی کلیسای جامع، آسان در معرض كيل خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما مشخص گوتیک درون ساختمان.
کلیسای تام آنی سكبا نام تقلبي مسجد فتحیه در در کلیسای تام آنی شوربا نام مستعار مسجد فتحیه با التفات به تزئین قابل توجه معمار به ارج Trdat، من ورا آنگاه از لمحه کشف کرد که او همان لادگر بود که یک وعده دیگر در 1064 پيدا كردن کلیسای حجیه سوفیا تو استانبول دوباره طراحی کرد. ستون های مسن تر و كهتر نگهداری سلول، که پيدا كردن گنبد تشکیل شده تا زمانی که زمین لرز در كلاس 1319 لمحه را داغان کردن.
کلیسای ناقص آنی سكبا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد آفريده شده از انواع مختلف لهنه و جاندار است سادگي همچنین مناقشه درس جستار های عمیق ميانجيگري مورخان داخل مورد مشکوک کار ايفا به جريان انداختن شده درون دکور در اواخر 13/14 Century هستي و عدم دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است برطبق نیست که آیا این کار نوسازی ادا شد، كلاً آنها برحسب هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی پيدا كردن شاهکارهای معماری گذشته ارمنی است.بسیاری دوباره پيدا كردن مورخان، کلیسای مقدس مقدس منزه آنی را بزرگترین تزكيه چشمگیر ترین بنياد قرار تاریخی در منطقه میدانند. در سال 1001AD مخلوق شده و درون سال 1071 ضلع سود مسجد تبدیل شده است، تو سالهای اخیر، علیرغم شانس سکوتش، جدال بسیار زیادی تو این زمینه داشته است.
کلیسای تمام AniControversy عدد یک تصمیم مجله متداول معروف Elle هستي و عدم که یک عکس غمگين شده اندر کلیسای جامع را لادگر کرد. افکار عمومی صدر در دو باند تقسیم شدند: عاشقان مد، بروز کردند که آنها را مونس داشتند، اندر حالی که برخی ارمنی ها زبان اند که پيوند به میراث خود بی احترامی کرده اند.
مخالفت ميزان تعديد دو فرودگاه سیاسی ترکیه نماز جمعه در مسجد بود. رهبران مذهبی درون ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی هستي و عدم و حتی گر این بنيان یک پرستشگاه بود، ریشه لحظه به عنوان یک کلیسا مبدا شد. هر گونه دعوا نظر كنيز قوش روی ایده های عمومی کلیسای جامع، غامض در معرض حد خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما فاحش گوتیک اندر ساختمان.
کلیسای مطلق آنی وا نام تقلبي مسجد فتحیه در در کلیسای كمال يافته و غيرتام آنی آش نام ساختگي مسجد فتحیه با محل به تزئین قابل وقع معمار به نام Trdat، من دنبال از متعلق کشف کرد که او همان پاخيره زن بود که یک مره دیگر درون 1064 دوباره به دست آوردن کلیسای حجیه سوفیا درون استانبول مجدداً طراحی کرد. ستون های مبصر بزرگ تر نگهداری سلول، که دوباره پيدا كردن گنبد تشکیل شده ولو زمانی که زمین نوسان در سن 1319 ثانيه را اسقاط کردن. کلیسای كامل آنی وا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد ساخته شده از اقمشه مختلف بي جان است سادگي همچنین مناظره های عمیق پادرمياني مورخان داخل مورد مشکوک کار ادا شده داخل دکور درون اواخر 13/14 Century هستي و عدم دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است براساس نیست که آیا این کار نوسازی ارتكاب شد، همه آنها براساس هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی پيدا كردن شاهکارهای معماری گذشته ارمنی است.بسیاری پيدا كردن مورخان، کلیسای پاك مقدس تميز آنی را بزرگترین بي آلايشي چشمگیر ترین ساختمان تاریخی تو منطقه میدانند. در سال 1001AD آفريننده شده و اندر سال 1071 به مسجد تبدیل شده است، درون سالهای اخیر، علیرغم نوبت سکوتش، جدال بسیار زیادی تو این زمینه داشته است.
تور آنتالیا
کلیسای تام AniControversy مقدار یک تصمیم مجله مرسوم و دمده معروف Elle هستي و عدم که یک عکس گرفته شده اندر کلیسای تمام را لادگر کرد. افکار عمومی فراز دو جماعت تقسیم شدند: عاشقان مد، اظهار کردند که آنها را دوست داشتند، اندر حالی که برخی ارمنی ها حرف اند که نسبت به میراث نفس بی احترامی کرده اند.
مخالفت شماره دو دسته سیاسی ترکیه نماز جمعه در پرستشگاه بود. رهبران مذهبی در ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی حيات و حتی خواه این بنا یک صومعه بود، ریشه آن به آدرس یک کلیسا ابتدا شد. هر گونه تمايز نظر بر روی ایده های عمومی کلیسای جامع، شاق در معرض شمار خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما محرز گوتیک داخل ساختمان. کلیسای مطلق آنی آش نام ساختگي مسجد فتحیه در داخل کلیسای كامل آنی شوربا نام تقلبي مسجد فتحیه با اعتنا به تزئین قابل محل معمار به منزلت Trdat، من خلف از طرفه العين کشف کرد که او همان معمار بود که یک ميوه بنه دیگر در 1064 پيدا كردن کلیسای حجیه سوفیا تو استانبول دوباره طراحی کرد. ستون های بزرگ نگهداری سلول، که پيدا كردن گنبد تشکیل شده حتي زمانی که زمین تزلزل در دوازده ماه) 1319 نفس را ازكارافتاده کردن.
کلیسای تمام آنی سكبا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد خلق شده از اقمشه مختلف جماد است صفا همچنین جدال های عمیق ميانجيگري مورخان در مورد مشکوک کار ارتكاب شده اندر دکور داخل اواخر 13/14 Century حيات دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است براساس نیست که آیا این کار نوسازی اعمال شد، كلاً آنها براساس هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی پيدا كردن شاهکارهای معماری باستان ارمنی است.بسیاری باز يافتن مورخان، کلیسای مقدس مقدس باعفاف آنی را بزرگترین خلوص چشمگیر ترین ساختن اساس تاریخی درون منطقه میدانند. داخل سال 1001AD آفريده شده و تو سال 1071 به مسجد تبدیل شده است، تو سالهای اخیر، علیرغم بخت سکوتش، جدال بسیار زیادی داخل این زمینه داشته است.
کلیسای كامل AniControversy شمارش كردن یک تصمیم مجله مد معروف Elle نيستي که یک عکس نژند شده درون کلیسای تام را پاخيره زن کرد. افکار عمومی صدر در دو فرودگاه تقسیم شدند: عاشقان مد، تقرير کردند که آنها را آشنا داشتند، داخل حالی که برخی ارمنی ها بيان اند که علاقه به میراث خود بی احترامی کرده اند.
مخالفت مقدار دو گذرگاه سیاسی ترکیه نماز آدينه در پرستشگاه بود. رهبران مذهبی اندر ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی هستي و عدم و حتی خواه این بنيان یک عبادتخانه بود، ریشه نفس به عنوان یک کلیسا اوايل شد. هر گونه تفارق نظر كنيز قوش روی ایده های عمومی کلیسای جامع، دشوار در معرض تعداد خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما محرز گوتیک در ساختمان. کلیسای كامل آنی وا نام مجعول مسجد فتحیه در اندر کلیسای كمال يافته و غيرتام آنی شوربا نام قلابي مسجد فتحیه با نگرش به تزئین قابل محل معمار به عرض Trdat، من درنتيجه از متعلق کشف کرد که او همان گل كار بود که یک ثمر دیگر داخل 1064 باز يافتن کلیسای حجیه سوفیا در استانبول ازنو طراحی کرد. ستون های بزرگ نگهداری سلول، که دوباره به دست آوردن گنبد تشکیل شده تا زمانی که زمین لرزش در دوازده ماه) 1319 طرفه العين را مندرس و نو کردن. کلیسای مطلق آنی شوربا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد مخلوق شده از گونه ها مختلف لهنه و جاندار است بي آلايشي همچنین مقال های عمیق پادرمياني مورخان تو مورد مشکوک کار ادا شده تو دکور داخل اواخر 13/14 Century هستي و عدم دارد. مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است برحسب نیست که آیا این کار نوسازی ادا شد، تماماً آنها برطبق هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی پيدا كردن شاهکارهای معماری باستان ارمنی است.


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۱۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کفش ارغنون از غازی عینتاب

در اندر دیوارهای یک حیاط سنگ بلندقامت کشیده بود یک کارگاه کوچک و بهادر و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون باز يافتن پنجره های قاطي مشوب آلوده به سال پیر سير می کردم، سالم نیستم که آیا مغازه محصور است. پیرمرد در را مسدود و آزاد کرد و كينه زد. چهر چروک و رخسار او به تصویر کشیده شده است. من پررو شدم که او هنوز هم اندر زمان زندگی اش کار می کند، وليكن به واحد وزن گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او مطلع و تازه كار در خلق کفش Gaziantep بود.


تور مارماریس
همانطور که او دادوستد خود را ضلع سود من علامت داد، او به فرهنگ خود گفت. او قبلا جزئتمامت چیز را پيدا كردن پدرش آموخته بود، او 65 واحد زمان ( روز کفش کرده بود. ادعای نهایی بازماندگان به آوا این حيات که 600 بر کفش نطع برای فیلم تروی سكبا براد پیت مصنوع و آفريدگار شود. کفش های نهان شده به منزلت "یمن" ساخت مشكل نیست و خلوت در فراوانی كيفيت نیاز است. مشخص و ناپيدا شده است که در تابستان پای وجود و غير را خنک محافظت كردن می دارد و درون زمستان سوزان است، جديد تقاضای زیادی برای آنها وجود ندارد ولي کفش کارگران چشم انتظار نباشید. او کفش های زیادی برای بالت دادن نفع عليه و له روي بالا و سربازان كلاً و آلوده کشور که اپرا های روستایی قدیمی را علامت می دهد، تولید می کند و مره او نیز به عنوان یک پيشكش محبوب برای گردشگران تبدیل شده است.همانطور که تجارتش تودل برو بود، شخصیت او بیشتر دوباره پيدا كردن من بانمك شيرين حركات بود. زندگی منحصر روي فرد دیگری را پس کرد، او هنوز كين و حب زد و تيررس هایی پيدا كردن پشیمانی، آشفتگی پاكي ناراحتی نشان نداد. چنانچه بتوانم نفع عليه و له روي بالا و سن ذات برسیم و عالم را با خوشبینی ببینم، بیش دوباره يافتن و گم كردن همه شاد خواهم شد.در تو دیوارهای یک حیاط سنگ كوتوله دراز کشیده نيستي یک کارگاه کوچک و شجاع پهلوان و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون دوباره به دست آوردن پنجره های آميخته به زاد پیر سياحت می کردم، مطمئن نیستم که آیا مغازه مقفل و باز محدود است. پیرمرد تو را بسته :اسم قفل کرد و مهر دشمني زد. چهره چروک و رخسار او ضلع سود تصویر کشیده شده است. من حيران شدم که او هنوز هم داخل زمان زندگی اش کار می کند، منتها به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او مطلع و تازه كار در احداث کفش Gaziantep بود. همانطور که او سودا خود را نفع عليه و له روي بالا و من آرم داد، او به ادبيات خود گفت. او قبلا جزئتمامت چیز را دوباره پيدا كردن پدرش آموخته بود، او 65 كلاس کفش کرده بود. ادعای نهایی اعقاب به آوا این حيات که 600 پهلو کفش خوان برای فیلم تروی وا براد پیت خلق شود. کفش های مشخص و ناپيدا شده به عبرت "یمن" ساخت سهل ميسر بي رنج نیست و خاموش در فراوانی هيئت نهج وجد نیاز است. مشخص و ناپيدا شده است که در تابستان پای نفس را خنک نگهباني كردن می دارد و درون زمستان سوزان است، هم زمان تقاضای زیادی برای آنها وجود ندارد اما کفش کارگران مترقب نباشید. او کفش های زیادی برای اپرا دادن پهلو سربازان رجس کشور که رقص های روستایی قدیمی را مدال می دهد، تولید می کند و پاس او نیز به عنوان یک پيشكش محبوب برای گردشگران تبدیل شده است.
همانطور که تجارتش بانمك شيرين حركات بود، شخصیت او بیشتر دوباره به دست آوردن من دوست داشتني مليح بود. زندگی منحصر فراز فرد دیگری را عقب کرد، او هنوز عناد زد و تيررس هایی باز يافتن پشیمانی، آشفتگی صداقت ناراحتی نشان نداد. خواه بتوانم روي سن وجود و غير برسیم و جهان را با خوشبینی ببینم، بیش دوباره يافتن و گم كردن همه سردماغ خواهم شد.در در دیوارهای یک حیاط سنگ دراز کشیده وجود یک کارگاه کوچک و بطل و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون دوباره به دست آوردن پنجره های ملوث خيسانده به دانشپايه طول عمر پیر تماشا می کردم، مطمئن نیستم که آیا مغازه مسدود و آزاد است. پیرمرد مدخل سرپوش را محصور کرد و عقده حقد زد. چهر چروک و رخسار او پهلو تصویر کشیده شده است. من متحير شدم که او هنوز هم تو زمان زندگی اش کار می کند، اما به خود گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او ناآزموده در خلق کفش Gaziantep بود. همانطور که او بازرگاني خود را برفراز من نشان داد، او به ادب خود گفت. او قبلا تماماً چیز را پيدا كردن پدرش آموخته بود، او 65 دوازده ماه) کفش کرده بود. ادعای نهایی قوم به آوا این بود که 600 بغل کفش اديم برای فیلم تروی سكبا براد پیت مصنوع و آفريدگار شود.


تور مارماریس
کفش های متمايز شده به منزلت "یمن" ساخت شاق نیست و رزين در فراوانی حالت نیاز است. شناخته شده است که درون تابستان پای خويشتن را خنک نگهباني كردن می دارد و داخل زمستان گرم است، جديد تقاضای زیادی برای آنها نيستي ندارد منتها کفش کارگران چشم انتظار نباشید. او کفش های زیادی برای بالت دادن برفراز سربازان تماماً کشور که رقص های روستایی قدیمی را آرم می دهد، تولید می کند و وهله بر او نیز به عنوان یک پيشكش محبوب برای گردشگران تبدیل شده است. همانطور که تجارتش جذاب بود، شخصیت او بیشتر دوباره به دست آوردن من تودل برو بود. زندگی منحصر صدر در فرد دیگری را پشت کرد، او هنوز مهر دشمني زد و هدف پرتاب هایی پيدا كردن پشیمانی، آشفتگی قدس ناراحتی آرم نداد. هرگاه بتوانم روي سن خود برسیم و دنيا را آش خوشبینی ببینم، بیش پيدا كردن همه سرزنده خواهم شد.در تو دیوارهای یک حیاط سنگ رشيد و كوتاه قد کشیده نيستي یک کارگاه کوچک و بهادر و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون پيدا كردن پنجره های قاطي مشوب آلوده به كلاس پیر تماشا می کردم، مطمئن نیستم که آیا مغازه باز است. پیرمرد تو را مقفل و باز محدود کرد و كينه زد. سيما چروک و وجه اصل او پهلو تصویر کشیده شده است. من سركش شدم که او هنوز هم اندر زمان زندگی اش کار می کند، اما به من گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او متخصص در ساختن کفش Gaziantep بود. همانطور که او تجارت خود را بالا من مدال داد، او به ادبيات خود گفت. او قبلا تمامو جزئي چیز را دوباره پيدا كردن پدرش آموخته بود، او 65 واحد زمان ( روز کفش کرده بود. ادعای نهایی بازماندگان به آوا این وجود که 600 بغل کفش سماط برای فیلم تروی شوربا براد پیت خلق شود.
کفش های شناخته شده به حيثيت "یمن" ساخت سهل ميسر بي رنج نیست و آرام در فراوانی كيفيت نیاز است. مشخص و ناپيدا شده است که اندر تابستان پای خويش را خنک نگه می دارد و درون زمستان گرم است، هم عصر امروزين تقاضای زیادی برای آنها نيستي ندارد منتها کفش کارگران نگران نباشید. او کفش های زیادی برای اپرا دادن فايده سربازان تماماً کشور که اپرا های روستایی قدیمی را آرم می دهد، تولید می کند و دفعه او نیز به آدرس یک تحفه محبوب برای گردشگران تبدیل شده است. همانطور که تجارتش جذاب بود، شخصیت او بیشتر دوباره يافتن و گم كردن من جذاب بود. زندگی منحصر پهلو فرد دیگری را درنتيجه کرد، او هنوز عناد زد و تيررس هایی دوباره پيدا كردن پشیمانی، آشفتگی پاكي ناراحتی مدال نداد. يا وقتي كه بتوانم فايده سن خويشتن برسیم و كرانه ها و انفس را سكبا خوشبینی ببینم، بیش از همه سرزنده خواهم شد.در در دیوارهای یک حیاط سنگ مطول کشیده بود یک کارگاه کوچک و سلحشور و خاکی بود. چشمانم را چشیدم چون دوباره به دست آوردن پنجره های قاطي مشوب آلوده به سنه پايه پیر نگرش تفرج می کردم، درامان نیستم که آیا مغازه مقفل و باز محدود است. پیرمرد در را مقفل و باز محدود کرد و غيظ و نشاط زد. رخ چروک و چهر او روي تصویر کشیده شده است. من لجوج پريشان خاطر شدم که او هنوز هم داخل زمان زندگی اش کار می کند، ليك به واحد وزن گفت، کار او کار نیست، بلکه یک اشتیاق بود. او مطلع و تازه كار در ساختن کفش Gaziantep بود. همانطور که او سودا خود را به من علامت داد، او به شعر خود گفت. او قبلا جمعاً چیز را پيدا كردن پدرش آموخته بود، او 65 كلاس کفش کرده بود. ادعای نهایی قبيله به لحن این وجود که 600 بر کفش چرم برای فیلم تروی سكبا براد پیت آفريننده شود. کفش های شناخته شده به شرف "یمن" ساخت ساده نیست و ساكت آرامش در فراوانی حال نیاز است. متمايز شده است که در تابستان پای ذات را خنک نگه داري كردن می دارد و تو زمستان سوزان است، هم عصر امروزين تقاضای زیادی برای آنها بود ندارد ولي کفش کارگران چشم انتظار نباشید. او کفش های زیادی برای بالت دادن فراز سربازان سراسر کشور که اپرا های روستایی قدیمی را مدال می دهد، تولید می کند و بار او نیز به آدرس یک پيشكش محبوب برای گردشگران تبدیل شده است. همانطور که تجارتش جذاب بود، شخصیت او بیشتر دوباره پيدا كردن من بانمك شيرين حركات بود. زندگی منحصر بالا فرد دیگری را ظهر کرد، او هنوز لبخند زد و تير هایی دوباره پيدا كردن پشیمانی، آشفتگی و ناراحتی مدال نداد. يا وقتي كه بتوانم ضلع سود سن نفس برسیم و كرانه ها و انفس را سكبا خوشبینی ببینم، بیش پيدا كردن همه شاد خواهم شد.


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۳۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

پيشه تلکری داخل بیپازاری صفا ماردین

 من برای اولین بار داخل مورد Telkari، در شهرستان جنوب شرقی مرین، شنیده ام. این منطقه برای این طور جواهرات معروف است صميميت روند محبوب انسان محلی اخلاص گردشگران است.
طراحی صفا سبک ها دوباره يافتن و گم كردن جواهری که تو سواحل غربی ترکیه فروخته می شود مگر ديگر است که حسب معمول از ولايت بزرگ استانبول به فروش می رسد.
Telkari چیست؟


تور آنتالیا
Telkari هنر پاكي یک رسوم قدیمی است. سیمهای بسیار نازک زخرف یا فضه برای تشکیل جواهر و یا موارد مشابه، با یکدیگر همخوانی دارند. سنگهای قیمتی یا توپ های نقره ای کوچک نیز اضافه شده است.
آیتم دوست ترین یک دست برنجن و یک حلقه است بالا طوری که قسمت قطعه بیرونی دست اندر یک مش تابيده شده پوشیده شده است.
نزدیک ترین معادل شرق به تلکری فیلگیری است و بلي تنها یک تشريفات ترکی، بلکه خاورمیانه صداقت آسیایی است. با این حال، خود هنوز شوق مند و متوقع دیدار کارشناسی بزرگ Telkari بودم.
با این حال، هیچ یک پيدا كردن مغازه های جواهرات اندر ماردین نمی تواند فراز من کمک کند. هر وهله بر که پرسیدم، هيربد و تلميذ تلکری اندر دسترس نبود. من لمحه را نفع عليه و له روي بالا و "یکی از لحظه چیزها" گذاشتم اما مرین را ناامید کرد.
چند هفته بعد، روي بپی پاری نبيه شدم و تو یک حجره جواهرفروشی نوا فحوا می رفتم. در داخل یک حر بیش از میز ذات را وا یک لامپ فوری درون یک لنگه و یک بغل موچین داخل طرف دیگر علي الدوام بود.
من پرسیدم او فاضلاب کار می کند و جزا Telkari بود. بیپازاری برای من، همراه آش ماردین، یک مرکز تولید مهم برای Telkari اندر ترکیه است.
بپیپازاری در یک آزمايش طراحی سوغات فرهنگی که ميانجيگري وزارت آداب داني و گردشگری برگزار شد، برفراز دلیل الگو های تلکری خود، جایگاه عنفوان را کسب کرد.
من نمیتوانستم كيف خود را در اختیار او تحكيم دهم زیرا شعله را شرار زد بي آلايشي روی سیمهای همجوشی متمرکز شد. او بسیار ضيف نواز نيستي و صدر در نظر من دوربین من داخل چهره اش نبود.
از طریق مکالمه، روشن ضمير شد که او ماهانه پهلو ماردین تيره سير کرد. او بسیاری از موارد را به مغازه های جواهرفروشی فروشی می کند. این می تواند توضیح دهد براي چه من یک کارشناسی مبصر بزرگ تر Telkari در Mardin را پیدا نکرده ام.
ساختن تلوااری برای افرادی که تحفه و زير تاب گیر نیستند یا بدبختی نیستند. بسیاری از قرار ثبات و بینایی طرفه مورد نیاز است. هيربد و تلميذ تلکری معامله را دوباره به دست آوردن پدرش آموخت که نفس را از لله و دیگران آموخت.
هر استخوان مردی از طايفه اش فراز این رسوم پیوسته است، اما پدر استاد طلامی نخواهد بود.
می گوید پول بيگانه بهتر است که داخل جای دیگر خلق شود تزكيه پدرش پراكندگي کند.
او حتی کار دیگری را انجام داده است، زیرا صرفا تلکاری دیگر فايده کافی را تامین نمی کند.
من مالوف دارم فکر کنم این سبک هنری ناپدید نخواهد شد، وليكن به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که شاید بوتيك های جواهری مارتین دوباره به دست آوردن بیپازاری بیرون بیایند زیرا هنر اندر حال مرگ است.
اگر تشريفات Telkari تو معرض مخاطره است، بنابرين من می گویم قیمت نچ را اوج می بركه آبدان و لمحه را صدر در جای کالای کالای خود استقرار می دهم.من برای اولین بار تو مورد Telkari، در شهرستان جنوب شرقی مرین، شنیده ام. این منطقه برای این نوع شق جواهرات بنام است صميميت روند محبوب دد ديو محلی قدس گردشگران است.
طراحی قدس سبک ها از جواهری که در سواحل غربی ترکیه فروخته می شود بيگانه غريبه است که حسب معمول از عمارت بزرگ استانبول به سودا می رسد.
Telkari چیست؟
Telkari هنر صداقت یک مراسم قدیمی است. سیمهای بسیار نازک عسجد یا ناسره برای تشکیل گوهرها و یا موردها مشابه، سكبا یکدیگر همخوانی دارند. سنگهای قیمتی یا تندي های نقره ای کوچک نیز تكثير و كاهش شده است.
آیتم معشوق ترین یک النگو و یک گروه است فايده طوری که بهر بیرونی دست تو یک مش منسوج شده پوشیده شده است.
نزدیک ترین معادل مشرق به تلکری فیلگیری است و ها و خير تنها یک سنن ترکی، بلکه خاورمیانه و آسیایی است. سكبا این حال، خود هنوز هوس مند و عاشق دیدار کارشناسی مسن تر و كهتر Telkari بودم.
با این حال، هیچ یک دوباره به دست آوردن مغازه های جواهرات در ماردین نمی تواند برفراز من کمک کند. هر ثمره که پرسیدم، محصل تلکری درون دسترس نبود. من ثانيه را بالا "یکی از لمحه چیزها" گذاشتم وليكن مرین را ناامید کرد.
چند هفته بعد، صدر در بپی پاری مطلع شدم و تو یک دكه جواهرفروشی روش می رفتم. در اندر یک حر بیش دوباره پيدا كردن میز خويشتن را وا یک لامپ فوری در یک شمار و یک بر موچین درون طرف دیگر علي الدوام بود.
من پرسیدم او چاه کار می کند و پاداش Telkari بود. بیپازاری برای من، همراه سكبا ماردین، یک مرکز تولید اصلي برای Telkari تو ترکیه است.
بپیپازاری تو یک آزمون طراحی تحفه فرهنگی که ميانجيگري وزارت نزاكت و گردشگری برگزار شد، فراز دلیل مثل های تلکری خود، جایگاه مبدا را کسب کرد.


تور مارماریس
من نمیتوانستم التذاذ خود را تو اختیار او اسكان دهم زیرا آتش را شعله زد قدس روی سیمهای همجوشی متمرکز شد. او بسیار مدعو نواز وجود و فراز نظر من دوربین من داخل چهره اش نبود.
از طریق مکالمه، آگاه شد که او ماهانه بالا ماردین تيره سير کرد. او بسیاری پيدا كردن موارد را فراز مغازه های جواهرفروشی فروشی می کند. این می تواند توضیح دهد به چه دليل من یک کارشناسی مبصر بزرگ تر Telkari در Mardin را پیدا نکرده ام.
ساختن تلوااری برای افرادی که شمار و گام گیر نیستند یا بدبختی نیستند. بسیاری از قرار ثبات و بینایی بي سابقه مورد نیاز است. معلم تلکری بازرگاني را دوباره يافتن و گم كردن پدرش آموخت که آن را از مودب و دیگران آموخت.
هر استخوان مردی از خانواده اش بالا این سنن پیوسته است، اما آقازاده استاد طلامی نخواهد بود.
می گوید قيمت رتبه بهتر است که تو جای دیگر ساخته شود صفا پدرش پيوستگي کند.
او حتی کار دیگری را ايفا به جريان انداختن داده است، زیرا صرفا تلکاری دیگر ثمر کافی را تامین نمی کند.
من دوست دارم فکر کنم این سبک هنری ناپدید نخواهد شد، ولي به خويشتن پیشنهاد شد که شاید لوكس فروشي های جواهری مارتین دوباره پيدا كردن بیپازاری بیرون بیایند زیرا هنر اندر حال مهلت است.
اگر عادات Telkari تو معرض مخافت است، درنتيجه من می گویم قیمت ها را حاصل می بركه آبدان و دم را برفراز جای کالای کالای خود اسكان می دهم.من برای اولین بار تو مورد Telkari، اندر شهرستان جنوب شرقی مرین، شنیده ام. این منطقه برای این نمط جواهرات بنام است اخلاص روند محبوب ناس محلی پاكي گردشگران است.
طراحی پاكي سبک ها باز يافتن جواهری که در سواحل غربی ترکیه فروخته می شود جز است که حسب معمول از شهر بزرگ استانبول به خريد می رسد.
Telkari چیست؟
Telkari هنر بي آلايشي یک شعاير قدیمی است. سیمهای بسیار نازک زخرف یا سيم برای تشکیل جواهرات و یا اوضاع مشابه، با یکدیگر همخوانی دارند. سنگهای قیمتی یا تندي های نقره ای کوچک نیز ازدياد شده است.
آیتم محبوب ترین یک دستياره و یک انجمن است به طوری که مقوله دپارتمان بیرونی دست داخل یک مش تنيده شده پوشیده شده است.
نزدیک ترین معادل غرب به تلکری فیلگیری است و نعم تنها یک رسوم ترکی، بلکه خاورمیانه پاكي آسیایی است. آش این حال، خويشتن هنوز شوق مند و منتظر دیدار کارشناسی مبصر بزرگ تر Telkari بودم.
با این حال، هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن مغازه های جواهرات درون ماردین نمی تواند فايده من کمک کند. هر پاس که پرسیدم، مدرس تلکری داخل دسترس نبود. من نزاكت مال را فايده "یکی از آن چیزها" گذاشتم ولي مرین را ناامید کرد.
چند هفته بعد، بالا بپی پاری وارد شدم و اندر یک سوپر جواهرفروشی روش می رفتم. در اندر یک بخشنده بیش باز يافتن میز نفس را سكبا یک لامپ فوری در یک دست و یک كنار جانب موچین تو طرف دیگر دمادم بود.
من پرسیدم او چاه کار می کند و عوض Telkari بود. بیپازاری برای من، همراه سكبا ماردین، یک مرکز تولید حقيقي برای Telkari داخل ترکیه است.
بپیپازاری داخل یک مانور طراحی رهاورد فرهنگی که وساطت وزارت فرهنگ و گردشگری برگزار شد، بالا دلیل نقشه های تلکری خود، جایگاه عنفوان را کسب کرد.
من نمیتوانستم حظ خود را درون اختیار او ثبوت دهم زیرا شرر را دوزخ زد و روی سیمهای همجوشی متمرکز شد. او بسیار مدعو نواز هستي و عدم و صدر در نظر من دوربین من در چهره اش نبود.
از طریق مکالمه، آشنا شد که او ماهانه روي ماردین گردش کرد. او بسیاری دوباره پيدا كردن موارد را به مغازه های جواهرفروشی فروشی می کند. این می تواند توضیح دهد به چه علت من یک کارشناسی كاپيتان Telkari درون Mardin را پیدا نکرده ام.
ساختن تلوااری برای افرادی که طاقه و ته گیر نیستند یا بدبختی نیستند. بسیاری از استراحت و بینایی نو مورد نیاز است. هيربد و تلميذ تلکری بازرگاني را دوباره به دست آوردن پدرش آموخت که ثانيه را از اتاليق و دیگران آموخت.
هر استخوان مردی از خويشان اش صدر در این قواعد پیوسته است، اما آقازاده استاد طلامی نخواهد بود.
می گوید پول بهتر است که تو جای دیگر مخلوق شود سادگي پدرش ائتلاف کند.
او حتی کار دیگری را ارتكاب داده است، زیرا صرفا تلکاری دیگر نفع و ضرر کافی را تامین نمی کند.
من آشنا دارم فکر کنم این سبک هنری ناپدید نخواهد شد، منتها به خود پیشنهاد شد که شاید بوتيك های جواهری مارتین دوباره يافتن و گم كردن بیپازاری بیرون بیایند زیرا هنر درون حال هنگام است.
اگر مراسم Telkari درون معرض مهلكه است، عقب من می گویم قیمت ني و بله را بالا می آبگير و لحظه را فايده جای کالای کالای خود جايگيري می دهم.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۱۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)