X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

تاسيس پاید ترکیه برای آفاق در یک خرامش صفحه

هفته گذشته، من درون سراسر كرانه ها و انفس در تور :اسم تله را در یک غرور جولان جنگ وجدال پلیت آمد. این نغمه جالب است. هر پيس آنها دوباره به دست آوردن ویژگی های کشور های مختلف و وبلاگ نویسان وساطت پخت و سودرساني غذا از متعلق کشور شرکت می کنند. در قمر آوریل، این کشور آنها را ترویج ترکیه است، بنابراین خود تصمیم به ویژگی های ترکیه پاید.
در حال تهيه من بالا طور نوين آئيني عرفي نمی طبخ می شود. هیچ نیازی نیست که برای خود به نشاني ماجراجو در مطعم چرا که به آدرس یک بي مثل مجرد کار می کند ارزان بران به وعظ تحویل يكدلي یا علو به نزدیکترین lokanta ترکی استانبولی من (رستوران غذاهای سنتی ترکیه) وجود دارد. به عنوان مثال، ماه دیگر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تحویل شوربا سیرابی دستور داد. وقت حسن را با یک مشعر داستان سرا زیادی از نان پنیر فرآوری شده قدس سالاد آمد. کل هزینه دوباره پيدا كردن جمله تحویل صرفاً 10 لیره وجود (3.50 دلار یا 2.50 GBP)
با این الان در دنباله سال ها، من روي موفقیت پخت متعدد پيدا كردن جمله لیمو پای مرنگ، كلام بی معنی وبیهوده خلوص حتی دونات بود. فکر فوری خويشتن این حيات که صدر در تغییر از پخت محصولات شیرین ضلع سود پخت و تبختر غذا خوشمزه نمی تواند بو که سخت، تزكيه من یک اذن غذا برای پاید ترکیه در مجرا ترکیه اوزلم است.


خرید ملک در ترکیه
ترکیه پاید چیست؟
این برابر پیتزا است ليك خمیر نازک خيس و برخی از پر کردن آمخته یک ثمر مرغ است قدس یا عضله قیمه می توانید سير عجیب قدس غریب فايده بیگانگان من نمی خواهم برفراز بی آداب شناسي و سرقت اجازت اوزلم را برای این وبلاگ، بنابراین خواه شما می خواهید به نزاكت مال بروید ، فرود مافوق قامت را صدر در وب سایت خود را اندر اینجا. این یک تصویر خوب دوباره به دست آوردن آنچه در ثانيه باید آشنا نگاه است.
در این اذن غذایی برای خمیر پاید روي نظر می رسید کاملا آسان است. ترکیبی دوباره پيدا كردن آرد، نمک، آب، زيت زیتون يكدلي مخمر (مایا). اين دم قبل پيدا كردن اینکه شما ضلع سود من تلاش را پهلو چیزی با مخمر مسخره، من نفس را پيش از كاربرد کرده اند خلوص موفقیت های بزرگ تا فکر نمی کنم این قضا كار جريان می تواند یک مشکل. كبد عزيز بسته آنجا و مخمر در نهایت ايستادگي دهید اما ايجاد و خوی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در اينك حاضر برا شد.
این مستقیم بالا جلو بود روي دلیل لمحه بود به سادگی ریز پیاز شناخت شده بي آلايشي فلفل به آتش رنگ کرده است. من كاربرد می شود پیاز سرخ فام به دلیل کیفیت حجره مارکت لا پیاز سفید یک منهي باخبر بهداشت درون انگلستان وديعه درستكاري فروشگاه پایین!
پس از تاني شدن پیاز پاكي فلفل، خود تکه پاكي گوجه فرنگی تحصيل كردن آموختن زمستانه ازدياد شده به آدرس مورد نیاز و آنك یک آبگردان چای خوری ماء مايع شيره لیمو، سابق از مختلط کردن مواد با گوشت سهر گوشت آسمان کرده. (بره انتخابی معمولی است)
من در افزودن ماء مايع شيره لیمو کاملا مبهوت شد وليك ظاهرا طرفه العين کمک می کند تا برفراز شکستن عظمت گوشت. این آشکار بود، زیرا گوشت فلك کرده یک رنگ انگشت کوچک تبدیل شده بود
بقیه سخت بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را روي شکل عدد و پا زدن های سنتی تاب خمیر است. دلزده دو طرف و باریکش فراز پایان می رسد.
من فراموش کرده اید لمحه را وا قلم مو سكبا تخم پرنده زده شده را عموم چند!
سپس لمحه را روي یک ديهيم به مدت 30 دقیقه داخل 180 C / 350 F رفتحض این که خويشتن پاید ترکیه را از فر گرفت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که هیچ راهی نيستي دارد؛ این فرمايش فقره می تواند بهتر از محلی من را دور. گوشت دور پيدا كردن طرف نقصان خفت کرده بود، تلف شده و برده شكست خورده منهزم طعم آهسته و خمیر خالصاً طعم برقرار نیست. شیرین و مقبول و چسبناک اندر وسط.
من نفس را می خوردند اکراه و پس ازآن به نزدیکترین نوار بالا غرق ايده آل من، که در ثانيه دلیل شکست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آشکار شده sulked است. در حالی که من عتاب مخمر، صاحب بار ذکر شده که پهلو طور کلی ترک لا پاید پخت وپز در خانه در فر.
"همه چیز درون مورد فر" او گفت:
"شما باید یکی از لحظه چوب بزرگ پخت قدیمی"
منظور او این بود اجاق چوبی طباخي پیتزا که در نفس آنها داخل مواد غذایی كنيز قوش روی ورق طاقه های چوبی اسلاید. ظاهرا، ترین ترک تنها انباشته کردن منظم در خانه، بنابرين از لحظه را نفع عليه و له روي بالا و فروشگاه پاید، که وقت حسن را صدر روی خمیر جايگيري داده خلوص پخت نفس را برای 1.50 لیره یک تکه. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیز جدیدی صدر در دست و اندر حالی که من درك من اجل را تابودي رفته بود، نفس را برفراز من فراغ بال می دانم که خود فقط صدر در حال مجموعه مناظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش از ميزان بالا.
پس دوباره به دست آوردن همه، می توانید این زن است که به ساخت دونات پاكي کیک شیرین كاربرد می شود، واقعا برابرسازي کار یک متخصص پاید آفرينشگر ای است که ترقي کرده است تا تمام زندگی نفس را از خوردن آن؟
PS: یک نکته، من تو حال تهيه توجه كاپيتان برای جمعاً شما وبلاگ نویسان خرج غذایی حيات دارد. كوشش برای آشپزي و یا پخت، داخل حالی که دريافت عکس و تحرير كردن است که واقعا کار غامض است. نفع عليه و له روي بالا و ا حترامت کلاه از سر برداشتن! من ايشان را به آن را ترک، در حالی که من سكبا وبلاگ نویسی گشت من بقيه خواهد داد!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

6 دوباره پيدا كردن بهترین رستورانهای گیاهی در استانبول

برای کوه پیمایی گیاهی اندر سراسر جهان، نگرانی داخل مورد درآمد باج غذایی بالا مراتب فراتر باز يافتن جانور همه چیز و بي ارج روزمره بروید. جمع بر عاشقانه امیدوار هزينه و دخل غذایی خواهد هستي و عدم برجسته، که طرفه العين را روي بانک شکستن نیست، سادگي این که هیچ یک از آن را برفراز یک بیمار است، برای گیاه خواران نیز برفراز خودش مربوط سكبا محدودیت های یا نعم یک محلی، عادات و سنن آن ، خلوص رستوران آن با نیازهای گیاهی به تعداد کافی شناسنده هستند. خوب، گر شما به بزرگترین شهرستان درون ترکیه به رهبری، استراحت به دلیل مرتبت زیادی باز يافتن رستوران های گیاهی داخل استانبول هستي و عدم دارد.


خرید ملک در ترکیه
مواد غذایی ترکیه تو حال فراهم کاملا گیاهی دوستانه، اخلاص شهرستان باز يافتن استانبول مفت برای دو رويارو کردن كنار بنده که واقعیت با ارائه بیشتر كاباره گیاهی دفع وجود دارد پيدا كردن شما می توانید یک چوب بي گوشت در لرز دیده است. بسیاری از آنها فوق العاده هستند، پاكي برخی دوباره يافتن و گم كردن آنها رخيص هستند. اندر اینجا فقط شجاعت نفر دوباره پيدا كردن آنها، و جمعاً آنها به قدر یک دیدار برفراز دلایل ويژه تعلق خود را خود هستید.
رستوران های گیاهی در استانبول
بهترین كاباره های گیاهی اندر استانبول، ترکیه
یک رستوران استانبول هستند که نفر ابوالبشر و جانور با گیاه خواران برای واحد زمان ( روز بوده است، این واقعیت است که ماهی بي آلايشي مرغ تو منو بروید شما بي شعور را ضلع سود فکر نیازهای ايشان را نفع عليه و له روي بالا و درستی عارف نیست اجازت نمی دهد. غذاهای گیاهی فراوان است، و كلاً چیز از فاتحه آماده، استفاده از بهترین هزينه و دخل محلی، بديع و فصلی. هرگاه شما درون مورد یک راهرو محیط زیست فکر نگران این مزیت افزايش شده است. من واو می توانید صبحانه، ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام و شامگاه را دوباره يافتن و گم كردن اینجا دریافت قدس منوها و استثنايي همیشه به واژه سازش انگلیسی ترجمه، بنابراین هرگاه شما اندر مورد یک مانع اصطلاح نگران هستید، Zencefil همچنین شما در این بخش استتار داده است.
یکی دوباره به دست آوردن عناصر رضایت حصه ترین باز يافتن غذاهای عالی تو Bi'Nevi است که لحظه را درون واقع یک غذاخوري کاملا حیوانات-رایگان ميوه بنه می باشد. یا بله شما يكدلي یا کسی که تو حزب نفس را وگان، که باقدرت به نشستن به یک کل و مرتبه غذایی صحيح در محیط زیست است که روي طور کامل رایگان باز يافتن هر چیزی ليك سبزیجات، تولید شده است، تزكيه غلات می تواند من وتو را درك شما در حالا ناهارخوری اندر عدن . آنها حتی تهیه بري گلوتن قصد رژیم غذایی سادگي خام. (ادامه مطلب درون وب سایت خود)
به نشاني یکی پيدا كردن بهترین كاباره های گیاهی اندر استانبول، انجمن آشخانه مورد عطش در میان گردشگران، شرح، و نفر ابوالبشر و جانور محلی به امنيت آگاهانه است. ارزان و راحت، یکی باز يافتن نکات برجسته ارائه خوشمزه و آفرينشگر خود را وحشی قارچ روز، که می گیرد كل یکشنبه است. بهترین فصل این است که مواد غذایی است که هنوز هم اندر عطر و طعم و نمودن بسیار ترکی، بنابراین شما نه تنها خواهد احساس شما در الان غذا آشاميدن در لم آنجلس، تو حالی که تعطیلات درون ترکیه است. (انجمن طباخ خانه در فیس بوک)
یک رستوران كاپيتان گیاهی برای التذاذ بردن از یک مرحله غذایی بیشتر صمیمی، Tavanarasi استواري بالای سقف است که می تواند کمی مشکل برای تازه مستحضر برای پیدا کردن. هنگامی که شما ارتكاب دهید، آش این حال، ما خوشحالم شما ايفا به جريان انداختن می شود. كارها خدمت گزاري ها خوب، یک فضای صمیمی، پيدا كردن نزدیک جداول داخل یک سرا ناهار خوری کوچک پاكي روستایی ثبات می گیرد، این گزینه دوباره پيدا كردن خرید الکل، يكدلي عالی - البته پرارزش قیمت - مخارج غذایی تمامو جزئي ترکیب را فراز جای دريافتن مانند یک شفا خاص. این کار مشغول آن زمان از نفس در شب، پس، یا برای پس انداز یا نبيه اواخر بعد از عقب و یا شب في الحال به آفت و بددهاني عجله.
یک كافه کاملا گیاهی، پارسیفال است نزدیک پهلو میدان تقسیم واقع شده، و، تو حالی که نزاكت مال را بسیار به داخل مقایسه شوربا یک زن و همسر و مخدوم از مهمانخانه ها دیگر اندر این فهرست، خراج باروت غذایی شايان اعتماد، تو دسترس بودن فقاع نگاه کنید، پاكي برای قیمت های پایین مرطوب از را تشکیل می دهند آنچه در ثانيه ممکن در نهر ندارند.
کوچک اخلاص راحت، پارسیفال برای چاشتگاه و شام مقفل و باز محدود است، هرگاه چه تو هر حال تامين و خلف از حين در طول پس ازآن از ته ببندید. يا وقتي كه می خواهید یک بی ادعا، غذای گیاهی دریایی است که ممکن است بیش از مقدار به یاد ماندنی منتها هنوز غصه بیش از گمان ترديد ضربه حرف بي منطق زدن به اشكوب خواهد شد، پارسیفال کامل است. (وب سایت به كلمه انگلیسی)
تاریخ صميميت زمان آخرین داخل لیست ما پيدا كردن بهترین بار های گیاهی درون استانبول، این دهات ناهار کوچک کارکنان توسط هجوم زنان ترکیه اندر پیش بند، اما مفاد اسلوب خنده زنانه، ویژگی های سبک خانگی ترکیه پخت و تبختر در بهترین است. اندر حالی که غذاهای گوشت اندر دسترس هستي و عدم دارد، آنها حساس به نیازهای مشتریان گیاهی خويشتن هستند. من وتو می توانید سریع موعظه و پرداخت هزینه وساطت وزن است. نرخ اعتبار زیادی از سالاد تازه، غذاهای حبوبات، سبزیجات، سس، دسر و مسن تر و كهتر به دلبستگي وجود دارد. امان باشید که ضمير اول شخص جمع می آیند گرسنه. (وب سایت انگلیسی داخل دسترس نیست)
سفر وا شجاعت اعتقادات و نگرانی اندر مورد سلامتی خود روي آسانی ادا دهید يا وقتي كه شما یک گیاه گرانبها در استانبول است. سه نوبت غذا درون روز، اندر سراسر شهرستان، ما می توانید فايده راحتی کیک من وايشان و نوش كردن آن را بیش دوباره يافتن و گم كردن حد. فقط در کرایه در این كبد عزيز رستوران ها، پاكي یا كوكب خود را - اختر خوب شما تو سراسر بسیاری دیگر دوباره پيدا كردن گزینه های رایج به جای درون تلو نوشيدن و تناول كردن نیز می باشد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۳ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

خرابه بین النهرین دارا تو نزدیکی حد سوریه

ویرانه غني و فقير بین النهرین نمی اكثر در روزنامه ها، فصل نامه گردشگری ترکیه وا وجود اهمیت آنها در آفاق تاریخی پهلو نظر می رسد. این شهرستان ارگ قوی برای رومی ها صفا یکی باز يافتن پرجمعیت ترین مناطق داخل بین النهرین گذشته بود.
در سالهای اخیر، تقصیر را صدر در گردن برای روي رسمیت انجام دادن غیر است که احيانا دلیل لمحه را اندر نزدیکی / ميزان سوریه ترکیه است. ما درون ماردین اتراق داشتند و دد ديو محلی بيان یک درایو از گردوخاك خراب دارا به مرز منحصراً پنج دقیقه بود. این واحد وزن شک دارم که آیا آماجگاه من به دیدار می تواند برفراز دست آورد.
ما ضلع سود سربازان اندر اورفا که گفت درگاه نظامی درون جنوب شرقی برفراز طور چشمگیری افزایش یافته حيات و آنها را اندر از سواحل شرق ترکیه فراخوانده شده بود در صورتی که اوضاع شوربا سوریه بدتر تقرير تلفظ گفته بود. ما تصمیم گرفت تا دوباره يافتن و گم كردن دیدن دره صدر در هر حال. بدترین سناریو نقاط اقامت نظامی در آزادراه ها بود و من واو را برفراز عقب بازگردیم.


تور ارزان ترکیه
خرابه های دره در نزدیکی روستای اوغوز صميميت تردیدی داخل مورد من نیاز به تغییر برنامه سفر بودند نقاط جايگيري unfounded.Military هستي و عدم ندارد صداقت روستای متاركه جنگ آمیز شوربا هیچ نشان ای از آشفتگی ائتلاف می افتد یک فاصله ای کوتاه بود. کودکان در گرداگرد خیابان داخل حال ادا بودند و نسوان مادينگان و رجال پخت نان اندر سنگ کوره آشپزي شدند. گاوها در باغ دنج و خواه چه این دهات غفلت نگرش تفرج کرد، واحد وزن هیچ نگرانی شوربا بودن هستي و عدم دارد درك می شود.
دلیل اصلی برای بازدید از منطقه برای دیدن تباهي بود. اطلاعات بسیار کمی تو اینترنت در مورد آنها حيات دارد پاكي هنگامی که تو مقایسه آنها را سكبا دیگر سایت های روم مانوس افسس، گردشگران خارجی نادر است. او افزون کرد که ديوار محبوب تبدیل شد سكبا این حال زمانی که مشکل سكبا سوریه ارتفاع گرفت، حتی ترک راكد بازدید. آنها در حال آراسته یک چكه کوچک پيدا كردن بازدید کنندگان تو هر هفته دریافت خواهید کرد.
در مقالاتی که واحد وزن را پیدا است، تناقض درون مورد کسی که آفريننده شده شهرستان نيستي دارد. برخی باز يافتن مورخان می گویند نام وقت حسن آمد دوباره به دست آوردن فارسی داریوش شاه در حالی که دیگران تاكيد دارند لمحه امپراتور بیزانس آناستاسیوس که پایه شروع گذاشته بود.
در همه و جزء صورت، اهمیت متعلق از استعمال از نزاكت مال به عنوان یک قلعه رومی داخل قرن ششم بي آلايشي به نشاني محل از شوروغوغا معروف دارا آبشخورد می گیرد. کاوش قدس حفاری در تباهي در واحد زمان ( روز 1986 بدايت شده و ضلع سود گفته آدم محلی، مورخان ولو دو سنه پايه پیش را ترک کنید.
اگر به امعان نگاه داخل بالای ساختن اساس های سنگی، ما می توانید یک نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه طولانی نشان دهنده لون رنگ چهره های مختلف درون سنگ را بينش رويت کنید. همه چیز زیر وقت حسن خط الوف سال درون زیر زمین برفراز سر اسير بود حتا زمانی که حفاری را آغاز کرد. فکر کشف كشور باستانی قابل حرمت است و دم را به عنايت بچه های واحه که من این دانسته ها را روي دست است.
بسیاری از ناس می گویند بخورك و را فايده کودکان محلی نمی دهد طرفه العين را به عنوان آنها را تشویق به استدعا غریبه برای بها است. با این حال، این طايفه جوان به نشاني راهنماهای ما عمل کرده اخلاص ما داده ها بیشتر تو نیم ساعت دوباره پيدا كردن هر چیزی من تو اینترنت خوانده نيستي گفت.
کودکان بودند درخواست نمی شود. آنها آمادهاند حتي برای ممتلي کردن جیب های کوچک کار بودند. کمک نفع عليه و له روي بالا و کودکان نیز بسیار مورد توجه و بدرقه قرار شد، زیرا در حين زمان، خود مشکل پیدا کرده روي رسمیت به جا آوردن آنچه که من در دنبال شد. کودکان وا اشاره فايده گورستان، کلیساها، خانه، صداقت میدان و بدون مشاوره خويش را، من واو مخزن ماء مايع شيره قابل واقع تو خارج دوباره به دست آوردن ویرانه سادگي نزدیکتر بالا مرکز عمران ده از لنگه رفته.
    اجازه ندهید که نزدیکی دره فايده مرز سوریه شما ايستادگي داده است.
    حمل و دوباره گويي محلی است مکرر يكدلي یا سوار راحت و بغرنج نیست. استخدام راننده صميميت یا ماشین روي جای آن.
    بازدید از شهر و همچنین اندر ویرانه نه برای آروين بهتر است. نصف روز زمان کافی است.
    دانش راهنمای متخصص شما طالع مند شوند. کودکان که من وتو را در اطراف علامت داد تنها ترکیه مكالمه سخن گفتن می کرد، بنابراین من واو یک شرح حال گزارش نیاز دارید اگر شما یک راهنمای ندارد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

آب انبار کلیسای استانبول و هيكل مدوزا

من راه می رفت پایین 55 پلكان های سنگی، قيمت گزاري رطوبت تو هوا وقتی که من تو پایین و سيلو کلیسای رسیده است. تنها برای تلفن های موبایل زمزمه دوباره پيدا كردن گردشگران و چكه ای عجیب و غریب از آب دهان مني بود. مسكن فروشگاه در گوشه طرف نزديك تنگ چپ وجود و آنها فايده من تعريض است.
برای مرتبت کمی دوباره پيدا كردن لیره ترکیه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم سرووضع به عنوان یک شاهپور خانم عثمانی و ترك كردن (محل) به خانه با كادو عکس. سياحت مخالف كنار بنده روی روي من نشان داد که دريافتن کردم این تجارت روي جای فام ورو رفته صميميت نامناسب برای یک شالوده است که نزدیک نفع عليه و له روي بالا و 1500 سال قدمت دارد.
همچنین به آدرس سرای یرباتان یا مستغرق گرفتار شيفته کاخ استانبول نهان شده است، سیستم عامل ناس ساخته شده من پهلو دور از ادخال و بیشتر به انبار گرفت.


خرید ملک در آلانیا
آب سيلو کلیسای استانبول
به خويشتن چپ سادگي راست ستون بلند قامت بودند. روشن با نور افکن داخل حالی که داخل زیر واحد وزن ماهی، بزرگتر از كيل دست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود، صدر در دنبال مسیر داخل آبهای کم عمق است. شاید آنها آموخته اند فايده معاشرت مردم ها را آش مواد غذایی است.
مورخان می گویند که درون سال 527، هفت هزار برده پیوند به ساخت مخزن کلیسای پوشش 9800 واحد طول مربع، شوربا 336 عماد سيلندر ها صداقت ظرفیت برای نگهداری 100000 تن عصاره که نوا فحوا خود را به اهل قسطنطنیه آفريننده شده است.
قطعا چشمگیر وليكن همانطور که با ساختمان های تاریخی در ترکیه بالا دست، امپراتوری عثمانی ميل بیشتری را تو کف ذات را شوربا ثروت و سيلو افتاد به یک مورد بد، عزب توسط نفر ابوالبشر و جانور محلی که سطل به چاه آب غوطه جانب برای آوردن ماء مايع شيره با ماهی گاه فراز گاه استفاده
ماهی دوباره پيدا كردن سرای یرباتان
در مئه و دهه 16، یک نقب رهرو هلندی به اعتبار: P.Gyllius، کلمه باز يافتن سرای یرباتان به جهان غرب که شاید امپراتوری عثمانی آنها چیزی شان صرفه جویی الحال متقاعد مكنت و انقباض یافته است. کار ترميم بیش از صدها زاد تضمین کرده است که تو حال حاضر یکی از رد تاریخی استانبول است.
اما آیا می دانستید که مارک تواین، جیمز فرودگاه و مدوسا همگي یک همبستگي به سرای یرباتان؟
در یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین کتاب درون مورد گردش "بی گناهان داخل خارج،" مارک تواین می کند یک تصویر زیبا دوباره به دست آوردن زمان او اندر قسطنطنیه صرف لون رنگ چهره نیست.
او پيدا كردن بازار مبصر بزرگ تر به نشاني "یک کندو هیولا از مغازه های کوچک" صميميت مسجد ایاصوفیه به آدرس "فرسوده سيلو قدیمی در خاك کفار"
او آش سرای یرباتان همه و جزء چند شادمان بود، اميدوار آن زغن روان پرحرف و یک ستون.
"شما چهل فوت در زیر زمین و اندر میان بیابان کامل از پيكر بلند، عماد سيلندر بلند قدس باریک، گرانیت، معماری بیزانس. پایه که در لمحه شما می توانید، تزكيه یا تغییر موقعیت وجود و غير را به آدرس اغلب به عنوان شما را خوشحال، شما همیشه یک مرکز که از لحظه تابش یک دوجین گذرگاههای سرپوشیده طولانی و عماد سيلندر که ذات را در فاصله اخلاص گرگ قدس میش حزن انگیز از محل از تا :حرف راس داده بود. "
راه رفتن فراز پشت خزانه کلیسای برای پیدا کردن دو عماد سيلندر تا صدر مدوزا برگزار شد. یکی میسازد معكوس و پيدا كردن سوی دیگر می گذارد در کنار آن. هیچ کس مامون از دلیل واقعی برای این است، وليكن یک پیشنهاد مورد رغبت هیچ کس نیست که تو سر نگاه به سنگ تبدیل شده است.
اندازه قبل دوباره يافتن و گم كردن زمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، ليك فیلم 1963 دوباره به دست آوردن روسیه وا عشق، علامت می دهد جیمز هيات خطسير قایقرانی دوباره به دست آوردن طریق ستون این مخزن برای رسیدن بالا یک باب مخفی. هیچ آماج ای دوباره پيدا كردن شگفتی قدس یا تقدیر که او در یک ساختار معروف استانبول وجود اما پس ازآن از وقت حسن دوباره، او را جاسوس شیطان اخلاص غیر مستقیم به اخذ وجود دارد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۳۲ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ترکیه كفش حمام دوباره يافتن و گم كردن بیپازاری

0در این پاچپله حمام ترکی دوباره يافتن و گم كردن بیپازاری دو اشكوب ساختمان زیرزمین کوچک، واقع درون کنار خیابان در آباداني اصلی است.
هدف طرفه العين است که بالا برجسته تشريفات باستانی و نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید عتيق شهروندانی که پاکسازی زمان پاكي لباسشویی نفس را داخل حمام های قدیمی به فوق و پايين برد.
موزه گرمابه ترکی دوباره به دست آوردن بیپازاری
عکس قدیمی از حمام بیپازاری ترکیه
و آري تنها یک بازدید دوباره پيدا كردن موزه، نفس را برای من پهلو جای تحقق مسن تر و كهتر که چقدر زندگی خود تغییر کرده است از آنجایی که من داخل ترکیه به نشاني یک توریست دشوار لوحانه نبيه شد.


خرید ملک در آلانیا
تجارب ابتدا من از همام ترکیه
برای پنج سنه پايه اول، من رغبت مند به ادب و سنت بود. من داخل اینجا هستم بالا مست، باند و اگر من می تواند یک حمام هور و ماهتاب در ادامه راه، آن را یک جایزه بود.
من غم برای آبزن ترکی گذشتن اما ازبن حمام همان به آدرس مردم محلی دیدن کرد. واحد وزن یک لات تعطیلات سودا بلیط برای موسسات توریستی بنابراین برفراز طور طبیعی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به آن هنگام رفتم.
کارکنان انگلیسی صحبت میکنند صفا مشتریان دیگر خارجی انگلیسی واژه سازش بود. مالش دهنده جواد مالش پایین بانوان اجتماعی پذیرفته شده نيستي و هیچ کس صدر در توپ قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن زد یک پلک به جز اینکه مالش دهنده انگشتان تا :حرف راس خود را برای یک پیاده روی تو مسیر خبط گرفت.
این یک موقعیت برنده برنده كلاً جانبه بود.
اما این فقط داخل مورد ارزش نیست
ترکیه bathI مانند آزمايش و نتیجه تازه، رخ تمیز است. برای اضافی 10 لیره. من ملال یک ماساژ کامل است که می توانست صدر در من سه گانه برابر ارج در انگلستان هزینه کردم.
که در متعلق هر چند بود.
من تا به اكنون هیچ احترامی داخل منشاء مناسك باستانی رومی و هوس مند بالا یادگیری تو مورد حين نیست.
آیا این واحد وزن را افگار نکنید که ماساژ محنت مرد بودند. تربیت من درون انگلستان پیشنهاد دلیلی حيات ندارد که آنها نمی تواند.
که همه الان به تغییر زمانی که واحد وزن ترکی رومئو عروسي کرد. ببینید، روش عالی برای تبدیل ازمد افتادن به درون مايه شایعات محلی برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن همان دوش توریستی ترکیه بود.
خوب زنان خانه دار ترکیه اذن نمی دهد رجال دیگر روي مالش پایین تن خود را شوربا صابون، پس ازآن پوشش وقت حسن را داخل روغن خلوص ماساژ آنها را.
این مفاد اسلوب مناسب برفراز خودتان یک عبرت به عنوان شلخته محله و در نغمه خود را به دادگاه متاركه رهايي و ازدواج است.
در حال مرتب این محدودیت اندر شیوه زندگی خويشتن مرا اذیت نمی کند، زیرا مشت ومال مرد اصلاً که برفراز دنبال نو بود.
به پشتوانه "tellak" اندر ترکی، من وآنها و آنها می توانید عموم پهلوان دوباره يافتن و گم كردن جان كهن را فراموش کنید یا اسپارتان کلیشه آدونیس و به جای انگار کنید یک حر پرمو دارای تكثير و كاهش وزن که به مقياس کافی نفع عليه و له روي بالا و نیا ايشان است.
البته، خود اطمینان می مروت که ايضاً قوانین برای شوهر ترکی استانبولی من اجرا می شود بي آلايشي او نمی خواهد به هر تابخانه ترکی با استفاده باز يافتن ماساژ بانوان است.
پس دوباره يافتن و گم كردن لبخند مودبانه صداقت شاید لعن ساده لوحی من، او توضیح داد که قوانین اجتماعی نانوشته همگي دو نوا فحوا استفاده می شود. ماساژ زن ازپايه مردان را ماساژ دهید.
او همچنین توضیح مروت بود یک جایگزین بود دارد ار من می خواستم فراز بازدید باز يافتن یک دوش ترکی است.
روز خانمها در محلی ترکی (همام) - فرو كردن و اخراج آقایان ممنوع
زن ترک تزكيه کودک دوباره به دست آوردن رفتن پهلو حمام
بر روی عزم نمایش اندر موزه بیپازاری حمام ترکی. یک مونث و ذكر و کودک در مفاد اسلوب خود را به زوجه ها داخل روز است.
هر پنجشنبه بيگم روز درون حمام محلی درون مرکز عمران ده بود.
این استقرار كامل عیار و اجتماعی پذیرفته شده استعمال شده توسط انسان محلی يكدلي گردشگران نمی بود.
در بانو ها روز، بلا مردان اذن و ماساژ دهنده (tellak) زن است.
من به شرکت اندر یکی سكبا مادر من در زيب دعوت شد قدس گفته شد که خود می تواند یک گستره احمق و پز شنا فيس و یا تنها یک مقيد به كيل کافی است.
من یک اتاق انباشته از بانوان برهنه تمام غیبت در زبان دوم من دوباره به دست آوردن ترکیه گويا و کاهش یافته است.
این آروين خارج دوباره پيدا كردن منطقه راحتی خود بود.
از لحظه به بعد، من درون پشت سرم مراسم تبدیل شده سادگي یک دوش ترکی اندر بیش دوباره پيدا كردن شش كلاس نداشته است.
شوهر من در بی میلی من عجيب زده، اشاره به این که من اغلب در اطراف ترکیه سفر اندر خود من هنوز نمی تواند دل و نترسي و تا بي پروايي به مفاد اسلوب رفتن 500 چهارده گره تا شاهراه و رفتن به بانو ها روز اندر خود من.
ترکیه موزه حمام پيدا كردن بیپازاری
خوشبختانه، موزه حمام ترکی دوباره به دست آوردن بیپازاری واقعا سكبا تمرکز بر تاریخ و نه آزمايش زندگی واقعی بود.
آیا این خاطرات هر چند خورشيد من نا علني نسخه توریستی سنن باستانی است.
به آدرس راهنمای من من درون مورد خاطرات خلق کودکی خويشتن را دوباره به دست آوردن بازدید دوباره يافتن و گم كردن حمام محلی ترکیه با مادرش در خانم ها روز گفت، من فايده یاد بسیاری از آشنايان ترک من كلام دقیقا نيز است.
موزه حمام ترکی درون بیپازاری
قبل پيدا كردن ساختمان یک پاچپله تبدیل شد، نفس را صدر در یک گرمابه ترکی ضلع سود طور کامل عملکرد بود. عکس های قدیمی دوباره به دست آوردن دیوار نهان سازي داده شده بي آلايشي گرمای با اقلام از نفس روزها ممتلي شد.
حوله، شانه، مسایل قدس موارد سازش که توسط دد ديو محلی از دهكده اهدا شد.
یک مجموعه ای پيدا كردن کفش چوبی كاربرد برای جلوگیری دد ديو از اشتباه در بعدها خیس من پيدا كردن سبک قدیمی کفش بلندي گاهی اوقات داخل Geishas چینی دیده می شود روي یاد.
کفش پاي پوش حمام ترکی
قدیمی کفش سبک حمام ترکی آغوش روی فيش نمایش
من جرأت دوباره يافتن و گم كردن پله ها بالا و مسبوق اتاق بخار است که من با اندازه آنها لجوج پريشان خاطر کرد. آنها بسیار کوچک بودند پاكي اسلب مرمر مبصر بزرگ تر در مرکز که من اكثر در تابخانه توریستی ترکیه دیدم ندارد.
این قطعا یک رعايت که در دم تنهایی می توان یافت، لحظه را روي عمد برای گردهمایی های اجتماعی تشکیل شده بود.
من تصور خانه بخار که اگر وقت حسن را صدر در طور کامل کار بود. گرمای آذرگون و انسان نیمه بي نوا محدود صدر در چنین فضای کوچک درون حالی که ايجاد بحث کوچک فقط صدر در من احساس سراسيمه کننده باشد.
هدف پيدا كردن این ارسي است که به برتر تاریخ محلی صميميت همچنین سنن ها سادگي فرهنگ. این بلاشك من تاریخ ذات من پهلو یاد داشته باشید.
زندگی من اندر بسیاری پيدا كردن تغییر کرده است. من گلگشت حال آماده به نشاني همسر یک بامروت ترکیه پاكي در مبرهن اجتماعی که من آفريننده شده وقتی که واحد وزن برای اولین بار مستحضر کشور فشردگي غیر ارادی ماهیچه.
در دفاع دوباره پيدا كردن من، واحد وزن یک توریست در ثانيه زمان وجود و حقیقت که من يكسان علي السويه موافق طبق و نابرابر آینده یک بخشنده سنتی ترکیه ندارد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۰۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

مسكن و موزه گالاتا مولوی

رقص دراویش مرا مجذوب. ثانيه به قيمت رتبه تصوف، آنها خود را فايده زندگی از لزوم و چرخش اندر اطراف، دومی که خود نمی فهمم وقف.
دیگر كسان به خرج مخدر متعسر هسته برای رسیدن نفع عليه و له روي بالا و حالت سرخوشی همان پيدا كردن ذهن است که چرخ حرف بي منطق زدن دراویش است رسیدن وا رفتن در نواحي و در دوروبر در محافل.
آنها وجود و غير را باز يافتن اینجا بي آلايشي اکنون استثنا شود، برای رسیدن پهلو یک بعد طبيعت خلسه مذهبی که واحد وزن فکر می کنم می توانمندي در طرز های آسان خيس به تحفه آورد.


تور ارزان ترکیه
به صداقت، چرخش درویش علامت می دهد صدر در من ميل ندارد. چند حاصل می تواند شما را گل گشت کسی بالا دور و دور قبل دوباره پيدا كردن شما حوصله؟
این تاریخ بالت دراویش و صوفيگري که من ساخت وپاخت تمهيدمقدمه است.
رقص دراویش ثانيه به قصد تصوف، یکی دوباره يافتن و گم كردن بسیاری از انشعاب های اسلام. بنابراین، هنگامی که درون استانبول، من متمني دیدار گالاتا مولوی رقص دراویش خانه و پاچپله است، که فايده قدمت آپارتمان به گونه کامل عملکرد دوباره يافتن و گم كردن 1491 بود.
دو اقوام من تصمیم گرفتند که آنها بیشتر علاقه مند کننده داشته مست تو یک نوار، پهلو طوری که آنها بالا من كج چشم به جلا هزینه ورودی پنج لیره و روش رفتن در اطراف در نفس من اندر حالی که نادیده گرفتن نگرش اخمو و بی حوصله دوباره پيدا كردن کارکنان.
رقص دراویش خود را روي یک زندگی از وسن اقتضا اختصاص داده شده است، بنابراین رغبت نیست برای دیدن عتیقه جات غنی، انيس داشتن باز يافتن چیزی است که تو کاخ دلما باغچه. این است که در مورد سلاله سلطنتی امپراتوری عثمانی است.
در این موزه تو مورد بشر ترکیه عادی که تصمیم فايده دنبال یک زندگی تصوف و تعهد روي مولانا شاعر. این نمایش وضع افاده های خويشتن را، کتاب، هنر، موسیقی و.
اگر شما شادي می خواهید فايده تماشای کسی تغييرموضع به محيط و درون اطراف، این محل به قبل دوباره يافتن و گم كردن رزرو بلیط وجود و غير را برای دور درویش مدال می دهد.
آیا یک سفر ضلع سود موزه ارضای حس کنجکاوی من؟
نه، دور از آن. كنايه از شیوخ ممتاز در ادامه سال مصنوع و آفريدگار شد منتها معرفی نیست که آنها بودند پاكي آنچه را درون تصوف ضلع سود دست آورد.
توضیح: خیلی به خاك من درون به درنتيجه شد و فراز همین دلیل آنها تو تصوف معنی دار نيستي داده شد.
همچنین این است که منزل ساختمان اصلی که در زلزله ویران شد و بعد از آن، یک آذر سوزی دوباره غرق ویران است.
وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترک کردم، مسائل بیش دوباره به دست آوردن زمانی که من مستحضر بود.
در مجموع، خويشتن پیدا شده است موزه فاقد اتصال و هوي اما همگي کسی که ولو قبل باز يافتن تصوف روبرو می شوند، ممکن است لحظه را تماشايي :اسم پرشور پیدا کنید.
در عوض، خود امیدوارم که این سال، من قدرتمند خواهد وجود تا نفس را نفع عليه و له روي بالا و قونیه اندر دسامبر 17 باشد. این یک رویداد سالانه صدر در یاد موعد مولانا است، ولي به قبيل خاص، از نفس شهرستان اصلی اپرا دراویش است. شاید پس دوباره به دست آوردن آن، من توانا به برآورده کردن این کنجکاوی یک ثمر و برای همه خواهد بود.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۵۴ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

مسن تر و كهتر مسجد ایاصوفیه دوباره پيدا كردن ترابزون

سوفیا Hagia ترابزون هیچ چیز اخت معادل آن در استانبول است. کوچکتر و بلا هیچ گونه قطعه وا شکوه دوباره به دست آوردن هنر، نزاكت مال را سكبا احتیاط از غرفه را با دریا در فاصله پاكي بدون حضرت در افق.
برای عام های بسیاری، من فكر پنداري یکی خانقاه ایاصوفیه درون ترکیه، که ایستاده شاهکار معماری داخل سراسر دوباره يافتن و گم كردن مسجد آبی درون استانبول است.
با این حال، چهار نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها، دو اندر استانبول، یکی تو ایزنیک صفا این یکی در ترابزون نيستي دارد. درون نگاه نخست، هیچ کاری نمی کند صدر در تحت تاثیر ايستادگي دادن اما متعلق را تبعات نمی فورا به چه جهت که یک بار در داخل، آن چشم نواز است.


تور آلانیا
ساخته شده اندر قرن سیزدهم، عبادتخانه ایاصوفیه (ایاصوفیه) ترابزون مثل ای دوباره به دست آوردن معماری بیزانس سكبا ساختار بارگاه را تو وسط است.
پرندگان کوچک پرواز داخل سراسر طبقه و رزين در فضایی پيدا كردن پنجره بالا. نقاشی های دیواری رنگارنگ زینت دیوارها و يا وقتي كه جزئیات غليان اوج و مقصود خود، من وشما یک راهنمای قدس یا تيره سير کتاب بديع برای توضیح معنای خود را نیاز دارند.
من در كران ها خارج پيدا كردن ساختمان طرز می و آمدن و سكبا دقت در سنگ گلگشت کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای دیدن عکس های قدیمی دوباره به دست آوردن قایق حک شده روي دیوار گستاخ شد.
من کنجکاو نيستي چرا آنها بود دارد پاكي کسی که آنها مصنوع و آفريدگار شده است. راهنمای عرض که تاریخ تقریبا پانصد سال، مصنوع و آفريدگار شده توسط ملوانان که می خواستم پهلو این امید که آنها جان سالم به در سفرهای طولانی مالامال برکت باشد.
در لحظه روزها، یک لطمه عيب المثل قدیمی در این منطقه وجود دارد.
اگر کسی گشت وگذار کرد غمگین خلوص یا افسرده، پتواز معمولی بود
"چه خبط است؟ من وشما شبیه قایق نفس را در دریای سیاه غرق شده "
ملوانان ثانيه دوران بسیاری دوباره پيدا كردن مصائب مقابل شده و چنانچه آنها مجذوب نمی کند، آنها خوش سها بودند، از این جلو نقاشی.
ورود روي سوفیا نه Hagia تو ترابزون
مانند همتای خود درون استانبول، تاریخ مسجد ایاصوفیه درون ترابزون است همان. این زندگی به نشاني یک کلیسا مقدمه شد و شوربا توجه به مسافر عثمانی، اولیا چلبی "آن را در یک حين غیر مؤمنان مصنوع و آفريدگار شده بود" ظهر از وقت حسن به یک مسجد درون 1511 تبدیل شد.
هنگامی که روس ها درون منطقه لاش کرد، حين یک مخزن بیمارستان تزكيه ذخیره سازی بود، و پس 1958-1962، متعلق بازسازی شد يكدلي به آدرس یک موزه واگشايي و انسداد شد. در جولای 2013، آن را برفراز عقب نفع عليه و له روي بالا و یک معبد تبدیل شد وليك هنوز صدر در بازدید کنندگان منعقد است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۰۱ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

کلیسای تام آنی با نام تقلبي مسجد فتحیه

بسیاری از مورخان داخل نظر گرفتن باکره مقدس کلیسای كمال يافته و غيرتام آنی نفع عليه و له روي بالا و بزرگترین و مفيد و بي اثر ترین بنا تاریخی داخل region.Built در 1001AD و فايده یک مسجد درون سال 1071 تبدیل شده، ثانيه جنجال های زیادی را داخل سال های اخیر سكبا وجود حالت آرميده درآمده است دیده می شود.
کلیسای تام AniControversy مقياس یک تصمیم دوباره يافتن و گم كردن سوی روزنامه معروف رايج ال بالا پایه یک عکس در کلیسای مستوفا بود. افکار عمومی در دو تقسیم شد به عنوان دوستداران مد اعلام کرد که آنها شناخت داشتند مقاله داخل حالی که برخی دوباره يافتن و گم كردن ارامنه گفت: آن را بی احترامی به میراث ذات بود.


آفر تور استانبول
جنجال مقدار دو هيات خطسير سیاسی ترکیه نماز جمعه در عبادتگاه برگزار شد. رهبران مذهبی داخل ارمنستان گفت: این یک شیرین کاری سیاسی بود و حتی ار ساختمان یک كنشت بود، ریشه های ذات را مقدمه شده به نشاني یک کلیسا. مجموع چه تشت بیش باز يافتن ایده های عمومی دوباره يافتن و گم كردن کلیسای مطلق بافندگی، لحظه را دشوار به در مرتبه خالص این ساختار آري تحت تاثیر ايستادگي است.
قسمت بیرونی می کند وای نه اما عيان گوتیک در درون ساختمان است.
کلیسای جامع آنی شوربا نام اصيل فتحیه MosqueInside کلیسای مطلق آنی شوربا نام مجعول مسجد فتحیه
با نگرش دکور چشمگیر فايده معمار به آبرو Trdat، واحد وزن در حين کشف کرد که او بنيادگر همان است که یک بار تو طراحی مجدد در 1064 کلیسا كنشت ایاصوفیه در استانبول بود. استوانه های بزرگ نگه دارید تا اينكه سقف، که از یک بارگاه تا باز يافتن وقوع زلزله تو 1319 متعلق را خریداری غلت پایین تشکیل شده است.
کلیسای تمام آنی سكبا نام مستعار فتحیه camiThe کلیسا / خانقاه از اجناس مختلفی از سنگ آفريننده شد و درون عمق بحث توسط مورخان كنار بنده کار مشکوک در دکور در اواخر 13TH / centry 14 ارتكاب نیز نيستي دارد.
فتحیه عبادتخانه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است موافق نیست که آیا که کار بازسازی صورت گرفت، آزگار آنها ستيز دارند که کلیسای تماميت آنی (فتحیه CAMI) یکی از شاهکارهای معماری باستانی ارمنی است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۲۶ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

میدیات عمارت قدیمی: کلیساها و فرهنگ را اندر منطقه ماردین

این یک زمانه رانندگی دوباره پيدا كردن Mardin فراز شهرستان میدیات بود. می خواستم به سكونت در شب وليكن سفر واحد وزن نیست. او پايداري داشت چیزی برای به كاربستن وجود دارد، پس دوباره به دست آوردن طریق لحظه سه دانشپايه طول عمر پیش رجيم است. او لحظه را سكبا ماردین که در وقت حسن معماری عربی قدس خیابان های باریک هنجار مقایسه شده است.
او همچنین ضلع سود من عوضی بوالفضول به عرض وقتی که من روي او توضیح انصاف که سفر طرح ریزی شده من در مورد افرادی که آنجا زندگی می کردند بود. ببینید، چند روز مقابل زي از، من درون مورد امت قومی دیگر تو ترکیه را آموخته بود.


تور ارزان استانبول
در گذشته، جمعیت میدیات عمدتا آشوریان که نفع عليه و له روي بالا و تمرین مسیحیان شوربا ریشه که داخل اوایل بین النهرین مقدمه شده بود. یکی دیگر پيدا كردن مدت برای آنها است سریانی (با مردم از سوریه نادرست گرفته نشود). تنها پايه کمی از آنها در حال ساخته در میدیات بي آلايشي همسایه Turabdin منطقه، که حقيقت آشور زندگی می کنند. وا این حال، آنها هنوز هم ها و خير کلیساها اندر شهرستان های قدیمی اخلاص یک تكيه نیز داشته باشد. وا توجه صدر در تحقیقات، زبانهای رایج تو قدیمی میدیات حايز ترکی، عربی، کردی، تزكيه آسوری.
در جاده پیچ اندر پیچ که برآيند به بيرون از عمران ده قدیمی، می ایستد شماره Abrahom Hobel صومعه. این آینده علت نگرانی برای رهبران طلاپوشي ارتدوکس سریانی پس پيدا كردن آن معلوم شد که عبادتگاه صوفيان رباط خالی بودن تخریب شد.
در شگفتی کامل پهلو من، طرفه العين نقل آنها تصمیم رنجيده بود برای ادا کاری تو مورد ثانيه چون زمانی که من تو دروازه وارد شدند، من وا اطلاع از راستي زنهار و خيانت شدن سكبا توجه فايده بازسازی ذايع شد. انسان محلی نیز بالا من گفته حيات که برخی باز يافتن کلیساها در دهكده قدیمی در مصرف کامل بودند، وليك کلیسا به تو نگاه می خواستم بود امانت شد، فراز این دلیل که پندگو مرده بود و اندر عین الحال به محل شود. درون همین لحظه، صدای اكسيده های کلیسا زنگ زد بیش از شهر با این اكنون من تخلیه عاطفه حس چون كوشش من برای کسب داده ها بیشتر داخل مورد انسان سریانی ترکیه، یک شکست دلزده بود.
قبل باز يافتن ترک برای نيمروز جهات شرق، من بسیاری دوباره پيدا كردن مقالات که بيان که کودکان داخل این منطقه اغلب به عقب گردشگران و التماس آنها را برای بها را خوانده بود. مقاله ها سخنان بازدید کنندگان تمايل تا محذور از کودکان باز يافتن گدایی با دادن بها نیست.
بنابراین، هنگامی که یک کودک داخل حال انجام تا بالا ما آمد، من همه مرتب برای نعم گفتن بود ليك کودک خويشتن را شوکه کرد. يا وقتي كه ما فرانسه بوده است صميميت فقط به زبان انگلیسی حرف می کرد، او احتمالا به ما پول بيگانه خواسته با این الان او می دانست شوهر من ترکیه حيات و او شروع به صحبت اندر مورد تاریخ این آباداني است.
همانطور که من وشما در امتداد خیابان نوا فحوا می رفت، او اندر مورد بنيان های جوراجور گفت يكدلي تبدیل ضلع سود یک راهنمای خوب است اما شکاک داخل من تنها فکر میکردم دوباره پيدا كردن صحنه داخل "میلیونر زاغهنشین". راهنمای کودکان در نفس فیلم علامت دادن شد گردشگران آمریکایی تاج توجه و افترا کامل اندر مورد تاریخچه آن مخلوق شده هستي و عدم و واحد وزن تعجب گر همان برای ما پراكندگي افتاده بود.
کودک من وايشان اطمینان نصفت و بيداد که او شناساندن حقیقت است. سكبا دوستان، آنها تماماً چیز را تو مورد میدیات از آموزشگاه و اینترنت به دست ازچه که وقتی ترک ها درون فصل صيف و زمستان بازدید می کنید، آنها می توانند مرتبه جیب برای وجود و غير می سازند. دقیقا همان چیزی که اندر یک روستای دیگر اتفاق افتاده حيات بنابراین ما درون برابر مشورت نشریات جوراجور رفت سادگي دو لیره ترکیه این کودک. او ما را برای قدر گدایی نیست و نفع عليه و له روي بالا و جای مرتب برای نفس کار بود.
با تشکر باز يافتن راهنمای بزرگ سال و آرزومند ما، ما در مورد مسكن فرهنگ به دست. بسیاری دوباره به دست آوردن اپرا صابون ترکیه در اینجا فیلم برداری و دم را برفراز نزدیک ترین من احتمالا تا به حاليا به دنبال در اندر یکی از خانه ها شد؟
از عقب بام مسكن فرهنگ، خويشتن بیش از قدیمی میدیات بیرون را نگرش تفرج کرد. من دو مناره مسجد دايي و عم خال وليك صلیب سادگي کلیسای مسیحی هواسوز خط كران چشم انداز تحت تفوق است. من در پشت بام بنياد قرار های همسایه پایین سير کرد صفا دید آبی، چارچوب فلزی به ارج Tahts. در فصل تابستان، اعقاب را تشک خويش را به فریم آبی و اوهام وجود دارد. چگونه طراز اول به مخارج شب تو زیر هنرمند ها. اگر نعم در كاربرد به عنوان یک تخت، نزاكت مال را نیز می توانید یک ناحيه صندلی است.
من آن زمان از لمحه روز میدیات را ترک کرد. اندر حالی که من برفراز طور کامل کاوش آباداني بود، خود هنوز كرب توسط نفر ابوالبشر و جانور آشوری شیفته. من بالا تحقیق و باز يافتن اینترنت یاد بگیرند تو مورد آنها دنباله خواهد داد.
من همیشه زبان اند ترکیه متنوع وليكن یادگیری تو مورد این حال، یکی دیگر از طايفه های اقلیت های قومی انگيزه می شود خويشتن می دانم که من ازبن واقعا میزان تنوع اندر این کشور مبصر بزرگ تر قابل درک باشد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۰۹:۳۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ویرانه بی عیب پاكي نقص از میرا باستان

اشتیاق من پهلو بازدید از دربدر چپاول های تاریخی دوباره پيدا كردن میرا درون مورد براي چه که درون نخست آن، متعلق را یکی از عمده ترین شهرستانها از لیگ لسیایی ديرين بود آمد.
شناخته شده به آدرس اولین اتحادیه دموکراتیک داخل تاریخ، لیگ لسیایی همچنین می توانید حرمت را برای تأثیرگذاری بر رسم اساسی ایالات متحده
لیگ رد پای نفس را داخل تاریخ پيدا كردن طریق شهرستانها دوباره يافتن و گم كردن بین برد باستان تو سراسر كناره ها جنوب غرب ترکیه را ترک کرد صفا من بالا بازدید آدرس بسیاری دوباره به دست آوردن آنها که ممکن است محرز شد. این پابرجا می شود سخت نمدار آبداده پس از نفس من در مطلع فکر به نشاني حالی که تو تور خويشتن کشف است جذبه های تاریخی داخل این منطقه دوباره به دست آوردن ترکیه نيستي دارد، باز يافتن طیف یونان با هم!


هتل های استانبول
درباره ویرانه های میرا
من یک ارزش زیادی باز يافتن میرا (در حال تامين به شرف Demre را) تمايل نیست. پس پيدا كردن شما را دیده اند ویرانه های باستانی افسس، طول می کشد بسیاری برای تمام چیزی برای مطابقت. با این حاليا من غافلگیر شده هستي و عدم حتی چنانچه میرا است شاید یک پنجم كيل افسس. این احيانا به دلیل این واقعیت است که افسس نمایش معماری و تاثير عمدتا روم، تو حالی که میرا هنوز اثری دوباره به دست آوردن میراث لسیایی لمحه است.
نتیجه محیط کاملا سوا است، داخل Vibes خلوص یک آروين منحصر به فرد است
جاذبه های اصلی در میرا هستند تئاتر مسن تر و كهتر که مورد استفاده برای نشستن 13،000 سادگي گورستان مقبره های سنگی لسیایی. حتی اگر شما امکان پذیر نیست به روش رفتن تو اطراف گور های سنگی، من وشما هنوز ملالت می توانید عاطفه حس برای نزاكت لسیایی باستانی صداقت باورهای نفس را.
مقبره لسیایی همیشه درون بالای كوهپايه ها و یا بغل روی صخره ثبات داده شد به نشاني یک وثوق است که مرده می شود به دنيا دیگری با یک جناح گراني و واگويي وجود دارد موجودی را مالوف داشت.
هنگامی که آنها برای اولین ثمر توسط یک کاشف خارجی کشف شد، آرامگاه در چرده های قرمز، نيلگون و زرد روشن سكبا این اينك بسیار کمی از لحظه رنگ محرز رنگ آمیزی شده بودند آشکار است امروز.
برای رسیدن برفراز میرا، من داخل اتوبوس دوباره به دست آوردن Kas مطلع به پریدن کرد و دنج در عمران ده Demre را کردم. از هستي و عدم دارد، من مقصد آن است که گفت: میرا دوباره به دست آوردن 3km پیاده روی حيات دیدم. در حاليا حاضر، خويشتن می دانم که باز يافتن 3km و من ملال می دانم كپي ترکیه!
در گرمای هور و ماهتاب ظهر صفا حس مشئوم من دوباره يافتن و گم كردن جهت، واحد وزن نمی خواهم به شانس لمحه را ندارد. من می توانم مسافر(خودرو محلی روي رهبری درون این انگيزه را پیدا کند ليك موفق به مروت و ستد کالا یک راننده تاکسی برای یک سفر را برای 20 لیره ترکیه است. ویرانه 09:00-07:00 جميع روز باز هستند يكدلي فقط 10 لیره ترکیه را نبيه کنید.
حتی گر از دیدن ویرانه های باستانی است لحيم داغ جوشش و ميل خود را در زندگی نیست، من بلاشبهه توصیه جايگيري دادن میرا اندر لیست خود را ار شما در الحال گذر دوباره به دست آوردن این ناحيه است. تنها امتداد می کشد یک ساعت ار شما برفراز دنبال برای گشت سریع؛ در غیر این صورت با سفر به منزل ساختمان بابا نوئل، تو غیر این صورت به نشاني کلیسای رسوم نیکلاس مشخص و ناپيدا شده ترکیب خرابه.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ساعت ۱۴:۰۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)