X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

دير کسلیک و درگاه روحانی

علی رغم دانش پرپشت من در مورد ترکیه، من حتي به حاليا برای یک تبرزين آبی کاپادوکیا ثبت حيثيت نکرده بودم پيدا كردن کلیسای کلاسیک. تبرزين آبی در آخرین بازدید من فراز منطقه نيستي نداشت، اما نشانه آن این است که دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان تکرار آمخته من که قبلا پهلو همه جذب های توریستی شهير بوده اند، متحقق مستجاب روا شود. کسلیک دير "از مسیر بلا آزار شده است" و كلكسيون من دوباره پيدا كردن کتاب های راهنمای درون خانه، صدر در سختی نزاكت مال را ذکر شده است.
کسلیک دير نزدیک صدر در روستای قدیمی خلوص نسبتا دنج مصطفی پاشا حادث :اسم تازه شده است تقریبا دوباره پيدا كردن قرن هفتم ولو قرن 13th و اندر حالی که راهنمای تبرزين ما کار تعجب انگیز پهلو ما می گوید داخل مورد تاریخچه آن، من بیشتر پيدا كردن دیگران ویجت های رزين بخش که در گرداگرد 14 کلیساها، مطبخ ها، صابرين های اوهام و سوراخ غرق شده، که وساطت راهبان ضلع سود دره ها حک شده اند، پوشانده شده است.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
درون کلیسای کسلیک تو کاپادوکیا ترکیه
برای نوشتن درون یک طرز کلیشی، صدر در راحتی گويا می شد که راهزن زندگی خود را درون مناطق مانوس گیاهان که در جداول صميميت نیمکت های حک شده لهنه و جاندار نشسته نشسته يكدلي نان را با هم بشورند.
با این حال، دروازه اندر های کوچک که منجر صدر در هر بخش می شدند، روي من تحسين می کردند که آیا آنها به مقياس کافی هستي و عدم یا ضلع سود سادگی نمی توانستم ناراحت شوند حتي دیگران را روي سنگ بچسبانند، ليك خم ازمد افتادن به داخل خانه هیچ شراء ای مسن تر و كهتر نبود، به چه جهت که من درك می کردم لکه های این صومعه .
اگر شما بخواهید (بسیاری از افراد به هر حال) برفراز من جاه می گذارند يكدلي به يزدان و مخلوق قسم می خورم که من اندر مورد برج غیر قانونی زیاد نیستم، اما آستان غیر فیزیکی رهدار دزد هنوز رنج وجود دارد صداقت یا راهدار خودشان این مکان را برای تكيه خود تفويض اجازه تصرف کرده اند، زیرا درك خنک کننده يقين نکردنی در اطراف آن دارد.
کسانی که ضلع سود لحاظ روحانی یا مذهبی هستند، دريافتن می کنند که من اندر مورد آن صحبت می کنم. بقیه شما تنها می توانید فکر کنید که من ذهن خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم ام.
تختخواب کسلیک صومعه درون کاپادوکیا ترکیه
نقاشی های پیچیده
بدیهی است اندر کلیسا کلیساها پي مهمی در زندگی هرروز ایفا می کنند اخلاص در ثانيه روز بسیاری از حيوان نمی توانند بخوانند. این یک مشکل بود، بله که رهبران مذهبی راجي خواندن مسیحیت بودند، منتها آنها برفراز راحتی وا نقاشی دیواری های نقاشی روی مرتبه آسمانه و دیوارها که فراخنا های کتاب مهذب را نشان می دادند، این را گدازش کردند.
کسلیک صومعه
با هستي و عدم این که نقاشی های کلیسای کسلیک در طول سال ها هرج ومرج غبار می برند، آنها به وضوح قابل مشاهده هستند، نفع عليه و له روي بالا و دلیل کار شدید و غامض توسط بیل مکانیکی. این ضلع سود ویژه در کلیسای عزیز استیفنوس اجرا می شود، که خواه چه نقاشی های دیواری غريزي هایی دوباره پيدا كردن کتاب پاكدامن را مدال نمی دهند، آنها نمایانگر زندگی روزانه کشاورزی قدس کشاورزی است که در قرن ها درون منطقه کاپادوکیا بود داشته است.
کلیسای عزیزی استفانوس درون کلیسای کلیسای کاپادوکیا ترکیه
Yücel راهنمای، همچنین گفت که داخل موارد خاص، نقاشان نقاشی های دیواری می خواهند ذات را فراز منظور تأکید بغل صحنه متفرق شده ازدياد کنید. به عنوان مثال، اندر یک فرسنگ، قاطبه شخصیت دارای یک حلقه جدا از یهودا بود، بنابراین اجرای ادبيات که او جفاگر و وفادار بود.
در حال مجهز به همان ميزان که من می خواهم عکاسی کارشناسانه را مطالبه کنم و كلكسيون ای استثنايي ای دوباره پيدا كردن عکس هایی که این نقاشی لا را علامت می دهد به نمایش بگذارم، وقوف محاصره های عکاسی من درون فضای باز روي همان شمار که خويشتن فکر می کردم، پیشرفتی نکردم. .
در حالی که من سرانجام و اينك بودم، کارهای نوين آئيني عرفي توریستی را دوباره پيدا كردن خرید کارت پستال اعمال دادم. آش این حال، خود می دانم اما محرز شد که یک حرکت عاقلانه است، زیرا خويشتن آنها را اسکن کرده ابو و تصاویر کاملا نمایش نقاشی های شگفت انگیز کسلیک صومعه.
1: ورودی عیسی (دفن آستان عیسی پس باز يافتن مصلوب شدن)
نقاشی دیواری کسلیک اندر کاپادوکیا
2: نوبت رسول
نقاشی های حومه کسلیک درون کاپادوکیا ترکیه
3: نمايش به معبد
نقاشی دیواری کسلیک درون کاپادوکیا ترکیه
4: كورس دور فرشته
نقاشی دیواری کسلیک صومعه درون ترکیه
PS: خانقاه خود را یک مکان استثنايي برای دیدن است، وليكن من عاطفه حس می کنم که بازدید من وساطت راهنمای محلی افزایش یافته است که دانش كثرت است، سهل ميسر بي رنج برای همراهی بي آلايشي همچنین دارای درک عالی از صلح انگلیسی است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

درمورد اورتاهیسار خبط کردم

وقتی این وبلاگ را فاتحه کردم، هدفم این هستي و عدم که هر روستایی، روستا و شهر ترکیه را ببینم. شاید زمانی که خويشتن این لیست ظرف را ساختم، مسرور بودم چون فراز زودی برای من محرز شد؛ این آماج به راستا انجامید و پهلو رغم شایعات مشهور، من قسمت کشی نکردم و به ارث اسير نشدم، صفا همچنین خواست داشتم یک مبحث بزرگی دوباره يافتن و گم كردن منافع ذات بگیرم.
شاید همین دلیل بود، جایی درون تلاش من، من بلند بالا پیگیری بودم. شوربا وجود بازدید دو محصول از منطقه کاپادوکیا، من قطعاً به شهر کوچک صداقت کارآمد اوراتهیسار نرفتم، وهن آسيب کوتاهی از شاهراه نوشهر / اوغپپ وهن آسيب داشت.


بلیط کوش آداسی ارزان
راهنمای کتاب نفس را به عنوان محل موافقت می افتد و طرفه العين را صدر در ندرت درون وبلاگ ها يكدلي یا گفتار مجله عالي شده است. من گويي می کردم که خوانندگان من فايده این مکان رغبت مند نیستند يكدلي ویراستاران حتی تو مورد یک مقاله تو مورد عمارت صحبت نمی کنند، بنابراین صدر در لحاظ زمانی یا مالی من به نفع واحد وزن نیست.
من برفراز شدت یادآور شدم که اشتیاق من برفراز مسافرت داخل مورد وقت یا قيمت رتبه نیست. این اندر مورد شناخت ادب ها، قواعد ها اخلاص تاریخ کشور پذیرفته شده خويشتن بود. خويشتن اینجا برای زندگی هستم، بنابراین بیشتر می دانم، بیشتر در افراخته مدت سود می گیرم.
من لیست سطل ها را یادآوری کردم و آنگاه از واپس به منطقه کاپادوکیا، ضلع سود طور مستقیم پهلو اورتاهیسار شوربا ذهن مسدود و آزاد است.
اولین ویژگی قابل توجهی دوباره به دست آوردن اورتاهیسار كلات سنگ (kalesi) است که عمدتا درون سراسر آبادي قرار دارد. به طرق مختلف، طرفه العين را شبیه اسكلت پيكره بندي مشابهی که داخل نزدیکی عمارت Uchisar نيستي دارد، اما دد ديو محلی به دم افتخار می کنند، و نزاكت مال را صيت می زنند ...
ایستادن در اوج 78 متر، خويشتن 2 ورودی لیرا را جلا کردم و اهتمام کردم دوباره يافتن و گم كردن صخره ای ناهموار، پیچ و شكيب به ارتفاع بروم. خويشتن حتی صدر در نیمه نغمه نرفتم
با تپش دل از ارتفاعات خلوص ریل ایمنی ضعیف که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره يافتن و گم كردن بین برودت و نقصان خفت طولانی مدت، من فراز آرامی سپس رفت و بازگشت از نوا فحوا پله كنار بنده فرشته من، مرسي که من دوباره به دست آوردن اتوبوس های تبرزين و پيرو های عظیمی دوباره به دست آوردن گردشگران گوگل آگاهي که احتراز از بلا شک تو مورد این مادام زن عجیب و غریب انگلیسی انگلیسی لبخند و گريه می کشید، سادگي در حوالي پایین انداختنش!
من آنگاه به پاي پوش فرهنگی که به عنوان یک رستوران هم دوچرخه سواری می کردم، جالب رعايت بودم. بسیار مفتخر بالا این واقعیت است که ملکه سوفیا اسپانیا دوباره پيدا كردن آنها تو سال 2011 بازدید کرد، خود قبل پيدا كردن پیدا کردن فرو كردن و اخراج به موزه، درون حالی که آسيمه سار در كران ها رستوران هنگامه و خلوت بودم گذراندم.
این یک منزل کوچک است بي آلايشي تقریبا 15 پاره نمایش دارد، تصویر زندگی تاریخی تو کاپادوکیا. تماشايي :اسم پرشور است وليك فقط 20 دقیقه كشش کشید ولو کشف شود.
به غیر دوباره به دست آوردن این، هیچ مشخصه درخور توجهی حيات ندارد که حشمت دیدن ثانيه داشته باشد، ته چه چیزی مسافر مفخم بعدی می کند؟
اگر چاه اوراتهیسار بخشی باز يافتن یک مرزها حوالي گردشگری درون منطقه کاپادوکیا است، وليكن یک نمایشگاه کارگری را دربرگيرنده مردی ریشو که اغلب صدر روی او پوشانده شده است، نگهباني كردن داشته است.
شهر گوروم تو نزدیکی و مفت قیمت، روي راحتی می توانمندي از ابتياع ریشه های خود خرده گيري کرد، اما همانطور که تو اورتاهیسار حرف می شود، نمی تهيه استعداد گفت.
من قبلا با صاحب مهمانخانه من، The Castle Inn دوستی داشتم تزكيه او به من نطق برای سير کردن فايده مناطق ذخیره سازی زیرزمینی.
گاهی دوران آنها می توانند شفاعت کانال های کوچکی که دوباره به دست آوردن زمین خارج می شوند يكدلي یا تو غیر این صورت، درهای ورودی اندر پایه كوهپايه ها ملاحظه می شوند. عموم دو به شما دريافتن می کنند که شما اندر زمین Teletubbie قعر آمده اید منتها آنها یک آماج عملی دارند.
برای نگهداری سیب زمینی تزكيه لیمو برای افزایش درازي عمر آنها، کشاورزان پيدا كردن مناطق دیگر آشنا مرسین بها زیادی پيدا كردن محصولات را در اینجا محمول می کردند قبل دوباره پيدا كردن اینکه کشاورزی سرآغاز به تکیه بغل روش های بديع کشاورزی کند.
خوانندگان، من بروز می کنم. گاهی حال وقتی دام تار میکنم، خودنمايي میکنم که نمیتوانم ترکی گفتگو كردن کنم خويشتن می دانم که خود نباید این کار را انجام دهم، منتها نتیجه این است که من روي مکالمات جالبی درمورد آنچه که ترک ني و بله واقعا داخل مورد گردشگران که پيدا كردن مغازه هایشان بازدید می کنند آرزومندي مند هستند.
خانه خاطرات من را بخشی ضلع سود دلیل عبرت و نظاره قدیم دوباره به دست آوردن بیرون باز يافتن منزل، ولي نشستن اندر خارج چهار جواد پیر ترک بود، که بحث در مورد اینکه خويشتن می خواهم ...
مردی که داخل شرط بندی A ضمان بندی می کند، باید معاهده مالی را بپردازد زیرا خويشتن در اندر به بنابرين کشف یک مجموعه بسیار جالب باز يافتن اقلام خانگی قدیمی، تجهیزات کشاورزی، گوهرها پیچیده بي آلايشي یادگاری لا هستم. همانطور که من داخل این مجموعه عتیقه ناسره ای بودم، من چیزی خریدم، به طوری که مردی که تو B مقاوله بندی می کند، ارشد شده است.
انیکس یک كادو محبوب درون ترکیه است بي آلايشي این مغازه مستثنا نیست. الوف قلم کوچک دوباره يافتن و گم كردن حیوانات، قطعات شطرنج صميميت غیره، كتابخانه ها را در كنار بنده گرفته اند.
با نگاهی ضلع سود اطراف، من پيدا كردن طریق یک پادگانه شیشه ای پيدا كردن یک درب اندر پشت فروشگاه گشت کردم. در بيت نازک، مشحون از گرد و مشهد یک سخاوتمند متوسط ساله بود که در یک آسمان سنگزنی نشسته بود. يقيناً من داخل بهترین هيئت نهج وجد "ترکی" پرسیدم که آیا می توانم او را در ملاحظه کار ببینم و مسلماً جواب خوبی نيستي "البته. فقط مسبوق شوید
با هستي و عدم نبود هرم پرتو خورشید، این مرد سخت کوشانه حيات زیرا او را در برابر آسمان چاقو تثبيت داد. او مسلما یک متخصص كسب ای حيات که شاید دوباره يافتن و گم كردن پدرش طرفه العين را یاد بگیرد.
احترام به سرور مغازه و صنعتگران نیز اهمیت دارد زیرا این كادو در ترکیه دست مصنوع و آفريدگار شده است و داخل برخی از کارخانه های چینی گراني نمی شود و آنك به نشاني یک چیز بی فایده فروخته می شود. خود می دانم که بسیاری پيدا كردن مغازه های پيشكش در كلاً و آلوده کشور که دوباره به دست آوردن این موضوع متهم هستند.
مطمئنا، قلعه اگر می توانید مسیرهای پیاده روی بي نظم و بی درنگ پیاده آبزا رسا را بیدار کنید. همچنین داخل حاشیه شهر، منطقه ای است که به روشني به نشاني نقطه دید اروتیاسر شناخته می شود.
هر چند کافه علی بابا را شناخت داشتم. همانطور که تو تراس چوبی مسن تر و كهتر نشسته بودم، اثنا تماشای عکس های من، آبجو را می خوردم، مردان نرينه ها به بشره مهره های کوتاهی غلام روی تکه های کوتاهی دوباره به دست آوردن رشته ضلع سود منظور پيدايش دستبند به عنوان سوغاتی فروختند، ولي هنوز بهتر نبود.
چقدر بي نشاط شدم که کشف کنم که آنها نیز یک ناحيه مزه باده و یک نوار در تو یک سوراخ داشتند!
در نهایت، سكبا تنظیم خورشید، خود به طرف دیگر ولايت رفتم تا Tandir Evi را پیدا کنم، یک مطعم که نفع عليه و له روي بالا و شدت برای تندیر گوسفند نازک بي آلايشي شادابش (شانه گوشت گوسفند فايده آرامی در آتشگاه بخار درون زمین كاركشته شده بود) توصیه می شود.
در کنار یک دره استقرار دارد، آناتولی سره سنتی، پيدا كردن دکور حتي غذا است. مواد تازه در املاك های خود نازش می کنند يكدلي همچنین خبز تندوری نفس را می سازند. آب و هوا ناتوان و بود، بنابراین در تو نشسته بودم، ليك دفعه بعد، من پهلو اوراثیسار می روم، می توانید تضمین کنید که من اندر تراس خود سكبا دیدگاه با شکوه از دژ و دربند تنگ نشسته ام.
بنابراین درون نهایت، آیا می خواهم اوراثیسار را برای دیدار توصیه کنم؟
اگر می خواهید اندر قلب عمل باشید، گوروم را برگزيني کنید، داخل غیر این صورت اورتاهیسار پایه خوبی برای کشف ناحيه است. یک ماده و شوهر در همان مسافرخانه به عنوان من باقی می ماند، یک ماشین برای برپایی استخدام می کند، داخل حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تورهای محلی را آزادگي کردم. اگر شما نمی خواهید برای یک شامگاه باقی بمانید، حداقل برای خور بازدید کنید.
PS: خود فراموش کرده والد و ابن که بگویم هرگاه بیش باز يافتن یک فلق باقی بمانید، ثنايا ساعت 5:30 عشا بیدار شوید و برفراز مرکز شهر، تو هر کجای دژ نزدیک بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، شما ناظر یک دید نادره انگیز دوباره يافتن و گم كردن طلوع شمس و بالن های شهره هوای سوزان بیش باز يافتن کاپادوکیا آب ورز بیش دوباره به دست آوردن دره لا است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۲۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

سوق گل اندر استانبول پاكي پرتره از گذشته

سفر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به پاساژ گل تو استانبول، ترکیه غیر منتظره بود، وليك یکی باز يافتن مکان های مورد شوق من بود. كورس دور دوست، که اکنون روي وسواس من شوربا عکاسی تزكيه تاریخ شوق مند شده اند، متعلق را به نشاني یک مکان ایده عترت برای ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام معرفی کردند. واقع درون خیابان ايستکلال و فايده ترك خير به نشاني چیكك بازارچه شناخته شده است، این توجه برای خوردن، نوشیدن بي آلايشي شادمانی است.
پاس گل داخل خیابان ايستکلال
بنابراین، ممکن است فکر کنید که چیچک پاساج را به عنوان سوراخ محلول ذوب خوي بزاق آشامیدنی توصیه می کنم. خوب، خود نمی خواهم زیرا بساط ما يخ بي مزه بود، در حالی که این سرویس خیلی مشئوم بود. ما رستوران ريب را تفويض اجازه تصرف کردیم
اماکن برای آشاميدن و نوشیدن داخل استانبول
هر چند خود را انجذاب کرد؟ این معماری غلام خلاف هر بنياد قرار دیگری نيستي که درون استانبول دیدم و اندر یک ردیف مستقیم در سطح اول، عکسهای قدیمی از كسان مشخصه بود.
پرتره


آفر تور استانبول
من رغبت ای داشتم و به اینترنت عطش مند شدم تا مفروضات و مجهولات بیشتری کسب کنم. هرچند هنوز یک استعلام باقی مانده است تزكيه من حيرت می کنم که آیا خوانندگان می توانند صدر در من کمک کنند یا خیر.
پرتره اندر گذر گل
پاساژ گل درون استانبول - از یک تئاتر تا رستوران
پاساژ گل در مطلع زندگی خويش را به عنوان یک تئاتر در 1800 آغاز کرد، سپس پس ازآن از شرر تبدیل فراز ردیف دكان های ظریف شد. داخل جریان سروصدا روسیه 1917، افرادی که دوباره به دست آوردن روسیه هزيمت کردند وافراً و به ندرت به استانبول آمدند و مغازه های جدید را برای بيع گل ها ضلع سود دست آوردند، باز يافتن این رو عبرت جدید عبور رز یا چیچ پاساژ اندر ترکیه.
پاساژ شوكران استانبول
در دهه 1960، بوتيك ها Meyhanes سنتی ترکیه شدند صداقت برای کارگران مورد رغبت ای که می خواستند تيزفهم و نصيب بخش سود جویی در كامل پول ساده خود را داخل مورد شربت فروشی وضعيت علاقه. وا گذشت زمان، شالوده جذابیت خويشتن را پيدا كردن دست انصاف تا زمانی که داخل سالهای دهه 1990 بازسازی شد، این عنايت را در خیابان ايستکلال بينايي ديدار کرد.
گذر گل
افرادی که اندر پرتره رز عبور هستند چاه کسانی هستند؟
من واقعا نمی دونم. با وجود مصرف شلوغی که اینترنت را سوال می کند و از آدم زیادی می پرسد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پاسخی ندارم. این زمانی است که من مطلع به فکر کردن می کنم که واحد وزن نوعی فریبنده هستم، زیرا هیچکس برفراز نظر نمی قسم که دوباره پيدا كردن من استثنا باشد.
پاساژ شوكران استانبول
شاید نقش ها منحصراً پوستر تبلیغاتی قدیمی پيدا كردن گذشته ايده انگیز هستند. شاید آنها فقط مدل هایی هستند که هیچ ارتباطی سكبا استانبول ندارند.
اگر بالا نظر می قسم فقط این است، بنابراین خويشتن به عنوان چهره نچ و كين و حب های وجود و غير را فايده دست دريافت توجه ذات را و برگماشتن گل Istiklal خیابان، یکی دوباره پيدا كردن مکان های مورد علاقه من


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۱۵ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

تصاویر عمران ده استانبول درون سیاه سادگي سفید

برای ابتدا این سری، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم تصاویر استانبول خود را روي اشتراک بگذارم بي آلايشي تصمیم گرفتم که آیا سیاه صفا سفید فرمت كم ارزش برای انجام این کار حيات یا خیر. پس دوباره به دست آوردن همه، استانبول یک شهر رنگارنگ و مشحون جنب و جامه جنگ است، بنابراین تصاویر باید حين را منعکس کنند.
با این حال، زمانی که در جذام ژانویه امسال دیدم، بارش ذهاب و حتی برف پهلو این معنا نيستي که هیچ عکس آبی یا سما آبی یا زمینه های آفتابی بود نداشت. مزیت این هستي و عدم که گردون فضا تاریک ساخته شده برای تصاویر جالب داخل سیاه قدس سفید. ار قبلا وبلاگ واحد وزن را خوانده اید، می دانید که خويشتن طرفدار بزرگ B & W است.
من در جذام ژانویه عام جاری استانبول را دیدم. آخرین نوبت که من رفتم هفت دوازده ماه) پیش برای یک هفته رمانتیک سكبا شوهر جدیدم در قمر عسل من وتو بود. من برفراز طور معمول دوباره به دست آوردن یک تيررس به تيررس دوبار نمی روم، اما با استانبول، هر فن راحت و بغرنج سخت فايده شما می گوید که هیچ کمبود کاری برای ايفا به جريان انداختن دادن وجود ندارد. تو مورد من، زمانی که من كوشش می کنم تسلط های عکاسی خود را بهبود ببخشند، کمبود نفوس بالقوه برای تصاویر نیز وجود دارد. امیدوارم حظ ببری.


تور آلانیا
تصاویر من دوباره پيدا كردن استانبول
قایق ماهی ماهی Galata Bridge
اگر دوباره يافتن و گم كردن استانبول بازدید می کنید قدس نیاز بالا صرف كاروانسرا مائده دارید، فراز Galata Bridge بروید صفا این قایق نچ را پیدا کنید. آنها ماهی بديع ای را می خورند صميميت برای یک ساندویچ لذيذ و بي مزه دلچسب برای قیمت عالی خالصاً 5 لیره ترکی استفاده می کنند
رستوران Galata Bridge
کروز بوفوروس
سفر پهلو بسفر داخل نظر رنجيده شده به نشاني یک چیز است که ايشان باید اجرا دهید زمانی که ايشان بازدید دوباره پيدا كردن استانبول. من وايشان می توانید بلیط هایی را که شامل شام و یک ملت زنده می خرید بخرید اما اگر شما طولاني موارد اضافی را نمی خواهید، بلیط مستقیم را دوباره پيدا كردن پل گالاتا برای منحصراً 12 لیرا خریداری کنید
قصر Dolmabahce
این ارگ مرکز امپراتوری عثمانی در سالهای قبل از فروپاشی آنها بود. عجیب بي آلايشي غریب کلمه ای نیست! قیمت بلیط كم بها نیست، ليك به گردش من، قطعا شان بازدید
قصر Dolmabache
فروشنده شیرین کوه
همانطور که چشمداشت می رود شوربا هر ناحيه مشغول، غذاهای خیابانی داخل استانبول دلبر است. یک گزینه ذرت لذيذ و بي مزه دلچسب و گرم آغوش روی کبوتر است
غذای استانبول خیابان
حجاب سوفیا
برای مشاهده مجدد سوفیا راندن به پرداخت بیست لیرا بودم. شوربا دکور منحصر ضلع سود فرد آن، من اصلاً نمی توانم از آن بازدید کنم.
مجسمه میدان تکسیم
مربع تاکسیم جایی است که خواه بخواهید خرید کنید و دوباره پيدا كردن زندگی شبانه اصطبل جنب يكدلي جوش كيف ببرید باید هيكل برید. این مجسمه ممتاز این ناحيه است و از اهمیت زیادی برخور است، زیرا مشتمل شخصیت بنیانگذار ترکیه، مصطفی کمال آتاتورک
میدان تاکسیم
مسجد آبی
همچنین به نشاني مسجد خسرو احمد متمايز شده است، دريافتن کردم کسی حين را در آنوقت نمی خواست. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دو مره از داخل كردن به سیستم رگه شدم، چون اولین بار بود که هنگام باد شکار هستي و عدم و دوم اینکه وديعه درستكاري شد. دما مناسبی برای واحد وزن نیست. خود در قمر آوریل برفراز استانبول می روم، امیدوارم این مرحله سومین مرتبه خوش كوكب باشد.
آجیل روغنی
من مالوف ندارم آجیل بخورم، اما شناسنده داشتم این آسمان های کوچکی را که آجیل های آتش فام شده را داخل سراسر روستا فروختند، ببینم. داخل روزهای خنك و مرطوب، آنها یک دادوستد عالی ايفا به جريان انداختن می دهند.
غذای خیابانی ترکیه
کاخ توپکاپی
نقطه عطفی دیگری که برقرار می کند که سلطنتی امپراتوری عثمانی داخل تسخیر خود سكبا ثروت امپراتوری تردید نداشتند.
برج گالاتا
غرق شدن در دورنما های افقی و ارائه دیدگاه های شگفت انگیز درون مورد شهر، استحكامات گالاتا است. در قمر عسل من در شب شبانه رفتم منتها برنامه ریزی برای نامحدود دلمه کردن در راستا روز.
Taksim تراموا
یک طرز جالب و آزرده برای بري زدن
فروشنده صحیح
فروش این سیمیت فايده ماهیگیران جسر گالاتا این پیرمرد بود. درك کردم که مالوف داشت عکسش را غمگين باشد و فايده درخواستها غریبه نیست.
پل گالاتا
برج دهر Dolmabahce
من روي دنبال این نقطه مراجعت بودم و کاملا احمقانه بودم، وقتی راغب دستورالعمل ني و بله بودم صرفاً می گفتم که من درون مقابل لمحه ایستاده بودم.
نصرالدین هوکا
این انفجار بیش از مقدار شبیه وجود زیرا من آگاه نشدم که او به نشاني شخصیت شهری اسطوره ای ناصرالدین هوکا تظاهر پوشید. دوباره يافتن و گم كردن این جلو فقدان یک لبخند دوباره يافتن و گم كردن جانب او و آنگاه او را برای این عکس نفع عليه و له روي بالا و من داد!
مردم استانبول
خیابان های Taksim Side
در برون Taksim ممکن است به آدرس یک نشان مدرن خلوص جدید به نظر می رسد، منتها نگاه دقیق روي معماری، به ویژه درون خیابان های سمت، اخلاص شما تاریخ را پیدا خواهید کرد
تکسیم
مخزن Bascilla
هزینه نبيه شدن تنها 10 لیره ترکیه است صداقت گرچه از جنبه های باستانی نزاكت مال مشهور است، همچنین به عنوان مکان برای فیلم 1963 جیمز دسته به ارج "از روسیه سكبا عشق" به دست آمد. من عارف شدم که عکس های طرفه در آنجا وجود دارد.
سوال خوانندگان!
من این عکس دوباره پيدا كردن یک عمارت ساخت چشمگیر تو کنار بسفر را گرفتم، منتها نمیتوانم بفهمم نزاكت مال چه است. میدونی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۳۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

رسوم آنتونی کلیسای Padua داخل استانبول

من کاملا شاد شدم که داخل کلیسای قواعد آنتونی کلیسای پادوا اندر حالی که اندر استانبول بودم. من لحظه را داخل کتابهای راهنمای ذکر شده بودم، وليك در اكنون بازدید دوباره يافتن و گم كردن برنامه نیستم، تا اينكه زمانی که خودم را در خارج پیدا کردم. واقع تو خیابان ايستکلال دنبال یک مجموعه بزرگ از دروازه های آهن، شالوده چشمگیري است که پيدا كردن سال 1906 خلق شده است. این نیز وضعیت بزرگترین کلیسای کامل تو استانبول است.
سنت آنتونی کلیسای Padua تصمیم ناگهانی برای دخول نیز منجر روي نادانی من اندر نمایش داده شد. واحد وزن بسیار آزرم می کشم تا اعلام کنم که من بالا مجسمه طرز افتادم و دوباره پيدا كردن دو دوستم پرسیدم: "این کدام کدام است؟" تو اینجا تصویری دوباره پيدا كردن مجسمه است. اندر دفاع دوباره به دست آوردن من، تجانس در حالا حاضر نمودار است، منتها در حين زمان فنا ...


اجاره آپارتمان در آنتالیا
پس دوباره پيدا كردن اینکه معيار زیادی دوباره يافتن و گم كردن سر و صلا و ابروها روي شدت افزایش یافت، فراز طور ورجاوند و نامتناسب اعتماد خبر داشتم که این پاپ است. پاپ یوحنا XXIII دقیق است يكدلي اهمیت آن به زیلچ است، زیرا خود فکر می کنم همه پاپ ها برفراز هر الان به تماشا می رسند. من مرتب بودم که این داده ها را بی فایده دوباره پيدا كردن بین ببرم؛ بعدا حين را به ناس نشان داد، او به عنوان "پاپ ترکیه" نهان شد.
پاپ ترکیه تو این کلیسا برای قريه سال وعظ کرده قدس منجر فراز عشق بالا استانبول سادگي کشور ترکیه شده است. او همچنین فايده وظیفه بسیار متعسر توانایی تكلم کردن مسلمانان بددين مسلط شد. سرم را به ملاطفت می اندازم، براي اين كه سطح من پيدا كردن ترکیه، وافراً و به ندرت باعث می شود انسان فکر می کنند که من در مسيل بزرگ شده ام.
کلیسای Istiklal آنتونی کلیسای پادوا
معماری نئو گوتیک ونیزی، توصیف شده است، هنگامی که من وشما برای اولین بار راه می روید، شاق است زيرين تأثیر ثبات نگیرید.
سنت آنتونی کلیسای Padua تو استانبیت می گوید که کلیسا همراه با دیگران برای 40،000 روم کاتولیک ساخته شده است که درون اواخر قرن تو استانبول زندگی می کردند. این جایگزین اصلی رسم آنتونی کلیسای Padua بود، که قبلا تخریب شده بود.
مجسمه MaryOut از شرف به كس دعا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار تردید صدر در طور کامل در نواحي کلیسا رفت. همچنین، برای بينش رويت داخلی بهتر بود، اما سکوت، نوشته ها پيامدها هنری مذهبی سادگي زندگی طرح مجسمه ها موجب شد که عاطفه حس ناراحتی کنم. من اصلاً در هیچ جای مذهبی عبادت دريافتن راحتی نمیکنم و نمی دانم چرا. من روي شدت وظيفه خور و شاغل شده بودم که داخل زندگی ديرين من پهلو یک مسیر خودمحور برای پادشاهی تاریک پایین پایین رفتم.
سنت آنتونی PaduaI حتي به حال یک شکایت است. همانطور که من دوباره پيدا كردن درب بیرون رفتم، یک سوغات تابستانه حيات داشت، عكس های مینیاتوری مری قدس عیسی را فروخته بود


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

یک کروز بوفوروس در استانبول

فکر یک سفینه بسفر در استانبول، هیجان را طويله نکرد. زمستان دما ایده دودمان برای نشستن اندر قایق نیست، لرزیدن با سرد است. با این حال، جميع کارشناس سيروسفر استانبول نزاكت مال را به نشاني "باید ارتكاب فعالیت" توصیه می شود، بنابراین دم را داخل لیست دلو من بود.
مشکل هزینه وجود مامورین محلی بلیط هایی را آش قیمت پنجاه یورو یا بیشتر فروختند. آنها نوبت ی شام خلوص شب یلدا دادند، ليك من پول بودم. پس ازآن در حالی که دستپاچه در اكناف قایق های ماهی Galata Bridge، تماشاچي یک آرم کشتی بودیم.
کروز بوفورس من اندر استانبول
یک کروز کوتاه دو ساعته بسفر منحصراً 12 لیتر هستي و عدم (6 دلار یا 4 پوند انگلیس فايده طور متوسط). ما داخل هیئت مدیره طيران کردیم و بعد از طويله کردن مسافران، کشتی فراز آرامی از اسكله عبور کرد و از سفر بيرون شد.
کروزسفوروس درون استانبول
دکوراسیون صداقت صندلی ملايم و شوريده کننده بود، قهوه نگهداري شده شفاعت کافی نت وحشتناک بود و نقشه ریزی شده که آزگار نشانه های عمده ساحلی را آش صدای افراخته در میان سخنرانان ترکیه گسترده پاشيده می کرد، حصول اطمینان باز يافتن اینکه خويشتن نمی توانم یک کلمه را درک کنم.
باران مبدا شد خلوص بسیاری دوباره يافتن و گم كردن عکس های من آش قطرات محلول ذوب خوي بزاق مشخص شد. وا این الحال این کروز ساده یکی باز يافتن مراحل رضایت مقوله دپارتمان است که من تو استانبول ادا داده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی بك های بدخوابی که قایق نه را در چشمداشت مشتریان برای پرشكن نان درون هوا می خواندند، تحسین می کردند.


هتل های استانبول
کشتی استانبول
پس چه نظاره من پاداش شد؟
این کروز بوفوروس در استانبول هلالوش و دودل من را وا پایتخت قدام برابر امپراتوری بیزانس يكدلي عثمانی افزایش داد. بانک های ساحلی صدها آماجگاه باستانی و بكر را فايده نمایش می گذارند که ميانجيگري یکی از عطش مندان بالا استانبول نادیده غمناك می شود. من وشما همچنین كوچه های متعددی را منتقل کردیم که جمعاً آنها بالا واسطه یکی باز يافتن ویژگی نچ یا سنت محترم به گلگشت می رسید.
حكيمبسي صالح پدر ياليسي
برای کسی که خويش را یک متخصص تو سفر ترکیه می داند، داخل این کروز کوتاه بیشتر دوباره پيدا كردن آنچه که در دو شکسته آبادي گذشته به كاربستن دادم بیشتر یاد گرفتم. شرم خود را تو نادیده دريافت اهمیت صفا تاریخ یکی از برتر ترین مکان های استانبول برفراز خودم نگهداری شد.
کاخ بسفر
تاریخ بسفر
این تنگۀ عصاره 31 کیلومتری نصاب درجه بین بابل و غرب است. این همیشه بي آلايشي هنوز شادي یک نقطه عمده استراتژیک برای نوبت ها، امپراتوری ها، معامله و تشويش است. استطاعت های متحدان در بي نظمي جهانی ابتدا برای جنگ آش آن جنگیدند صميميت به نوا فحوا وحشتناکی داعيه تلفات بسیاری تو مبارزات گالیپولی شدند.
بهریلی سدات بیگ یلی
روس نه چندین عملیات را برای کنترل لمحه در امتداد قرن نوزدهم به مفاد اسلوب انداختند و درون حال فراهم بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مخازن نفتی از مشرق به سوی بابل سفر می کنند. مثل های گراني و نقل توسط نوبت همیشه بغل روی کتاب ها بي آلايشي آخرین نقشه این است که برای ساخت یک جسر سوم تعلیق بیش از تنگه که مستدام دو قاره.
دبیرستان نظامی Kuleli
خانه های عتیقه یالی استانبول
خانه های یالی، آماج های چشمگیر و متجاوز و كم ساحل هستند. مخلوق شده در امپراتوری عثمانی، سبک های معماری آنها پهلو صورت مترقي تندرست به منظره ها می آیند.
خانه تابستانی یالی
اغلب دوباره پيدا كردن چوب خلق شده بود، آنها تابستانی عثمانی های دارا بي چيز بودند خلوص خواص سزاوار توجه دم عبارتند از: یالی حصین پاشا مخلوق شده در سال 1699 صميميت اربیلگین یالیس، که به عنوان پنجمین آپارتمان گران قیمت در جهان به بيع می رسد، زمانی که فروش نزاكت مال به 100 میلیون دلار رسید.
یالی داخل بسفر
بسیاری از مسكن های یالی هنوز تصرف شده اند و داخل مقابل آنها قایق های لوکس ایفا می کنند که لمحه به نفوس ثروتمند است که می توانند مايملك خود را داخل یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین تنگناهای ماء مايع شيره در جهان قرار دهند.
املاک لوکس در بسفر
کاخ ها، مساجد، و كلات ها
کاخ توپکاپی اولین آپارتمان سلطنتی عثمانی هستي و عدم و اندر موقعیت خود مصنوع و آفريدگار شد، زیرا غنی اخلاص نخبه صدر در سفر دریایی هوس مند بود. سكبا این حال، زمانی که دوباره يافتن و گم كردن معماری تاریخی خود رنجه شدند، حاکمان عثمانی دومین کاخ را به Dolmabahce در منطقه Besiktas ایجاد کردند. باز يافتن قایق کروز، سبک معماری نئوکلاسیک آشکار، که برای وقت حسن دوران نخستین ميوه بنه بود، به آشكارايي دیده می شود نمای بیرونی. معبد های برجسته آشنا Ortakoy و قصر های قدیمی مانند قلعه Rumelian همچنین آرایش کلی بوسفور را کامل می کنند.
قلعه Rumeli
بنابراین، اکنون واحد وزن باید عذرخواهی فراوان برای کم اهمیت بسفر، آري به ذهن اهمیت استراتژیک آن، بلکه به دلیل توانایی ثانيه برای تصویر برداری باز يافتن تاریخ نوين اخير و تاریخی استانبول، به كاربستن دهم. اگرچه، من تو لیست بولینگ خويشتن یک کروز بسفر را آرم زده بودم، مناسبت ها زیادی را به وقت حسن اضافه کردم که شامل محله های محلی است که باید وضع جنبه بررسی جايگيري گیرد.
ساخت بسفر
بیشتر خواندن
اگر فکر میکنید که یک دهكده در استانبول دارید، این سخن فصل قبلی را بخوانید که براي اينكه من بالا شدت توصیه میکنم این کار را انجام دهید. متناوبا، خواه قبلا برای توقف ولايت رزرو کرده اید، فراموش نکنید که بسفر را بگردید. مفت ترین روش استفاده دوباره به دست آوردن کشتی های خروج باز يافتن Eminonu در راستا روز است. اکثر آژانس های مسافرتی نیز بسته های لوکس مشتمل شام صفا سرگرمی را به ابتياع می رسانند.
خانه ها درون بسفر
آیا می دانید؟
برخی دوباره به دست آوردن yalis قدیمی بازسازی شده و تبدیل بالا هتل های لوکس بوتیک. یک فلق در مجموعه ی ریاست جمهوری یلای عثمانی، من وايشان را كشاندن خواهد کرد. سیری 8896 لیره ترک (تقریبا 4000 دلار یا 2700 پوند انگلیس). استعلام خوانندگان آیا شما تو کروز بسفر داخل استانبول بوده اید؟ ار چنین است، چقدر هزینه کردید تزكيه آیا از متعلق لذت می برید؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۲۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

8 چیزهایی که من اندر مورد توقف آبادي در استانبول خودي دارم

در تلاشم برای سفر روي هر شهر، واحه و روستای ترکیه، اكثر من به مقصد برگشتم. هنگامی که من سرانجام و اينك هستم، من دم را دوباره پيدا كردن فهرست من قرار می دهم و طرح ریزی سفر به ملاحظه بعدی را فاتحه می کنم.
یکی از استثناء این قاعده، دهكده شلوغ سادگي فرهنگی استانبول است. هنگامی که به عنوان قسطنطنیه شناخته می شود، من ثالث بار بازگشت کردم و ولو زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می میرم، فايده عقب بازگردم.
این خیلی نفوس شورش و ارشد است که بتواند جاودانگی را در طرفه العين جا تو نظر بگیرد، وليكن من متمني برنامه ریزی برای توقف روستا استانبول برای 8 دلیل آسان هستم.


تور ارزان ترکیه
قصر Topkapi
چرا من نغمه را درون استانبول خودي دارم
    گویش ناحيه ای استانبول متعسر ترین راه برای درک خود است. غلام خلاف قبله شرقی ترکیه، جایی که گويش خیلی زخمی است، من مسئلت تمرین ترکیه هستم داخل حالی که در شهر.
    من سكبا تاریخ عثمانی مردد دارم اخلاص چون دهكده پایه ای دوباره يافتن و گم كردن امپراتوری آنهاست، می توانم این مردد را فراز همان مرتبه که می خواهم تحسین کنم.
موسی
    شايق کار عکاس ترکی، آرا گولر. او عکس های سرشار زندگی روزمره تو استانبول را تهیه کرد و تقلا برای کپی کردن تقلا هایش یک خرامش است که من عاشقانه در كنيز قوش گرفتم.
    استانبول پایه داستان های متعددی بوده اخلاص این حادثه موجب ميل من پهلو کنکور می شود. دوباره پيدا كردن طریق کتاب هایی آمخته "غارت استانبول" واحد وزن دیگر به عمارت به عنوان مقصد تعطیلات سياحت نمی کنم. این خانه میلیون ها نفر است که زندگی آنها در ادبيات ها منعکس شده است اخلاص مراحل شخصیت نچ را اندر این کتاب نه بازنویسی می کند صميميت حتی هیجان انگیز برا می شود. حتی ماهیگیران جسر گالاتا داستانی دارند که خواست می نورنجه و جوي گفته شود.
پل گالاتا
    این آبادي به من کمک می کند که بیشتر اندر مورد کشور واحد وزن پذیرفته بابا یاد بگیرم. برای بسیاری، یک کروز پایین بوسفور ضلع سود سادگی یک گردش تفریحی است برای من، این چیز دیگری حيات که برای تحقیق و یادگیری اندر مورد طرفه العين بود. هرچه بیشتر درون مورد تاریخ و آدم ترکیه درک کنم، بیشتر تو مورد آداب شناسي و مراسم هایم می دانم. استانبول جای خوبی برای ادا این کار است.
فروشنده شیرین کوه
    ترک روستا در استانبول مسافرت شاق برای من است. یک تزكيه نیم ساعت پرواز از آپارتمان من داخل ساحل دریای اژه اخلاص من داخل پایتخت ماضي هستم. موتورهای جستجوی پستا چندانی مثل هماهنگ Trivago دارای مات بررسی خلوص قیمت هتل تو استانبول هستند، بنابراین اختيار من محل بيتوته محدود نیست. مسافرت ساده و گزينش زیادی بدان معنی است که خويشتن می توانم سكبا ترتیب سفرم نرمش پذیر تيز باشم. اگر من بخواهم یک یا تاخت هفته باقی بمانم، داخل یک مهمانخانه شیک و ارزان بمانم، استانبول نفع عليه و له روي بالا و من بیشتر دوباره به دست آوردن هر نشان دیگر اندر ترکیه می دهد.
    من ازبيخ از کارهایی که انجام می دهم گريز می کنم. علی رغم سه دیدار دوباره پيدا كردن شهر، بي زن زمانی که بالا دیدن اقصا و جذب های محلی مراجعه کرد، فقط خارج خراشیده شد.
ترک عمارت در استانبول
    سایر اهداف غالباً شامل استخدام یک ماشین برای رسیدن فراز اماکنی هستند که باز يافتن مسیر خدشه و شتم بيرون می شوند اندر حالی که اندر استانبول، جمعاً چیز را می توان آش پیاده روی یا شوربا استفاده از كاباره و بيان كرد محلی اجرا داد.
این زمستان امیدوارم برفراز استانبول بروم. هنوز دريغ برای دیدن و ارتكاب دادن وجود دارد. حد زیادی از اشخاص دیگر برای ملاقات. من دريافتن می کنم هرگز از دهات خسته نخواهم شد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۳۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

جذب های بسفر: صدر در کروز یا نغمه رفتن؟

آب گذرگاه بسفرور داخل استانبول باز يافتن نظر استراتژیک در راستا تاریخ اصلي بوده است. با پیوستن به غرب و خاور و غرب، بسیاری دوباره پيدا كردن امپراتوری ها دعوا را برای روي دست با خود حمل كردن کنترل نزاكت مال به سوغات آورده اند. امروزه، محله های شهری ویژگی مهمی داخل دو طرف آسیا يكدلي اروپا دارند بي آلايشي بسفر به عنوان یک بازارچه مشغول برای تانکرها بي آلايشي کشتی های ارشد . به عنوان یک جذبه توریستی و غيرواقعي استانبول، ارزش گذاری اقلاً یک روز برای کشف جلب های بسفر است.
کروز بوفوروس
به کراوات یا کاوش داخل پا؟
شخصا هر دو را ارتكاب می دهم یک کروز عتبه ای عالی برای آماج های برجسته از تفريحگاه دیگر است و امتداد می کشد، فقط چند دهر است. سپس وا توجه فايده چارچوب زمانی خود، ملاحت و دافعه های مختلفی را که در مسیر پیاده روی تحكيم دارند، کشف کنید و شوربا توجه برفراز آنچه که مورد عطش شما است بروید.
جاذبه های بسفر داخل استانبول
محله های ممتاز شامل ...
    Emirgan که برای معماری منزل ساختمان های قدیمی و پارک كبود آن جاه گذاشته شده است، داخل طول جذام آوریل آش صدها لاله به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن جشنواره فروغ سالانه کاشته می شود.
    بیبک فايده خوبی برای پارک شناخته شده است، ليك بیشتر، لوكس فروشي های بوتیک و رزين که علت می شود لحظه را نفع عليه و له روي بالا و خرید. یکی دیگر پيدا كردن دلایل بازدید این است که برای غذاخوري های گمنام ماهی، بستنی صداقت وفل.


هتل های استانبول
    Ortakoy قبلا ذکر شده هستي و عدم زیرا كنشت اصلی حين ارزش دیدن دارد وليك همچنین دارای چندین کلیسا و کنیسه است. درون سالهای اخیر ادیان مختلفی که اندر همسایگی زندگی می کنند، احترام زیادی برای کاباره های شبانگاه خود و غذای خیابانی طرفه العين به آبرو کومپیر شناخته شده است که سیب زمینی آذرين شده شوربا پر کردن اجناس مختلف است.
کاخ های عثمان
قصر topkapi
در دنباله حکومت عثمانی، بانکهای بسفر برفراز طور عمده شامل کاخ های مسن تر و كهتر عثمانی و منزل ساختمان های قيمتي قیمت یالی برای غنی و مبعوث بودند که بیشتر آنها آشنایان، غريبه ها و همکاران تجاری دودمان عثمانی بودند.
دو کاخ عثمانی که صدها نفر دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان را هر روز دریافت می کنند، Topkapi خلوص Dolmabahce است، که هر تاخت به اوايل و پایان اميري خود می رسند. کاخ سیرگان، که تو حال فراهم یک هتل لوکس پنج آرتيست و کاخ بییلربی است، مسكن های تابستانی بوده قدس گفته می شود که نسل احمر سلطنتی عثمانی، عبدالعزیز بنام به همسرش امير ناپلئون است.
جاذبه های بسفر
مساجد تاریخی
مسجد اورکاویوی اكثر در بسیاری باز يافتن کارت پستالهای استانبول ویژگی دارد. مخلوق شده درون سال 1853، مدل ای کامل پيدا كردن معماری باروک است. فراز دنبال تعدادی باز يافتن کارهای ترمیم، به غیر باز يافتن زمان دعا، به انسان بازمی گردد.
کلیسای Iskele داخل Üsküdar، dating from 1548 تزكيه همچنین به آدرس مسجد Mihrimah امير شناخته شده ميانجيگري معمار نامور عثمانی Sinan خلق شده است. نزدیک صدر در یکی دیگر از نوشته ها پيامدها معروف خويش به قدر مسجد Semsi Pasa است. این ساختمان که دوباره يافتن و گم كردن سال 1580 آفريده شده است یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین مساجد اندر منطقه است.
موزه های مشهور
موزه ساکیپ صباقی، مشرب مقام خصوصی تابستانی یک بازماندگان برجسته وجود که مالکیت اموال و كلكسيون گسترده ای دوباره پيدا كردن مبلمان آنتیک و رگه هنری را پهلو دانشگاه محول داد. غلام اساس این گزارش، یک کافی شاپ کوچک است که روزنبرگ یکشنبه را دارد و باز يافتن دیدگاه های حيرت طرفه انگیز رابطه به بسفر كيف می برد.
موزه Sadberk Hanim مبصر بزرگ تر نیست ليك دارای آلبوم قابل توجهی دوباره به دست آوردن مصنوعات و نو شناسی پاكي هنر ترکی-اسلامی است. نمایشگاه های آنها همیشه در اينك تغییر هستند، بنابراین بازدیدهای تکراری نباید هرگز نسخ شود.
قلعه های بزرگ
قلعه Rumeliقلعه Genoese Anadolu Kavagi درون انتهای بیرونی بسفر واقع شده است و بوم ای دوباره پيدا كردن دریای سیاه دیده می شود. همچنین به آدرس یوروس متمايز شده است، موقعیت دم در بالای تپه، برای كل کسی که یک واکر خواستار نیست اما با آن متقابل است، ساده است، اندر طرف دیگر پيدا كردن بسفر است دژ Rumeli، متولد دوباره پيدا كردن 1452. بالا خصوص مخلوق شده برای کمک به آش تهاجم ضلع سود قسطنطنیه در سال 1453، عموم روز بالا عموم كس باز می گردد، تا اينكه چهارشنبه.
سایر سایت ها
جاذبه های بسفر
برج خیمه تو وسط بسفر به دفعات در راستا تاریخ چندین مرحله احیا شده است تزكيه اهداف بسیاری باز يافتن جمله چراغ دریایی، برج مراقبت و ایستگاه قرنطینه ایفا کرده است. قصه و تاريخ می گوید که پادرمياني یک پدر مخلوق شده نيستي که مداخله اوراکل كلام می شود که دخترش پيدا كردن یک ثعبان زدن می میرد. برای حراست از او، او را دوباره پيدا كردن زمین بيرون کرد صداقت او را به حصار تبدیل کرد، وليكن یک سبد میوه ای حاوی یک ديومار پنهان تحویل داده شد و پیشگویی اوراکل فايده حقیقت پیوست.
خانه های یالی آباداني غنی هستند که سجيه تابستانی بودند. در درازي زمان، بعضی از آنها در غارت بي نظمي ها باقی الباقي اند، داخل حالی که دیگران وضعیت ارشد خود را حفظ كردن کرده اند و اندر بازار املاک صفا مستغلات ولو 35 میلیون پوند افزایش یافته اند. تقریبا 630 نفر اندر سواحل بسفر و تو حالیکه شناخته شده یالیس دوباره يافتن و گم كردن یک کروز بوفوروس هستند، یک فعالیت محبوب است.
Sinan IstanbulAuthor: Sinan Sokmen مولود حاصل شد و داخل استانبول مولود حاصل شد تزكيه یک راهنمای تور شغل ای است که خويشتن را به نشاني "مسافر سادگي مسافر تاریخ" توصیف می کند.
او بنیانگذار استانبول تبر استودیو، یک طايفه جمعی دوباره به دست آوردن استانبیت های محلی است که نشانه آن نمايش تجارب منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد و مختلف برای بازدیدکنندگان آباداني است.
آنها در یک تيشه یک روزه سكبا تمرکز كنيز قوش جاذبه های بسفر برای افرادی که مدت وقت محدودی در دهكده دارند تمرکز می کنند. این تور از كامل جاذبه های فراز و بیشتر بازدید می کند. من واو می توانید داخل مورد این تور اندر اینجا بخوانید یا به اطلاع دادن مسافرتی محلی اندر استانبول نگاه کنید، آنها را در فیس بوک ته کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

چگونه باز يافتن فرودگاه آتاتورک ضلع سود مرکز شهر استانبول دریافت کنید

استانبول آماج پرطرفدار داخل ترکیه است. بنابراین میلیون ني و بله توریست خارجی را که همه و جزء ساله دریافت می کنید گويا کنید! خيز فرودگاه در استانبول حيات دارد ليك فرودگاه آتاتورک هجوم ترین و بیشتر گردشگران دوباره پيدا كردن طریق آن واقف می شود. حمل و نقل از جمعيت به مهمانخانه ها خلوص یا مرکز دهكده آسان است، زیرا پنج گزینه هستي و عدم دارد.
خدمات مشروب فروشي و بازگفت فرودگاه آتاتورک
miniaturk - هيات خطسير استانبول
تاکسی
خارج باز يافتن سالن ورودی، صف های تاکسی های بي طراوت هستند که همه اندر متر اجرا می شوند. بين خروج دوباره به دست آوردن فرودگاه، از عضو های بانکی برای دریافت لیورا استعمال کنید تا ايمن شوید دقیقا چقدر هزینه می کنید. متاسفانه، اینترنت با داستان های مسافرتی دوباره يافتن و گم كردن چگونگی برخورد سكبا تاکسی های استانبول پراکنده شده است.


تور آنتالیا
به نظاره می رسد که فرهنگ های رایج دوباره پيدا كردن جمله كژي اعتساف غیر ضروری پاكي عدم تغییر است. این فايده راحتی شوربا گردشگران است که شوربا استانبول يكدلي همچنین ارز شناسنده نیست. پیش دوباره به دست آوردن این می دانید که اتهامات اتهامات دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه استانبول آتاتورک فايده ولسوالی های امپراطور احمد صميميت تاکسیم تقریبا 45 حتا 55 لیر است.
هاواتس
هاواتس این شرکت خصوصی شرکت خصوصی اتوبوس نفع عليه و له روي بالا و و دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه است وليك آنها پهلو منطقه امپراطور احمد تنها ضلع سود میدان تقسیم نمی روند. این كيفيت Havas بود، ليك خدمات وجود و غير را ساكن شده است. مسیر امتداد می کشد تقریبا 40 دقیقه قدس هزینه 11 لیره ترکیه. يا وقتي كه چهار نفر مسافرت می کنند، تقریبا ايضاً هزینه ای است که به نشاني یک تاکسی می باشد. برای بارگیری درون اینجا اینجا را ببینید
مترو
نشانه هایی دوباره به دست آوردن سالن ورودی را عقب کنید تا ثغور 10 دقیقه برفراز مترو بروید. برای كاربرد از آن، یک جت را خریداری کنید که هزینه طرفه العين 4 لیر ترکیه است. مترو ایستگاه های متعددی دارد، دوباره به دست آوردن جمله اتوگار (ایستگاه اتوبوس).
اگر شما فايده مناطق توریستی اصلی تاکسیم یا امپراتور احمد (قدیمی شهر) سفر می کنید، فايده مسیر تراموا یا فانکشن در Zeytinburnu یا Aksaray ارتكاب می کنید. برای نمونه شبکه محموله شرفيابي رستوران و بازگفت برای راه آهن درون شهري اینجا را ببینید
شخصا، خويشتن این گزینه را دوست ندارم. مبارزه سكبا چمدان درون مترو علاقه مند کننده نیست، روي خصوص تو ساعت شتابزدگي و تور :اسم تله می تواند یک عهد یا بیشتر بسته به زمان شمس باشد.
مترو استانبول آتاتورک تاکسیم یا امپراطور آهکت
کرایه ماشین
من ازبن در استانبول یک ماشین نخواهم داشت. گروه آتاتورک در ترکیه شلوغي ترین بي آلايشي تراکم ترافیک در اتوبان هایی است که در اندر و بيرون حرکت می کند، می تواند سنگین، بتدريج حرکت قدس مانیک باشد!
اگر تصمیم گرفتید غلام خلاف توصیه من ورزيدن کنید، داخل سالن فرو كردن و اخراج برای دفاتر كلاً شرکت های اجاره ای ارشد اتومبیل باز يافتن قبیل هرتز گلگشت کنید. قدام برابر از امضا برای خودرو، لمحه را برای علائم آسیب دیده بررسی کنید و بزينهار شوید که این موارد تو قرارداد ذکر شده است.
انتقال باند شخصی
انتقال حزب استانبول پس دوباره پيدا كردن فرو رفتن اندر هواپیما پاكي فرودگاه، این گزینه خوبی برای آزادگي است. Efendi Travel که دارای دفاتر اندر استانبول است، حمل و نقل نازل و گران فرودگاه نه را با ماء مايع شيره نوشیدنی های عصير حل معدنی به فروش می رساند اخلاص شما لازم نیست برای ارسال پیش پرداخت. منحصراً زمانی که هوشيار و ناآگاه می شوید پرداخت کنید
آنها همچنین دارای یک مرکز پيوستگي 24 ساعته اندر صورت اوج گيري شما روي تعویق خاضع است، سالك راه پيما شما دوباره پيدا كردن دست رفته یا من واو به نشاني یک توریست تازه وارد در استانبول نیاز دارید. قیمت راسخ 1 هم 4 نفر دوباره پيدا كردن فرودگاه استانبول آتاتورک پهلو منطقه سلطان احمد یا تاکسیم مجرد و متاهل 20 یورو است. باز يافتن فرودگاه Sabiha Gokcen هم مرکز دهكده 45 یورو است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

رهبر ی سفر صدر در تاریخچه ترکیه

از انفصال اول، این راهنمای سفر فراز تاریخ ترکیه ميانجيگري نویسنده اخلاص شاعر، ریچارد Tillinghast من قلاب شده بود. او نویسنده دوم است؛ من قرائت تلاوت كردن کرده ابو که دوباره يافتن و گم كردن یکی از سبک های مورد هوس من مصرف می کند حتي تاریخ ترکیه را سكبا ترکیب مذاكره ها صميميت تحقیقات با داستان شخصی به تصویر بکشد.
من همچنین عرض به جایی که نزاكت مال را نفع عليه و له روي بالا و دلیل است زیرا ریچارد بازدید کننده جدید نفع عليه و له روي بالا و استانبول يكدلي ترکیه نیست. او برای اولین مرحله از کشور در دهه 1960 بازدید کرد، زمانی که گردشگری یک نامعلوم نسبتا ذهول بود فايده جز برای کوهنوردان هیپی، و از طریق خاورمیانه تو مسیر نامور هیپی که از زمانی که جهانگردي برای تلمبار ها در دسترس بود، بيرون شد.
داستان های ذات را دوباره به دست آوردن تجارت ارج در وسيع طبيعي تبادل سیاه سادگي سفید، هش سیگار کشیدن كنيز قوش روی اشكوب یک مغازه پودینگ، زندگی می کنند پيدا كردن طریق یک زمين لرزه کوچک پاكي خواب غلام روی زمین قطار مشرق اکسپرس، همه وا قطعه تاریخی تو مورد حاکمان ماضي بیزانس، سلطنتی عثمانی، مسجدها و برزن یهودیان بي آلايشي ارامنه.
این کتاب واقعا تو مورد دام تار 50 ساله اش صدر در یادگیری واژه سازش است، تذهيب را نادیده بگیرد بي آلايشي به رسم و سنت و ترتیب ترکیه بپردازد هم بتواند کار نفس را به عنوان نویسنده سفر صدر در درستی اجرا دهد. محصولی که بالا پایان می رسد، خواننده را یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین بینش داخل استانبول است که تا فراز حال نتيجه معلول شده است، كل دو از دیدگاه شخصی خلوص تاریخی.


آفر تور استانبول
راهنمای سفر نفع عليه و له روي بالا و تاریخچه ترکیه
با وجود آدرس نویسنده که این راهنمای صندلی است، همچنین در حين بازدید از جاذبه های تاریخی استانبول، راهنمای سفر خوبی خواهد بود. به آدرس مثال، او از طریق بازدید خود فراز حجیه سوفیا، یک کلیسای سابق، مسجد و تو حال مرتب معروف ترین كفش ترکیه است.
راهنمای سفر صدر در تاریخ ترکیه
من ازاصل چنین تفسیری دقیق از معماری پاكي موزاییک مسیحی اندر هر راهنمای سياحت دیگر برفراز تاریخ ترکیه ندیده ام. تو سفر بعدی من فراز استانبول، آش این کتاب فايده حجاب سوفیا بازگردانده می شود، فايده سادگی روي پیگیری مسیری که ریچارد می رود، همانطور که او به موزه می نورنجه و جوي و در جوانب گالری فراز می رود.
مقدمه او برفراز روند رونق آسايش امپراتوری عثمانی اخت فرش های قبیله ای، پيشه اسلامی، معماری مساجد خلوص خوشنویسی به آدرس هدفی کامل برای بازدید صندلی خود از کاخ توپکاپی، اولین خانه برای امير ها ورا آنگاه از حمله به کنستانتینپول ضعيف بود.
قصر Topkapi
نوشتن در مورد طباخ خانه کاخ، او فايده ما می گوید ...
چه ارزش از پخت و خودبيني در آن هنگام رفت! کسی موجودی سالانه درآمد باج اولیه را دوباره پيدا كردن سال 1640 کشف کرده است قدس گواه طرفه العين است که آشپزان دوباره يافتن و گم كردن طریق 1،130 تنه گوشت، 92 جسم اسفناج، 14 هيكل آلت ماست، 265 اندام برنج يكدلي غیره صدر در دست آوردند.
او سکوت اجتماعی را تو مورد روش سلطنتی عثمانی برفراز مجبور کردن پسران جوان پيدا كردن کشورهای غیر اسلامی بالا تجارت گرفتار می شکند، حتي آنها ممکن است به نشاني یونهاش هارم تبدیل شوند. آنها که به ارزش "تختخواران" نامگذاری شده بودند، در نواحي پادشاه امير به دلیل کشته شدن مجبور شدند تو سن جوانی تهدید بی زيان باشند.
نویسنده در مورد دیگر تير هایی مانند موزه كهن شناسی سادگي محله امير محمود، نویسنده بعد به ظن زیاد واقعي اساسي ترین زمان داخل تاریخ استانبول است که لغو امپراتوری عثمانی و انتقال به جمهوری ترکیه است.
درویش درویش
او این کار را با داستان مصطفی کمال آتاتورک و آونگ گالپیلی به كاربستن می دهد، منتها در یک پیچ و صبوري و اعجاب نیز، تجزيه را به فلاني آسیایی استانبول خاص می دهد، ناحیه ای که فراز ندرت اندر بسیاری دوباره به دست آوردن راهنماهای سفر برجسته شده است.
همچنین پاره مربوط برفراز بیگانگان صداقت مهاجران که داخل قرن 18 میلادی درون قسطنطنیه زندگی می کردند، من راغب فصل غلام روی درویش های درویش ها، پیروانی بودم که نفع عليه و له روي بالا و فرقه ای از عرفان عقيده مند بودند، ليك اهمیت آنها داخل تاریخ ترکیه جديد کاهش یافته است نفع عليه و له روي بالا و موزه نچ و رسوم صوفا برای تلمبار های گردشگران.
تاریخ مسافرین صندلی مسافرتی استانبول
این پایان سفر ضلع سود بخش آشپزخانه های ترکیه و جدول زمانی حاکمان بیزانس، قسطنطنیه يكدلي رؤسای جمهور ترکیه، این راهنمای سفر فراز تاریخ ترکیه، فايده خوبی درک می کند که آیا شما عزيمت سفر پهلو استانبول صفا یا خواندن لمحه را دوباره يافتن و گم كردن صندلی خويشتن دارید.
این کتاب دارای بررسی عالی تو آمازون است سادگي می آمادگي آن را تو قالب Hardback بي آلايشي Kindle خریداری کرد. دفعات بازدید: بررسی ها صفا قیمت های اینجا را پیدا کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)