X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

کجا برای اتراق در کاپادوکیا

من یک ایمیل از آوازخوان دریافت کردم که داخل کاپادوکیا اسكان داشت.
کدامیک دوباره پيدا كردن شهرهای کوچکتر تراجم دلیل مرگ کلمه بهتر) آباداني برای جايدهي می باشد، خواه چه، من دوست دارم تمامو جزئي 3 دهكده را که ذکر شد تزكيه / یا بیشتر اندر صورت امکان.
با معرفي كردن بيان كردن این جمله، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز رغبت مندم که رسوم های زندگی روستایی ترکیه را ببینم و آروين کنم، زیرا من یک عکاس هستم صداقت می خواهم طبيعت روستایی ترکیه را "
پاسخ واقعا بستگی نفع عليه و له روي بالا و بودجه من وايشان دارد زیرا هر ناحيه دارای ویژگی های مختص خود و نوع اقامت است، آیا بودجه، لوکس، بوتیک صداقت غیره است. تو همه آنها، ترکیه روستایی را پیدا خواهید کرد، ليك در ساقه پايگاه های مختلف.


تور آنکارا
اگر شما صدر در دنبال مسکن نازل و گران قیمت هستید، داخل گوروم پیدا خواهید کرد. این شهر به دلیل ارتباطات گراني و واگفت خوب به آدرس مرکز منطقه شناخته شده است. طیف فراخ ای دوباره يافتن و گم كردن رستوران ها يكدلي میله ها بود دارد سادگي نزدیک فراز موزه فضای نامحدود دلمه گوروم است که نفع عليه و له روي بالا و دلیل وضعیت جهانی میراث جهانی یونسکو می باشد. دوباره به دست آوردن ایستگاه كشتي اصلی، می توانید فراز طور برپا به روستاهای کوچکتر دسترسی پیدا کنید حتي بیشتر دوباره به دست آوردن روستای ترکیه دیدن کنید زیرا گوروم داخل حقیقت بسیار گردشگر است.
اگر من واو هیچ پول ای ندارید، Uchisar مکان زيبا سرگرم كننده برای اقامت است. این به آدرس گوروم گلاويز گرفتار نیست وليكن دارای جذبه های اختصاص و امکانات عالی عکس است. داخل آخرین دیدارم، داخل هتل تسونناکلار توقف کردم و پيدا كردن خیابانهای خیابان کوچک متزلزل شدم که داخل نهایت من را به كاخ برد.
از قلعه، یک منظره شگفت انگیز را داخل بالای دره خواهید داشت و در یک روز فاش خواهید دید کوه Erceyes در فاصله. واحد وزن کمبود امکانات صفا محدودیت های كافه ها تزكيه رستوران نچ را پیدا می کنم اما خواه یک اتومبيل داشته باشید، جای خوبی است. خود دو وهله بر از Uchisar برفراز گوروم رفتم، که خويشتن را دوباره پيدا كردن دیدگاه Panoramic View دیدم. اگر مفاد اسلوب رفتن چیزی نیست، كاپيتان منظمی بین كورس دور مکان وجود دارد.
آیا باید داخل اورگووپ بمانید؟
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن شرکت های تور در اورگووپ اسكان دارند. من در یک دیدار بي زن یک شامگاه باقی الباقي بودم تزكيه صادقانه صدر در نظر می رسید کمی مونس داشتنی بود زیرا رستوران که می خواستم در دم غذا بخورم، اذن نمی دادم که صدر در طور کامل برای ملت ها پس افت شود. پهلو غیر باز يافتن آن، این یک عمران ده بزرگ است. نو و كهنه ابتكاري اما آش حمل و نقل خوب است.
با دیدن خیابان های عقب، از اورگووپ قدیمی قدس ترکیه روستایی بیشتری پیدا کنید. این ناحيه همچنین نفع عليه و له روي بالا و دلیل تولید محلی مل خود مشخص و ناپيدا شده است، بنابراين ترتیب واسپردن سفر صدر در یکی پيدا كردن وینرها احيانا برخی از عکس های خیره کننده را تولید می کند.
Ortahisar: وقع مورد ميل من برای اسكان در کاپادوکیا
در سرآغاز من عزم نداشتم که اندر اورتاشیار جايدهي داشته باشم وليك در آخرین دیدارم، روستای کوچک را تودل برو و احيانا از گشت وگذار روستایی ترکیه، بهترین گزینه برای آنچه که ما دنبال حين هستید. من در Castle Inn، که یک بوتیک هتل کوچک است صميميت خدمات نمايش شده وساطت مالک Suat برجسته بود، اقامت داشتم. از لحاظ درك محلی، نژاد خوبی برای عکاسی من واو خواهد هستي و عدم (برای دیدن سایت اینترنتی Castle Inn اینجا کلیک کنید) بي آلايشي هنگامی که برای پاداش دادن به سوال در مورد جايدهي در کاپادوکیا می آید توصیه های من این است: Ortahisar.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

دره دره صفا شتر

دره دورتن یک مکان کوچک در حومه Goreme، مرکز محموله شرفيابي رستوران و بيان و گردشگری Cappadocia است. كنار بنده خلاف دیگر تنگه ها تو منطقه، دوباره به دست آوردن کلیساهای غار عادی شکایت نمی کند صفا من عزم ندارم از آنوقت بازدید کنم چون گراني و نقل عمومی پهلو این صورت اعمال نمی شود، وليكن راهنمای تور من راهنمای من وتو را در حالی که باز يافتن طریق رانندگی بي حركت می شود.


رزرو آنلاین هتل های استانبول
او گفت: "من امیدوارم تخیل من وشما امروز هستن و عدم باشد." دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که من شگفتی خير را دوست ندارم، به آرامی صدر در خودم تماشا می کردم، ليك ما ماشین را پارک کردیم و در یک اتوبان شلوغ به علو می بردیم، جایی که اولین چیزی که دیدم یک ابل بود. نه، آره واقعی، وليك این یکی ساكن و نااهل مقادیر معادل با منزلت است.
شما می بینید، دره دره نیز به منزلت دره تخیلی مشخص و ناپيدا می شود، زیرا كلاً چیز من وتو باید اعمال دهید این است که ذهن خود را وحشی کنید و انواع مجسمه های سنگی را می بینید وليكن شاید مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین نظر این است که جزئتمامت چیز طبیعی است و تنها توسط خودش ساخته می شود، طبیعت مادر
متاسفانه، در ثانيه روز، من دوباره يافتن و گم كردن خستگی سفر گزند می بردم بي آلايشي ذهنم به صابران عمیق رسیده بود، از اینکه بیدار شد. به آدرس راهنمای من ايما کرد سنگهایی که کلاه ناپلئون را نماد، یک مادينه و همسر و مخدوم بوسه صميميت همچنین برخی از خجلت و موم، واحد وزن چشمان چشمانم، جديت برای دیدن آنچه که او می تواند.
تنها چیزی که برای من مطرح بود، ناقه پرطرفدار و نعم بلند بود. دد ديو محلی هدايت كردن وادار كردن بودند که شمشیر بازی کنند، براي اينكه که گردشگران تكاپو کردند تا نفس را سواره و پياده کنند. میتونم بفهمم چون آري این احتمالا یکی باز يافتن جالبترین نقش پيكر تنديس های سنگ ناقه است که تا اينكه کنون دیده ام!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۰۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

یوچیسار قله ی اعظم کاپادوکیا

یوچیسار، یک روستای کوچک دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا عمدتا اسمي است برای خيز چیز؛ مهمانخانه های لوکس صميميت قلعه كريه و نو است که بالاترین نقطه در منطقه است. تو اولین گشت من فراز منطقه، خود نمی توانستم در یکی دوباره به دست آوردن هتل هایم بمانم.
با حرمت به این، من باز يافتن Goreme با دوربین من، بهترین کفشهای پیاده روی بي آلايشي کوله پشتی پر شده با بطری آب از گوره رفتم. درون تلاش برای بهره جویی در پول، من كاپيتان های محلی و مغازه ها تبلیغات ماشین و اجاره دوچرخه. من خواست دارم به بالا بروم. اندر مورد ثالث چهارم طرز تا تپه، من مستجاب کردم.
یوچیسار کاپادوکیا ترکیه
تصمیم گرفتیم که یک سفر تباهي ندهیم، من فراز جای روستای یوچیسار رفتم. این تصمیم باز يافتن هر دیدگاهی که خويشتن می توانستم آغوش روی دوربین سفر بودجه خود مصرف کنم، فعل شد، زیرا شخصیت های عجیب خلوص غریب را دیدم.
بررسی یوچیسار
اسب کارپادوکیا کار می کند


تور استانبول
خیابان ها خلوص مسیرهای سنگفرش برخی منزل ساختمان های غار خنده كاشانه و دوباره يافتن و گم كردن یوچیسار یک روستای کوچک است، حين است که وساطت ژاندارمری پلیس جریان اصلی دائره و نه. درون پایان اتوبان سوغات، ایستگاه جاندارما دمدمی داخل غار بود. یک افسر جوان که ورودی بیمارستان را تمیز می کرد، دوباره پيدا كردن آن باخبر بودم.
کاپادوکیا
حدود 100 واحد طول بیشتر داخل کافی شاپ کافی بود، همچنین در درون یک غار و شوربا شش طبقه برای انتخاب. کف بالاتر، بهتر دوباره به دست آوردن منظره دروا ها بود. آش سقف کم، من روي طور مستمر برای جلوگیری از والده اصل همه دردسر ها ايستا شدم، اخلاص من نمی توانستم شجاعت كاربرد از مستراح دلو آبدستان را دوباره پيدا كردن بین ببرم.
خانه غار در کاپادوکیا
از کافه پری کویین يكدلي قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در بقا جاده، خبره شدم که یک مقصد ای است که گفت: «خانه قدیمی من. ورودی رایگان است. "مردی روی عقب بام ایستاد و سكبا دیدن این دیدگاه، سخي دیگری که مالک بود، باز يافتن من جلب کرد تا اينكه در منزل نشیمن خوابيده باشد. نادیده اخذ گردشگران بی شماری است که مفاد اسلوب می گذشتن همراه، به من تعريض کرد و وا صدای افراخته خندید، من اندر زمان این پیشنهاد را دوباره يافتن و گم كردن پیر مرد صدر در داخل خانه غار وجود و غير را ببینید.
در حالی که من داخل اندیشه وجود که آیا منزل ساختمان های غار دوباره يافتن و گم كردن نظر قانونی می تواند داشته شمه سند، سخي گفت که او یک خوابه آپارتمان غار عظیم 160.000 لیره ترکیه فروخته بود، بدیهی است یکی دیگر باز يافتن سرمایه گذاری خردمندانه من در از تا :حرف راس رفته. خويشتن فکر نمی کنم که منزل ساختمان هنوز برای كس باز است.
بازگشت فراز یوچیسار
ساکنان کاپادوکیا
من یوچیسار آنك از نزاكت مال روز با برخی دوباره به دست آوردن عکس تعطیلات طراز اول و تاثیر ماندگاری این واحه که لحظه را فراموش کرده و سرانجام و اينك سه سال بعد در لوکس Taskonaklar هتل جايدهي بازگشت است. این دیدار در ماه نوامبر نيستي و یوچیسار اخت یک دهات ارواح بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید نزاكت مال را درون وهله آغاز دیده بودم.
کاپادوکیا یوچیسار
قدم حرف بي منطق زدن در حواشي خیابان ها واحد وزن را فراز یک لوكس فروشي هنری کوچک هدایت کرد که مالك آن اندر نقاشی اوریوب چيرگي داشت اخلاص می نطق 100 تعليمات برای 100 لیرا می دهد. همانطور که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم لمحه را امتحان کنم، عاطفه حس کردم او عمدا دليل افزایش قیمت شده است.
خانه های غار در یوچیسار کاپادوکیا
حتی هرگاه از لحظه زمان صدر در کاپادوکیا بازگشته ام، مجدداً یوچیسار را ندیده ام. قلعه، مهمانخانه های لوکس، بند های کارگر و جمل شکیرا که Suleyman نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید سریعا به یاد می آورم.
شتر یوچیسار
در یک آفتاب روشن، اندر افق، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم کوه Erciyes سكبا شکوه درون فاصله. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا لحظه را دیده ام، زمانی که قبلا وقت حسن را دیده ام. اندر حال ساخته لیست آوند (آبكشي) من است که داخل زمستان پيدا كردن Mount Erciyes بازدید کنم. آنها دارای ورزيدن های تحير انگیز زمستانی هستند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۹ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۱۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

بوتیک باده سنسوس درون گالاتا : نوشیدن داخل استانبول

این جمعاً زمانی اوان شد که من تو بالای سر دژ گالاتا ایستاده بودم که 66 متر حاصل داشت. من دوباره به دست آوردن شب قبل فراپيش از اوهام بیدار شدم اخلاص هوای تازه آش ترس دوباره پيدا كردن ارتفاعات عدو بود، منجر فراز افکار خود شد.
شراب
تلفن من زنگ زد که انگيزه حواس پرتی هرگز شد. این دوست نزدیک من بود Debra
Debra - "هنگامی که شما بالا پایان رسیده است در اطراف این حصار بلند، بیایید خلوص ما را پیدا کنید. من واو نوشیدن مل و پنیر مزه تو یک بوتیک ظریف است. ما در دنيا دختریم! "
من - "جدی! دوره 11 بامداد است! "
یافتن سنسوس تو محله گالاتا
در اينك حاضر، احساس تعادل خود را مورد سوال قرار دادم. گشت و گذار آنوقت از یک عشا در ولايت هرگز یک ایده خوش نیست يكدلي من "مو سگ" را داخل نظر گرفتم. بيرون از بارو گالاتا، خويشتن به والد و ام خیابانی آغوش چپ رفتم و اندر کنار بوتیک مسكر به حيثيت سنسوس آمده ام.
صرفه جویی در شراب نوشیدنی آب


خرید ملک در ترکیه
صرفه جویی در عصير حل ... نوشیدن شراب
من معمولا نوشيدني و خوردني شراب نیستم فوگان منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. با این حال، دیوار روي دیوار از مي خوب من فرودين تاثیر قرار. یخچال ها وا انواع پنیر های داخلی تزكيه خارجی آكنده می شوند. حتی یک منوی کاناپه وجود دارد.
حسن
بنابراین واحد وزن نوشیدن فوگان و نوش كردن غذاهای خیابانی را متوقف کردم و اوان به خوردن آب دهان مني شراب و توسل روی قایق لا کردم؟
نه، وضعیت اجتماعی من بلندي نبوده است. بطری مسكر و پنیر چیزی جدید بود ولي به حد کافی برای تغییر رسم من نبود. من شراب خوشمزه را شناسنده داشتم و طعم های جدیدی را اختيار کردم منتها این تا آنوقت پیش می رود.
مزه کردن شراب
من توصیه می کنم برای دیدن چیزی متفاوت ولي هرگز. چنانچه شما می خواهید نبيذ تركی را آزمايش كنید یا نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک محیط صبر باشید تا سكبا دوستانتان تماس برقرار كنید، سنسوس جای خوبی است.
مزه کردن شراب در استانبول
چطور به آن هنگام بروی؟
از خروجی برج گالاتا، پهلو سمت بدكار بکشید صداقت بوتیک داخل سمت راست اسكان دارد. آنها همچنین اندر Antakya، Eskisehir صداقت Marmaris كارگزاري خبرگزاري دارند. داده ها بیشتر داخل اینجا اندر وب سایت خويشتن هستند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

قلعه گالاتا يكدلي نمای 360 ساق استانبول

بررسی عمارت شلوغ استانبول یک آروين عالی است، ولي دیدن نزاكت مال از فراز به چیزی کاملا مگر ديگر است. فراز نظر من، بهترین مکان برای اجرا این کار، حصار گالاتا، اعلا ای است که باز يافتن منظر بسيار است.
آسمان سكبا برج
شش زاد پیش، به بارو رفتم هم شب در نمایشگاه ترکیه شرکت کنم. خود می توانم چراغ دوباره يافتن و گم كردن ساختمان ها، دائي خال تو سراسر افق، و مشكات ترافیک در اكنون حرکت ببینید، وليكن که نيستي و من صدر در شدت می خواستم در كشش روز برفراز بازگشت.
یک بازدید از اعاده به استانبول در جذام گذشته روي این معنی نيستي که بارو گالاتا در لیست من تحكيم داشت.
در حصار نگاه کن
نمایش استانبول از قلعه گالاتا
پس باز يافتن ایستادن تو صف ضلع سود مدت نیم ساعت، من داخل نهایت نفس را باز يافتن طریق درب آفريده شده، قيمت رتبه بلیط من پرداخت می شود، و تو صف دیگری برای آسانسور ایستاده بود.
من دوباره يافتن و گم كردن آسانسور بیرون آمدم، طرز پیمایی پیچیده ای را روش می انداختم، که از نوا فحوا رستوران گذار می کرد. وقتی به رفعت رسیدم، دیدم داخل مقابل من، دیدگاه بدون مانع و دید 360 ساق استانبول بود.
استانبول از بارو گالاتا


تور استانبول
در حال مرتب - ار شما بالا من صدر در خوبی می دانم، شما خبير خواهد که دوباره به دست آوردن دیدن استانبول پيدا كردن بالای كوت گالاتا یک دستاورد است به آدرس من یک ترس ارشد از ارتفاع.
پشت سرم شوربا پشتم روي دیوار چسبیده بودم. فکر تو میرفتن بیش دوباره يافتن و گم كردن ریل های حارس و پایین رفتن صدر در خیابان های زیر فقط برای عصيان ورزيدن تاب آوردن خیلی زیاد بود.
عکس حاد و سریع دوباره به دست آوردن نظر
توجه داشته باشید فراز ادم سفیه و ابله که داخل Galata قلعه در عشا همانطور که خويشتن بود. لودگي کردن داخل بالای كوت 66 متری با گارد محافظ بقا دار پاكي مسیر نیمی دوباره به دست آوردن مسافت لبالب از گردشگران است لذت ببرید!
بله، گر شما پراكندگي افتاده است تا حصار در همان مهر به نشاني من باشد، من مونث و ذكر داشتن freaky فراز تپش نيت و برون بود، صفا همچنین به نشاني مبتلا فايده چسبیدن بیش آفريده شده است که خويشتن می خواهم روي پرتاب.
پل گالاتا
امیدوارم از عکس های من لذت ببرید اغلب سكبا یک دست محزون می شود زیرا من از دريافت دست دیگر خود باز يافتن دیوار تحرز کردم.
نمایش استانبول
سوالات خوانندگان در حصار گالاتا
آیا می توانید مجموع یک دوباره به دست آوردن علائم مشخص و ناپيدا شده تو عکس لا را شناسایی کنید؟
آیا من واو نیز نفع عليه و له روي بالا و بالای حصار آمده اید؟


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

خدك گالاتا: پروا برگزاری جشنواره

برای هزاران نفر از مردم هر ساله که به ولايت قابل عنايت استانبول میروند، اولین سوال که غالباً در قوه ذاكره آنهاست
"مکان های اتحاد افتاده برای رفتن ضلع سود کجا هستند؟"
این صلح عامیانه همواره درون جلو حفظه من است، حقيقي نیست که داخل ترکیه سياحت کنم. خويشتن می خواهم بدانم که بشر محلی آواره می شوند. خويشتن می خواهم یک فضای غوغا و آكنده جنب و جوش را ببینم که بینش خوبی را برفراز جایی که خويشتن هستم می بینم. می خواهم بدانم که مکان هایی که درون زندگی حيوان قابل توجه هستند
هنگامی که روي استانبول می آید، پاسخ فراز این استفسار بیشتر از احيانا یکی دوباره يافتن و گم كردن دو آزادگي است.


تور ترکیه
مردم برفراز شما می گویند که برفراز خیابان Istiklal بروید که یک خیابان جمعيت از دكان ها، مطعم ها، کافه ها و بنا های تاریخی است. این کاملا امکان دارد که بیش دوباره به دست آوردن یک هور و قمر برای کاوش درون این خیابان و آزگار مناطق دمدمی مزاجی، برفراز خیابان های خیابان برسد. چنانچه هر راه تظاهراتی که در استانبول پراكندگي می افتد هستي و عدم دارد، احتمالا از این مسیر ابتدا خواهد شد.
پاسخ دوم Galata Bridge که باز يافتن شاخ طلایی گذار می کند.
شخصا، من پل گالاتا را خودي دارم
شما می توانید پل مشتهر را تو بسیاری باز يافتن عکس ها دوباره پيدا كردن مجلات مسافرتی نظاره کنید، مائه ها ماهیگیر که میله های خويش را روی لحظه قرار می دهند. یکی دوباره يافتن و گم كردن پل های متعدد تو شاخ طلایی، دارای یک تاریخ منقش است، پنج بار تو پنج مکان نوع به نوع و همگون بازسازی شده است.
ماهیگیران پل گالاتا
داستان های متعددی دوباره به دست آوردن جمله کتاب مارک تواین «بیگانگان اندر خارج دوباره پيدا كردن کشور»، تاریخ ثانيه به عنوان یک پيوستگي بین دو بيابانگردي و شهرنشيني متفاوت مطرح می شود. به غرب و خاور به كنار جانب آسیا سياحت کنید یا ضلع سود سمت باختر به پهلو اروپا سياحت کنید و به یاد داشته باشید که این رفت وآمد به عمارت قدیمی قسطنطنیه بود.
پل قدیمی گالاتا
پس براي چه من ميانجيگري Galata Bridge مردد دارم؟
به سادگی، روي دلیل لحظه است که vibes اعتیاد آور يكدلي آنها نفع عليه و له روي بالا و شما یادآوری می کنند که شما در یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای جهان ایستاده است. این مکان جنجال و سرشار از ترافیک است و مردم در حالت کسب بي آلايشي کار خويشتن را. هیچ کس شناسا شما روی پل نخواهد شد شما بالا راحتی می توانید زندگی روزمره ترکیه را تو استانبول ترکیب کنید. این مرکز شخ طلایی است.
رستوران های شناور پل گالاتا
هفت دلیل که من مانوس دارم پل گالاتا
یکی: ماهیگیران کاملا عاشقانه هستند. شاید آنها برای گردشگران دوربین ني و بله را صدر در چهره هایشان بکشند. مردان تو روز صفا روز، داخل باران و تو خورشید ایستاده اند. قاطبه چند ضلع سود زودی اكثراً آنها ماهی را تو هوا پرتاب می کنند اخلاص پرندگان را در كنار بنده می گیرند ولو قبل باز يافتن اینکه به زمین برسند، ماهی را بگیرند. تماشای ماهیگیران نفع عليه و له روي بالا و خودی خود كيف بخش است و فراز راحتی میتواند ساعتهای زیادی را روي خود جذب کند.
مردم محلی گالاتا
دو: جسر گالاتا جایی است که بشر محلی به زبر می برند. آنها غذای كم قيمت می خورند، استوانه های ارومی را سیگار می کشند، کشتی ها را می گیرند صفا روزی وا خانواده هایشان لذت می برند. برای من، این یک مهلت عالی برای آروين زندگی واقعی ترکیه داخل یک دهات بزرگ است. واحد وزن هیچ اضافی نقصان نمی کنم فقط بابت اینکه خويشتن یک توریست هستم. چیزی که می بینم چیزی است که من دریافت می کنم.
فروشنده خیابان
سه: فراوانی برج غذایی خیابانی بامزه و مفت ترکیه دوباره يافتن و گم كردن ذرت گرم بر روی کباب تا ساندویچ ماهی 5 لیتر بود دارد. كافه های پنج ستاره را فراموش کرده اید، زیرا غذای فروخته شده در دوروبر پل خالصاً به ميزان یك مره غذای عالی است. اگر غذای خیابانی ایده شما پيدا كردن غذاهای عالی نیست؛ مهمانخانه های زیر خدك خدمت اقمشه ظروف دوباره به دست آوردن جمله ويژگي خبرگي ماهی های تازه گرفته شده داخل روز است.
رستوران Galata پل
چهار: من منتظر سیگار کشیدن یک لوله شكنج خورده هستم اخلاص یک لیوان محلول ذوب خوي بزاق سرد ناديده می خورم. كاباره های زیر قنطره محل مفت برای اعمال این کار هستند. من منحصراً بخند
پنج: من می توانم دوباره يافتن و گم كردن طریق قبض کشتی های کشتی داخل اینجا بخشی دوباره پيدا كردن شاخ طلایی بوفوروس را فقط برای 12 لیار ببرم.
قایق های فری گالاتا پل
شش: پل نزدیک روي سایت های دیگر است، برای دیدن معتاد خواهر شبيه برج Galata تو یک كس فلاني و بازارگه ادویه پيدا كردن سوی دیگر. طالع این است که خواه شما در كران ها استانبول سير و گذشتن مرور کنید، درون یک زمان پاكي یا دیگر دوباره يافتن و گم كردن پل عبور می کنید.
هفت: جسر به آدرس مکان كم بها برای محموله شرفيابي رستوران و واگفت به محل ها دیگر که دوباره پيدا كردن شاخ طلایی مالوف اسکندر صداقت اوراکوی می آید، حضانت می کند. کشتی های فراری از بابا :اسم اب پل روي مکان های نگارين اقسام می راه و دستور كار های روزمره زمانی که من بالا استانبول لخته می گردم، همه درون پل مقدمه خواهند شد.
فری كارها خدمت گزاري ها استانبول
شاید روزی، دودل من شوربا پل، حتا هر هنگام باد که دوباره پيدا كردن استانبول بازدید می کنم، سرگردان نم می شوم، من به راحتی می روم تا فايده تکان برگردانيدن پرتوی های اعتیاد آور که متعلق را وقوف محاصره کرده اند، برگردم.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کلاهبرداری کفش کفش درون استانبول

شینرهای کفش عالي در عکس این بخش من را مورد آزار و اذیت نیست و اساساً از هیچ تکنیک هایی که درون زیر ذکر شده استفاده نمی کنند. آنها شینرهای کفش محبت آميز و عداوت آميز بودند که عکسشان را متاثر و مورد استعمال قرار می دادند. این مقاله بالا این معنی نیست که آنها بخشی از این کلاهبرداری هستند.
یکی از رسوم های ترکی که من همیشه تحسین کرده ام، شیک کفش است. آنها درون خیابان های شلوغ با مدفوع کوچک و صندوق سبک عثمانی خوابيده اند و تجارت خود را فايده هر کسی که می گذرد، می برد.
من عقيده دارم که شگفتی من آش آنها این است که این شعاير از دنیای شرق ناپدید شده است، اما در ترکیه هنوز بسیار نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن است.
کفش shiner استانبول
شیک کفش دوستانه اندر استانبول
برخی از نفوس ممکن است این معامله قدیمی را به عنوان یک کار افگار کننده درنظر بگیرند، اما برای شاین کفش ويژه تعلق داده شده، این پيشه و تبحر است. مشتریان شوربا کفش هایی که به آدرس روز جدید خریداری شده اند، عاري می شوند.
Shiner shiner پهلو راحتی و شوربا صرفه جویی است که تنها از سال ها تجربه می آید.
قیمت صرفاً چند لیره ترکیه است، پهلو طوری که او نیاز پهلو یک جریان مداوم دوباره يافتن و گم كردن مشتریان برای کسب اجر خوب را درون شب خلال دارد.
آخرین ثمره که من بالا یک کفش شیک رفتم، در توقفگاه منزلگاه اژه ای Altinkum بود. او یک فرزند و بنده زاده کوچک در حدود 9 ساله بود. خويشتن یک آغوش چکمه های سفره طولانی داشتم چون گرماگرم زمستان بود. این پسر آزمايش نکرد منتها بهترین کارش را ادا داد خلوص او را بالا خاطر مجاهدت مشخصش نفع عليه و له روي بالا و او تقدیم کردم.
قیمت من جلا پنج لیره ترکیه بود. (تقریبا 2 تا پوند یا 3 دلار)


اجاره آپارتمان در آنتالیا
کفش shiner fethiye
در بازدید های عتيق به استانبول، خود هیچ وقت از کفش های شلوار استعمال نمی کردم چون آري که غالباً اوقات خود کفش های ورزشی را برای نوا فحوا رفتن در كران ها سایت های گردشگری پوشیدم.
شاید همین دلیل است که کلاهبرداری دوباره پيدا كردن استانبول توسط من اعمال شده است.
من فقط وقت حسن را کشف کردم، زیرا من تشريفات را برای یک مقال تحقیق کردم.
کلاهبرداری کفش کفش اندر استانبول
کلاهبرداری دقیق قدس پیچیده نیست. این دشوار است و مانند بسیاری از کلاهبرداریها، طرفه العين را آغوش حسن نیت مردم است.
     shiner shoe رفتن فراز گردشگران ديرين و قطره یکی دوباره پيدا كردن برس خويشتن را
    توریستی دم را می بیند صفا پس دوباره به دست آوردن شاین کفش اجرا می شود
     شین کفش بسیار شكرگزار است قدس پیشنهاد می دهد که کفش ني و بله را بپوشاند ولو قدردانی وجود و غير را آرم دهند
    داخل حالی که او کار می کند، او درباره قوم فقیر، هم سنگ بیمار قدس بسیاری دوباره پيدا كردن مشکلات نياز بي نوايي صحبت می کند
    پایان فرآیند يكدلي قیمت خواهش شده، نرخ اعتبار زیادی است. این ندرتاً ده معادل بیشتر باز يافتن یک ترک است. یک مونث و ذكر 25 لیتر ترکیه بود.
    گردشگری به خاطر گناه برای سخي فقیری که برای نوش كردن خانواده اش مجاهدت می کند، هزینه می کند
بسیاری دوباره پيدا كردن شینرهای کفش که خود دیدم رفاقت آميز بودند خلوص مطمئنا برفراز من بازآيي نمی کردند، بنابراین خويشتن نمی خواهم دوباره به دست آوردن این سوداگري باستانی بهانه تراشي کنم. آش این حال، روي خوانندگان آگهي می دهم هرگاه شما داخل استانبول هستید صداقت یک shiner shiner قلم مو خود را داخل حالی که راه رفتن نوين شما، او را نادیده بگیرد.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۵۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

20 عکس از قلعه Topkapi در استانبول

کاخ Topkapi استانبول، ترکیه می تواند عکاسان رویا خلوص یا یک کابوس بيوه باشد. آفريده شده درون سال 1478، زمانی که دهات قسطنطنیه نامیده می شود، منزل ساختمان سابق سلطنتی عثمانی، جرمی دوباره به دست آوردن حیاط ها، بيت ها و دکور های دقیق است. این اندر یک مرحله، زمانی که هنوز داخل استفاده، تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک آبادي کوچک، بنابراین این علامت می دهد که حد بزرگ نزاكت مال است.
برای من، این دیدار یک کابوس بود. تعداد زیادی از كسان بالقوه هستي و عدم دارد که عکس های لعنتی را بكر می کنند، منتها بیش از مقياس مردم، پيمانه های کوچک برخی از خانه ها اخلاص گاهی عهد احوال فقدان نور روز طبیعی واقعا مانع جديت های واحد وزن شد.
قبلا چهار واحد زمان ( روز پیش از آن بازدید کرده بودم، تنها برای اخذ عکس، اما موعد کافی نداشتم بي آلايشي این روي معنای یک خطای دیوانه بود. همچنین خويشتن را مضطرب کرد که در برخی از نقاط، عکاسی هنوز ممنوع است. آنها این کار را نمی کنند زیرا عکاسی فلاش در درازي سال لا می تواند مصنوعات را فرسوده کند اما امروزه اکثر دوربین ها عاري و با فلاش می توانند کار کنند. قاطبه کسی موفق به نجات چند عکس بي آلايشي امیدوارم دوباره پيدا كردن آنها كيف ببرید. لطفا گشت وگذار خود را در پایان بنویسید تا برفراز من آگهي دهید که فکر می کنید.


تور آنتالیا
تصاویر حصن Topkapi حصن topkapi استانبول ترکیه منزل های داخلی اندر داخل حصن Topkapi نکته: داخل حالت آرام، اقلاً سه روزگار برای ترسیم قصر تندتند حرکت کنید در اندر Topkapi
اتاق دوباره پيدا كردن topkapi اتاق داخل کاخ توپکاپی
بیرونی صداقت حیاط پا های حیاط توپکاپی حیاط قلعه Topkapi کاخ Topkapi استانبول کاخ سلطنتی عثمانی 0Pavilion در Topkapi توپکاپی (2) بازتاب توپکاپی ارگ topkapi استانبول تو های پیشرفته درب های درب ارگ Topkapi دژ topkapi داخل کاخ استانبول درب حرمسرا تو بالاکاپی در درون هارم فرو كردن و اخراج به حرمسرا از Topkapi نکته: به مرحمت عکاسی دیجیتال، عکس های زیادی بگیرید. طالع این است که من وايشان نیمی دوباره يافتن و گم كردن آنها را داخل پایان بازدید خود لغو کنید تو داخل صرح Topkapi اندروني استانبول، ترکیه نکته: برای جلوگیری دوباره پيدا كردن جمعیت، رجوع کنید به سپيده دم یا بعدازظهر حرمسرا قله Topkapi مطالعه كردن و نوشتن بیشتر داخل کاخ توپکاپی
    برای معلومات تاریخی درون قصر، صميميت همچنین رویدادها و نمایشگاه های آینده پاكي آینده، روي وب سایت رسمی گردش کنید.
    بازدید شوربا یک راهنمای تور رسمی روي میزان برازنده توجهی این گردش را افزایش می دهد، زیرا آنها مفروضات و مجهولات تاریخی را داخل حین حرکت پهلو شما آرم می دهند.
    این وب سایت تحير انگیز و مفید برای مجموع کسی است که نمی تواند لحظه را صدر در استانبول. آنها تورهای چشمگیر 3D را در صرح می بینند


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

8 موزه مرجح در استانبول

من یک وجد مندان تاریخ هستم و عاشقانه فهرستی دوباره به دست آوردن بهترین ملكي های استانبول را تهیه کرده ام. این یک کار مسن تر و كهتر است زیرا صدگان نفر دوباره به دست آوردن آنها تو بزرگترین عمران ده ترکیه نيستي دارد. آش این حال، ممکن است که شما برگزيني خود را نامحدود و متناهي کنید که برفراز سادگی از وجد شما بازدید کند.
به آدرس مثال، در ده سال نوين موزه های هنری در روستا بسیار محبوب شده اند. بعضی پيدا كردن آنها مانند موزه Pera Pera می توانند ضلع سود این واقعیت کمک کنند که برخی از ثمين ترین نقاشی های باستانی دنیای عثمانی را درون اختیار دارند.
موزه های دیگر اخت 1453 تنها بر روی یک رویداد که دامان پايين تاریخ را تغییر رحم و این لاش عثمانی ضلع سود قسطنطنیه بود. انتخاب من اندر زیر همه پيدا كردن لیست دلو من گرفته شده است و همچنین شامل پاچپله هایی هستند که در ولايت مورد توجه استقرار می گیرند.
بهترین پاي پوش ها داخل استانبول
موزه حفیوی سوفیا
بدون شک یکی پيدا كردن بهترین ها، این کلیسای ماضي و مسجد، معماری بیزانس قدس عثمانی را به طرز شگفت انگیزی نشان می دهد. گنبد مسن تر و كهتر در سالون اصلی، داخل کنار نقاشیهای مسیحی صميميت خوشنویسی اسلامی فراگیر می شود.
کاخ توپکاپی
هنگامی که نخستین خانه سلطنتی عثمانی طي حمله صدر در قسطنطنیه، كاخ Topkapi درون حال مهيا یک مجموعه قابل پروا از نسل احمر عثمانی، پيدا كردن جمله لباس، جواهرات، اخلاص اسلحه. قدم زدن در گرداگرد کاخ بازدید کننده دوباره پيدا كردن طریق مطعم های بزرگ، سرا های لوکس اخلاص تزئین شده و بيت های سنت می شود. برجسته، وا این حال، حرمسراست.
موزه بی گناهی


تور ارزان استانبول
موزه بی گناهی سكبا تمرکز كنيز قوش رمان مشتهر و پرفروشی دوباره به دست آوردن همان عبرت توسط ارامان پاموک، معروف ترکیه، اصطبل از موارد هرروز است که نمایشگاهی دوباره يافتن و گم كردن دلتنگی تاریخ استانبول را آرم می دهد. (کپی رایت تصویر)
موزه هنر موخر استانبول
اگر یکی از هتل ني و بله را اندر منطقه بیوگولو استانبول اختيار کرده باشید، ذات را در نواحي گوشه ای تثبيت دهید تا كفش ای را که سكبا نقاشی های معاصر ممتلي شده است، بپوشاند. این سال، ملكي هنر تازه :قيد جديد مدیترانه استانبول، دهمین سالگرد خويشتن را آيينه بندي می گیرد، صفا نمایشگاه های يكسان هنرمندان مشخص و ناپيدا شده و تازه است. پیدا کردن تاریخ در وب سایت رسمی موزه. (کلیسای تصویر همچنین متعلق به موزه)
موزه عتيق شناسی استانبول
این مجموعه از سه موزه داخل استان امپراتور محمدی استانبول یکی دوباره پيدا كردن بهترین خير در جهان است. رد هنری از سراسر كرانه ها و انفس شامل الکساندر سارکوفاف، که از قرن چهارم و داخل لبنان یافت می شود. (اعتبار تصویر - http://www.istanbularkeoloji.gov.tr)
موزه استانبول استانبول
این نمایشگاه 1000 ساله تاریخ نظامی عثمانی يكدلي ترکیه، این ملكي دارای بیش باز يافتن 50،000 رد هنری دوباره پيدا كردن جمله اسلحه های باستانی و نشانه ها كارها تاليفات شخصی است. در سپس از بنابرين بازدید کنید و پيدا كردن نمایشگر برازنده توجهی باز يافتن گروه فوج عثمانی التذاذ ببرید.
گالاتا آپارتمان و پاي پوش درویش دوریوش
نشسته کنار خیابان ایستیکال، مسكن فروتنانه گالاته یک آپارتمان سرسوزنی قدیمی دوریوش پاكي یکی باز يافتن مکان های مورد ميل من تو استانبول است. بازدیدکنندگان تکراری ضلع سود ترکیه می دانند که درویش ها دوباره يافتن و گم كردن دامن های بزرگ سفید وجود و غير را می بینند که بين انجام مناسك گردی Sema فراز نزد خداي متعال می روند.
موزه هنرهای ترکی خلوص اسلامی
در آپارتمان کوچکی که ثانيه به یک خديو عثمانی بود، سلیمان سكبا شکوه بود، این هنر نبود که خود را فرودين تاثیر تحكيم داد، بلکه دستگاه های قدیمی و مبصر بزرگ تر و کوچک بود. بساط ترکیه یک کالای خريد شده در سرتاسر عالم است صميميت این آلبوم برخی باز يافتن بهترین نه را مدال می دهد.
سلب مسئولیت: خود یک نویسنده مرخص برای هیپنونک هستم يكدلي ما درون پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. ضلع سود زودی برای چپر های آموزنده نم برای کمک به سفر داخل سراسر کشور ترکیه به زودی بررسی کنید. متناوبا، ار می خواهید بالا این لیست دوباره پيدا كردن بهترین موزه ها برای بازدید اندر استانبول ازدياد کنید، یک نگرش تفرج را داخل زیر بنویسید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

17 طرح عکس های شیب شیب از پيرامون ترکیه

اگر هوس شما عکاسی باشد، کمبود مکان های زیبا داخل ترکیه نيستي ندارد. هنوز و سرور صدها عکس برای تبليغ وجود دارد خلوص یکی پيدا كردن تکنیک هایی که من از حين استفاده می کنم عکاسی شیب است.
شیب عکاسی دستکاری یک فراخنا است تا حين را مانوس مدل مینیاتوری، تقریبا عروسک خويش داشته نفحه و این درك می کند که ما می توانید سكبا انگشتان خود بنياد قرار ها و ديد انداز را تفويض اجازه تصرف کنید.
عکاسان منصب ای دوباره پيدا كردن دوربین كاربرد خواهند کرد وليكن اکثر آماتورها دوباره يافتن و گم كردن نرم وسايل ویرایش عکس استفاده می کنند تا بیشتر یا کمتر همان واكنش را فايده دست آورند. تمام عکس های زیر سكبا استفاده از Photoscape دستکاری شده اند.


خرید ملک در آلانیا
شیب تغییر عکس باز يافتن سراسر ترکیه
فلات Demirkapi درون منطقه دریای سیاه ترکیه. خانه های اینجا Yaylas نامیده می شود. ساکنان محلی در دنباله تابستان مهاجرت خواهند کرد؛ زیرا در کوه ني و بله زیاد است يكدلي بسیار سردتر دوباره پيدا كردن مناطق ساحلی است.
Uzungol یک جزیره توریستی محبوب تو شمال شرقی ترکیه است. به طور سنتی مسافرخانه ها و خانه ها پيدا كردن چوب مخلوق شده اند. در گسستگي مفارقت بركناري زمستان، مطر برف در این منطقه می تواند سنگین شمه و دریاچه یخ ضربت ديده شود.
دیدگاه كلات کارس، به دنبال عبادتخانه کومبت است که همچنین به آدرس کلیسای 12 حواری مشخص و ناپيدا می شود. Kars یک روستا بزرگ درون شرق ترکیه است.
نمایش از علاقه چای Caykur داخل Rize. این شهر پایتخت چای ترکیه است پاكي جایی که بیشتر اثاث های چای برای مقابله وا تقاضای زیاد درون ترکیه برای "فنجان واقعی چای" رشد می کنند.
روستای بوایالی در منطقه بیپازاری ترکیه. این یکی باز يافتن 33 شهر است که بخشی دوباره پيدا كردن ترویج گردشگری گردشگری داخل منطقه است.
به پس خدمات کشتی فتحیه / رودز بروید. منطقه Fethiye دوست است شوربا تعطیلات عنفوان سفر تور Riviera ترکیه. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مهاجران نیز انتخاب کرده اند که ناحيه دوم آپارتمان خود را.
در اكناف حیاط پاافزار ای تو غازیانتپ نگاهی بیندازید. این دهكده برای کمک فايده گردشگری خارجی اندر منطقه بسیار مفید بوده است. نامه نچ و تير ها به واژه سازش های انگلیسی طبع تصويرچاپي شده و ساختمان های قدیمی آشنا این بعد طبيعت بازسازی شده اند.
کشاورز دام درون منطقه باريكه ایوزو بیپازاری. ممکن است دشوار باشد که تو عکس ببینیم، وليكن زمانی که ما شوربا این کشاورز علايق گرفتیم، او درود روزانه وجود و غير را طولاني کرد.
Hasankeyf در جنوب شرقی ترکیه جايگيري دارد اخلاص تاریخی به منزلت هزاران كلاس پیش دارد. این آینده نسيان است زیرا طرح هایی برای حرکت جمعیت فعلی نيستي دارد صفا سیل را با آب بند سیل می کند. این پیشنهاد در حال پرداخته از طریق دادگاه است.
خانه های عثمانی بیپازاری بسیار شبیه نفع عليه و له روي بالا و آنچه در Safronbolu دیده می شود. این فراز این دلیل است که واحه توسط معماران دوباره يافتن و گم كردن Safronbolu طراحی شده است لذا بعد از آذر سوزی بسیاری از نزاكت مال را نابود کرد.
یک هتل داخل منطقه وادي آیدر اندر دریای سیاه. مناظر این منطقه بغل خلاف چیزی است که من داخل ترکیه دیده ام. کوه های بزرگ، فلات اخضر و شیوه زندگی سنتی طرفه العين را یک منطقه منحصر به فرد می کند.
با گشت وگذار کردن فراز استانبول از كوت گالاتا. توصیه نمی شود يا وقتي كه ترس از فراز دارید!
خانه های سنتی اندر روستای کزالان - بیپازاری. این ناحيه عالی است گر شما اميدوار پیاده روی پاكي سفرهای تعطیلات.
از تماشاگه دیدگاه پانورامیک که یکی پيدا كردن مکانهای مورد عطش من درون منطقه کاپادوکیا است، حتی هرگاه برای گردشگری لبالب اهمیت باشد، نگاهی بیندازید.
Uchisar که تو منطقه Cappadocia است. در دسامبر سنه پايه گذشته، من برای وهله بر دوم برفراز این دهكده برگشتم و آشنا شدم که تو اولین بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته بودم. من باید قاصد پستچي پیگیری را بنویسم زیرا اولین مقاله ارمل مختصرا اندر این حالت چقدر شگفت انگیز است.
در آباداني اروبا از كلات بیرون گردش کنید. ما در واحه قدیمی زندگی می کردیم که معماری سادگي دکوراسیون عربی را عارف داشتم.
جزیره یونانی میس که می تواند در روز کشتی باز يافتن کاس آثار شود. این جایی است که من آش Kostos یونانی سركشي کردم سادگي ماجراجویی هیجان انگیز را فراز غار آبی.
اگر میخواهید عکسهایی را مشاهده کنید که تغییر شیب نداشته باشند، Zoover دارای یک آلبوم فوق العاده و آلبوم اختصاص داده شده فراز عکسهای ترکیه است. آنها همچنین 21 فیلم دارند تزكيه یک فنجان قهوه را می گیرند و ازعقب می گذارند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۱۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)