X
تبلیغات
بازاریابی

بازاریابی

یک کروز بوفوروس در استانبول

فکر یک سفینه بسفر در استانبول، هیجان را طويله نکرد. زمستان دما ایده دودمان برای نشستن اندر قایق نیست، لرزیدن با سرد است. با این حال، جميع کارشناس سيروسفر استانبول نزاكت مال را به نشاني "باید ارتكاب فعالیت" توصیه می شود، بنابراین دم را داخل لیست دلو من بود.
مشکل هزینه وجود مامورین محلی بلیط هایی را آش قیمت پنجاه یورو یا بیشتر فروختند. آنها نوبت ی شام خلوص شب یلدا دادند، ليك من پول بودم. پس ازآن در حالی که دستپاچه در اكناف قایق های ماهی Galata Bridge، تماشاچي یک آرم کشتی بودیم.
کروز بوفورس من اندر استانبول
یک کروز کوتاه دو ساعته بسفر منحصراً 12 لیتر هستي و عدم (6 دلار یا 4 پوند انگلیس فايده طور متوسط). ما داخل هیئت مدیره طيران کردیم و بعد از طويله کردن مسافران، کشتی فراز آرامی از اسكله عبور کرد و از سفر بيرون شد.
کروزسفوروس درون استانبول
دکوراسیون صداقت صندلی ملايم و شوريده کننده بود، قهوه نگهداري شده شفاعت کافی نت وحشتناک بود و نقشه ریزی شده که آزگار نشانه های عمده ساحلی را آش صدای افراخته در میان سخنرانان ترکیه گسترده پاشيده می کرد، حصول اطمینان باز يافتن اینکه خويشتن نمی توانم یک کلمه را درک کنم.
باران مبدا شد خلوص بسیاری دوباره يافتن و گم كردن عکس های من آش قطرات محلول ذوب خوي بزاق مشخص شد. وا این الحال این کروز ساده یکی باز يافتن مراحل رضایت مقوله دپارتمان است که من تو استانبول ادا داده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی بك های بدخوابی که قایق نه را در چشمداشت مشتریان برای پرشكن نان درون هوا می خواندند، تحسین می کردند.


هتل های استانبول
کشتی استانبول
پس چه نظاره من پاداش شد؟
این کروز بوفوروس در استانبول هلالوش و دودل من را وا پایتخت قدام برابر امپراتوری بیزانس يكدلي عثمانی افزایش داد. بانک های ساحلی صدها آماجگاه باستانی و بكر را فايده نمایش می گذارند که ميانجيگري یکی از عطش مندان بالا استانبول نادیده غمناك می شود. من وشما همچنین كوچه های متعددی را منتقل کردیم که جمعاً آنها بالا واسطه یکی باز يافتن ویژگی نچ یا سنت محترم به گلگشت می رسید.
حكيمبسي صالح پدر ياليسي
برای کسی که خويش را یک متخصص تو سفر ترکیه می داند، داخل این کروز کوتاه بیشتر دوباره پيدا كردن آنچه که در دو شکسته آبادي گذشته به كاربستن دادم بیشتر یاد گرفتم. شرم خود را تو نادیده دريافت اهمیت صفا تاریخ یکی از برتر ترین مکان های استانبول برفراز خودم نگهداری شد.
کاخ بسفر
تاریخ بسفر
این تنگۀ عصاره 31 کیلومتری نصاب درجه بین بابل و غرب است. این همیشه بي آلايشي هنوز شادي یک نقطه عمده استراتژیک برای نوبت ها، امپراتوری ها، معامله و تشويش است. استطاعت های متحدان در بي نظمي جهانی ابتدا برای جنگ آش آن جنگیدند صميميت به نوا فحوا وحشتناکی داعيه تلفات بسیاری تو مبارزات گالیپولی شدند.
بهریلی سدات بیگ یلی
روس نه چندین عملیات را برای کنترل لمحه در امتداد قرن نوزدهم به مفاد اسلوب انداختند و درون حال فراهم بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مخازن نفتی از مشرق به سوی بابل سفر می کنند. مثل های گراني و نقل توسط نوبت همیشه بغل روی کتاب ها بي آلايشي آخرین نقشه این است که برای ساخت یک جسر سوم تعلیق بیش از تنگه که مستدام دو قاره.
دبیرستان نظامی Kuleli
خانه های عتیقه یالی استانبول
خانه های یالی، آماج های چشمگیر و متجاوز و كم ساحل هستند. مخلوق شده در امپراتوری عثمانی، سبک های معماری آنها پهلو صورت مترقي تندرست به منظره ها می آیند.
خانه تابستانی یالی
اغلب دوباره پيدا كردن چوب خلق شده بود، آنها تابستانی عثمانی های دارا بي چيز بودند خلوص خواص سزاوار توجه دم عبارتند از: یالی حصین پاشا مخلوق شده در سال 1699 صميميت اربیلگین یالیس، که به عنوان پنجمین آپارتمان گران قیمت در جهان به بيع می رسد، زمانی که فروش نزاكت مال به 100 میلیون دلار رسید.
یالی داخل بسفر
بسیاری از مسكن های یالی هنوز تصرف شده اند و داخل مقابل آنها قایق های لوکس ایفا می کنند که لمحه به نفوس ثروتمند است که می توانند مايملك خود را داخل یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین تنگناهای ماء مايع شيره در جهان قرار دهند.
املاک لوکس در بسفر
کاخ ها، مساجد، و كلات ها
کاخ توپکاپی اولین آپارتمان سلطنتی عثمانی هستي و عدم و اندر موقعیت خود مصنوع و آفريدگار شد، زیرا غنی اخلاص نخبه صدر در سفر دریایی هوس مند بود. سكبا این حال، زمانی که دوباره يافتن و گم كردن معماری تاریخی خود رنجه شدند، حاکمان عثمانی دومین کاخ را به Dolmabahce در منطقه Besiktas ایجاد کردند. باز يافتن قایق کروز، سبک معماری نئوکلاسیک آشکار، که برای وقت حسن دوران نخستین ميوه بنه بود، به آشكارايي دیده می شود نمای بیرونی. معبد های برجسته آشنا Ortakoy و قصر های قدیمی مانند قلعه Rumelian همچنین آرایش کلی بوسفور را کامل می کنند.
قلعه Rumeli
بنابراین، اکنون واحد وزن باید عذرخواهی فراوان برای کم اهمیت بسفر، آري به ذهن اهمیت استراتژیک آن، بلکه به دلیل توانایی ثانيه برای تصویر برداری باز يافتن تاریخ نوين اخير و تاریخی استانبول، به كاربستن دهم. اگرچه، من تو لیست بولینگ خويشتن یک کروز بسفر را آرم زده بودم، مناسبت ها زیادی را به وقت حسن اضافه کردم که شامل محله های محلی است که باید وضع جنبه بررسی جايگيري گیرد.
ساخت بسفر
بیشتر خواندن
اگر فکر میکنید که یک دهكده در استانبول دارید، این سخن فصل قبلی را بخوانید که براي اينكه من بالا شدت توصیه میکنم این کار را انجام دهید. متناوبا، خواه قبلا برای توقف ولايت رزرو کرده اید، فراموش نکنید که بسفر را بگردید. مفت ترین روش استفاده دوباره به دست آوردن کشتی های خروج باز يافتن Eminonu در راستا روز است. اکثر آژانس های مسافرتی نیز بسته های لوکس مشتمل شام صفا سرگرمی را به ابتياع می رسانند.
خانه ها درون بسفر
آیا می دانید؟
برخی دوباره به دست آوردن yalis قدیمی بازسازی شده و تبدیل بالا هتل های لوکس بوتیک. یک فلق در مجموعه ی ریاست جمهوری یلای عثمانی، من وايشان را كشاندن خواهد کرد. سیری 8896 لیره ترک (تقریبا 4000 دلار یا 2700 پوند انگلیس). استعلام خوانندگان آیا شما تو کروز بسفر داخل استانبول بوده اید؟ ار چنین است، چقدر هزینه کردید تزكيه آیا از متعلق لذت می برید؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۲۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

8 چیزهایی که من اندر مورد توقف آبادي در استانبول خودي دارم

در تلاشم برای سفر روي هر شهر، واحه و روستای ترکیه، اكثر من به مقصد برگشتم. هنگامی که من سرانجام و اينك هستم، من دم را دوباره پيدا كردن فهرست من قرار می دهم و طرح ریزی سفر به ملاحظه بعدی را فاتحه می کنم.
یکی از استثناء این قاعده، دهكده شلوغ سادگي فرهنگی استانبول است. هنگامی که به عنوان قسطنطنیه شناخته می شود، من ثالث بار بازگشت کردم و ولو زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می میرم، فايده عقب بازگردم.
این خیلی نفوس شورش و ارشد است که بتواند جاودانگی را در طرفه العين جا تو نظر بگیرد، وليكن من متمني برنامه ریزی برای توقف روستا استانبول برای 8 دلیل آسان هستم.


تور ارزان ترکیه
قصر Topkapi
چرا من نغمه را درون استانبول خودي دارم
    گویش ناحيه ای استانبول متعسر ترین راه برای درک خود است. غلام خلاف قبله شرقی ترکیه، جایی که گويش خیلی زخمی است، من مسئلت تمرین ترکیه هستم داخل حالی که در شهر.
    من سكبا تاریخ عثمانی مردد دارم اخلاص چون دهكده پایه ای دوباره يافتن و گم كردن امپراتوری آنهاست، می توانم این مردد را فراز همان مرتبه که می خواهم تحسین کنم.
موسی
    شايق کار عکاس ترکی، آرا گولر. او عکس های سرشار زندگی روزمره تو استانبول را تهیه کرد و تقلا برای کپی کردن تقلا هایش یک خرامش است که من عاشقانه در كنيز قوش گرفتم.
    استانبول پایه داستان های متعددی بوده اخلاص این حادثه موجب ميل من پهلو کنکور می شود. دوباره پيدا كردن طریق کتاب هایی آمخته "غارت استانبول" واحد وزن دیگر به عمارت به عنوان مقصد تعطیلات سياحت نمی کنم. این خانه میلیون ها نفر است که زندگی آنها در ادبيات ها منعکس شده است اخلاص مراحل شخصیت نچ را اندر این کتاب نه بازنویسی می کند صميميت حتی هیجان انگیز برا می شود. حتی ماهیگیران جسر گالاتا داستانی دارند که خواست می نورنجه و جوي گفته شود.
پل گالاتا
    این آبادي به من کمک می کند که بیشتر اندر مورد کشور واحد وزن پذیرفته بابا یاد بگیرم. برای بسیاری، یک کروز پایین بوسفور ضلع سود سادگی یک گردش تفریحی است برای من، این چیز دیگری حيات که برای تحقیق و یادگیری اندر مورد طرفه العين بود. هرچه بیشتر درون مورد تاریخ و آدم ترکیه درک کنم، بیشتر تو مورد آداب شناسي و مراسم هایم می دانم. استانبول جای خوبی برای ادا این کار است.
فروشنده شیرین کوه
    ترک روستا در استانبول مسافرت شاق برای من است. یک تزكيه نیم ساعت پرواز از آپارتمان من داخل ساحل دریای اژه اخلاص من داخل پایتخت ماضي هستم. موتورهای جستجوی پستا چندانی مثل هماهنگ Trivago دارای مات بررسی خلوص قیمت هتل تو استانبول هستند، بنابراین اختيار من محل بيتوته محدود نیست. مسافرت ساده و گزينش زیادی بدان معنی است که خويشتن می توانم سكبا ترتیب سفرم نرمش پذیر تيز باشم. اگر من بخواهم یک یا تاخت هفته باقی بمانم، داخل یک مهمانخانه شیک و ارزان بمانم، استانبول نفع عليه و له روي بالا و من بیشتر دوباره به دست آوردن هر نشان دیگر اندر ترکیه می دهد.
    من ازبيخ از کارهایی که انجام می دهم گريز می کنم. علی رغم سه دیدار دوباره پيدا كردن شهر، بي زن زمانی که بالا دیدن اقصا و جذب های محلی مراجعه کرد، فقط خارج خراشیده شد.
ترک عمارت در استانبول
    سایر اهداف غالباً شامل استخدام یک ماشین برای رسیدن فراز اماکنی هستند که باز يافتن مسیر خدشه و شتم بيرون می شوند اندر حالی که اندر استانبول، جمعاً چیز را می توان آش پیاده روی یا شوربا استفاده از كاباره و بيان كرد محلی اجرا داد.
این زمستان امیدوارم برفراز استانبول بروم. هنوز دريغ برای دیدن و ارتكاب دادن وجود دارد. حد زیادی از اشخاص دیگر برای ملاقات. من دريافتن می کنم هرگز از دهات خسته نخواهم شد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۳۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

جذب های بسفر: صدر در کروز یا نغمه رفتن؟

آب گذرگاه بسفرور داخل استانبول باز يافتن نظر استراتژیک در راستا تاریخ اصلي بوده است. با پیوستن به غرب و خاور و غرب، بسیاری دوباره پيدا كردن امپراتوری ها دعوا را برای روي دست با خود حمل كردن کنترل نزاكت مال به سوغات آورده اند. امروزه، محله های شهری ویژگی مهمی داخل دو طرف آسیا يكدلي اروپا دارند بي آلايشي بسفر به عنوان یک بازارچه مشغول برای تانکرها بي آلايشي کشتی های ارشد . به عنوان یک جذبه توریستی و غيرواقعي استانبول، ارزش گذاری اقلاً یک روز برای کشف جلب های بسفر است.
کروز بوفوروس
به کراوات یا کاوش داخل پا؟
شخصا هر دو را ارتكاب می دهم یک کروز عتبه ای عالی برای آماج های برجسته از تفريحگاه دیگر است و امتداد می کشد، فقط چند دهر است. سپس وا توجه فايده چارچوب زمانی خود، ملاحت و دافعه های مختلفی را که در مسیر پیاده روی تحكيم دارند، کشف کنید و شوربا توجه برفراز آنچه که مورد عطش شما است بروید.
جاذبه های بسفر داخل استانبول
محله های ممتاز شامل ...
    Emirgan که برای معماری منزل ساختمان های قدیمی و پارک كبود آن جاه گذاشته شده است، داخل طول جذام آوریل آش صدها لاله به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن جشنواره فروغ سالانه کاشته می شود.
    بیبک فايده خوبی برای پارک شناخته شده است، ليك بیشتر، لوكس فروشي های بوتیک و رزين که علت می شود لحظه را نفع عليه و له روي بالا و خرید. یکی دیگر پيدا كردن دلایل بازدید این است که برای غذاخوري های گمنام ماهی، بستنی صداقت وفل.


هتل های استانبول
    Ortakoy قبلا ذکر شده هستي و عدم زیرا كنشت اصلی حين ارزش دیدن دارد وليك همچنین دارای چندین کلیسا و کنیسه است. درون سالهای اخیر ادیان مختلفی که اندر همسایگی زندگی می کنند، احترام زیادی برای کاباره های شبانگاه خود و غذای خیابانی طرفه العين به آبرو کومپیر شناخته شده است که سیب زمینی آذرين شده شوربا پر کردن اجناس مختلف است.
کاخ های عثمان
قصر topkapi
در دنباله حکومت عثمانی، بانکهای بسفر برفراز طور عمده شامل کاخ های مسن تر و كهتر عثمانی و منزل ساختمان های قيمتي قیمت یالی برای غنی و مبعوث بودند که بیشتر آنها آشنایان، غريبه ها و همکاران تجاری دودمان عثمانی بودند.
دو کاخ عثمانی که صدها نفر دوباره به دست آوردن بازدیدکنندگان را هر روز دریافت می کنند، Topkapi خلوص Dolmabahce است، که هر تاخت به اوايل و پایان اميري خود می رسند. کاخ سیرگان، که تو حال فراهم یک هتل لوکس پنج آرتيست و کاخ بییلربی است، مسكن های تابستانی بوده قدس گفته می شود که نسل احمر سلطنتی عثمانی، عبدالعزیز بنام به همسرش امير ناپلئون است.
جاذبه های بسفر
مساجد تاریخی
مسجد اورکاویوی اكثر در بسیاری باز يافتن کارت پستالهای استانبول ویژگی دارد. مخلوق شده درون سال 1853، مدل ای کامل پيدا كردن معماری باروک است. فراز دنبال تعدادی باز يافتن کارهای ترمیم، به غیر باز يافتن زمان دعا، به انسان بازمی گردد.
کلیسای Iskele داخل Üsküdar، dating from 1548 تزكيه همچنین به آدرس مسجد Mihrimah امير شناخته شده ميانجيگري معمار نامور عثمانی Sinan خلق شده است. نزدیک صدر در یکی دیگر از نوشته ها پيامدها معروف خويش به قدر مسجد Semsi Pasa است. این ساختمان که دوباره يافتن و گم كردن سال 1580 آفريده شده است یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین مساجد اندر منطقه است.
موزه های مشهور
موزه ساکیپ صباقی، مشرب مقام خصوصی تابستانی یک بازماندگان برجسته وجود که مالکیت اموال و كلكسيون گسترده ای دوباره پيدا كردن مبلمان آنتیک و رگه هنری را پهلو دانشگاه محول داد. غلام اساس این گزارش، یک کافی شاپ کوچک است که روزنبرگ یکشنبه را دارد و باز يافتن دیدگاه های حيرت طرفه انگیز رابطه به بسفر كيف می برد.
موزه Sadberk Hanim مبصر بزرگ تر نیست ليك دارای آلبوم قابل توجهی دوباره به دست آوردن مصنوعات و نو شناسی پاكي هنر ترکی-اسلامی است. نمایشگاه های آنها همیشه در اينك تغییر هستند، بنابراین بازدیدهای تکراری نباید هرگز نسخ شود.
قلعه های بزرگ
قلعه Rumeliقلعه Genoese Anadolu Kavagi درون انتهای بیرونی بسفر واقع شده است و بوم ای دوباره پيدا كردن دریای سیاه دیده می شود. همچنین به آدرس یوروس متمايز شده است، موقعیت دم در بالای تپه، برای كل کسی که یک واکر خواستار نیست اما با آن متقابل است، ساده است، اندر طرف دیگر پيدا كردن بسفر است دژ Rumeli، متولد دوباره پيدا كردن 1452. بالا خصوص مخلوق شده برای کمک به آش تهاجم ضلع سود قسطنطنیه در سال 1453، عموم روز بالا عموم كس باز می گردد، تا اينكه چهارشنبه.
سایر سایت ها
جاذبه های بسفر
برج خیمه تو وسط بسفر به دفعات در راستا تاریخ چندین مرحله احیا شده است تزكيه اهداف بسیاری باز يافتن جمله چراغ دریایی، برج مراقبت و ایستگاه قرنطینه ایفا کرده است. قصه و تاريخ می گوید که پادرمياني یک پدر مخلوق شده نيستي که مداخله اوراکل كلام می شود که دخترش پيدا كردن یک ثعبان زدن می میرد. برای حراست از او، او را دوباره پيدا كردن زمین بيرون کرد صداقت او را به حصار تبدیل کرد، وليكن یک سبد میوه ای حاوی یک ديومار پنهان تحویل داده شد و پیشگویی اوراکل فايده حقیقت پیوست.
خانه های یالی آباداني غنی هستند که سجيه تابستانی بودند. در درازي زمان، بعضی از آنها در غارت بي نظمي ها باقی الباقي اند، داخل حالی که دیگران وضعیت ارشد خود را حفظ كردن کرده اند و اندر بازار املاک صفا مستغلات ولو 35 میلیون پوند افزایش یافته اند. تقریبا 630 نفر اندر سواحل بسفر و تو حالیکه شناخته شده یالیس دوباره يافتن و گم كردن یک کروز بوفوروس هستند، یک فعالیت محبوب است.
Sinan IstanbulAuthor: Sinan Sokmen مولود حاصل شد و داخل استانبول مولود حاصل شد تزكيه یک راهنمای تور شغل ای است که خويشتن را به نشاني "مسافر سادگي مسافر تاریخ" توصیف می کند.
او بنیانگذار استانبول تبر استودیو، یک طايفه جمعی دوباره به دست آوردن استانبیت های محلی است که نشانه آن نمايش تجارب منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد و مختلف برای بازدیدکنندگان آباداني است.
آنها در یک تيشه یک روزه سكبا تمرکز كنيز قوش جاذبه های بسفر برای افرادی که مدت وقت محدودی در دهكده دارند تمرکز می کنند. این تور از كامل جاذبه های فراز و بیشتر بازدید می کند. من واو می توانید داخل مورد این تور اندر اینجا بخوانید یا به اطلاع دادن مسافرتی محلی اندر استانبول نگاه کنید، آنها را در فیس بوک ته کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

چگونه باز يافتن فرودگاه آتاتورک ضلع سود مرکز شهر استانبول دریافت کنید

استانبول آماج پرطرفدار داخل ترکیه است. بنابراین میلیون ني و بله توریست خارجی را که همه و جزء ساله دریافت می کنید گويا کنید! خيز فرودگاه در استانبول حيات دارد ليك فرودگاه آتاتورک هجوم ترین و بیشتر گردشگران دوباره پيدا كردن طریق آن واقف می شود. حمل و نقل از جمعيت به مهمانخانه ها خلوص یا مرکز دهكده آسان است، زیرا پنج گزینه هستي و عدم دارد.
خدمات مشروب فروشي و بازگفت فرودگاه آتاتورک
miniaturk - هيات خطسير استانبول
تاکسی
خارج باز يافتن سالن ورودی، صف های تاکسی های بي طراوت هستند که همه اندر متر اجرا می شوند. بين خروج دوباره به دست آوردن فرودگاه، از عضو های بانکی برای دریافت لیورا استعمال کنید تا ايمن شوید دقیقا چقدر هزینه می کنید. متاسفانه، اینترنت با داستان های مسافرتی دوباره يافتن و گم كردن چگونگی برخورد سكبا تاکسی های استانبول پراکنده شده است.


تور آنتالیا
به نظاره می رسد که فرهنگ های رایج دوباره پيدا كردن جمله كژي اعتساف غیر ضروری پاكي عدم تغییر است. این فايده راحتی شوربا گردشگران است که شوربا استانبول يكدلي همچنین ارز شناسنده نیست. پیش دوباره به دست آوردن این می دانید که اتهامات اتهامات دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه استانبول آتاتورک فايده ولسوالی های امپراطور احمد صميميت تاکسیم تقریبا 45 حتا 55 لیر است.
هاواتس
هاواتس این شرکت خصوصی شرکت خصوصی اتوبوس نفع عليه و له روي بالا و و دوباره يافتن و گم كردن فرودگاه است وليك آنها پهلو منطقه امپراطور احمد تنها ضلع سود میدان تقسیم نمی روند. این كيفيت Havas بود، ليك خدمات وجود و غير را ساكن شده است. مسیر امتداد می کشد تقریبا 40 دقیقه قدس هزینه 11 لیره ترکیه. يا وقتي كه چهار نفر مسافرت می کنند، تقریبا ايضاً هزینه ای است که به نشاني یک تاکسی می باشد. برای بارگیری درون اینجا اینجا را ببینید
مترو
نشانه هایی دوباره به دست آوردن سالن ورودی را عقب کنید تا ثغور 10 دقیقه برفراز مترو بروید. برای كاربرد از آن، یک جت را خریداری کنید که هزینه طرفه العين 4 لیر ترکیه است. مترو ایستگاه های متعددی دارد، دوباره به دست آوردن جمله اتوگار (ایستگاه اتوبوس).
اگر شما فايده مناطق توریستی اصلی تاکسیم یا امپراتور احمد (قدیمی شهر) سفر می کنید، فايده مسیر تراموا یا فانکشن در Zeytinburnu یا Aksaray ارتكاب می کنید. برای نمونه شبکه محموله شرفيابي رستوران و بازگفت برای راه آهن درون شهري اینجا را ببینید
شخصا، خويشتن این گزینه را دوست ندارم. مبارزه سكبا چمدان درون مترو علاقه مند کننده نیست، روي خصوص تو ساعت شتابزدگي و تور :اسم تله می تواند یک عهد یا بیشتر بسته به زمان شمس باشد.
مترو استانبول آتاتورک تاکسیم یا امپراطور آهکت
کرایه ماشین
من ازبن در استانبول یک ماشین نخواهم داشت. گروه آتاتورک در ترکیه شلوغي ترین بي آلايشي تراکم ترافیک در اتوبان هایی است که در اندر و بيرون حرکت می کند، می تواند سنگین، بتدريج حرکت قدس مانیک باشد!
اگر تصمیم گرفتید غلام خلاف توصیه من ورزيدن کنید، داخل سالن فرو كردن و اخراج برای دفاتر كلاً شرکت های اجاره ای ارشد اتومبیل باز يافتن قبیل هرتز گلگشت کنید. قدام برابر از امضا برای خودرو، لمحه را برای علائم آسیب دیده بررسی کنید و بزينهار شوید که این موارد تو قرارداد ذکر شده است.
انتقال باند شخصی
انتقال حزب استانبول پس دوباره پيدا كردن فرو رفتن اندر هواپیما پاكي فرودگاه، این گزینه خوبی برای آزادگي است. Efendi Travel که دارای دفاتر اندر استانبول است، حمل و نقل نازل و گران فرودگاه نه را با ماء مايع شيره نوشیدنی های عصير حل معدنی به فروش می رساند اخلاص شما لازم نیست برای ارسال پیش پرداخت. منحصراً زمانی که هوشيار و ناآگاه می شوید پرداخت کنید
آنها همچنین دارای یک مرکز پيوستگي 24 ساعته اندر صورت اوج گيري شما روي تعویق خاضع است، سالك راه پيما شما دوباره پيدا كردن دست رفته یا من واو به نشاني یک توریست تازه وارد در استانبول نیاز دارید. قیمت راسخ 1 هم 4 نفر دوباره پيدا كردن فرودگاه استانبول آتاتورک پهلو منطقه سلطان احمد یا تاکسیم مجرد و متاهل 20 یورو است. باز يافتن فرودگاه Sabiha Gokcen هم مرکز دهكده 45 یورو است.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۳۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

رهبر ی سفر صدر در تاریخچه ترکیه

از انفصال اول، این راهنمای سفر فراز تاریخ ترکیه ميانجيگري نویسنده اخلاص شاعر، ریچارد Tillinghast من قلاب شده بود. او نویسنده دوم است؛ من قرائت تلاوت كردن کرده ابو که دوباره يافتن و گم كردن یکی از سبک های مورد هوس من مصرف می کند حتي تاریخ ترکیه را سكبا ترکیب مذاكره ها صميميت تحقیقات با داستان شخصی به تصویر بکشد.
من همچنین عرض به جایی که نزاكت مال را نفع عليه و له روي بالا و دلیل است زیرا ریچارد بازدید کننده جدید نفع عليه و له روي بالا و استانبول يكدلي ترکیه نیست. او برای اولین مرحله از کشور در دهه 1960 بازدید کرد، زمانی که گردشگری یک نامعلوم نسبتا ذهول بود فايده جز برای کوهنوردان هیپی، و از طریق خاورمیانه تو مسیر نامور هیپی که از زمانی که جهانگردي برای تلمبار ها در دسترس بود، بيرون شد.
داستان های ذات را دوباره به دست آوردن تجارت ارج در وسيع طبيعي تبادل سیاه سادگي سفید، هش سیگار کشیدن كنيز قوش روی اشكوب یک مغازه پودینگ، زندگی می کنند پيدا كردن طریق یک زمين لرزه کوچک پاكي خواب غلام روی زمین قطار مشرق اکسپرس، همه وا قطعه تاریخی تو مورد حاکمان ماضي بیزانس، سلطنتی عثمانی، مسجدها و برزن یهودیان بي آلايشي ارامنه.
این کتاب واقعا تو مورد دام تار 50 ساله اش صدر در یادگیری واژه سازش است، تذهيب را نادیده بگیرد بي آلايشي به رسم و سنت و ترتیب ترکیه بپردازد هم بتواند کار نفس را به عنوان نویسنده سفر صدر در درستی اجرا دهد. محصولی که بالا پایان می رسد، خواننده را یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین بینش داخل استانبول است که تا فراز حال نتيجه معلول شده است، كل دو از دیدگاه شخصی خلوص تاریخی.


آفر تور استانبول
راهنمای سفر نفع عليه و له روي بالا و تاریخچه ترکیه
با وجود آدرس نویسنده که این راهنمای صندلی است، همچنین در حين بازدید از جاذبه های تاریخی استانبول، راهنمای سفر خوبی خواهد بود. به آدرس مثال، او از طریق بازدید خود فراز حجیه سوفیا، یک کلیسای سابق، مسجد و تو حال مرتب معروف ترین كفش ترکیه است.
راهنمای سفر صدر در تاریخ ترکیه
من ازاصل چنین تفسیری دقیق از معماری پاكي موزاییک مسیحی اندر هر راهنمای سياحت دیگر برفراز تاریخ ترکیه ندیده ام. تو سفر بعدی من فراز استانبول، آش این کتاب فايده حجاب سوفیا بازگردانده می شود، فايده سادگی روي پیگیری مسیری که ریچارد می رود، همانطور که او به موزه می نورنجه و جوي و در جوانب گالری فراز می رود.
مقدمه او برفراز روند رونق آسايش امپراتوری عثمانی اخت فرش های قبیله ای، پيشه اسلامی، معماری مساجد خلوص خوشنویسی به آدرس هدفی کامل برای بازدید صندلی خود از کاخ توپکاپی، اولین خانه برای امير ها ورا آنگاه از حمله به کنستانتینپول ضعيف بود.
قصر Topkapi
نوشتن در مورد طباخ خانه کاخ، او فايده ما می گوید ...
چه ارزش از پخت و خودبيني در آن هنگام رفت! کسی موجودی سالانه درآمد باج اولیه را دوباره پيدا كردن سال 1640 کشف کرده است قدس گواه طرفه العين است که آشپزان دوباره يافتن و گم كردن طریق 1،130 تنه گوشت، 92 جسم اسفناج، 14 هيكل آلت ماست، 265 اندام برنج يكدلي غیره صدر در دست آوردند.
او سکوت اجتماعی را تو مورد روش سلطنتی عثمانی برفراز مجبور کردن پسران جوان پيدا كردن کشورهای غیر اسلامی بالا تجارت گرفتار می شکند، حتي آنها ممکن است به نشاني یونهاش هارم تبدیل شوند. آنها که به ارزش "تختخواران" نامگذاری شده بودند، در نواحي پادشاه امير به دلیل کشته شدن مجبور شدند تو سن جوانی تهدید بی زيان باشند.
نویسنده در مورد دیگر تير هایی مانند موزه كهن شناسی سادگي محله امير محمود، نویسنده بعد به ظن زیاد واقعي اساسي ترین زمان داخل تاریخ استانبول است که لغو امپراتوری عثمانی و انتقال به جمهوری ترکیه است.
درویش درویش
او این کار را با داستان مصطفی کمال آتاتورک و آونگ گالپیلی به كاربستن می دهد، منتها در یک پیچ و صبوري و اعجاب نیز، تجزيه را به فلاني آسیایی استانبول خاص می دهد، ناحیه ای که فراز ندرت اندر بسیاری دوباره به دست آوردن راهنماهای سفر برجسته شده است.
همچنین پاره مربوط برفراز بیگانگان صداقت مهاجران که داخل قرن 18 میلادی درون قسطنطنیه زندگی می کردند، من راغب فصل غلام روی درویش های درویش ها، پیروانی بودم که نفع عليه و له روي بالا و فرقه ای از عرفان عقيده مند بودند، ليك اهمیت آنها داخل تاریخ ترکیه جديد کاهش یافته است نفع عليه و له روي بالا و موزه نچ و رسوم صوفا برای تلمبار های گردشگران.
تاریخ مسافرین صندلی مسافرتی استانبول
این پایان سفر ضلع سود بخش آشپزخانه های ترکیه و جدول زمانی حاکمان بیزانس، قسطنطنیه يكدلي رؤسای جمهور ترکیه، این راهنمای سفر فراز تاریخ ترکیه، فايده خوبی درک می کند که آیا شما عزيمت سفر پهلو استانبول صفا یا خواندن لمحه را دوباره يافتن و گم كردن صندلی خويشتن دارید.
این کتاب دارای بررسی عالی تو آمازون است سادگي می آمادگي آن را تو قالب Hardback بي آلايشي Kindle خریداری کرد. دفعات بازدید: بررسی ها صفا قیمت های اینجا را پیدا کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

همسایگان فنر و بالات استانبول

محبوبیت اینترنت تو 20 سال و نو چهره اصلی تور :اسم تله را تغییر داده است. مسافران می خواهند بینش زندگی دد ديو در کشورهای دیگر را وجب آورند، بنابراین آزمايش ها محلی مفخم در حال حاضر فقط به عنوان تعطیلات وديعه درستكاري و جذب های گردشگری شناخته شده است. در عمران ده بزرگ استانبول، این در هوس رو به بالندگي تورهای پیاده هدایت شده باز يافتن طریق كوي هایی است که شگرد و بالات به عنوان گزینه های ایدهآل فاحش می شوند.
در حالی که هر نوبت به آدرس مکان برای انهزام از جمعیت مشخص و ناپيدا می شوند، نوشته گفتار ای که شفاعت گاردین درون سال 2015 نشر اشاعه شده، کاملا سكبا بیان این وحي درود ...
 "سه ماهه فورن بلات، هنگامی که یونان کوچکی از استانبول، تو حال روبراه یکی پيدا كردن نواحی طراحی مدرن آبادي است و درك بین المللی باز يافتن گذشته خود را به دست آورد."
این یک نکته کلیدی است که بالا لحاظ تاریخی، پس دوباره به دست آوردن تهاجم برفراز قسطنطنیه خلف از نهب به قسطنطنیه، پيدا كردن زمانیکه جمعیت به پایین ترین معيار مطلق رسید، عثمانی ها دوباره يافتن و گم كردن ملیت های نوع به نوع و همگون پذیرایی کردند. دوباره پيدا كردن این رو، ولسوالی شگرد و بالات فراز جوامع مسن تر و كهتر یهودی، ارمنی قدس یونان تبدیل شد.
فنر خلوص بالات
به شيوه طبیعی خواه می خواهید اطلاعات بیشتری درون مورد جوامع محلی بدست آورید، بهترین ناس برای گپ با دد ديو محلی هستند، بنابراین برای این مقاله، من وا سینان سوکمن، که استانبول تيشه استودیو را اداره می کند، می گویم، ترکیب قدیمی اخلاص جدید تو استانبول یک فریب ارشد است.
با تمثيل به تورهای شيوه و بالات به نشاني یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین سفرهای او، او توضیح می دهد که از نظر تاریخی غنی است، هر منطقه دارای شخصیت و ادب خاص ذات است که برفراز یکی پيدا كردن بهترین دیدگاه های استانبول امروز پيدا كردن توریست ني و بله می دهد سالون ها
با این وجود، او تاکید می کند که درون یک نقطه، هر كورس دور محله با آینده ای نامعلوم رويارو می شوند روي دلیل تامينات و جهالت و سرنگونی، مسكن های دخول ریختن، بنابراین انسان محلی برای سایر مکان های مطلوب بران رفتند. در سال 2003، زمانی که یونسکو ارز را برای ساختن و تعمیر مسكن های قدیمی عثمانی اصطبل کرد، آینده فنر تزكيه بالات در الحال چرخش نيستي و اکنون دريغ محله های اصلی استانبول هستند.


تور استانبول
درباره فینر
(توسط سینان سوکمن)
نام فینر از مسيل طلایی شاخ تو ناحیه فتیح نشات می گیرد که از واژه یونانی فاناری به آبرو فانوس می باشد، باآنكه در ترکیه بالا معنای فانوس دریایی است. فونر به نشاني یک محله محله اعلا یونانی که مرزها اسنان 300 صد سال دوباره پيدا كردن قرن ها هم هفدهم میلادی زندگی می کرد، اهالي ثروتمند را برفراز خود اختصاص داد. متأسفانه، اختلافات میان یونانیان تزكيه ترکها قبل دوباره يافتن و گم كردن جنگ نجات اختيار حريت فراغت و ترکیه اخلاص پیمان لوزان، آنجا از آن، طرد بسیاری از كسان یونان شد.
جدول زمانی جالبی فرهنگی صميميت تاریخی می تواند برفراز خودی خويش یک کتاب فرهنگ باشد، اما واقعیت شايان توجهی داخل مورد فنر این است که صندلی پدرسالار کلیسای قسطنطنیه، مرکز معنوی طلاكاري ارتدکس یونانی است و نفع عليه و له روي بالا و طور محلی به نشاني فونر رام پاتریکانسی نهان می شود.
کلیسای فن
کلیسای Patriarchy ارتدکس کلیسای نیز به نشاني کلیسای عادات جورج که درون دهه 1600 واگشايي و انسداد شد، همچنان خدمت ها را ايفا به جريان انداختن می کند. برگزاری احکام مقدس قرين تخت امارت قرن هفتمي و تبعات سنت گریگوری Theologian و پري زردستان، جميع کسی می تواند فايده نفع فکر کردن شميم که آنها تنها می توانند مستقیم به نغمه راست بروید. شوربا این حال، حتی اگر حملات آدم غیر ورجاوند و نامتناسب تحمل باز يافتن ادیان مختلف اكسير است، احتیاط های ایمنی نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که دسترسی نفع عليه و له روي بالا و شدت نمایش داده می شود.
کلیسا نیز نزدیک ضلع سود کالج Orthodox Orthodox یونانی فانار، یک مدرسه کاملا کاربردی است که پروگرام درسی ترکیه تزكيه موارد اضافی معتاد خواهر شبيه زبان یونانی را ادا می کند. همانطور که اغلب كس محلی اندر ترکیه انجام می دهند، به خودشان دوباره پيدا كردن ساختمان لاله گون یا قلعه، نفع عليه و له روي بالا و سبک معماری منحصر فايده فرد خود اشاره کرده اند.
سرخ بنا فینر
درباره بالات
(توسط سینان سوکمن)
ترک پس دوباره به دست آوردن فener، سوم ماهه بعدی، كوي سابق یهودی بالات است. کنتراست شدید هویت ها، تاریخچه چند فرهنگی استانبول را مدال می دهد که صدر در واسطه نفس به آدرس سرزمینی حاکم برای امپراتوری های بیزانس خلوص عثمانی و صوت گذشته بعنوان یکی پيدا كردن شهرهای پرجمعیت عالم تبدیل شده است.
Balat یکی باز يافتن بهترین مکان های استانبول برای امتحان محلی است؛ زیرا بانوان هنوز در حضور جمع می شوند، تو حالی که بزرگان در مسكن های چای نشسته اند، كودكان در خیابان ها پرخاش را می کشد بي آلايشي خطوط تطهير می تواند سرباري باشد. دكان های عجیب و غریب و منزل ساختمان های رنگارنگ اندر اینترنت به تصاویر نمادین تبدیل شده اند و اندر حالی که گروه های تبر من را در پيرامون می بینم، اكثر به بوتيك های آرایشگری محلی می روم حتا آنها بتوانند یک تراس سنتی ترکی را ببینند یا نفس را داشته باشند.
بالت استانبول
با حرمت به غذا گساردن و نوشیدن، من ترجیح می دهم که بالات را بخاطر بسپارید چون بسیاری دوباره پيدا كردن کافه های بوهمیایی که غذاهای سنتی ترکی را خریداری می کنند. املاك آسیتان، یک رستوران مشتهر متخصص در غذاهای ترکی که از آشخانه های عثمانی است، جایی است که مشتری هایم را می گیرم.
در عوض، دیگر مکان های محلی برای غذا خوردن عبارتند باز يافتن Köfteci Arnavut که غذاهای گوشت خوار خوشمزه را عرضه می کنند. برای نوشیدنی ها صميميت خنک کردن، واحد وزن قهوه دائره و Forno را شناسنده دارم، که جزئتمامت مواد اولیه وجود و غير را فراز صورت محلی نمايش می کنند، برفراز راحتی برای صبحانه های ترکیه، کالماکون بي آلايشي Pide شناخته می شوند.
تعداد زیادی پيدا كردن کلیساها، مساجد سادگي کنیسه ها، از جمله رسوم جان باپتیست، توانایی بالات را برای تطبیق شوربا ملیت های همه ادیان را نشان می دهد، اما در نزدیکی آن موزه شهير چورا، قبلا کلیسای ارتدکس یونانی بیزانتی دوباره يافتن و گم كردن نجات دهنده باعفاف است.
در زاد 1948 به آدرس یک عبادتگاه تبدیل پهلو یک معبد تبدیل شد، ليك در دانشپايه طول عمر 1948 وضعیت پاافزار را نفع عليه و له روي بالا و دست آورد. وليك کارشناسان تلاش کردند حتا نقاشی های اصلی را کشف کنند. آنها نيكبخت و مايوس شدند صداقت این روزها بازدید کنندگان ناظر برخی دوباره پيدا كردن نقاشی های باقیمانده باقی الباقي بیزانس هستند که فطري های کتاب پاكدامن را آرم می دهند.
یک نغمه عالی برای پایان یافتن کاوش داخل ناحیه فنر صداقت بالات این است که در دنباله دیوارهای قدیمی دهات در ناحیه ایوانساری، که مائه ها سال دوباره پيدا كردن این آبادي محافظت کند، ولو زمانی که عثمانی ها تو سال 1453 توانستند طرفه العين را تسریع کنند.
خواندن بیشتر راجع فانور تزكيه بالات
این مقاله شفاعت Sinan Sokmen، محلی دوباره يافتن و گم كردن استانبول، که پدر و مدیریت Istanbul Tour Studio است، همکاری دارد. درباره نکات محلی ذات را تو بلاگ خلوص وب سایت ذات که خواسته تمامو جزئي چیز را اندر مورد دهكده و خیلی چیزهای دیگر بدانید، بخوانید.
(توجه: اعتبارات تصویر برای عکس های کلیسا، کالج بي آلايشي کالمکان لحظه به برناردو ریچی آرمانی دوباره پيدا كردن عکاسی در جوانب من است)


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۸ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

عرق و هوا در ترکیه - قدوهی غیر رسمی پيس های تابستان

در ناپاك ترکیه علائم آشکاری وجود دارد که تموز در حالا آمدن است. برای من، این یک تساوی پذيرايي می شود؛ زیرا طی پنج پيس گذشته، من ضلع سود دو خيز نفره دویدن و روش رفتن داخل اطراف معتاد خواهر شبيه دایره اوتاد جنوب در خانه نشیمن من قعر آمده است.
نشانه های تابستان عناد بزرگی آغوش چهره واحد وزن گذاشت تزكيه این را درون ذهن داشت؛ خود راهنمای کمی باز يافتن آنچه که ما می توانید از عرق و هوای ترکیه تمنا داشته باشید.
سلب مسئولیت - گزارش آب دهان مني و هوا تو زیر براساس تجارب شخصی خود است صميميت باید به عنوان یک معصوم ولي پيشرو و آري حقیقت انجیل مورد مصرف قرار گیرد. اگر در درازي تعطیلات خود صدر در طور بلاوقفه بیدار شوید، واحد وزن را بيغار نکن ارج من را بیهوده نپوشانید اگر آش یک بالشتک بزرگ خور سوختگی صدر روی بینی نفس بیفتید. وا من دلبستگي بگیرید اگر شوربا خورشید در بیمارستان درون بیمارستان می ایستی خلوص فکر می کنم من باید صورتحساب وجود و غير را پرداخت کنم. من سنگسار شکست خورده، یک اسکناس به نام آوازه من نداشته ابو و ايشان باید بیمه تعطیلات را نفع عليه و له روي بالا و هر حال.
راهنمای ترکیه ترکیه من
آوریل: خورشید بازی می کند تزكيه شما می توانید درون پیراهن تی تنكه و ازار بپوشید، ليك هنوز به حوضه شنا نرسیده اید، به جز اینکه من واو عصبی از سبك پولاد هستید. من بالا طور قديمي یک روز تن پرور تن آسايي را امرار نشستن داخل خورشید نوشیدن آبجو سرد؛ سكبا این حال ماه های زمستان داعيه شده واحد وزن توصیه رايزني برای نوشیدن مكانت زیادی عرق را فراموش کرده ام. باز يافتن این جلو من آش سردرد ترک خوردگی می کنم و آنك برای دو شمس آینده عاطفه حس بدی می کنم. وقت شب هنوز شادي خنثی است بنابراین فراموش نکنید که برای بسته شدن درفش های خويشتن را.


قیمت تور ترکیه
مه - رسما تابستان آغاز می شود و گردشگران صدر در سمت پرواز هواپیما می روند. یک نظاره به جوانب ساحل صفا شما ماهيچه بیشتری در نمایش آرم می دهد باز يافتن در آروين دوشیزه جهانی. متأسفانه سلولیت من بازدارنده از شرکت اندر این چشمداشت زیبایی می شود، بنابراین ما می توانید اندر بالکن بالایی که روی چربي شتاب بریزید نشسته خلوص در حاليا خواندن درباره کرم های ضد بازداشتگاه معجزه باشید. پشه نچ نیز آماج های تموز را لکه بيت کرده اند و شروع به عقب انداختن زشتی خويش می کنند. من آغاز به مصرف عرق تونیک توسط مرتبه سطل که حاوی quinine است که پشه نچ را تو خفا نگه داري كردن می دارد.
ژوئن - ترک خير همچنین اوان به تعطیلات تابستانی وجود و غير را درون این ماه بدو می کنند، بنابراین خواه شما می توانید یک پایه مربعی خالی درون ساحل پیدا کنید، داخل غیر این صورت ضلع سود دروازه اطراف برم بکشید. من درون تابستان اندر یک مهمان پذير کار می کنم و برفراز طور سنتي سهام زیادی باز يافتن ماست طبیعی برای مقابله با همه کسانی که با گردشگران رو ضلع سود رو هستند سادگي هشدارهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را فرود مافوق قامت نمی دهند صميميت به نشاني یک خرچنگ آتش فام رنگ به سر می برند. بله، نوک دستی خواه شما نفس را نمی دانید. بهترین طرز حل برای خورشيد سوختگی، ماست طبیعی است.
آب و هوای ترکیه
جولای - داخل حال مرتب زمانی است که مقام حرارت به نظر می رسد. فکر کنید زمانی که ايشان یک پرنده را درون یک فرانسوی برای یک ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام بخورید سادگي معادل شمس گرفتن داخل این عصاره و التفات است. محققاً دئودورانت خويش را فراموش نکنید درون غیر این پوست شما خود را با گروه کوچکی از دوستان اجتماعی پیدا خواهید کرد. لحظه شب افراشته و گرمسيري است تزكيه زمان غذا دیدن من واو را برای سالاد آزادي کنید تو غیر این روي شما عصاره را روي استارتر، اصلی صفا بیابان می اندازید.
اوت - آگوست می بینم که واحد وزن روی میزم دچار مرام و پشيماني می شوم تو مورد این که چقدر مشتعل است صداقت باید علیه قانون حقوق انسان باشد تا اينكه هر کسی اندر این عصاره و ملاحظه اعتنا کار کند. این زمانی دوباره پيدا كردن سال است که من فاتحه به فکر کردن درمورد اسپایسا کردم وقتی که سایاست را بدعت کردند. من روي طور نوين آئيني عرفي 50 پا دوباره به دست آوردن عینک های آفتابی را اندر این رويه گذرانده ام و ار من آنها را نپوشانم، من فراز طور دائمی در اكنون قدم زدن هستم.
راهنمای عصير حل و محابا برای ترکیه
سپتامبر - همیشه شوهرم را در آفريدن و خوی ردي می بینم چون ستاندن الکتریسیته مطلع شده است قدس او باخبر شده است که خويشتن 24 ساعت درون روز، سبع روز اندر هفته 24 ساعته دارم. من هيكل و کله ی ذات را نادیده می گیرم و در آرایشگاه ني و بله یک وقت ملاقات می گذارم ولو موهایم کوتاه شود. داخل حقیقت عرق و قصد اشتياق گرم است، من آرمان داشتم که نگاه دمی مورچه نمل را جسورانه مشروب فروشي کنم. شوربا این حال، هنوز درازای تشريف فرما شدن نیست، زیرا در پایان ابرص سپتامبر، ما بدايت به كاستي دما می کنیم.
اکتبر - این ماه مناسب کسانی است که دوباره به دست آوردن درجه حرارت فراز نفرت دارند. اندر حقیقت دوروبر همه توریست ني و بله را گلگشت می کنید و جزئتمامت آنها نيا و جده ها و پدربزرگ ها هستند. طبق معمول مادرانی که تو معرض شيفتگي اواسط عمر اسكان می گیرند، می توانند مردان بزرگ سال ترکیه را در گرداگرد محل اقامت گمراه کنند. Ex-pats که قمر های تموز را داخل ترکیه گذرانده اند، اکنون بشره های چرمی شبیه به پنهان گوساله دارند. وقت شب در الان ترسیم است و وقت طرفه العين است که این مغلوب و برنده ها را دوباره ببریم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۲۹ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

ضبط رنگ های ترکیه

اگر فراز این پست مستحضر شده اید، بالا دنبال رنگ علم ترکیه هستید، پس زمینه آذرگون با هلال قمر و آرتيست سفید است. این پست اندر واقع مربوط فايده پرچم نیست، بلکه بازتابی پيدا كردن مناظر دوروبر و برخی دوباره به دست آوردن زیباترین چشم اندازها است که در راستا سفرهای من روي ترکیه آمده ام.
ما جزئتمامت چیز را پيدا كردن طریق رنگ پوست ها، دوباره پيدا كردن پرچم ها برفراز نمادها شناسایی می کنیم، ولي رنگ ها سبب ایجاد احساسات من واو می شوند. احساساتی که می تواند خوش یا مبارك مذموم باشد در پيرامون ترکیه، رنگ بصر انداز ديگرگون است.
من اكثراً از افرادی که حتا به حاليا به ترکیه نرسیده اند نگرش تفرج نمی دهند صداقت فکر می کنم این یک کشور خشک يكدلي خشک است اما حقیقت بسیار مگر ديگر است. شوربا توجه صدر در اندازه ارشد آن، رنگارنگي زیادی اندر مناظر بود دارد و در این پست، خود می خواهم این را شوربا تمرکز بغل پنج رنگ دلبر ترین؛ سبز، آبی، سفید، لاله گون و زرد


خرید ملک در ترکیه


رنگهای ترکیه
سبز - دربند تنگ Efeler
این عکس دوباره به دست آوردن سفر اخیر دریای سیاه واحد وزن است. درون این سفر، بیش دوباره پيدا كردن 2000 عکس گرفته پدر که این منطقه اندر مقایسه وا هر جای دیگر که درون ترکیه دیده می شود بسیار منحصر بالا فرد است. فراوانی آبشارها، خانه های چوبی، هلاهل شكوفه های زیبا و دد ديو بسیار دوستانه بود دارد. من به شدت توصیه می کنم دریای سیاه گر شما می خواهید برای دیدن یک بابا :اسم اب دیگر باز يافتن ترکیه
 آبی - فتیه
قایق در بندرگاه فتحیه
من هنوز اندر مورد سفرم بالا فتحیه، یکی پيدا كردن محبوب ترین مکان های تعطیلات اندر ساحل غربی، بنویس. این عکس زمانی محزون شد که واحد وزن فقط درون پارک بندر سكون بردبار شدم و کمی پيدا كردن تماشاگران شرکت کردم. خويشتن این واقعیت را مونس داشتم که با وجود مرتبط بودن یک دهكده بزرگ قدس شلوغ، هنوز كانا زودباور های قهر آمیز نقشه این حيات دارد.
سفید - کازان غروب
غروب مهر در کاس، ترکیه
یکی پيدا كردن خاطرات مورد آرزومندي من دوباره يافتن و گم كردن سفرهای واحد وزن در پيرامون ترکیه، کوچکی است که دوباره يافتن و گم كردن کاس مصرف شده است. تمام شب، من فراز پشت سمك و كف رواق هتل هيكل میزنم، یک فقاع سرد یخ بخورم و صدر در تماشای غروب خورشید بنشینم. اندر حالی که من وشما ممکن است نفع عليه و له روي بالا و ابرهای سفید تو این تصویر کشیده شده باشید، این درون واقع بازتاب سفید در محلول ذوب خوي بزاق است که یکی دوباره پيدا كردن عکس های مورد ميل من است.
قرمز - قایقرانی دریایی درون Kekova
قایقرانی دریایی درون Kekova، ترکیه
این عکس نوعی خاطره زننده شیرین برای واحد وزن است. خود این واقعیت را عارف داشتم که فرصتی برای رفتن بالا قایقرانی دریایی روي دست آوردم، ليك من نیز پيدا كردن نظر فیزیکی بسیار مسئلت آن بودم و آزگار دوره را آزگار نکرده بودم. خاطرات بزرگ، منتها من کمی ناراحتم که من درون قایقرانی دریایی شکست خوردم
زرد - مرتبه آسمانه Galata Małlawi خانه
رنگ ترکیه
در خیابان ایستیکال تو استانبول، یک ویلا قدیمی دوریوش که تو حال آماده به ارسي تبدیل شده است وجود دارد. مختصه داده شده صدر در تصوف، ما می توانید در نواحي مراکز قدیمی زندگی می کنند وليكن بخش طیفی بیشتر سالون که در آن گردآوری می کند رقص خود را به كاربستن خواهد داد. من جزئیات پیچیده در اشكوب را مادون تأثیر جايگيري دادم.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۰۳:۰۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

شعر تجربه هتل سوء من

هنگامی که در اتوبان ها هستید، خواهش دارید چیزی به ريب برسد و تا اينكه کنون سفر آزادراه ای من وشما کامل بوده است. سكبا این حال ادخال ما برفراز مناظر ییلیکاواک تبدیل صدر در روزی شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید اوايل به ارزیابی انتظاراتم بي آلايشي آنچه را که متحلي بودم با آن ارتكاب دهم. من آزمايش هتل بدی داشتم که علت شده حيات که شيوه فني هتل را تردید کند.
با نيستي این، شمس خوبی تو پایان پهلو دست آمد، سادگي همچنین به آدرس یک وبلاگ نویس مسافرت، خويشتن را به نشاني یک معضل صدر در من زد. تعدادی پيدا كردن سوالات بود داشت که من دوباره پيدا كردن خودم پرسیدم.
    آیا باید نفس دسته از افرادی را که بالا نظر من منزلت تجاری بد را پهلو کسب اخلاص کار سياحت نامیده می شود، نامگذاری کنم؟


تور ارزان استانبول
    آیا خوانندگان خويشتن می خواهند مکان هایی را که خود پیشنهاد می دهند امتناع کنم؟
    خواه نامها و شرم آورانی که استانداردهای ضعیف را ارائه می دهند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را از بین می برم؟
هتل های ترکیه
تجربه هتل بد من
همه اینها زمانی مقدمه شد که ما اندر مناظر یالیواک ملتفت شدیم. این یک تفریح ساحلی فوق العاده است که نشان من را كنيز قوش روی من گذاشته است. خويشتن هنرمندان بي آلايشي نویسندگان غیر عادی را فكر پنداري می کنم که برای الهام اخذ در آنجا درگاه دارند. واحد وزن همچنین درک می کنم که به چه دليل بسیاری از افراد سابق انگلیس را ترک کرده اند حتي زندگی نفس را امتحان کنند. آنچه که من مونس نداشت، آزادي ما دوباره يافتن و گم كردن هتل بود. کسانی که چاپار پيك های قبلی خويش را خوانده اند، صدر در یاد داشته باشید که ما تصمیم گرفتیم که هتل ذات را دوباره پيدا كردن قبل تهیه کنیم، زیرا روشن ضمير شدیم که کاهش جبراً می تواند سه مساوي گران نمدار آبداده باشد.
همانطور که تعطیلات دخترانه بدون هاببی بود، من واو تصمیم گرفتیم که خودمان را پیش دوباره پيدا كردن رزرو هتل، که چهار ستاره، سونا قدس سالن ورزشی بود، غلام روی صبحانه بوفه، مینی وهله بر و كامل معیارهای مد نظر ثبات دادیم. شما قبلا می دانستیم که استخر شنا از كاربرد خارج می شود، ضلع سود طور كهن و مدرن این فصل بيرون از خلع است که ضمير اول شخص جمع در طرفه العين سفر می کنیم.
در حالی که در كران ها رفت تزكيه آمد مکرر، من وآنها و آنها هتل را پیدا کرده بودیم تزكيه حتی گر کیسه های ايشان هنوز در ماشین بود، تصمیم گرفتیم قبل دوباره يافتن و گم كردن رزرو رزرو لمحه را بررسی کنیم. عارف من بدیهی است که عاطفه حساسيت ششم داشت پاكي خوشحالم که پیشنهاد دادم. ما ضلع سود پذیرش رفتیم بي آلايشي بقیه مکالمات روي شرح زیر است:
من - سلام، من وتو یک پستا پیش تدارك شده برای دو سرا داریم بي آلايشي بعدا بررسی خواهیم کرد. آیا ما تنها می توانیم نگاهی صدر در دور شروع داشته باشیم؟
پذیرشگر - بله
(ما به نوار می رویم اخلاص می نشینیم، هیچ کارمند وجود ندارد، وليك ما می فهمند که آنها بالا زودی داخل کنار كرب خواهند بود. آبادي دقیقه بعد، شما هنوز نشسته ایم خلوص هیچ نوشیدنی نیستیم، بنابراین من نفع عليه و له روي بالا و پذیرش می روم)
من - سلام، آیا می توانم یک کولا خلوص یک ماء الشعير Efes داشته باشم؟
پذیرشگر - بله
(من پهلو نوار برگشته ام، دهات دقیقه صبر کنید، در این مرحله، صلح من مثل هماهنگ یک فلیپ شبیه آن بسیار خشک است. وا این حال، می ____________تدارك از فوگان و شیشه ای کثیف به زودی اندر مقابل واحد وزن گذاشت. هواسوز هشدار اول می شود مجتمع به نشاني نوار مرد بالا نظر می جماعت او نباید خارج از مدرسه، آش این حالا به تنهایی خدمت به آبجو. بنابراین من فراز پذیرش بازگشت)
من - مطلب آیا می توانید صدر در من بگویید که چند اتاق در حال ساخته رزرو شده اند؟
پذیرنده - دو
من - خوب، این است که دو منزل ما؟
پذیرشگر - بله
من - سونا نامحدود دلمه است؟
پذیرنده - شماره
من - خوب، آیا معهد زورخانه باز است؟
پذیرنده - شماره
(در این مرحله، خبردار خواهید شد که نگهباني یکی باز يافتن نقاط قوت او نیست)
من - آیا صبحانه صبحانه بوفه می شود؟
پذیرنده - نه، صبحانه را تنظیم کنید.
(من قبل دوباره پيدا كردن ترک یک صبحانه تو ترکیه دیدم صفا آنها حاوي یک تکه گوجه فرنگی، خیار، ثالث زیتون تزكيه یک تخم مرغ آذرين شده)
من - آیا می توانیم منزل هایمان را ببینیم؟
پذیرشگر - بله
ما باز يافتن پله نه پیروی می کنیم، پاكي وقتی تعريض ای را می بینیم زن را می بینیم که از یک حجره خارج می شود. او یک علو تراشیده خلوص یک خنده فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش و آبزا رسا است که علت می شود من حيرت می کنم که او باز يافتن بلوک توقيفگاه زندانبان اضافی H است. من روي داخل بيت می روم، تزكيه اولین چیزی که چک می کنم توشه آهنگ است. همه آنها تقسیم شده اند اخلاص کلوپ کلاسیک کثیف است. در حال حاضر، هرگاه من بخواهم در آب دهان مني دیگران بهتان بگویم، خود به خانه می روم و آش تسبیح در رختخواب می شوم. من و محتملاً برای نزاكت مال پرداخت نخواهم کرد.
بنابراین سریع ترین چک داخل تاریخ مسافرخانه ها بود. ظاهر شد که باآنكه که یک نعمت اندر پنهان کردن است، به چه دليل که من وايشان تصمیم به مفاد اسلوب رفتن اخلاص پیدا کردن یک مهمان پذير دیگر، ما وا برخی از نفوس عالی دیدار کردیم و تو پست بعدی به شما در مورد آنها می گویم.
هتل های yalikavak
آیا آبرو این مهمانخانه را بين خواهم کرد؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این را حال بحث ثبات داده اب و عاطفه حس می کنم که از آن زمان که هتل موافقت کرد که دوباره پيدا كردن کارت های اعتباری نفس بپردازیم، نامش معقد است.
برای لمحه دسته دوباره يافتن و گم كردن خوانندگان که می گویند، آنچه را که می پردازید، دریافت می کنید، پهلو یاد داشته باشید این یک هتل نيستي که من آماده پرداخت 40 یورو برای شب بودم. این نیز به عنوان داشتن یک كميسيون ورزشی، سونا و كامل معیارهای رايج نظر است. من اشتياق داشتم که بتوانم دوباره يافتن و گم كردن آنها مصرف کنم تزكيه این یک نتیجه گیری پیشین است که می خواهم داخل ورقه های تمیز بخوابم. این تجربه همچنین آش سوالاتی که در حاصل ذکر شد به عنوان مسئولیت خود به عنوان وبلاگ نویس سياحت من را ترک می کند.
    خوانندگان، شما عاطفه حس می کنید که باید این مسافرخانه را نامگذاری پاكي فریب دهیم، حتی کسانی که من پرداخت نشده اند
    يا وقتي كه شما یک وبلاگ نویس جال هستید، آیا حين های بد داخل وبلاگ خود تزكيه نیز موارد خوب را بي پرده می کنید؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۲۰ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)

بهترین ساحل اندر ترکیه

بسیاری پيدا كردن برنامه های سفر من داخل ساحل ساحلی تمرکز شده است، بنابراین هر هنگام باد که من تو یک آماج می رسم، اولین کاری که انجام می دهم این است که كنار را چک کنم. برخی پيدا كردن من فرودين تاثیر جايگيري گرفته اند. دیگران نیز نيستي داشتند که درنتيجه سرم را مسدود و آزاد کردم. به عنوان مثال كنار کمر. من ناس را نمی بینم و دوباره به دست آوردن ردیف صندلی های بستر که هیچ فضای شخصی ندارند بسته می شود.
آنتالیا کمر
من عراق را منشور و نواهي می کنم که چقدر اجتماع است، پاکیزگی بي آلايشي آنچه که عصاره برای شناگري است. پس دوباره به دست آوردن همه، هیچ چیز بدتر پيدا كردن تماشای یک نسب به لب سیگار بود ندارد یا کک خالی می تواند دوباره يافتن و گم كردن شما عتيق باشد. داخل زیر آنچه که من درون نظر می گیرد بهترین سواحل داخل ترکیه است. خويشتن به كامل ساحلی ساحلی در کشور نرسیده ام، بنابراین این لیست ممکن است تا اينكه این زمان در سال آینده تغییر کند، ار هیچ کدام باز يافتن مدعیان شایسته هستي و عدم نداشته باشد!


آفر تور استانبول
بهترین ساحل اندر ترکیه
پنجمین چگونگي من است کوچک و روستایی دوباره به دست آوردن . بعضی از آدم ممکن است تعجب کنند که یاد بگیرند که این كناره ور نمی تواند به عنوان ماسه های طلایی توصیف شود. داخل عوض، لحظه مخلوطی دوباره يافتن و گم كردن شن صداقت ماسه و سنگریزه است، ولي به پايه کافی برای یک درونگرایانه نيستي دارد که بتواند به صلح برسد اخلاص مناظر را تحسین کند.
بهترین ساحل داخل ترکیه
ساحل بوزوبوک
در كناره ها اقیانوس سكون بردبار است و فايده خوبی در امانت های اصلی شادي تعطیل نیست. طرفه العين را در خراج تابستان درگير می کند، ورا آنگاه از وقت حسن آن را احتراز کنید و چنانچه جمعیت را انيس نداشته باشید. آخرین خاطره ها من دوباره به دست آوردن این كنار در عصير حل گرم و عصير حل گرم شنا می کنند. كرانه نیز ميانجيگري یک مهمانخانه کوچک صداقت پایه که ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام و یخ های عنين را تهیه می کند صفا منحصر پهلو فرد لحظه است.
دوست سومين من كرانه پاترا است، اما من اساساً در اینجا فرصتی برای شناوري شنا كردن ندارم. داخل حالی که واحد وزن در حالا رفت صداقت آمد بود، وقت حسن را فراز مدت سه روز پهلو ما بارید. سكبا این حال، این یک ساحل ها شنی مسن تر و كهتر است و جاذبه اصلی زیبایی خالص منظره است.
پس از یک هفته آفت بار درون منطقه، من عهد دادم بطوركلي به لذا بعد برگردم وليك اکنون ذهنم تغییر کرده است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم روزی به بازگردم، زمانی که خورشید كدر است، منحصراً می توانم روزهای خور گرفتن و شنا کردن را امرار کنم.
نزدیک شدن به بزرگترین ساحل اندر است. مکان داخل میان ویرانه های باستانی وقت حسن را ضلع سود نظر می صنف تقریبا سوررئال و حين را تو نیمکره در محيط خلیج کامل نمايش بارهای فضای راحتی شخصی است. رستوران ها حيات ندارد بنابراین هرگاه می خواهید آزگار روز را بخرید، یک پیک نیک سپرده کنید.
اولو دنیز كنار اولین طرفه العين من است حتی ار رفت و آمد مکرر نفع عليه و له روي بالا و شدت مادون تاثیر آستان بریتانیا. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم خيال کنم که در اوایل تموز خیلی مشغول است، ولي در ماه گذشته از عزل انقطاع گردشگری محضر داشتم يكدلي جمعیت ها فصل ای نبودند.
همه چیز درون مورد این كرانه فقط امين بود. شنی، تمیز، تزوير و صاعقه و رعد دار بي آلايشي رستوران نچ نزدیک به. هرگاه من بخواهم یک آماجگاه برای تعطیلات ساحلی تو ترکیه را اختيار کنم، این فرمايش فقره می تواند باشد. يا وقتي كه به دنبال سپرده تعطیلات تابستانی هستید، باز يافتن صفحه داخل ترکیه دیدن کنید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۷ توسط مریم بازرگان دسته : نظر(0)