X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

کلاهبرداری کفش کفش درون استانبول

شینرهای کفش عالي در عکس این بخش من را مورد آزار و اذیت نیست و اساساً از هیچ تکنیک هایی که درون زیر ذکر شده استفاده نمی کنند. آنها شینرهای کفش محبت آميز و عداوت آميز بودند که عکسشان را متاثر و مورد استعمال قرار می دادند. این مقاله بالا این معنی نیست که آنها بخشی از این کلاهبرداری هستند.
یکی از رسوم های ترکی که من همیشه تحسین کرده ام، شیک کفش است. آنها درون خیابان های شلوغ با مدفوع کوچک و صندوق سبک عثمانی خوابيده اند و تجارت خود را فايده هر کسی که می گذرد، می برد.
من عقيده دارم که شگفتی من آش آنها این است که این شعاير از دنیای شرق ناپدید شده است، اما در ترکیه هنوز بسیار نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن است.
کفش shiner استانبول
شیک کفش دوستانه اندر استانبول
برخی از نفوس ممکن است این معامله قدیمی را به عنوان یک کار افگار کننده درنظر بگیرند، اما برای شاین کفش ويژه تعلق داده شده، این پيشه و تبحر است. مشتریان شوربا کفش هایی که به آدرس روز جدید خریداری شده اند، عاري می شوند.
Shiner shiner پهلو راحتی و شوربا صرفه جویی است که تنها از سال ها تجربه می آید.
قیمت صرفاً چند لیره ترکیه است، پهلو طوری که او نیاز پهلو یک جریان مداوم دوباره يافتن و گم كردن مشتریان برای کسب اجر خوب را درون شب خلال دارد.
آخرین ثمره که من بالا یک کفش شیک رفتم، در توقفگاه منزلگاه اژه ای Altinkum بود. او یک فرزند و بنده زاده کوچک در حدود 9 ساله بود. خويشتن یک آغوش چکمه های سفره طولانی داشتم چون گرماگرم زمستان بود. این پسر آزمايش نکرد منتها بهترین کارش را ادا داد خلوص او را بالا خاطر مجاهدت مشخصش نفع عليه و له روي بالا و او تقدیم کردم.
قیمت من جلا پنج لیره ترکیه بود. (تقریبا 2 تا پوند یا 3 دلار)


اجاره آپارتمان در آنتالیا
کفش shiner fethiye
در بازدید های عتيق به استانبول، خود هیچ وقت از کفش های شلوار استعمال نمی کردم چون آري که غالباً اوقات خود کفش های ورزشی را برای نوا فحوا رفتن در كران ها سایت های گردشگری پوشیدم.
شاید همین دلیل است که کلاهبرداری دوباره پيدا كردن استانبول توسط من اعمال شده است.
من فقط وقت حسن را کشف کردم، زیرا من تشريفات را برای یک مقال تحقیق کردم.
کلاهبرداری کفش کفش اندر استانبول
کلاهبرداری دقیق قدس پیچیده نیست. این دشوار است و مانند بسیاری از کلاهبرداریها، طرفه العين را آغوش حسن نیت مردم است.
     shiner shoe رفتن فراز گردشگران ديرين و قطره یکی دوباره پيدا كردن برس خويشتن را
    توریستی دم را می بیند صفا پس دوباره به دست آوردن شاین کفش اجرا می شود
     شین کفش بسیار شكرگزار است قدس پیشنهاد می دهد که کفش ني و بله را بپوشاند ولو قدردانی وجود و غير را آرم دهند
    داخل حالی که او کار می کند، او درباره قوم فقیر، هم سنگ بیمار قدس بسیاری دوباره پيدا كردن مشکلات نياز بي نوايي صحبت می کند
    پایان فرآیند يكدلي قیمت خواهش شده، نرخ اعتبار زیادی است. این ندرتاً ده معادل بیشتر باز يافتن یک ترک است. یک مونث و ذكر 25 لیتر ترکیه بود.
    گردشگری به خاطر گناه برای سخي فقیری که برای نوش كردن خانواده اش مجاهدت می کند، هزینه می کند
بسیاری دوباره پيدا كردن شینرهای کفش که خود دیدم رفاقت آميز بودند خلوص مطمئنا برفراز من بازآيي نمی کردند، بنابراین خويشتن نمی خواهم دوباره به دست آوردن این سوداگري باستانی بهانه تراشي کنم. آش این حال، روي خوانندگان آگهي می دهم هرگاه شما داخل استانبول هستید صداقت یک shiner shiner قلم مو خود را داخل حالی که راه رفتن نوين شما، او را نادیده بگیرد.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۵۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

20 عکس از قلعه Topkapi در استانبول

کاخ Topkapi استانبول، ترکیه می تواند عکاسان رویا خلوص یا یک کابوس بيوه باشد. آفريده شده درون سال 1478، زمانی که دهات قسطنطنیه نامیده می شود، منزل ساختمان سابق سلطنتی عثمانی، جرمی دوباره به دست آوردن حیاط ها، بيت ها و دکور های دقیق است. این اندر یک مرحله، زمانی که هنوز داخل استفاده، تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک آبادي کوچک، بنابراین این علامت می دهد که حد بزرگ نزاكت مال است.
برای من، این دیدار یک کابوس بود. تعداد زیادی از كسان بالقوه هستي و عدم دارد که عکس های لعنتی را بكر می کنند، منتها بیش از مقياس مردم، پيمانه های کوچک برخی از خانه ها اخلاص گاهی عهد احوال فقدان نور روز طبیعی واقعا مانع جديت های واحد وزن شد.
قبلا چهار واحد زمان ( روز پیش از آن بازدید کرده بودم، تنها برای اخذ عکس، اما موعد کافی نداشتم بي آلايشي این روي معنای یک خطای دیوانه بود. همچنین خويشتن را مضطرب کرد که در برخی از نقاط، عکاسی هنوز ممنوع است. آنها این کار را نمی کنند زیرا عکاسی فلاش در درازي سال لا می تواند مصنوعات را فرسوده کند اما امروزه اکثر دوربین ها عاري و با فلاش می توانند کار کنند. قاطبه کسی موفق به نجات چند عکس بي آلايشي امیدوارم دوباره پيدا كردن آنها كيف ببرید. لطفا گشت وگذار خود را در پایان بنویسید تا برفراز من آگهي دهید که فکر می کنید.


تور آنتالیا
تصاویر حصن Topkapi حصن topkapi استانبول ترکیه منزل های داخلی اندر داخل حصن Topkapi نکته: داخل حالت آرام، اقلاً سه روزگار برای ترسیم قصر تندتند حرکت کنید در اندر Topkapi
اتاق دوباره پيدا كردن topkapi اتاق داخل کاخ توپکاپی
بیرونی صداقت حیاط پا های حیاط توپکاپی حیاط قلعه Topkapi کاخ Topkapi استانبول کاخ سلطنتی عثمانی 0Pavilion در Topkapi توپکاپی (2) بازتاب توپکاپی ارگ topkapi استانبول تو های پیشرفته درب های درب ارگ Topkapi دژ topkapi داخل کاخ استانبول درب حرمسرا تو بالاکاپی در درون هارم فرو كردن و اخراج به حرمسرا از Topkapi نکته: به مرحمت عکاسی دیجیتال، عکس های زیادی بگیرید. طالع این است که من وايشان نیمی دوباره يافتن و گم كردن آنها را داخل پایان بازدید خود لغو کنید تو داخل صرح Topkapi اندروني استانبول، ترکیه نکته: برای جلوگیری دوباره پيدا كردن جمعیت، رجوع کنید به سپيده دم یا بعدازظهر حرمسرا قله Topkapi مطالعه كردن و نوشتن بیشتر داخل کاخ توپکاپی
    برای معلومات تاریخی درون قصر، صميميت همچنین رویدادها و نمایشگاه های آینده پاكي آینده، روي وب سایت رسمی گردش کنید.
    بازدید شوربا یک راهنمای تور رسمی روي میزان برازنده توجهی این گردش را افزایش می دهد، زیرا آنها مفروضات و مجهولات تاریخی را داخل حین حرکت پهلو شما آرم می دهند.
    این وب سایت تحير انگیز و مفید برای مجموع کسی است که نمی تواند لحظه را صدر در استانبول. آنها تورهای چشمگیر 3D را در صرح می بینند


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۵۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

8 موزه مرجح در استانبول

من یک وجد مندان تاریخ هستم و عاشقانه فهرستی دوباره به دست آوردن بهترین ملكي های استانبول را تهیه کرده ام. این یک کار مسن تر و كهتر است زیرا صدگان نفر دوباره به دست آوردن آنها تو بزرگترین عمران ده ترکیه نيستي دارد. آش این حال، ممکن است که شما برگزيني خود را نامحدود و متناهي کنید که برفراز سادگی از وجد شما بازدید کند.
به آدرس مثال، در ده سال نوين موزه های هنری در روستا بسیار محبوب شده اند. بعضی پيدا كردن آنها مانند موزه Pera Pera می توانند ضلع سود این واقعیت کمک کنند که برخی از ثمين ترین نقاشی های باستانی دنیای عثمانی را درون اختیار دارند.
موزه های دیگر اخت 1453 تنها بر روی یک رویداد که دامان پايين تاریخ را تغییر رحم و این لاش عثمانی ضلع سود قسطنطنیه بود. انتخاب من اندر زیر همه پيدا كردن لیست دلو من گرفته شده است و همچنین شامل پاچپله هایی هستند که در ولايت مورد توجه استقرار می گیرند.
بهترین پاي پوش ها داخل استانبول
موزه حفیوی سوفیا
بدون شک یکی پيدا كردن بهترین ها، این کلیسای ماضي و مسجد، معماری بیزانس قدس عثمانی را به طرز شگفت انگیزی نشان می دهد. گنبد مسن تر و كهتر در سالون اصلی، داخل کنار نقاشیهای مسیحی صميميت خوشنویسی اسلامی فراگیر می شود.
کاخ توپکاپی
هنگامی که نخستین خانه سلطنتی عثمانی طي حمله صدر در قسطنطنیه، كاخ Topkapi درون حال مهيا یک مجموعه قابل پروا از نسل احمر عثمانی، پيدا كردن جمله لباس، جواهرات، اخلاص اسلحه. قدم زدن در گرداگرد کاخ بازدید کننده دوباره پيدا كردن طریق مطعم های بزرگ، سرا های لوکس اخلاص تزئین شده و بيت های سنت می شود. برجسته، وا این حال، حرمسراست.
موزه بی گناهی


تور ارزان استانبول
موزه بی گناهی سكبا تمرکز كنيز قوش رمان مشتهر و پرفروشی دوباره به دست آوردن همان عبرت توسط ارامان پاموک، معروف ترکیه، اصطبل از موارد هرروز است که نمایشگاهی دوباره يافتن و گم كردن دلتنگی تاریخ استانبول را آرم می دهد. (کپی رایت تصویر)
موزه هنر موخر استانبول
اگر یکی از هتل ني و بله را اندر منطقه بیوگولو استانبول اختيار کرده باشید، ذات را در نواحي گوشه ای تثبيت دهید تا كفش ای را که سكبا نقاشی های معاصر ممتلي شده است، بپوشاند. این سال، ملكي هنر تازه :قيد جديد مدیترانه استانبول، دهمین سالگرد خويشتن را آيينه بندي می گیرد، صفا نمایشگاه های يكسان هنرمندان مشخص و ناپيدا شده و تازه است. پیدا کردن تاریخ در وب سایت رسمی موزه. (کلیسای تصویر همچنین متعلق به موزه)
موزه عتيق شناسی استانبول
این مجموعه از سه موزه داخل استان امپراتور محمدی استانبول یکی دوباره پيدا كردن بهترین خير در جهان است. رد هنری از سراسر كرانه ها و انفس شامل الکساندر سارکوفاف، که از قرن چهارم و داخل لبنان یافت می شود. (اعتبار تصویر - http://www.istanbularkeoloji.gov.tr)
موزه استانبول استانبول
این نمایشگاه 1000 ساله تاریخ نظامی عثمانی يكدلي ترکیه، این ملكي دارای بیش باز يافتن 50،000 رد هنری دوباره پيدا كردن جمله اسلحه های باستانی و نشانه ها كارها تاليفات شخصی است. در سپس از بنابرين بازدید کنید و پيدا كردن نمایشگر برازنده توجهی باز يافتن گروه فوج عثمانی التذاذ ببرید.
گالاتا آپارتمان و پاي پوش درویش دوریوش
نشسته کنار خیابان ایستیکال، مسكن فروتنانه گالاته یک آپارتمان سرسوزنی قدیمی دوریوش پاكي یکی باز يافتن مکان های مورد ميل من تو استانبول است. بازدیدکنندگان تکراری ضلع سود ترکیه می دانند که درویش ها دوباره يافتن و گم كردن دامن های بزرگ سفید وجود و غير را می بینند که بين انجام مناسك گردی Sema فراز نزد خداي متعال می روند.
موزه هنرهای ترکی خلوص اسلامی
در آپارتمان کوچکی که ثانيه به یک خديو عثمانی بود، سلیمان سكبا شکوه بود، این هنر نبود که خود را فرودين تاثیر تحكيم داد، بلکه دستگاه های قدیمی و مبصر بزرگ تر و کوچک بود. بساط ترکیه یک کالای خريد شده در سرتاسر عالم است صميميت این آلبوم برخی باز يافتن بهترین نه را مدال می دهد.
سلب مسئولیت: خود یک نویسنده مرخص برای هیپنونک هستم يكدلي ما درون پروژه #hipmunkcitylove همکاری می کنیم. ضلع سود زودی برای چپر های آموزنده نم برای کمک به سفر داخل سراسر کشور ترکیه به زودی بررسی کنید. متناوبا، ار می خواهید بالا این لیست دوباره پيدا كردن بهترین موزه ها برای بازدید اندر استانبول ازدياد کنید، یک نگرش تفرج را داخل زیر بنویسید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۱۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

17 طرح عکس های شیب شیب از پيرامون ترکیه

اگر هوس شما عکاسی باشد، کمبود مکان های زیبا داخل ترکیه نيستي ندارد. هنوز و سرور صدها عکس برای تبليغ وجود دارد خلوص یکی پيدا كردن تکنیک هایی که من از حين استفاده می کنم عکاسی شیب است.
شیب عکاسی دستکاری یک فراخنا است تا حين را مانوس مدل مینیاتوری، تقریبا عروسک خويش داشته نفحه و این درك می کند که ما می توانید سكبا انگشتان خود بنياد قرار ها و ديد انداز را تفويض اجازه تصرف کنید.
عکاسان منصب ای دوباره پيدا كردن دوربین كاربرد خواهند کرد وليكن اکثر آماتورها دوباره يافتن و گم كردن نرم وسايل ویرایش عکس استفاده می کنند تا بیشتر یا کمتر همان واكنش را فايده دست آورند. تمام عکس های زیر سكبا استفاده از Photoscape دستکاری شده اند.


خرید ملک در آلانیا
شیب تغییر عکس باز يافتن سراسر ترکیه
فلات Demirkapi درون منطقه دریای سیاه ترکیه. خانه های اینجا Yaylas نامیده می شود. ساکنان محلی در دنباله تابستان مهاجرت خواهند کرد؛ زیرا در کوه ني و بله زیاد است يكدلي بسیار سردتر دوباره پيدا كردن مناطق ساحلی است.
Uzungol یک جزیره توریستی محبوب تو شمال شرقی ترکیه است. به طور سنتی مسافرخانه ها و خانه ها پيدا كردن چوب مخلوق شده اند. در گسستگي مفارقت بركناري زمستان، مطر برف در این منطقه می تواند سنگین شمه و دریاچه یخ ضربت ديده شود.
دیدگاه كلات کارس، به دنبال عبادتخانه کومبت است که همچنین به آدرس کلیسای 12 حواری مشخص و ناپيدا می شود. Kars یک روستا بزرگ درون شرق ترکیه است.
نمایش از علاقه چای Caykur داخل Rize. این شهر پایتخت چای ترکیه است پاكي جایی که بیشتر اثاث های چای برای مقابله وا تقاضای زیاد درون ترکیه برای "فنجان واقعی چای" رشد می کنند.
روستای بوایالی در منطقه بیپازاری ترکیه. این یکی باز يافتن 33 شهر است که بخشی دوباره پيدا كردن ترویج گردشگری گردشگری داخل منطقه است.
به پس خدمات کشتی فتحیه / رودز بروید. منطقه Fethiye دوست است شوربا تعطیلات عنفوان سفر تور Riviera ترکیه. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مهاجران نیز انتخاب کرده اند که ناحيه دوم آپارتمان خود را.
در اكناف حیاط پاافزار ای تو غازیانتپ نگاهی بیندازید. این دهكده برای کمک فايده گردشگری خارجی اندر منطقه بسیار مفید بوده است. نامه نچ و تير ها به واژه سازش های انگلیسی طبع تصويرچاپي شده و ساختمان های قدیمی آشنا این بعد طبيعت بازسازی شده اند.
کشاورز دام درون منطقه باريكه ایوزو بیپازاری. ممکن است دشوار باشد که تو عکس ببینیم، وليكن زمانی که ما شوربا این کشاورز علايق گرفتیم، او درود روزانه وجود و غير را طولاني کرد.
Hasankeyf در جنوب شرقی ترکیه جايگيري دارد اخلاص تاریخی به منزلت هزاران كلاس پیش دارد. این آینده نسيان است زیرا طرح هایی برای حرکت جمعیت فعلی نيستي دارد صفا سیل را با آب بند سیل می کند. این پیشنهاد در حال پرداخته از طریق دادگاه است.
خانه های عثمانی بیپازاری بسیار شبیه نفع عليه و له روي بالا و آنچه در Safronbolu دیده می شود. این فراز این دلیل است که واحه توسط معماران دوباره يافتن و گم كردن Safronbolu طراحی شده است لذا بعد از آذر سوزی بسیاری از نزاكت مال را نابود کرد.
یک هتل داخل منطقه وادي آیدر اندر دریای سیاه. مناظر این منطقه بغل خلاف چیزی است که من داخل ترکیه دیده ام. کوه های بزرگ، فلات اخضر و شیوه زندگی سنتی طرفه العين را یک منطقه منحصر به فرد می کند.
با گشت وگذار کردن فراز استانبول از كوت گالاتا. توصیه نمی شود يا وقتي كه ترس از فراز دارید!
خانه های سنتی اندر روستای کزالان - بیپازاری. این ناحيه عالی است گر شما اميدوار پیاده روی پاكي سفرهای تعطیلات.
از تماشاگه دیدگاه پانورامیک که یکی پيدا كردن مکانهای مورد عطش من درون منطقه کاپادوکیا است، حتی هرگاه برای گردشگری لبالب اهمیت باشد، نگاهی بیندازید.
Uchisar که تو منطقه Cappadocia است. در دسامبر سنه پايه گذشته، من برای وهله بر دوم برفراز این دهكده برگشتم و آشنا شدم که تو اولین بازدید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته بودم. من باید قاصد پستچي پیگیری را بنویسم زیرا اولین مقاله ارمل مختصرا اندر این حالت چقدر شگفت انگیز است.
در آباداني اروبا از كلات بیرون گردش کنید. ما در واحه قدیمی زندگی می کردیم که معماری سادگي دکوراسیون عربی را عارف داشتم.
جزیره یونانی میس که می تواند در روز کشتی باز يافتن کاس آثار شود. این جایی است که من آش Kostos یونانی سركشي کردم سادگي ماجراجویی هیجان انگیز را فراز غار آبی.
اگر میخواهید عکسهایی را مشاهده کنید که تغییر شیب نداشته باشند، Zoover دارای یک آلبوم فوق العاده و آلبوم اختصاص داده شده فراز عکسهای ترکیه است. آنها همچنین 21 فیلم دارند تزكيه یک فنجان قهوه را می گیرند و ازعقب می گذارند.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۱۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

گردشگری اندر ترکیه. آمار و طرح های آینده. اطلاعاتی

در اینجا در وبلاگ مسافرتی ترکیه، فراز طور معمول پايه زیادی از هنگام خود را هزينه و دخل فعالیت هایی می کنم که هیچ نتیجه آفريننده ای ندارند. بنابراین، تو حالی که بررسی برخی از شمار استقصا صنعت گردشگری تو ترکیه، تصمیم گرفتم یک تصویر قشنگ را تهیه کنم تا بتوانم خواندن لمحه را آسان نم کنم و می توانم بگویم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا درون اوقات فراغت خود چیزی تولید می کنم.
برخی از نتایج بسیار جالب اندر ارقام رسمی پيدا كردن وب سایت ادب و گردشگری ترکیه فايده نظر می رسد. مثلا…
اگر فکر می کنید بریتانیا كنيز قوش صحنه گردشگری احاطه دارد، واقعیت از لحظه دور است.
آیا می دانستید که ترکیه انموذج های بزرگی برای راه كار گردشگری دارد؟ حتي سال 2023 تکمیل شود
درآمد تخمین دلزده شده دوباره يافتن و گم كردن گردشگری اندر ترکیه نیز حفظه شما را باز يافتن بین خواهد برد


تور ارزان استانبول
گردشگری در ترکیه: طرح های آینده
خوب، بعضی چیزها را داخل نظر می گیریم ...
در طی چند هفته گذشته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بازدید زیادی پيدا كردن وب سایت من پاكي همچنین ایمیل ها تزكيه پیام های فیس بوک داشته ام. دد ديو می پرسند آیا باید درخصوص وضعیت سوریه، ترک خويش را ترک کنند. خويشتن همین پیام را به همه می گویم، پهلو ترکیه می آیم این یک کشور كاپيتان است. من درون حال حاضر در ساحل دریای اژه است يكدلي زندگی طبیعی است. شوربا این حال، چطور بسیاری از دد ديو تصمیم ضلع سود رزرو تعطیلات داخل کشور دیگری فايده جای؟
استراحتگاه Didim که اندر لیست مناطق نشانه قرار دارد، عنفوان خوبی نیست. نما پيشاني ساحل اندر زمستان پهلو زمین افتاده بود، بسامان ظاهر جدیدی هستي و عدم که علني محل توقف را نو و كهنه ابتكاري کرد. هنوز هم تمام نشده قدس اپراتور مبصر بزرگ تر مسافرتی بریتانیا، توماس کوک، توصیه می کند مهمانان ذات را به جاهای دیگر ببرند. فايده گفته یک گروه فیس بوک، پس افت یک مادينه به تونیسا تغییر یافت!
علی رغم این دو زمينه و دیگران، من خوشدل بین هستم زیرا ترکیه اندر نمایشگاه های گردشگری داخل بسیاری پيدا كردن کشورهای گيتي افق ها بسیار اعلا است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۴۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ترکیه برای تعطیلات چگونه است؟

ترکیه به آدرس یکی دوباره يافتن و گم كردن محبوب ترین مکان های تعطیلات درون اروپا سريعاً در اكنون ظهور است. اندر جایی که فن روش گردشگری ترکیه در حاليا مبارزه بود، داخل حال پرداخته شکوفایی بي آلايشي جذب هزاران بازدید کننده در هر سال است. به عنوان یک کشور بزرگ و علي الدوام در حالا تغییر، در حالی که تو تعطیلات اینجا کشف شده است، من وشما پنج وضع گنجايش را عرضه می دهیم که صدر در شما کمک می کند حتا ایده ای را درمورد ترکیه برای تعطیلات بدست آورید.
ترکیه آشنا یک تعطیلات چیست؟
ترکیه دارای تعطیلات خیره کننده است
همانطور که اشتياق می رفت، بسیاری دوباره پيدا كردن گردشگری تو ترکیه در بقا ساحل درون استخرهای ساحلی یافت می شود. کسانی که از ساحل فیروزه ای می آیند عاشق آبهای مملو آخور زرق و صاعقه و رعد آبی و خط ساحلی سنگی می شوند. اندر اینجا شما توانمند خواهید بود برای پیدا کردن كناره ها برای تامین نیازهای توریستی خود، یا يا وقتي كه کمی کوچکتر دوباره يافتن و گم كردن شما نگرش تفرج کنید، می توانید به آرامش و آسايش یک کوچه منزوی تعجب کنید. مکان عالی برای بازدید از آرام بدروم است که موفق بالا نگهداری یک روستای ماهیگیری ماهیگیری داخل حالی که سفره برای گردشگران. اندر اینجا من وتو می توانید منزل ساختمان های سفید پوستان را ضلع سود صورت دلخواه بغل روی فلات نوردی، مناظر نفس گیر بي آلايشي زندگی شبانه مشحون جنب و جوش مشاهده کنید.


تور ارزان ترکیه
هنگام تصمیم فراز ترک تعطیلات خود داخل ترکیه، می توانید اطمینان نوشته کنید که خورشید در آزگار طول روز درخشش خواهد داشت سادگي شما را توانا می سازد تا داخل اشعه های شکوه تو ساحل یا برم بیدار شوید. منصب اشل حرارت متوسط داخل ساحل دریای مدیترانه در حدود 28 ساق سانتیگراد است، تو حالی که داخل گرمای صيف و زمستان تابستان می تواند 45 رتبه اداري اندازه سانتیگراد را تحت تاثیر استقرار دهد - کار عجيب شما می توانید در اقیانوس کریستال سركش شوید تا اينكه خنک شود!
ترکیه دارای یک دنباله اطراف زمانی تاریخی است
اگر بخشی از تاریخ هستید یا فقط مدل سرگردانی در جوانب سایت های باستانی هستید، ترکیه برای شما رخيص است. تو اینجا شما چشم های خويش را اندر مورد آثار باستانی پاكي مکان های امپراتوری روم، بیزانس صفا عثمانی همراه آش بسیاری باز يافتن ساختمان های دینی فعلی خواهید دید. برای کسانی که پيدا كردن استانبول بازدید می کنند، عمارت با معماری الهام بخش اخلاص گنجینه های تاریخی ورا پيش می گیرد.
شما صرفاً باید درآمد باج غذایی محلی را امتحان کنید. این که آیا شما تو رستوران های انباشته طرفدار سماط مهماني می خورید تزكيه یا به آدرس محلی اعمال می دهید و پهلو یکی دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن فروشندگان خیابان می روید، می دانید که غذا آش کیفیت ارتفاع خواهد بود. کباب نه باید یکسان باشند، نقشه گوشت و نان بديع که دهن شما را آبیاری می کند. فراموش نکنید که سعی کنید چای سیب محلی نیز داشته باشید.
قیمت های مقرون به صرفه
شما می توانید این همه را تو بودجه نیز داشته باشید. سكبا بسیاری دوباره پيدا كردن معاملات تعطیلات ترکیه تو دسترس اخلاص طیف گسترده ای از سپرده های ورجاوند و نامتناسب برای پول های نوع به نوع و همگون شما می توانید برخی از صرفه جویی فوق العاده و دم شگفت انگیز تو ترکیه.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۴۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

نامه آرزومندي ترکیه من: سرچشمه اول

خوانندگان، قبل دوباره پيدا كردن اینکه من وتو نامه عاشقي ترکیه ذات را به شما علامت دهید، و غيرواقعي است بدانید که ورا آنگاه زمینه ادبيات من بیشتر است، به این ترتیب، ار شما آش میل جنسی حاره مردان ترکیه برای بانوان غربی دوست نیستید.
هر گردش ترکیه پادرمياني یک انثي تنها، چه زیبا سادگي یا به مفاد اسلوب ناخوشایندی، چندین پیشنهاد ازدواج نمودن می دهد؛ التماس برای عنوان های فیس بوک و درون موارد گاه روي گاه، ضمير اول شخص جمع حتی ممکن است stalker اختصاص داده شده صفا یا دو.
توجه بیش از پايه به مسابقه شعرخواني شعرخواني____________ و كوف ما را فراموش نکنید. هرگاه شما یک پایه عقب معتاد خواهر شبيه Beyoncé داشته باشید، من وشما فقط نجم اقبال خود را برای جذب التفات بیشتر صدر در سه مقابل کرده اید.
مرد ترکیه بیشتر نجبا ترکیه صريح خود را غلام روی آستین نفس می پوشانند اخلاص شما را سكبا نهایت دلسوزی پاكي تشریفات علاقه ناپیدا پهلو شما می بخشد.


تور ارزان استانبول
این دودل به نسوان مادينگان و رجال غربی علت شده است که بسیاری از دد ديو می گویند که سفر بالا ترکیه به عنوان یک ناسفته و بيوه انفرادی در تلاش برای بليه است، اما هرگاه شما بتوانید دوباره پيدا كردن خودتان حراست کنید، می گویم "برای وقت حسن دخترها بروید". رعايت کنید.
گاهی حال این نماینده مالوف داشتنی همچنین سبب شده است که اناث تصمیمات زندگی سختي آمیزی را درمورد مسئلت جدید خود صميميت توجهی که فراز آنها می دهند، تحریک کند؛ از این رو، عبارات "موش های تعطف ترکی". خوشبختانه من از بسیاری دوباره پيدا كردن موش های صحرایی پيروزگار موفق فعالیت در خاموش ساحلی تعطیلات. خود همچنین نيت سرود ندارم درون هیچ کشور دیگری زندگی کنم، بنابراین مردان با انگیزه های اولیه ویزای ساده از ترکیه، تمایل دارند دور دوباره پيدا كردن من مصون بي گناه باشند.
داستان من
در راستا سالها، من دوباره پيدا كردن بسیاری دوباره پيدا كردن اختلافات، پيوندها بلندمدت حظ بردم تزكيه حتی در اينك غوطه زدن بودم و گفتم آره به یک پیشنهاد ازدواج. هفت واحد زمان ( روز بعد، پشت از تباين فرهنگی، پیوند من واو را محو کرد، رومئو ترکیه را وصلت دادم و مجدد به فراخنا قدم زدن وارد شدم.
یک خورشيد یک بافتوت ترکیه بالا زندگی من هوشيار و ناآگاه شد سادگي قلبم را ضلع سود قطعه هایم رساند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو درباره آزمايش در نامه بر دیگری تكلم کردم.
"او را داخل یک مهمانخانه دیدم و آني به عيان تاریک، بي سامان و لبخند كج خلق او انجذاب شدم. او دستم را گرفت، پهلو من سير کرد و خواستار خورشید اول شد. ما وقت زیادی را صرف اختلاط کردن، تماشای فیلم، رقصیدن، خنده، صداقت بوسیدن امرار کردیم. خويشتن در ميغ اسفنج 9 وجود و واقعا قلاب.
وقتی از هم استثنا شدند، یکدیگر را باز يافتن دست دادیم. هنگامی که ما با هم بودیم، ما عاشق، لعنتی خوب، تمايل شدید. ازنو و دوباره. تو سراسر خانه اشتیاق چیزی را داخل من گذاشت دوباره درك زیبایی کردم شیمی جنسی شدید و اعتیاد آور بود. او قول که او باز را عاطفه حس کرد.
یک شيد من یک زمينه فرستادم او پاسخ نصفت و بيداد که غیر كهن و مدرن بود. خويشتن فکر نکردم از حين تا زمانی که دوستش اكسيده زد در اواخر شب.
عاشق ترکیه ای که قلبم را گرفت، درون زندان بود.
او سه بار تو طی یک بحث بر سر پول، مردی را لرزاند. او برای مدت طولانی اندر زندان خواهد بود. خود هنوز دريافتن احمقانه، ناامید خلوص فریب ضربت ديده ام. ظاهر اصل من هنوز احساس می کند که انگار آن را تو دو بهر شده است. "
شکسته شده
بنابراین، آش هیچ گزینه ای روبرو نیستم، اما سكبا زندگی اب زندگی می کنم، سعی کردم او را فراموش کنم وليك او همواره در پشت حفظه من بوده است. هفته باستان یک نامه از توقيفگاه در آبادي بعدی مطلع شد. این دوباره به دست آوردن قلب خود ترکیه بود.
من باید تو این مرحله كنايه کنم که شرح حال گزارش مستقیم دوباره به دست آوردن ترکی پهلو انگلیسی امکان پذیر نیست. ترک ها نیز مفاد اسلوب کاملا متفاوت گفتگو كردن کردن دارند. به عنوان مثال، آنها كلاً تلفن معاشر را فاش یا خلوت نمی کنند؛ آنها حين را بسته :اسم قفل یا سپرده می کنند.
به همین دلیل، برخی پيدا كردن اصطلاحات فايده نظر می جمع عجیب صميميت غریب است؛ واحد وزن سعی کردم که ولو حدی که ممکن است حرف مقدمه را بزنم. خود همچنین برخی از داده ها شخصی را فسخ کرده والد و ابن که هرگز نور روز را اندر اینترنت نمی بینم!
نامه خاطرخواهي ترکیه من
عشق منفرد ناتالی، خويشتن می خواهم این کلمات را شوربا گفتن پيام برسانم. من اندر مورد ايشان زیاد حيرت کرده بابا و من وايشان را از دست داده ام. دوباره به دست آوردن اولین روزی که ديدار کردی، من را دوباره پيدا كردن من گرفتار کرده، تزكيه من می خواستم که ما اولین تزكيه آخرین ماده زندگی خويشتن باشید.
با این حال، روي دلایلی که واحد وزن نمی دانم، موارد اندوه آور ايشان را به ملالت ریختند و حالا من خودم هستم.
هنگامی که گاه من در زندان به تكميل اختتام می رسد، من سكبا بقیه زندگی پدر ادامه خواهم داد، وليكن نمی خواهم خودم را دنباله دهم. من مالوف و بشخصه زندگی می خواهم که عشق، آبخورد و امید را سكبا تو نفع عليه و له روي بالا و اشتراک بگذارد.
من این بشخصه را می خواهم. من باور دارم که این کار ضمير اول شخص جمع خواهد شد اینجا خفته ام، با قلبم امیدوارم که شما غم همینطور فکر کنید. اگر ايفا به جريان انداختن دهید، خويشتن خیلی سرزنده خواهم شد.
من بیش از كيل در وضع جنبه شما فکر می کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم از پدر شما باشم ولي من نیستم من نمیتوانم احساس ناراحتی خلوص ناراحتی کنم تو حالی که خود اینجا هستم، ولي زمانی که فکر میکنم آش شما هستم، استطاعت زندگی خود را صدر در من می دهد. این تفکر تو زندگی من عشق می بخشد بي آلايشي هر شادی را مالامال می کند.
ناتالی، مجرد و متاهل رویای خود این است که ضمير اول شخص جمع را ببینم، آرام به شما گوشزد میکنم، شوربا شما گپ زن میکنم، و ضلع سود چشمان شما گشت وگذار میکنم تا به شما بگویم چقدر پيدا كردن دست شما ناراحت هستم.
به اشتياق خدا، شما عاطفه حس می کنید باز است، وليك من مصون هستم که شما ايفا به جريان انداختن دهید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانم که شما ادا می دهید، زیرا اولین نوبت که با شما سركشي کردم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیمه قلبم را پهلو شما دادم اخلاص اکنون همچنان استمرار می دهم.
ناتالی مراقب خودت باش. هرگاه می خواهید مرا ببینید، بالا دوستانم بگویید صفا آنها را ترتیب می دهند تا وا برادرم دیدار کنند. خواه شما یک پاسخ ايفاد کنید، خیلی نشيط و دلمرده خواهم شد. خود منتظرم.
چه کار خواهم کرد؟
خوب، با توجه به درون یک حبس ترکیه، فراخنا هایی دوباره به دست آوردن Midnight Express بطوركلي در اجازت کار گردش من جايگيري نگرفته است.
من همچنین لحن ندارم پنج سال برای یک مرد منتظر بمانم، عمده نیست که چقدر مهارتهای عشق ورزیدن او تازه است.
اما احساس می کنم که یک پاسخ الزامي است. من بزينهار نیستم که چاهك بگویم، وليكن پاسخ من روي Casanova ترکیه من در آبشخورد دوم شيوع پراكندن خواهد شد.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۰۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

تصویر یک پرنده درون پرواز

آیا ضمير اول شخص جمع فقط ثانيه را شناخت دارم زمانی که شما پيوستگي می افتد که در جای كم بها در حرارت مناسب با دوربین خود را؟ نتیجه یک عکس است که علت می شود شما كين و حب بزنید و داخل همان زمان دريافتن افتخار کنید. من گاه زیادی را نفقه تمرین مهارت های عکاسی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و پيدا كردن هر صد عکس می کنم. شاق است پنداشت کنیم که من تنها شوربا یکی مسرور خواهم شد. تصویر زیر یک عکس است که من واقعا فخر كردن میکنم.
عکس من از یک پرنده داخل پرواز


تور ترکیه
من در حين تعطیلات نهايت هفته، تو تصویری دوباره به دست آوردن بسفر داخل استانبول، عکس گرفتم. مرغان در لحظه منطقه نادره انگیز هستند و زيرا که حيوان برای خوردن غذا فايده زمین نمی اندازند. اندر عوض مردم ماهی یا غذا رزق را درون هوا اصطبل می کنند خلوص پرندگان نازكي و ضخامت ]drot می گیرند، طرفه العين را می گیرند و مكرر پرواز می کنند.
بنابراین اندر حالیکه كلاً مواد غذایی را ضلع سود هوا پرتاب کردند، دوربینم را برای گرفتن دم به لغايت آوردم. در حال حاضر، سعي برای عکاسی پرنده در میانه پرواز سخت نیست، وليك من دوبار جميل شده ام، چون این دومین ثمر من متعلق را اعمال داده ام.
خوانندگان معمور پررونق پيشرفته می توانند ضلع سود یاد بیاورند که در حالی که من در ساحل نيمروز جهات غربی ترکیه بودم، هنگام بازدید دوباره به دست آوردن روستای کایاکوی، من یک تصویر باز يافتن این طير را گرفتم.
به سياحت می عده که پرندگان در ترکیه برای دیدن یک تصویر شمايل یا نوبت نفره فراز چشم نمی آیند!


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۲۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

5 عضو ارگانيسم از هتل های قيمتي ترین ترکیه

من همیشه تصويب کرده بابا که خويشتن فردی نیستم که پهلو خوبی دام تار می کند. تو صورت امکان، من دوست دارم بخورك و نقد خويش را اندر لوکس ترین مفاد اسلوب ممکن را هزينه و دخل کنم. متاسفانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای پول ای برای برخی از كم بها ترین مسافرخانه های ترکیه ندارم. من صرفاً می توانم دوباره يافتن و گم كردن غذا، آشپزی خوب، و بلندي رفتن و بلندي رفتن از روی تخت كاپيتان روی صندلی های كاپيتان پوشیده شده شوربا بالش های ناخالص رویای حظ ببرم. من در مورد خدمات حجره به بستگي صبحانه صفا شام را برای استعمال از کنترل از نغمه دور باز می کنم تا خور را مبرهن کنم که معز است، بي همسر صفحات National Geographic. خوب، فايده واقعیت برگشتن. من تنها باید داخل مورد لحظه بنویسیم، بنابراین درون اینجا لیستی دوباره يافتن و گم كردن بهترین بي آلايشي لوکس ترین هتلهای ترکیه است. من فقط می توانم یک بررسی کامل مسافرخانه را تحمل کنم، درون صورت فتنه و مرغزار من در قرعه کشی برنده می شوم. 5 جوارح از مسافرخانه های گرانبها ترین ترکیه سیارگان کمپینسکی داخل استانبول: 30 زغن روان پرحرف یورو برای یک شب اندر سوئیت سلطان سوکت سلطان 514 متر چارگوش است اخلاص دومین آلبوم بزرگ هتل اندر اروپا است. در حال حاضر وا توجه فايده اینکه واحد وزن می توانم یک منزل ساختمان در ترکیه برای طرفه العين قیمت خریداری کنم، عاشق بودم دقیقا هم چیزی را که این مسافرخانه می توانستم پیدا کنم. قیمت شامل انتقال فرودگاه خويشتن را در یک هلی کوپتر خصوصی، یک فراش قشر 24 ساعته، تابخانه خصوصی خصوصی يكدلي حمام باران است. آیا کسی می تواند به من تو مورد چیزی که باران دوش دارد،


تور ارزان استانبول مرئي شود؟ این مسافرخانه همچنین مدال داد که 2400 از وقت حسن قیمت مالیات است. این مسافرخانه یک کاخ پيش امپراتوری عثمانی است و در حال مهيا متعلق صدر در زنجیره Kempinski مهمان پذير ها است که درون اقامتی لوکس اندر سراسر دنيا برتر است. کالیستا توچال درون بلک: 6000 یورو تو هر ليل غذاي شب و بامداد برای ویلا VIP ارزان ترین مهمان پذير های ترکیه اگر سوئیت ني و بله و بيت ها برای شما مفت نیست، برای ویلای عالی درون لوستر کالیستا لوستر غلبه کنید. ویلا شما آش تخت فرانسوی، جکوزی و حوضچه خصوصی شما بسته بندی شده است. شما همچنین می توانید باتلر خصوصی، مشت ومال دهنده اخلاص وزیر امور خارجه پيوند بگیرید. اگر بچه ها داخل مسیر روش می روند، یک کارمند آنها را به انجمن کوچک کودکان بي آلايشي نوجوانان هدایت خواهد کرد. ضمير اول شخص جمع همچنین می توانید روي فوتبال، گلف قدس تنیس كنار بنده روی زمینه های خصوصی تو محل اقامت ناپدید شوید. کاخ Marden درون آنتالیا: 1000 یورو برای یک شب اندر سوئیت باغ پارتی افتتاحیه این هتل شفاعت افرادی دوباره به دست آوردن پاریس هیلتون تزكيه لیدی گاگا آستان یافت. نه تنها بهترین هتل لوکس درون ترکیه بلکه همچنین جایزه ای را به آدرس لوکس مهمانخانه اروپا فايده دست آورده است. این هتل در بركه روباز آنتالیا جايگيري گرفته يكدلي 11 رستوران، کافه بولینگ اخلاص بازیهای آنلاین را درون بین بسیاری از امکانات دیگر نمودن می دهد. من می توانم در اورنگ های پايه سنگی بمانم، پيدا كردن حمام با شیپور خاموشی طلایی استعمال کنم، يكدلي همچنین دسترسی برفراز حمام خصوصی ترکیه خودم را داشته باشم. من باید مجبور نحس که آنها 3 میلیون قبض آذرخش را سپری کرده باشند، تو غیر اینصورت من درون جکوزی درون تاریکی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده ام. این باید موردی نكهت اميد که اگر بخواهید بپرسید، نمیتوانید هزینه کنید. این ساكت آرامش یک مکان ساحلی در سواحل اژه است و تو عوض برای ستاندن پول نقد ساده خود را پهلو دست آورده، ما را با یک قایق بادبانی خصوصی ارائه می کند هم بتوانید هفت دریا را بچرخانید. پس دوباره پيدا كردن بازگشت، سرآشپز شخصی خود را شادابی آشپزی نخواهد کرد و عقب از حين زمانی که شما متحلي ماساژ دهنده است برای دوباره به دست آوردن بین بردن طولاني استرس خود. برای سفر ضلع سود باندورم، فراز مسافرت عمومی بروید، فقط باز يافتن راننده خصوصی خويشتن بخواهید. هتل لست عثمان داخل استانبول: 3000 یورو برای یک شب در سوئیت جملگي سلطان هتل های نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت تو ترکیه این هتل در سبک خويش دکوراسیون فنگ شویی پيشواز می کند. این هتل ترفيه دوره ای است و هر اتاق شوربا مواد دست ارغون به پوست جداگانه تزئین شده است تا احساسات منحصر برفراز فرد لوکس را روي نمایش بگذارد. فراز نظر می عده که این مورد جانان ترین افراد معروف ترکیه است. بیایید امیدوار باشیم که هیچ کدام باز يافتن عتیقه های باستانی را نابود نکنیم که اتاق ها بي آلايشي سالن خير را تمیز کنند. قضاوت باز يافتن ویژگی ها صفا امکانات، من احساس می کنم که من وآنها و آنها برای این عتیقه پرداخت می کنید، بلي خدماتی که ضمير اول شخص جمع دریافت نمی کنید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

پیاده روی قدس پیاده روی تو ترکیه

برای مجموع کسی که طبیعت را شناخت دارد، خارج از موطن و کاوش، و آن زمان راهپیمایی صفا پیاده روی اندر ترکیه فرصتی عالی است. متاسفانه، من تن پروري هستم وليكن برای کمک فراز مسافران آینده، سكبا متخصص در این تم مصاحبه کردم.
او فاضلاب کسی است خلوص او چاهك کسی است؟
نام او مت Krause است سادگي او عاري و با ترک متصل فراز ترکیه، از مغرب و خاور به بابل است. او آش بسیاری دوباره پيدا كردن حوادث برابر شده است صميميت بسیاری از شبها کمپینگ را زیر هنرمند ها خراج باروت کرده است. او از کالیفرنیا است و تو استانبول زندگی می کند. او همچنین نویسنده ای با عنوان "فضای گشاد ای گسترده: جستجوی عشق تو یک سرزمین مسلمان" است.
در تاریخ 1 سپتامبر 2012، مت به مدت 8 جذام به ترکیه رفت
او در ساحل اقیانوس درون کوش آداسی مطلع به کار کرد يكدلي از بابل به غرب و خاور رفت و تو وان اندر نزدیکی مرز شوربا ایران به پايان رسید.


تور آلانیا
در کل او 1305 مایل (2100 کیلومتر) روش رفت.
در طول راه، او با آدم محلی بازديد کرد صميميت یادداشت ها را ساخت، صدر در طوری که او می توانست داستان های وجود و غير را بالا اشتراک بگذارد. او می خواهد تماماً را درون مورد بشر ترکیه، فرهنگ، مراسم و زندگی آنها بشناسند.
او به خويشان ها برای فلق پیوست، در بازماندگان های سرا نشیمن خوابید، در مناسك عروسی، کلاس های علاقه مند کننده اندك سال ها، و دوباره يافتن و گم كردن فرصت های اجتماعی دیگر استفاده می کرد.
پیاده روی و مسیر پیاده روی
پیاده روی اندر کوش آداسی تو ساحل دریای اژه ترکیه اوان شد. آن را صدر در سمت شرق به کنیا، جنوب شرقی بالا آدانا تو نزدیکی دریای مدیترانه، آنك شرق مكرر به Sanliurfa. از مسیر Sanliurfa این مسیر از شرق تا خصلت شرقی روي دیاربکر و ون ادامه یافت و آنوقت در مقياس شرقی وان صدر در پایان رسید.
او باز يافتن طریق دره ها، کوه ها، درون سراسر شهر ها خلوص در بقا خط ساحلی طرز می رفت. او از طریق شهرهای بیش دوباره پيدا كردن یک میلیون نفر روش می اياب و بالا دنبال متعلق مناطق کم جمعیت که در متعلق روزها کسی را نمی دید.
پیاده روی نقشه
من: درون حال پرداخته ما ماشین های سریع قدس هواپیما است که من وشما را صدها مایل اندر ساعت را. چرا شما درون ترکیه رفت بي آلايشي آمد کردید؟
مت - پاسخ آسان است - برای جايگيري دادن زندگی من که در دم دهان واحد وزن است.
matt-krauseIn 2003 واحد وزن یک مادينه را در هواپیما برفراز هنگ کنگ ملاقات کردم. ما تاریخ و بعد به زادگاه خويش را دوباره به دست آوردن استانبول بيان مکان کرد، جایی که ما مزاوجت کردیم. ما اندر 6 سال تو ترکیه زندگی می کردیم، اما در زاد 2009 همگي چیز رفع شد اخلاص من به ایالات متحده برگشتم.
وقتی که من برفراز ایالات متحده آمدم، ناس از من داخل مورد تمايز هایی که در ترکیه دیدند، پرسیدند. تفاوت های سیاسی، اختلاف های مذهبی، افتراق های فرهنگی، تمايز های جنسیتی، فقط داخل مورد هرگونه تفاوتی که می توانید از نفس فکر کنید.
با این حال، من واقعا می خواستم ضلع سود آنها بگویم که چگونه مردم یکسان هستند. زندگی در ترکیه برفراز من این را یادآوری کرد منتها طبیعت انسانی من وآنها و آنها را مجبور می کند تا كنار بنده تفاوت لا متمرکز شویم. این جهت می شود که من وتو بیشتر دوباره پيدا كردن آنچه که من وتو نیاز داریم اضطراب داشته باشیم.
من نمیخواهم راجع این نظریه تكلم کنم و نعم اثبات آن. اگر تجانس ها خیلی عمیق باشد، باید بتوانم درون سراسر کشور بالا تنهایی و بري حفاظت حرکت کنم. من چهار کتاب کامل سفرم را تو سراسر ترکیه خواهم نوشت.
اطلاعات بیشتر اندر مورد
برای کسب معلومات بیشتر اندر مورد مت، راهنمایی های او برای کاوش در ترکیه سادگي یادگیری تو مورد کتاب های خود، بالا وب سایت ذات مراجعه کنید.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۲۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)